صفحه 547 از 547 نخستنخست ... 47447497537545546547
نمایش نتایج: از 5,461 به 5,462 از 5462

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

masoud-safari آواتار ها
    9,263 بار در 609 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 16 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.T.A نمایش پست ها
    سلام ودرود خدمت دوستان گرامی

یک چالشی توی ذهنم هست و درگیرش هستم گفتم اینجا به اشتراک بزارم و نظرات ارزشمند شما عزیزان رو بدونم

من 2.5سال هست که از همه زندگیم زدم و فول تایم تمرکزم روی لایف استایل تریدریم هست . اشتیاق بسیار زیادی دارم برای کسب این تخصص و تمامی فعالیت هام رو جوری تنظیم کردم مثل دومینو که به نفع تریدم باشه (حتی آب خوردنم!) و به این لایف استایل معتاد شدم و وسواس زیادی بهش پیدا کردم

در یک ویس از استاد شنیدم که میگفتند اون روزی نرسه که شما پولدار بشید اما ثروت هایی که دارید مثل خونواده و... رو از دست داده باشید و باهاشون غریبه شده باشین!(من همچین چیزی درک کردم)
    وقتی این رو شنیدم جا خوردم . چون دقیقا من غریبه شدم و به غیر از ترید به هیچ چیز اهمیت نمیدم

از طرفی دیگه توی یکی از وبینار های پرایس اکشن از استاد شنیدم که میگفتند شخصی که توی تنگنا باشه اصلا حالیش نیست دندون درده . مریضه . عروسیه . کسی فوت شده . سیل اومده و... اینهارو اصلا نمیفهمه و با چنگ و دندون برای موفقیت تلاش میکنه

اینجا من یک پارادوکس حس میکنم و نمیدونم مسیرم درسته یا نه؟ توانایی تشخیص این رو که ذهن داره گولم میزنه یا نه رو ندارم!
    چون الان توی تنگنای یا مرگ یا رسیدن به هدف هستم اما واقعا میترسم روزی برسه که حسرت داشتن خانواده رو بخورم!

ممنون میشم دیدگاهتون رو بدونم و همه نظرات شما بزرگواران برام ارزشمند هست @amino
    سلام وقتتون بخیر.به نظرم بهترین راه توی زندگی تعادل و کنترل احساسات هست.کنترل احساس به معنیه بی احساس بودن نیست.باید نگاهتون به زندگی و هدف از به دنیا اومدنتون رو عمیق کنین.هر کدوم از ما به این دنیا اومدیم برای یه هدفی برای تکامل.ما کامل نبودیم که دوباره متولد شدیم.تمرکز کنین روی حقایق زندگی.مثلا حقیقت زندگی خیلی خلاصه اینه که شما آگاهی ای هستید که یه بدن بهتون دادن که شما با این دنیا بتونید ارتباط بگیرید و از طریق چالش هاش به تکامل برسید..حالا ترید یه چالش خیلی بزرگ و لذت بخشه که با پایبندی به چک لیست و چالش های درونیش شما نا خوداگاه تبدیل میشید به یه آدم آگاهتر و کامل تر.وطبیعتا به دنبال اون پول هم به همراهش میاد.شما باید با تریدر شدن چیزهایی رو بدست بیارین نه اینکه چیزهایی رو از دست بدین.استاد بارها گفتن باورهای خطی نداشته باشین..... پس متعادل باشید.
    @amino

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از masoud-safari عزیز تشکر کرده اند:

A.T.A آواتار ها
    243 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    توضیحات سایر دوستان مثل لذت بردن از مسیر دقیقا درست بود.
    درک جمله زیر می تونه این پارادوکس رو براتون حل کنه
    برای موفقیت مثل آب، نرم و روان و مثل فولاد سخت باشید

ممنونم از پاسختون خیلی عمیق و مفید بود

و ممنون از پاسخ عالی @masoud-safari عزیز
    ز پس صبر تو را او به سر صدر نشاند...

صفحه 547 از 547 نخستنخست ... 47447497537545546547

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 59 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 59 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع