صفحه 337 از 552 نخستنخست ... 237287327335336337338339347387437 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,361 به 3,370 از 5515

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

M.T.z آواتار ها
    4,267 بار در 942 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    بهبه جناب میرتوحید
    چوخ ممنون ، انشالله اوزوز ده یاخجیسیز دا
    اشتباه المسم ماکو دیارینانیدیز

حالا ما یه چیزی خواستیم که تو ایران هم باشه اگه به تعداد دست انگشت هم بود
    این گاری عزیز جای خود دارن ولی این کشتی هم جای خود
    قیمت خالص ۱۰ میلیون دلار ...
    فایل پیوست 468460
    فایل پیوست 468461
    در رابطه با تناسب هاشون گفتین که یه چیزی ذهنم اومد ، های و لو ها به شکلین که هرچقدر تمرین روش انجام بشه حقیقتا بیشتر وارد خانه بزرگشون میشه آدم ، حالا شما نزدیک به ۴ ساله که تمرین مداوم دارین روشون و قطعا دیدتون و درکتون از های و لو ها ، بهتر از ماست
    حالا میخواستم تو تاپیک تمرین پرایس اکشن یه دو سه تا تصویر کنار چند جمله کوتاه مختصر و مفید درباره درکتون از تناسبات های و لو ، که انتهاشون مثل جملات استاد باز باشه بگین تا ببینیم دارین چه چنگی به دل این های و لو ها میزنین

انشالله قبول میکنین
    یاشاسین ..
    سلام و درود به دو برادر گران قدرم جناب اقای میر توحید و عرفان جان.
    من هم از میرتوحید عزیز تقاضا میکنم که حتما این پست اموزشی خوب رو در انجمن پرایس قرار بدن تا همه ی ما از اون نهایت استفاده رو ببریم و حتما بنده رو هم منشن کنن چون به شدت دنبال اینم که تناسبات رو هر چه بهتر درک کنم
    سپاس از هر دو شما سروران خودم.
    پویا
    @Mir Tohid
    ویرایش توسط M.T.z : 02-28-2023 در ساعت 22:13
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

778 بار در 93 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بخشی از کتاب "تکه هایی از یک کل منسجم"
    WhatsApp Image 2023-03-01 at 10.44.38 AM.jpg

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mahrokh عزیز تشکر کرده اند:

Mostafa1 آواتار ها
    1,811 بار در 171 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هنری فورد
    250px-Henry_Ford_1919.jpg
    بنیانگذار کارخانهٔ خودروسازی فورد و اولین کسی بود که برای تولید خودروی ارزان قیمت، خط تولید صنعتی را به کار گرفت.
    «چه فکر کنید میتوانید و چه فکر کنید نمیتوانید در هر دو صورت حق با شماست.»
    تنها محدودیت من ، خودمم .

6. 17 کاربر برای این پست سودمند از Mostafa1 عزیز تشکر کرده اند:

masoud-safari آواتار ها
    9,076 بار در 592 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    حقیقتش همچنان دارم پوست ذهنمو میکنم و بعد میرسم به لایه بعدی! انگار انتهایی نداریم.

بنظرم بخش های روانشناسی ( موفقیت ) که استاد هم توی ارائه مطالب دوره ها هم بررسی تمرینات و هم رادیویوتیوب ها دارن میگن رو برش بزنید از ویدئوها یا تایم هاشونو
    و فایل مورد نظرو با دقیقه شروع و پایانش بنویسید و چندبار بشنوید و اجراشون کنید. استاد اومدن مطالبی که درجهته موفقیتمون مسیر رو هموارتر میکنن رو گفتن
    و یجورایی خلاصه شده چندین دوره و پکیج میتونه باشه که بیرون میتونیم بگیریم و ببینیم و مهمترین نکته اش اینکه تجربه شدن.

یسری توضیحات مختصر عرض کنم:

تمرکز _ استمرار _ صبر _ شفاف دیدن _ روشن و واضح بودن

تمرکز:
    باید بتونیم توجه ذهنمون رو به یک موضوعی ببریم که کمک میکنه به هدفمون برسیم.
    این یک جمله کوتاه و ساده مجدد سطوح دیگه ای رو هم دربر میگیره. مثل اینکه اگر من فردیم که بیشتر از 15 دقیقه
    نمیتونم متمرکز بشم راهکار چیه و راه حل های کمک کننده چین که مجدد میره به یک لایه دیگه ای از تمرینات برای خوده
    تمرکز و تقویتش در طول زندگی 24 ساعته امون نه فقط در بحث تمرین.

استمرار:
    وقتی هدفی رو مشخص میکنیم اون هدف چیزی شبیه فانوس دریایی عمل میکنه و وقتی تحت تاثیره هر عامل درونی و بیرونی قرار
    میگیریم دیدنه اون هدف مارو مجدد به مسیر برمیگردونه. نباید هم بشکل خیلی خشک باشیم و مواقعی که تحت فشار هستیم بگیم که
    من اجازه ندارم که تنبلی بکنم و وایسم. چرا ، میتونید اینکارو بکنید و بایدم انجام بدید اما بشکل کنترل شده! نباید عذاب وجدا ن و حس تنبلی
    و خود تخریبگری سراغتون بیاد. اصطلاحا مهربون باشین با خودتون اما بازم میگم که این باید کنترل شده باشه.

صبر:
    یادمه استاد یه جمله جالبی رو گفتن که معنیش میشد این: صبر ، یعنی انجام کارهای فعلی و در لحظه حال در بهترین سطح ممکن. این حرف
    استاد رو یادمه پرینت کردم و زدم رو تابلو که جلو چشمم باشه همیشه. بعدا که کتاب ها و وبینارهایی رو میدیدم که داشتن راجب لحظه حال صحبت
    میکردن هی نگاهم میرفت سمته این جمله! حالا چرا دارم میگم اینو! متاسفانه صبرو اغلب با تحمل کردن اشتباه میگیریم و متوجه هم نیستیم! و اغلب
    چون در ذهنمون با فکر کردن و مثلا اینده نگری داریم مشکل فعلی رو حل میکنیم فکر میکنیم که داریم تلاش میکنیم در جهته رفعش!
    صبور بودن و یا به تعبیری بیشترین میزان و درصد ممکن رو در لحظه حال بودن کمک میکنه به اهدافمون برسیم.
    برعکس صبر ، عجله کردن هم میشه: مشکل رو با فکر کردن به اینده یا گذشته حل کردن! یعنی فرار از لحظه حال ( صبور نبودن! )

شفاف دیدن:
    شفاف منظور ذهن و ساختارهاشو دیدن هستش و دیدن یعنی عیان شدنه این ساختارها برای بیننده. خلاصه این جمله میشه دیدنه عادت هایی که داریم.
    مثلا ریتم خوابی که دارید کمک نمیکنه به اینکه در جهته هدفتون بصورت موثرترین ورژنتون عمل کنید. میگن اگر مساله و مشکل رو درست شناسایی
    کنیم و بفهمیمش ، جواب و راه حل هم تو دل خودشه.
    میتونید بنویسید یا با ویس ضبط کنید وقتی یک مقاومت فکری رو میبینید در هین انجام تمرین یا ترید و یا کل روزتون رو بشکل گزارش گونه بنویسید و یا
    ضبط کنید. و بعدا مرور کنید. این مرور شمارو آگاه میکنه تا اون مواردی که مانع هستند رو بهتر شناسایی کنید و راحترم در مواجه بعدی از عهده کنترلشون
    بربیایین. اصطلاحا انرژی که درونه اون مقاومت فکری هست ازد میشه.
    مدیتیشن ( نه با اهنگ و تصویر سازی و اینها ) هم نقش موثری داره. البته اینو گسترشش باید داد. مثلا موقعه رانندگی بدونه گوش کردن به هر نوع موزیک و پادکستی
    و تخلف از قوانین و مقرارت ( چه مامور و دوربین نظارتی باشه یا نباشه ) مسیرمون رو از مبدا تا مقصد طی کنیم. حتما حتما دچاره یسری چالش هایی میشیم!
    حالا چه کمکی میکنه این کار بظاهر نامربوط به ترید؟ قدرت کنترل ذهن و مشاهده اش ، متمرکز بودن ، صبور بودن ( در لحظه حال بودن ) و استمرار رو بهمون داره یاد میده.

روشن و واضح بودن:
    اگر بخش شفاف دیدن رو بدرستی پیش بریم ، موقعه مرور کردن گزارش های ثبت شده یا ضبط شده ، روشن بینی و واضح دیدن مشکلات و موانع هم اتفاق میوفته که این مورد
    کمک میکنه با صرف انرژی کمتری از عهده ای رفع و حل این موانع بربیاییم. بنظرم خیلی خیلی مهمه.

موقعه اجرای هر برنامه و روتین جدید حتما با خودتون مهربون باشین و از تنبیه و قدرت اراده هم استفاده نکنید که این باعث میشه بعدا با تراکم و قدرت بیشتری از همون ناحیه
    مواجه بشن

این موارد خلاصه مختصر از مواردی بودن که بنظرم میتونه برخی هاشون کمک کننده باشه یا نباشه.
    درود بیکران بر شما جناب میرتوحید عزیز

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از masoud-safari عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    36,984 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان

یکی از دوستان خوبم پیج خوبی رو بهم معرفی کردند در اینستاگرام و خواستم بهتون معرفی..خیلی صحبت های خوب و اصولی ای میکنه و مخصوصا و مخصوصا اگر یک مقدار به سازوکار این دنیا و اصول فراکتالی این دنیا پی برده باشید متوجه میشید که چقدر این دنیا زیباست و چقدر همه چیز منظم هست
    مقاله ای رو چند روز پیش میخوندم در سایتی که همیشه قرار میدم و در مورد همین سیاهی توضیح میداد
    میگفتند که اگر دچار سختی و درد شدید خوشحال باشید زیرا ما در سختی ها رشد میکنید
    لینک مقاله مربوطه
    https://einzelganger.co/the-dark-nig...3%bd%ef%b8%8f/
    به قول یک فیلسوف رواقی که میگفت آرزو میکنم که همه تون سختی بکشید و به قول خودم پوستتون کنده شه ..چون فقط اینطوری پیشرفت میکنید

امیدوارم که همه به سطح آگاهی مطلوبی در این جامعه و در جهان برسند
    به قول بودایی ها تاعو .. فیلسوف اسپانیایی نادا و اکنون آگاهی و قوانین ساده و ثابت طبیعت عزیز
    جناب میرتوحید تا حدودی متوجه شدند چی گفتم ولی مسیله رو باز نمیکنم @Mir Tohid

اشکال فراکتالی در ظاهر بی نظم اند اما نظمشون درون خودشون هست
    https://uupload.ir/view/332310376_90...78_n_g7wh.mp4/
    ادرس پیجشون روی فیلم هست
    موفق باشید
    photo_2023-03-04_03-49-06.jpg

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,945 بار در 1,265 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    اگر دو برادر همسان را به مدت سه سال هر روز به بدترین شکل کتک بزنند و به اولی بگویند کتک خوردنش جزیی از یک تمرین ورزشی است و به دومی هیچ دلیلی برای کتک خوردنش ارایه ندهند
    برادر اول بعد از سه سال به ورزشکاری قوی و با اعتماد به نفس بالا, و برادر دوم به انسانی حقیر و سرشار از عقده ها و کینه ها تبدیل میشود.
    کتک خوردن و رنج برای هردو یکسان است اما تفاوت در حکمتی است که میتواند به رنج کشیدن <معنا>> بخشد. یکی به امید روز های بهتر رنج میکشد و دیگری با هر ضربه خرد تر و حقیر تر میشود.
    اینکه چگونه با سختی ها و مشقت های زندگی کنار بیایم و به آن ها واکنش نشان دهیم نهایتا محصول یک <<تصمیم شخصی>>است.
    میتوانیم تصمیم بگیریم به سختی ها و مصائب اجتناب ناپذیر زندگی از منظر<<معنا و حکمت>>نگاه کنیم تا در پس هر ضربه روحی و هر لطمه جسمی تنومندتر ,مقاومتر و آگاه تر بیرون بیایم یا اینکه تصمیم بگیریم در بهترین حالت یک <<قربانی منفعل>>با حیاتی پر از غم باشیم .
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

12. 25 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

2,397 بار در 628 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همگی
    عزیزان اینجا کسی هست که با اندیشه یونگ آشنایی داشته باشه؟
    میخوام کمی در این زمینه مطالعه کنم . اگر بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

3,341 بار در 514 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز. من یه ایده درمورد چالش عادت ها داشتم که در تاپیک چالش ها مطرح کردم و گفتن دوستان که بیام اینجا مطرح کنم و اونجا صرفا چالش های پرایس اکشنی هست. خواستم بپرسم میتونم اینجا این چالش رو راه بندارم؟. چالش اینطوری هست که 21 روز متوالی هرشب درمورد شروع ترک یه عادت و انجام یه عادت جدید باید گزارش ارسال کنیم . باید مداومت داشته باشه وگرنه باید از اول شروع بشه و این چالش بشدت مارو ازانواع عادت های خودمون اگاه میکنه و انگیزه دهنده اس .اگه مورد تایید ادمین های عزیز باشه بیشتر و مفصل تر توضیخ میدم. ممنون از همه شما عزیزان

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

3,341 بار در 514 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من یه ایده درمورد چالش عادت ها داشتم که در تاپیک چالش ها مطرح کردم و گفتن دوستان که بیام اینجا مطرح کنم و اونجا صرفا چالش های پرایس اکشنی هست. خواستم بپرسم میتونم اینجا این چالش رو راه بندارم؟. چالش اینطوری هست که 21 روز متوالی هرشب درمورد شروع ترک یه عادت و انجام یه عادت جدید باید گزارش ارسال کنیم . باید مداومت داشته باشه وگرنه باید از اول شروع بشه و این چالش بشدت مارو ازانواع عادت های خودمون اگاه میکنه و انگیزه دهنده اس .اگه مورد تایید ادمین های عزیز باشه بیشتر و مفصل تر توضیخ میدم. ممنون از همه شما عزیزان
    دوستان بااجازتون من ادامه این چالش رو تواین تاپیک میزارم باتوجه به موضوع روانشناسی عادت ها.

روز چهارم چالش عادت ها.13اسفند.(شروع چالش از 9اسفند تا 1 فروردین بمدت 21 روز)
    روز چهارم ترک عادت خواندن کانال های خبری و انجام عادت مطالعه روزانه نیم ساعت کتاب در خودم.

دوستانی که مایل ان این چالشووشروع کنن (برای اثر بیشترش در کنار هم) پست منو ریپلای کنن.دوستان میتونن تا 21روز ادامه بدن این کارو(برای مثال من ترک عادت خوندن کانال های خبری و انجام عادت نیم ساعت مطالعه قبل خواب رو دارم) . درصورت شکست تمرین باید ازروز اول شروع کنیم. به امید ترک عادت های نامفید و نهادینه کردن عادت های خوب با جادوی اثر مرکب.

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,945 بار در 1,265 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    گاهی اوقات زندگی نیاز به این داره که ما گذر بکنیم از مراحل سخت , بنابراین مجموعه ای است از شادی ها و ناشادی ها
    (خارزارهایی باید تا به گلزار ها رسید)
    .
    فرد خوش بین میدونه که در دنیا, نقائص و بدی های زیادی هم وجود داره ولی تاکیدش رو بخش خوش و سالم زندگیه .
    ولی فرد بدبین فکر میکنه فرد خوش بین احمقیه که گمان میکنه دنیا بی نقصه و هیج مشکلی توش نیست . پس تمام تاکیدش روی بدی هاست!
    بنابراین فرد خوش بین فرد ساده لوحی نیست که در یک دنیای ذهنی زندگی بکنه و در یک فضای هضیان زده فکر بکنه که آسمان زیباست , سنگ فرش خیابانها هم از طلاست , از فراوانی برایمان میباره و ... پس اگه تو حالت خوب نیست تو مریضی ..نه اینجوری نیست.
    (واقعیت , دریافت تو از واقعیته..)
    فرد بد بین دریافتی که از دنیای درونی خودش , ارتباطات و جامعه و محیط پیرامونیش داره یکسره درد , رنج , پوچی ,اجحاف,بیهودگی , خشم و ناراحتیست.
    ویرایش توسط mohamad heydari : 03-05-2023 در ساعت 13:28
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

20. 16 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع