صفحه 409 از 556 نخستنخست ... 309359399407408409410411419459509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,081 به 4,090 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

865 بار در 133 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    محمد جان این مورد دقیقا بر میگرده به پاسخ سوال زیر که بارها در این تاپیک مطرحش کردم

آیا واقعا این شغل رو دوست دارید از ته دل؟ به من جواب ندید به خودتون جواب بدید / ما انسان سر هرکی بخوایم رو میتونیم کلاه بزاریم الی خودمون

یاد گرفتن ۴ تا تکنیک سودده در این بازار کاری نداره اما ایا واقعا کسی هست مردونه با همبن دوتا تکنیک بره چندسال کار کنه ؟

اینجا بازاری نمیدونم داریم یا نه ولی اگه معامله گر بازاری باشی میدونی که کل تکنیک های بازار رو با چند ماه شاگردی میتونی یاد بگیری مهمتر از اون به قول قدیما رو داشتن برای حرف زدنه ..شخصیت و... هست وگرنه تکنیک هاش که کاری نداره خدا کنه یکی کاریو دوست داشته باشه

این بازارم همینه : کل سیستم های موجود توی این مارکت دقیق دارند همون مناطق پرایس اکشنی رو تو فراکتال های مختلف نشون میدن کافیه یه چرخه رو انتخاب کنی و طبق اون معامله کنی (حال چه با سود و چه با ضرر) اما ایا واقعا کسی هست فقط معامله کنه طبق سیستم؟
    یک کاری رو قلبا دوست داشته باشید اصلا فکر نمیکنید به سختی هاش (مثال رزمی شما)

مجددا میگم یاد گرفتن ۴ تا تکنیک کاری نداره اما ایا واقعا این کار رو دوست دارید؟
    مارکت فارکس دقیقا شده مثل زمان قدیم که همه دوست داشتن دبیرستان پزشکی قبول شن اما خب فقط دوست داشتن با آگاهی محدود

موفق باشید
    این حقیقت رو خیلی خوب گفتی
    من بازار رو از این جهت که تا الان برام باعث شده خیلی بهتر خودمو بشناسم بدونم توی شرایط مختلف به چه چیزهایی میتونم اعتماد کنم و ازشون استفاده کنم خیلی خیلی دوست دارم
    از طرف دیگه من ایندم رو جوری میبینم که کارهایی انجام میدم که تقریبا خیلی ها میگن نمیشه یا غیرممکنه یعنی دوست دارم اینطور شخصی باشم حتی اون کار میتونه هر چیزی باشه اصلا برام مهم نیست
    و از طرف دیگه اون اینده ای که من برام خودم متصور هستم جوریه که به اندازه ای پولدار باشم که پول برام مهم نباشه و برای پول تلاش نکنم همونطوری که الان دوس ندارم برای پول تلاش کنم !(فک کنم باید این جمله خودم رو بیشتر بررسی کنم )
    بعد از طرف دیگه خیلی خیلی پول میخام برای اینکه بتونم اون کار های که بقیه میگن غیرممکنه رو انجام بدم !

میشه گفت اینجا ی تناقضی هست که الان نمیدونم پول میخام یا نمیخام؟
    و از این حقیقت که بازار اهرم خیلی خیلی خوبی برای رشد کردن سریع تر هست اصلا نمیشه فرار کرد یعنی میشه گفت بازار به این علت دوست دارم که میتونه باعث بشه من زودتر به اون اهداف و خواسته هام برسم

دارم با قسمت های جالبی از خودم اشنا میشم ممنون از شما

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_a عزیز تشکر کرده اند:

865 بار در 133 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    خب چرا یه مسیری رو انتخاب نمیکنید که خیلی از افراد رفتند و در طی چندسال تونستند به موفقیت مالی خوبی برسن ؟
    چرا میخواین داستان زندگیتون مثل قهرمانای هالیوود یا ابر قهرمانای داستان ها باشه؟

خیلی از کتاب های موفقیت چکیده کلیشون اینه که یک مسیری رو انتخاب و سپس افرادی رو که در اون مسیر شخصا میشناسید که موفق شدند رو برگزینید و سپس در خونه اون افراد چادر بزنید(یعنی هرکار میتونید کنید حتی مجانی برید شاگردیشونو کنید) به طوری که به صورت شخصی منتور شما باشه و تمام مسیر کنار شما باشه

پول یعنی قدرت ، هرکی هم مخالفشه به اندازه کافی تابحال پول نداشته

موفق باشید
    جمله اول به شدت حق
    یعنی واقعا اینطوری به نظر میرسم !؟

الان احساس خوبی پیدا کردم چون ی جورایی واضح شد چی میخام و برای چی میخام معامله گر باشم
    جالبه که این دلیل اولم برای این کار بوده و من این رو فراموش کرده بودم به کل
    خیلی وقت بود که از مشکلات کوچیک رو خیلی گنده میکردم ی جوری که انگار کاری رو از روی اجبار انجام میدی
    از این حس خوشم میاد که دیگه سئوالی برای پرسیدن ندارم

به شدت ممنونم از وقتی که گذاشتید حالا دلیل خوبی برای این کار دارم

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_a عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,967 بار در 1,271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 748 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_a نمایش پست ها
    تقریبا چند وقت هست اموزش دیدن رو به صفر رسوندم نه به این خاطر که دیگه نمیخام چیزی جدیدی یادبگیرم بلکه به این خاطر که از اون چیز هایی که میدونم نمیتونم استفاده کنم
    نتایج با اطلاعات که دارم یکسان نیستند
    نمیدونم ایا باید اطلاعات رو تغییر بدم یا اینکه مشکل چیز دیگری هست
    ذهن من خیلی فوق العاده برنامه ریزی میکنه و برای اینده اماده میشه
    اما اقدام برای اجرای برنامه خیلی ضعیف هست و با چند گام اول برای اجرا دوباره کل برنامه تغییر میکته
    و برنامه های جدید اهداف جدیدی دارند
    و این چرخه انقد ادامه داره که من به هیچ هدفی نمیرسم

برام سخته توضیح بدم نمیدونم دقیقا چه چیزی باید تغییر بدم
    اطلاعات ورودی! یا محرک های خارجی! یا محرک های درونی!

سلام وقتتون بخیر جناب محمد عزیز امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    من صحبت های شماررو تا انتها با مموی عزیز خوندم و استفاده کردم ممنونم برای به اشتراک گذاری این صحبت ها..
    نمیدونم چقدر تجربه کار در جامعه دارید آیا کسبو کاری داشتید که شکست خورده باشه یا به موفقیت رسیده باشه که فکر کنید دیگه تمومه میلیاردر شدم ؟؟...
    آیا شده بطور غیر قابل باور ,طوری که انگار همه چیز دست به دست هم داده باشه از یک شغل از یک مکان از یک وابستگی در رابطه به مکانی دیگر به شغلی دیگر به روابط دیگر برید ؟؟؟
    در زندگی هر شخص یک انرژی یک قدرت که من اسمش رو خدا میذارم وجود داره که افراد رو مثل یک تکه برگ که درون یک رودخانه افتاده شده با جریان های خروشان آب به این طرف اون طرف میکشونه ,گاهی اوقات این برگ به حاشیه خشکی میرسه و مدتی اونجا بین خشکی و جریان رود میمونه و گیر میکنه اما جریان مجدد اون رو با خودش میبره اونقدر میبره و این اتفاق میفته که بالاخره یک جایی گیر میکنه برای مدت طولانی تا پُلی بشه برای یکسری حشرات مثل مورچه ها تا اون ها استفاده کنند ازش برای زندگیشون و اون برگ هم یکجا آروم بمونه ...
    این مثال رو یک پیر بازاری زمانی که بازار بزرگ تهران کار میکردم و بچه سن بودم گفت اون زمان نمیفمیدم چی میگه چون اصلا به دردم نمیخورد و توی اون جریانات آب نیفتاده بودم ,ولی وقتی بزرگتر شدم و توی هرشغل رفتم و فکر کردم این همون چیزیه که میخوام و بعد باز یکجوری ناخواسته مجبوربه رفتن به شغل دیگه ای میشدم این رو درک کردم ..
    در باب این صحبت ها چون فرمودین رزمی کارهستید و هرجوری شده میخواین از فارکس به ثروت برسید میخوام مثال هادی افشار که الان مربی تیم ملی تکواندو شده رو بزنم ..
    ایشون داماد یکی از فامیل هامون هستش که زمان جوونی هاش معلم ورزش بود و به صورت خیلی عادی زندگی میکرد و تکواندو هم کار میکرد و تمام تصویر سازی هاش بر این منوال بود که خودش حتما هرجوری که شده باید بره مدال المپیک رو بگیره یا خودش بره مرد یک تکواندوی ایران بشه!!
    اما ,تو یک مسابقه داخلی تهران شدیدا آسیب دید طوری که دیگه حتی نتونست همون معلمی رو هم ادامه بده و در حد وحشتناکی مصدوم شد!!
    ایشون قرار بود خودش بره مدال بیاره و ثروتمند بشه اما نشد و اون انرژی اون قدرت (خدا) اینجوری برای ایشون رقم زد که مصدوم بشه و مجبور به اصلاح مسیر بشه و بیاد برسه به این جایگاهی که الان هست ...
    الان شاگرد خصوصی هایی داره که ماهانه بالای 50میلیون پرداخت میکنن تا تمرینات بدنسازی و هوازی های این بچه هارو اوکی کنه برنامه غذایی وبرنامه بدنسازی های میلیونی مینویسه ,مکمل های ورزشی بهتریند برند های دنیا رو وارد میکنه ...
    سالی چندین بار با خانواده سفر اروپا میره وضعیت مالی بسیار عالی داره خونه و زندگیش هم خب قطعا دیگه خودتون میتونید تصور کنید !!
    پس اگر یک چیزی نشه موردی نداره خدا یک درب خیلی بهتر دیگه برامون باز میکنه خییییلی بهتر از در قبلی...
    این رو همیشه یادتون باشه که شما هیچوقت تنها نیستید اگر هنوز به اون نتیجه ای که میخواین در هر زمینه ای نرسیدید حتما هنوز به آخرش نرسیدید و هنوز باید با جریان آب حرکت کنید دوست عزیزم
    جسارت من رو ببخشید اگر پرحرفی کردم ,اما دوست داشتم این رو بچه های آکادمی بدونن که با تموم شدن یک چیزی دنیا به آخر نمیرسه شما کارت رو در هر زمینه ای به بهترین شکل ممکن انجام بده موقعش بشه خدا جوری برات از زمین و زمان میریزه که فکر میکنی داری خواب میبینی

شما بهترینید
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

22 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان من خیلی وقته درگیر مشکلات زیاد مثل ترید با حجم بالا بودم چند وقتیه واقعا اذیت میشدم که به این فایل استاد عباسمنش رسیدم به نظرم برای امثال منه که میخوان زود به موفقیت برسن
    https://abasmanesh.com/fa/right-time-to-start/

امیدوارم مناسب باشه برای دوستان
    ویرایش توسط seyedali30 : 06-14-2023 در ساعت 21:11

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از seyedali30 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    حرف دل
    _________
    وقتی یقه لباست خیس میشه از اشک هایی که میاد این بار نه واسه نشدن ها
    از شوق شدن هایی که عمری دنبالشون بودی
    و میبینی دونه ای که کاشتی و از وجودت گذاشتی آبیاری کردی رشد کرده و میتونی کم کم زیر سایه اش بشینی و استراحت کنی

https://dl.mokhtalefmusic.com/music/...amade_bash.mp3

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,909 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    وقتی صحبت از مقاومت روانی میشه منظور چیه؟
    گراف معاملاتی حساب ریل من در حدود 2ماه و نیم گذشته.یه عدد رند که بار ها و بارها وقتی بهش رسیدم ضررهام شروع شد.اون 2تا دایره ای هم که دورش خط کشیدم برداشت هام توی اون عدد بوده برای اینکه بتونم برای شکستش اماده بشم و در نهایت ازش رد شدم.
    DetailedStatement.jpg
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Mr_510 آواتار ها
    3,392 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ryzer نمایش پست ها
    در تکمیل این پست میخواستم چن تا مثال دیگه بزنم تا کامل حق مطلب ادا بشه
    خودمم مثال میزنم من اشتهام خوبه ینی موقع غذا خوردن دو بشقاب برنج رو راحت میخورم حالا فرض کن منی که بازم اشتهام خوبه یه جایی دعوت شدم و یه بره کامل کباب کردن گذاشتن وسط اینجا من چشمم انقد گشنس که میگم اگه به من باشه میخوام همه ی اون بره هه رو بخورم بعد شروع میکنم به خوردن تا جایی که معده ی من جا داره خیلی اون کباب برای من لذت بخشه فرض کنید یه رون اون گوسفندو ورداشتم میخوام بخورم و این رون بیشتر از ظرفیت معده ی منه خب چه اتفاقی میوفته ؟ من تا زمانی که جا دارم تن تن میخورم که نکنه تموم شه یکی بیاد ازم این غذای خوشمزه رو بگیره چون تو حالت عادی با این شرایط معمولا روبرو نبودم پس با ولع شروع میکنم با خوردن اولین گازو میزنم خیلی لذت بخشه دومی رو همینطور وای چقدر عالیه سومین گازو میزنم کنارشم نوشابه میزنم بشوره بره پایین که بتونم بیشتر بخورم خلاصه نگم براتون رسیدیم به جایی که انقدر خوردم که داره از چشام و گوشامم گوشت میزنه بیرون ینی تا خرطناق خوردم حالا مغزم چه صحبتایی با من تو اون لحظه میکنه رضا تو باید بخوری این کباب دیگه گیرت نمیاد ادامه بده یکم کمربندتو شل کن تا جا بیشتر داشته باشی یکن بالا پایین بپر ینی نفست در نمیاد ها ولی بازم مغزت میگه بخور در حالی که معدت بیشتر از ظرفیتش نمیتونه ورودی بگیره و حتی اگه از حد مجاز تجاوز کنی خیلی راحت بدون اینکه تو اراده کنی فرمان بالا آوردنو صادر میکنه و تمام معدتو خالی میکنه تا سبک بشی .
    توی فوتبال اینو من به عینه میبینم بازیکنای ایرانی دلیل اینکه تو جام جهانی هیچ وقت نتیجه نمیگیرن اما مثلا والیبال نتایج تغییر کرده دقیقا بر میگرده به سد ذهنی والیبالیستای ما انقدر با تیم های مطرح دنیا بازی کردن انقدر تنه به تنه شدن انقدر باختن که کم کم باور کردن که میشه اصلا با این تیما بازی خودمونو انجام بدیم کم کم تونستن مثلا از ایتالیا دو ست بگیرن ولی بازم ببازن در نهایت انقدر این تیم ها براشون عادی شده که اگه الان جلو برزیلم بازی کنن بعید نیست بتونن سه صفر ببرن سخته ولی ذهنشون اینو برای خودش منطقی کرده که میتونن و همشیه گربه سیاه لهستانه یه جورایی ایران ، لهستانی که خودش صاحب سبکه حالا فوتبالو تورو خدا شما ببین جلو انگلیس یازده تا معلول کیروش فرستاده بود تو زمین ( مثال زدم وگرنه معلول هم زیادیشونه ) انقدر روشون فشار بود که بیرانود جوری رفت تو صورت حسینی که عکسشو من دیدم داشتم دو ساعت میخندیدم انقدر تو ذهنشون انگلیسو گنده کرده بودن که حتی دو تا پس درستو درمونم نمیتونستن بدن حالا بین اون همه ایرانی داغون یه مهدی طارمی هست که یه تنه دو تا گل به انگلیس میزنه عین خیالشم نیس که حریفشم کیه چون مهدی تو سطح اول دنیا با همه این بازیکنا تو طول فصل داره بازی میکنه تو لیگ قهرمانن و براش مث آب خوردنه که به پیکفرد پنالتی بزنه اینجوری میشه که سردار تو زنیت آقای گله میاد تو لورکوزن میشه نیمکت نشین چون ظرفیتش در حد لیگ آلمان هنوز نیست و شایدم نتونه خودشو هماهنگ کنه و مجبور بشه برگرده به یه لیگ آسون تر یا مهدی طارمی الان کلی پیشنهاد داره از تاتنهام بگیر که قبلا میخواستش و ردش کرد تا الان که بایرن میخوادش حالا اگه بره بایرن و تو اون ترافیک مهاجم نتونه ذهنشو کنترل کنه نهایتا میشه یه نیمکت نشین ولی اگه بتونه خودشو هماهنگ کنه و کار خودشو بکنه بایرن هم میتونه برای مهدی ما کوچیک باشه
    حالا من چجوری ام ، یادمه روز اولی که رفتم تکواندو بابام یه لباس جدو از باباش داشت اونو داده بود بهم ( فک کن با لباس جدو وسط یه عامله تکواندو کار ) بعد مربی بنده خدا چیزی نگفت من بچه پرو بودم اوکی بودم دیگه یکم تمرین که کردیم ما رو دور تاتمی نشوندو یکی از شاگرداشو آورد وسط بعد گفت کی میخواد با این مبارزه کنه منم سریع دستمو بلند کردم باور کنید همون اولش مربیم خندش گرفت گفت نه عزیزم تو هنوز جلسه اولته ( حالا خدا میدونه تو دلش چیا میگفت ) این خاطره رو برا این گفتم که بگم بچه پرو بودم ظرفیت ذهنیم انقدر بالا بود که اگه از یکی میباختم میرفتم انقدر تمرین میکردم که اونو ناک اوتش کنم و با همین دیدگاه انقدر پیشرفت کرده بودم که استادمم جرئت نمیکرو جلوم واسته . این ظرفیت و سد ذهنی تو همه چی هست تو کار تو روابط تو رانندگی تو غذا خوردن تو پول در آوردن و تو هزار تا چیزی که فکرشو بکنید همه چی به همین برمیگرده که شما کجا و کی خودت ترمز خودتو میکشی و خودت بزرگترین مانع پیشرفت خودتی
    وگرنه نعمت و ثروت فراوان و بی نهایته ما انقدر ظرفمونو کوچیک گرفتیم که اصلا نعمتی داخلش نمیتونه بیاد فرض کن تو دریایی که هم کوسه داره هم ماهی ده سانتی و هر چقدرم ماهی بگیری تموم نمیشه تو اومدی با یه قلاب ماهیگیری زپرتی میخوای کوسه بگیری نتنها کوسه نمیگیری بلکه چون به ماهی کوچیکام توجه نمیکنی همونا رو هم نمگیری آخرش به زمین و زمان بدو بیراه میگی
    ببخشید سعی میکنم مثالای اسیدی بزنم که مغزو بشوره و اون افکار تار عنکبوت بسته مغزمونو بشوره ببره ، سبک انتقال مفاهمیم من به این صورته انقدر مثال میزنم تا طرف بگه بابا بی خیال فهمیدم دیگه بسه بعد اون وقت میگم حالا برو
    خیلی دوستون دارم یا حق
    دمت گرم رفیق برای وقتی که میذاری، عالی بود.
    قلبا کسایی که با حسن نیت ازم ایراد میگرن رو دوست دارم.
    اگه در تحلیل ها و نظراتم ایرادی می بینید بزرگترین لطف رو در حق من میکنید اگه بهم گوشزدش کنید.

سپاس از نگاه زیباتون.

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

22 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    وقتی صحبت از مقاومت روانی میشه منظور چیه؟
    گراف معاملاتی حساب ریل من در حدود 2ماه و نیم گذشته.یه عدد رند که بار ها و بارها وقتی بهش رسیدم ضررهام شروع شد.اون 2تا دایره ای هم که دورش خط کشیدم برداشت هام توی اون عدد بوده برای اینکه بتونم برای شکستش اماده بشم و در نهایت ازش رد شدم.
    DetailedStatement.jpg
    تبریک میگم بهنام جان

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از seyedali30 عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,610 بار در 266 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر دوستان
    یادمه خیلی وقت پیش تو یکی از مقالات یا ویدیوهای یوتیوب اکادمی ویو خوندم یا دیدم که شما میتونید افکارتون و احساساتی که در زمان معامله کردن براتون به وجود میاد رو بنویسید، دو هفته هست که این رو عملی کردم و تاثیرات بسیار عالی برام داشته، پیشنهاد میکنم این کارو انجام بدید، قطعا با مقاومت شدید ذهنتون مواجه میشید و ممکنه خیلی وقت دیگه بخواید عملیش کنید اگر انجام بدید متوجه تاثیرات خیلی فوق العاده ش میشید
    Have everything you want

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,967 بار در 1,271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 748 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    ساختمان متروکه ای را که شیشه ی یکی از پنجره هایش شکسته است تصور کنید …
    مشاهده های علمی نشان می*دهد که اگر پنجره شکسته،ظرف مدت کوتاهی تعمیر نشودعابران این پیام را از ساختمان میگیرندکه کسی نگران ساختمان نیست و نظارتی وجود ندارد،پس شیطنت شروع میشود و پنجره های سالم ساختمان مورد هدف قرار میگیرند و ساختمان تغییر شکل می*دهد ..
    البته ادامه ی این روند می*تواند منجر به ورود افراد بی خانمان،معتادان و جانوران موذی به ساختمان بی صاحب شود و به مرور این ساختمان به یک خرابه تبدیل میشود.
    این موضوع خلاصه ای از یک نظریه معروف روانشانسی به نام ((پنجره ی شکسته)) است.
    براساس این نظریه هر آشفتگی ای که ایجاد میشود باید در سریعترین زمان ممکن برطرف شود تا هم انرژی کمتری صرف تغییر آن شود و هم انگیزه ها برای تکرار آن به حداقال برسد.برای مثال اگر یک تکه کاغذ ناکارآمد روی میزتان نگهداری کنیدکمتر از 3ماه دیگر میز شما به زباله دانی از کاغذ های ناکارآمد تبدیل میشود.
    اگر یک قسمت از خودروی شما خراب شود و شما آن را درست نکنید ،کمتر از 3سال دیگر خودروی شما به یک اتومبیل قراضه تبدیل خواهد شد.
    اگر امروز بی دلیل یک میلیون از داخل مغازه یا شرکت خود برداشته اید روزی خواهد رسید که با کسری چند میلیاردی رو به رو خواهید شد.
    اگر امروز 10دقیقه تاخیر دارید،روز هایی در پیش دارید که سیستم شما کاملا بی نظم و از هم گسیخته خواهد شد.
    یا اگر حساب های مالی خود را به درستی ثبت نمیکنید،روز هایی خواهد رسید که هیچگونه مدیریت مالی بر کسب و کار خود نخواهید داشت .
    اگر پنجره های شکسته رو بیابید و تعمیر کنید مطمئن باشید اوضاع زندگیتان بهتر خواهد شد …

شما بهترینید
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

20. 25 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع