صفحه 308 از 555 نخستنخست ... 208258298306307308309310318358408 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,071 به 3,080 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Sh.abdi آواتار ها
    1,567 بار در 394 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 10 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان

داشتم یک مستند میدیدم به این شکل برخوردم که یک نهنگ موقع شکار درست میکنه

آشنا نیست یک مقدار شکلش؟

https://uupload.ir/view/yaknf7nt7h_blbm.mp4/
    به چه زیبایی ردی که در مسیر شکار طی میشه شبیه فراکتال مارپیچیه
    البته میشه گفت خیلیم شبیه سمبل توموئه هست ( tomoeیک نماد چرخشی کاما مانند) چیزی که در یکی از فرقه های بودایی برای بیان تصویری چرخه زندگی بکار میره.
    Teachers open the door but you must enter by yourself

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Sh.abdi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    استاد ممنون میشم پاسخ بدین @amino

ارادت
    امیدوارم حالتون عالی باشه

دوستان میخواستم امروز یک تجربه رو باهاتون به اشتراک بزارم که خدارو هزاران مرتبه شکر میکنم که تونستم ببینم در من واقعی چه چیزی نهفته هست

دیدیم که استاد زیاد در رابطه با قانون فزونی صحبت کرده و اینکه دنیا و طبیعت خلا رو دوست نداره و پر میکنه

من مادرم تقریبا یه هفته ای میشه کتاب های منو صبح تا شب میخونه
    امروز بهم در مورد قانون فزونی گفت و من یکم احساس ترس ورم داشت و فکر کردم اون چیزی که میگه محدود هست و اینجا بود که دیدم دانستن یه جا و باور یه جا

الان من تقریبا دارم به تک تک باورام میرسم اما مشکلی که هست و استاد اصلا راه حلشو تو فایل های نه یوتیوب نه پرایس گفته اینه که اونارو چجوری تغییری بدیم؟!

استاد فرمودن که ابتدا باید افکارمون رو روی کاغد بنویسیم _ سپس اونارو موردی کنیم _ مثلا بنویسیم من در رابطه با پول چیا فکر میکنم و چه باورهایی دارم
    اما نگفته که حالا بعد از مرحله آگاهی چجوری تغییر بدیم!!!

لطفا اگر اطلاعاتی دارین به اشتراک بزارین
    @Ali97 @KingMilad و @Soroosham محمد و مهران عزیز ...
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای عرفان
    باور دارم که عالی هستید
    باور توانایی دیدن نامرئی هاست
    سروش عزیز و مهرداد جان خیلی عالی راهنماییتون کردند و من هم اطلاعاتی رو که دارم در اختیارتون میگذارم و انشالله که جمع بندی این سه پست بتونه شمارو به نتیجه اصلی برسونه
    ابتدا اولین کاری که انجام میدیم شناسایی باورهایی هست که داریم و تعدادیشون مثبت هست و باعث پیشرفتمون میشه و تعدادیش هم منفی هست که مانع پیشرفت میشه ، که خوب خدارو شکر به این مرحله رسیدین و تونستین باورهاتون رو شناسایی کنین و بنویسین رو کاغذ ، طبق گفته استاد و آموزه هایی که هست همین که شناسایی کردید و فهمیدید کجا هستید 50% مسیر رو طی کردید
    حالا میرسیم به این بخش که باورهامون رو پیدا کردیم ، چطور میتونیم رفعشون کنیم
    پس اول باید ببینیم این باوری که شناسایی کردیم چطوری ساخته شده
    باورها همون افکاراتی هستند که خودآگاهانه یا نا آگاهانه از طریق جامعه و اطرافیان و رسانه و ... در ما ایجاد شدند و همراه با احساسات که داشتیم اونقدر تکرار شدند که وارد ذهن ناخودآگاهمون شدند و ما در لحظه بدون فکر کردن عملشون میکنیم و بعضیشون هم از ابتدا با ما بودند که میشه همون ژنتیکی .
    این بخشی که مینویسم ، نظریه های متفاوتی در مورد ذهن ناخودآگاه هست و من اونی رو که قبول کردم براتون مینویسم
    ما یک ذهن خودآگاه داریم و یک ذهن ناخودآگاه فردی و یک ذهن ناخودآگاه جمعی
    حالا میپرسید این یعنی چی ؟ و این ناخودآگاه جمعی چیه ؟
    ذهن خودآگاه همونی هست که کارش تحلیل هست و منطق و ما با اون اطلاعات دریافتی رو پردازش میکنیم و آگاهانه و منطقی یا قبولشون میکنیم یا ردشون میکنیم
    ذهن ناخودآگاه همونی هست که بر اساس تکرار افکارات همراه با احساسات تبدیل به عادت و باور شده ، پس ذهن ناخودآگاه با احساسات داره برنامه ریزی میشه و دیتای دریافتی رو قبول میکنه
    حالا اینجا ذهن ناخودآگاه تقسیم میشه به دو قسمت نا خودآگاه فردی و نا خودآگاه جمعی
    ناخودآگاه فردی همون افکارات و اطلاعاتی هست که ما از اطرافیان و خانواده و رسانه و محیط و ... دریافت کردیم و بر اساس تکرار با احساسات تبدیل به باور شده
    اما ناخودآگاه جمعی چیه ؟
    ما در بدو تولد همراه با یک اطلاعاتی به دنیا میایم و خالی خالی نیست ذهن و مغزمون و ذات میگن بهش ، مثلا گریه کردن نوزاد وقتی گرسنشه ، پس ما در بدو تولد هم یک اطلاعاتی داریم و خالی خالی نیستیم ، حالا میبینید که بعضی ها مریضی هایی رو که اجدادشون داشتند رو دارند و یا افسردگی که در اجدادشون بوده در اونها هم وجود داره تیک های عصبی که اجدادشون داشتند اونها هم دارند و .... ، حالا ما از کجا میایم و این ذهن ناخودآگاه جمعی کجاست وچطور میشه تغییرش داد و .... اینا بماند که مبحث بسیار سنگینی هست و امکان نوشتن نیست ، فقط همین رو بدونید که بعضی باورها هم از اجدادمون برا ما رسیدند
    حالا ما راهکارهایی که داریم برا عوض کردن باورهامون چی هست ؟
    ابتدا باید باور شناسایی بشه و بعد مثل یک فیلم به عقب زده بشه و تا بره برسه به سر منشاء تا شخص بدونه منشاء شروع این باور از کجا بوده و جا در ناخودآگاه فردی داره یا جمعی و اون رو که پیدا کرد ،این کارهارو انجام میده : میتونه از اون محیط دوری کنه ، از اون شخص دوری کنه ، از اون کار دوری کنه و ..... پس خودتون باید منشاش رو پیدا کنید ،چون ابتدا باید جلو ورودی رو بگیریم
    حالا که شناسایش کردید کم کم باید مانع ورود ورودی های قبلی بشید و کم کم شروع کنید ورودی های جدید رو وارد کنید و جایگزین کنید با قبلی ها ، این بسیار زمانبر هست و کار یکی دو ماه نیست شاید ماها یا سالها طول بکشه ، حالا نحوه ورود اطلاعات جدید چیه ؟
    میتونه نوشتن افکارات و جملاتی باشه که دوست دارید همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه تصویر سازی ذهنی باشه با احساسات شادی و ...
    میتونه گوش دادن به آهنگهای سابلیمینال باشه با احساسات شادی و ...
    میتونه مدیتیشن و تصویر سازی در موج آلفا باشه همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه میتونه شکر گزاری زبانی و مکتوب باشه همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه جملات تاکیدی در قبل از به خواب رفتن و بعد از بیدار شدن باشه همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه تکرار جملات تاکیدی و انرژی دار به صورت آگاهانه و روزانه و به طور مدام هر روز در مدت زمان 5 تا 15 دقیقه باشه همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه تصویر سازی در موج آلفا در زمان مدیتیشن باشه به دو شکل که ابتدا خودتون رو با اون باورهای محدود کننده ببینید و بعد خودتون رو در موقعیت دیگر با باورهای جدید و سازنده ببینید همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه انجام عمل جدید به جای عکس العمل قبلی و تکراری در مواجهه با موقعیت هایی که پیش میاد باشه(همون آگاهی که استاد آموزش دادند )
    میتونه انجام ای اف تی باشه
    میتونه مطالعه کتاب باشه
    میتونه دیدن فیلمهای در جهت باور جدید باشه
    میتونه بودن در جمع ثروتمندان باشه
    میتونه خوندن زندگی نامه انسانهای موفق باشه
    .
    .
    .
    .
    .
    تغییر باور همانند آموزشهای استاد یک فرایند هست و نتیجه آنی نداره اما انجام تمام کارهای بالا میتونه شمارو در انتهای مسیر به جایی که میخواید برسونه
    این تجربیاتی بود که تا به اینجای کار کسب کردم و آموزش همچنان ادامه داره
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ویرایش توسط Ali97 : 01-14-2023 در ساعت 16:36
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,695 بار در 875 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    باور دارم که عالی هستید
    سروش عزیز و مهرداد جان خیلی عالی راهنماییتون کردند و من هم اطلاعاتی رو که دارم در اختیارتون میگذارم و انشالله که جمع بندی این سه پست بتونه شمارو به نتیجه اصلی برسونه
    ابتدا اولین کاری که انجام میدیم شناسایی باورهایی هست که داریم و تعدادیشون مثبت هست و باعث پیشرفتمون میشه و تعدادیش هم منفی هست که مانع پیشرفت میشه ، که خوب خدارو شکر به این مرحله رسیدین و تونستین باورهاتون رو شناسایی کنین و بنویسین رو کاغذ ، طبق گفته استاد و آموزه هایی که هست همین که شناسایی کردید و فهمیدید کجا هستید 50% مسیر رو طی کردید
    باورها همون افکاراتی هستند که خودآگاهانه یا نا آگاهانه از طریق جامعه و اطرافیان و رسانه و ... در ما ایجاد شدند و همراه با احساسات که داشتیم اونقدر تکرار شدند که وارد ذهن ناخودآگاهمون شدند و ما در لحظه بدون فکر کردن عملشون میکنیم و بعضیشون هم از ابتدا با ما بودند که میشه همون ژنتیکی .
    این بخشی که مینویسم ، نظریه های متفاوتی در مورد ذهن ناخودآگاه هست و من اونی رو که قبول کردم براتون مینویسم
    ذهن خودآگاه همونی هست که کارش تحلیل هست و منطق و ما با اون اطلاعات دریافتی رو پردازش میکنیم و آگاهانه و منطقی یا قبولشون میکنیم یا ردشون میکنیم
    ذهن ناخودآگاه همونی هست که بر اساس تکرار افکارات همراه با احساسات تبدیل به عادت و باور شده ، پس ذهن ناخودآگاه با احساسات داره برنامه ریزی میشه و دیتای دریافتی رو قبول میکنه
    حالا اینجا ذهن ناخودآگاه تقسیم میشه به دو قسمت نا خودآگاه فردی و نا خودآگاه جمعی
    ناخودآگاه فردی همون افکارات و اطلاعاتی هست که ما از اطرافیان و خانواده و رسانه و محیط و ... دریافت کردیم و بر اساس تکرار با احساسات تبدیل به باور شده
    اما ناخودآگاه جمعی چیه ؟
    ما در بدو تولد همراه با یک اطلاعاتی به دنیا میایم و خالی خالی نیست ذهن و مغزمون و ذات میگن بهش ، مثلا گریه کردن نوزاد وقتی گرسنشه ، پس ما در بدو تولد هم یک اطلاعاتی داریم و خالی خالی نیستیم ، حالا میبینید که بعضی ها مریضی هایی رو که اجدادشون داشتند رو دارند و یا افسردگی که در اجدادشون بوده در اونها هم وجود داره تیک های عصبی که اجدادشون داشتند اونها هم دارند و .... ، حالا ما از کجا میایم و این ذهن ناخودآگاه جمعی کجاست وچطور میشه تغییرش داد و .... اینا بماند که مبحث بسیار سنگینی هست و امکان نوشتن نیست ، فقط همین رو بدونید که بعضی باورها هم از اجدادمون برا ما رسیدند
    ابتدا باید باور شناسایی بشه و بعد مثل یک فیلم به عقب زده بشه و تا بره برسه به سر منشاء تا شخص بدونه منشاء شروع این باور از کجا بوده و جا در ناخودآگاه فردی داره یا جمعی و اون رو که پیدا کرد ،این کارهارو انجام میده : میتونه از اون محیط دوری کنه ، از اون شخص دوری کنه ، از اون کار دوری کنه و ..... پس خودتون باید منشاش رو پیدا کنید ،چون ابتدا باید جلو ورودی رو بگیریم
    حالا که شناسایش کردید کم کم باید مانع ورود ورودی های قبلی بشید و کم کم شروع کنید ورودی های جدید رو وارد کنید و جایگزین کنید با قبلی ها ، این بسیار زمانبر هست و کار یکی دو ماه نیست شاید ماها یا سالها طول بکشه ، حالا نحوه ورود اطلاعات جدید چیه ؟
    میتونه جملات تاکیدی در قبل از به خواب رفتن و بعد از بیدار شدن باشه همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه تکرار جملات تاکیدی و انرژی دار به صورت آگاهانه و روزانه و به طور مدام هر روز در مدت زمان 5 تا 15 دقیقه باشه همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه تصویر سازی در موج آلفا در زمان مدیتیشن باشه به دو شکل که ابتدا خودتون رو با اون باورهای محدود کننده ببینید و بعد خودتون رو در موقعیت دیگر با باورهای جدید و سازنده ببینید همراه با احساسات شادی و ...
    میتونه انجام عمل جدید به جای عکس العمل قبلی و تکراری در مواجهه با موقعیت هایی که پیش میاد باشه(همون آگاهی که استاد آموزش دادند )
    میتونه مطالعه کتاب باشه
    .
    .
    .
    .
    .
    تغییر باور همانند آموزشهای استاد یک فرایند هست و نتیجه آنی نداره اما انجام تمام کارهای بالا میتونه شمارو در انتهای مسیر به جایی که میخواید برسونه
    سلام علی جان ممنون بابت پست مفیدت
    یه سوال سایتی یا کانالی رو میشناسی که آهنگهای سابلیمینال خوب داخلش باشه و خودتون استفاده کرده باید ؟؟؟
    دوستان دیگه هم اگه اطلاعی دارید ممنون میشم بهم بگید

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    همونطور که متوجه شدیم ما انسانها از روح خداوند در درونمون دمیده شده و ما نیز همانند خداوند نیروهایی داریم که قدرت خلق هر چیزی رو داریم و فقط اطلاع نداریم ازش و نمیدونیم چطور ازش استفاده کنیم
    در زیر کلیپی هست با عنوان اثبات خدا در 5 دقیقه ، در اون بخشی از جملات بود که در زیر براتون مینویسم و خودتون هم فایل رو نگاه کنید شاید شما دریافتی های بیشتری داشتید و با ما به اشتراک گذاشتید

- پس ما نیروهایی داریم که آنها را قوانین طبیعت می نامیم که دارای ویژگی های زیر هستند :
    مادی نیستند .
    قادرند روی ماده اثر بگذارند .
    قادرند که ماده را از هیچ مطلق خلق کنند .
    پیش از این جهان و شروع این جهان وجود داشته اند .
    لینک فایل :
    https://uupload.ir/view/اثبات_خدا_در_5_دقیقه_53ti.mp4/
    @KingMilad
    ما
    ما یک

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام علی جان ممنون بابت پست مفیدت
    یه سوال سایتی یا کانالی رو میشناسی که آهنگهای سابلیمینال خوب داخلش باشه و خودتون استفاده کرده باید ؟؟؟
    دوستان دیگه هم اگه اطلاعی دارید ممنون میشم بهم بگید
    سلام و وقتتون بخیر فردریک عزیز
    باور دارم که عالی هستید
    من سایتی رو نمیشناسم و پیشنهادی هم نمیدم ، خودتون میتونید با صدای خودتون جملاتی رو که میخواید ضبط کنید و در آهنگ دلخواه خودتون جاگذاریش کنید و سابلیمینال شخصی خودتون رو داشته باشید ، مهرداد جان و حاج محمد پیگیر این موضوع بودند و در پستهای قبلی مهرداد عزیز نرم افزاری رو برا گوشی معرفی کردند ، میتونید از اونها راهنمایی بگیرید و استفاده کنید .
    من خودم ساختم و با جملات خودم
    ما
    ما یک

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

1,847 بار در 261 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی

<.... اگر تمام مشکلات شما یا علت های مشخص درد و رنج شما یا شور بختی شما همین امروز و به طور معجزه آسایی برطرف شوند اما حضور یا آگاهی شما بیشتر نشود طولی نمیکشد که خودتان را درگیر مجموعه مشکلات یا دلایلی برای داشتن درد و رنج خواهید دید که همچون سایه ای هرجا بروید دنبال شما خواهد امد . در زمان رستگاری وجود ندارد. شما نمیتوانید در اینده رها شوید ....>

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از mahdinorozi عزیز تشکر کرده اند:

31,817 بار در 9,935 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8495 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. توی یکی از فایلها ، استاد گفتن که ، من روی یک مبحث پرایس اکشنی ، به مدت یک سال و نیم ، روزی 10 ساعت ، تمرین انجام دادم ، تا به جواب مورد نظرم برسم .
    سوالم : چطور میشه ، فردی ، میتونه روزی 10 ساعت ، به مدت یک و سال و نیم ، بصورت منظم ، تمرین کنه ؟ من ممکن هستش ، دو روز ، پشت سر هم ، 10 ساعت ، تمرین کنم . ولی روز سوم ، دیگه ذهن و جسمم خسته میشه ، و فوقش در روز سوم ، بتونم 3 ساعت ، تمرین کنم . وقتم هم کاملا آزاد هستش و جای دیگه ای کار نمیکنم . فرق منی که یک و سال و نیم هستش که دوره رو تهیه کردم ، ولی تمومش نکردم ، با کسیکه ، توی شیش ماه ، تمومش میکنه ، چیه ؟ خستگی ذهنی و خستگی جسمی رو چطور ، کمترش کنم ؟
    آیا برنامه ریزی خاصی باید داشت ؟ مدیتیشن و ورزش منظم انجام بدیم ? @amino @oveys @Brian @ariya @Hfada @hoseinrahimi
    سلام
    فرقش توی نیاز و دایره اهمیت افراده
    برای یکی تمرین روی فارکس از نون شب هم واجب تره ولی برای یک فرد دیگر فقط تایم هایی که کاری نداره فارکس کار میکنه
    و دیگری توی لایف استایل هرکسی است که مختص به خود اون فرده و برنامه ای که زندگیش داره
    اینکه شما نمیتونید 10 ساعت تمرین کنید ایرادی نداره شما دوره رو توی 2سال تموم میکنید و دیگری توی 6 ماه
    این مهم نیست مهم تسلط و فهم موضوعات گفته شده اس
    برنامه ریزی رو قطعا داشته باشید
    مدیتیشن رو دست کم نگیرید
    ورزش هم اگر نمیکیند شروع کنید حتی اگر در حد پیاده رویه
    یادتون باشه ترید کردن فقط یک کار نیست
    یک سبک زندگیه
    معامله گری فرایندی برای کشف خود است

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از ariya عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر. توی یکی از فایلها ، استاد گفتن که ، من روی یک مبحث پرایس اکشنی ، به مدت یک سال و نیم ، روزی 10 ساعت ، تمرین انجام دادم ، تا به جواب مورد نظرم برسم .
    سوالم : چطور میشه ، فردی ، میتونه روزی 10 ساعت ، به مدت یک و سال و نیم ، بصورت منظم ، تمرین کنه ؟ من ممکن هستش ، دو روز ، پشت سر هم ، 10 ساعت ، تمرین کنم . ولی روز سوم ، دیگه ذهن و جسمم خسته میشه ، و فوقش در روز سوم ، بتونم 3 ساعت ، تمرین کنم . وقتم هم کاملا آزاد هستش و جای دیگه ای کار نمیکنم . فرق منی که یک و سال و نیم هستش که دوره رو تهیه کردم ، ولی تمومش نکردم ، با کسیکه ، توی شیش ماه ، تمومش میکنه ، چیه ؟ خستگی ذهنی و خستگی جسمی رو چطور ، کمترش کنم ؟
    آیا برنامه ریزی خاصی باید داشت ؟ مدیتیشن و ورزش منظم انجام بدیم ? @amino @oveys @Brian @ariya @Hfada @hoseinrahimi
    سلام وقت بخیر دوست عزیز ببخشید بنده تگ نشدم دارم جواب میدم

در کل نه اون دوستمون که تویی شیش ماه تموم کرده خیلی جلو تر از شماست نه شما خیلی عقب تر هستید (کلمه خوشبحالت خیلی کلمه ای پر از نا امیدی هستش)

زمان مهم نیست نقشه راه رو طی کردن مهمه

ولی دلیلی که من میبینم احتمالله اشتیاق سوزان برای اموزش فارکس باشه من زمانی که نقشه راهو طی میکردم اوایلش اوناجاا که بودم نه مانیتور بزرگ داشتم نه میز نه صندلی فقط یه لپ تاب و دقتر و قلم که گردنمم درد میگرفت از بس دراز کشیده نگاه به فیلم هایی اموزشی میکردم اینقد ویدیو ها رو میدیدم که چشامو میبستم کندل ها میومد جلو چشمم (خخخ)

الان یه دوره راجب کار خودم خریداری کردم با اینکه مانیتور و میزو صندلیم اوکیه هنوز تمومش نکردم اقا کوین تردو اگه اشتباه نکنم میگه که شما چقدر طالب اون خواستت هستی یعنی حاضی از چه چیز هاییت بزنی که برسی بش؟؟؟

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    باور دارم که عالی هستید
    تکمیل کننده پست قبلی
    اما ناخودآگاه جمعی چیه ؟
    میتونه مطالعه کتاب باشه
    .
    .
    .
    .
    .
    سلام و وقتتون بخیر عرفان جان
    باور دارم که عالی هستید
    تعطیلات هست و داشتم فایلهای انگیزشی یک سال گذشتم رو جمع بندی میکردم و به یکی از فایلهای دارن هاردی در مورد باور رسیدم و برام بسیار جالب بود ، چون دیروز پست شما در مورد باور بود و من هم در پاسخش توضیحاتی دادم و امروز این فایل به چشمم خورد و خودمم نشستم دوباره نگاهش کردم و دیدم نتیجه خوب بود ، بعد از اینکه یک سال پیش دیده بودم تونسته بودم تا حدودی با اطلاعاتی که در اون زمان از این فایلها کسب کنم شمارو راهنمایی کنم و بخشهایی از پستم هم از یک آموزش دیگه بود
    در زیر لینک هر 5 قسمت رو میگذارم تا دوستان استفاده کنند
    گاهی وقتها شنیدن بعضی کلمات یا جملات از شخص با سابقه تر و مطرحتر بهتر میتونه رو انسان تاثیر بگذاره و کمی بیشتر از اطلاعات رو دریافت کنه و سوگیری یا همون فیلتر ذهنیش رو کنار بزنه تا بتونه شخصی که گوش میده و میبینه فایل رو بتوونه قبول کنه چیزهایی رو که گقته میشه
    هر فایل 10 دقیقست پس در مجموع 50 دقیقه وقتتون رو بگذارید و در مورد باورها و تاثیراتشون و راهکارهاش اطلاعات کسب کنید و عمل کنید تا موفق بشید
    1: https://s27.picofile.com/file/8458496092/1.mp4.html
    2: https://s27.picofile.com/file/8458496976/2.mp4.html
    3: https://s26.picofile.com/file/8458497876/3.mp4.html
    4: https://s27.picofile.com/file/8458498918/4.mp4.html
    5: https://s26.picofile.com/file/8458499468/5.mp4.html
    @Erfanalk
    ما
    ما یک

18. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,181 بار در 1,623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

سلام
    امیدوارم خوب باشین
    من هم نظرم رو میگم راجب این موضوع البته نظر شخصی خودم نیست و برداشتم از سخنان خوده استاده
    ببینید فرق شما با کسی که میتونه روزی مثلا 10 ساعت تمرین کنه این هست که اون شخص عادت تمرین زیاد رو در خودش نهادینه کرده و اصلا خسته نمیشه ولی شما اگه ده ساعت بشینید پای چارت خسته میشید و حتی ممکنه بعد از چند روز از چارت بدتون بیاد..
    و مطمن باشید اون شخص هم از روز اول روزی 10 ساعت تمرین نمیکرده از تاییم کم شروع کرده و به تدریج اون رو رسونده به 10 ساعت...
    در مورد عادت و ایحاد اون هم استاد خیلی زیاد صحبت کردن تو دوره میتونید استفاده کنید...
    موفق باشید
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع