صفحه 335 از 555 نخستنخست ... 235285325333334335336337345385435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,341 به 3,350 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

amir.t.forex آواتار ها
    2,745 بار در 409 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirahmdyi نمایش پست ها
    سلام امیرجان ، عجب اسم قشنگی داری ؛
    1-شما یه جورایی دچار فومو یا ترس از دست دادن شدین که وقتی میبینید که در طول این چند روز چک لیستتون بهتون اجازه ورود نداده شاید حس میکنید که کم کاری کردید یا کار مفید انجام ندادید چون ترید نزدید درحالی که بعضی مواقع ترید نکردن و حفاظت از بالانس مفید ترین کار ممکنه . برای این مشکل پیشنهاد میکنم مقاله fomo رو از بخش مقالات مطالعه کنید
    2-هدفتون از انتخاب و زیر نظر داشتن چند جفت ارز چیه؟ جز اینه که میخواین اگه یکیشون موقعیت نداد برید سراغ بعدی ؟ پس وقتی شما از این روش استفاده میکنید وظیفتون به عنوان یه تریدر قانونمند اینه که وقتی دارین جفت ارزها رو بررسی میکنید مثلا رفتید سراغ یورو-دلار ، دو حالت بیشتر نداره دیگه، یا کلا بر اساس چک لیست شما نیست و شما اونو میزاری کنار و نگاهشم نمیکنی یا طبق چک لیست شما و در مسیر تشکیل موارد چک لیست شماتست که خب میاید و اون رو انتخاب میکنید و صبر میکنید برای ورود اصولی طبق چک لیست و دیگه نباید برید سراغ جفت ارزهای دیگه چون شما شکار رو پیدا کردی حالا باید کمین کنی صبور باشی تا پول آماده یشه و بری شکارش کنی پس قاعدتا دچار سردرگمی نخواهید شد ( مشکل اصلیتون احتمالا تحلیل و زیرنظر داشتن چند جفت ارز به طور همزمانه)
    3-در این مورد اطلاعات چندانی ندارم و مدیتیشنی که انجام میدم همون روشی هست که استاد در یکی از مقالات بهش اشاره کردن چون با همین روش به هدفم از مدتیتشن که زندگی در لحظه حال هستش میرسم و ذهنم آرومه
    اوقات به کام
    بله امیر اسم خیلی زیباییه.

در مورد اول حق با شماست. حتما می خونم.

مورد دوم هم درست می گید ولی وقتی یک جفت ارز را انتخاب می کنم و منتظر می مونم فرض کنید که نهایتا موقعیت ورود نمی ده مثلا پولبک نمی زنه یا موقعیت به صرفه نیست و وارد نمی شم. تا اینجای کار طبیعیه. بعد می رم جفت ارز دیگه ای می بینم همون موقعی که برای شکار یک موقعیت تو اون جفت ارز منتظر بودم این یکی یک موقعیت خیلی خوب داده و تموم شده! اینجا ذهنم بهم می ریزه و حداقل باید نیم ساعت از پای چارت بلند شم تا آروم بشم. اگر فقط یک جفت ارز را چک کنم اصلا دچار این بهم ریختگی نمیشم. صبرم نسبتا خوبه و دو سه روز پوزیشن ندیدن را هم می تونم تحمل کنم.

مورد سوم اگر منظورتون مقالات سایت هست می رم دنبالش. اسم مقاله یادتون هست؟

سپاس

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از amir.t.forex عزیز تشکر کرده اند:

2,405 بار در 631 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز و همیشه همراه.
    عزیزان من در خصوص بازی فراوانی که بارها استاد بهش تاکید داشتن ، در تاپیک مربوطه یک مطالعه ضمنی داشتم. اما تا الان شروع نکردم.
    در حال حاضر اواسط دوره سوم هستم و همچنان در حال یادگیری
    اول اینکه خواستم بپرسم به نظرتون کی شروع کنم به انجام این بازی؟
    دوم اینکه حدودا چقدر براش باید زمان بگذارم و در کل تجربیاتتون رو ممنون میشم بفرمایید تا بتونم بهره ببرم ازشون.
    با سپاس فراوان.

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    سلام و درود
    تعداد ترید 1289
    تعداد روز ها 5 روز (یک هفته)
    مقدار سود خالص بعد از کسر ضرر و سواپ و کمیسیون 386
    بالانس اولیه 500
    افزایش بالانس %77
    مقدار لات مجموعی 30 لات
    سود خالص 1.28 پیپ در هر لات
    از دوستان میخوام اشکالات و نظرات شون رو با توجه به آمار و اعداد بالا بیان کنند ممنون میشم
    سلام وقت بخیر نظراتو ول کن فقط بهم بگو چطور تویی 5 روز تونستی 1289 تا ترید بزنی این خودش یه رکورده (:

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    365 روز
    ابتدا 90 روز رو پاس کنید وبینار رو ببینید و بعد متوجه میشید
    فقط لطفا حتما 90 روز رو پاس کنید و بعد وبینار رو ببینید
    در مورد بازی فراوانی و اثرات اون به طور کامل در دوره فراکتال استاد توضیح دادند

موفق باشید

خیلی ممنون. اوکی
    من یه جمع بندی بکنم که خیالم راحت باشه.
    روز اول باید 1 میلیون خرج کنم / روز دوم 2 میلیون / روز سوم 3 میلیون/ و ...
    هر روزی که انجام ندم باید برگردم از اول .
    پول نباید پس انداز بشه. حتما باید به نحوی خرج بشه.
    بعد 90 روز میتونم وبینار رو ببینم.
    فقط اینکه من هر روز توی دفترم یادداشت کنم و نیازی نیست تمرین هامو توی تاپیک بازی فراوانی قرار بدم؟ یا بهتره دوره ای مثلا هر ده روز یک بار توی تاپیک عنوان خرید هارو قرار بدم؟
    پیشاپیش مچکرم بابت راهنمایی.

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,961 بار در 1,269 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    هنر تلاش نکردن

یک صحبت ابتدایی و کوتاه .. برگرفته از صحبت های دوستان قدیمی تر و همچنین صحبت استاد خودمون و همچنین در جای جای این مقاله بهش اشاره شده امیدوارم آگاهی دریافت مطالبشو داشته باشید

دیروز بود فکر کنم اشکان جان عزیز صحبت بسیار خوبی رو کردند که دوستان جدید تر تا فایل مورد نظر دوره فراکتال رو که دیدید شما باید به سود مستمر رسیده باشید(دقت کنید به کلمه مستمر) و بعد برید ادامه فایلهارو ببینید (شماره فایل رو چون فایلها پخش شده بخاطر حفظ امانت داری نمیگم)

و همچنین استاد هم قبلا فرموده بودند که شما برای موفقیت در هر حرفه به دانش انچنان زیادی احتیاج ندارید و همچنین ناپلون هیل هم فرمودند که دانش تخصصی ... @amino @ashkan

این مقاله رو به دقت بخونید و طبق نقشه راه حرکت کنید
    https://einzelganger.co/the-art-of-not-trying/

روزانه یا هرزمانی که دوست دارید لطفا یک مقاله از این سایت رو بخونید دوستان
    موفق باشید

سلام بر محمد عزیز دوست خوب و پرتلاشم امیدوارم حال دلت خوب باشه
    خواستم ازت تشکر کنم برای معرفی سایت عالی اینزلگنگر از همون اوایل که لینکشو گذاشتی پیگیرشم و اگر روزی یک مقاله ازش نمیخونم حالم خوب نمیشه .
    خیرو برکت در دنیا و آخرت نسیبت بشه سلطون
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر و خوشی باشه .
    یک سوال داشتم از دوستانی که دوره رو تموم کردند و الان به سود مستمر رسیدن . ممنون میشم راهنمایی کنید .
    همونطور که استاد گفتن ، برای اینکه یک تریدر موفق بشیم ، قبلش باید ، شخصیت یک تریدر موفق رو در خودمون بسازیم .
    میخواستم دوستان ، از مسیری که برای تبدیل شدن به شخصیت تریدر موفق ، طی کردن ، برامون تعریف کنن . شکست ها و پیروزی هاشون . تصمیم هایی که باعث شد ، راحت تر ، این مسیر رو برن . برنامه ریزی هاشون که بهشون کمک کرد . و توصیه هاشون . شخصیت تریدر موفق ، یعنی چی ؟ و اینکه چه حالات روانی رو تجربه کردن در این مسیر .
    پیشاپیش تشکر میکنم .
    ------------------------------------
    @ashkan @honarmand @hootan.hagh @Mir Tohid @mahnaz @Ali97 @kamanche @oveys @ariya @Brian @Hfada
    و بقیه ی دوستان عزیز... .
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای علی
    باور دارم که عالی هستید
    دوستان با تجربه تر از من هستند و قطعا هم راهنمایهاشون و تجربیاتشون از من بیشتر خواهد بود
    ابتدا اینو بگم که دوره و آموزش تموم نمیشه و همچنان ادامه داره
    در مورد سود مستمر هم هنوز در مسیر اصلاح موارد روانشناسی در حساب ریل هستم و امسال قراره رشد شروع بشه ، چون سال پیش کلا رو حجم 0.01 و زیر نظر استاد بودم ، انشالله ببینیم امسال استاد چه مرحله ای رو در نظر گرفتن برامون (فکر میکنم همونطوری که اشارش رو دادند بهم باز هم همون 0.01 هست و روزی یک پوزیشن )
    در مورد شخصیت و منش تریدری هم در مرور زمان شکل میگیره و مارکت انقدر خوشگل آدم رو صیقل میده که خودشم متوجه نمیشه ، یهو بعد از یک سال برمیگرده و به ابتدای مسیرش نگاه میکنه و میگه واوووووو چی بود و چی شد
    مسیر خیلی سخت و اینو امینو در اولین وبیناری که حرف زدم گفت و همون ماه اول منو نشوند سر جام و من با شور و اشتیاق توضیح میدادم و در انتها امینو یک جمله گفت : مسیر سخته بمونی دووم بیاری موفق میشی و الا آسیب میبینی ، و من موندم و موفق شدم
    - روانشناسی فردی و نظم و انضباط و قانونمندی و دیسیپلین و تعهد و پایبندی و هدف مند بودن و اصولی کار کردن مواردی هست که باعث موفقیت یک تریدر و کسب سودش میشه در این مارکت ، البته اینم بگم ابتدا در این مسیر خودمون ساخته میشیم و بعد پول خودش میاد ، به قول استاد گفتنی پول کوچکترین چیزیه که در این مارکت بدست میارید
    یکی دیگه از مواردی که بسیار مهم هست کار روی ذهن هست ، باید بشناسیدش و باهاش دوست بشید و ازش چیزهایی رو که دوست دارید بخواید ، تا اون اطاعت امر کنه
    مدیتیشن و تصویر سازی ذهنی یادتون نره ، شاه کلید هستند
    میتونید تاپیک مربوط به عادات تریدرهای موفق که استاد گذاشتند رو هم مرور کنید
    فقط و فقط خواهش میکنم دووم بیارید و ادامه بدید و در آکادمی فعالیت داشته باشید تا موفق بشید ، این محیط آکادمی که استاد طراحی کردند یکی از اون موارد اصلی هست که باعث موفقیت دوستان میشه ، برا همین هست که دوستانی که فایلهای رایگان بدستشون میرسه نمیتونند موفق بشند
    یک مثال میزنم تا اهمیت تعهد و پایبندی و نظم در این مارکت براتون آشکار بشه :
    اگر در زندگی شخصی هر شب مسواک میزنید ، یک روز حوصلش رو نداشته باشید و بگید فردا صبح میزنم هیچ اتفاقی در زندگیتون نمیفته و نتیجه آنی هم نداره ، اما اگر این حرکت رو در مارکت انجام دادید و یک بار بدون حد ضرر یا بدون محاسبه حجم وارد پوزیشن شدید اکانتتون کال میشه و نتیجه آنی داره
    پس در زندگیتون همه چیز رو درست و اصولی بکنید تا در مارکت همه چیز عالی پیش بره
    تریدرهایی که تو مارکت دووم میارند و موفق میشند معمولا انسانهایی تنها هستند و بدور از هیجانات و بسیار آرام و با حوصله و این هم در ابتدا اذیت کننده هست اما بعدها بسیار لذت بخش ، تنهایی
    بسیار اهل مطالعه میشند و بسیار منظم و دقیق و رو لباشون همیشه یه خنده وجود داره و نگرش بسیار متفاوتی به زندگی و مرگ و جامعه دارند
    خداییش خیلی چیزهارو نمیشه گفت و قطعا باید خودتون برسید به اون مرحله و تجربش کنید ، به قول باب پراکتور انسانهای موفق خیلی وقتها نمیتونند بگند چطور موفق شدند ، چون حاصل هزار کار کوچیک و ساده بوده که اونهارو به اونجا رسونده
    اگر بخوایم بنویسیم شاید چندین پست هم جوابگو نباشه ، انشالله به قول استاد هممون در انتهای مسیر یک کتابی مینویسیم از مسیر موفقیتمون
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها @amino
    ویرایش توسط Ali97 : 02-25-2023 در ساعت 15:42
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

12. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    اگر میخواید در پوزیشنهاتون ، چه دمو و چه حساب ریل موفق بشید تمرکزتون رو از روی نتیجه بردارید و توجهتون رو بگذارید روی اصولی ترید زدن و فقط و فقط پیاده کردن چک لیست
    نتیجه حاصل درست انجام دادن یک عمل هست ، اما به اشتباه بیشتر ما روی نتیجه تمرکز داریم در صورتی که باید روی عمل تمرکز کنیم و اگر اون درست بود حاصلش میشه نتیجه
    پس عمل صحیح رو در زمان حال انجام بدید تا نتیجه مد نظر حاصل بشه
    این کلیپ هم میتونه کمک کننده باشه برتون
    لینک دانلود :
    https://s26.picofile.com/d/846035278...225_180618.mkv
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

ibrahim آواتار ها
    85 بار در 29 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر نظراتو ول کن فقط بهم بگو چطور تویی 5 روز تونستی 1289 تا ترید بزنی این خودش یه رکورده (:
    Screenshot (177).png
    Screenshot (179).png
    Screenshot (178).png
    Screenshot (176).png
    باسلام وارادت
    همه چیز توی تصویر
    ویرایش توسط ibrahim : 02-25-2023 در ساعت 20:50
    هر S/L با صدای بلند فریاد میزند «تو هرگز کال نخواهی شد»

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از ibrahim عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    36,989 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحات مفصل شما. یه چنتا سوال و خواهش دارم. اینکه پیشنهاد شما برای شرو کدومه؟ چون اصن نمیدونم مدیتیشن چی هست...
    و اینکه کتاب نیروی حال مدیتیشن رو اموزش میده یا صرفا درمورد مدیتیشن نیست؟
    سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.

ببینید خوده مدیتیشن یک ابزار و تکنیک هستش. بتنهایی تمام کننده نیست.

اکهارت تو کتاباش اول با این اشنامون میکنه که ذهن و اگاهی و اینها چی هستند
    و چرا باید از بعد بالاتری بهش نگاه کنیم و کنترلش کنیم. بعداز جا افتادن این مطلب
    مدیتیشنی هم که گفته میشه رو پیاده میکنید و اینطور نامفهوم و گنگ نمیشه براتون.

بطور خلاصه: هدف از خودآگاهی در سطح تریدری اینکه در بالاترین سطح خودمون
    قرار بگیریم. چه توی تمرینات چه ترید. از نظر داشتنه بهترین عملکرد ذهنی.
    مدیتیشن فقط یک بخشی از این فراینده. و کمکش اینکه تسهیل کنیم این فرایند خوداگاهی و کنترل
    و وضح ذهنی رو. البته مدیتیشن تمام کننده نیستش و باید همون اصل ( مشاهده گری ) در طول زندگی
    24 ساعته هم پیاده بشه.

کتاب دعوت به تمرین ذن رو بنظرم بگیرید برای شروع و چندین بار بخونید و تمریناتشو انجام بدید.
    البته زیاد به حالت نشستن هاش وسواس گونه عمل نکنید ، سعی کنید فقط راحت باشید در کمترین حالت
    از تنش فیزیکی.

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هنر تلاش نکردن

یک صحبت ابتدایی و کوتاه .. برگرفته از صحبت های دوستان قدیمی تر و همچنین صحبت استاد خودمون و همچنین در جای جای این مقاله بهش اشاره شده امیدوارم آگاهی دریافت مطالبشو داشته باشید

دیروز بود فکر کنم اشکان جان عزیز صحبت بسیار خوبی رو کردند که دوستان جدید تر تا فایل مورد نظر دوره فراکتال رو که دیدید شما باید به سود مستمر رسیده باشید(دقت کنید به کلمه مستمر) و بعد برید ادامه فایلهارو ببینید (شماره فایل رو چون فایلها پخش شده بخاطر حفظ امانت داری نمیگم)

و همچنین استاد هم قبلا فرموده بودند که شما برای موفقیت در هر حرفه به دانش انچنان زیادی احتیاج ندارید و همچنین ناپلون هیل هم فرمودند که دانش تخصصی ... @amino @ashkan

این مقاله رو به دقت بخونید و طبق نقشه راه حرکت کنید
    https://einzelganger.co/the-art-of-not-trying/

روزانه یا هرزمانی که دوست دارید لطفا یک مقاله از این سایت رو بخونید دوستان
    موفق باشید

خواستم تشکر کنم ازتون بابت معرفی این سایت و مقاله های بسیار مفیدش. هم از محتوا استفاده میکنم هم باعث میشه حداقل دانشی که از زبان انگلیسی دارم توی این برهه زمانی سخت، فراموشم نشه.
    ممنون بابت تمام پست های مفیدتون دوست عزیز.

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع