صفحه 373 از 554 نخستنخست ... 273323363371372373374375383423473 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,721 به 3,730 از 5532

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,446 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3603 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون از نظرتون

حقیقتا نخواستم اصن این پست رو به اشتراک بزارم ولی الان خیلی خوشحالم که این کارو کردم نه اتفاقعا ناراحت نشدم چون حرفتون صحیحه و این بازیه ذهنم منه که میخام جا بزنم اول که متنتون رو خوندم تعجب کردم چرا این برداشت ها رو کردین بعد از چندین بار خوندن متن شما و پست خودم دیدگاه کسی که از بیرون داره این پست رو میخونه رو درک کردم من حقیقتش نیومدم توویی این مارکت که ایشالله موفق بشم من حتمی باید موفق بشم و الان که پشت سرم رو نگاه میکنم میبینم خیلی از راهو اومدم اینم یه مشکل مثل مشکلات گذشته که داشتم و رفعشون کردم

راجب تیکه اول فک کنم بد منظورمو رسوندم منظورم اینه که مثلا یک حساب رو در یک ما رشد دادم هدفم صدرصد کردن بود که انجام شد و تمام بسته شد حساب و بالانش اولیه رو کشدم بیرون بعد حساب دیگه رو با روش هایی دیگه که شروع کردم به رشد دادن کال شد و راجب این حساببمم بگم که اس ال حتمی ست میکنم و واقعا چند ماه سود نکردم و بررسی که داشتم این بوده که اس ال ها رو نوشجان میکردم و وقتی مارکت در جهت پوزیشن من میرفت میبستم که این نشونه ترس از ضرر کردن رو میده که باید علتش رو پیدا کنم و موراد تکنیکالی که باید دنبالشون بگردم که چرا فکر میکنم این درسته درصورتی که نیست

به هر حال تشکر از تلنگرتون
    موفق باشد و شاد
    سلام مجدد محمد جان
    جمله خودتون : بعد حساب دیگه رو با روش هایی دیگه که شروع کردم به رشد دادن کال شد
    روش و سیستم و چک لیستتون رو عوض نکنید و روی یک مورد کار کنید و روز به روز بهینه تر بکنیدش ، علت رو خودتون نوشتید با روشهای دیگه ترید زدید ، آیا در گذشته مارکت برسی کردید این روش رو ؟آیا در دمو 100 تا پوزیشن زدید باهاش تا بدونید با این روش چند درصد سوده هستید ؟ آیا برا این روشتون چک لیست مجزا دارید ؟
    در کل برگردید رو اون روش و سیستم موفق قبلیتون
    جمله خودتون : وقتی مارکت در جهت پوزیشن من میرفت میبستم که این نشونه ترس از ضرر کردن رو میده که باید علتش رو پیدا کنم
    این موردی رو که گفتید من در کتاب معامله گری با ذهن آگاهی خوندم و کامل شرح داده باهاتون به اشتراک میگذارم و انشالله که براتون مفید واقع میشه
    همونطور که گفتید علت اصلیش ترس از ضرر کردن هست و مورد بعدیش هم ترس از دست دادن سود هست
    1- در هردوتای این موارد شما تمرکزتون روی سود کردن هست ، تمرکزتون رو از روی سود کردن بردارید و بیارید روی پیاده کردن اصولی چک لیست ، شما با تمرکز کردن روی نتیجه نمیتونید تاثیری در نتیجه داشته باشید ، شما یبا تمرکز کردن روی پیداسازی اصولی چک لیست هست که میتونید در نتیجه ای که به بار میاد تاثیر گذار باشید
    2- هر دوی این موارد جزئ از وجود انسان هست و در تمام انسانها وجود داره و فقط شدتشون فرق میکنه ، اگر دقت کرده باشین هر دوی این کارها فقط یک فکر هستند که در ذهنتون بالا میاد و اصلا وجود خارجی ندارند و هنوز اتفاق نیفتاند که باعث ترستون شدند ، تنها با آگاهی از این مورد که اینها افکاراتی بیش نیستند که در ذهنتون میچرخند ، خیلی راحت میتونید قبولشون کنید و اجازه ندید رو تصمیم گیریتون و ایجاد واکنش تاثیری داشته باشند ، چون الان دیگه میدونید اینها فقط یک فکر هستن و وجود خارجی ندارند
    در بخشی از این کتاب به این کارهایی که یک ترید انجام میده مثلا : زود بستن معامله ، جابه جا کردن تیپی یا استاپ و .... اینهارو تشبیه میکنه به اینکه یک کودک چطور با گریه کردن چیزی رو که میخواد بدست میاره ، اگر به کودکی که برای بدست آوردن یک چیز گریه میکنه اون رو بدید و خواستش رو بآورده کنید از دفعه بعد همین کار رو تکرار میکنه و با مرور زمان و با بزرگتر شدنش کار سخت تر میشه ، و بعد عمین موضوع رو تشبیه میکنه به غذا دادن به بچه ببر و اینطور میگه که هر دفعه که شما یکی از این کارهارو انجام میدید انگار به اون بچه ببر غذا میدید در ابتدا کوچیک و ناز هست و هیچ ترسی نداره اما اون روز به روز رشد میکنه و بزرگ میشه و به جایی میرسه که شما با هر بار غرشش مجبور میشید از شدت ترس اون کار رو انجام بدید ، این دقیقا همون کاری هست که کودک انجام میداد و گریه میکرد و ما خواستش رو برآورده میکردیم ، و ما هم در مارکت داریم همون کار رو میکنیم
    پس اینبار که در معامله هستید و این فکر به ذهنتون خطور کرد به جای اینکه سریع واکنش نشون بدید به عنوان یک فکر بپذیریدش و از کنارش رد بشید و خواستش رو عملی نکنید بعد از چند بار انجام این کار همه چیز درست میشه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Armingpr آواتار ها
    16,058 بار در 2,031 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 255 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    زانشین
    یادگیری هنر توجه و تمرکز از یک تیرانداز سامورایی افسانه ای:
    در دهه ی ۱۹۲۰ استادی آلمانی به نام اویگن هریگل به ژاپن نقل مکان کرد. او آمده بود در دانشگاهی در شمال شرقی توکیو در شهری به نام سندای تدریس کند شهری که با توکیو چند ساعت فاصله داشت. اویگن برای این که درک و فهمش را از فرهنگ ژاپنی عمیق تر کند، در کیودو شروع به تمرین هنر رزمی تیراندازی با کمان به سبک ژاپنی کرد. آوا کنزو ، اسطوره ی تیراندازی با کمان به او تعلیم میداد کنزو بر این عقیده بود که مبتدی ها اول باید بر اصول تیراندازی مسلط شوند و بعد پرتاب به سمت هدفی واقعی را شروع کنند و بسیار بر این شیوه تأکید داشت. هریگل در چهار سال اول آموزشش فقط اجازه داشت به خروار کاه و پوشال از فاصله ی دو متر شلیک کند وقتی هریگل از کندی بسیار آموزش شکایت کرد، معلمش در پاسخ گفت: مسیر رسیدن به هدف رو نباید اندازه گرفت هفته ها ماه ها و سال ها چه اهمیتی داره ؟
    وقتی بالآخره هر یگل اجازه یافت به هدفی دورتر تیر بزند، عملکردش افتضاح بود. تیرها به هدف نمیخوردند و او با هر تیری که به خطا می رفت دلسردتر میشد در طول یک جلسه ی خوارکننده هریگل گفت که مشکلش هدف گذاری ضعیف است. ولی کنز و به شاگردش نگاه کرد و گفت که نتیجه به هدف گذاری ربطی ندارد، بلکه آنچه نتیجه را رقم میزند طرز برخورد با کار است. هریگل که با این پاسخ کلا نا امید شده بود گفت پس باید بتونید چشم بسته به هدف بزنید. كنزو لحظه ای مکث کرد و سپس گفت: «امشب به دیدنم بیا.»
    با فرارسیدن شب دو مرد به حیاط مکان تمرین تیراندازی، برگشتند. کنزو به محلی که معمولاً در آنجا تمرین میکرد .رفت حالا هدفش در تاریکی شب پنهان شده بود. استاد تیراندازی با کمان روال معمول را طی کرد؛ در جایگاه پرتاب ایستاد، زه کمان را محکم کشید و اولین تیر را در تاریکی پرتاب کرد هریگل با یادآوری این
    اتفاق نوشت: از صدای برخورد تیر فهمیدم که به هدف خورده. »
    کنزو فوراً تیر دیگری را با کمانش کشید و در تاریکی شب رها کرد. هریگل سریع از جا پرید و در حیاط دوید که هدف را بررسی کند او در کتابش با عنوان ذن در هنر کمانگیری نوشت: «وقتی چراغ را روشن کردم و روی هدف گرفتم با کمال تعجب دریافتم که تیر اول درست در مرکز حلقه ی مشکی قرار گرفته و تیر دوم به دنباله ی تیر اول خورده و آن را جدا کرده بود و بعد به میله ی تیر اول اصابت کرده و نهایتاً در کنارش نشسته بود. کنز و دو بار به وسط هدف زده بود، بدون این که آن را
    ببیند.
    همه چیز نشانه گیری است:
    استادان بزرگ تیراندازی معمولا در آموزههایشان میگویند که نشانه گیری همه چیز است. محل قرارگیری پاهای تان نحوه ی نگه داشتن کمان و طرز نفس کشیدن حین آزاد کردن تیر همگی نتیجه ی نهایی را تعیین میکنند درباره ی آوا کنز باید گفت که این استاد تیراندازی آن قدر از روندی که به پرتاب دقیق منجر میشود آگاه بود که میتوانست یک مجموعه حرکات درونی دقیق را بدون دیدن هدف ،بیرونی شبیه سازی .کند به این آگاهی کامل جسم و ذهن از هدف «زانشین» گفته میشود.
    زانشین کلمه ای است که معمولاً در هنرهای رزمی ژاپنی برای اشاره به حالت هوشیاری توام با آرامش استفاده میشود ترجمه لغوی رانشین «ذهن بدون هیچ چیز اضافی» است به عبارت ،دیگر ذهن کاملا روی کار در حال انجام تمرکز میکند و تثبیت میشود زانشین یعنی همواره از جسم و ذهنتان و محیط آگاه باشید بدون این که به خودتان استرس وارد کنید؛ نوعی هوشیاری آسان و بی دردسر است. اما زانشین در عمل معنای عمیق تری دارد زانشین ،یعنی به جای این که با بی خیالی قربانی اتفاقاتی شوید که از راه میرسند تصمیم بگیرید آگاهانه زندگی و هدفمند عمل کنید.
    دشمن پیشرفت
    یک ضرب المثل ژاپنی معروف میگوید بعد از پیروزی در نبرد کلاهخود را محکم ببندید. به عبارت دیگر نبرد با پیروزی شما به پایان نمی رسد. تنها زمانی پایان مییابد که تنبل ،شوید حس تعهدتان را از دست بدهید و دیگر توجه نکنید. زانشین همچنین به معنای زیستن توام با هوشیاری است، صرف نظر از این که تاکنون هدف محقق شده یا نه.
    می توانیم این فلسفه را به بسیاری از حوزه های زندگی وارد کنیم
    نوشتن: وقتی کتابی را منتشر میکنید نبرد به پایان نرسیده است. نبرد وقتی تمام می شود که خود را پایان یافته بدانید؛ وقتی هوشیاری لازم را برای ادامه دادن و بهتر کردن مهارتتان از دست بدهید.
    تناسب اندام: با شکستن رکورد شخصیتان نبودتان پایان نمی باید نبرد وقتی تمام میشود که تمرکزشان را از دست بدهید تمرینات را جا بیندازید با چشم اندازتان را در تمرین بیشتر از دست بدهید.
    کارآفرینی: با رسیدن به فروش زیاد نبرد به پایان نمیرسد. نبرد وقتی تمام میشود که مغرور و از خود مطمئن شوید.
    و همین طور تریدری..
    دشمن پیشرفت نه شکست است نه موفقیت دشمن پیشرفت بی حوصلگی خستگی و نداشتن تمرکز است دشمن پیشرفت تعهد نداشتن به روند است زیرا روند همه چیز است.
    هنر زانشین در زندگی روزمره
    «یک فرد در همه ی فعالیتها و شرایط باید با همان خلوص، جدیت و آگاهی هنگام تیراندازی با تیر و کمان برخورد کند » ما در دنیایی زندگی میکنیم که شیفته ی نتیجه است. مانند هریگل، ما هم تمایل داریم روی به هدف خوردن تیر بسیار تأکید کنیم اما اگر این جدیت تمرکز و ! خلوص را برای روند هم استفاده کنیم - پایمان را کجا قرار دهیم چگونه کمان را بگیریم و چگونه در طول آزاد شدن تیر نفس بکشیم - خوردن تیر به وسط هدف فقط تأثیری جانبی است. نکته این نیست که نگران خوردن تیر به هدف ،نباشید نکته این است که عاشق خستگی انجام کار شوید و از لحظه لحظه ی روند استقبال کنید. نکته این است که از لحظه ی زانشین لحظه ی آگاهی و تمرکز کامل استفاده کنید و هر لحظه ی زندگی را با خودتان داشته باشید هدف و رسیدن به خط پایان مهم نیست نحوه ی برخورد ما با هدف است که
    اهمیت دارد روند نشانه گیری همه چیز است؛ زانشین .
    در داستان بالا خودتون رو هریگل در نظر بگیرید و استاد @amino رو کنزو سامورایی
    فقط سود کردن در مارکت رو اون سیبل جلوی هریگل و پایبندی به چک لیست و رعایت اصول مارکت و درست ترید زدن رو اصول تیراندازی مثل اینکه پایمان را کجا قرار دهیم چگونه کمان را بگیریم و چگونه در طول آزاد شدن تیر نفس بکشیم در نظر بگیرید..
    موفق باشید
    ویرایش توسط Armingpr : 04-27-2023 در ساعت 12:31
    پس تورا هر غم که پیش آید ز درد <<<>>>برکسی تهمت منه بر خویش گرد

4. 29 کاربر برای این پست سودمند از Armingpr عزیز تشکر کرده اند:

3,361 بار در 514 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنون از متن با ارزش تون. منم چن وقتیه به ارزش روانشناسی بازار و مدیتیشن پی بردم و درحال تمرین و مطالعم. واینکه واقعا استاد امینو تو ذهنم در حد همین اساتید بزرگ مثل ایپ من و کنزوسامورایی هستن.
    کسایی که در اوج امادگی و مهارت همواره درحال تمرین و بهبود خودشون هستن
    ای برادر تو همان اندیشه ای / گر گل است اندیشه تو گلشنی

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,969 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armingpr نمایش پست ها
    زانشین
    در دهه ی ۱۹۲۰ استادی آلمانی به نام اویگن هریگل به ژاپن نقل مکان کرد. او آمده بود در دانشگاهی در شمال شرقی توکیو در شهری به نام سندای تدریس کند شهری که با توکیو چند ساعت فاصله داشت. اویگن برای این که درک و فهمش را از فرهنگ ژاپنی عمیق تر کند، در کیودو شروع به تمرین هنر رزمی تیراندازی با کمان به سبک ژاپنی کرد. آوا کنزو ، اسطوره ی تیراندازی با کمان به او تعلیم میداد کنزو بر این عقیده بود که مبتدی ها اول باید بر اصول تیراندازی مسلط شوند و بعد پرتاب به سمت هدفی واقعی را شروع کنند و بسیار بر این شیوه تأکید داشت. هریگل در چهار سال اول آموزشش فقط اجازه داشت به خروار کاه و پوشال از فاصله ی دو متر شلیک کند وقتی هریگل از کندی بسیار آموزش شکایت کرد، معلمش در پاسخ گفت: مسیر رسیدن به هدف رو نباید اندازه گرفت هفته ها ماه ها و سال ها چه اهمیتی داره ؟
    وقتی بالآخره هر یگل اجازه یافت به هدفی دورتر تیر بزند، عملکردش افتضاح بود. تیرها به هدف نمیخوردند و او با هر تیری که به خطا می رفت دلسردتر میشد در طول یک جلسه ی خوارکننده هریگل گفت که مشکلش هدف گذاری ضعیف است. ولی کنز و به شاگردش نگاه کرد و گفت که نتیجه به هدف گذاری ربطی ندارد، بلکه آنچه نتیجه را رقم میزند طرز برخورد با کار است. هریگل که با این پاسخ کلا نا امید شده بود گفت پس باید بتونید چشم بسته به هدف بزنید. كنزو لحظه ای مکث کرد و سپس گفت: «امشب به دیدنم بیا.»
    با فرارسیدن شب دو مرد به حیاط مکان تمرین تیراندازی، برگشتند. کنزو به محلی که معمولاً در آنجا تمرین میکرد .رفت حالا هدفش در تاریکی شب پنهان شده بود. استاد تیراندازی با کمان روال معمول را طی کرد؛ در جایگاه پرتاب ایستاد، زه کمان را محکم کشید و اولین تیر را در تاریکی پرتاب کرد هریگل با یادآوری این
    کنزو فوراً تیر دیگری را با کمانش کشید و در تاریکی شب رها کرد. هریگل سریع از جا پرید و در حیاط دوید که هدف را بررسی کند او در کتابش با عنوان ذن در هنر کمانگیری نوشت: «وقتی چراغ را روشن کردم و روی هدف گرفتم با کمال تعجب دریافتم که تیر اول درست در مرکز حلقه ی مشکی قرار گرفته و تیر دوم به دنباله ی تیر اول خورده و آن را جدا کرده بود و بعد به میله ی تیر اول اصابت کرده و نهایتاً در کنارش نشسته بود. کنز و دو بار به وسط هدف زده بود، بدون این که آن را
    ببیند.
    همه چیز نشانه گیری است:
    استادان بزرگ تیراندازی معمولا در آموزههایشان میگویند که نشانه گیری همه چیز است. محل قرارگیری پاهای تان نحوه ی نگه داشتن کمان و طرز نفس کشیدن حین آزاد کردن تیر همگی نتیجه ی نهایی را تعیین میکنند درباره ی آوا کنز باید گفت که این استاد تیراندازی آن قدر از روندی که به پرتاب دقیق منجر میشود آگاه بود که میتوانست یک مجموعه حرکات درونی دقیق را بدون دیدن هدف ،بیرونی شبیه سازی .کند به این آگاهی کامل جسم و ذهن از هدف «زانشین» گفته میشود.
    زانشین کلمه ای است که معمولاً در هنرهای رزمی ژاپنی برای اشاره به حالت هوشیاری توام با آرامش استفاده میشود ترجمه لغوی رانشین «ذهن بدون هیچ چیز اضافی» است به عبارت ،دیگر ذهن کاملا روی کار در حال انجام تمرکز میکند و تثبیت میشود زانشین یعنی همواره از جسم و ذهنتان و محیط آگاه باشید بدون این که به خودتان استرس وارد کنید؛ نوعی هوشیاری آسان و بی دردسر است. اما زانشین در عمل معنای عمیق تری دارد زانشین ،یعنی به جای این که با بی خیالی قربانی اتفاقاتی شوید که از راه میرسند تصمیم بگیرید آگاهانه زندگی و هدفمند عمل کنید.
    دشمن پیشرفت
    یک ضرب المثل ژاپنی معروف میگوید بعد از پیروزی در نبرد کلاهخود را محکم ببندید. به عبارت دیگر نبرد با پیروزی شما به پایان نمی رسد. تنها زمانی پایان مییابد که تنبل ،شوید حس تعهدتان را از دست بدهید و دیگر توجه نکنید. زانشین همچنین به معنای زیستن توام با هوشیاری است، صرف نظر از این که تاکنون هدف محقق شده یا نه.
    نوشتن: وقتی کتابی را منتشر میکنید نبرد به پایان نرسیده است. نبرد وقتی تمام می شود که خود را پایان یافته بدانید؛ وقتی هوشیاری لازم را برای ادامه دادن و بهتر کردن مهارتتان از دست بدهید.
    تناسب اندام: با شکستن رکورد شخصیتان نبودتان پایان نمی باید نبرد وقتی تمام میشود که تمرکزشان را از دست بدهید تمرینات را جا بیندازید با چشم اندازتان را در تمرین بیشتر از دست بدهید.
    کارآفرینی: با رسیدن به فروش زیاد نبرد به پایان نمیرسد. نبرد وقتی تمام میشود که مغرور و از خود مطمئن شوید.
    و همین طور تریدری..
    دشمن پیشرفت نه شکست است نه موفقیت دشمن پیشرفت بی حوصلگی خستگی و نداشتن تمرکز است دشمن پیشرفت تعهد نداشتن به روند است زیرا روند همه چیز است.
    «یک فرد در همه ی فعالیتها و شرایط باید با همان خلوص، جدیت و آگاهی هنگام تیراندازی با تیر و کمان برخورد کند » ما در دنیایی زندگی میکنیم که شیفته ی نتیجه است. مانند هریگل، ما هم تمایل داریم روی به هدف خوردن تیر بسیار تأکید کنیم اما اگر این جدیت تمرکز و ! خلوص را برای روند هم استفاده کنیم - پایمان را کجا قرار دهیم چگونه کمان را بگیریم و چگونه در طول آزاد شدن تیر نفس بکشیم - خوردن تیر به وسط هدف فقط تأثیری جانبی است. نکته این نیست که نگران خوردن تیر به هدف ،نباشید نکته این است که عاشق خستگی انجام کار شوید و از لحظه لحظه ی روند استقبال کنید. نکته این است که از لحظه ی زانشین لحظه ی آگاهی و تمرکز کامل استفاده کنید و هر لحظه ی زندگی را با خودتان داشته باشید هدف و رسیدن به خط پایان مهم نیست نحوه ی برخورد ما با هدف است که
    فقط سود کردن در مارکت رو اون سیبل جلوی هریگل و پایبندی به چک لیست و رعایت اصول مارکت و درست ترید زدن رو اصول تیراندازی مثل اینکه پایمان را کجا قرار دهیم چگونه کمان را بگیریم و چگونه در طول آزاد شدن تیر نفس بکشیم در نظر بگیرید..
    موفق باشید
    بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار سپاس
    تشکر خودم رو بر روی کاغذ با قلم نوشتم چون میدونم تاثیر قلم بینهایته
    photo4439342305.jpg
    سپاس

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,969 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    سلام به همه اعضای آکادمی
    عرض ادب و احترام به همه تریدرهای عزیز
    و همه کسانی که هدفشون تریدر شدن هست
    و همه کسانی که این متن را میخوانند

امیدوارم که احساس خوبی داشته باشید
    امیدوارم که در کنار عزیزانتون در سلامتی و شادی زندگی کنید

امروز با یکی از دوستان که باهم در آکادمی هستیم داشتیم صحبت میکردیم
    و یک سری صحبت های روانشناسی کردیم که تصمیم دارم در این تاپیک هم قرار بدهم که بقیه هم بخوانند

دوست بنده فوتسالیست هستند و بیان کردند که سالها طول کشید تا به قهرمانی و موفقیت در فوتسال برسن و چهار تا دست و پای ایشون شکستند یا تونست که بالاخره موفق بشه
    بنده هم از یادگیری دوچرخه سواریم تعریف کردم که دوسال تقریبا هر روز زمین خوردم تا بعد 5سال تو اون محله ای که بودیم کسی بهتر از من دوچرخه سواری نمیکرد

هر دوی ما در حالی این حرفه ها رو شروع کرده بودیم که اکثریت نظرشون این بود که ما علاوه بر اینکه در این کار موفق نمیشیم همچنین این کارا اصلن به درد نمیخوره

شاید الان ترید کردن رو زیاد حرفه ای نباشی دوست من اما مداومت داشته باش دقیق که فکرکنی هیچ کاری بدون زمین خوردن و بدون تجربه نبوده که داخلش ماهر شدی
    موفقیت دقیقا خوده ما هستیم نه رسیدن به هدف این ما هستیم که باید با تمام توان ادامه بدیم
    در اوایل هر کسی ممکنه تصور کنه باید یک روزی چالش های پیش روی ما به پایان برسه نمیدونم باید بریم یه جایی که هیچ زحمتی نباشه بریم یه جای خوش اب و هوا بریم و همه چی خیلی راحت بشه

به نظر من واقعی این هست که ما باید به کسی تبدیل بشیم که بتونیم به این باور برسیم که میتونیم از پس چالش های پیش رو بربی آییم و همونطور که اکسیژن باید باشه شاید چالش ها هم همیشه باید باشند اما ما هم باید استوار باشیم

سپاس

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

Armingpr آواتار ها
    16,058 بار در 2,031 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 255 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار سپاس
    تشکر خودم رو بر روی کاغذ با قلم نوشتم چون میدونم تاثیر قلم بینهایته
    photo4439342305.jpg
    سپاس
    درود برتو وحید جان
    ممنونم از نوشته خوبت با دست خط قشنگت
    هرجا هستی سربلند و موفق و پیروز باشی
    پس تورا هر غم که پیش آید ز درد <<<>>>برکسی تهمت منه بر خویش گرد

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Armingpr عزیز تشکر کرده اند:

1,889 بار در 362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام جناب ارمین ممنون بابت پست زیباتون بسیار مفید و جالب بود امروز موقع ترید چنان محو لذ ت بردن از تمامی لحظات بررسی چارت بودم و با توجه کامل ب میزان
    تعهدم .صبرو شکیبایی در حین ترید و کاملا هوشیارنسبت ب هر احساسی ک در درون داشتم بود .انگار ترید کردن هم برام نوعی مدیتیشنه

متنی ک فرستاید خیل بموقع و بجا بود
    خوش بدرخشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Armingpr نمایش پست ها
    زانشین
    ببیند.
    همه چیز نشانه گیری است:
    دشمن پیشرفت
    و همین طور تریدری..
    موفق باشید
    من آفریده خودم هستم

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از !!!AT عزیز تشکر کرده اند:

E.ESMAIL آواتار ها
    6,060 بار در 1,445 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 249 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان و استاد امینوی بزرگ.
    دوستان 15 فایل صوتی پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی هست و دوست دارم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم . که میتونه از لحاظ روانشناسی فردی بهتون کمک کنه .امیدوارم براتون مفید باشه .

فوق العادست دوستان

دیگران کاشتند و ما خوردیم ما هم میکاریم تا دیگران بخورند.

سپاس از همگی .

https://s8.uupload.ir/filelink/RUwmw...�ل_1_8sr2.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/lDhk9...�ل_2_ge7c.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/2BYeJ...�ل_2_6u7k.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/LZAoM...�ل_3_xopg.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/nDhhi...�ما_02h8.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/6feyQ...�ل_6_2e3w.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/KNPLq...ول_6_dub.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/9Nk5a...�ل_7_obfz.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/Uk9MH...ول_9_f7k.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/2WXeS...ل_10_ttsa.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/Smd9P...ل_11_1cu5.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/cdgiA...ل_12_euao.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/VZ10f...ل_13_imab.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/BEPQN...ل_14_5wga.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/7WoVp...ل_15_fsj8.mp3
    الله

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از E.ESMAIL عزیز تشکر کرده اند:

E.ESMAIL آواتار ها
    یاد شده
    در 249 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان 7 فایل صوتی اثر مرکب ازدارن هاردی هست و دوست دارم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم . که میتونه از لحاظ روانشناسی فردی بهتون کمک کنه .امیدوارم براتون مفید باشه .

فوق العادست دوستان

سپاس از همگی .

https://s8.uupload.ir/filelink/8joqM...f5fdfc_8ce.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/qz36X...b4b0f_yrgg.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/VS3fM...ea856_8ldi.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/P04jd...7ebc6_xqro.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/jcCgV...657b2_2skm.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/5XYB8...62129_1y68.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/90r1P...62233_seki.mp3

الله

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از E.ESMAIL عزیز تشکر کرده اند:

E.ESMAIL آواتار ها
    یاد شده
    در 249 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان 2 فایل صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید ازناپلئون هیل هست و دوست دارم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم . که میتونه از لحاظ روانشناسی فردی بهتون کمک کنه .امیدوارم براتون مفید باشه .

فوق العادست دوستان

سپاس از همگی .

https://s8.uupload.ir/filelink/2mwib...62129_3s8c.mp3

https://s8.uupload.ir/filelink/2KBz5...62233_9dku.mp3
    الله

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از E.ESMAIL عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع