صفحه 384 از 551 نخستنخست ... 284334374382383384385386394434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,831 به 3,840 از 5505

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

858 بار در 133 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان نیاز به مقداری راهنمایی دارم

در حال مطالعه کتاب سایکوسایبرنتیک هستم در این کتاب گفته میشه که مغز و بدن شما یک ماشین هست و این ماشین در اختیار شما فعالیت میکنه سیستم فعالیت این ماشین هدف جو هست و خودش رو برای رسیدن به هدف نهایی اصلاح میکنه
    حال این سیستم هدف جو با تصویر ذهنی کار میکنه خلاصه کنم گفته میشه برای اینکه به خواسته برسید باید از این سرومکانیزم استفاده کنید و این سرومکانیزیم به صورت خودکار عمل میکنه

چطور میشه هم متمرکز یک کار رو انجام داد بدون اینکه در فکر و خیال گیر کرد و در عین حال تصویری ذهنی داشت که باعث بشه در جهت خواسته ات تو رو سوق بده ؟!

چیزی که خودم درک میکنم اینکه شما باید تصویر ذهنی خلاقی بسازید اما در حین اینکه دارید اون کار رو انجام میدید فقط اون کار رو انجام بدید !
    بزارید با یک مثال توضیح بدم شاید بشه درکم رو بهتر انتقال بدم :
    فرض کنید قرار هست که توپ کوچکی رو داخل یک حلقه یا سوراخ بندازیم و خواسته ما این هست که این توپ رو 10 بار پشت سر هم وارد حلقه کنیم
    برای اینکه بتونیم در این کار نتیجه دلخواه مون رو بگیریم دقیقا باید چطور عمل کنیم؟!

درک خودم : برای اینکه بتونیم در این کار موفق بشیم باید قطعا تمرین کنیم حال این تمرین به 2 شکل هست ذهنی و فیزیکی (در قسمتی از کتاب گفته بود که تمرین ذهنی هم نوعی تجربه رو ایجاد میکنه)
    من برای اینکه این چالش رو پاس کنم قبلا اینکه تمرین عملی انجام بدم خودم رو تصور میکنم که دارم توپ رو وارد حلقه میکنم
    بعد در زمانی که دارم تمرین فیزیکی میکنم سعی میکنم بدون اینکه حواسم پرت بشه به چیز دیگه ای بدون تصویر ذهنی و فقط با اگاه بودن توپ رو وارد حلقه کنم
    این جوری که فکر میکنم باید تمرین کنیم برای هر کاری (لطفا اگر قسمتی رو میشه کامل تر کرد من رو بی نصیب نزارید )

نکته اینجاست که واقعیت با چیزی که ما تصور میکردیم متفاوت هست ؟! و خب من در این شرایط باور های متناقض پیدا میکنم
    در تصویر ذهنی من خودم رو تصور میکنم که به راحتی دارم توپ رو وارد حلقه میکنم اما در واقعیت اصلا این اتفاق نمیافته! جوری که انگار باور ندارم این تصویر دهنی واقعیت داشته باشه چون با واقعیت متناقض هست !؟
    توی تمرین های مدیتیشن تا جای که من درک کردم تلاش برای این هست که شما تفاوت تصویر های ذهنی افکار و گفتگو ها رو از واقعیت تشخیص بدید !
    یعنی بتونید اگاه باشید و تحت تاثیر اون ها واکنش نشون ندید و من این کار و هر روز صبح انجام میدم
    حالا تصویر ذهنی برای من ی چیز غیر واقعی تلقی میشه که سعی میکنم در هنگامی که تصویری توی ذهنم به وجود میاد خودم رو اگاه نگه دارم و در واقعیت باشم
    از طرف دیگه من تاثیر تصویر ذهنی رو در زندگی خودم به شدت درک میکنم در بازه ای از زمان داشتم برای مسابقه ای اماده میشدم و خیلی کم تجربه بودم من تصویر ذهنی قبل از مسابقه به این شکل بود که
    در مقابل حریفم هستم و میخام به اون مبارزه کنم سعی و تلاش میکردم که اون رو بزنم یا حالا به هر شکلی ناک اوت کنم اما اون خیلی قوی تر بود ! و من رو میزد !؟ و در این زمان که اون من رو میزد من در واقعیت بدنم عرق میکرد و تپش قلب میگرفتم
    بعد سعی میکردم دیگه تصور نکنم تا کمی اروم بشم و دوباره در روز های متوالی این اتفاق میافتاد و نتیجه هم که کاملا مشخص هست شکست خوردم
    قسمت دیگه ای که برام چالش شده وقتی سعی میکنم اگاهانه تصویر ذهنی رو از موفقیتم یا ی چیزی که دارم بسازم اتفاق نمیافته یعنی نمیتونم تصورش کنم ی جوری انگار منتظرم تصویر بیاد و من ببینم اون رو
    احساس میکنم اگاه بودن از لحظه با تصویر ذهنی رابطه خوبی ندارن یعنی جوری انگار هر کدوم رو بگیری اون یکی از دستت در میره !

الان من باید دقیقا چیکار کنم !؟ باور کنم که تصویر ذهنی نوعی واقعیت هست و سعی کنم تصویر ذهنی خلاقی در جهت رسیدن به خواسته هام بسازم؟!

خیلی دوست دارم نظر استاد رو در این باره بدونم چون ایشون ما رو با دو قدرت نیروی حال و تصویر ذهنی اشنا کردن و قطعا رابطه خیلی بهتری نسبت به ما با این 2 قدرت دارن @amino amino@
    و خیلی ممنون میشم دوستان راه حل عملی به من بدن بهم بگید دقیقا باید چیکار کنم و روی انجام چه کار باید تمرکز کنم
    ممنون که تا اینجا مطالعه کردید خیلی مشتاق خوندن نظراتتون هستم
    ویرایش توسط mohammad_a : 05-11-2023 در ساعت 19:09

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_a عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,892 بار در 2,792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2123 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    یک سوال میپرسم که خیلی حرفها توش هست ، برا دوستانی که رو تصویر سازی ذهنی وخلق و آفرینش و ... کار میکنند
    لطفا این سوال رو از خودتون بپرسید و جواب بدید

بگو ببینم فردا چیکار کردی ؟

اگر جوابتون این هست که فردا نشده که هنوز ببینم چیکار میکنم ، پس شما از ذهن و حافظتون در یک جهت استفاده میکنید و ضعیف هست و از قدرتتون بیخبرید و هیچ استفاده ای از ذهنتون و حافظتون نمیکنید
    اگر بتونین این رو در زندگی روزانتون حلش کنید و هر وقت ازخودتون سوال کردید شروع کنید توضیح بدید از ابتدا تا انتهای روز رو ، غوغایی به پا میشه امتحانش کنید ، چیزی از دست نمیدید
    همیشه برای کل روز فرداتون برنامهای که دوست دارید اتفاق بیفته رو در ذهنتون تصویر سازی کنید ، ببینید چه اتفاقی میفته
    اگر الان تو این مرحله ای که هستید نتونستید درک کنید این موضوع رو اصلا ناراحت نشید در گوشه یک دفترتون بنویسیدش و هر چند ماهی که میگذره یکبار دیگه بخونیدش
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    سلام علی جان وقت بخیر
    اقا حقیقتا من دیگه ازت میترسم
    علی یه چی میگم شایدباور نکنی ؛ من تصویر سازی رو خودم بهش رسیدم ؛ یعنی از هیچ کورسی چیز خاص ندیدم و فقط دو بار کتاب تصویر سازی ذهنی رو خوندم
    حالا چه اتفاقاتی داره تو زندگیم میفته ؛ ببین من کم کم میخوام تو اون دوره جو دیپسنزا شرکت کنم خب ؛ و تا حالا شرکت نکردم ؛ ولی به صورت کاربردی خودم به یه چیزایی رسیدم که داره جواب میده
    برای مثال ؛ من شخصی که دوست دارم باشم رو ؛ دائم در حال تصویر سازیش هستم و شب قبل ؛ روز فردا قشنگ میرم با تک تک احساسات کارایی کی فردا انجام میدم رو تصویر سازی میکنم (در زمان حال) دقیقا الان شما دارین میگین این کار رو بکنین و من از قبل انجامش میدادم
    نتایج چیه؟ من این کار رو ۲ یا ۳ هفتست شروع کردم و دارم به اون شخص تبدیل میشم ؛ خیلی عجیبه و خودم نمیتونم باورش کنم و اصلا تو یه فضای دیگه هستم ؛ ولی واقعا کارسازه ؛ اصلا عشق میکنم
    علاوه بر اون من به درک کاربردی و عملی رسیدم از قدرت تخیل و تفکر و تمرکز ؛ به این صورت که تمام افکار و تمرکزمو من آوردم روی بخش تکنیکال ؛ و یهو یه چیزایی برام الهام شد ؛ اصلا نمیدونم از کجا اومدن (همون ذهن جهانی بود فک کنم) _ الان نشستم دارم بررسی ۱۰۰۰ موردی روشون انجام میدم و استادم پیگیر این موضوع هستند
    مثل همیشه من به یه چیزی میرسم و بعد ۱ الی ۲ هفته بعضی افراد میان در جهت تایید اون دیدگاهم صحبت های علمی میکنن (اینم عجیبه)
    تصویر سازی علاوه بر اتفاقات علمی و متافیزیکی که میفته ؛ یه حس عجیب و خاصی به آدم میده که آدم رو به ادامه کارش وادار میکنه ؛ یه چیزایی درک کردم نمیتونم به جملات بیارم

بازم ازت ممنونم که جو دیسپنزا رو برام معرفی کردی ؛ همیشه در بحث روانشناسی جلو راهمون بودی و پاهامونو گذاشتیم ؛ تو جای پاهات که در نور و تجلی و آگاهی و کمال داره طی میشه
    من همیشه به این جمله ایمان داشتم که هوشمندانه کار کردن خیلی بهتر از سخت کار کردن هست
    خلاصه : من دارم کم کم افکار و تصاویری ذهنیم رو در همون روز زندگی میکنم ؛ اشک شوق هم از چشام در آوردی تو پسر
    i love u bro
    ویرایش توسط Erfanalk : 05-11-2023 در ساعت 23:28

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,410 بار در 1,722 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 911 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    چگونه یک معامله*گر منضبط شویم؟

نظم و دیسیپلین از ملزومات رسیدن به موفقیت در آموزش فارکس و حرفه معامله*گری و کسب درآمد مستمر از آن است. اما بسیاری از افراد به هنگام معامله کردن در حفظ نظم و دیسیپلین کاری ناتوان هستند.
    چرا داشتن دیسیپلین معاملاتی برای کسب درآمد مستمر از بازار لازم است؟

اکثر معامله*گران، چه مبتدی و چه مجرب، به خوبی می*دانند که معامله کردن در بازار فارکس به سطح بالایی از دیسیپلین نیاز دارد. اما اطلاع داشتن از یک موضوع با عمل کردن به آن کاملا متفاوت است. اگرچه بسیاری از معامله*گران کاملا مطلع هستند که باید در این حرفه عملکرد منظمی داشته باشند، اما فکر می*کنند فعلا تا وقتی که X مقدار سود کنند می*توانند رعایت این موضوع را به تعویق اندازند.طمع

تغییر عادات معامله*گری

تعادل بین خواسته ها و اندازه حساب

چگونه عادت*های معامله*گری را تغییر دهیم؟

چک لیست

ژورنال معاملاتی

درهنگام تغییر عادت*ها، از مسیر خود منحرف نشوید

خلاصه کردن هر کدوم از سرفصل*ها خیانت محسوب میشد ، پس لطفا کل مقاله رو مطالعه کنید.از بس معرکه بود
    موفق هستید دوستان عزیزم
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,009 بار در 708 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armingpr نمایش پست ها
    کارهایی را که پیشتر جواب داده اند بیشتر انجام دهید
    سال ۲۰۰۴ به بیمارستان در میشیگان رویه ای جدید را در بخش مراقبت های ویژه شان (آی سی یو) اجرا کردند و خیلی سریع شاغلان این بخش از موفقیت این
    رویه ی جدید حیرت زده شدند.
    این رویه پس از سه ماه باعث شد عفونت بیماران در بخش آی سی یو تا ۶۶ درصد کم و در طول هجده ماه ۷۵ میلیون دلار در مخارج این بخش صرفه جویی شود. از همه مهمتر این اقدام واحد جان بیش از هزار و پانصد نفر را فقط در طول یک سال و نیم نجات داد. این راهبرد فوراً در مقاله ای جنجالی در نشریه ی پزشکی نیــو انگلند چاپ شد این معجزه ی پزشکی از تصورتان بسیار ساده تر است، چون فقط یک چک لیست بود.
    قدرت حذف نکردن مراحل
    نام راهبرد چک لیست که در بیمارستان میشیگان اجرا شد «پروژه ی ارکان آی سی یو .است پزشکی به نام پیتر پرونوواست در به کار بردن این روش پیشگام بود و بعد نویسنده ای به نام آتول گوانده آن را رواج داد.
    گوانده در کتاب پرفروشش بیانیه ی چک لیست، توضیح میدهد که چطور چک لیست ساده توانسته است چنین نتایج شگرفی داشته باشد. او یکی از چک لیستهایی را که برای کاهش خطر عفونت حین گذاشتن سوند ورید مرکزی در یک بیمار استفاده شده است را توضیح میدهد. پرونو واست روی یک برگ کاغذ ساده مراحلی را که برای جلوگیری از عفونت حین گذاشتن سوند باید طی شود با جزئیات توضیح داد.
    پزشکان باید (۱) دستشان را با صابون بشویند (۲) پوست بیمار را با ضد عفونی کننده ی کلرهگزیدین تمیز کنند (۳ پارچه ای استریل روی کل بدن بیمار یکشند (۴) ماسک کلاه روپوش و دستکش استریل بپوشند، ۵) وقتی سوند را کار گذاشتند، روی محل اتصال سوند یک باند استریل قرار دهند.
    مراحل را یکی یکی انجام دهید این مراحل بسیار واضح ،اند، سال هاست که شناخته شدهاند و آموزش داده میشوند پس ایجاد چک لیست برای آنها کار احمقانه ای است پرونوواست از پرستاران بخش آی سی یو خواست یک ماه پزشکان را زیر نظر بگیرند و ببینند چگونه به بیماران سوند وصل میکنند و این را ثبت کنند که آنها چقدر هر مرحله را کامل انجام میدهند در نهایت معلوم شد آنها (پزشکان) برای بیش از یک سوم بیماران یک مرحله را حذف میکنند چک لیست پنج مرحله ای راه حل ساده ای بود که بیمارستانهای میشیگان آن را برای نجات جان هزار و پانصد نفر به کار بردند یک لحظه به این موضوع فکر کنید. هیچ ابتکار فنی ای در کار نبود هیچ کشف دارویی یا رویه ی پزشکی جدید هم در کار نبود. پزشکان فقط مراحل را حذف نمی کردند و راه حل هایی را که داشتند
    منسجم تر به کار می بستند.
    راه حلهای جدید در مقابل راه حلهای قدیمی
    ما معمولاً راه حلهایی را که پیشتر کشف کرده ایم دست کم میگیریم و از ظرفیت راه حل های قدیمی - حتی اگر بهترین باشند - کاملاً استفاده نمیکنیم زیرا به نظرمی رسد که پیش تر آنها را بررسی کرده ایم.
    مشکل این است که «همه این رو میدونن» با «همه این رو انجام میدن» متفاوت است. شناخته شده بودن یک راه حل به این معنا نیست که از آن استفاده می.شود و مهم تر این است که استفادهی گاه به گاه از یک راه حل به این معنا نیست که آن راه حل به صورت منسجم به کار میرود هر پزشکی پنج مرحله ی چک لیست پیتر پرونوواست را میداند اما پزشکان اندکی هستند که هر پنج مرحله را هر دفعه بدون کم و کاست انجام میدهند.
    پیش فرض ما این است که اگر واقعا میخواهیم پیشرفت کنیم به راه حل های جدیدی نیاز داریم اما همیشه این طور نیست.
    از داشته های فعلی تان استفاده کنید این الگو نه تنها در شرکتها و دولتها کاربردی است، بلکه در زندگی های شخصی نیز وجود دارد ما فقط با یک اشاره انگشت منابع و ایده ها را هدر میدهیم زیرا جدید و هیجان انگیز به نظر نمی رسند.
    نمونه های رفتاری کوچک و بزرگ بسیاری هستند که ممکن است موجب پیشرفتمان در زندگی شوند فقط اگر آنها را منسجم تر انجام دهیم؛ مثل هر روز از نخ دندان استفاده کردن ترک نکردن ،ورزش انجام دادن وظایف کاری اصلی به صورت روزانه و نه فقط در صورت داشتن ،وقت بیشتر عذر خواهی کردن و نوشتن نامه ی تشکر در هر هفته.
    البته این راه حل ها کسل کننده.اند مسلط شدن بر اصول کار جذابی نیست اما جواب میدهد. مهم نیست روی چه وظیفهای کار میکنید یک چک لیست ساده از مراحل وجود دارد که میتوانید همین حالا آن را دنبال کنید؛ همان اصول بنیادی ای که سالهاست میشناسید و اگر آنها را منسجم تر تمرین کنید فوراً نتیجه بخش خواهد بود.
    پیشرفت معمولاً در پس راه حل های کسل کننده و آگاهی های کنار گذاشته شده پنهان می شود. شما به اطلاعات بیشتری نیاز ،ندارید به راهبرد بهتر هم نیاز ندارید فقط باید راه حلی را که پیشتر جواب داده است بیشتر انجام دهید

سلام روزعالی متعالی
    سپاس از مطالب شما
    "شما به اطلاعات بیشتری نیاز،ندارید به راهبرد بهتر هم نیاز ندارید فقط باید راه حلی را که پیشتر جواب داده است بیشتر انجام دهید."
    واقعیت همینه
    ساده کارآمد.
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,162 بار در 1,621 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    یک سوال میپرسم که خیلی حرفها توش هست ، برا دوستانی که رو تصویر سازی ذهنی وخلق و آفرینش و ... کار میکنند
    لطفا این سوال رو از خودتون بپرسید و جواب بدید

بگو ببینم فردا چیکار کردی ؟

اگر جوابتون این هست که فردا نشده که هنوز ببینم چیکار میکنم ، پس شما از ذهن و حافظتون در یک جهت استفاده میکنید و ضعیف هست و از قدرتتون بیخبرید و هیچ استفاده ای از ذهنتون و حافظتون نمیکنید
    اگر بتونین این رو در زندگی روزانتون حلش کنید و هر وقت ازخودتون سوال کردید شروع کنید توضیح بدید از ابتدا تا انتهای روز رو ، غوغایی به پا میشه امتحانش کنید ، چیزی از دست نمیدید
    همیشه برای کل روز فرداتون برنامهای که دوست دارید اتفاق بیفته رو در ذهنتون تصویر سازی کنید ، ببینید چه اتفاقی میفته
    اگر الان تو این مرحله ای که هستید نتونستید درک کنید این موضوع رو اصلا ناراحت نشید در گوشه یک دفترتون بنویسیدش و هر چند ماهی که میگذره یکبار دیگه بخونیدش
    سلام خدمت شما دوست عزیز
    من تقریبا 1/5 ساله برای روز بعدم همیشه برنامه دارم و میدونم چکارهایی باید انجام بدم و 90% این کارها هم یکسانه و وقتی سوال شما رو خوندم کارهایی که باید طبق روالم انجام بدم اومد جلو چشمم
    اما من راجب تصویر سازی ذهنی چیز خاصی نمیدونم فقط یکبار با تمرکز پایین کتاب سایکوسیبرنتیک رو خوندم و الان دور دوم هستم
    راجب تصویر سازی در همین تاپیک از دوستان خواستم به جز این کتاب از دوره یا کتاب دیگه ای یا هرچیزی که مفید واقع شده براشون بهم معرفی کنن اما هیج کس پاسخی نداد
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره این موضوع دارین در اختیارم بزارید
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,410 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3596 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام علی جان وقت بخیر
    اقا حقیقتا من دیگه ازت میترسم
    علی یه چی میگم شایدباور نکنی ؛ من تصویر سازی رو خودم بهش رسیدم ؛ یعنی از هیچ کورسی چیز خاص ندیدم و فقط دو بار کتاب تصویر سازی ذهنی رو خوندم
    حالا چه اتفاقاتی داره تو زندگیم میفته ؛ ببین من کم کم میخوام تو اون دوره جو دیپسنزا شرکت کنم خب ؛ و تا حالا شرکت نکردم ؛ ولی به صورت کاربردی خودم به یه چیزایی رسیدم که داره جواب میده
    برای مثال ؛ من شخصی که دوست دارم باشم رو ؛ دائم در حال تصویر سازیش هستم و شب قبل ؛ روز فردا قشنگ میرم با تک تک احساسات کارایی کی فردا انجام میدم رو تصویر سازی میکنم (در زمان حال) دقیقا الان شما دارین میگین این کار رو بکنین و من از قبل انجامش میدادم
    نتایج چیه؟ من این کار رو ۲ یا ۳ هفتست شروع کردم و دارم به اون شخص تبدیل میشم ؛ خیلی عجیبه و خودم نمیتونم باورش کنم و اصلا تو یه فضای دیگه هستم ؛ ولی واقعا کارسازه ؛ اصلا عشق میکنم
    علاوه بر اون من به درک کاربردی و عملی رسیدم از قدرت تخیل و تفکر و تمرکز ؛ به این صورت که تمام افکار و تمرکزمو من آوردم روی بخش تکنیکال ؛ و یهو یه چیزایی برام الهام شد ؛ اصلا نمیدونم از کجا اومدن (همون ذهن جهانی بود فک کنم) _ الان نشستم دارم بررسی ۱۰۰۰ موردی روشون انجام میدم و استادم پیگیر این موضوع هستند
    مثل همیشه من به یه چیزی میرسم و بعد ۱ الی ۲ هفته بعضی افراد میان در جهت تایید اون دیدگاهم صحبت های علمی میکنن (اینم عجیبه)
    تصویر سازی علاوه بر اتفاقات علمی و متافیزیکی که میفته ؛ یه حس عجیب و خاصی به آدم میده که آدم رو به ادامه کارش وادار میکنه ؛ یه چیزایی درک کردم نمیتونم به جملات بیارم

بازم ازت ممنونم که جو دیسپنزا رو برام معرفی کردی ؛ همیشه در بحث روانشناسی جلو راهمون بودی و پاهامونو گذاشتیم ؛ تو جای پاهات که در نور و تجلی و آگاهی و کمال داره طی میشه
    من همیشه به این جمله ایمان داشتم که هوشمندانه کار کر دن خیلی بهتر از سخت کار کردن هست
    خلاصه : من دارم کم کم افکار و تصاویری ذهنیم رو در همون روز زندگی میکنم ؛ اشک شور هم از چشام در آوردی تو پسر
    i love u bro
    سلام و وقتتون بخیر عرفان جان
    باور دارم که عالی هستید
    عرفان جان من هم مثل شما دانشجو هستم و دارم از شما و سایر دوستان یاد میگیرم و هممون باهم داریم یک مسیر واحد رو طی میکنیم
    ابتدا تبریک میگم به این درجه از شناخت از خودت و دنیای پیرامونت رسیدی
    در مورد اینکه بعد اینکه یک موضوعی رو روش کار میکنید بعد دوستانی در اون خصوص اطلاعاتی میدند یا خودتون میخونید این توضیح رو میتونم بدم خدمتتون :
    این اطلاعات و صحبتها و مقالات و .... همیشه بوده و هست اما شما تو فرکانس اونها نبودی ، الان که وارد این فرکانس شدی میتونی ببینی و بشنوی و درک کنی و ....
    مثال : الان که رادیوتون تو خونه خاموشه مگه فرکانس رادیو آوا برقرار نیست ؟ چرا هست اما رادیو خاموش و شما نمیشنوید و الا اون در حال پخش هست ، الان اگر رادیوتون رو روشن کنید و رو موج وو فرکانس رادیو ورزش باشه میتونید رادیو آوارو بشنوید ؟ بازم جواب نه هست و باید فرکانس گیرندتون که همون میشه رادیو روی موج و فرکانسی که آوا داره پخش میشه بگذارید تا دریافتش کنید
    شما الان دارید میاید رو این فرکانسها که میتونید اطلاعات رو دریافت کنید و خیلی چیزهارو ببینید که قبلا هم بودن ولی شما در اون فرکانس نبودید که بشنوید
    در مورد چارت و ترید هم به نقطه ای در آینده میرسید که بدون هیچ اندیکاتور و استرسی راحت میگید از اینجا مارکت میره بالا و پزیشن میزنید و سود میکنید و خارج میشید
    این موارد رو چارت هم هست : تا قبل از امینو این چارت بود و ما روش کار میکردیم اما چرا نمیدیدم که موجها رو 50% و 100% حرکت میکنند و برمیگردند ؟ مگه قبلا این اتفاق نمیفتاد در مارکت ؟ چرا بود ما در جهتش نبودیم
    تصویر سازی برای خودش دنیایی هست که انشالله تمام انسانها بتونند ازش استفاده کنند ، البته همین الانشم همه انسانها ناخواسته و ندانسته در جهت منفی استفاده میکنند اما خودشون متوجه نیستند مثلا : نمیخوام تصادف کنم ، نمیخوام بی پول بشم ، نمیخوام اکانتم کال بشه ، نمیخوام پوزیشن ضرر ده داشته باشم و.... و کافیه اونو برگردونند سمت مثبت ، همه انسانها به چیزهایی که نمیخووان اتفاق بیفته فکر میکنند ، کافیه برعکسش کنند که به چیزهایی که میخوان فکر کنند ، راستی اینم بگم ما از کلمه فکر برداشت اشتباه داریم و میگیم بلکه کلمه فکر یعنی واگویه هایی که در ذهنمون هست در صورتی که واگویه نیستند اگر چشمتون رو ببندید و متوجهشون باشید اونها تصویر هستند نه حرف و کلمات ، مثلا من نمیخوام تصادف کنم ، این جمله بود اما تصویر داشت تشکیل میشد تو ذهنتون از تصادف پس داشتید از قدرت تصویر سازی استفاده میکردید ناخواسته ، پس برا همین هست که میگن به هر چیزی فکر کنی همون اتفاق میفته ، ولی این بخش رو نگفتند که فکر همون تصویر سازی هست ، حالا بیا ببین انسان این رو در جهت مثبت استفاده کنه چی میشه ؟ چون از قبل ایمان داره به هر چیزی فکر کنه همون اتفاق میفته ، حالا شما به این فکر کن من میهوام ثروتمند بشم یا من میخوام در پوزیشنم سود کنم ، من میخوام در ریل موفق بشم و ...
    اگر انسان بتونه از این هیپنوتیزمی که توسط جامعه و حکومتها شده خارج بشه میتونه به قدرتش دست پیدا کنه ، کافیه ذهن تحلیلی و منطقی رو خاموش کنه و مدل نیوتنی رو کنار بگذار و رو مدل کوانتومی کار کنه ، ببین چی میشه
    حالا یک جمله از امینو :
    مارکت طبق قوانین خودش کار میکنه شاید ما نمیبینیم
    حالا یک جمله از کتابها و دوره ها :
    تمام اتفاقات حالاتی در ذهن شماسات ، دنیای بیرون طبق قوانین خودش کارش را انجام میدهد
    حالا توضیح جملا امینو : مارکت های میزنه و لو میزنه و ما بر اساس موقعیت قرار گیریشون میاریم در قالب روند و حرکتشون هم به میزان 50% و 100% هست و وقتی بخواد حرکتش رو عوض کنه دایورجنس میده و مثلث انتهای روند تشکیل میشه و خط روند میشکنه و های یا لو قبلیش رو میزنه و روندش عوض میشه
    حالا توضیح جمله کتابها و دوره ها : به هر چیزی فکر کنی همون اتفاق میفته ، فکر همون تصویری هست که تو ذهنتونه ، هر چیزی رو میخواین فکر کنید و تصویر سازی کنید و در دنیای بیرون براتون خلق میشه
    در مورد این جملتون : من همیشه به این جمله ایمان داشتم که هوشمندانه کار کر دن خیلی بهتر از سخت کار کردن هستند
    دقیقا و قطعا و 100% کافیه به قوانین حاکم بر طبیعت واقف باشی و همسو و هم جهت با اون بشی
    در مورد این جملتون : خلاصه : من دارم کم کم افکار و تصاویری ذهنیم رو در همون روز زندگی میکنم ؛ اشک شور هم از چشام در آوردی تو پسر
    تبریک میگم بهت هر چیزی رو میخوای خلق کن و ازش لذت ببر ، همیشه سعی کن آماده باشی و اتفاقاتی که میفته رو در لحظه درک کنی و اونوقته که درست تو اون لحظه میشینی و گریه میکنی و اصلا نمیتونی باور کنی که چه اتفاقی داره میفته و به قول امینو از زمین و زمان میباره
    انشالله تمام دوستان به این حد برسند و از زندگی لذت ببرند
    بگو ، بخند ، زندگی کن
    ویرایش توسط Ali97 : 05-11-2023 در ساعت 19:45
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,410 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3596 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست عزیز
    من تقریبا 1/5 ساله برای روز بعدم همیشه برنامه دارم و میدونم چکارهایی باید انجام بدم و 90% این کارها هم یکسانه و وقتی سوال شما رو خوندم کارهایی که باید طبق روالم انجام بدم اومد جلو چشمم
    اما من راجب تصویر سازی ذهنی چیز خاصی نمیدونم فقط یکبار با تمرکز پایین کتاب سایکوسیبرنتیک رو خوندم و الان دور دوم هستم
    راجب تصویر سازی در همین تاپیک از دوستان خواستم به جز این کتاب از دوره یا کتاب دیگه ای یا هرچیزی که مفید واقع شده براشون بهم معرفی کنن اما هیج کس پاسخی نداد
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره این موضوع دارین در اختیارم بزارید
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای ابولفضل
    باور دارم که عالی هستید
    ابولفضل جان این مسیر هم همانند دوره های آموزش استاد یک فرایند هست و در مرور زمان تکامل پیدا میکنه و نمیشه گفت که با یک کتاب یا مقاله یا یک د.ره میتونم درکش کنم ، در مسیر باشید و ادمه بدید و در نهایت به اون نقطه ای که میخواستید میرسید
    همون کتاب سایکو سایبرنتیک یا همون تصویر سازی ذهنی بیس هست و هممون از همونجا شروع کردیم و در حال تکاملیم
    در مورد این جملتون : من تقریبا 1/5 ساله برای روز بعدم همیشه برنامه دارم و میدونم چکارهایی باید انجام بدم و 90% این کارها هم یکسانه و وقتی سوال شما رو خوندم کارهایی که باید طبق روالم انجام بدم اومد جلو چشمم
    نه اشتباه نکنید من در مورد برنامه و روتینتون حرف نزدم
    تصویر سازی ذهنی یعنی چیزهایی که میخواید رو تصور کنید ، اتفاقهایی که میخواید بیفته رو تصور کنید ، زندگی که میخواید رو تصوور کنید ، شخصی که میخواید باشید رو تصور کنی و چیزی رو که میخواید بدست بیارید رو تصور کنید....
    مثلا فردا اتفاقاتی رو که میخواید بیفته رو تصویرسازی کنید و خودتون رو در اون موقعیت ببینید و ببینید که نتیجه ای که میخواستید رو گرفتید و احساسش کنید
    مثال : من فردا میخوام در اداره ... کارم توسط شخص ... راه بیفته و تصاویرش رو با جزئیات میبینید و احساس میکنید و فردا در واقعیت میرید تو اون اداره و ناخودآگاه میبینید اون شخص بدون اینکه شما ازش اون کا ررو بخواید مشتاقانه پیشنهاد میده و اون کاری رو که در یک روز نمیشد حلش کرد خودش حل میکنه و تقدیمتون میکنه
    در تصویر سازی نترسید اغراق کنید شاید ذهنتون در ابتدا مقاومت کنه و بگه نه بابا اتفاق به این بزرگی نمیشه و ول کن ، اما شما لطفا ادامه بدید و در مرور زمان پیشرفت میکنید و نتایج خودشون رو نشون میده
    از تصویر سازی ذهنی برا برنامه هاتون هم میتونید کمک بگیرید اما دقت داشته باشید که این تصویر سازی ذهنی خیلی قدرتمنده و قادره هر چیزی رو رقم بزنه پس کوچیک فکر نکند و کارهای کوچیک ازش نخواید ، بزرگ فکر کنید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,892 بار در 2,792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2123 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر عرفان جان
    باور دارم که عالی هستید
    عرفان جان من هم مثل شما دانشجو هستم و دارم از شما و سایر دوستان یاد میگیرم و هممون باهم داریم یک مسیر واحد رو طی میکنیم
    ابتدا تبریک میگم به این درجه از شناخت از خودت و دنیای پیرامونت رسیدی
    در مورد اینکه بعد اینکه یک موضوعی رو روش کار میکنید بعد دوستانی در اون خصوص اطلاعاتی میدند یا خودتون میخونید این توضیح رو میتونم بدم خدمتتون :
    این اطلاعات و صحبتها و مقالات و .... همیشه بوده و هست اما شما تو فرکانس اونها نبودی ، الان که وارد این فرکانس شدی میتونی ببینی و بشنوی و درک کنی و ....
    مثال : الان که رادیوتون تو خونه خاموشه مگه فرکانس رادیو آوا برقرار نیست ؟ چرا هست اما رادیو خاموش و شما نمیشنوید و الا اون در حال پخش هست ، الان اگر رادیوتون رو روشن کنید و رو موج وو فرکانس رادیو ورزش باشه میتونید رادیو آوارو بشنوید ؟ بازم جواب نه هست و باید فرکانس گیرندتون که همون میشه رادیو روی موج و فرکانسی که آوا داره پخش میشه بگذارید تا دریافتش کنید
    شما الان دارید میاید رو این فرکانسها که میتونید اطلاعات رو دریافت کنید و خیلی چیزهارو ببینید که قبلا هم بودن ولی شما در اون فرکانس نبودید که بشنوید
    در مورد چارت و ترید هم به نقطه ای در آینده میرسید که بدون هیچ اندیکاتور و استرسی راحت میگید از اینجا مارکت میره بالا و پزیشن میزنید و سود میکنید و خارج میشید
    این موارد رو چارت هم هست : تا قبل از امینو این چارت بود و ما روش کار میکردیم اما چرا نمیدیدم که موجها رو 50% و 100% حرکت میکنند و برمیگردند ؟ مگه قبلا این اتفاق نمیفتاد در مارکت ؟ چرا بود ما در جهتش نبودیم
    تصویر سازی برای خودش دنیایی هست که انشالله تمام انسانها بتونند ازش استفاده کنند ، البته همین الانشم همه انسانها ناخواسته و ندانسته در جهت منفی استفاده میکنند اما خودشون متوجه نیستند مثلا : نمیخوام تصادف کنم ، نمیخوام بی پول بشم ، نمیخوام اکانتم کال بشه ، نمیخوام پوزیشن ضرر ده داشته باشم و.... و کافیه اونو برگردونند سمت مثبت ، همه انسانها به چیزهایی که نمیخووان اتفاق بیفته فکر میکنند ، کافیه برعکسش کنند که به چیزهایی که میخوان فکر کنند ، راستی اینم بگم ما از کلمه فکر برداشت اشتباه داریم و میگیم بلکه کلمه فکر یعنی واگویه هایی که در ذهنمون هست در صورتی که واگویه نیستند اگر چشمتون رو ببندید و متوجهشون باشید اونها تصویر هستند نه حرف و کلمات ، مثلا من نمیخوام تصادف کنم ، این جمله بود اما تصویر داشت تشکیل میشد تو ذهنتون از تصادف پس داشتید از قدرت تصویر سازی استفاده میکردید ناخواسته ، پس برا همین هست که میگن به هر چیزی فکر کنی همون اتفاق میفته ، ولی این بخش رو نگفتند که فکر همون تصویر سازی هست ، حالا بیا ببین انسان این رو در جهت مثبت استفاده کنه چی میشه ؟ چون از قبل ایمان داره به هر چیزی فکر کنه همون اتفاق میفته ، حالا شما به این فکر کن من میهوام ثروتمند بشم یا من میخوام در پوزیشنم سود کنم ، من میخوام در ریل موفق بشم و ...
    اگر انسان بتونه از این هیپنوتیزمی که توسط جامعه و حکومتها شده خارج بشه میتونه به قدرتش دست پیدا کنه ، کافیه ذهن تحلیلی و منطقی رو خاموش کنه و مدل نیوتنی رو کنار بگذار و رو مدل کوانتومی کار کنه ، ببین چی میشه
    حالا یک جمله از امینو :
    مارکت طبق قوانین خودش کار میکنه شاید ما نمیبینیم
    حالا یک جمله از کتابها و دوره ها :
    تمام اتفاقات حالاتی در ذهن شماسات ، دنیای بیرون طبق قوانین خودش کارش را انجام میدهد
    حالا توضیح جملا امینو : مارکت های میزنه و لو میزنه و ما بر اساس موقعیت قرار گیریشون میاریم در قالب روند و حرکتشون هم به میزان 50% و 100% هست و وقتی بخواد حرکتش رو عوض کنه دایورجنس میده و مثلث انتهای روند تشکیل میشه و خط روند میشکنه و های یا لو قبلیش رو میزنه و روندش عوض میشه
    حالا توضیح جمله کتابها و دوره ها : به هر چیزی فکر کنی همون اتفاق میفته ، فکر همون تصویری هست که تو ذهنتونه ، هر چیزی رو میخواین فکر کنید و تصویر سازی کنید و در دنیای بیرون براتون خلق میشه
    در مورد این جملتون : من همیشه به این جمله ایمان داشتم که هوشمندانه کار کر دن خیلی بهتر از سخت کار کردن هستند
    دقیقا و قطعا و 100% کافیه به قوانین حاکم بر طبیعت واقف باشی و همسو و هم جهت با اون بشی
    در مورد این جملتون : خلاصه : من دارم کم کم افکار و تصاویری ذهنیم رو در همون روز زندگی میکنم ؛ اشک شور هم از چشام در آوردی تو پسر
    تبریک میگم بهت هر چیزی رو میخوای خلق کن و ازش لذت ببر ، همیشه سعی کن آماده باشی و اتفاقاتی که میفته رو در لحظه درک کنی و اونوقته که درست تو اون لحظه میشینی و گریه میکنی و اصلا نمیتونی باور کنی که چه اتفاقی داره میفته و به قول امینو از زمین و زمان میباره
    انشالله تمام دوستان به این حد برسند و از زندگی لذت ببرند
    بگو ، بخند ، زندگی کن
    خیلیم عالی
    متشکرم از پاسخ های کاملتون علی جان
    حالا دوباره تجربه میگم ؛ صحبت از فرکانس شد
    اما سوال اینجاست ؛ چجوری تو اون فرکانس قرار بگیریم؟
    طبق تجربم و چیزی که خودم ازش استفاده میکنم ؛ برای اینکه تو فرکانسش قرار بگیری ؛ باید تمام تمرکز و توجه و افکارتو ؛ شبانه روز (دقت کنید تمام شبانه روز) در جهت اون چیزی که میخواید به دست بیارین ؛ جاری کنید
    بعدش ببینید چه اتفاقی میفته
    علی جان شماهم این تجربه عملی رو دارین؟
    من به این فرمت استفاده کردم و جواب گرفتم

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,410 بار در 1,722 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 911 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    تقویت مهارت*های معاملاتی، یک تلاش شبانه*روزی است

در این مقاله می*خواهم به اهمیت تعهد صادقانه بپردازم و اینکه این امر چقدر در پیشرفت شما به عنوان یک معامله*گر در بازار فارکس مؤثر خواهد بود. اما پیش از هر چیز اجازه دهید واقعیتی را با شما در میان بگذارم: اگر این حرفه را جدی نگیرید، هرگز به سودآوری مستمر نمی*رسید.

شما باید تمام ۲۴ ساعتِ هر روز خود را اختصاص دهید تا در این بازی قوی شوید.
    منظور این نیست که هر روز ۲۴ ساعته به نمودارها خیره شوید. بلکه منظورم این است که شما باید هر روز ۲۴ ساعته روی توانایی*های ذهنی خود کار کنید.
    شما باید نگرش، افکار و باورهای جدیدی برای خود ایجاد کنید که هماهنگ با رسیدن به موفقیت در بازار باشند. شما باید دستگاه عصبی خود را به نحوی آموزش دهید که در برابر ناملایمات و سختی*ها آرام باشد. شما باید روی واکنش*های غریزی خود کنترل بهتری بدست آورید. و اینکه باید تلاش کنید این الگوهای ذهنی جدید را با تمرین کردن در هر کاری که انجام می*دهید، تقویت کنید، چه در بازار و چه خارج از بازار.
    این تلاش و تمرین می*تواند هم در زمینه روانشناسی و هم در زمینه فیزیکی انجام شود.

برای مثال:

• اگر کسی سر شما فریاد می*زند، سعی کنید حفظ آرامش و خونسردی را تمرین کنید.
    • اگر اتفاق ناخوشایندی برای شما رخ می*دهد، و شما هم شخصی هستید که سریعا شروع به سرزنش کردن می*کند، کمی صبر کنید، نفس عمیق بکشید و دوباره شرایط را بررسی کنید.
    • اگر در فروشگاه در صف انتظار ایستاده*اید، از این موقعیت برای تمرین صبر استفاده کنید.
    • اگر قرار است تصمیمی بگیرید که نتیجه آن مشخص نیست، احتمالات را ارزیابی کنید و میزان ریسک و سود شرایط را بسنجید.
    • اگر همسر شما اعصاب شما را به هم می*ریزد، به جای اینکه بدون فکر کاری کنید یا حرفی بزنید که بعدا پشیمان شوید، نفس عمیقی بکشید، به لحظه حال متصل شوید، و شاید اصلا بهتر باشد چند دقیقه*ای بیرون بروید و قدم بزنید تا اوضاع کمی آرام شود.

و...

در طول زمان، انجام همین کارها و تمرین*های کوچک، نتایج بزرگی به بار می*آورد.

بنابراین می*بینید که همانطور که گفتم، شما باید تمام ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته را کار و تمرین کنید.

دقت کنید نمی*خواهم اینطور نشان دهم که برای موفقیت در حرفه معامله*گری، باید در همه چیز وسواس داشته باشید. بلکه منظور این است که شما باید خودتان را برای پیشرفت وقف کنید. این انتخاب یک سبک زندگی است که در تمام زمینه*ها و نه فقط معامله*گری، برای شما رشد و تعالی به ارمغان می*آورد.

بزرگترین دشمن یک معامله*گر همیشه شخص خود معامله*گر است. بنابراین، مهار کردن اقدامات مضر و خودتخریبگر، کاری است که باید دائم انجام دهید.

بارها گفته*ام که مهمترین قسمت حرفه معامله*گری، روانشناسی معاملاتی است. به این خاطر که تمام موفقیت یک معامله*گر، به عقاید، ارزش*ها و نگرش او مربوط است، به این دلیل که همین*ها هستند که طرز احساس و عملکرد شما را در بازار شکل می*دهند.

پیش از اتمام مقاله، یک توصیه عملی برای شما دارم: برای خودتان یک یادداشت بنویسید.
    به عنوان مثال:

«من (نام شما) هستم. من وظیفه تبدیل شدن به یک معامله*گر موفق را به عهده می*گیرم. و در عرض سال آینده به این هدف می*رسم.» (هر مدت*زمانی که فکر می*کنید معقول و عملی است.)

یک مقاله فوق*العاده دیگه پیشکش دوستان عزیزم
    موفق هستید
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

3,299 بار در 509 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و احترام دوستان گلم. خواستم یه چیزی رو بگم:
    بنظرم اعضای این تاپیک یکمی خاص تر و از بچه های خوب اکادمی هستن. علتش بنظرم اینه که درک مفهوم و اهمیت روانشناسی تو بازار نیاز به ایجاد ظرفیت داره. یاد خودم میفتم که استاد چقدر اسم کتاب دعوت به تمرین ذن و یا مدیتیشن و بازی فراوانی و کلی مباحث دیگ رو تکرار میکردن ولی برام ان چنان موثر نبود.
    تا اونجا که خودم بعد رسیدن به یه سری از شناخت ها ازین تعاریف استاد و باور ها سعی کردم این موارد و اهمیت شون رو برای برخی بازگو کنم ولی انگار چیزی متوجه نمیشن و براشون بسیار پیش پا افتادس.
    اینجا بود که به قانون تکامل اندکی واقف شدم . اینکه قبلش باید یه ظرفیت و خواستنی در درونت ایجاد بشه و بعد بقول ماکسول مالتز اون مکانیسم خودکارت مسئله رو برات حل میکنه
    و متوجه شدم اهمیت به مباحث روانشناسی و مراقبه و خوداگاهی و... در تلاش زیاد و گزاشتن وقت تو هر مسیر موفقیتی خودش در درون افراد ایجاد میشه همون طور که در درون بچه های این تاپیک ارزشمند ایجاد شده.
    خلاصه که خوشحالم اینجام. درکنار شما بزرگواران
    ویرایش توسط mahdi.k : 05-12-2023 در ساعت 20:31

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع