صفحه 339 از 556 نخستنخست ... 239289329337338339340341349389439 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,381 به 3,390 از 5551

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سللم و عرض ادب خسته نباشید دوستان
    امیدوارم حالتون واقعا عالی باشه

این شماره رو به این شکل بخونید
    ۱۱ ۱۱۷ ۲ ۰۹۱۴
    ۷۱۱ ۱۱ ۲ ۰۹۱۴

https://academywave.com/how-to-understand-price-charts/
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر

دقیقا عرفان جان
    بیس و پایه همه تریدرها پرایس اکشن هست و اتفاقا استاد بارها و بارها اعلام کردند که دنبال راز و سکرت نباشید(فایل شماره 2 اسپات پلیر) اما خب بالاخره باید شخص سرش به سنگ بخوره و برگرده تا متوجه شه

موفق باشید
    سلام.بحث خیلی جالبیه.من خودم دوره ی فراکتال رو شرکت نکردم و شاید درک درستی از اندیکاتور ندارم که دارم این حرف رو میزنم
    اما هروقت اندیکاتوری اومد زیر چارتم،ناخوداگاه بعد از مدتی دیگه توجهم از رو پرایس اکشن برداشته شد و بجای تمرکز روی اصول مارکت و صبر برای ایجاد موقعیت،رفتم دنبال پیش بینی کردن حرکات آینده و صد البته با توهم برگشت قیمت به دلیل تاییدیه اندیکاتور و به دنبال اون برداشتن حد ضرر ها، وارد چرخه ی ضرر و بعضا از دست رفتن حساب هام میشدم.
    نمیخوام بگم اندیکاتور چیز خوبی نیست،شاید اصلا این ضعف شخصیتی من هست که اندیکاتور باعث میشه توجهم از روی اصل حرکت مارکت برداشته بشه اما با چند نفر دیگه هم که صحبت میکردم همنظر با من بودن.
    دقیقا موافق حرف محمد هستم که اندیکاتور قدرت تحلیل رو میبره بالا و لذت ترید زدن رو بخاطر پیش بینی هایی که میکنی بالاتر میبره،مثلا میگی ته فلان روند این اتفاق افتاده و قراره روند عوض شه و دقیقا همون اتفاق میفته،ولی خب این اعتماد به نفس بعد از یه مدت میتونه مشکل ساز بشه.
    من فقط با مکدی دیفالت کار کردم البته،شاید در ادامه با تناسباتی که تو دوره ی فراکتال گفته میشه و همچنین امینو اف تی این مشکلم حل شه اما خواستم تجربه ی خودم رو تو استفاده از اندیکاتور منتقل کنم.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,963 بار در 1,270 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    روزی پادشاهی اعلام کرد به هر کسی که بتواند آرامش رادر یک تابلوی نقاشی به زیباترین شکل ممکن به تصویر بکشد ,جایزه ای گرانبها خواهد داد ..
    بسیاری از هنرمندان و افراد عادی در این مسابقه شرکت کردند. در پایان ,پادشاه همه ی تابلو های نقاشی را نگاه کرد و از میان آنها دو تابلو را پسندید و تصمیم گرفت یکی از آن هارابه عنوان برنده انتخاب کند ..
    اولی نقاشی یک دریاچه ی آرام بود ; دریاچه مانند آینه ای تصویر کوه های اطرافش را به زیبایی منعکس میکرد , بالای دریاچه آسمانی آبی با ابرهای زیبا و سفید بود , هرکس این نقاشی را میدید حتما آرامش را در آن میافت..
    در تابلوی دوم , کوه ها و صخره های ناهمواری بود ; آسمانی پر از ابر های تیره , باران میبارید و رعد و برق میزد ...
    از کنار کوه آبشاری به سرعت به پایین میریخت . در ظاهر در این نقاشی اصلا آرامشی دیده نمیشد ...
    اما پادشاه با دقت نگاه کرد و پشت آبشار بوته ای کوچک دید که از شکاف یک سنگ روییده بود ..
    در آن بوته پرنده ای لانه کرده بود ودر کنار آن آبشار خروشان پرنده ای در آن لانه با آرامش کامل نشسته بود ...

پادشاه نقاشی دوم را انتخاب کرد و گفت :'' آرامش به معنای آن نیست که صدایی نباشد, مشکلی وجود نداشته باشد , یا کار سختی پیش رو نباشد''
    <<آرامش یعنی در میان این همه هیاهو , مشکلات و سختی ها , بتوانی ذهن و روحت را آرام نگه داری ...>>

وقتی این متن و داستان زیبا رو خوندم ناخودآگاه یاد استاد عزیزمون و صحبت های دلنشین ایشون در دوره ها افتادم که امینو در نقش پادشاه داستان میتونه باشه @amino مرسی که هستی سلطان

نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,928 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر

دقیقا عرفان جان
    بیس و پایه همه تریدرها پرایس اکشن هست و اتفاقا استاد بارها و بارها اعلام کردند که دنبال راز و سکرت نباشید(فایل شماره 2 اسپات پلیر) اما خب بالاخره باید شخص سرش به سنگ بخوره و برگرده تا متوجه شه

البته اکثر بچه های آکادمی نه ..عده قلیلی که خب خداروشکر دارند آگاه میشن چون اگر اکثریت بود که اینقدر ادم موفق تو آکادمی نبود ..خداروهزارمرتبه شکر

البته در مورد سیستم 100% و حتی اندیکاتور باید بگم که تریدر تبدیل به 100% میشه اما اگر سیستم 100% خواستند که همین الان با چندتا تکنیک ساده که استاد گفتند سیستم صد در صدی با ریسک به ریوارد 1بهx ... سیستم 100% هست بستگی به این داره تریدر چطوری اجراش کنه و روانشناسی فردی تریدر چطوری هست
    پس نگیم سیستم 100% بگیم تریدر چطوری میتونه خودشو 100% کنه وگرنه سیستم به خودی خود داره کار میکنه و سود هم میده برای تریدری که تونسته پیشرفت اما اگر تریدری روانشناسی ضعیف داره..صبر نداره..بیس و پایه ی اساسی اون یعنی پرایس اکشن..شناخت های و لو و... رو نداره میشه این مثالی که استاد در این فایل میزنند
    https://www.youtube.com/watch?v=or9F...dcjC9D&index=9
    حال در مورد اندیکاتور از دید من 100% نیاز یک تریدر هست برای تحلیل حالا اگر کسی دوست نداره میتونه استفاده نکنه ..البته بدون اندیکاتور راحت میشه سود کرد ولی خب سودی که بهت حال بده و یجورایی ترید کردن بهت مزه بده ..نه ..این نظر شخصیه

مجددا میگم .. سیستم 100% وجود داره اما ایا واقعا تریدر اون زیربنای استفاده کردن ازش رو داره؟ مثل این میمونه که بگیم من فقط ماشین مایکل شوماخر رو داشته باشم دیگه اوکیه..اما ایا واقعا مثل مایکل شوماخر ناخوداگاهت طوری تربیت شده که کجا کلاچ نیمکلاچ کنی؟ در مورد سیستم هم همینه ..ایا اینقدر مسلط شدی که بتونی بفهمی کجا باید چیکار کنی و یا حتی در کجا اصلا کاری نکنی بزاری مارکت کار خودشو بکنه ؟
    تمرین تمرین و تمرین ... زیر بنا که قوی باشه هر سیستمی به شخص بدن میتونه ازش استفاده ببره در صورتی شاید یک شخص دیگه این زیربنا رو نداشته باشه و یک ضرر تپل کنه

اکثر مواقع شخص نمیخواد که مسیولیت اشتباهاتشو بپذیره چون به صورت ذاتی میخواد بگه من هیچوقت اشتباه نمیکنم و اگر اشتباهی و نقصانی وجود داره از شخص دیگه اس وگرنه من که اوکی ام (برنامه ی اقای قاضی شبکه 2 خیلی خوب اینو توضیح میده ..من اهل تلوزیون نیستم ولی وقتی یک شخص بهم این برنامه رو معرفی کردم یجورایی خیلی باهاش حال کردم ..پیشنهاد میکنم دوستان ببینند)
    خیلی رک : تا شخصی به پرایس اکشن و تمام سطوح ساپورت رسیستنس ..تناسب و... (8فایل ابتدایی دوره فرکتال) مسلط نباشه(مسلط بودن با دانستن متفاوته ..ما خیلی چیزارو میدونیم ولی فقط میدونیم) هیچوقت نمیتونه از یک سیستم حتی 100% استفاده ببره

موفق باشید
    سلام محمد
    خوبی خوشی دیگه

تمام گفته هاتو قبول دارم محمد جان و خب همشون گفته های استادن و نمیشه قبول نداشت
    اما فک میکنم من منظورمو بد رسوندم از قسمت اندیکاتور یا شما رو اون قسمت زوم کردین ؛ چون کل مطلب من در رابطه با سادگی بود ، چیزی که خودم تو پرایس درگیرش بودم اما بعدا با تمرین و تغییر دیدگاه و اصلاح مسیرهای زباد تونستم به دید ساده از پرایس برسم که میخواستم اینو به دوستان برسونم
    در رابطه با اکثریت انجمن هم راس میگین باید اونجااضافه میکردم اکثریت دوستانی که تازه میان ...
    خیلی متشکرم و دقیقا سیستم ۱۰۰درصدی خود تریدره و سر این با چن تا دوستان گفت و گو هم داشتیم و قبول نداشتن که تهش یه ویس از استاد بهشون رسوندم و قبول کردن ...

اندیکاتورم خود استاد گفته که شما از شهر x به y میرین _ حالا اندیکاتور حکم بنز داره ، پرایس حکم پراید ودر کنارش پرایس حکم بلد بودن رانندگی رو هم داره _ شما رانندگی بلد نباشین از هیچکودوم نمیتونین بهره ببرین و به نظرم این مطالب اصلا نباید جای بحث داشته باشن بین دوستان چون استاد خطامیه زده بهشون

خیلی متشکرم
    موفق تر باشید

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,928 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.بحث خیلی جالبیه.من خودم دوره ی فراکتال رو شرکت نکردم و شاید درک درستی از اندیکاتور ندارم که دارم این حرف رو میزنم
    اما هروقت اندیکاتوری اومد زیر چارتم،ناخوداگاه بعد از مدتی دیگه توجهم از رو پرایس اکشن برداشته شد و بجای تمرکز روی اصول مارکت و صبر برای ایجاد موقعیت،رفتم دنبال پیش بینی کردن حرکات آینده و صد البته با توهم برگشت قیمت به دلیل تاییدیه اندیکاتور و به دنبال اون برداشتن حد ضرر ها، وارد چرخه ی ضرر و بعضا از دست رفتن حساب هام میشدم.
    نمیخوام بگم اندیکاتور چیز خوبی نیست،شاید اصلا این ضعف شخصیتی من هست که اندیکاتور باعث میشه توجهم از روی اصل حرکت مارکت برداشته بشه اما با چند نفر دیگه هم که صحبت میکردم همنظر با من بودن.
    دقیقا موافق حرف محمد هستم که اندیکاتور قدرت تحلیل رو میبره بالا و لذت ترید زدن رو بخاطر پیش بینی هایی که میکنی بالاتر میبره،مثلا میگی ته فلان روند این اتفاق افتاده و قراره روند عوض شه و دقیقا همون اتفاق میفته،ولی خب این اعتماد به نفس بعد از یه مدت میتونه مشکل ساز بشه.
    من فقط با مکدی دیفالت کار کردم البته،شاید در ادامه با تناسباتی که تو دوره ی فراکتال گفته میشه و همچنین امینو اف تی این مشکلم حل شه اما خواستم تجربه ی خودم رو تو استفاده از اندیکاتور منتقل کنم.
    سلام بهنام جان
    امیدوارم خوب باشین

دقیقا من خودمم در جریانم که دوستای اطرافم بعضیاشون تا اندیکاتور میندازن شروع میکنن به ضرر چون تمرکزشون میره رو اون یا دقیقا طبق گفته تون اعتماد به نفس کاذب میاره و باعث میشه خارج از چک لیست ترید بزنن یا حد ضرر نزارن اصلا

من خودم شخصا تکنیک هیدن دایورجنس بهم تو پرایس یه دید دیگه داد اصلا و بعدش برداشتمشون ولی اون دید رو داشتم

باز به کجا میرسیم؟ سادگی ، اگه فک کنیم اندیکاتورا پشتشون سکرت و راز هست دقیقا بیراهه میریم ولی اما نسبت به هیمنا هم ساده نگاه کنیم و دید ساده بگیریم نسبت بهشون قطعا معاملاتمون رو زیر و رو میکنه
    ولی من با پرایس خالی فعلا راحت ترم ، پرایس خودش یه دریاست و وقتی که میخوام رو اندیکاتور بزارم رو بیشترش رو میزارم رو پرایس بعدش شاید اندیکاتورم نیازی نشد ..
    و اینکه تا داخل یه حوضه ای آدم نشه نمیتونه به صورت کامل نسبت بهش صحبت کنه

متشکرم
    موفق باشید

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    روانشناسی زرد میگه ; بهترین انتقام اینه که به جایی برسی که همه حسرتت رو بخورن!
    اما علم روانشناسی میگه ;پیشرفت کن بخاطر خودشکوفایی خودت ,وببخش بخاطر آرامش خودت ..
    روانشناسی زرد میگه ;هرچیزی که بخوای بهش میرسی فقط کافیه اراده کنی !
    اما علم روانشناسی میگه; گاهی نرسیدن و نشدن قسمتی از زندگیه و باید باهاش کنار بیای , چون رنج قراره تورو آگاه کنه نه اینکه در تاریکی و نا امیدی غرقت کنه ..
    روانشناسی زرد میگه ;همیشه تلاش کن تا از دیگران برتر و بالاتر باشی ...
    اما علم روانشناسی میگه;هیچ انسانی از انسان دیگری بالاتر یا پایینتر نیست , چون این انسانیته که ارزشمنده و هدف از تلاش کردن اینه که معنایی برای زندگیمون پیدا کنیم و رشد کنیم...
    روانشناسی زرد یادت میده چطور فقط براساس هیجان ,انگیزه بگیری و تصویر رویایی از زندگی داشته باشی..
    اما علم روانشناسی یادت میده,چطور براساس منطق هدفت رو تعیین کنی ,با شکست ها کنار بیای و خودت رو بپذیری و دوباره تلاش کنی..
    مراقب روانشناسی های زرد اطرافیانتون باشید
    (گاهی اوقات حتی نزدیک ترین افراد زندگیمون از روی ناآگاهی میتونن یک باور زرد و غلط رو در ما تقویت کنن)

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ������سوگیری تاییدی(Confirmation Bias)
    از مباحث جالب روانشناسی است که بیشتر ما تجربه کرده ایم. وقتی با شخصی در موضوعی اختلاف نظر داریم، سریعا برای اثبات نظر خود کل اینترنت را جستجو می کنیم، آن هم نه به صورت بی طرف بلکه وبسایت هایی را بررسی می کنیم که تایید کننده ما باشند.
    تریدینگ هم از این قضیه جدا نیست*. برای مثال وقتی فردی علاقمند به بیتکوین باشد احتمالا توییتر افراد به اصطلاح بیتکوین ماکسیمالیست را دنبال می کند*. در این حالت تمام اطلاعاتی که از بازار دریافت می کند، بخش کوچکی از واقعیت است و همین موضوع باعث سوگیری نسبت به واقعیت می شود.
    در مورد استراتژی ها هم به این صورت است، یعنی افراد وقتی سبک استراتژی خاصی را مطالعه می کنند، افراد صاحب سبک آن را دنبال می کنند و با دیدن بهترین ترید ها از بهترین افراد آن سبک فکر می کنند بهترین و بی نقص ترین سبک معاملاتی دنیا است، در حالیکه چنین چیزی ابدا وجود ندارد. حالا در نظر بگیرید فرد در واقعیت با این سبک سازگار نباشد . در این حالت بین عملکردش و انتظارش تفاوت فاحشی وجود دارد، خودش را سرزنش می کند و به دلیل دید محدود نمی تواند سبک و روش دیگری را تصور کند.
    برای اینکه دچار این سوگیری نشویم بهتر است گاهی از دور به قضیه بنگریم و ببینیم واقعا کجای کاریم و اشتباه کجاست.

✒️ arman sadjadi
    در کوی خرابات گذر میکردم
    وین دلق بشر دوخت بدر میکردم

هرکس نظری به جانبی میافکند
    من بر نظر خویش نظر میکردم

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Brian آواتار ها
    25,068 بار در 6,327 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4930 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

علم نوین نوروپلاستیسیته و رابطه آن با بازارهای مالی

در این مقاله کوتاه سعی کردم دلایلی که سبب شد تصمیم بگیرم ، روش درمانی نوروپلاستیسیته را انتخاب بکنم و با جدیت آن را پیگیری کنم را مطرح کنم ، سعی کردم این دلایل و خواسته ها را به زبان علمی بازنویسی کنم تا در انتقال دیدگاه هام عملکرد بهتری را داشته باشم
    موضوع از اینجا شورع میشه که ذهن انسان دارای دو بخش به نام های آمیگدال و کورتکس هستش
    الف – آمیگدال : مربوط به تکامل اولیه است و به دنبال برقراری شرایط حیاتی است ، مرکز احساسات را در دست داره و بصورت کوتاه اندیش عمل میکنه و در پی ایجاد اجتناب از درده
    ب – کورتکس یا قشر جلوی مغز : مربوط به تکامل پیشرفته است ، به دنبال ایجاد شرایط متعالی ، مسئول خود مختاری ، تفکر استراتژیک و بلند اندیشه است که به آن مغز متفکر گفته میشه .
    دو مبحثی که ذکر کردیم در خصوص ساختار زیست شناسی انسان هستش ، ساختار زیست شناسی انسان مخالف فعالیت شخص در بازار های مالی است . علتش اینه که بازارهای مالی یک بازی احتمالات هستش نه قطعیت ، لذا عدم قطعیت با الگوی ذهن باستانی یا همان بخش آمیگدال مغز که ریشه در بقاست مغایرت داره و آن را تهدید قلمداد میکنه ، بنابراین ذهن در مقابل عوامل عدم قطعیت ایستادگی میکنه . ذات بازار عدم قطعیته و ذات ساختار زیستی انسان عدم قطعیت را تهدید قلمداد میکنه ، پارادوکسی که گرفتارش هستیم همینجاست .
    میدونیم که تستسترون به ما کمک میکنه که فکر کنیم شکست ناپذیر هستیم تا بتونیم غذا بدست بیاوریم که در غیر اینصورت موفق به شکار نمی شیم ، ولی نمیتونیم این حس را به بازار بیاریم ، چونکه در اینصورت داریم مغز باستانی را وارد بازار میکنیم و ذهن باستانی و غارنشین من طبیعتا عدم قطعیت را به عنوان یک خطر و تهدید قلمداد میکنه ، مغز باستانی با استرس فعال میشه . معامله گران نیاز دارند عدم قطعیت و ریسک را بپذیرند و این موضوع با سرشت ذهن باستانی ما مغایرت دارد
    حال تصور کنید عدم قطعیت و عدم اطمینان وجود نداشته باشه ، بخش آمیگدال آرام هستش ، در نتیجه بخش کورتکس و مغز متفکر شرایط را در دست می گیره و تصمیمات صحیحی اتخاذ میکنه ولی وقتی استرس داشته باشیم و تستسترون ترشح شود ، بخش آمیگدال فعال میشه و اطلاعات بازار که بر پایه احتمالات هستش را تهدید آمیز قلمداد می کنه ، لذا کنترل را در دست می گیره و مغز متفکر در اینجا از کار می افته و در نتیجه نمی تونیم در معامله تصمیم منطقی و درستی را بگیریم ، مغز آمیگدال قویا منتظر اینه که تحریک بشه و در صورت وقوع چنین اتفاقی تمام غرائض و رفتارهای بدوی ما را وارد میدان میکنه تا ما رو مجبور کنه که آن موقعیت تهدید آمیز را ترک کنیم ، که در معامله منجر به این میشه که پوزیشن را با ضرر و یا با سود کم ببندیم و موقعیت های معاملاتی در جهت خلاف پوزیشنمان را نبینیم . قَلبه ی آمیگدال بر انسان نشان میده که ما موجوداتی احساس محور هستیم که بعدا خردورز شدیم
    فرآیند معامله گری در یک کلام یعنی مدیریت ریسک ، از نظر زیست شناسی مغز ما حول محور ترس و اجتناب از ترس بعنوان یک مکانیزم بقاء ساخته شده و درک درستی از ریسک نداره و تنها چیزی که می بینه تهدید برای بقا است
    راه حل اینه که مغز باید آموزش ببینه تا بتونه این محرک ها را تعدیل کنه و آن موقع است که ما می تونیم بین ترس بیولوژیکی که نتیجه آن حفظ بقاست و ترس عاطفی ناشی از مدیریت ریسک تمایز بگذاریم . با توجه به قدرت و تسلط بالای که بخش آمیگدال بر روی بدن داره ، به راحتی مغز متفکر را از کار می اندازه ، برای موفقیت در معامله گری بسیار ضروریه که از دامنه نرسانات احساسی که منبع آن آمیگدال هستش خارج بشیم و از مغز متفکر یا همان بخش کورتکس استفاده کنیم . در نتیجه مشکل اصلی معامله گران عملکرد ذاتی مغزه ، مغزی که با خود به معامله گری آوردیم نمی تونه موفقیتی را به دنبال داشته باشه و ما از مغز چیزی را میخواهیم که اتفاقا بدترین کاووسشه . آنچه طبیعت در درون ما ایجاد کرده ساختاری نیست که بازار به آن نیاز دارد ، برای موفقیت در معامله گری ذهن می بایست بازآموزی بشه و مغز مجدد سیم کشی بشه تا این قابلیت برای مغز فرآهم بشه که یاد بگیره در یک محیط نا مطمئن و احتمالی کار کنه
    مغز این قابلیت را داره که از موفقیت بقاء به موفقیت احتمالی تغییر کنه ، سازگاری و بازآموزی مغز مطابق خواسته های ما توسط اصلاح سیم کشی مغز میسره . می تونیم نوروپلاستیسیته مغز را در جهت مد نظرمان تغییر و آموزش بدیم که با عدم قطعیت کنار بیاد و آن را بپذیره ، در چنین حالتی طراح ذهنی خواهیم شد که اطمینان را در بازار درگیر میکنه و مغز متفکر جای ذهن کوتاه اندیش اندیش باستانی را می گیره .
    نوروپلاستیسیته مغز به دو روش اصلاح میشود : الف – به روش سنتی ب – توسط تکنولوژی نوین . در روش سنتی توسط مدیتیشن سعی میشه که بر روی تنفس تمرکز بشه و با ایجاد آرامش درونی از فعالیت های نابهنگام آمیگدال جلوگیری بشه . در روش تکنولوژی نوین توسط دستگاه های پیشرفته ، نقشه مغزی تهیه میشود و سپس مطابق نوع و میزان اختلال ، پروتکلی توسط متخصص تدوین میشه و توسط دستگا های نوروفیدبک و tdcs درمان صورت می پذیرد .
    آرزوی موفقیت بیشتر برای تمامی دوستان تلاشگر
    ویرایش توسط Brian : 03-09-2023 در ساعت 11:05

14. 24 کاربر برای این پست سودمند از Brian عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,457 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    اگر یادتون باشه در پستهای قبلی ماه های قبل در مورد مدیتیشن و رفتن به امواج آلفای مغزی و تصویر سازی ذهنی در اون حالت و دیدن خودتون در تصویر ذهنی و بر قراری حواس پنج گانه در اون حالت انگار واقعی هست و توش زندگی میکنید در لحظه حال صحبت کردیم
    در زیر بخشی از صحبتهای حاج پراکتور رو میگذارم ، هر دوره ای که شرکت میکنم یا هر مقاله ای میخونم یا هر کتابی میخونم آخرش ختم میشه به تصویرسازی ذهنی و تخیل و تجسم و وصل شدن به هوش برتر یا همون ناخودآگاه جمعی یا انرژی یا هر اسمی که بگذارید براش و در اون حالت خلق چیزهایی رو که میخواین تا در دنیای واقعی اتفاق بیفته
    https://s27.picofile.com/file/846086...DB%8C.mkv.html
    هدف از این پست این هست که دوستان تصویر سازی ذهنی رو جدی بگیرند و کل تمرکزشون روی کارهای فیزیکی نباشه ، ذهنشون بسیار قدرتمند تر هست و قابلیت خلق هر چیزی رو داره ، هر چیزی
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 20 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    اگر یادتون باشه در پستهای قبلی ماه های قبل در مورد مدیتیشن و رفتن به امواج آلفای مغزی و تصویر سازی ذهنی در اون حالت و دیدن خودتون در تصویر ذهنی و بر قراری حواس پنج گانه در اون حالت انگار واقعی هست و توش زندگی میکنید در لحظه حال صحبت کردیم
    در زیر بخشی از صحبتهای حاج پراکتور رو میگذارم ، هر دوره ای که شرکت میکنم یا هر مقاله ای میخونم یا هر کتابی میخونم آخرش ختم میشه به تصویرسازی ذهنی و تخیل و تجسم و وصل شدن به هوش برتر یا همون ناخودآگاه جمعی یا انرژی یا هر اسمی که بگذارید براش و در اون حالت خلق چیزهایی رو که میخواین تا در دنیای واقعی اتفاق بیفته
    https://s27.picofile.com/file/846086...DB%8C.mkv.html
    هدف از این پست این هست که دوستان تصویر سازی ذهنی رو جدی بگیرند و کل تمرکزشون روی کارهای فیزیکی نباشه ، ذهنشون بسیار قدرتمند تر هست و قابلیت خلق هر چیزی رو داره ، هر چیزی
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها

سلام و درود به علی آقای عزیزم امیدوارم حال دلت خوب باشه
    ممنون برای یادآوری صحبت هاتون و همچنین ویدیوتون
    میخواستم دوتا خواهش کنم ازتون اگر میشه
    یک لطفا لینک صحبت های قبلی از پستتون که فرمودید رو بذارید
    و مورد بعدی اگر ویدیو کامل از صحبت های حاج پراکتور رو دارید اونم بذارید
    ماهم باور داریم که شما عالی هستید
    ممنونم از شما جگر

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    این ماجرای واقعی در مورد شخصی به نام نظرعلی طالقانی است که در زمان ناصرالدین شاه اتفاق افتاده است،
    طلبه ای در مدرسه ی مروی تهران بود و بسیار بسیار آدم فقیری بود.یک روز نظرعلی به ذهنش می رسد که برای خدا نامه ای بنویسد.نامه ی او در موزه ی گلستان تهران تحت عنوان "نامه ای به خدا" نگهداری می شود.
    مضمون این نامه :
    "بسم الله الرحمن الرحیم
    "خدمت جناب خدا !
    "سلام علیکم ،اینجانب بنده ی شما هستم
    "از آن جا که شما در قران فرموده اید :
    "ومامن دابه فی الارض الا علی الله رزقها"
    "«هیچ موجودزنده ای نیست الا اینکه روزی او بر عهده ی من است.»
    "من هم جنبنده ای هستم از جنبندگان شما روی زمین.
    "در جای دیگر از قران فرموده اید :
    ""ان الله لا یخلف المیعاد"
    "مسلما خدا خلف وعده نمیکند.
    "بنابراین اینجانب به جیزهای زیر نیاز دارم :
    همسری زیبا ومتدین
    خانه ای وسیع
    یک خادم
    یک کالسکه و سورچی
    یک باغ
    مقداری پول برای تجارت
    لطفا بعد از هماهنگی به من اطلاع دهید.
    "نظرعلی بعد از نوشتن نامه با خودش فکر کرد که نامه را کجا بگذارم؟
    می گوید،مسجد خانه ی خداست. پس بهتره بگذارمش توی مسجد. می رود به مسجد در بازار تهران(مسجد شاه آن زمان) نامه را در پشت بام مسجد در جایی قایم میکنه و با خودش میگه: حتما خدا پیداش میکنه! او نامه را پنجشنبه در پشت بام مسجد می ذاره. صبح جمعه ناصرالدین شاه با درباری ها می خواسته به شکار بره. کاروان او ازجلوی مسجد می گذشته،

"ناگهان به اذن خدا یک بادتندی شروع به وزیدن می کنه نامه ی نظرعلی را از پشت بام روی پای ناصرالدین شاه می اندازه. ناصرالدین شاه نامه را می خواند و دستور می دهد که کاروان به کاخ برگردد. او یک پیک به مدرسه ی مروی می فرستد، و نظرعلی را به کاخ فرا می خواند. وقتی نظرعلی را به کاخ آوردند ،دستور می دهد همه وزرایش جمع شوند و می گوید:
    نامه ای که برای خدا نوشته بودید ،ایشان به ما حواله فرمودند .پس ما باید انجامش دهیم. و دستور می دهد همه ی خواسته های نظرعلی یک به یک اجراء شود.
    این مطلب را میتوان درس واقعی توکل نامید.
    (شما کار هایی که بهتون محول شده رو به درستی انجام دهید خدا در زمان درست و در جایگاه صحیح به شما میدهد فقط صبور باشید و فقط به خدا توکل کنید..)

20. 22 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 48 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 48 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع