صفحه 399 از 543 نخستنخست ... 299349389397398399400401409449499 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,981 به 3,990 از 5425

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

shahab0905 آواتار ها
    6,455 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 916 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.(دور دوم مطالعه)

مثل یک تک*تیرانداز معامله کنید، نه یک مسلسل*چی

معامله*گرانی که یاد گرفته*اند که معاملات خود را آگاهانه و عاقلانه انتخاب کنند، مانند یک اسنایپر در بازار فارکس معامله می*کنند و این دسته از افراد معمولا در بلندمدت موفق می*شوند. بالعکس، افرادی که مانند مسلسل*چی عمل می*کنند و به سمت هر چیزی که می*بینند شلیک می*کنند (معاملات بیش از اندازه)، معمولا خیلی زود مهمات (سرمایه) خود را تمام می*کنند و نمی*توانند به اهداف خود در بازار دست پیدا کنند. اما بیایید ببینیم چطور می*توانیم در بازار مانند یک اسنایپر عمل کنیم، نه یک مسلسل*چی (یعنی گزینشی معامله کنیم، نه اینکه در هر شرایط و موقعیتی به بازار ورود کنیم).

قبول کنید که در فارکس «هرچه کمتر، بهتر»

یکی از درس*هایی که ما به عنوان معامله*گر می*توانیم از اسنایپرها یاد بگیریم این است که در بعضی شرایط و موقعیت*ها، واقعا عبارت «هرچه کمتر، بهتر» صادق است. قطعا معامله*گری فارکس یکی از مواردی است که در آن «هرچه کمتر، بهتر» صدق می*کند. اما ممکن است بسیاری از معامله*گران مبتدی اینطور احساس کنند که «هرچه بیشتر، بهتر».
    اما اگر می*خواهید در حوزه معامله*گری فارکس مانند یک اسنایپر عمل کنید و نه مثل یک مسلسل*چی، بایستی در وهله اول بپذیرید که «در معامله*گری فارس، هرچه کمتر، بهتر».
    تایم*فریم*های بالاتر

اسنایپری را در نظر بگیرید که در یک مأموریت حضور دارد و باید اهداف خیلی ارزشمندی را که تعیین*کننده نتیجه جنگ هستند، از بین ببرد. شما هم در زمینه معامله*گری باید به دنبال ستاپ*های معاملاتی با بیشترین احتمال موفقیت باشید که می*تواند تأثیر زیادی روی حساب شما داشته باشد.

معامله کردن مثل یک مسلسل*چی در تایم*فریم*های پایین فقط باعث می*شود خیلی زودتر از آنچه فکر می*کنید، سرمایه و مهمات خود را از دست بدهید. شما باید تا حد ممکن به ستاپ*های محتمل*تر تایم*فریم*های بالاتر دقت داشته باشید، به ویژه اگر هنوز در ابتدای راه و در حال یادگیری هستید.
    صبر

بیشتر معامله*گران پول و سرمایه خود را از دست می*دهند و از طرفی اکثر معامله*گران عجول هستند. متوجه رابطه بین عجول بودن و از دست دادن سرمایه شدید؟
    معامله*گران معمولا می*خواهند به زور سیگنال*هایی از بازار دریافت کنند که در واقع اصلا وجود ندارند یا هنوز تکمیل نشده*اند. وقتی پای پول به میان می*آید، انسان بطور طبیعی صبر و کنترل خود را از دست می*دهد و عجولانه رفتار می*کند و گرفتار طمع می*شود. اما اگر یاد نگیرید که در بازار صبورانه رفتار کنید، هرگز نمی*توانید توانایی کنترل نفس را که لازمه موفقیت در فارکس و اسنایپری عمل کردن است، در خود ایجاد کنید.
    تسلط به استراتژی

این قسمت کاملا به عهده خود شماست و از من کاری ساخته نیست. تسلط روی هر چیزی زمان می*برد و معامله*گری فارکس هم از این قاعده مستثنا نیست. اما اگر زمان بگذارید و نکات گفته شده در این مقاله را بکار بگیرید، خیلی زودتر از آنچه فکر می*کنید به یک اسنایپر فارکسی تبدیل می*شوید.
    ایجاد ذهنیت معامله کردن به سبک اسنایپری
    معامله کردن به سبک اسنایپری، اعتماد به نفس و نظم و دیسیپلین می*طلبد. هرچه تلاش کنید که بیشتر مانند یک اسنایپر معامله کنید و کمتر مثل یک مسلسل*چی عمل کنید، اعتماد به نفس و دیسیپلین کاری شما در حوزه معامله*گری بهتر و بهتر می*شود. به این دلیل که شما پاداش صبر خود را دریافت می*کنید و وقتی می*بینید که صبر کردن در بلندمدت نتیجه*بخش است، سعی می*کنید که این ویژگی را هرچه بیشتر در خود پرورش دهید.

*((هرچه سعی کنید که بازار فارکس را تحت کنترل خود درآورید، بازار بیشتر شما را کنترل می*کند))*

تقدیم به اسنایپر های حال و آینده آکادمی ویو♥
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yusof نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت استاد و همه بچه های گل آکادمیبنده حدود 2سال هست که تمام وقت عمرم رو گذاشتم روی دوره پرایس و فراکتالی و تا الان هیچ نتیجه ای برای من نداشته من 2تا بچه دارم و اگر این دوسال رو روی هر چیزی میذاشتم یک بازخوردی برام داشت.بعضی از بچه ها خیلی خوب نتیجه گرفتن اما من واقعا دچار پریشانی و سردرگمی شدم و حتی یک استراتژی نتونستم پیدا کنم که به صورت مستمر بالانسم رو افزایش بده و بعد از مدتی زیانده شدن . من 2 بار دوره پرایس رو گوش دادم و تمرین کردم و 1بار هم دوره فراکتالی رو گوش دادم و تمرین کردم بعد رفتم سراغ ساختن یک استراتژی برای سود گرفتن از بازار و با سیستم های متعدد کار کردم و کلا فایل گوش دادن رو 1سالی میشه گذاشتم کنار تا الان هم 2000 دلار در ریل از دست دادم.(حدود 3ماه قبل)لطفا استاد و دوستانی که در ریل تونستن موفقیت مستمر داشته باشن به من کمک کنن( اگر شده با دادم یک سیستم که امتحانشو پس داده باشه)خدا خیرتون بده ممنون و سپاس فراوان از وقتی که میگذارید.amino@
    proadmin@
    سلام یوسف جان
    وقتت به خیر
    ( صحبت هایی رو که میکنم با فرض این هست که شما تکنیکال رو بر اساس مطالب استاد کاملا مسلط شدید)
    این یک واقعیت هست که دوستان متاهل و مخصوصا کسانی که بچه دارند فشار روانی بیشتری رو تحمل میکنند چون مسئولیت چند نفر علاوه بر خودشون هم روی دوش اون هاست و نا خودآگاه تاثیر گذار میشه برای تصمیمات شما به خصوص در شرایط لایو بازار
    پس اگر عزیزی که 20 سال داره در منزل پدر زندگی میکنه و تحت فشار مالی نیست داره روزی 2 ساعت برای روانشناسی زمان میگذاره شما روزی 4 ساعت باید زمان بگذارید
    این حرف تکراری شده ولی واقعا روانشناسی بیش از 90 درصد معامله گری هستش
    من عزیزی رو میشناختم با کندل استیک از این بازار سود میگرفت
    چون از پیامتون مشخصه تحت فشار هستید به عنوان برادر کوچک عرض میکنم روانشناسی رو خیییییلی جدی بگیرید
    خداروشکر استاد انقدر در زمینه روانشناسی راهکار مقاله و مطلب در اختیارمون گذاشته که به جرات میگم :بیرون ز آکادمی نیست هرچه در عالم هست
    ترید رییل رو کاملا فراموش کنید تا چند ماه
    به قول آقا محمد یک کار پاره وقت یا نیمه وقت برای گذران زندگی داشته باشید
    باور کنید خیلی از فشار روانی شما کم میکنه
    دوره ایوان بایجی رو شروع کنید و مو به مو انجام بدید قول میدم بهتون یک جهش اساسی از لحاظ روانشناسی براتون رخ میده
    این مسائلی بود که خودم باهاشون درگیر بودم تجربه کردم و به لطف خدای متعال تونستم ردشون کنم ،چیزی نیست که صرفا با خواندن چند تا مطلب بیام راهکار بدم
    امیدوارم هرچه سریع تر به آرامش درونی برسید
    ویرایش توسط Mehrdad az : 06-01-2023 در ساعت 11:51

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

yusof آواتار ها
    625 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام یوسف جان
    وقتت به خیر
    ( صحبت هایی رو که میکنم با فرض این هست که شما تکنیکال رو بر اساس مطالب استاد کاملا مسلط شدید)
    این یک واقعیت هست که دوستان متاهل و مخصوصا کسانی که بچه دارند فشار روانی بیشتری رو تحمل میکنند چون مسئولیت چند نفر علاوه بر خودشون هم روی دوش اون هاست و نا خودآگاه تاثیر گذار میشه برای تصمیمات شما به خصوص در شرایط لایو بازار
    پس اگر عزیزی که 20 سال داره در منزل پدر زندگی میکنه و تحت فشار مالی نیست داره روزی 2 ساعت برای روانشناسی زمان میگذاره شما روزی 4 ساعت باید زمان بگذارید
    چون از پیامتون مشخصه تحت فشار هستید به عنوان برادر کوچک عرض میکنم روانشناسی رو خیییییلی جدی بگیرید
    خداروشکر استاد انقدر در زمینه روانشناسی راهکار مقاله و مطلب در اختیارمون گذاشته که به جرات میگم :بیرون ز آکادمی نیست هرچه در عالم هست
    دوره ایوان بایجی رو شروع کنید و مو به مو انجام بدید قول میدم بهتون یک جهش اساسی از لحاظ روانشناسی براتون رخ میده
    این مسائلی بود که خودم باهاشون درگیر بودم تجربه کردم و به لطف خدای متعال تونستم ردشون کنم ،چیزی نیست که صرفا با خواندن چند تا مطلب بیام راهکار بدم
    سلام مهرداد جان خیلی لطف کردی که وقت گذاشتی و دل سوزوندی
    ممنونم خیلی زیاد
    خدا نگهدارت باشه
    من کلا 3 ماهه ریل رو گذاشتم کنار و نمیرم طرفش تا زمانی که مطمئن بشم
    توصیه هات رو به گوش میگیرم خیلی ممنون

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از yusof عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,477 بار در 2,526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3611 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    این پست در جهت تکمیل پست قبلی #4895 هست جهت باور سازی دوستان و شنیدن صحبتهای بزرگان و دیگه این موضوع رو در همینجا و در همین پست تموم میکنم چون واقعا چیزه دیگه ای برا گفتن در این خصوص وجود نداره و انشالله دوستان بتونند ذهن منطقیشون رو کنار بزنند و باور داشته باشند و از همه مهمتر عمل کنند
    اشخاصی که در خصوص تصویرسازی و تجسم و احساسات و توانایی خلق و آفرینش و استفاده از اون در هر بخشی صحبت کردند و یا مقالات و جملاتی داشتند و من تا به امروز دریافتشون کردم :
    - باب پراکتور
    - دکتر جو دیسپنزا
    - وین دایر
    - سیلوا
    - اندرو کارنگی
    - انیشتین
    - امیر قنبری
    - امین دهقان
    در زیر چندتا فایل از صحبتهاشون میگذارم :
    لینک 1
    لینک 2
    لینک 3
    لینک 4
    لینک 5
    در زیر این لینکی که میگذارم مربوط به ثبت آزمایشاتی هست که دکتر جو دیسپنزا بر روی امواج مغزی انسانها در زمانه مراقبه و آفرینش و خلق انجام داده ، شاید اگر انسان بتونه متوجه بشه کارهایی که انجام میده چه تغییراتی در وجودش ایجاد میشه راحتتر بتونه خیلی چیزهارو قبول بکنه
    لینک 6
    انشالله هممون بتونیم به قدرتهای ماوراییمون دست پیدا کنیم و با ابزار ذهن در بعد زمان حرکت کنیم هر چیزی رو که خواستارش هستیم خلق کنیم
    ممنونم از تمام دوستان که تا به اینجای کار این پستهارو میخوندن و وقتشون رو در اختیار من میگذاشتند امیدوارم تونسته باشم در جهت رشد و پیشرفتتون و نزدیکتر شدن به اهدافتون نقشی ایفا کرده باشم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 30 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,089 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 188 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    بعد از سالها بودن در فضای دنیای ترید و معامله گری دیروز به این باور رسیدم که من یک باور محدود کننده بزرگ داشتم که خیلی منو عقب انداخت و اونم این بود که من باید اینده چارت رو بیشبینی کنم تا به سود برسم.این باور خیلی منو عقب انداخت.در صورتی که کاملا نادرسته و من تو فارکس نیاز به بیشبینی اینده ندارم فقط باید ببینم اگر شرایط الف و ب و ج اتفاق افتاد ، شرایط x و y و z هم اتفاق افتاده یا نه.
    بزرگترین سرمایه گذاری که میتونیم رو خودمون بکنیم شناخت خودمون هست.
    روز خوبی داشته باشید
    in all chaos there is calculation

10. 26 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

zamani_m آواتار ها
    2,801 بار در 258 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر شما. دقیقا همینه بهتون تبریک میگم. فرق یک تحلیل گر و یک تریدر همین نکته ساده هست.کار یک تریدر تسلط بر ذهن خود و ذوب کردن استراتژی اش درون خود(با تمرین و اجرای بسیار زیاد و هدفمند) هست.

https://academywave.com/practice-a-s...-10000-times/0
    https://academywave.com/trade-what-y...rency-markets/
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    بعد از سالها بودن در فضای دنیای ترید و معامله گری دیروز به این باور رسیدم که من یک باور محدود کننده بزرگ داشتم که خیلی منو عقب انداخت و اونم این بود که من باید اینده چارت رو بیشبینی کنم تا به سود برسم.این باور خیلی منو عقب انداخت.در صورتی که کاملا نادرسته و من تو فارکس نیاز به بیشبینی اینده ندارم فقط باید ببینم اگر شرایط الف و ب و ج اتفاق افتاد ، شرایط x و y و z هم اتفاق افتاده یا نه.
    بزرگترین سرمایه گذاری که میتونیم رو خودمون بکنیم شناخت خودمون هست.
    روز خوبی داشته باشید
    ویرایش توسط zamani_m : 06-01-2023 در ساعت 18:55

.The time you start to "SEE" then you will have no more questions

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از zamani_m عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,455 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 916 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    این پست در جهت تکمیل پست قبلی #4895 هست جهت باور سازی دوستان و شنیدن صحبتهای بزرگان و دیگه این موضوع رو در همینجا و در همین پست تموم میکنم چون واقعا چیزه دیگه ای برا گفتن در این خصوص وجود نداره و انشالله دوستان بتونند ذهن منطقیشون رو کنار بزنند و باور داشته باشند و از همه مهمتر عمل کنند
    اشخاصی که در خصوص تصویرسازی و تجسم و احساسات و توانایی خلق و آفرینش و استفاده از اون در هر بخشی صحبت کردند و یا مقالات و جملاتی داشتند و من تا به امروز دریافتشون کردم :
    - باب پراکتور
    - دکتر جو دیسپنزا
    - وین دایر
    - سیلوا
    - اندرو کارنگی
    - انیشتین
    - امیر قنبری
    - امین دهقان
    در زیر چندتا فایل از صحبتهاشون میگذارم :
    لینک 1
    لینک 2
    لینک 3
    لینک 4
    لینک 5
    در زیر این لینکی که میگذارم مربوط به ثبت آزمایشاتی هست که دکتر جو دیسپنزا بر روی امواج مغزی انسانها در زمانه مراقبه و آفرینش و خلق انجام داده ، شاید اگر انسان بتونه متوجه بشه کارهایی که انجام میده چه تغییراتی در وجودش ایجاد میشه راحتتر بتونه خیلی چیزهارو قبول بکنه
    لینک 6
    انشالله هممون بتونیم به قدرتهای ماوراییمون دست پیدا کنیم و با ابزار ذهن در بعد زمان حرکت کنیم هر چیزی رو که خواستارش هستیم خلق کنیم
    ممنونم از تمام دوستان که تا به اینجای کار این پستهارو میخوندن و وقتشون رو در اختیار من میگذاشتند امیدوارم تونسته باشم در جهت رشد و پیشرفتتون و نزدیکتر شدن به اهدافتون نقشی ایفا کرده باشم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در همه جهان ها
    سلام علی جان
    خیلی خیلی ممنون بابت اینهمه وقتی که میزاری
    من همه پست های شما رو دانلود و سیو میکنم و یه پوشه به اسم خودتون ساختم♥
    Screenshot (932).png
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

richman آواتار ها
    696 بار در 157 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Talking

به نام خدا
    سلام به همه دوستان. سربازم . فقط میخواستم بگم :
    مرسی از همه شما و استاد.
    خدایا شکرت.
    :d

Perceive the time , Change the life :
    آینده خوب از گذشته خوب میاد ،چطور؟ برای ساختن گذشته باید زمان حال را ساخت .
    آینده به حال پيوست خورده و حال به گذشته میپیوندد .
    گذشته ، آینده را میسازد .
    RICHMAN

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از richman عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,989 بار در 1,275 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 748 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

سلام و درود به خانواده ی عزیز و موفق آکادمی ویوی ها امیدوارم حال دلتون عاااالی باشه دوستان گلم

خیلی جالب و خوشحال کننده بود برام وقتی انجمن رو باز کردم با این صحنه ی زیبا رو به رو شدم و امینوی عزیزم استاد گرانقدرم اولین نفر به بنده این تبریک رو گفتن
    امروز 10,585 اُمین روزی هستش که خداوند به من این فرصت و موهبت رو داده که در زمین زیبا و پرعشق حضور داشته باشم,نفس بکشم عشق بدم ,عاشقی کنم و عزیزانم و شما دوستان نازنینم رو در کنارم داشته باشم..
    هممون این رو میدونیم که ما به صورت مسافر و مهمان در این دنیا حضور داریم و چند دهه ای برای انجام رسالت و کارهایی که باید انجام بدیم این سفر رو آغاز کردیم ..
    امروز 12 خرداد 1402 اولین سالگرد پدر بزرگوارم پدری که تمام هستی و وجودیت من بود در روزتولد پسرش و در 55سالگی خودش به این سفردر زمین پایان داد و روز چشم گشودن من به دنیا مصادف شد با چشم بستن پدرم از دنیا و یک خاطره ی غم انگیز و تلخ تا به ابد رو برای من و خانوادم رقم زد و من رو برای همیشه داغدار خودش کرد..
    365 روز بسیار سخت با غم و اندوه فراوان بر ما گذشت و توی این روز ها خیلی درس های بزرگ به خود من داد و کل نگرش من به این دنیا رو عوض کرد و بهتره بگم کلِ من رو تغییر داد .شاید فکر کنید من الان یک افسرده ی توهمی یک آدم منفی باف و نا امید از زندگی هستم ! درسته ماه ها به این شکل بودم و افکار نابود کننده و شدیدا منفی روان من رو از بین برده بود, اما یک روز در یک آن ,موقع مصرف دارو هایی که دکتر روانپزشک بهم داده بود به خودم اومدم و دیدم این منی که به این شکل پژمرده و خراب شده من درونی و منی که همیشه در رویا سازی هام تصورش میکردم و میدیدمش نیست و وقتی این رو دیدم و پذیرفتم مثل یک باد شدید تمام امواج و افکار منفی از ذهنم عبور کردن و انگار یک عینک زیبا روی چشمانم قرار دادن و هرچیزی رو یکجور دیگه ای دیدم و دیدگاهم نسبت به هستی دگرگون شد و شدم عاشق خودم عاشق خانوادم و عاشق هستی با تمام زیبایی ها و بدی هایی که داره و واقعا به قول استاد هرچیز رو همونجوری که هست میبینم و هیچ برچسبی روی هیچ اتفاقی نمیزنم و در اصل انگار تازه بیدار و متولد شدم ...
    خلاصه که برداشت ما از شکسته که به اون معنی و مفهوم میده و من این رو با پوست و خون و جونم درک کردم که پیروزی کاملا از درون شکست بیرون میاد و برداشت شماست که شمارو شکست خورده یا پیروز میکنه ..
    شما عزیزان دل من رو باید ببخشید که طولانی شد و مجددا ببخشید که ناراحتتون کردم اما این یک درس بسیار بزرگ توی زندگی من بود که کل جهان و دیدگاه من رو تغییر داد ,امیدوارم همیشه در کنار عزیزانتون, خانواده ی محترمتون حال دلتون عالی باشه و سرشار از شادی در لحظه ی حال در کنارشون باشید و خداوند به پدر مادر هامون عمر با عزت بده تا ما در زیر سایه ی این گوهرهای گرانبها باشیم و از وجودیت این فرشته های مقدس نهایت بهره رو ببریم,خدا پدر مادر هاتون رو براتون حفظ کنه و روح فرشته های آسمانی و عروج کرده رو هم در رحمت الهی خودش قرار بده
    اگر دوست داشتید یک فاتحه برای پدر عزیزبنده (کریم حیدری) که امروز سالگردش هم هست بفرستید. سپاس از همتون
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است♥️(پدر)

به وقت 29 سالگی زیبای من (در این روز برای همه ی انسان های روی زمین آرامش,عشق,عاقبت بخیری,ثروت و خوشبختی رو آرزو میکنم که الهی همه به آرزوهای قشنگشون برسن)
    امینوی عزیزم من قدردان حضورت در زندگی ام هستم و شما یکی از دلایل خوشبختی من در این زندگی هستی @amino

خلاصه که تولد بیبی

https://www.aparat.com/v/2O0M4

تولد.PNG

شما بهترینید
    ویرایش توسط mohamad heydari : 06-02-2023 در ساعت 11:09
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

18. 28 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

Arashomrani آواتار ها
    600 بار در 63 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز میشه لطف کنید و بفرمایید دوره ایوان بایجی را از کجا میشه تهیه کرد و یا لینک اگر دارید لطف کنید و ارسال کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام یوسف جان
    وقتت به خیر
    ARASH OMRANI

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Arashomrani عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 60 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 60 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع