صفحه 59 از 555 نخستنخست ... 949575859606169109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.safari97 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز.
    اول از همه ممنونم که وقت گذاشتین و پست بنده رو مطالعه کردین و نظرتون رو مطرح کردین.
    من یکسری مثال میزنم که مربوط به خودمون هست و شبیه به داستان فیلم.
    1-شما اکادمی ویو رو در نظر بگیرید که موسسش استاد دهقان هست و با چه دلسوزی دارن حاصل تجربیاتشون رو در اختیار بچه ها میذارن.و چقدر با حساسیت و کیفیت بالا این کار رو انجام میدن.حالا این وسط یکی پیدا بشه بیاد به استاد پیشنهاد بده که بر فرض مثال بیا اکادمی رو گسترشش بدیم و .... از اینجور داستانا.
    استاد هم قبول کنه که همکاری کنه.بعد که یکم از هم کاری گذشت فرد بیاد بگه استاد دهقان بیا به جای اینکه این همه وقت و انرژی بذاری از این قسمتا بزن هزینه دوره هم بیشتر کن و ....(در فیلم ری پیشنهاد داد برای صرفه جویی به جای شیر از پودر شیر استفاده بشه و برادرا قبول نکردند گفتن اسم محصول روش هست مثلا شیر پسه.پس آیا میشه بگی اونا ظرف ذهنیشون کوچیک بود یا اینکه آمادگی دریافت نداشتن و یا نه میشه بگی اونا انسان های با وجدانی بودن؟)خوب قطعا همه ما میدونیم استاد این پیشنهاد هارو قبول نمیکنه و از کیفیت کارش نمیزنه و بعد از چند وقت اون فرد بیاد و نام آکادمی ویو رو برای خودش برداره و استاد این وسط نادیده گرفته بشه.حالا آیا ما میتونیم بگیم استاد ظرف ذهنیشون کوچیک بوده یا آمادگی دریافت نداشته یا نه اون فرد از استاد ما سو استفاده کرده؟؟
    2-من برای شما از پدر و مادر مثال میزنم.پدر مادری که یک عمر از کودکی برای ما زحمت کشیدن و از خودشون زدن برای پیشرفت ما حالا که خدا مارو دوست داشته و با همچین استاد و دوره ای آشنا شدیم که اصلا تازه داریم میفهمیم اصل زندگی چیه شاید در مواردی مخالف با عقاید یا باور های پدر مادرمون باشیم آیا حالا که ما به این درک رسیدیم باید به اونا هم کمک کنیم یا رهاشون کنیم به حال خودشون بگیم اونا ظرف ذهنیشون کوچیکه میخواستن ظرف ذهنیشون رو بزرگ کنن به ما ربطی نداره.حالا همسری که شما از خونه پدر میاریش و در هر شرایطی بی پولی مستاجری و هزار تا سختیه دیگه کنار شوهرش میمونه آیا این کار درستیه که شوهر وقتی به یه جایی رسید بگه خوب دیگه من از تو جوون تر و خوشگل تر پیدا کردم برو سراغ زندگیت ظرف ذهنیتم بزرگ کن.
    3-در مورد سوم هم به نظرم به اعتماد شوهر اون زن خیانت شد.اون مرد همسر خودش رو با ری اشنا کرد برای مسائل کاری جوری که در فیلم نمایش داده شد ری از همون نگاه اول به اون زن نظر داشت با اینکه میدونست شوهر داره آیا این کار ری از نظر شما پسندیده و انسانی بود؟؟به نظر بنده این حرف که ما آزاد هستیم به معنای آزاد مطلق نمیتونه درست باشه ما مسئولیم در قبال اعتماد دیگران در قبال نوامیس مردم،یک فرد نمیتونه به پدر مادرش بی احترامی کنه به همسرش خیانت کنه چشم اون فرد دنبال افراد دیگه باشه و از هر حد و مرزی عبور کنه و بگه من لایق بهترینام هرکیم بخواد جلومو بگیره نابودش میکنم چون من آزادم و لایق بهترین ها.
    بازم متنم طولانی شد عذر خواهی میکنم.
    سلام و درود مجدد خدمتتون جناب رحیمی گل
    ممنونم از توضیحات خوب و عالی که ارسال کردین
    ولی در کل اول پیامم هم گفتم خدمتتون شاید نظرات من کمی متفاوت تر باشه با دوستان و ممنون میشم دوستان و استاد هم نظراتشون رو بگن تا در صورت اشتباه بودن تصحیح کنم
    در خصوص پیامتون نظرم این هست اگر به صورت ریز به ریز و جزء به جزء نگاه کنیم ، یکی یک موضوع رو یک برداشت میتونه بکنه و دیگری برداشتی به مراتب متفاوت تر از شخص قبلی ولی اگر کلی دیده بشه شاید دید اکثریت یک موضوع باشه همانند دید در مارکت
    - موضوع دیگه این هست که شاید من در متن پیام خوب نتونستم توضیح بدم که ما در تمام جهات باید رشد کنیم و تعادل رو نگه داریم یعنی اگر ما فقط در جنبه پول رشد کنیم و در جنبه های دیگر زندگی ضعف داشته باشیم آسیب خواهیم دید مثال از خودمون بزنم راحت تر میشه موضوع : الان که ما در این مجموعه در حال رشد هستیم اگر بخواهیم موفقیت 100 درصدی داشته باشیم در جهات روانشناسی ، مدیریت سرمایه ، تحلیل آموزش میبینیم اگر یکی از این سه موضوع رعایت نشه در کل در بخشی دیگر تاثیر خواهد گذاشت ، همین موضوع در کلیت زندگی فردی و خانوادگی هم صدق میکنه اگر فقط در جنبه کسب پول فعالیت داشته باشیم و تمرکز بیش از حد رو این موضوع باشه جنبه های دیگر آسیب خواهد دید مثلا ارتباط با خانواده ، ورزش و سلامتی ، ارتباطات اجتماعی و خیلی چیزهای دیگه
    - در مورد خانواده که فرمودین ، الان اگر دقت کرده باشین اکثرا بر سر تعالیم جدید که در خلاف عقاید قدیم خانواده و جامعه هست ، کمی با خانواده در تنش هستیم ، اما آیا باید خانواده رو رها کنیم ؟ قطعا خیر ، ما میتونیم خانواده و انسانهای دوستداشتنی اطرافمون رو با خودمون بکشیم بالا و راه صحیح زندگی کردن رو نشونشون بدیم تا یکی از اهداف استاد امینو که دنیا رو جای خوبی برای زندگی کردن هست تحقق پیدا بکنه
    - منظورم از این که انسان آزاد هست ، این هست که ما میتونیم با باور و عقاید از پیش تعریف شده خودمون را با حرفها ی : بده ، نکن ، مردم چی میگن ، خرج نکن تموم میشه و پول بده ، پول زیادیش آدمو خراب میکنه و .... در بند نگهداریم ؟ یا خودمون رو آزاد کنیم و از آزادی و فراوانی لذت ببریم و کاری به حرف و باور مردم نداشته باشیم و در بند اونها نباشیم
    در انتها بازم میگم ما لایق بهترینها هستیم و کسی هم نیست که جلو مارو بگیره جز ذهنمون و هیچ کس رو هم قرار نیست نابود کنیم ما فقط در حال ساختن عادتهای جدید و ساختن باورهای جدید در راستای هدفمون هستیم
    ممنونم از اینکه وقتتون رو در اختیار من گذاشتین دوست خوب من جناب رحیمی
    آرزوی بهترینهارو دارم برای شما دوست عزیز
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 25 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,250 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیزم و نیز استاد گرامی
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    یه پیشنهاد دارم براتون: بالای صفحه روی اسم خودتون کلیک کنید
    اسم.png
    در صفحه باز شده قسمت نقل قول شدن ها رو باز کنید
    نقل.png
    برید آخرین صفحه ی نقل قول شدن ها
    آخرین.png
    اولین پیام خودتون داخل انجمن رو ببینید
    اولین پست.png
    (قطعا یه سری خاطره براتون زنده میشه)
    حالا اونموقع خودتون رو با الان خودتون مقایسه کنید
    اگه تو مسیری که استاد گفتند(نقشه راه) باشید قطعا یه لبخند رضایتی رو لباتون میاد و میگید ععععهههه یادش بخیر
    من دیشب این حس خوب رو تجربه کردم گفتم اینجا بگم تا شما هم با انجامش حس خوبی بگیرید
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

4. 34 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به همه دوستان آکادمی ویو
    امیدوارم حالتون خوب باشه

تصاویری رو قرار میدم که صدها صفحه حرف توی خودشون نهفته دارن
    امیدوارم مورد استفاده تون قرار بگیره

51.png
    52.png
    53.png
    54.png
    55.png
    56.png
    57.png

لینک دانلود پی دی اف از سایت uupload::
    https://uupload.ir/view/zendanian_bavar_w9g4.pdf/

لینک دانلود پی دی اف از سایت picofile ::
    https://s19.picofile.com/file/844105...Bavar.pdf.html
    ویرایش توسط sara.sat : 09-22-2021 در ساعت 10:20
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 35 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

مهدی موذن آواتار ها
    3,347 بار در 262 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خیلی عالی بود اگر از ابرتو ایرانسل اسفاده کنید این مشکل را نداره ولی ظاهرا حجم رایگان 5 گیگ است که فکر میکنم کافی باشد
    نهج البلاغه نامه 69 : واعْتَبِرْبِما مَضى مِنَ الدُّنْيا ما بَقِىَ مِنْها، فَاِنَّ بَعْضَها يُشْبِهُ بَعْضاً، وَ آخِرَها لاحِقٌ بِاَوَّلِها،
    از گذشته جهان برای باقیمانده آن پند گیر، زیرا بعضی از آن شبیه بعض دیگر است، و انجامش به آغازش می پیوندد.

8. 17 کاربر برای این پست سودمند از مهدی موذن عزیز تشکر کرده اند:

مهدی موذن آواتار ها
    3,347 بار در 262 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بسم الله الرحمن الرحیم

خُلِقَ الْإِنْسانُ مِنْ عَجَلٍ سَأُريكُمْ آياتي فَلا تَسْتَعْجِلُونِ [37]

[گرچه] انسان از عجله آفريده شده؛ ولى با عجله چيزى از من نخواهيد، به*زودى آياتم را به شما نشان خواهم داد!

Screenshot_7.png
    نهج البلاغه نامه 69 : واعْتَبِرْبِما مَضى مِنَ الدُّنْيا ما بَقِىَ مِنْها، فَاِنَّ بَعْضَها يُشْبِهُ بَعْضاً، وَ آخِرَها لاحِقٌ بِاَوَّلِها،
    از گذشته جهان برای باقیمانده آن پند گیر، زیرا بعضی از آن شبیه بعض دیگر است، و انجامش به آغازش می پیوندد.

10. 34 کاربر برای این پست سودمند از مهدی موذن عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,279 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    In : amiralii.fx

12. 31 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,250 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه عزیزان و استاد گرامی
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    فعلا این کلیپ دارن هاردی راجبه سحرخیزی رو ببینید تا سر فرصت برسیم به آبراهام و صحبت هایی که راجبه سحرخیزی و فواید صبح زود بیدار شدن داره
    https://uupload.ir/view/به_کلوب_سحرخ...ید_hqof.mp4/
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

14. 28 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    6,782 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام استاد
    میشه توضیح کوتاه از اینکه چطوری زمان درک کنیم تا بتونیم زندگیمون تغییر بدیم!
    سوال
    زمان یعنی چی؟
    ایا این زمان 24 ساعت با زمان درحقیقت داریم فرقی داره؟
    نقطه مقبال زمان چیه که بتونیم خط میانه تعادلی توی ذهنمون تجسم کنیم و بتونیم بررسی کنیم؟
    @amino
    ویرایش توسط Javadi1 : 09-22-2021 در ساعت 22:09

16. 16 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

M.safari97 آواتار ها
    8,194 بار در 796 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موذن نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و همه رفقای آکادمی ویو

تمام مقالات روانشناسی آکادمی ویو تا به امروز که توسط استاد محترم تهیه شدند و فوق العاده ارزشمند هستند در قالب یک فایل PDF جمع آوری شده و تقدیم شما دوستان میگردد

اول یک تشکر میکنم از استاد محترم بابت این همه مطالب ارزشمندی که با وسواس و حساسیت فوق العاده بالا در اختیار ما میگزارند و یک عذرخواهی بابت اینکه اگر در فایل pdf بعضا ناهماهنگی هایی بین صفحات دیده میشود به بزرگواری خودتان بببخشید

لینک دانلود فایل :

https://api.abreto.ir/wrappers/stora...kkzBZjgPBBT4G8
    سلام آقا مهدی عزیز
    لینک دانلودی که گذاشتین باز نمیشه.

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از M.safari97 عزیز تشکر کرده اند:

914 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    من تونستم با موفقیت دوتا عادت رو تو زندگیم بسازم و دارم انجام میدم
    برای پیشنهاد میتونید بفرمایید چه عادت هایی در زمینه زندگی روزمره و مخصوص زندگی تریدری بهتره بسازم؟
    سپاس
    Jacob Riis:وقتی فکر میکنم هیچ چیز به من کمک نمیکند،میروم و به سنگ تراشی نگاه میکنم که پتک را روی سنگ فرود می آورد،شاید صدبار ضربه بزند بدون این که ترکی روی آن ظاهر شود. با این حال با ضربه صدویکم سنگ دونیم میشود و من میدانم که صرفا آخرین ضربه کارساز نبوده است -بلکه تمام ضربات پیشین هم تاثیر خود را گذاشته اند.

20. 19 کاربر برای این پست سودمند از JaVa:D عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع