صفحه 5 از 544 نخستنخست ... 345671555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 5436

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

fxramin آواتار ها
    17,726 بار در 548 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 149 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    چه چیز زیباست ؟ و بسیار عالی در جواب چه چیزی نوشته شده ؟

موفق باشید
    یا حق

2. 56 کاربر برای این پست سودمند از fxramin عزیز تشکر کرده اند:

12,027 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام به همه دوستان

تصویر شخصی که فرد از خودش داره روی خیلی از چیزها تاثیر میذاره , روی نتایجی که فرد میگیره و .... و در اصل تصویر شخصی یکی از مهترین عوامل ساختار ذهن و فکر هست . تصویر شخصی به صورت ساده یعنی اونطوری که خودمون رو میبینیم . عادات و رفتار و عقاید ما روی تصویر شخصی ما تاثیر میذاره.

یکی از موضوعاتی که روی تصویر شخصی فرد تاثیر میذاره, موضوع بخشیدن و طلب بخشش کردن هست.

بخشیدن و طلب بخشش کردن رو میشه به سه دسته تقسیمش کرد .1- اگر کسی رو ناراحت کردین به هر دلیلی , به طور مستقیم از اون فرد عذرخواهی کنید و در ذهنتون و قلبتون هم سعی کنید به همین صورت باشه و نه صرفا کلامی ( اینکه اون فرد میبخشه یا خیر یا اینکه چه عملی باید انجام بدین در جهت جبران ناراحتی موضوع دیگری هست) و 2- همینطور اگر کسی شما رو ناراحت کرده شما سعی کنید بدون چون و چرا ببخشید و سوم اینکه خودتون رو هم ببخشید. خیلی وقت ها ما نمیتونیم خودمون رو ببخشیم که این موضوع میتونه آسیب وارد کنه.

این سه کار روی تصویر شخصی ای که فرد از خودش داره خیلی تاثیر گذار هست و تصویر شخصی به طور مستقیم به ترید و خیلی مسائل دیگر مربوط هست و مسئله خیلی مهمی است.

داشتم روی بخشش و بخشیدن مطلب میخوندم وسرچ میکردم , یک متنی رو خوندم , الان بیش از یک هفته هست من رو در فکر فرو برده...

بعضی افراد واقعا روح بزرگی دارند. متن زیر رو در مورد بخشیدن خوندم و دوست داشتم با شما هم درمیون بذارم:

متن :

اما تو ای برادر عراقی، اگر چه تو ماموری و قاتل جان من. اما من تو را برادر خود می دانم از تو خواهم گذشت، اگر خدا اجازه بدهد اول کسی را که شفاعت کنم تو هستی. آماده باش و غمی بدل راه نده وحشتی، نداشته باش. سینه ی من آماده است تو تفنگت را آماده کن. تو خون مرا خواهی ریخت، اما من امیدوارم با ریخته شدن خونم گناهانم بخشیده شود.

متن بالا گزیده ای از وصیت نامه شهید حاج علی محمدی پور هست که از لینک زیر میتونید به صورت کامل تر مطالعه بفرمایید.
    منبع :
    http://kerman.navideshahed.com/fa/ne...A7%D9%86%D8%AF

پ.ن. نوشتن در مورد مسائل اخلاقی خیلی سخت هست. چون خودم میدونم که کامل نیستم ولی در حال رشد و بهتر شدن هستم و دارم روی این مسائل کار میکنم. قصد داشتم با شما دوستان هم به اشتراک بذارم تا انرژی این موضوع بیشتر و بیشتر بشه. ضمن اینکه کاملا به مبحث روانشناسی بازار مرتبط هست.
    به عنوان نویسنده این مطلب هیچگونه ادعایی مبنی بر اینکه در این سه کار به درجه ی خوبی رسیدم ندارم و همچنان در حال کار کردن روی موضوعات هستم. امید هست با آگاهی داشتن نسبت به این مسائل در جهت انجامشون اقدام عملی انجام بدیم منجمله خود بنده.

موفق باشید
    The process of getting there
    is the quality of being there

4. 123 کاربر برای این پست سودمند از Davood36 عزیز تشکر کرده اند:

fxramin آواتار ها
    17,726 بار در 548 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 149 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davood36 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

تصویر شخصی که فرد از خودش داره روی خیلی از چیزها تاثیر میذاره , روی نتایجی که فرد میگیره و .... و در اصل تصویر شخصی یکی از مهترین عوامل ساختار ذهن و فکر هست . تصویر شخصی به صورت ساده یعنی اونطوری که خودمون رو میبینیم . عادات و رفتار و عقاید ما روی تصویر شخصی ما تاثیر میذاره.

یکی از موضوعاتی که روی تصویر شخصی فرد تاثیر میذاره, موضوع بخشیدن و طلب بخشش کردن هست.

بخشیدن و طلب بخشش کردن رو میشه به سه دسته تقسیمش کرد .1- اگر کسی رو ناراحت کردین به هر دلیلی , به طور مستقیم از اون فرد عذرخواهی کنید و در ذهنتون و قلبتون هم سعی کنید به همین صورت باشه و نه صرفا کلامی ( اینکه اون فرد میبخشه یا خیر یا اینکه چه عملی باید انجام بدین در جهت جبران ناراحتی موضوع دیگری هست) و 2- همینطور اگر کسی شما رو ناراحت کرده شما سعی کنید بدون چون و چرا ببخشید و سوم اینکه خودتون رو هم ببخشید. خیلی وقت ها ما نمیتونیم خودمون رو ببخشیم که این موضوع میتونه آسیب وارد کنه.

این سه کار روی تصویر شخصی ای که فرد از خودش داره خیلی تاثیر گذار هست و تصویر شخصی به طور مستقیم به ترید و خیلی مسائل دیگر مربوط هست و مسئله خیلی مهمی است.

داشتم روی بخشش و بخشیدن مطلب میخوندم وسرچ میکردم , یک متنی رو خوندم , الان بیش از یک هفته هست من رو در فکر فرو برده...

بعضی افراد واقعا روح بزرگی دارند. متن زیر رو در مورد بخشیدن خوندم و دوست داشتم با شما هم درمیون بذارم:

متن :

اما تو ای برادر عراقی، اگر چه تو ماموری و قاتل جان من. اما من تو را برادر خود می دانم از تو خواهم گذشت، اگر خدا اجازه بدهد اول کسی را که شفاعت کنم تو هستی. آماده باش و غمی بدل راه نده وحشتی، نداشته باش. سینه ی من آماده است تو تفنگت را آماده کن. تو خون مرا خواهی ریخت، اما من امیدوارم با ریخته شدن خونم گناهانم بخشیده شود.

متن بالا گزیده ای از وصیت نامه شهید حاج علی محمدی پور هست که از لینک زیر میتونید به صورت کامل تر مطالعه بفرمایید.
    منبع :
    http://kerman.navideshahed.com/fa/ne...A7%D9%86%D8%AF

پ.ن. نوشتن در مورد مسائل اخلاقی خیلی سخت هست. چون خودم میدونم که کامل نیستم ولی در حال رشد و بهتر شدن هستم و دارم روی این مسائل کار میکنم. قصد داشتم با شما دوستان هم به اشتراک بذارم تا انرژی این موضوع بیشتر و بیشتر بشه. ضمن اینکه کاملا به مبحث روانشناسی بازار مرتبط هست.
    به عنوان نویسنده این مطلب هیچگونه ادعایی مبنی بر اینکه در این سه کار به درجه ی خوبی رسیدم ندارم و همچنان در حال کار کردن روی موضوعات هستم. امید هست با آگاهی داشتن نسبت به این مسائل در جهت انجامشون اقدام عملی انجام بدیم منجمله خود بنده.

موفق باشید
    متن بسیار جالب و تاثیرگذاری هست .ممنونم اقا داوود

موفق باشید
    یا حق

6. 64 کاربر برای این پست سودمند از fxramin عزیز تشکر کرده اند:

38,014 بار در 1,037 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    در حیطه ی تغییر، ذهن ما رو خیلی زود گول میزنه... فکر میکنیم با نوشتن مسائلمون بر روی یک تکه کاغذ و تفکر در اون مورد میتونیم تغییرات خیلی مثبتی ایجاد بکنیم. در صورتی که تغییرات باید در حیطه ی ناخود آگاه اتفاق بیفتند و بعد به حیطه ی آگاه ما بیایند یعنی ابتدا باید مشکل اصلی و غیر قابل دسترسی که در ناخودآگاهمون هست از بین بره و نتایج اون در بخش خود آگاهمون منعکس بشه ولی با فعالیت ذهنی برای تغییر کردن سعی میکنیم که روی یک مساله اونقدر کار بکنیم که نتایجش بر روی نا خود آگاهمون تاثیر بذاره در حالی که مشکلات قبلی هم در ناخود اگاهمون پا بر جا هستند.
    فرضا حتی اگر موفق بشیم که کاری را انجام بدیم و تغییری بکنیم ممکنه در نا خود آگاه ما اتفاقات بدی بیفته که دیگه نشه اونها رو هم به همین شیوه بهبود بخشید.
    کلا من به تغییر انسانها به این شیوه خوشبین نیستم. تجربیات بسیار زیاد و طولانی در این زمینه داشتم و فکر نمیکنم کار ساده ای باشه تا به حال هم وقت زیادی روی این قضیه گذاشتم و روش های معمول رو بسیار ناقص و شکست خورده میبینم. ما یک فضای خاص درونی میسازیم و با اون مشغول میشیم و نهایتا هیچ تغییری هم نمیکنیم و حتی ممکنه که بدتر از قبل هم بشیم.
    بارها دیدم که کودکانی که عادت دارن ناخنهاشون رو بجون با روشهای روانکاوی و متدهای مختلف تحت درمان قرار گرفتن و اون رو ترک کردن ولی بعد از مدتی شروع به کندن ابرو یا پلکها یا موی سرشون کردن، این مثال در انواع ابعادش صادقه و با این روشها نمیشه براش کاری کرد.
    ما مدیتیشن میکنیم که موتور ذهن رو خاموش کنیم و اگر بتونیم به فرای ذهن بریم و به اون سکوت برسیم همه ی مسائلی که در سطح ذهن ما رو مشغول کردن و داریم تقلا میکنیم در اون حیطه کاری بکنیم خود به خود حل میشن.
    با تلاش کردن پیچیدگیهای جدیدی ایجاد میشه. و راه رشد راهی هست که بدون تلاش انجام میشه.
    لائوتسه میگه که خردمند کاری نمیکند ولی هیچ کاری از او ناقص نمیماند.
    ما فکر میکنیم با تجزیه و تحلیل میتونیم خودمونو عوض کنیم در حالی که این غیر ممکن هست و گاهی صورت مساله حذف و مسائل پیچیده تری به جای میماند.

برای تغییر ذهن به کار نمیاد. روشهای ذهنی رو بسیار ناقص و ضعیف میبینم.
    وصیت نامه ای که در متنتون قرار داده بودین واقعا فوق العاده بود و تاثیر گذار.
    من به این موضوع علاقمندم. اگر روشهائی بلدین که میتونیم روی خصوصیات منفیمون تاثیر مثبت بذاریم لطفا معرفی کنید استفاده کنیم.
    متنهائی که نوشتم نظرات شخصیم نیست و از منابع مختلف تجربه کردم و خوندم و صحتشونو دیدم.
    ویرایش توسط SaeidFx : 11-12-2019 در ساعت 18:26

8. 91 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,060 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    فوق العاده است این کتاب
    ممنون...

10. 64 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    در حیطه ی تغییر، ذهن ما رو خیلی زود گول میزنه... فکر میکنیم با نوشتن مسائلمون بر روی یک تکه کاغذ و تفکر در اون مورد میتونیم تغییرات خیلی مثبتی ایجاد بکنیم. در صورتی که تغییرات باید در حیطه ی ناخود آگاه اتفاق بیفتند و بعد به حیطه ی آگاه ما بیایند یعنی ابتدا باید مشکل اصلی و غیر قابل دسترسی که در ناخودآگاهمون هست از بین بره و نتایج اون در بخش خود آگاهمون منعکس بشه ولی با فعالیت ذهنی برای تغییر کردن سعی میکنیم که روی یک مساله اونقدر کار بکنیم که نتایجش بر روی نا خود آگاهمون تاثیر بذاره در حالی که مشکلات قبلی هم در ناخود اگاهمون پا بر جا هستند.
    فرضا حتی اگر موفق بشیم که کاری را انجام بدیم و تغییری بکنیم ممکنه در نا خود آگاه ما اتفاقات بدی بیفته که دیگه نشه اونها رو هم به همین شیوه بهبود بخشید.
    کلا من به تغییر انسانها به این شیوه خوشبین نیستم. تجربیات بسیار زیاد و طولانی در این زمینه داشتم و فکر نمیکنم کار ساده ای باشه تا به حال هم وقت زیادی روی این قضیه گذاشتم و روش های معمول رو بسیار ناقص و شکست خورده میبینم. ما یک فضای خاص درونی میسازیم و با اون مشغول میشیم و نهایتا هیچ تغییری هم نمیکنیم و حتی ممکنه که بدتر از قبل هم بشیم.
    بارها دیدم که کودکانی که عادت دارن ناخنهاشون رو بجون با روشهای روانکاوی و متدهای مختلف تحت درمان قرار گرفتن و اون رو ترک کردن ولی بعد از مدتی شروع به کندن ابرو یا پلکها یا موی سرشون کردن، این مثال در انواع ابعادش صادقه و با این روشها نمیشه براش کاری کرد.
    ما مدیتیشن میکنیم که موتور ذهن رو خاموش کنیم و اگر بتونیم به فرای ذهن بریم و به اون سکوت برسیم همه ی مسائلی که در سطح ذهن ما رو مشغول کردن و داریم تقلا میکنیم در اون حیطه کاری بکنیم خود به خود حل میشن.
    با تلاش کردن پیچیدگیهای جدیدی ایجاد میشه. و راه رشد راهی هست که بدون تلاش انجام میشه.
    لائوتسه میگه که خردمند کاری نمیکند ولی هیچ کاری از او ناقص نمیماند.
    ما فکر میکنیم با تجزیه و تحلیل میتونیم خودمونو عوض کنیم در حالی که این غیر ممکن هست و گاهی صورت مساله حذف و مسائل پیچیده تری به جای میماند.

برای تغییر ذهن به کار نمیاد. روشهای ذهنی رو بسیار ناقص و ضعیف میبینم.
    وصیت نامه ای که در متنتون قرار داده بودین واقعا فوق العاده بود و تاثیر گذار.
    من به این موضوع علاقمندم. اگر روشهائی بلدین که میتونیم روی خصوصیات منفیمون تاثیر مثبت بذاریم لطفا معرفی کنید استفاده کنیم.
    متنهائی که نوشتم نظرات شخصیم نیست و از منابع مختلف تجربه کردم و خوندم و صحتشونو دیدم.
    سعید جان سلام.من از تلنگر بزرگتر و قویتر ندیدم در تغییر عادات و رفتار و بعد از اون تکرار وتکرار
    تکرار مادر آموزشهاست

12. 72 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام داود جان. روتینهای عادتی رو من در صحبتهای تو با سیمتومهائی مثل حسادت یا طمع یا خشم یا عصبانیت یا پر حرفی اشتباه گرفتم. من فکر میکردم شما دارین از خصوصیات سرشتی مثل کینه یا مثلا بیش فعالی یا حالاتی مثل این صحبت میکنی.
    در این حیطه مسائل به دو دسته تقسیم میشن. یا بیماری ما هستن و به صورت ذاتی و ژنتیکی به ما رسیدن و از سرشت نشات میگیرن و یا عاداتی هستند و از عدم توجه و دانش ما نشات میگیرن که اینو میشه کاملا درمان و تغییر داد، مثل پر خوری به علت ندانستن عواقب اون، مثل شوخی در جمع به علت ندانشتن عواقب اون و ... که با توضیح و کسب دانش و گوشتزد درست میشن ولی مثلا پرحرفی با ریشه ی هورمونی رو نمیشه با توضیح و کسب دانش رفع کرد باید ریشه ی اون درمان بشه و ... (که باز به دو صورت میشه تقسیم بشه و ...)
    عادات با اینها فرقهائی دارن و بحث در این مجال نمیگنجه.
    این کتابها و روانکاوی و ... تکنیکهائی برای مهار و کنترل و متعادل کردن بخشی از رفتارهای ما هستند و در حیطه ی اموزش یک مهارت به کار میان. نهایتا در تغییر سرشت ما کمکی نمیکنن.
    شخصی که کینه داره و این از ریشه با اون بوده با تمرین نمیتونه کاری بکنه ولی میتونه اونو با مهارتهائی تغییر شکل بده یا نرمالترش کنه (البته گاهی حتی تغییر شکل دادن به رفتارهای ژنتیکی و ارثی و سرشتی به ضرر فرد هم هست و باعث اختلالات ثانویه هم میشه). در حیطهی فرا روانشناسی روشهائی برای این تغییرات هست برخی طبها به غیر از طب رایج هم میتونه کمکهائی از روشهای طبیعی بکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    سعید جان سلام.من از تلنگر بزرگتر و قویتر ندیدم در تغییر عادات و رفتار و بعد از اون تکرار وتکرار
    تکرار مادر آموزشهاست
    ویرایش توسط SaeidFx : 11-14-2019 در ساعت 18:22

14. 64 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
    چه چیز زیباست ؟ و بسیار عالی در جواب چه چیزی نوشته شده ؟

موفق باشید
    یا حق
    دوست عزیز چه زیباست در رابطه با تصور ما از منظومه شمسی و نظم و بزرگی و این جهانه...

16. 54 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    مانند سامورایی ها معامله کنید

این مقاله حاصل ایده*ای است که از مقالۀ McCall با عنوان «انضباط جنگاورانه در معاملات» اقتباس*شده و در دسامبر سال 1994 در مجلۀ تجزیه و تحلیل فنی سهام و کالا منتشرشده است. ما می توانیم با بررسی چگونگی مبارزۀ سامورایی ها، آموزه های زیادی در مورد کنترل استرس معاملاتی بیاموزیم. او مخفف روش خود را ACTION نامید که مشتمل بر شش بخش است.
    A Accept all possible losses before entering the battle 1
    C Center yourself in mind, body and spirit 2
    T Trust your inner skills and intuition 3
    I Imagine victory clearly 4
    O Only exist in the present to conquer fear 5
    N Never stop a course of action once you have begun 6

1-قبل از ورود به نبرد، تمام زیان*های ممکن را بپذیرید. مک کال بیان می*دارد که سامورایی*ها مرگ را به*عنوان نتیجۀ احتمالی نبرد می*پذیرند. این مسئله اعتمادبه*نفس برای واکنش*های شجاعانه را بالا می*برد و تردیدها را می*زداید. اگر می*دانید در حال رفتن به سمت مرگ هستید، ممکن است از مبارزه منصرف شوید.تصدیق کنیم و بپذیریم که هر معامله می*تواند منجر به زیان شود، نتیجتاً برای آن تدبیری بیندیشیم. این مسئله باعث اعتمادبه*نفس شما در انتخاب سهام مناسب و شایسته می*شود.

2-تمرکز ذهنی، روحی و روانی داشته باشید. مک کال توضیح می*دهد که تمرینات تنفس عمیق باعث آرام کردن اعصاب می*شود و ممکن است به غلبه بر هیجان یا ترس کمک کند. این تمرینات همیشه قبل از مصاحبه رادیویی به من کمک می*کند تا آرام شوم.

3-به مهارت*های درونی و بینش خود اعتماد کنید. اغلب صدای درونی به من می*گوید که از سهام خارج شو؛ زیرا قیمت*ها به سمت نزول تغییر جهت خواهد داد. زمانی که بر اساس این صدای درونی عمل می*کنم، عملکرد خوبی دارم. نادیده گرفتن آن*ها باعث آسیب*های معاملاتی شده است.مک کال می*گوید که شما نه*تنها باید به ابزارهایی که از آن استفاده می*کنید اعتماد کنید، بلکه باید به بینش خود نیز باورمند باشید. اگر به اسلوب خود بدگمان هستید، آن را تجزیه کنید و بررسی نماید که این اسلوب چقدر کارایی دارد. اگر این سیستم از نتایج بد در عذاب است، شاید زمان تنظیم موتور آن فرارسیده باشد. طول می*کشد تا مطمئن شوید که ابزار مورداستفاده به*درستی کار می*کند. اگر نمی*توانید به صدای درونی خود (بینش) گوش دهید، تا زمانی قادر به انجام آن شوید از معاملات کاغذی استفاده کنید.

4-موفقیت را تصور کنید. این موضوع را در بسیاری از مقالات روانشناسی خوانده*ام. راه دیگر برای بیان آن تفکر مثبت است. تصور کنید که نتیجه مثبت است و این چیزی است که به دست می*آورید. ممکن است قبل از پیروزی سه سال زیان کنید، اما امیدوار باشید و از تلاش دست برندارید.آگاهی اوقات زیان در معامله تنها باعث ناخرسندی نمی*شود، بلکه ممکن است معاملات بالقوۀ سودآور خود را تخریب کنید. اگر فکر می*کنید که این معامله با زیان پایان می*یابد، پس*ازآن خارج شوید.

5-بر ترس غلبه کنید. مک کال اعتقاد دارد که ترس منجر به تجزیه*وتحلیل بیش*ازحد و افراطی می*شود، در مورد آن مطمئن نیستم؛ اما احتمالاً درست است. این گمان ثانویه نقشی ویرانگر در سیستم تنظیم*شدۀ شما بازی می*کند. به مهارت*ها و ابزارهای خود اطمینان *کنید و تردیدها، دودلی*ها و رفتارهای تکانشی که معامله را دشوار می*سازد بکاهید.بر روی معاملات خود متمرکز شوید، نه بر روی آنچه ممکن است یا ممکن نیست اتفاق بیفتد. شما نمی*توانید کنترل کنید که چه اتفاقی خواهد افتاد، اما می*توانید به آنچه اتفاق می*افتد رسیدگی کنید. من حدس می*زنم این وضعیت بسیار شبیه ترس از پرواز است. به پایان خوب تمرکز کنید که پس از سقوط هواپیما، همسر سابق شما تنها یک سکه از اموال شما را تصاحب کند!6-هنگامی*که کار را آغاز کرده*اید، هرگز خط*مشی خود را معلق نکنید. بازهم این موضوع مکرر آمده است. معامله*گران موفق عاشق تکمیل نقشه*های خود هستند. اگر شجاعت ورود به معاملات دارید، بازی را پایان دهید. برای معاملات خود پلن بکشید و با پلن خود معامله کنید. اگر در مورد شروع معامله شک و تردید دارید، معامله نکنید. فقط برای عدم معامله بهانه نیاورید. اگر عقیده دارید با این معامله یک پیروزی بزرگ در انتظار شما است، اجازه دهید این اتفاق بیفتد.آن*هایی که شش اصل سامورایی را به کار بگیرند، می*توانند معاملات خود را بهبود ببخشد. برای زیان آماده*باشید. در هنگام معامله آرام باشید. به خودتان و ابزارهایتان اعتماد کنید. تصور کنید معامله*گری برنده هستید. به معاملات خود تمرکز کنید و به این*که ممکن است چه اتفاقی رخ دهد بی*اهمیت باشید. معاملات خود را به اتمام برسانید. به سرمایه و پول تمرکز نکنید؛ بلکه به کیفیت و عملکرد معاملات توجه کنید تا به یک معامله*گر موفق تبدیل شوید.انتشار دهنده: فراچارت | نویسنده: توماس بولکوفسکی | مترجم: مهدی میرزاییTechnical Analysis of Stocks & Commodities magazine

18. 108 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

12,027 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    پول میوه ای ممنوعه نیست ؛ پول چرک کف دست نیست ؛ پول « تجلی رحمت الهی است » . در دنیایی زندگی میکنیم که خداوند همه چیز را برای ما آفریده است و ما را برخوردار از تمام توانایی های لازم برای ساختن زندگی توام با رفاه و آسایش و لذت بردن از ثروت های خدادادی کرده است .
    «جرج ساموئل کلاسون »

The process of getting there
    is the quality of being there

20. 108 کاربر برای این پست سودمند از Davood36 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 63 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 63 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع