صفحه 360 از 547 نخستنخست ... 260310350358359360361362370410460 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,591 به 3,600 از 5462

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mohamad heydari آواتار ها
    6,043 بار در 1,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 758 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وحید عزیزم امیدوارم خوب باشی دوست گلم .♥️
    ممنونم از لطف و محبت شما آقا وحید عزیز
    این هایی که میذارم شاید در نگاه اول به ظاهر بچگانه و خیلی ساده باشن اما کمی که روشون فوکوس کنیم متوجه عمیق بودنشون میشیم
    من هر روز به خودم و شما عزیزان جان تلنگر میزنم که باید موفق بشیم پلن B وجود نداره و هرجوری که هست به جایگاهی که خدا برامون مقرر کرده میرسیم

موفق باشید❤️

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    این یکی خیلی فوق العاده بود
    سپاس
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 758 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گلم در تاپیک روانشناسی امیدوارم حال دلتون مثل چهره ی قشنگتون که الانم کمی لبخند زده عاالی باشه

یه فیلم فوق العاده ی آموزشی به اسم جنگجوی درون رو میخوام معرفی کنم ببینید
    این فیلم پر از نکات روانشناسی و آموزشی فردی داره که پیشنهاد میکنم با کاغذ و قلم بشینید پای فیلم و
    نکات سازنده رو یادداشت کنید و با یکبار دیدن فیلم ازش نگذرید ..

ژانر فیلم :درام ,عاشقانه ,ورزشی
    Peaceful_warrior.jpg

لینک دانلود مستقیم با کیفیت720
    https://dl1.freeserver.top/m3/film/1...res=1682142879

لینک سایت در صورت تماشا با کیفیت های دیگه
    https://digimovie.vip/peaceful-warrior-2006/

موفق باشید

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 758 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام مجدد خدمت روی گلتون بچه ها جان
    یه فیلم دیگه هم هست که چند روز پیش دیدم اونم خیلی عالی و آموزنده بود به اسم بند باز !
    این فیلم بر اساس واقیعت ساخته شده و دیدن این فیلم هیجان انگیز و انگیزشی باعث میشه رویایی که دارید رو به هر طریقی که هست عملی کنید

philippe_petit_992.jpg licensed-image.jpg

the walk 2015
    ژانر:اکشن,درام,ماجراجویی
    The-Walk-2015.jpg

لینک دانلود مستقیم با کیفیت720
    https://dl7.freeserver.top/www2/film...res=1682143974

لینک سایت در صورت تماشا با کیفیت های دیگه
    https:/digimovie.vip/the-walk-2015

سپاس

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,971 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها
    سلام وحید عزیزم امیدوارم خوب باشی دوست گلم .♥️
    ممنونم از لطف و محبت شما آقا وحید عزیز
    این هایی که میذارم شاید در نگاه اول به ظاهر بچگانه و خیلی ساده باشن اما کمی که روشون فوکوس کنیم متوجه عمیق بودنشون میشیم
    من هر روز به خودم و شما عزیزان جان تلنگر میزنم که باید موفق بشیم پلن B وجود نداره و هرجوری که هست به جایگاهی که خدا برامون مقرر کرده میرسیم

موفق باشید❤️
    سلام و درود محمد جان
    امیدوارم احساس خوبی داشته باشید
    امیدوارم که درکنار عزیزانتون سلامت و شاد باشید
    من برای دیگر دوستانم هم این متن های زیبا و موثر شما رو ارسال میکنم
    همگی ما از خواندن متن های شما انگیزه میگیریم
    سپاس

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,787 بار در 668 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان گلم وقتتون بخیر باشه
    داشتم مقاله «آن چیزی را که میبینید معامله کنید» رو میخوندم که یه موضوعی ذهنمو درگیر کرد.استاد توی یه بخشی از وویسشون میگن که «اگر فیلترهایی که بر روی دستگاه واقعیت ساز بینایی تاثیر میذاره در جهت موفقیت شما باشه یعنی باورها،اعتقادات،رفتارها و خیلی چیزهای دیگه،شما تبدیل به یک فرد موفق میشید.اما اگر در جهت احساسات تضعیف کننده باشه شما یک فرد ضعیف و بازنده میشید و این یکی از بزرگترین قدرت های مغز و ذهن انسانه» حالا برای من سوال شده که این فیلترهایی که میتونن باعث موفقیت یا شکست ما بشن دقیقا چیا هستن؟؟
    در کامنت ها هم دوستی سوال پرسیدن که:ایا میتوان گفت که ذهن ما بر اساس رسیدن به انتظارات ما در مارکت،فیلتری را برای تحقق ان انتظار،بر روی مغز انسان پیاده سازی میکتد؟؟که استاد در جواب گفتن:بله واقعا همین طور است.
    البته فکر میکنم منظور ایشون درمورد اون سوگیری هایی بود که باعث میشن ما واقعا نتونیم اون چیزی رو که میبینیم معامله کنیم.ولی فیلترهایی که میتونن باعث موفقیت یا شکست ما بشن نمیدونم دقیقا منظورشون چی بوده؟
    لینک مقاله https://academywave.com/trade-what-y...rency-markets/ @amino @Ali97
    ویرایش توسط Mohammad.Hashemi : 04-20-2023 در ساعت 19:30

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

914 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت بخیرونیکی، میخوام با اجازه استاد و دوستان مطالبی رو که مفید هست با شما عزیزان به اشتراک بگذارم، هم باعث میشه بیشتر رو خودم کار کنم از لحاظ روانشناسی و هم از مباحث روانشناسی مطرح شده توسط دوستان نهایت استفاده رو ببرم ، با تشکر از همه عزیزان

فقرگرسنگی نیست،عریانی هم نیست.فقرچیزی رانداشتن است، ان چیزپول نیست،طلاوغذانیست.فقر،همان گردوخاکی است که برکتابهای فروش نرفته ی یک کتاب فروشی می نشیند.فقر، تیغه های برنده ی ماشین بازیافت است که روزنامه های برگشتی را خرد می کند.فقر،شب را بی غذا سرکردن نیست.فقر،روز را بی اندیشه سرکردن است. زنده یاد دکترعلی شریعت
    قواعدموفقیت
    قاعده اول:علت و معلول: هرچیزی به دلیلی خاص اتفاق می افتد،چه ما ان دلیل را بدانیم و چه ندانیم.
    این قاعده می گوید که موفقیت،ثروت،خوشبختی وپیشرفت،آثارونتایج مستقیم و غیرمستقیم علت ها یا اعمال خاصی هستند،به این معنی که اگر شما ان چه را که می خواهید، به خوبی بشناسید،به احتمال زیاد به آن خواهید رسید.موفقیت معجزه نیست به شانس هم ربطی ندارد.اگرهدف خودرا مشخص کرده باشید فقط باید همان کارهایی را که دیگران برای رسیدن به آن هدف انجام داده اند تکرار کنید تا به هدفتان برسید.
    شیرینی ملانصرالدین:
    روزی ملا به همسرش میگوید:برایم شیرینی درست کن که تعریف ان را از ثروتمندان بسیار شنیده ام.
    همسرش میگوید:آرد گندم نداریم.
    ملا میگوید:ازآردجو استفاده کن.
    همسرش میگوید:شیر هم نداریم.
    ملا جواب میدهد:به جایش آب بریز.
    همسر ملا میگوید:شکرهم نداریم.
    ملا پاسخ میدهد:شکر نمی خواهد.
    همسرملا دست به کار می شود وبا ارد جو و اب به اصطلاح شیرینی می پزد. ملا بعداز خوردن،قیافه اش درهم می رود و میگوید:چه ذائقه ی بدی دارند این ثروتمندها!
    این حکایت بیشتر ما انسان هاست وقتی می خواهیم به موفقیت برسیم.
    به ما میگویند:کینه ها را بیرون بریزید که تنها راه خوشبختی، رها شدن است.
    ما میگوییم:یکی از دلایلی که می خواهیم موفق باشیم این است که شاخ بعضی ها را بشکنیم!
    میگویند:هرچه نیاز نداری از زندگیت خارج کن تا روح طراوت و سعادت در زندگی جریان یابد.
    پاسخ میدهیم:وقتی به ثروت رسیدیم هرانچه نیاز داریم تهیه می کنیم،بعد فکری به حال کهنه ها خواهیم کرد.
    آن وقت همانگونه که ملا نصرالدین به شیرینی نگاه می کند ما به نانی که برای موفقیت خود ساخته ایم نگاه می کنیم و می گوییم :چه دلِ خوشی دارند بعضی ها!
    مهم ترین جنبه ی قاعده علت و معلول این است که افکارعلت و شرایط معلول آن هستند.به عبارتی دیگر افکار شما آفریننده هستند.همه ی افراد و شرایط موجود در زندگی شما همان معنا و مفهومی را دارند که شما با نحوه ی تفکرتان به آن ها می دهید.زمانی که نحوه ی تفکرتان را عوض کنید، در حقیقت زندگی خود را تغییر میدهید،آن هم در عرض چندثانیه
    موفق و شاد و پرانرژی باشید.
    ما در حال تجمیع عادتهای کارامد برای حرکتی بزرگ(درک زمان "تغییر زندگی)و توزیع این عادتها در آکادمی بین یکدیگر هستیم.

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از مجتبی رضایی عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,525 بار در 2,539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3635 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    داشتم مقاله «آن چیزی را که میبینید معامله کنید» رو میخوندم که یه موضوعی ذهنمو درگیر کرد.استاد توی یه بخشی از وویسشون میگن که «اگر فیلترهایی که بر روی دستگاه واقعیت ساز بینایی تاثیر میذاره در جهت موفقیت شما باشه یعنی باورها،اعتقادات،رفتارها و خیلی چیزهای دیگه،شما تبدیل به یک فرد موفق میشید.اما اگر در جهت احساسات تضعیف کننده باشه شما یک فرد ضعیف و بازنده میشید و این یکی از بزرگترین قدرت های مغز و ذهن انسانه» حالا برای من سوال شده که این فیلترهایی که میتونن باعث موفقیت یا شکست ما بشن دقیقا چیا هستن؟؟
    در کامنت ها هم دوستی سوال پرسیدن که:ایا میتوان گفت که ذهن ما بر اساس رسیدن به انتظارات ما در مارکت،فیلتری را برای تحقق ان انتظار،بر روی مغز انسان پیاده سازی میکتد؟؟که استاد در جواب گفتن:بله واقعا همین طور است.
    البته فکر میکنم منظور ایشون درمورد اون سوگیری هایی بود که باعث میشن ما واقعا نتونیم اون چیزی رو که میبینیم معامله کنیم.ولی فیلترهایی که میتونن باعث موفقیت یا شکست ما بشن نمیدونم دقیقا منظورشون چی بوده؟
    لینک مقاله https://academywave.com/trade-what-y...rency-markets/ @Ali97
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای محمد
    باور دارم که عالی هستید
    محمد جان برای اینکه بیشتر متوجه بشید این موضوع ذهن و ایرادات و محاسنش رو و احساسات و افکار در معامله گری ، کتابی رو خدمتتون معرفی میکنم که اگر هر کسی بخواد تریدیر بشه باید و باید حتما این کتاب رو خونده باشه و عملیش کنه تا موفق بشه
    کتاب معامله گری با ذهن آگاهی
    دوست داشتی این کتاب رو مطالعه کنید ، قطعا خیلی کمکتون میکنه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای محمد
    باور دارم که عالی هستید
    محمد جان برای اینکه بیشتر متوجه بشید این موضوع ذهن و ایرادات و محاسنش رو و احساسات و افکار در معامله گری ، کتابی رو خدمتتون معرفی میکنم که اگر هر کسی بخواد تریدیر بشه باید و باید حتما این کتاب رو خونده باشه و عملیش کنه تا موفق بشه
    کتاب معامله گری با ذهن آگاهی
    دوست داشتی این کتاب رو مطالعه کنید ، قطعا خیلی کمکتون میکنه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    سلام و درود بر شما علی جان حتما تهیه و مطالعه میکنم
    سپاسگزارم

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,971 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    لینک مقاله https://academywave.com/trade-what-y...rency-markets/ @Ali97
    سلام محمد عزیز
    تجربه خودم رو میگم درباره همین فیلتر ها
    اوایل که یک شخص ترید میکنه و کامل روی رفتار قیمت مسلط نیست اصلن نمی بینه که قیمت داره سیگنال های خلاف جهت تریدش میده و فقط به پوزیشن اضافه میکنه و این یعنی فیلتر ذهنی

اصل ماجرا رو بیشتر میگم :
    ببینید اوایل که اصلن یه تریدر کامل مسلط نیست که بخواد علائم برگشت روند رو بدونه اما حداقل باید مدیریت سرمایه خودشون بدونه و نذاره بیشتر از یه میزان ضرر کنه اما تریدری که علارغم اینکه داره ضرر میکنه بیش از مدیریت سرمایه خودش و باخودش میگه حالا قیمت برمیگرده در جهت تریدرم و الکی و بدون پشتوانه امید به سود داره درواقع فیلتر ذهنی داره یعنی واقعیت رو نمی بینه که این اکانتش هست که داره مداوم پولش از دست میره و هنوزم تو معامله می مونه

فیلتر ذهنی این تریدر باعث میشه که تریدر حتی تشخیص نده که داشتن 50درصد از پول اولیش بهتر از این هست که کلشو از دست بده و باخودش میگه یا باید پولمو پس بگیرم یا اصلن بذارهمش کال بشه
    همه این ها ناشی از فیلتر های ذهنی هست که تریدر فقط و فقط این رو می بینه که از اون پوزیشن یا با سود یا تو صفر بیرون بیاد و متوجه نمیشه که بازار کلی فرصت داره و می تونه بعدا جبران کنه اما به مرور به این میرسه که حتی اگر 60درصد هم ضرر کنه سیستمش میتونه توی یک روز علاوه بر جبران ضرر بهش سود مضاعف هم بده

سپاس

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    سلام محمد عزیز
    تجربه خودم رو میگم درباره همین فیلتر ها
    اوایل که یک شخص ترید میکنه و کامل روی رفتار قیمت مسلط نیست اصلن نمی بینه که قیمت داره سیگنال های خلاف جهت تریدش میده و فقط به پوزیشن اضافه میکنه و این یعنی فیلتر ذهنی

اصل ماجرا رو بیشتر میگم :
    ببینید اوایل که اصلن یه تریدر کامل مسلط نیست که بخواد علائم برگشت روند رو بدونه اما حداقل باید مدیریت سرمایه خودشون بدونه و نذاره بیشتر از یه میزان ضرر کنه اما تریدری که علارغم اینکه داره ضرر میکنه بیش از مدیریت سرمایه خودش و باخودش میگه حالا قیمت برمیگرده در جهت تریدرم و الکی و بدون پشتوانه امید به سود داره درواقع فیلتر ذهنی داره یعنی واقعیت رو نمی بینه که این اکانتش هست که داره مداوم پولش از دست میره و هنوزم تو معامله می مونه

فیلتر ذهنی این تریدر باعث میشه که تریدر حتی تشخیص نده که داشتن 50درصد از پول اولیش بهتر از این هست که کلشو از دست بده و باخودش میگه یا باید پولمو پس بگیرم یا اصلن بذارهمش کال بشه
    همه این ها ناشی از فیلتر های ذهنی هست که تریدر فقط و فقط این رو می بینه که از اون پوزیشن یا با سود یا تو صفر بیرون بیاد و متوجه نمیشه که بازار کلی فرصت داره و می تونه بعدا جبران کنه اما به مرور به این میرسه که حتی اگر 60درصد هم ضرر کنه سیستمش میتونه توی یک روز علاوه بر جبران ضرر بهش سود مضاعف هم بده

سپاس
    سلام و درود وحید جان
    ممنونم که تجربه خودتو با ما به اشتراک گذاشتی برای من بسیار مفید و ارزشمنده.
    سپاسگزارم

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 53 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 53 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع