صفحه 410 از 543 نخستنخست ... 310360400408409410411412420460510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,091 به 4,100 از 5425

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

502 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    وقت همگی بخیر.ایشالا که پرسود باشید.
    یه سوال؟
    دوستان نظرتون راجع به ایوان بایجی چی هست؟یه دوره تو سایت فراچارت هست راجع به مراقبه شامل ۷ فصل و دوره ۱۴ روزه؟میخواستم ببینم کسی اون رو دیده؟و اینکه کسی از دوستان می دونه که استاد ایشون رو قبول دارن؟ممنون میشم نظرتون رو بگین

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

502 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام مجدد
    دوستان مراقبه دوره ایوان بایجی رو کسی تائید میکنه برای مراقبه هر روزه قبل از ترید؟ @amino

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

3,101 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت شما بخیر خداروشکر که حالتون خوبه
    بنده حدودا یک سال هست که دوره پرایس اکشن رو شروع کردم و در حال حاضر در حال ترید سیستماتیک میباشم و جز کتاب و مقاله خوندن و فیلم سینمایی دیدن کار دیگه ای نمیکنم
    طی این یک سال وقت زیادی رو برای تمرین گذاشتم و تمام وقت تمرکزم روی این کار بوده
    الان که دارم این پیام رو مینویسم تقریبا ۲۰درصد ظرف یک ماه افزایش بالانس داشتم روی جفت ارز های متعدد
    البته بالا پایین هم زیاد داشتم
    مشکلی که دارم اینه که یه حس ناکارامد بودن حس وقت هدر دادن دارم نمیدونم داستان چیه بعضی وقتها هم حس ناامیدی میاد سراغم
    شغل های قبلیم اکثرا جسمی و یدی بوده و پیش نیومده که بشینم یه جا برا کسب پول
    فکر میکنم عمده دلیل این احساساتم همین تغییر ناگهانی بوده باشه...ممنون میشم کمکم کنید که از این مرحله عبور کنم

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از MohsenA76 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    دوستان مراقبه دوره ایوان بایجی رو کسی تائید میکنه برای مراقبه هر روزه قبل از ترید؟ @amino
    سلام دوست عزیز دوره خوبیه من ازش نتیجه گرفتم
    اتفاقا قبل ترید من مراقبه رو انجام میدم و واسه تمرکز بیشتر فوق العاده هست

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    بنده حدودا یک سال هست که دوره پرایس اکشن رو شروع کردم و در حال حاضر در حال ترید سیستماتیک میباشم و جز کتاب و مقاله خوندن و فیلم سینمایی دیدن کار دیگه ای نمیکنم
    الان که دارم این پیام رو مینویسم تقریبا ۲۰درصد ظرف یک ماه افزایش بالانس داشتم روی جفت ارز های متعدد
    مشکلی که دارم اینه که یه حس ناکارامد بودن حس وقت هدر دادن دارم نمیدونم داستان چیه بعضی وقتها هم حس ناامیدی میاد سراغم
    فکر میکنم عمده دلیل این احساساتم همین تغییر ناگهانی بوده باشه...ممنون میشم کمکم کنید که از این مرحله عبور کنم
    سلام به شما
    تغییر باور ها زمان بر هستش و با تمرین و تکرار و دیدن مثال های متعدد میتونید عوضشون کنید
    ما چندین سال با این باور که واسه پول باید دویید و سختی کشید بزرگ شدیم
    طول میکشه تا عوضشون کنیم
    زیاد سخت نگیرید

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,069 بار در 727 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام عزیز
    یک مدیر عاملی داشتم که قبلا مدیر تولید بود. در زمانهای سخت نمیدونست چکار کنه میرفت کارخانه تو خط تولید. تصمیمات سخت را از طرفش تصمیم می گرفتم.
    شرکت دیگه ای هم رفتم که موقع بحران مدیران مرتبط رفتن کربلا و باز هم بحران را جمع کردم .
    به این نتیجه رسبدم که در بحرانها آدم ها اون کاری را انجام میدن که بلدن و یهش عادت دارن.نه اون کاری که باید انجام بدهند.
    مثل ارکسر روی عرشه تایتانیک موقع غرق شدن.
    عادت های خوب درست کن
    یک فعالیت بدنی مثل کار خونه .ورزش در کنار دست داشته باش. بدن به فعالیت احتیاج داره.
    خلاصه خودت را با کار مفید خسته بفرما
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

مهرداد آواتار ها
    1,452 بار در 200 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها
    ساختمان متروکه ای را که شیشه ی یکی از پنجره هایش شکسته است تصور کنید …
    مشاهده های علمی نشان می*دهد که اگر پنجره شکسته،ظرف مدت کوتاهی تعمیر نشودعابران این پیام را از ساختمان میگیرندکه کسی نگران ساختمان نیست و نظارتی وجود ندارد،پس شیطنت شروع میشود و پنجره های سالم ساختمان مورد هدف قرار میگیرند و ساختمان تغییر شکل می*دهد ..
    البته ادامه ی این روند می*تواند منجر به ورود افراد بی خانمان،معتادان و جانوران موذی به ساختمان بی صاحب شود و به مرور این ساختمان به یک خرابه تبدیل میشود.
    این موضوع خلاصه ای از یک نظریه معروف روانشانسی به نام ((پنجره ی شکسته)) است.
    براساس این نظریه هر آشفتگی ای که ایجاد میشود باید در سریعترین زمان ممکن برطرف شود تا هم انرژی کمتری صرف تغییر آن شود و هم انگیزه ها برای تکرار آن به حداقال برسد.برای مثال اگر یک تکه کاغذ ناکارآمد روی میزتان نگهداری کنیدکمتر از 3ماه دیگر میز شما به زباله دانی از کاغذ های ناکارآمد تبدیل میشود.
    اگر یک قسمت از خودروی شما خراب شود و شما آن را درست نکنید ،کمتر از 3سال دیگر خودروی شما به یک اتومبیل قراضه تبدیل خواهد شد.
    اگر امروز بی دلیل یک میلیون از داخل مغازه یا شرکت خود برداشته اید روزی خواهد رسید که با کسری چند میلیاردی رو به رو خواهید شد.
    اگر امروز 10دقیقه تاخیر دارید،روز هایی در پیش دارید که سیستم شما کاملا بی نظم و از هم گسیخته خواهد شد.
    یا اگر حساب های مالی خود را به درستی ثبت نمیکنید،روز هایی خواهد رسید که هیچگونه مدیریت مالی بر کسب و کار خود نخواهید داشت .
    اگر پنجره های شکسته رو بیابید و تعمیر کنید مطمئن باشید اوضاع زندگیتان بهتر خواهد شد …

شما بهترینید

سلام محد جان
    مثل همیشه عالی و کارآمد بود. از اون متنا هست که هرروز باید بخونی و عاداتت رو بررسی کنی
    مرسی تز وجود گرمت تو این خانواده
    به قول خودت
    شما بهترینید

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از مهرداد عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,989 بار در 1,275 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 748 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرداد نمایش پست ها
    سلام محمد جان
    مثل همیشه عالی و کارآمد بود. از اون متنا هست که هرروز باید بخونی و عاداتت رو بررسی کنی
    مرسی از وجود گرمت تو این خانواده
    به قول خودت
    شما بهترینید

سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیزم, امیدوارم حال دلتون عالی باشه آقا مهرداد گل
    مهرداد جان لطف شماست برادر و باعث افتخار بندست که در همچین جمعی از افراد فوق موفق و تلاشگر هستم و همتون رو مثل یک خانواده دوست دارم
    خیلی جالب بود برام همین الان داشتم فایل صوتی کتاب هفت عادت مردمان موثر رو گوش میدادم یهو موس جای اینکه بره روی تاپیک تمرین پرایس اکشن رفت روی نقل قول شما و به نظرم برای این بوده که متن آخر کتاب که خیلی عالی بود رو اینجا بازگو کنم..
    <<ضرب المثلی هست که میگوید :اندیشه ای بکار تا عملی درو کنی ,عملی بکار تا عادتی درو کنی ,عادتی بکار تا مَنِشی درو کنی , منشی بکار تا تقدیری درو کنی>> ...
    انشالا تقدیر همه ی شما بزرگواران در این آکادمی به خیر و صلاحتون باشه و درانتهای این فرایند به رشد و تکامل عالی رسیده باشید

بهترینید
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

مهرداد آواتار ها
    1,452 بار در 200 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیزم, امیدوارم حال دلتون عالی باشه آقا مهرداد گل
    مهرداد جان لطف شماست برادر و باعث افتخار بندست که در همچین جمعی از افراد فوق موفق و تلاشگر هستم و همتون رو مثل یک خانواده دوست دارم
    خیلی جالب بود برام همین الان داشتم فایل صوتی کتاب هفت عادت مردمان موثر رو گوش میدادم یهو موس جای اینکه بره روی تاپیک تمرین پرایس اکشن رفت روی نقل قول شما و به نظرم برای این بوده که متن آخر کتاب که خیلی عالی بود رو اینجا بازگو کنم..
    <<ضرب المثلی هست که میگوید :اندیشه ای بکار تا عملی درو کنی ,عملی بکار تا عادتی درو کنی ,عادتی بکار تا مَنِشی درو کنی , منشی بکار تا تقدیری درو کنی>> ...
    انشالا تقدیر همه ی شما بزرگواران در این آکادمی به خیر و صلاحتون باشه و درانتهای این فرایند به رشد و تکامل عالی رسیده باشید

بهترینید

واقعا عالی بود محمد جان، ادم لذت میبره با دوستانی مثل شما صحبت میکنه

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از مهرداد عزیز تشکر کرده اند:

3,101 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنون از شما خیلی لطف کردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام به شما
    تغییر باور ها زمان بر هستش و با تمرین و تکرار و دیدن مثال های متعدد میتونید عوضشون کنید
    ما چندین سال با این باور که واسه پول باید دویید و سختی کشید بزرگ شدیم
    طول میکشه تا عوضشون کنیم
    زیاد سخت نگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassan47 نمایش پست ها
    سلام عزیز
    یک مدیر عاملی داشتم که قبلا مدیر تولید بود. در زمانهای سخت نمیدونست چکار کنه میرفت کارخانه تو خط تولید. تصمیمات سخت را از طرفش تصمیم می گرفتم.
    شرکت دیگه ای هم رفتم که موقع بحران مدیران مرتبط رفتن کربلا و باز هم بحران را جمع کردم .
    به این نتیجه رسبدم که در بحرانها آدم ها اون کاری را انجام میدن که بلدن و یهش عادت دارن.نه اون کاری که باید انجام بدهند.
    مثل ارکسر روی عرشه تایتانیک موقع غرق شدن.
    عادت های خوب درست کن
    یک فعالیت بدنی مثل کار خونه .ورزش در کنار دست داشته باش. بدن به فعالیت احتیاج داره.
    خلاصه خودت را با کار مفید خسته بفرما

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از MohsenA76 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع