صفحه 33 از 555 نخستنخست ... 2331323334354383133533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.Earring نمایش پست ها
    درود
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    امروز یه مطلبی میخوندم راجع به "ساده با آسان فرق دارد" یه مقاله هم به همین مضمون در سایت هســت
    امیدوارم بدردتون بخوره

هر چه فرمول موفقیت پیچیده تر باشد، برای برخی باور پذیر تر است.اگر من موفق شوم و از من بپرسند چه شد که موفق شدی؟ اگر در پاسخ بگویم به دلیل متراژ بالای شرکت در فلان نقطه بالا شهرعموما تمام سعی خود را می کنند و همان شکل شرکت را تهیه می کننداما اگر بگویم به مدت 5 سال روزی یک ساعت فلان فعالیت را داشتم، معمولا کسی جدی نمی گیرداگر بگویم به خاطر این است که هر روز صبح از فلان دم نوش استفاده می کنم، عموما می روند و همان را تهیه می کننداما اگر بگویم به صبح زود بیدار شدن خیلی اعتقاد دارم، معمولا جدی گرفته نمی شوماکثر ما به دنبال راه حل هایی در بیرون از خودمان هستیم، غافل از اینکه راه حل های درونی دو مزیت دارند:

1-به راحتی قابل مشاهده نیستند و نمی توان از آن تقلید کرد
    2-زمانی که آن را مطرح می کنیم هم معمولا قابل باور نیستند یا طرف مقابل اصلا دوست ندارد آنقدر مقید عمل کن

مصداق آن همین جمله است که “چی بخوریم لاغر شیم؟

گول سادگی برخی راه حل ها را نخوریم، سادگی آن ها باعث می شوند ما آن ها را جدی نگیریم. هر چه سن ما بالاتر می رود این پیچیدگی در ذهن ما بیشتر می شود و ما بیشتر دنبال راه حل های پیچیده می گردیم.راه حل های ساده (simple)، الزاما آسان (easy) نیستند. یک فعالیت ساده می تواند خیلی هم مشکل باشد.برای مثال تست زیر را حل کنید. (لطفا واقعا حل کنید والا باقی مطلب اصلا به درد نخواهد خورد)
    قسمت های هاشور خورده مربع یعنی اینکه اصلا در مربع وجود ندارند. همه قسمت هاشور خورده دقیقا با هم برابرند. به شکلی که می توان گفت دقیقا ربع هر قسمت هستند.
    فایل پیوست 107335

مرحله اول: قسمت 1 را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.
    جواب مرحله اول(کلیک کنید)

مرحله دوم: قسمت 2 را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید.
    جواب مرحله دو(کلیک کنید)

مرحله سوم: قسمت 3 را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید.
    جواب مرحله سه(کلیک کنید)

مرحله نهایی: قسمت 4 را به هفت قسمت مساوی تقسیم کنید.
    جواب مرحله چهار(کلیک کنید)

صحبت من همین است. عمده موارد و عوامل موفقیت مانند حل مرحله چهار هستند، اما چون ما در زندگی به هنگام بزرگ شدن (مانند مرحله یک معما) دائما با موارد پیچیده تر در طول تحصیل و تربیت خانواده (حرکت به سمت مرحله سوم معما) مواجه شدیم، قوانین ساده ی موفقیت و پیروزی مرحله چهارم را خیلی خیلی سخت می توانیم با ذهن پیچیده مان حل و هضم کنیم.

با تشکر حمید طهماسبی

چقدر مثال خوبی بود. فوقالعاده بود این پست.
    واقعا من چهارش نتونستم حل کنم و بعد از دیدن جواب تونستم .

2. 27 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.Earring نمایش پست ها
    درود
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    امروز یه مطلبی میخوندم راجع به "ساده با آسان فرق دارد" یه مقاله هم به همین مضمون در سایت هســت
    امیدوارم بدردتون بخوره

هر چه فرمول موفقیت پیچیده تر باشد، برای برخی باور پذیر تر است.اگر من موفق شوم و از من بپرسند چه شد که موفق شدی؟ اگر در پاسخ بگویم به دلیل متراژ بالای شرکت در فلان نقطه بالا شهرعموما تمام سعی خود را می کنند و همان شکل شرکت را تهیه می کننداما اگر بگویم به مدت 5 سال روزی یک ساعت فلان فعالیت را داشتم، معمولا کسی جدی نمی گیرداگر بگویم به خاطر این است که هر روز صبح از فلان دم نوش استفاده می کنم، عموما می روند و همان را تهیه می کننداما اگر بگویم به صبح زود بیدار شدن خیلی اعتقاد دارم، معمولا جدی گرفته نمی شوماکثر ما به دنبال راه حل هایی در بیرون از خودمان هستیم، غافل از اینکه راه حل های درونی دو مزیت دارند:

1-به راحتی قابل مشاهده نیستند و نمی توان از آن تقلید کرد
    2-زمانی که آن را مطرح می کنیم هم معمولا قابل باور نیستند یا طرف مقابل اصلا دوست ندارد آنقدر مقید عمل کن

مصداق آن همین جمله است که “چی بخوریم لاغر شیم؟

گول سادگی برخی راه حل ها را نخوریم، سادگی آن ها باعث می شوند ما آن ها را جدی نگیریم. هر چه سن ما بالاتر می رود این پیچیدگی در ذهن ما بیشتر می شود و ما بیشتر دنبال راه حل های پیچیده می گردیم.راه حل های ساده (simple)، الزاما آسان (easy) نیستند. یک فعالیت ساده می تواند خیلی هم مشکل باشد.برای مثال تست زیر را حل کنید. (لطفا واقعا حل کنید والا باقی مطلب اصلا به درد نخواهد خورد)
    قسمت های هاشور خورده مربع یعنی اینکه اصلا در مربع وجود ندارند. همه قسمت هاشور خورده دقیقا با هم برابرند. به شکلی که می توان گفت دقیقا ربع هر قسمت هستند.
    فایل پیوست 107335

مرحله اول: قسمت 1 را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.
    جواب مرحله اول(کلیک کنید)

مرحله دوم: قسمت 2 را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید.
    جواب مرحله دو(کلیک کنید)

مرحله سوم: قسمت 3 را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید.
    جواب مرحله سه(کلیک کنید)

مرحله نهایی: قسمت 4 را به هفت قسمت مساوی تقسیم کنید.
    جواب مرحله چهار(کلیک کنید)

صحبت من همین است. عمده موارد و عوامل موفقیت مانند حل مرحله چهار هستند، اما چون ما در زندگی به هنگام بزرگ شدن (مانند مرحله یک معما) دائما با موارد پیچیده تر در طول تحصیل و تربیت خانواده (حرکت به سمت مرحله سوم معما) مواجه شدیم، قوانین ساده ی موفقیت و پیروزی مرحله چهارم را خیلی خیلی سخت می توانیم با ذهن پیچیده مان حل و هضم کنیم.

با تشکر حمید طهماسبی

عالی بود ،بخاطر زمینه سازیی که کردین تونستم راحت حلش کنم

4. 30 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

2,622 بار در 202 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یکئ سوال داشتم کسی از دوستان این موزیک بیکلامی که استاد در فایل ها به عنوان زیر اهنگ استفاده میکنند را کسی میدونه از کیه کجا میشه دانلودش کرد؟
    ممنونم میشوم راهنمایی کنید

6. 22 کاربر برای این پست سودمند از alireza_no عزیز تشکر کرده اند:

kamanche آواتار ها
    50,155 بار در 2,339 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 601 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_no نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یکئ سوال داشتم کسی از دوستان این موزیک بیکلامی که استاد در فایل ها به عنوان زیر اهنگ استفاده میکنند را کسی میدونه از کیه کجا میشه دانلودش کرد؟
    ممنونم میشوم راهنمایی کنید
    سلام اقا علیرضا
    ضمن تشکر از آقا رضا @DjReza
    خدمت شما
    https://s18.picofile.com/file/843204...e_Sky.mp3.html

8. 34 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

2,622 بار در 202 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    سلام اقا علیرضا
    ضمن تشکر از آقا رضا @DjReza
    خدمت شما
    https://s18.picofile.com/file/843204...e_Sky.mp3.html
    سلام جناب کمانچه عزیز ممنونم از لطف شما و همچنین اقا رضا
    ممنونم ازتون ارادت

10. 25 کاربر برای این پست سودمند از alireza_no عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hkowsarri نمایش پست ها
    سلام و درود. استاد فرمودند دمو و ریل مثل هم هست. بنده در دمو بسیار خوب هستم و میتونم یک حساب چند صد هزار دلاری رو مدیریت کنم و رشد بدم اما توانایی ترید در ریل حتی با یک اکانت 5 دلاری ندارم.کدوم بخش از روانشناسی مانع ترید موفق همچو دمو در ریل شده برای من؟
    سلام
    اقای امینو در این موارد یک تمرین میگفت اکانت 100 دلاری ریل به مدت سه ماه با چک لیست بصورت مکانیکی ترید بزنید عادت های خودتون رو کشف و جایگزین کنید.
    اما بنظرم بجز خودتون کسی نمیدونه چرا اینکارو میکنید
    باید تو بررسی نتایج این کار خودتون انجام بدید
    اما اگه چک لیستی با حد ضرر و مدیریت سرمایه انجام بدید مکانیکی مشکل نداره مگه اینکه استراتژی مشکل داشته باشه
    مشکل های زیادی هست؟ مثلا من بعضیاشونو دسته بندی نه چندان دقیقی کردم چون این بیشتر مربوط به نظم کاریه تا بحث ترید
    1- بلد نبودن شیوه کار این خیلی کلیه تقریب هرچی درمورد بحث رواشناسی و ترید و استراتژی و.. در بر میگیره
    2-امکانات طلبی: شاید استراتژی با وین ریت بالایی دارید چون کم موقعیت میده شما استراتژی تغییر میدی مثلا من تو فراکتالی و پرایس بودم یک ترکیب استراتژی زدم که چک کردنش تقریبا چندساعتی طول میکشید تصمیم گرفتم فقط همون خط روند و زدن اخرین سویینگ و 123 دوره پرایس رو یک مدت انجام بدم خداروشکر عالی شد
    3-ترس از شکست : ترس از ضرر و کال کردن
    4-ترس از اتلاف وقت : یک مرحله از کار مثلا چک لیست نوشتن یا رسم های و لو یا رسم خط یا هرچی رو اضافه میدونید حذف میکنید حتی بخش از چک لیست هم شاید حذف کنید
    6-ترس از موفقیت : شاید اگر تریدر خوبی بشید زندگی شما تغییر کنه مغز از تغییر زیاد خوشش نمیاد بنظر من کتاب کلید را بزن و انااتومی تغییر از زبان رفتار شناسان رو بخونید
    7-رقابت کردن با دیگران : این ممکنه بصورت واضح نباشه اما نشانه اش اینه که وقتی از دیگران عقب میفتید بیش از حد عصبانی میشید شایدم
    8-بد اومدن از قسمتی از کار: مثلا شاید با بخش از چک لیست یا اصلا از صبح نشستن روی صندلی و یا اصلا اون منطقه که در خونه ترید میکنید زیاد راحت نیست یا ....
    9-اظطراب : این که معلوم هست
    10-رضایت نسبی : مثلا بعد چندروز ترید موفق یک رضایت نسبی براتون پیش بیاد کلا چک لیست و .. میندازید اونور شاید اصلا ترید رو بذارید کنار
    11-ترس از انتتظار : شاید یک هدف مالی گذاشتید شاید اصلا خوشتون نمیاد پای کامپیتور منظتر موقعیت بمونید
    12-ترس وقت اضافه : شاید کاری بعد از ترید ندارید بنابراین پشت سیستم زیاد میمونید
    13-علاقه به بازی شلوغی سر: شاید کارهای زیادی بر دوشتون هست اونا فشار میارند استرس میگیرید
    14-پاداش اولیه : مثلا حساب رو بزرگ شارژ میکنید
    15-پاداش اخر: مثلا گفتید به 5000 دلار اکانت رسید برداشت میکنم ازش
    16-مشخص نبودن نتیجه بصورت شبه واضح: این اگه برنامه هدف داشته باشید مشخصه
    17-ترس از حرفه ای شدن و انتظار دیگران : این من داشتم معمولا تو کار خودمون مثلا شاید زیاد ازتون قرض میگیرند همین باعث میشه از پول دراوردن بتریسید خودتون نه مغزتون
    18- مراحل قبلی نصفه مونده : شاید مشکلی دارید فایل هارو دوباره ببینید
    19-ناشناخته بودن مراحل بعد: در سطح روزمره اش شاید پیش بیاد کار بعد ترید رو حتما مشخص کنید
    ویرایش توسط yashar_saheb : 05-24-2021 در ساعت 13:47
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

12. 39 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

34,182 بار در 1,634 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 112 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام
    اقای امینو در این موارد یک تمرین میگفت اکانت 100 دلاری ریل به مدت سه ماه با چک لیست بصورت مکانیکی ترید بزنید عادت های خودتون رو کشف و جایگزین کنید.
    اما بنظرم بجز خودتون کسی نمیدونه چرا اینکارو میکنید
    باید تو بررسی نتایج این کار خودتون انجام بدید
    اما اگه چک لیستی با حد ضرر و مدیریت سرمایه انجام بدید مکانیکی مشکل نداره مگه اینکه استراتژی مشکل داشته باشه
    مشکل های زیادی هست؟ مثلا من بعضیاشونو دسته بندی نه چندان دقیقی کردم چون این بیشتر مربوط به نظم کاریه تا بحث ترید
    1- بلد نبودن شیوه کار این خیلی کلیه تقریب هرچی درمورد بحث رواشناسی و ترید و استراتژی و.. در بر میگیره
    2-امکانات طلبی: شاید استراتژی با وین ریت بالایی دارید چون کم موقعیت میده شما استراتژی تغییر میدی مثلا من تو فراکتالی و پرایس بودم یک ترکیب استراتژی زدم که چک کردنش تقریبا چندساعتی طول میکشید تصمیم گرفتم فقط همون خط روند و زدن اخرین سویینگ و 123 دوره پرایس رو یک مدت انجام بدم خداروشکر عالی شد
    3-ترس از شکست : ترس از ضرر و کال کردن
    4-ترس از اتلاف وقت : یک مرحله از کار مثلا چک لیست نوشتن یا رسم های و لو یا رسم خط یا هرچی رو اضافه میدونید حذف میکنید حتی بخش از چک لیست هم شاید حذف کنید
    6-ترس از موفقیت : شاید اگر تریدر خوبی بشید زندگی شما تغییر کنه مغز از تغییر زیاد خوشش نمیاد بنظر من کتاب کلید را بزن و انااتومی تغییر از زبان رفتار شناسان رو بخونید
    7-رقابت کردن با دیگران : این ممکنه بصورت واضح نباشه اما نشانه اش اینه که وقتی از دیگران عقب میفتید بیش از حد عصبانی میشید شایدم
    8-بد اومدن از قسمتی از کار: مثلا شاید با بخش از چک لیست یا اصلا از صبح نشستن روی صندلی و یا اصلا اون منطقه که در خونه ترید میکنید زیاد راحت نیست یا ....
    9-اظطراب : این که معلوم هست
    10-رضایت نسبی : مثلا بعد چندروز ترید موفق یک رضایت نسبی براتون پیش بیاد کلا چک لیست و .. میندازید اونور شاید اصلا ترید رو بذارید کنار
    11-ترس از انتتظار : شاید یک هدف مالی گذاشتید شاید اصلا خوشتون نمیاد پای کامپیتور منظتر موقعیت بمونید
    12-ترس وقت اضافه : شاید کاری بعد از ترید ندارید بنابراین پشت سیستم زیاد میمونید
    13-علاقه به بازی شلوغی سر: شاید کارهای زیادی بر دوشتون هست اونا فشار میارند استرس میگیرید
    14-پاداش اولیه : مثلا حساب رو بزرگ شارژ میکنید
    15-پاداش اخر: مثلا گفتید به 5000 دلار اکانت رسید برداشت میکنم ازش
    16-مشخص نبودن نتیجه بصورت شبه واضح: این اگه برنامه هدف داشته باشید مشخصه
    17-ترس از حرفه ای شدن و انتظار دیگران : این من داشتم معمولا تو کار خودمون مثلا شاید زیاد ازتون قرض میگیرند همین باعث میشه از پول دراوردن بتریسید خودتون نه مغزتون
    18- مراحل قبلی نصفه مونده : شاید مشکلی دارید فایل هارو دوباره ببینید
    19-ناشناخته بودن مراحل بعد: در سطح روزمره اش شاید پیش بیاد کار بعد ترید رو حتما مشخص کنید
    ممنون از شما. اما من فقط از ضرر میترسم
    ویرایش توسط Hossein.k : 05-24-2021 در ساعت 18:57

14. 28 کاربر برای این پست سودمند از Hossein.k عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    ممنون از شما. اما من فقط از ضرر میترسم
    والا من شاید در حد اقای امینو تسلط نداشته باشم به حوضه روانشناسی مارکت از خود اقای امینو بپرسید بهتر باشه و البته مقالات روانشاسی خود وبسایت اکادمی ویو هم هست وبینار ها هم هست
    یکبار من از ایشون پرسیدم این مورد رو این جواب رو دادن :
    "دو نکته
    وقتی چند درصد ضرر می کنید نیاز نیست مقدار بیشتری سود کنید شما مثلا 6 درصد ضرر میکنید و بالانس به دو روز قبل بر می گرده شما باید همون 3درصد بالانس فعلی رو بگیرید نه بیشتر
    برای رفع حالات احساسی بعد از ضرر در ابتدا بهتر روز بعد تریدی زده شه و شخص اصلا به چارت نگاه نکنه.
    امینو
    "
    یک تمرین هست من خودم انجام دادم جالب بود شاید یکمی اگاه تر بشید که چیکار میکنید در ترید
    جدول بکشید
    1- شرح موقعیت : مثلا در یک معامله سود اور قرار داشته ام
    2-افکار و احساس و حالات : مثلا ممکن است این سود به ضرر تبدیل شود
    3- تکنیک کنترلی بکار رفته :مثلا معامله سودده که تی پی نخورده بود رو بستم
    4-تاثیرش بر من : سود کمی بدست اوردم و عادت عدم وفاداری به چک لیست رو قوی تر کردم
    5- بهایی که پرداختم : وقتی که بازار به حرکت در جهت سود ادامه داد احساس بدی پیدا کردم منجرب شد یک معامله با حجم زیاد باز کنم که اکانتم رو کال کرد
    این رو چند وقت خواستید انجام بدید اگاه تر میشید چیکار میکنید که ترید رو خراب میکنه وقتی بفهمید میتونید با تغییر عادات اونهارو تغییر بدید
    اما ترس از ضرر و احساسات و ... من هر چی خوندم و هرچی دیدم راه حل اصلی تمامشون این بود که احساسات رو پذیرش کرد و کار درست انجام داد نقطه مشترک همشون مدیتیشن و خود اگاهی بود ااقای امینو هم در وبینار ها درمورد اینکه باید احساسات رو تربیت کرد زیاد صحبت کردن مثل تکنیک مکانیکی ترید کردن و ست اند فارگت شاید اونا هم کمکتون کنه
    یک پست هم درمورد افکار مزاحم هم من نوشتم شاید بکارتون بیاد

ویرایش توسط yashar_saheb : 05-24-2021 در ساعت 19:48
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

16. 41 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

34,182 بار در 1,634 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 112 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    والا من شاید در حد اقای امینو تسلط نداشته باشم به حوضه روانشناسی مارکت از خود اقای امینو بپرسید بهتر باشه و البته مقالات روانشاسی خود وبسایت اکادمی ویو هم هست وبینار ها هم هست
    یکبار من از ایشون پرسیدم این مورد رو این جواب رو دادن :
    "دو نکته
    وقتی چند درصد ضرر می کنید نیاز نیست مقدار بیشتری سود کنید شما مثلا 6 درصد ضرر میکنید و بالانس به دو روز قبل بر می گرده شما باید همون 3درصد بالانس فعلی رو بگیرید نه بیشتر
    برای رفع حالات احساسی بعد از ضرر در ابتدا بهتر روز بعد تریدی زده شه و شخص اصلا به چارت نگاه نکنه.
    امینو
    "
    یک تمرین هست من خودم انجام دادم جالب بود شاید یکمی اگاه تر بشید که چیکار میکنید در ترید
    جدول بکشید
    1- شرح موقعیت : مثلا در یک معامله سود اور قرار داشته ام
    2-افکار و احساس و حالات : مثلا ممکن است این سود به ضرر تبدیل شود
    3- تکنیک کنترلی بکار رفته :مثلا معامله سودده که تی پی نخورده بود رو بستم
    4-تاثیرش بر من : سود کمی بدست اوردم و عادت عدم وفاداری به چک لیست رو قوی تر کردم
    5- بهایی که پرداختم : وقتی که بازار به حرکت در جهت سود ادامه داد احساس بدی پیدا کردم منجرب شد یک معامله با حجم زیاد باز کنم که اکانتم رو کال کرد
    این رو چند وقت خواستید انجام بدید اگاه تر میشید چیکار میکنید که ترید رو خراب میکنه وقتی بفهمید میتونید با تغییر عادات اونهارو تغییر بدید
    اما ترس از ضرر و احساسات و ... من هر چی خوندم و هرچی دیدم راه حل اصلی تمامشون این بود که احساسات رو پذیرش کرد و کار درست انجام داد نقطه مشترک همشون مدیتیشن و خود اگاهی بود ااقای امینو هم در وبینار ها درمورد اینکه باید احساسات رو تربیت کرد زیاد صحبت کردن مثل تکنیک مکانیکی ترید کردن و ست اند فارگت شاید اونا هم کمکتون کنه
    یک پست هم درمورد افکار مزاحم هم من نوشتم شاید بکارتون بیاد

خیلی عالی بود تشکر فراوان

18. 26 کاربر برای این پست سودمند از Hossein.k عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام و درود یک مشکل دارم در ترید ها. این هست که نواحی ورود عالی هست اما سیو نمیکنم تا ضرر میشه و این ضرری که در ابتدا سود بوده بسیار تلخ تر هست. هنوز نتونستم راه کار مناسبی پیدا کنم.وقتی من از 15.5.1بررسی و ترید میکنم نباید انتظار سود سنگین با حرکت زیاد داشته باشم. اما بازم نتیجه نمیده.و بعد از چند بار باز این روش اشتبا رو از سر میگیرم.ممنون میشم راه کاری دارین ارایه بدین.
    من همین مشکل داشتم استاد گفتند داری تحلیلی ترید میزنی حتما با چک لیست ترید بزن
    الان دو هفتست با چک لیست زدم هم حد سود و هم حد ضرر در چک لیست نوشتم و خیلی بهتر شدم

20. 35 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 39 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع