صفحه 66 از 555 نخستنخست ... 1656646566676876116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ayka97 آواتار ها
    590 بار در 94 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_RM نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    یکی از دلیلای که میتونه داشته باشه عدم تمرکز هست
    و خب وسواس نیز میتونه باشه
    ولی
    1.میتونید با نکته برداری و نوشتن این رو تقویت کنید چرا؟چون ذهن شما هرچی که متوجه میشه رو یادداشت میکنه لحظه به لحظه تخلیه میکنه و در یک حالت اماده باش برای مطلب جدبد هستین و از یک تمرکز عالی برخوردارمیشین
    نگویید: من این مطلب را بلدم و نیازی به یادداشت کردن ندارم. نگویید: من همه این مطالب را هم اکنون به حافظه ام می سپارم و نیازی نیست که یادداشت کنم و . . .
    2.تمرکز روی یک بخش و تسلط پیدا کنید بعد برید بخش بعدی بخصوص دوره فرکتال
    3.در زمان خستگی و بی حالی تمرین و اموزشهارو نبینید باید تشنه مطلبی باشید برای یادگیری
    4.بین چیزی میخواین یادبگیرین و اونچه که در ذهنتون هست رو با پیوستگی در دیدن فایلها و تمرین کردن میتونید این رو حل کنید
    5.تکرار تکرار تکرار .روش تنبیه معلم ها در مدرسه یادتون هست ؟:d
    6.پیوست کردن بخشهای قبلی و مطالب جدید
    7.و حضور فعال در انجمن میتونه به شما خیلی خیلی کمک کنه مثل کلاس داشنگاه یا مدرسه که این به ما خیلی خیلی کمک میکرد که حواسمون یک جا جمع باشه و یاد بگیریم
    8.شنونده فعالی باشید .یعنی چی؟یعنی پرسشو پاسخ از خودتون یا در انجمن از بقیه دوستان و یادداشت برداری ....
    موفق باشین دوست عزیز
    خیلی ممنون از پاسخ کاملتون
    وسواس که اشاره کردین من دارم
    یادداشت برداری و پیوسته کردن مطالب رو انجام نمی دادم متاسفانه
    ممنون که وقت گذاشتین
    when the water has run dry

sit and watch for the rising clouds

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از ayka97 عزیز تشکر کرده اند:

2,399 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ayka97 نمایش پست ها
    سلام من خودمم درگیر این موضوع هستم
    مطالعه کردن به من تا حدود زیادی کمک کرد.
    با ادمهای جدید و افکار جدید اشنا بشین می تونه کمک می کنه بعضی افکار و باورهامون اصلاح بشه.
    راجع اون افکار و باورها با بقیه مشورت و صحبت کنین خیلی به پروسه تغییر کمک می کنه
    خیلی ممنونم ازتون

4. 16 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alims57 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه

یک سوالی داشتم به نظرتون چطوری میشه افکار و باور هایی که به مرور زمان وارد ضمیر ناخودآگاه مون کردیم ، تغییرشون بدیم ؟

سلام امیدوارم حال شما هم خوب باشه.

این سوال سوالی نیست که بشه در چند خط بهش جواب داد. ولی به طور کلی باورها از ترکیب یک یا چند تصویر و یک یا چند احساس که از یک یا چند خاطره واقعی یا مجازی گرفته شدن ساخته میشه.خیلی وقتها تکرار یک جمله ساده میتونه به باور تبدیل بشه که میتونه سازنده یا محدود کننده باشه.

اگر بخوام تغییر باور را خلاصه کنم تقریبا این میشه

1:ریشه یابی:ببینید چه خاطرات ،احساسات یا عواملی پشت باور محدودکننده شما وجود دارن
    2:تغییر قاب بندی :ببینید چطور میشه از یک نقطه نظر جدید به اتفاقی که باعث ایجاد باور شده(ریشه) نگاه کنید
    3:خنثی سازی و تغییر احساسات:روشهای روانشناسی انرژی را یاد بگیرید و بعد از خنثی سازی احساسات قلبی احساسات جدید را به قاب بندی جدید تزریق کنید
    4:احساسات و تصاویر و باور جدید را تقویت کنید:اینو بدونید که هیچ چیزی از ناخودآگاه انسان پاک نمیشه و شما نمیتونید پروگرمینگ نا مطلوبتون را کاملا حذف کنید ولی توانایی تغییر شکلش را دارید.یه مثال میزنم
    مثلا سیستم نورونی باور محدود کننده پولدارها آدمهای بدی هستند در مغزتون ایجاد شده.شما هرچقدر با تلاش آگاهانه سعی کنید باور قبلی را پاک کنید و جمله باور جدید پولدارها آدمهای خوبی هستند را تکرار کنید ذهن ناخودآگاه با قدرت مضاعف باور قبل را تقویت میکنه و شما دچار تعارض درونی میشید.این موضوع را وقتی میتونید مشاهده کنید که در فاز انکار یک باور زمانی که باهاش مواجه میشید واکنش شدید احساسی پیدا میکنید.یعنی ممکنه اگر وقتی یکی بگه پولدارها آدمهای بدین شما عصبانی بشید و واکنش نشون بدین(این عصبانیت یعنی انکار یک باور،حس یا تصویر درونی)
    راه حل برای تغییر شکل این باور اینه که بگید اکثر پولدارها آدمهای خوبین ولی بعضی از پولدارها ممکنه آدمهای بدی باشن و این به خود شخص بستگی داره(توجه کنید منظورم جمله سازی محض نیست و تمام اینها در سطح ذهن ناخودآگاه و با توجه به مراحل قبلی انجام میشه) و حالا وظیفه شما اینه که این باور جدید و تصاویر و احساسات مربوط بهش را با تکرار(ترجیحا در حالت آلفا و تتا) و توجه در ذهن ناخودآگاه تقویت کنید.

کتاب غول درون به شکل خیلی ساده و روان سیستم کار ذهن ناخودآگاه را شرح داده ،پیشنهاد میدم مطالعه کنید.
    یادگیری مهارت های eft، هیپنوتیزم ،ایمونشن کد،درمان t3 ،ساخت سبلیمینال، nlp و انواع هیلینگها میتونن خیلی بهتون کمک کنن.از اسماشون نترسید،اکثرا روشهای خیلی ساده و سریعی هستند.(به جایی میرسید که در عرض30 ثانیه باور را در سطح ناخودآگاه تغییر میدین ،میدونم این ادعای بزرگیه و ممکنه خیلیا نپذیرنش ولی باور کنید کاملا امکان پذیره.ولی ممکنه تکامل برای رسیدن به این سطح چند سال زمان ببره)

توجه کنید وقتی شما یک باور محدود کننده را شناسایی میکنید نصف بیشتر راه را رفتین و به شکل آگاهانه میتونید جلوی رفتار بر اساس اون باور را بگیرید ولی اگر میخواید موفقیتتون بلند مدت و تضمین شده و خودکار باشه باید سراغ ذهن ناخودآگاه برید.

امیدوارم موفق باشید

6. 24 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,059 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز وقت بخیر

در این که اکثر افرادی که وارد این بازار میشن ضرر میکنن هیچ شکی نیست ولی اولا همه افراد با اختیار وارد میشن و دوما همه افراد توانایی یاد گرفتن معامله گری و سود کردن را دارن پس همه میتونن سود بکنن.البته باید بدونین سرمایه افرادی که به این شکل وارد مشین و ضرر میکنن و خارج میشن بخش بسیار ناچیزی از سرمایه در گردش فارکسه که اصلا به حساب نمیاد.پس طرف حساب شما به عنوان یک معامله گر حرفه ای بقیه معامله گران حرفه ای هستند نه این افراد.

اما درمورد حرفه ای ها
    به طور کلی دو دسته تریدر حرفه ای در بازار هستند.

اکثریت به بازار مثل کازینو نگاه میکنن و با تنظیم لبه احتمالات(ریسک به ریوارد) با یک سیستمی که میدونن چند درصد موفقه وارد بازار میشن و ضرر سیستمیک خودشون را کاملا میپذیرن و هیچ مشکلی با ضرر کردن ندارن و بهش آگاهن.

دسته دوم که تعداد کمی هستند؛ افرادین که قوانین بازار را میدونن و همه معاملاتشون به سود تبدیل میشه.مثل جناب گن و جناب امینو و خیلیای دیگه که من و شما میشناسیم یا نمیشناسیمشون.

نکته جالب توجهی که وجود داره قابلیت بازار برای سوددهی صددرصدی به همه افراده .در این بازار قانون فراوانی حاکمه و بینهایت موقعیت داخلش موجوده.یادمه کریس داخل یکی از ویدئوهاش میگفت من توی صد پیپ حرکت بازار پونصد پیپ سود میکنم.این خیلی برای من جذاب بود و این بخاطر ماهیت آشوبناک فراکتالی بازاره.به این مثال نگاه کنید.

فایل پیوست 180190
    فایل پیوست 180191

این قانون عینا در بازار هم حاکمه و در واقع در 100 پیپ نه تنها 500 پیپ بلکه بینهایت پیپ حرکت وجود داره و این یعنی فراوانی.
    حرکات چرخه ای بازار در بینهایت بعد در حال اتفاق افتادنه و این ماهیت چرخه ای فراکتالی به ما کمک میکنه که تمام معاملاتی که باز میکنیم نهایتا روزی با سود بسته بشه(در صورتی که لوریج و متعاقبا کال مارجین جود نداشته باشه).تنها عاملی که باعث محدودیت ما در ابعاد بالا میشه عمرمونه و عامل محدود کننده در ابعاد پایین اسپرده.یعنی بازار ذاتا این توانایی را داره به شرطی که اسپرد و لوریج وجود نداشته باشه و ما عمر خضر داشته باشیم.

حتما تا الان شده در یک روند نزولی بای بزنید(یا برعکس) و سود کنید .قطعا افرادی زیادی در همون منطقه خلاف جهت شما سل زدن و سود کردن و این بخاطر همین قانونه.
    برای اینکه این موضوع را به یکی از دوستانم که مشکل شما را داشت ثابت کنم معاملات زیر را انجام دادم.توی این دوتا معامله هم زمان با جحم مساوی یک پوزیشن سل و یک بای زدم و در واقع پوند کد را به خودم فروختم و هم در معامله خرید سود کردم و هم در معامله فروش.(به هیستوری توجه کنید)

فایل پیوست 180202

روی دیگه باور فعلی شما اینه که وقتی من ضرر کنم بقیه سود میکنن و وقتی بقیه سود کنن من ضرر میکنم.این باور باعث ورود شما به فاز رقابت میشه که دقیقا نقطه مقابل قانون فراوانی بازاره.اگر این جوری بود هیچ کس به هیچ کس آموزش نمیداد و هیچ وقت چنین انجمنها و تاپیکهایی شکل نمیگرفت و هیچ وقت شما جرات پرسیدن سوال نداشتید و هیچ وقت کسی جوابتون را نمیداد.

اگر در قوانین بازار عمیق بشید متوجه میشید که هر چقدر تعداد تریدرهای موفق و حرفه ای بازار بیشتر میشه تحلیل کردن و سود کردن برای همه راحتتر میشه.به همین دلیله که اکثر تریدرها یورو دلار را دوست دارن و این چرخه ادامه داره و به همین دلیله که برای راحتتر شدن کار خودتون باید به حرفه ای شدن بقیه کمک کنید.

این فیلم را هم حتما ببینید.در یک نقطه که بازار باز شد در شش تایم فریم متوالی(تقریبا) به شکل یکی درمیون سیگنال مخالف میداد یعنی با 6 تا تحلیل متفاوت در هر دو جهت در یک زمان و یک نقطه میشده از بازار سود گرفت.این معجزه بازار فارکسه
    https://s20.picofile.com/file/844191...D8%B1.mp4.html

پس نهایتا میبینیم که به شکل معمول شما نه تنها از ضررهای بقیه سود نمیکنید بلکه به عنوان بخشی از سیستم با معاملات سودده خودتون به بقیه کمک هم میکنید.
    برای همینه که امیدوارم موفق و پرسود باشید.

حکم شرعی دقیقش هم به این شکله که اولا معاملات باید واقعی و در یک بستر واقعی باشه و به شکل سوری و بازی نباشه(یعنی بروکرتون مارکت میکر نباشه و ecn باشه.) ثانیا باید بدون سوآپ باشه(اگر تریدر بلند مدت هستید و معاملاتتون بیش از یک روز طول میکشه) و ثالثا در بسترهایی مثل باینری آپشن معامله نکنید چون اونجا رسما قمار اتفاق میوفته نه سرمایه گذاری یا معامله.به طور خلاصه با یک حساب ecn اسلامی در فارکس میتونید بدون هیچ مشکل شرعی درآمد عالی داشته باشید.

امیدوارم شاد و ثروتمند باشید
    سلام علی جان وقتت بخیر
    ممنون از مقاله ی بسییییار عالی و فوق العادتون.
    همیشه سلامت و ثروتمند باشید.
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

8. 22 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ayka97 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    هر چی بیشتر می خونم و هر چی بیشتر تمرین می کنم فکر می کنم هیچی بلد نیستم و یاد نگرفتم و دوباره برمی گردم از اول شروع می کنم
    حدود 60 روز هست که روی فایلهای اولیه در دور دوم دارم درجا میزنم و هی میرم از اول
    لطفا راهنمایی کنید

سلام
    وقت بخیر
    طبق نقشه راه پیش برید
    بهترین فرمت هست
    به راحتی به نتیجه دلخواهتون میرسید
    موفق و ثروتمند باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خیلی ممنونم از پاسخ عالی تون و وقتی که گذاتشید ، بله کاملا درست بود حرفاتون و خیالم راحت شد انشالله همیشه موفق و پرسود باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    سلام علی جان وقتت بخیر
    ممنون از مقاله ی بسییییار عالی و فوق العادتون.
    همیشه سلامت و ثروتمند باشید.
    ممنون دوستان
    سلامت باشید

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

2,399 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حال شما هم خوب باشه.

این سوال سوالی نیست که بشه در چند خط بهش جواب داد. ولی به طور کلی باورها از ترکیب یک یا چند تصویر و یک یا چند احساس که از یک یا چند خاطره واقعی یا مجازی گرفته شدن ساخته میشه.خیلی وقتها تکرار یک جمله ساده میتونه به باور تبدیل بشه که میتونه سازنده یا محدود کننده باشه.

اگر بخوام تغییر باور را خلاصه کنم تقریبا این میشه

1:ریشه یابی:ببینید چه خاطرات ،احساسات یا عواملی پشت باور محدودکننده شما وجود دارن
    2:تغییر قاب بندی :ببینید چطور میشه از یک نقطه نظر جدید به اتفاقی که باعث ایجاد باور شده(ریشه) نگاه کنید
    3:خنثی سازی و تغییر احساسات:روشهای روانشناسی انرژی را یاد بگیرید و بعد از خنثی سازی احساسات قلبی احساسات جدید را به قاب بندی جدید تزریق کنید
    4:احساسات و تصاویر و باور جدید را تقویت کنید:اینو بدونید که هیچ چیزی از ناخودآگاه انسان پاک نمیشه و شما نمیتونید پروگرمینگ نا مطلوبتون را کاملا حذف کنید ولی توانایی تغییر شکلش را دارید.یه مثال میزنم
    مثلا سیستم نورونی باور محدود کننده پولدارها آدمهای بدی هستند در مغزتون ایجاد شده.شما هرچقدر با تلاش آگاهانه سعی کنید باور قبلی را پاک کنید و جمله باور جدید پولدارها آدمهای خوبی هستند را تکرار کنید ذهن ناخودآگاه با قدرت مضاعف باور قبل را تقویت میکنه و شما دچار تعارض درونی میشید.این موضوع را وقتی میتونید مشاهده کنید که در فاز انکار یک باور زمانی که باهاش مواجه میشید واکنش شدید احساسی پیدا میکنید.یعنی ممکنه اگر وقتی یکی بگه پولدارها آدمهای بدین شما عصبانی بشید و واکنش نشون بدین(این عصبانیت یعنی انکار یک باور،حس یا تصویر درونی)
    راه حل برای تغییر شکل این باور اینه که بگید اکثر پولدارها آدمهای خوبین ولی بعضی از پولدارها ممکنه آدمهای بدی باشن و این به خود شخص بستگی داره(توجه کنید منظورم جمله سازی محض نیست و تمام اینها در سطح ذهن ناخودآگاه و با توجه به مراحل قبلی انجام میشه) و حالا وظیفه شما اینه که این باور جدید و تصاویر و احساسات مربوط بهش را با تکرار(ترجیحا در حالت آلفا و تتا) و توجه در ذهن ناخودآگاه تقویت کنید.

کتاب غول درون به شکل خیلی ساده و روان سیستم کار ذهن ناخودآگاه را شرح داده ،پیشنهاد میدم مطالعه کنید.
    یادگیری مهارت های eft، هیپنوتیزم ،ایمونشن کد،درمان t3 ،ساخت سبلیمینال، nlp و انواع هیلینگها میتونن خیلی بهتون کمک کنن.از اسماشون نترسید،اکثرا روشهای خیلی ساده و سریعی هستند.(به جایی میرسید که در عرض30 ثانیه باور را در سطح ناخودآگاه تغییر میدین ،میدونم این ادعای بزرگیه و ممکنه خیلیا نپذیرنش ولی باور کنید کاملا امکان پذیره.ولی ممکنه تکامل برای رسیدن به این سطح چند سال زمان ببره)

توجه کنید وقتی شما یک باور محدود کننده را شناسایی میکنید نصف بیشتر راه را رفتین و به شکل آگاهانه میتونید جلوی رفتار بر اساس اون باور را بگیرید ولی اگر میخواید موفقیتتون بلند مدت و تضمین شده و خودکار باشه باید سراغ ذهن ناخودآگاه برید.

امیدوارم موفق باشید
    خیلی ممنونم از شما و این که وقت میذارید و کامل توضیح میدید امیدوارم بتونم جایی جبران کنم

14. 18 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خیلی ممنونم از شما و این که وقت میذارید و کامل توضیح میدید امیدوارم بتونم جایی جبران کنم
    من از شما ممنونم که با سوالاتتون کمک کردین چیزایی که میدونم را بهتر بفهمم

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1279 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

چگونه تریدر بهتری باشیم؟ نحوه مشخص کردن اهداف

سلام دوستان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    یک ویدیو جالب درباره مشخص کردن اهداف یک تریدر دیدم که برام جالب بود گفتم باهاتون به اشتراک بزارم و ازش ایده بگیرین برای استفاده تو کارتون.
    وقتی این ویدیو و میدیدم یاد این جمله افتادم که میگن برای پول درآوردن کار نکنید.
    به نظرتون یعنی چی؟ مگه قرار نیست ما تو این حرفه متخصص بشیم و ازش پول در بیاریم؟ مگه این یک نوع تناقض نیست؟
    وقتی بیشتر روش زوم شدم فهمیدم یعنی صرفا وقتی تمرکزت میشه پول از توجه روی مطالب آموزشی یا استمرار و تکرارت کم میشه و ناخودآگاه مقداری از انرژیت صرف این نوع فکری میشه(ساتاد هم بارها در طول آموزش بهش اشاره کردن) و نمیتونی بهترین تلاش و عمل ممکن و بزاری. در کنارش از لحاظ روانی هم درگیر میشی و عجله میکنی و احتمال ۹۹درصد با یک تجربه آشنا میشی که باید برگردی از اول شروع کنی.
    پس این از نوع طرز فکر. حالا چه ارتباطی با سوال اولم داشت؟
    شما وقتی میخوای از منزل تا سر کوچه بری باید یک مسیر و بگذرونی تا به نقطه هدفت که سر کوچست برسی. از جای خودت بلند بشی، لباس بپوشی، حاضر بشی،از اتاق بیای بیرون، کفش پات کنی، از خونه بری بیرون، قدم بزاری تو خیابون و اگر چیز دیگه ای سر راهتون نباشه(سنگ، افتادن درخت یا غیره ) میتونین به هدفتون برسین که رسید ن به سر کوچه بود!
    یعنی مسیری و طی میکنی تا به هدفت برسی. پس لازم هست برای درآمدزایی تو هرکاری هم به همین شکل عمل کنیم. تارگتمون و مشخص کنیم و کارهای لازم (آموزش،تمرین،استمرار،صبر، انگیزه مثبت) برای رسیدن به هدف و انجام بدیم و به اون سمت قدم برداریم. و وقتی ما درجهت اون هدف قدم برمیداریم داریم همزمان پول هم بدست میاریم. یعنی همون تفاوت طرز فکری ، خطی و فراکتالی.

حالا که ما قرار هست به صرف فقط پول درآوردن به یک کاری نگاه نکنیم باید چیکار بکنیم؟ باید اهدافی برای رسیدن به هدفمون مشخص بکنیم. یعنی پله های رسیدن به اون مقصد و بچینیم و یکی یکی بریم جلو.
    این اهداف چی میتونن باشن؟ داخل این ویدیو میتونین ایده های عالی توش پیدا کنین. برای خود من اولین هدفم تسلط روی پرایس اکشن فراکتالی امینو بود. الان هدفم تسلط و پیروی کامل از چک لیست و پلن معاملاتیم هست. قدم های بعدیم هم مشخص میکنم و در مسیر هدف اصلیم درآمدزایی قدم برمیدارم.

کلیک کنید- لینک یوتیوب

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید.

پینوشت:اگر زبان انگلیسی تون هم خوب نیست از روی اسلایدها، صرفا نوشته هاش هم ترجمه کنین میتونه خیلی بهتون کمک کنه.
    ویرایش توسط Soroosham : 10-09-2021 در ساعت 13:06
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

18. 29 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    6,782 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه

یک سوالی داشتم به نظرتون چطوری میشه افکار و باور هایی که به مرور زمان وارد ضمیر ناخودآگاه مون کردیم ، تغییرشون بدیم ؟
    سلام وقت بخیر
    روزی 3 درصد درموردش بنویس و از نگران شدنت و انتظار کشیدنت درمورد هدف بنویس

20. 20 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 32 مهمان ها)

1. Mr. & Mrs. hatami

کلمات کلیدی این موضوع