صفحه 380 از 555 نخستنخست ... 280330370378379380381382390430480 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,791 به 3,800 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر عرفان جان
    باور دارم که عالی هستید (بیلیرم و مطمئنم که یاخجیسان و بوناندا یاخجیتر اولاجاخسان )
    در رابطه با امواج مغزی عرفان جان بحث بسیار شیرین و عالی و تخصصی هست و من خیلی وقت پیگیر این موضوع هستم و مسیر رو طی میکنم و در حال تکامل روی این موضوع هستم
    من بخشهای اصلی این موضوع رو به صورت تیتر وار برا شما و سایر دوستان مینویسم و زیاد وارد جزئیات نمیشم تا خودتون برید و اطلاعات تکمیلی رو بدست بیارید چون من به اون حد نرسیدم که بتونم وارد بخشهای بسیار جزئی این موضوع بشم و شما میتونید با پیگیریهای خودتون به قدرتها و اطلاعات بسیار بالاتری دست پیدا کنید
    من ایبتدا از بخش مدیتیشن یا مراقبه وارد این موضوع میشم
    وقتی ما در حال انجام مدیتیشن هستیم درواقع داریم امواج مغزیمون رو تحت کنترل در میاریم و منسجمشون میکنیم ، همونطور که میدونید ما در دارای امواج مغزی بتا و تتا و آلفا و گاما و تتا هستیم و در ساعاتی از شبانه روز در یکی از این امواج به سر میبریم و هرکدوم کارایی هایی دارند که من زیاد واردشون نمیشم، این امواج همانند بازار داری های ولو هایی هستند و به صورت امواج در حال حرکتند و در زمان عادی اینها در طول موجهایی که حرکت میکنند های و لو هاشون روی هم نمیفته و درواقع منسجم نیستند همشون (همانند بازار که در قسمتهایی تمام تایم فریمها باهم جمع میشن در یک نقطه و تشکیل های میدند یا لو ) و وقتی منسجم نیستند هر کدوم برای خودشون سازی میزنن و ما با انجام مدیتیشن این موجهارو میاریم منسجم میکنیم به نحوی که های و لوهای تمام این امواج روی هم میفتند و منسجم میشند و تمام امواج باهم و دسته جمعی شروع به کار میکنند که قدرت مغز چندین برابر میشه ،
    برگردیم دوباره تو مرحله مدیتیشن : قبل از انجام مدیتیشن ما در حالت بیداری یعنی روی موج بتا قرار داریو ذهن خودآگاهمون فعال هست و هر دیتایی دریافت میکنه اول با دلیل و منطق تحلیل میکنه و بعد اجازه ورود بهش داده میشه و وقتی مدیتیشن انجام میدیم ما امواج مغزیمون رو میاریم و تنظیم میکنیم رو آلفا و تتا یعنی از بتا خارجش میکنیم ، خوب این چه کاربردی داره برانمون ؟ در امواج آلفا و تتا کم کم ذهن خودآگاهمون میخواد کارشو تعطیل کنه و ما راحتتر میتونیم وارد بخش ناخودآگاهمون بشیم و تغییراتی رو که مد نطظرمون هست روش پیاده کنیم ، یعنی از اون 5% ذهنمون رد بشیم و بریم رو اون 95% ذهنمون که همون ناخودآگاه هست ، بعد اون هم اگر در مدیتیشن بمونیم و ادامه بدیم میتونیم وارد موج دلتا هم بشیم ، این تا اینجای کار
    پس ما اگر بخوایم سیستم ناخودآگاهمون رو برنامه ریزی بکنیم باید در زمانهایی باشه که در امواج آلفا و تتا هستیم

متاسفانه انسانها از موارد بیرونی اونقدری که اطلاعات دارند از قدرت و نحوه عملکرد اعضای بدنشون به هیچ عنوان اطلاعاتی ندارن و اصلا نمیدونند هر بخش از مغزشون و ... چه کاربردهایی داره و به شما تبریک میگم که در مسیر درست هستید
    حال میریم بخش و مرحله بعدی که شگفت انگیز هست
    همونطور که استاد هم در فایلها و بخشهای آموزشی روانشناسی گفتند و بعد ادامه ندادند ، انسن دستگاه گیرنده و فرستنده هست ، بعد این رو دیگه استاد بازش نکردن و من میخوام اینجا چیزی رو که درک کردم بگم بهتون
    انسان از طریق امواج مغزی و فکر کردن برای اون بالاها (دیگه وارد نمیشم اون بالاها چیه و کجاست) سیگنال ارسال میکنه یعنی دستگاه فرستنده و این کا رو در موجهای آلفا و تتا و دلتا انجام میده چون زمانش اون وقته (این رو هم واردش نمیشم )
    بعد میایم یک بخش دیگه و اونهم بخش قلب هست و همون احساسات که میشه بخش گیرنده و دریافت کننده انسان
    پس انسان با فکر و در ذهنش چیزی رو که میخواد ارسال میکنه و در میدان کوانتومی خلقش میکنه و از طریق قلب و احساساتش اونو دریافت میکنه
    جالب نیست انسان خلق کننده هست ، هر چیزی رو که فکرشو بکنی ، هر چیزی ، دقت کنید بازم میگم هر چیزیرو اونجا به این نحو میتونید خلق کنید و در دنیای فیزیکی دریافتش کنید

دیگه از این بیشتر پست رو ادامه نمیدم و اونم علتش اینه نه اینکه چیزی رو میدونم و نمیخوام بگم ، نه ، بلکه به خاطر اینه که خود شما دوستان برید و دوره هارو شرکت کنید و تمام اطلاعات رو دریافت کنید نه اون بخشی رو که من متوجه شدم ،
    پیشنهاد : حتما و حتما و حتما و بازم حتما اگر دوست داشتید در دوره پیشرفته دکتر دیسپنزا (سفری به قلمرو ناشناخته ها ) شرکت کنید ، به قول باب پراکتور من باشم این دوره رو تا آخر عمرم هر روز میبینمش و هر روز اطلاعات جدیدترشو دریافت میکنم
    اگر یادتون باشه امیر قنبری رو که براتون ارسال کردم نمونه ایرانی این دوره هست که بخشهای زیادیش با این دوره مشترکه
    امیدوارم این پست بتونه جرقه ای در ذهن دوستانی باشه که اون رو میخونند و وارد مرحله عمل بشن و برن دنبالش و به قدرتهای ماورایشون دست پیدا بکنند
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    سلام علی آقا ممنونتم بابت اطلاعات خوبی که دادی
    صحبت هات کم کم داره خطرناک میشه
    چند وقت دیگه توی آسمان ارومیه در حین پرواز و مدیتیشن میبینیمت انشالله

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,961 بار در 1,269 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر عرفان جان
    باور دارم که عالی هستید (بیلیرم و مطمئنم که یاخجیسان و بوناندا یاخجیتر اولاجاخسان )
    در رابطه با امواج مغزی عرفان جان بحث بسیار شیرین و عالی و تخصصی هست و من خیلی وقت پیگیر این موضوع هستم و مسیر رو طی میکنم و در حال تکامل روی این موضوع هستم
    من بخشهای اصلی این موضوع رو به صورت تیتر وار برا شما و سایر دوستان مینویسم و زیاد وارد جزئیات نمیشم تا خودتون برید و اطلاعات تکمیلی رو بدست بیارید چون من به اون حد نرسیدم که بتونم وارد بخشهای بسیار جزئی این موضوع بشم و شما میتونید با پیگیریهای خودتون به قدرتها و اطلاعات بسیار بالاتری دست پیدا کنید
    من ایبتدا از بخش مدیتیشن یا مراقبه وارد این موضوع میشم
    وقتی ما در حال انجام مدیتیشن هستیم درواقع داریم امواج مغزیمون رو تحت کنترل در میاریم و منسجمشون میکنیم ، همونطور که میدونید ما در دارای امواج مغزی بتا و تتا و آلفا و گاما و دلتا هستیم و در ساعاتی از شبانه روز در یکی از این امواج به سر میبریم و هرکدوم کارایی هایی دارند که من زیاد واردشون نمیشم، این امواج همانند بازار داری های ولو هایی هستند و به صورت امواج در حال حرکتند و در زمان عادی اینها در طول موجهایی که حرکت میکنند های و لو هاشون روی هم نمیفته و درواقع منسجم نیستند همشون (همانند بازار که در قسمتهایی تمام تایم فریمها باهم جمع میشن در یک نقطه و تشکیل های میدند یا لو ) و وقتی منسجم نیستند هر کدوم برای خودشون سازی میزنن و ما با انجام مدیتیشن این موجهارو میاریم منسجم میکنیم به نحوی که های و لوهای تمام این امواج روی هم میفتند و منسجم میشند و تمام امواج باهم و دسته جمعی شروع به کار میکنند که قدرت مغز چندین برابر میشه ،
    برگردیم دوباره تو مرحله مدیتیشن : قبل از انجام مدیتیشن ما در حالت بیداری یعنی روی موج بتا قرار داریو ذهن خودآگاهمون فعال هست و هر دیتایی دریافت میکنه اول با دلیل و منطق تحلیل میکنه و بعد اجازه ورود بهش داده میشه و وقتی مدیتیشن انجام میدیم ما امواج مغزیمون رو میاریم و تنظیم میکنیم رو آلفا و تتا یعنی از بتا خارجش میکنیم ، خوب این چه کاربردی داره برانمون ؟ در امواج آلفا و تتا کم کم ذهن خودآگاهمون میخواد کارشو تعطیل کنه و ما راحتتر میتونیم وارد بخش ناخودآگاهمون بشیم و تغییراتی رو که مد نطظرمون هست روش پیاده کنیم ، یعنی از اون 5% ذهنمون رد بشیم و بریم رو اون 95% ذهنمون که همون ناخودآگاه هست ، بعد اون هم اگر در مدیتیشن بمونیم و ادامه بدیم میتونیم وارد موج دلتا هم بشیم ، این تا اینجای کار
    پس ما اگر بخوایم سیستم ناخودآگاهمون رو برنامه ریزی بکنیم باید در زمانهایی باشه که در امواج آلفا و تتا هستیم

متاسفانه انسانها از موارد بیرونی اونقدری که اطلاعات دارند از قدرت و نحوه عملکرد اعضای بدنشون به هیچ عنوان اطلاعاتی ندارن و اصلا نمیدونند هر بخش از مغزشون و ... چه کاربردهایی داره و به شما تبریک میگم که در مسیر درست هستید
    حال میریم بخش و مرحله بعدی که شگفت انگیز هست
    همونطور که استاد هم در فایلها و بخشهای آموزشی روانشناسی گفتند و بعد ادامه ندادند ، انسن دستگاه گیرنده و فرستنده هست ، بعد این رو دیگه استاد بازش نکردن و من میخوام اینجا چیزی رو که درک کردم بگم بهتون
    انسان از طریق امواج مغزی و فکر کردن برای اون بالاها (دیگه وارد نمیشم اون بالاها چیه و کجاست) سیگنال ارسال میکنه یعنی دستگاه فرستنده و این کا رو در موجهای آلفا و تتا و دلتا انجام میده چون زمانش اون وقته (این رو هم واردش نمیشم )
    بعد میایم یک بخش دیگه و اونهم بخش قلب هست و همون احساسات که میشه بخش گیرنده و دریافت کننده انسان
    پس انسان با فکر و در ذهنش چیزی رو که میخواد ارسال میکنه و در میدان کوانتومی خلقش میکنه و از طریق قلب و احساساتش اونو دریافت میکنه
    جالب نیست انسان خلق کننده هست ، هر چیزی رو که فکرشو بکنی ، هر چیزی ، دقت کنید بازم میگم هر چیزیرو اونجا به این نحو میتونید خلق کنید و در دنیای فیزیکی دریافتش کنید

دیگه از این بیشتر پست رو ادامه نمیدم و اونم علتش اینه نه اینکه چیزی رو میدونم و نمیخوام بگم ، نه ، بلکه به خاطر اینه که خود شما دوستان برید و دوره هارو شرکت کنید و تمام اطلاعات رو دریافت کنید نه اون بخشی رو که من متوجه شدم ،
    پیشنهاد : حتما و حتما و حتما و بازم حتما اگر دوست داشتید در دوره پیشرفته دکتر دیسپنزا (سفری به قلمرو ناشناخته ها ) شرکت کنید ، به قول باب پراکتور من باشم این دوره رو تا آخر عمرم هر روز میبینمش و هر روز اطلاعات جدیدترشو دریافت میکنم
    اگر یادتون باشه امیر قنبری رو که براتون ارسال کردم نمونه ایرانی این دوره هست که بخشهای زیادیش با این دوره مشترکه
    امیدوارم این پست بتونه جرقه ای در ذهن دوستانی باشه که اون رو میخونند و وارد مرحله عمل بشن و برن دنبالش و به قدرتهای ماورایشون دست پیدا بکنند

سلام و درود به علی آقای عزیزم امیدوارم حال دلتون خوب باشه ممنونم برای اطلاعاتی که میدید و جرقه هایی که در این تاپیک در ذهن و دل ما میزنی قدردان شما هستیم
    علی جان دوره پیشرفته ی دکتر دیسپنزا به صورت فایل صوتی و رایگان توی نت هست ولی اونی که میخوایم نیست ..!
    ممنون میشم بفرمایید که این دوره رو از کجا باید شرکت کنیم ؟
    اگر لینک سایتی دارید برامون قرار بدید عالی میشه
    امیر قنبری هم که مشابه تولید ایرانی خودمونه هم بذارید
    تشکر بوس زیاد

موفق باشید حاج علی جان
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها
    سلام و درود به علی آقای عزیزم امیدوارم حال دلتون خوب باشه ممنونم برای اطلاعاتی که میدید و جرقه هایی که در این تاپیک در ذهن و دل ما میزنی قدردان شما هستیم
    علی جان دوره پیشرفته ی دکتر دیسپنزا به صورت فایل صوتی و رایگان توی نت هست ولی اونی که میخوایم نیست ..!
    ممنون میشم بفرمایید که این دوره رو از کجا باید شرکت کنیم ؟
    اگر لینک سایتی دارید برامون قرار بدید عالی میشه
    امیر قنبری هم که مشابه تولید ایرانی خودمونه هم بذارید
    تشکر بوس زیاد

موفق باشید حاج علی جان
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای محمد
    باور دارم که عالی هستید
    مرسی محمد جان من هم از پستهای بی نظیرتون نهایت استفاده رو میبیرم
    محمدجان یک تجربه رو باهات به اشتراک میگذارم : به هیچ عنوان هیچ دوره یا کتاب یا فایل ، رایگانشو نگاه نکن برات کارایی نداره ، چون نمیتونید اطلاعات کلیش رو دریافت کنید ، فکر میکنید رایگانه اما با ارزشترین چیز رو پرداخت میکنید و اون هم زمانتون هست
    لینک دوره دکتر جو دیسپنزا :
    https://royalmind.ir/dispenzaworkshop
    لینک امیر قنبری (ابر آگاه )/:
    https://poolsazisari.com/
    امیر قنبری رو فایلهایی که در اینیستاش میگذاره گاه کن مخصوصا اون فایلهایی که در مورد امواج مغزی صحبت کرده
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    موقت
    سلام اقا علی گل و نمیگم خوب هستید چون من این اطلاعات رو داشتم الان به قول مهرداد واقعی هم نباشه تو ذهنم تو محوطه ی بالای ارومیه به سر میبردم
    اقا چی کردی ابلفضلی:d
    خب من دوره باب پراکتور که شرکت کردم و دارم استفاده میکنم و اینم شرکت میکنم صد در صد (متاسفانه اینیستا ندارم و نمیتونم امیر قنبری رو ببینم ولی فک نکنم نیازی باشه چون جو دیسپنزا همه چیرو گفته)

بازم ممنونم ازتون , لطف کردی علی جان _ انتظار نداشتم اینجوری جنگی همه چیرو در میون بزاری
    اونروز میخواستم ازتون در باره : هر دو جهان و همه جهان هایی که هی میگید رو بپرسم که اقا چی هستن ولی انگار نیازه خودمون درک کنیم
    بازم مرسی
    قطعا موفقید

اونروز میخواستم ازتون در باره : هر دو جهان و همه جهان هایی که هی میگید رو بپرسم که اقا چی هستن ولی انگار نیازه خودمون درک کنیم،
    عجله نکن همه چیز در زمان خودش اتفاق میفته ، ادامه بده و برو جلو موفق میشی
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

ALI-KT آواتار ها
    4,044 بار در 770 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت شما بخیر
    سوال : چطور میتونم راحت تر و بهتر با فکر کردن به چیزای بیخود مقابله کنمو تمرکزمو رو کارم مثلا تمرین رو چارت افزایش بدم و بیشتر در لحظه باشم ؟
    چون یمدتی هست که فکرامو چک میکنم و سعی میکنم تو هر فکری نرم و بیشتر تو لحظه باشم ولی اینقدر قدرت عادت فکر کردن به چیزای بی ربط زیاده تو ذهنم که خیلی موقعا میبینم عه باز وسط این فکرام !!
    مثلا الان میخوام تمرین کنم رو چارت بعد فکر به درس ها فکر به ارتباطات ، فکر به اتفاقات دیروز ، فکر به خیلی چیزا میاد تو سرم ولی من صرفا من میخوام تو تمرین کردن عمیق بشم و تمرکز کنم و به فراوانیو ثروت فکر کنم ولی الانکه نمیخوام اونارو انجام بدم ،*هروقت خودمو وسط این فکرا میبینم اینو به خودم میگم ولی احتمال داره که باز این اتفاق تکرار بشه یا عادت به کارهای دیگه که دیگه نمیخوام ادامشون بدم
    راهنمایی دارین کتاب خوبی و ... که کمک کنه بتونم عادت های بد مخصوصا فکر پوج کردن رو کنترل کنم ؟
    سپاااااس

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-KT نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر
    سوال : چطور میتونم راحت تر و بهتر با فکر کردن به چیزای بیخود مقابله کنمو تمرکزمو رو کارم مثلا تمرین رو چارت افزایش بدم و بیشتر در لحظه باشم ؟
    چون یمدتی هست که فکرامو چک میکنم و سعی میکنم تو هر فکری نرم و بیشتر تو لحظه باشم ولی اینقدر قدرت عادت فکر کردن به چیزای بی ربط زیاده تو ذهنم که خیلی موقعا میبینم عه باز وسط این فکرام !!
    مثلا الان میخوام تمرین کنم رو چارت بعد فکر به درس ها فکر به ارتباطات ، فکر به اتفاقات دیروز ، فکر به خیلی چیزا میاد تو سرم ولی من صرفا من میخوام تو تمرین کردن عمیق بشم و تمرکز کنم و به فراوانیو ثروت فکر کنم ولی الانکه نمیخوام اونارو انجام بدم ،*هروقت خودمو وسط این فکرا میبینم اینو به خودم میگم ولی احتمال داره که باز این اتفاق تکرار بشه یا عادت به کارهای دیگه که دیگه نمیخوام ادامشون بدم
    راهنمایی دارین کتاب خوبی و ... که کمک کنه بتونم عادت های بد مخصوصا فکر پوج کردن رو کنترل کنم ؟
    سپاااااس
    سلام دوست عزیز
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post414826

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای محمد
    باور دارم که عالی هستید
    مرسی محمد جان من هم از پستهای بی نظیرتون نهایت استفاده رو میبیرم
    محمدجان یک تجربه رو باهات به اشتراک میگذارم : به هیچ عنوان هیچ دوره یا کتاب یا فایل ، رایگانشو نگاه نکن برات کارایی نداره ، چون نمیتونید اطلاعات کلیش رو دریافت کنید ، فکر میکنید رایگانه اما با ارزشترین چیز رو پرداخت میکنید و اون هم زمانتون هست
    لینک دوره دکتر جو دیسپنزا :
    https://royalmind.ir/dispenzaworkshop
    لینک امیر قنبری (ابر آگاه )/:
    https://poolsazisari.com/
    امیر قنبری رو فایلهایی که در اینیستاش میگذاره گاه کن مخصوصا اون فایلهایی که در مورد امواج مغزی صحبت کرده
    سلام علی جان عزیزم
    امیدوارم حالتون خوب و عالی باشه.
    رفتم دکتر جو رو دیدم
    قصد دارم به زودی دوره رو خریداری و شروع کنم.
    ممنون از اینکه وقت میزاری و اطلاعاتت رو در اختیار ما میزاری دوست خوبم
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,961 بار در 1,269 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab0905 نمایش پست ها
    سلام علی جان عزیزم
    امیدوارم حالتون خوب و عالی باشه.
    رفتم دکتر جو رو دیدم
    قصد دارم به زودی دوره رو خریداری و شروع کنم.
    ممنون از اینکه وقت میزاری و اطلاعاتت رو در اختیار ما میزاری دوست خوبم
    سلام به شهاب عزیزم (روباه جذاب آکادمی) امیدوارم حالتون عالی باشه
    پیشنهاد میکنم تهیه کنی صحبت های بسیار کاملی در مورد ساختار ذهن و عادت هایی که ذهن برامون تشکیل میده صحبت شده و اینکه ذهن چقدر کاربرد ها داره که ما ها چون شناخت نداریم ازش قافل هستیم
    و اینکه الان فکر کنم توی تخفیف هستش

Screenshot (488).png

موفق باشید
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

E.ESMAIL آواتار ها
    6,110 بار در 1,471 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 263 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان

غولی به نام استرس
    استرس ونگرانی ها را کنار بگذارید قبل از اینکه شما را از پا در بیاورد.

تشبیه بسیار زیبا از استرس های زندگی و تریدری امیدوارم براتون مفید باشه

https://s8.uupload.ir/filelink/o9QO9..._5146_dvzv.mp4
    ویرایش توسط E.ESMAIL : 05-04-2023 در ساعت 22:01
    الله

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از E.ESMAIL عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,970 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa1 نمایش پست ها
    هنری فورد
    فایل پیوست 468723
    بنیانگذار کارخانهٔ خودروسازی فورد و اولین کسی بود که برای تولید خودروی ارزان قیمت، خط تولید صنعتی را به کار گرفت.
    «چه فکر کنید میتوانید و چه فکر کنید نمیتوانید در هر دو صورت حق با شماست.»
    هنری فورد فوق العاده هست و جمله ای گذاشتید واقعا درسته

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 35 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 35 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع