صفحه 52 از 555 نخستنخست ... 242505152535462102152552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 5542

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ایمان نماینده آواتار ها
    2,053 بار در 153 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    @amino
    عرض سلام خدمت استاد عزیز
    در مورد حساب دمو یه چیزی مدتیه ذهنمو درگیر کرده و اون اینکه بسیاری از تریدرها میگن برای مدت طولانی روی اکانت دمو موندن مخرب و از نظر روانی باعث میشه شما مدت طولانی در اکانت ریل ظعیف و ترسو ترید کنید .
    این مطلب چقدر صحت داره و چقدر روی اکانت دمو موندن بی ضرره؟
    ممنون

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از ایمان نماینده عزیز تشکر کرده اند:

mk_barsa آواتار ها
    115 بار در 13 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی خیلی جالب بود و خیلی شفاف. به من که چسبید این چند ثانیه از مظالعه مطلبتون.سپاس فراوان

4. 19 کاربر برای این پست سودمند از mk_barsa عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,195 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.moradi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز و ثروتمند
    داشتم با خودم ی خاطره جالب رو مرور میکردم بد نیست برای شما هم بگم جالبه:
    چند وقت پیش تو اتاق کاریم بودم و خواستم برم آبدارخونه چایی بریزم ، لیوان رو برداشتم و رفتم بیرون اتاق تو مسیر ی پزشک تو راهرو اداری بود و به سمت یکی از اتاق ها میرفت ، از دور مهندس واحد تجهیزات پزشکی پزشک رو صدا زد آقااااااای دکتر فلانی
    دکتر هم برگشت گفت جونم مهندس بفرمائید
    مهندس گفت ببخشید جناب دکتر میخواستم 5 دقیقه وقتتون رو بگیرم
    وای اونجا بود که دکتر یهو با لحنی تند و صدایی بلند تر از قبل گفت مهندس 5 دقیییییییقه
    چه خبره مگه
    من تو 5 دقیقه میدونی چند تا مریض ویزیت میکنم
    میدونی 5 دقیقه ینی چقدر
    خیلی زیاده
    و ی جوری حرف زد انگار به ی آدم ثروتمند بگی تمام اموالت مال من هر چی که دارم مال تو
    و دیگه از کنارشون رد شدم به سمت آبدارخونه
    اونجا بود که قبل از اینکه چایی بخورم شارژ شدم
    ذهنم ساعت ها درگیر این قضیه بود
    به خودم گفتم خدایی ی دکتر برا 5 دقیقه اینطور کرد الکی نیست دکتر شده
    بیست و خورده ای سال درس خونده زحمت کشیده چون براش 5 دقیقه خیلی بوده
    از خودم پرسیدم حسین خدایی تو یکی بیاد بگه بهت چقدر وقتتو بهم میدی صدات میره بالا و دردت میگیره
    تو تا چه مقدار از این دقایقت برات ارزش داره؟ جوری که حس کنی برق سه فاز گرفته تو رو
    اصن وقتت برات ارزش داره؟
    داری رو چی سرمایه گذاری میکنی؟
    وقتتو به چی میفروشی؟
    جالب اینه این داستان و سوالاتی که برام پیش اومد رو با ذوق و شوق از چندتا همکارا پرسیدم ولی بی تفاوت بودن!!!!!!!
    قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونش مطمنا میرسه اگه همینطور ادامه بده
    عالی بود بهتون تبریک میگم اگه واقعا همیشه برای وقتتون بتونید ارزش قایل بشید هممون باید سعیمونو بکنیم تشکر از شما

6. 22 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,195 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    سلام بنظرم6ماه کمه داداش سعید 3سالی باید ماها غیب بشیم تا بتونیم تریدر واقعی بشیم!

8. 18 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر
    همه میدونیم در مسیر رشد و موفقیت باید کارهای عملی انجام بدیم و بسیاری از عادات را از بین ببریم و عادات جدید ایجاد کنیم.همه اینها تعادل ناخداگاه سابق ما را به هم میزنه و ذهن ناخودآگاه باعث ایجاد مقاومتهای ذهنی و حتی جسمی در برابر تغییر میشه و ما این مقاومت را به شکل درد و رنجهای جسمی و روحی لمس میکنیم.در ادامه 4 راهکار ساده و شناخته شده که برای گذر از این رنج و تبدیل اونها به لذت و نهایتا تغییر ناخوآگاه و رشد که به ذهنم رسید را میارم.خوشحال میشم اگر شما هم راهکاری دارید معرفی کنید.

1: تحمل و استقامت:
    در مغز ما مکانیسمی برای تبدیل خودکار درد به لذت وجود داره.این مکانیسم به وسیله اینکفالین و اندورفین کنترل میشه.یه مدت کنار خونه ما دقیقا پشت دیوار اتاق من داشتن ساخت و ساز میکردن و ظهر که من از دانشگاه خسته و کوفته میومدم بخوابم با سروصدای سرسام آور بیل و کلنگ و هیلتی و انواع ماشین آلات مواجه میشدم و به شدت دیوانه کننده بود و هیچ کاری هم از دستم برنمیومد.این روند بیشتر از یکسال طول کشید و یادمه آخرای کار از صدایی که مجبور بودم تحملش کنم خیلی هم لذت میبردم و برام خنده دار بود:d. یه مثال دیگه خوردن فلفله که یک عمل دردناکه ولی مغز با ترشح اندورفین کاری میکنه که ازش لذت ببریم(البته نه برای بار اول)و این اتفاق تا حدی میتونه شدید بشه که ایجاد اعتیاد بکنه.نکته جالب دیگه تغییر آستانه درد به کمک اندورفینه به شکلی که افرادی که به فلفل معتادن از خوردن فلفل احساس درد و سوزش نمیکنن یا خیلی کمتر حسش میکنن و آستانه دردشون بالامیره.یعنی دقیقا چیزی که نتونه شمارا بکشه قویترتون میکنه.بعد منفی این ماجرا را میشه در اختلالات خودآزاری و آزارطلبی مشاهده کرد.

2:عاقبت اندیشی:
    زمانی که درحال تحمل رنج تلاش هستیم اگر تصویر لذت بخش موفقیت نهایی و رسیدن به هدف را تجسم کنیم مغز شروع به تولید موادی مثل اندورفین و سروتونین و اکسیتوسین میکنه که نتنها درد را کاهش میده بلکه باعث سرور و لذت هم میشه و بعد از مدتی مغز بین اون تلاش یا عادت و هدف و این احساسات خوب ارتباط برقرار میکنه که باعث جذب ما به سمت تلاش و لذت بردن ازش میشه.این همون کاریه که اسطوره هایی مثل آرنولد و رونالدو(با پوزش از طرفدارای مسی) در زمان تمرینات شدیدشون انجام میدن .این افراد دو برابر بقیه با دو برابر شدت تمرین میکنن و لذت میبرن.
    از عاقبت اندیشی میشه در جهت عکس هم استفاده کرد و مثلا افرادی که اضافه وزن دارن اگر زمان خوردن نون خامه ای به عاقبت کار فکر کنن؛این لذت میتونه تبدیل به یک رنج بازدارنده بشه.

3: دیدگاه و تلقین:
    به نظرتون تفاوت احساس رنج یا لذت بین یک فرد گوشتخوار با یک وگان چیه زمانی که یه دست چلوکباب زعفرونی میذارین جلوشون چیه؟در حقیقت غیر از یک سری اطلاعات محدودی که از ژنتیک اجادمون در مورد رنج و لذت بهمون رسیده(که اونها هم کاملا قابل تغییرن)بقیه احساسات را به شکل اکتسابی دریافت کردیم و میشه به کمک روشهای تلقینی (که الان کاملا در دسترسه) و با تغییر دیدگاه ذهن خودآگاه و ناخوداگاه ؛خیلی سریع عملی که برامون رنج آوره را به لذت و عمل لذت بخش را به رنج تبدیل کنیم.

4:خنده:
    همون طور که میدونیم خنده باعث تولید اندورفین و سروتونین در مغز و ایجاد سرور و لذت میشه(بدون توجه به واقعی یا غیر واقعی بودن خنده).از این خاصیت مغز و خاصیت لینک احساسات میشه برای تبدیل رنج به لذت درمورد یک عمل خاص استفاده کرد.به همین راحتی که در زمان تلاش یا در زمان ایجاد عادت جدید لبخند بزنیم و اجازه بدیم مغز خودش آروم آروم تغییر کنه.

حضرت مسیح میگه :انسان اگر بلد باشه رنج بکشه دیگه هیچ رنجی نمیکشه.

امیدوارم در مسیر موفقیت موفق باشید.

10. 34 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان، اممیدوارم هفته خوبی رو پست سر گذاشته باشین
    من در دمو دو ماه و نیمه که به صورت مستمر سود 3 درصد روزانه رو میگیرم و هنگام معامله استرسی ندارم ، با اجازه استاد یه اکانت 10 دلاری ریل باز کردم ، انگار فوران آتشفشان در درون من رخ داد ، تا قرون آخرش کال نکردم این هیجان همچنان بود چون سرمایه کمی بود میتونستم حس هایی که داشتمو قشنگ تماشا کنم ، ولی نمیدونم چطوری باید با این حس مقابله کنم، مثلا در یه موقعیت در هر دو اکانت ورود میکردم ولی اکانت ریل با ضرر بسته میشد ولی در اکانت دمو با سود روزانم خروج میکردم این هیجان ناشی از پول چجوری باید کنترل کنیم ؟ ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید

12. 27 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

JavadFX آواتار ها
    390 بار در 26 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    دوستان امروز قصد دارم نوع دیگری از سابلیمینال هارو بهتون معرفی کنمتمام ما این جمله رو شنیدیم

"همه چیز در این جهان هستی از انرژی تشکیل شده و انرژی همواره درحال ارتعاش با فرکانس*های مختلف است."
    که تسلا کبیر بهش اشاره کردن
    بریم سر اصل مطلب
    این نوع سابلیمینال خیلی کم استفاده میشه و در تبلیغ های خفن و... از اون استفاده میشه
    خب حالا به چه شکل هست این سابلیمینال
    در نوع سابلیمینال یک تصویر یا یک نماد یا ... رو به فرکانس صدا تبدیل میکنن (میتونه در آستانه ی شنوایی ما باشه میتونه نباشه)در هردو حالت اثر خودشو میزاره
    روش ساختن همچین چیزی رو نمیگم چون باید کار با نرم افزار های خاصی رو یاد داشته باشید
    ولی اینو بدونید که تا حالا من ندیدم در ایران چنین سابلیمینال هایی رو بسازن اصلا نمیدونن چی هست که بخوان بسازن
    اولین بار در آکادمی ویو این بحث وایرال میشه
    در این نوع سابلیمینال فقط کافیه صدا رو گوش بدید اطلاعات به صورت ناخودآگاه وارد ذهنتون میشه و خیلی سریع از گذرگاه خودآگاهتون میگذره چون اصلا براش مفهومی نداره
    یک نمونه شو که خودم آزمایشی ساختم کلیپشو میزارم اگه خواستید نگاه کنید
    چیز جالبیه !
    https://s19.picofile.com/file/8432039526/bandicam_2021_04_28_08_17_42_562.mp4.html
    من برای اشکار سازی سابلیمینال از fl studio استفاده کردم
    سلام ابی جان
    من پست های شما دارم تک به تک چند بار خوند و دارم انجام میدم
    برای اشکار سازی سابلیمینال اگه ممکنه در مورد نرم افزار بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
    اینکه چطور ما هم بتونیم

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از JavadFX عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,823 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    سلام ابی جان
    من پست های شما دارم تک به تک چند بار خوند و دارم انجام میدم
    برای اشکار سازی سابلیمینال اگه ممکنه در مورد نرم افزار بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
    اینکه چطور ما هم بتونیم
    سلام
    قصد دارم یک پارت دیگه برای سابلیمینال ها بنویسم
    و اخرین پارت هستش
    در اون توضیح میدم
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,848 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام
    قصد دارم یک پارت دیگه برای سابلیمینال ها بنویسم
    و اخرین پارت هستش
    در اون توضیح میدم
    سلام اقا ابی عزیز
    حالتون عالی باشه

چندتا از پیام های قبلی که گذاشته بودید + ویدیو که قرار داده بودید رو مطالعه کردم و دیدم که قصد ساخت سابیلیمنال برای خودتون دارید.
    فقط خواستم چندتا نکته رو بگم
    2 سال پیش من حدود 6-8 ماه درمورد سابیلمینال ها تحقیق میکردم و کلی اینترنت رو بالاپایین کردم و به یه نتایجی رسیدم

واقعا ساخت سابلیمینال اگر تخصص نداشته باشید خطرناکه
    البته این سابلیمنالی که ساختید و فرکانس هایی که قرار دادید به صورت تصویر درامده بود جالب بود و من جایی ندیده بودم
    ولی اینو در نظر داشته باشید هر فرکانسی برای بدن مناسب نیست و ممکنه اسیب زننده هم باشند
    برای مثال یه فرکانس هایی که هست که مثلا برای ازاد سازی اندروفین یا برای مثال فراکانس 528 که معروفه برای تعمیر dna هست و....

یه سایت که من سابلیمینال هاشون رو قبول دارم سایت مانی ام اس هست که یکی از قدیمی های این زمینه هستند اگر خواستید مطالب این سایت رو هم مشاهده کنید.

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

18. 25 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,324 بار در 4,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 588 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.moradi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز و ثروتمند
    داشتم با خودم ی خاطره جالب رو مرور میکردم بد نیست برای شما هم بگم جالبه:
    چند وقت پیش تو اتاق کاریم بودم و خواستم برم آبدارخونه چایی بریزم ، لیوان رو برداشتم و رفتم بیرون اتاق تو مسیر ی پزشک تو راهرو اداری بود و به سمت یکی از اتاق ها میرفت ، از دور مهندس واحد تجهیزات پزشکی پزشک رو صدا زد آقااااااای دکتر فلانی
    دکتر هم برگشت گفت جونم مهندس بفرمائید
    مهندس گفت ببخشید جناب دکتر میخواستم 5 دقیقه وقتتون رو بگیرم
    وای اونجا بود که دکتر یهو با لحنی تند و صدایی بلند تر از قبل گفت مهندس 5 دقیییییییقه
    چه خبره مگه
    من تو 5 دقیقه میدونی چند تا مریض ویزیت میکنم
    میدونی 5 دقیقه ینی چقدر
    خیلی زیاده
    و ی جوری حرف زد انگار به ی آدم ثروتمند بگی تمام اموالت مال من هر چی که دارم مال تو
    و دیگه از کنارشون رد شدم به سمت آبدارخونه
    اونجا بود که قبل از اینکه چایی بخورم شارژ شدم
    ذهنم ساعت ها درگیر این قضیه بود
    به خودم گفتم خدایی ی دکتر برا 5 دقیقه اینطور کرد الکی نیست دکتر شده
    بیست و خورده ای سال درس خونده زحمت کشیده چون براش 5 دقیقه خیلی بوده
    از خودم پرسیدم حسین خدایی تو یکی بیاد بگه بهت چقدر وقتتو بهم میدی صدات میره بالا و دردت میگیره
    تو تا چه مقدار از این دقایقت برات ارزش داره؟ جوری که حس کنی برق سه فاز گرفته تو رو
    اصن وقتت برات ارزش داره؟
    داری رو چی سرمایه گذاری میکنی؟
    وقتتو به چی میفروشی؟
    جالب اینه این داستان و سوالاتی که برام پیش اومد رو با ذوق و شوق از چندتا همکارا پرسیدم ولی بی تفاوت بودن!!!!!!!
    قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونش مطمنا میرسه اگه همینطور ادامه بده
    سلام و درود نکته بسیار بسیار مهم و کلیدی بود اگه شخص بهش توجه کنه.وقت طلاست.....
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

20. 20 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع