صفحه 69 از 556 نخستنخست ... 1959676869707179119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad89m نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان وقتتون بخیر.
    عزیزان من یه مشکل اساسی دارم که خودم تا حالا نتونستم حل شون کنم. هر کسی راه حل، پیشنهادی داره ممنون میشم وقت بذاره راهنمایی کنه.
    این قضیه باعث شده علی رغم همه زحمت ها و تلاش های زیادم دیگه از نظر روانی گاهی کم بیارم و نخوام که ادامه بدم.
    هر بار با خودم عهد میکنم دیگه حجم زیاد وارد نمیشم. ولی باز تکرار و تکرار میکنم.
    همین کارم باعث میشه به استراتژیم پایبند نباشم. یا احساسات بهم غلبه کنه و در سودها سریع ببندمش و در هنگام ضررها پایبند به حد ضرر نباشم و هی جابجاش کنم و ضرر رو نپذیرم.
    وقتایی که حجم کم میزنم خوب کار میکنم.
    درود سجاد جان
    مدتی ترید نکنید و کمی به خودتون زمان بدید در این مدت از چک لیستتون بک تست بگیرید و نتیجش رو یادداشت کنید .
    بعد از انجام بک تست ، برای کنترل ذهنتون بهتره تا مدتی تنها با حجم 0.01 ترید کنید .
    بعد از این که معاملات موفقتون نزدیکه به بک تستتون شد از مدیریت سرمایه ۱-3 در صدی استفاده کنید .
    ساعاتی در روز رو زمان بذارید و لایو بازار رو تنها تماشا کنید هم ساختار بازار رو متوجه میشید و هم تمرینی برای صبرتون خواهد بود . در کنار این موضوع ها کتاب هایی که استاد معرفی کردند و مقاله های روانشناسی هم بخونید .
    مدیتشین انجام بدید .
    قطعا موفق خواهید شد از اشتباه کردن در مسیر درست نترسید ، متاسفانه تا الان اشتباهاتتون در مسیر غلطی بوده که باید ابتدا مسیر رو اصلاح کنید و به مسیری بیاید که استاد آموزش دادند و بهش تاکید دارند .
    موفق باشید .
    ویرایش توسط Ariyan : 10-16-2021 در ساعت 11:32
    . SUCCESS IS NOT FINAL . FAILURE IS NOT FATAL
    . IT IS THE COURAGE TO CONTINUE THAT COUNTS

2. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.
    دوستان وقتتون بخیر.
    عزیزان من یه مشکل اساسی دارم که خودم تا حالا نتونستم حل شون کنم. هر کسی راه حل، پیشنهادی داره ممنون میشم وقت بذاره راهنمایی کنه.
    این قضیه باعث شده علی رغم همه زحمت ها و تلاش های زیادم دیگه از نظر روانی گاهی کم بیارم و نخوام که ادامه بدم.
    همین کارم باعث میشه به استراتژیم پایبند نباشم. یا احساسات بهم غلبه کنه و در سودها سریع ببندمش و در هنگام ضررها پایبند به حد ضرر نباشم و هی جابجاش کنم و ضرر رو نپذیرم.

سلام وقت شما هم بخیر.
    توصیه های دوستان عالیه.

علاوه بر اونها میتونید یه تکه کاغذ(ترجیحا از این چسبدار رنگیا)بردارید و یه پیام هشدار آمیز وآگاهی بخش (اگر بتونید به جای متن تصویریش کنید عالیه)بنویسید و روی قسمت ورود حجم و معامله مثلا برای متا روی click trading بچسبونید.اینجوری قبل از اینکه وارد معامله بشید باید به این پیام نگاه کنید و از روی مانیتور برش دارید که باعث میشه: به هیجاناتتون آگاه بشید،برای ورود عجله نکنید،یه مرور سریع روی تحلیلتون داشته باشید و حجم احساسی وارد نکنید.من برای جلوگیری از عجله این کا را انجام میدادم.بعد از یه مدت ذهن تربیت میشه و میتونید حذفش کنید.

4. 28 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,001 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام.
    دوستان وقتتون بخیر.
    درود
    شاید مسکن های موقتی زیادی برای مشکل شما باشه
    اما اگر میخواید واقعا از شر مشکلتون خلاص بشید
    باید بفهمید چه احساسی باعث میشه کار طبق برنامه براتون سخت بشه ؟ ریشه اون احساسات رو کدوم فکر و کدوم تجربه قبلی شماست؟ دقیقا باید بپرسید چرا نمیخواهید ضرر کنید ؟ چرا حجم زیاد نمیتونید خوب عمل کنید و با حجم کم میتونید
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

6. 25 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    646 بار در 121 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.
    دوستان وقتتون بخیر.

سلام امیدوارم حالت خوب باشه
    حجم بالا زدن خودش مشکل نیست چون استاد امینو هم خودشون همینطوری ترید میکنن چون تایم پایین میزنن خب یه روند هم تو تایم 1 دقیقه شاید 10 پیپ باشه که باید* حجم بالا زده بشه
    ولی به نظرم مسیله اصلی شما پایبند نبودن به حد ضرره که دراصل باید اونو رعایت کنید ، تناسب بین سودی که میگیرید با ضرری که میخورید احتمالا خیلی کمتره که وقتی استیتمنتتونو نگاه میکنید شاید وین ریت بالا باشه ولی روند سودتون نزولیه
    شما اگه پای سیستم میشینید و میخواهید مدیریت کنید که مدیریت بحثش جداست ولی وقتی استاپ جا به جا میکنید همیشه به خودتون بگید شاید (( استاپ رو بیشتر کنم ، شاید اینطوری استاپ نخورم و بره چندباری هم تی پی بزنه ولی این سود واقعا اونطوری که قانون مند و اصولی گرفته بشه بوده یا شانسیِ هستش؟))که وقتی ترید شانسی زده بشه ، در آینده هیچ سوده مستمری نخواهید گرفت و فقط گاهی سود میکنید نه همیشه
    به نظرم مشکل روانشانسی رو باید از درون درست کنید با خودتون صریح و صادق باشید ، هیچ ابزاری بیرون نمیتونه درونتون رو تغیر بده

مراقب ذهنتون باشد .

8. 20 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

2,399 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز

من به یک مشکلی بر خوردم و ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه

من هر بدون هدف تزید میزنم یعنی فقط هرموقع موقعیت مناسب میبینم وارد میشم و سود و اینا برام مهم نیسست همش سود میشه همش عالیه
    ولی همینکه برای خودم برنامه میزارم مثلا میگم روزی 2 درصد بگیرم از همون اول بیشتر پوزیشن هام ضرر میده

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

920 بار در 91 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alims57 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

من هر بدون هدف تزید میزنم یعنی فقط هرموقع موقعیت مناسب میبینم وارد میشم و سود و اینا برام مهم نیسست همش سود میشه همش عالیه
    ولی همینکه برای خودم برنامه میزارم مثلا میگم روزی 2 درصد بگیرم از همون اول بیشتر پوزیشن هام ضرر میده
    سلام دوست عزیز
    ب نظر من نباید دنبال راز باشی
    باید یک استراتژی طراحی کنی انقد تمرین کنی اصلاح کنی ک دقیقا همین حس ک بدون هدف ترید میزنی خیال میکنی سود کردی از اونور داشته باشی

12. 18 کاربر برای این پست سودمند از hasan14 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه
    مقاله و فیلم کوتاه زیر را درمورد مهربانی و تاثیرش بر کاهش استرس و درد،افزایش شادی و آرامش و بالا رفتن سرغت بهبودی زخم و افزایش سلامتی و طول عمر ببینید
    پنج تاثیر جالب مهربانی روی بدن ما (shahabanari.com)

امیدوارم مفید باشه براتون

14. 29 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

2,399 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan14 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ب نظر من نباید دنبال راز باشی
    باید یک استراتژی طراحی کنی انقد تمرین کنی اصلاح کنی ک دقیقا همین حس ک بدون هدف ترید میزنی خیال میکنی سود کردی از اونور داشته باشی
    ممنونم از شما

16. 19 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    646 بار در 121 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mayabadi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    برای اموزش ان ال پی از کجا باید شروع کنم ؟کتاب یا هر چیزی هست معرفی کنین ممنون می شم؟

سلام و درود به شما
    ان ال پی مباحث گسترده ای هست و اینکه تاثیر ذهن بر درون و شناخت اینکه چطور میشه با تغیر باور هامون به تغیر زندگی دست یافت
    خب مقاله های مختلف هست شما میتونید با سری فیلم های قانون جذب یه شناخت اولیه با کارکرد ذهن و تغیر باور ها داشته باشید
    بعد تمریناتش رو پیش بگیرید ، یه سری تمرین هایی هست که میتونه به ذهن شما در زمینه های مختلف کمک کنه ، مثلا تمرین شکرگزاری میتونه نکات مثبت رو نشون شما بده و نتیجه اش رو ترید اینِ که آدم مثلا هرچقدر شکرگزاره ترید های مثبتش باشه باعث میشه ذهنش کمتر ترید های منفی رو ببینه در نتیجه میبینید این هفته مثلا از 10 تا 1 ترید مثبت داشتید ، هفته بعد شد 2 تا و آروم آروم یه green line (همش ترید های مثبت و تی پی خورده) که ذهن شما بعد از شکرگزاری فقط نقاطی رو بهتون نشون داده که مثبت باشه
    اینطوری کار میکنه شاید حتی اگه قرار باشه شما یه ترید بزنید و منفی بخورید و حتی جزعی از چک لیستتون هم باشه دقیقا موقع ترید کردن اینترنت قطع میشه و جلوی منفی خوردن شما رو میگیره
    یا تمرین بازی فراوانی ذهن مالی شما رو تقویت میکنه
    تمرینات ذهنی خیلی زیاد هستند ، گوش دادن به سابلیمینال مشخص ، نوشتن جملات تاکیدی ، مدیتیشن ، eft ، تصویر ذهنی و ...
    حتی همین تمرین ساده و هوشمندانه ای ک استاد گفت ، تمرین دسته چپ این یه شروع قویه برای اینک ذهنتون باورش بشه تغیر کردن هرچقدر هم سخت باشه درهرصورت امکان پذیر و شدنی هستش ...
    و وقتی که بخواهید نتیجه ترید هاتون رو ب مرور عوض کنید مثل قبل مقاومت نمیکنه و تغیرات رو نشدنی نمیبینه.
    و همین که تصمیم به بهتر شدن کردید فوق العاده عالیه و پیشرفتتون قطعیه .
    ویرایش توسط َAtlas : 10-19-2021 در ساعت 11:32
    با آرزوی بهترین ها برای شما

18. 28 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alims57 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

برای رسیدن به نظم نیاز به زمان دارید.
    برای اینکه به گامهاتون و قوانین جدیدتون عادت کنید نیاز به زمان دارید. طبیعی هست که در اوایل کار به جای روند مثبت روند منفی رو طی کنید.

20. 20 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 46 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 46 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع