صفحه 307 از 556 نخستنخست ... 207257297305306307308309317357407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,061 به 3,070 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

4,879 بار در 695 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 38 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت بخیر . تشکر میکنم از دوستانی که راهنمایی کردند .

یک نقل قول از آقای حسین عباسمنش ( از مدرسان قانون جذب ) .
    توی یکی از فایل هاشون ، یک مطلبی رو گفتن : برای اینکه بتونیم به سمت هدف مون حرکت کنیم ، اولین کاری که باید انجام بدیم ، این هستش که ، ترمز های زندگی مون رو شناسایی کنیم .
    برفرض ، شخصی میخواد ، هر روز ، 10 ساعت ، فارکس بخونه . این شخص ، سه روز ، پشت سرهم ، 10 ساعت ، تمرین میکنه ، ولی در روز چهارم ، از لحاظ جسمی و ذهنی ، خسته میشه ، یعنی در روز چهارم ، فوقش ، بتونه سه ساعت ، مطالعه کنه . در روز پنجم ، دو ساعت ، مطالعه میکنه ، و رفته رفته ، این شخص ، از مطالعه ، زده میشه ، و کلا ، مطالعه رو رها میکنه .

دلیل اینکه این شخص ، مطالعه رو رها کرده چی بوده ؟ چون این شخص ، مرحله ی اول ( شناسایی ترمز ها ) رو انجام نداده .

خب این شخص ، یک کاغذ برمیداره و ترمز های زندگیش رو مینویسه :
    1 - ترمز اول : هرروز چهار ساعت با موبایل ، کار میکنه که باعث خستگی جسمی و ذهنی اش میشه . برای همین ، در طول روز ، این شخص ، برای مطالعه ، انرژی کمی خواهد داشت ، و مطالعه ، براش ، خسته کننده ، خواهد شد .
    2 - ترمز دوم : بحث کردن بیهوده با افراد مختلف در طول روز ، که باعث میشه ، شخص ، ذهن آرامی نداشته باشه ، و در نتیجه ، نداشتن ذهن آرام ، مطالعه را خسته کننده خواهد کرد .
    3 - ترمز سوم : دوست بودن با افراد سمی ، که اعتماد به نفس شخص را پایین می آوردند و باعث نشخوار ذهنی شخص میشود . یعنی هنگام مطالعه ، شخص ، به هزار تا موضوع دیگه ، فکر میکنه ، که چرا اون کارو نکردم ، چرا اون کارو کردم ، چرا به من اون حرف رو زد و... . باعث میشه ، شخص ، تمرکز نداشته باشه ، و مطالعه ، براش ، خسته کننده میشه .
    4 - ترمز چهارم : شب ها دیر میخوابه ، که باعث میشه ، صبح ها دیر از خواب بیدار بشه . کلی از کارهاش ، عقب میفته . ساعات زیادی رو که میتونست ، مطالعه کنه رو خواب بوده . این باعث میشه ، شخص از لحاظ ذهنی ، کلافه بشه که همین ، منجر به به خستگی جسمی هم میشه . در نتیجه ، شخص ، احساس نا منظم بودن میکنه و در طول روز ، ذهنش آروم نیست . و مطالعه براش ، لذت بخش ، نخواهد بود .

و ..... ترمز های دیگه که هر شخص باید ، خودش ، شناسایی کنه و تاثیرشون رو کم کم ، از زندگیش ، کمتر بکنه .

نکته مهم : از آقای حسین عباسمنش : قبل از انجام هر کاری ، در ابتدا باید ، ترمز هایی که باعث میشه ، رسیدن به هدف ، سخت بشه رو شناسایی کنید ، روشون کار کنید که تاثیرشون ، در زندگی تون ، کم بشه .
    بعدش ، به راحتی ، به سمت هدف تون ، حرکت خواهید کرد .

این مطلب ، بیانگر همان حرفی هستش که استاد امینو @amino عزیز ، گفتن : در ابتدا ، به مدت 21 روز ، کارهایی که در طول روز انجام میدین رو یادداشت کنید . بعدش ، از بین یادداشت هاتون ، کارهای بیهوده را شناسایی کنید . و کم کم حذفشون کنید . @oveys

نکته - نقل قول : برای اینکه ، به موفقیت برسید ، لازم نیست کارهای زیادی انجام بدید . بلکه ، خیلی از کارهایی که در حال حاضر دارین انجام میدین رو نباید ، انجام بدین .
    اگه دقت کنید ، متوجه میشید ، ترمز هایی که گفته شد ، کارهایی نبودند که باید انجامشون ، بدیم ، بلکه ، کارهایی بودند که نباید انجامشون بدیم.
    آقای امینو هم گفتن : اگه بتونیم ، در بررسی چارت ، آروم پای چارت بشینیم و کار اضافی ، انجام ندیم ، درصد موفقیت مون رو خیلی بالا میره .
    ویرایش توسط Ali.m : 02-27-2023 در ساعت 02:37

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ali.m عزیز تشکر کرده اند:

4,879 بار در 695 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 38 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیز
    فرمودید هرروز و روزانه ۱۰ ساعت

پس استراحت چی؟
    ما فقط یک بعد رو دیدیم . در این بین استراحت کجاست؟
    -----------------
    سلام محمد جان وقت بخیر . ممنونم . میشه 10 ساعت رو تقسیم بندی کرد . مثلا 10 ساعت رو به پنج تا 2 ساعت ، تقسیم کرد . بین شون هم استراحت کرد . البته این 10 ساعت ، مثال بود . بستگی به روحیه و شرایط دیگه ی شخص داره ، که چقدر مطالعه کنه . 10 ساعت نشستن پای چارت ، ممکنه خسته کننده باشه . من خودم ، به این حرفی که میزنم فعلا نتونستم کامل ، عمل کنم . فوقش ، هرروز ، 5 ساعت پای چارت میشینم . یکباره هم نمیشه ، مدت زمان مطالعه رو افزایش داد . به مرور زمان باید این اتفاق بیفته . به نظر من همون تکنیک 21 روز استاد ، خیلی میتونه موثر باشه . چون تغییرات رو آروم آروم ایجاد میکنه ، نه به یکباره . به قول استاد ، بک آپ مغزمون ، اجازه ی تغییر یکباره رو به ما نمیده . در بازی فراوانی ، بک آپ مغزمون که فقیر هستش رو توی چند ماه ، آروم آروم ، تغییرش میدیم ، و اطلاعات جدید ( ثروت ) را جایگزینش میکنیم . چون سیستم مغزمون اینجوریه که تغییر یکباره رو قبول نمیکنه .
    زمانیکه ترمز های زندگی مون رو کم کم حذف میکنیم ، مغزمون ، راحت تر ، تغییر رو قبول میکنه .
    قانون جذب هم هدفش همینه : ترمز هایی که مانع رسیدن به هدف میشن رو کمترش کن ( تا حالت رو خوب نگه داری ) . در نتیجه ، مغزت ، تغییرات رو راحت تر ، قبول میکنه ، بعدش ، مسیر رسیدن به هدفت ، راحت تر ، و لذت بخش ، خواهد بود .
    ویرایش توسط Ali.m : 01-20-2023 در ساعت 10:58

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali.m عزیز تشکر کرده اند:

younesr آواتار ها
    599 بار در 132 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !

https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !
    https://t.me/pump_upp

6. یک کاربر برای این پست سودمند از younesr عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    3,531 بار در 431 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    چرا اکثر افراد می خواهند بمیرند و به بهشت بروند و در آنجا به دور از بیماری و رنج زندگی کنند اما کاری نمی کنند که در این دنیا کمتر رنج بکشند و بیمار نشوند ؟
    چرا اکثر افراد منتظر هستند و دست بکار نمی شوند که خودشون درون خودشون این حالت روحی رو ایجاد کنند و در این دنیا این حالت رو بوجود بیاورند؟
    شاید پاسخ این سوالات برای شخص من سالها طول بکشه ولی اگر پاسخی براش پیدا شد در این تاپیک میزارم / من عمیقا شیرجه زدم در روانشناسی فردی

قطعا چک لیستشو مینویسم تا دوستان هم بتونند بهره ببرند اما یک چیز رو میدونم که این مسیر استاد نداره چون شخص باید به بیداری برسه
    مثل یک استاد ذن که میتونه تشخیص بده که شخص به بیداری رسیده یا خیر اما نمیتونه اونو بیدار کنه

موفق باشید
    با سلام و عرض ادب
    بر خودم وظیفه دونستم به نوبه خود از مطالب بسیار کاربردی و مفیدی که در انجمن قرار میدین و همچنین از راهنمایی های ارزنده شما دوست عزیز تقدیر و تشکر کنم و واقعا بودن در کنار شما و بقیه عزیزانی که هر روز زحمت میکشن و در جهت بالارفتن آگاهیهای بچه های انجمن تلاش میکنن ، مایه افتخار بزرگی است .
    آرزوی صحت و سلامتی و ثروت برای همه دوستان و همراهان دارم

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,045 بار در 721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

فراکتال هستی و درک ما در زندگی از آن

سلام روزعالی متعال
    داشتم مطالب سالهای قبل را برای خودم نت برداری می کردم .حالم رو خوب می کنه ولازمه این روزاست برام.
    حال خوب برای همه آرزو دارم

هستی براساس فرکتال طراحی شده وبا تناسبات ریاضی و ریاضی هم دروغ نمیگه
    الهام پایه واساس همه علوم وداشته های بشرهست.مثلا سیب تو سر خیلی ها خورده ولی فقط نیوتون متوجه قانون جاذبه شده البته شرط دریافت الهام حضور ذهن در زمان حال است.الهام همیشه میاد اگر در زمان حال نباشیم پستجی اونو برمیگردونه میگه گیرنده در آدرس نبود.
    پرتو خورشید عشق بر همه افتد ولیک سنگ به یک نوع نیست تا همه گوهر شود (سعدی)
    فراکتال ها:
    1: هست غیر قابل تعریف: بی مانند بودن،خدا،کمال.بی نیازی
    2: این جهان دوقطبی است (جهان من و تو).هرچیز با ضد خودش شناسایی می شود مثل روزبا شب.تجزیه با ترکیب.مثبت درمقابل منفی.و...
    3: بالاترین فراکتال هستی :مثلث با راس های (هوشمندی کل ،ماده،انرژی)ومثلث دیگر(ضد هوشمندی،ضدماده،ضدانرژی) هردو مثلت درآن واحد باهم و هم ودرتعادل هستند. ....
    5:نردبان خلقت :
    سطوح کمال فلسفی عرفانی ادیان
    5 خدا خدا(مطرب) خدا
    4 هوشمندی ساز قلم (اعمال)
    3 قانون آهنک حرف مثل ن
    2 اعداد رقص نوشته
    1 هستی هستی کتاب هستی

ما بر در و بام عشق،حیران آن بام،که نردبان ندارد
    ........
    هر ذره پر از فغان و غوغاست اما چه کند زبان ندارد
    رقص است زبان ذره زيرا جز رقص دگر زبان ندارد
    7: هفت سطح آگاهی درهستی هست.که آدم قراره به ادارک آن برسد.ومیرسد(الست...)
    عقل گويد شش جهت حدست و بيرون راه نيست. عشق گويد راه هست و رفته ام من بارها (مولوی)
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,743 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

مهم ترین ترمزی که من دارم و شناساییش کردم بهم ریختن روانی بعد از استاپ خوردنه و باعث میشه عینیتم کامل از بین بره و دقیقا فردای اون ضرر بر میگردم به تنظیمات کارخانه ، چیزی که برای خیلیا اصلا ترمز نیست راهکاری که در نظر گرفتم بعد ترید ضرر ده سیستم رو خاموش کنم تا فردا

یه تست شخصیت شناسی به نام هارتمن هست که به دوستان توصیه میکنم انجام بدهند و ببینند چه شخصیتی دارند

توضیح کوتاه در مورد این تست : شما بعد از پاسخ دادن به 48 سوال در یکی از چهار دسته ی سفید ، زرد ، قرمز ، آبی تقسیم بندی می شوید ، هر کدومش یه سری ویژگی ها داره
    اما چه شخصیتی برای ترید لازمه ، که اگه دارید خوش بحالتون ولی اگه ندارید باید ایجاد کنید
    انسانی که منطقش قالب باشه بر احساساتش ( به شخخصه همونطور که گفتم بشدت احساسی هستم ) راهکار مطالعه در زمینه هوش هیجانی
    انسان صبور (همون مطلبی که دوست عزیزم ممو اشاره فرمودند)
    کسی که دانشجو باشد ( علاقه داشته باشد بیشتر به جای یاددادن یاد بگیرد) ، کنجکاو و پرسشگر ( من خودم ضعف دارم تو این موارد)
    شکم سیر باشه ( ینی برای جبران هزینه های زندگی و بدهی که داره وارد بازار نشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر . تشکر میکنم از دوستانی که راهنمایی کردند .

یک نقل قول از آقای حسین عباسمنش عزیز ( از مدرسان قانون جذب ) .
    توی یکی از فایل هاشون ، یک مطلبی رو گفتن : برای اینکه بتونیم به سمت هدف مون حرکت کنیم ، اولین کاری که باید انجام بدیم ، این هستش که ، ترمز های زندگی مون رو شناسایی کنیم .
    برفرض ، شخصی میخواد ، هر روز ، 10 ساعت ، فارکس بخونه . این شخص ، سه روز ، پشت سرهم ، 10 ساعت ، تمرین میکنه ، ولی در روز چهارم ، از لحاظ جسمی و ذهنی ، خسته میشه ، یعنی در روز چهارم ، فوقش ، بتونه سه ساعت ، مطالعه کنه . در روز پنجم ، دو ساعت ، مطالعه میکنه ، و رفته رفته ، این شخص ، از مطالعه ، زده میشه ، و کلا ، مطالعه رو رها میکنه .

دلیل اینکه این شخص ، مطالعه رو رها کرده چی بوده ؟ چون این شخص ، مرحله ی اول ( شناسایی ترمز ها ) رو انجام نداده .

خب این شخص ، یک کاغذ برمیداره و ترمز های زندگیش رو مینویسه :
    1 - ترمز اول : هرروز چهار ساعت با موبایل ، کار میکنه که باعث خستگی جسمی و ذهنی اش میشه . برای همین ، در طول روز ، این شخص ، برای مطالعه ، انرژی کمی خواهد داشت ، و مطالعه ، براش ، خسته کننده ، خواهد شد .
    2 - ترمز دوم : بحث کردن بیهوده با افراد مختلف در طول روز ، که باعث میشه ، شخص ، ذهن آرامی نداشته باشه ، و در نتیجه ، نداشتن ذهن آرام ، مطالعه را خسته کننده خواهد کرد .
    3 - ترمز سوم : دوست بودن با افراد سمی ، که اعتماد به نفس شخص را پایین می آوردند و باعث نشخوار ذهنی شخص میشود . یعنی هنگام مطالعه ، شخص ، به هزار تا موضوع دیگه ، فکر میکنه ، که چرا اون کارو نکردم ، چرا اون کارو کردم ، چرا به من اون حرف رو زد و... . باعث میشه ، شخص ، تمرکز نداشته باشه ، و مطالعه ، براش ، خسته کننده میشه .
    4 - ترمز چهارم : شب ها دیر میخوابه ، که باعث میشه ، صبح ها دیر از خواب بیدار بشه . کلی از کارهاش ، عقب میفته . ساعات زیادی رو که میتونست ، مطالعه کنه رو خواب بوده . این باعث میشه ، شخص از لحاظ ذهنی ، کلافه بشه که همین ، منجر به به خستگی جسمی هم میشه . در نتیجه ، شخص ، احساس نا منظم بودن میکنه و در طول روز ، ذهنش آروم نیست . و مطالعه براش ، لذت بخش ، نخواهد بود .

و ..... ترمز های دیگه که هر شخص باید ، خودش ، شناسایی کنه و تاثیرشون رو کم کم ، از زندگیش ، کمتر بکنه .

نکته مهم : از آقای حسین عباسمنش : قبل از انجام هر کاری ، در ابتدا باید ، ترمز هایی که باعث میشه ، رسیدن به هدف ، سخت بشه رو شناسایی کنید ، روشون کار کنید که تاثیرشون ، در زندگی تون ، کم بشه .
    بعدش ، به راحتی ، به سمت هدف تون ، حرکت خواهید کرد .

این مطلب ، بیانگر همان حرفی هستش که استاد امینو @amino عزیز ، گفتن : در ابتدا ، به مدت 21 روز ، کارهایی که در طول روز انجام میدین رو یادداشت کنید . بعدش ، از بین یادداشت هاتون ، کارهای بیهوده را شناسایی کنید . و کم کم حذفشون کنید . @oveys

نکته - نقل قول : برای اینکه ، به موفقیت برسید ، لازم نیست کارهای زیادی انجام بدید . بلکه ، خیلی از کارهایی که در حال حاضر دارین انجام میدین رو نباید ، انجام بدین .
    اگه دقت کنید ، متوجه میشید ، ترمز هایی که گفته شد ، کارهایی نبودند که باید انجامشون ، بدیم ، بلکه ، کارهایی بودند که نباید انجامشون بدیم.
    آقای امینو هم گفتن : اگه بتونیم ، در بررسی چارت ، آروم پای چارت بشینیم و کار اضافی ، انجام ندیم ، درصد موفقیت مون رو خیلی بالا میره .
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنون جناب میر توحید این ویدیو رو حداقل یک هفته نگاه باید کنم هر روز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و فوقالعاده فعال در بحث روانشناسی.
    لذت میبرم ازاینکه اینقدر پیگیر این مطالبین. عالیه.
    سوال شما چند بخش جواب میخواد که سعی میکنم روشنتر توضیح بدم.

اصولی که ما از استاد یادگرفتیم صرف این نبوده که چون ایشون مطح کردن و ماهم شنیدیم پس مطلب رو یاد گرفتیم.
    ارائه درسته اطلاعات در بستره درست ، خواست و اشتیاق مخاطب این دیتاها ، عزت نفس شرکت کننده و روانشناسی ،
    تمرین و رفع ایرادات و تمرین و منتورینگ ، همگی درکنارهم باعث میشن که به بتونیم اصولی که استاد میگن رو ببینیم.
    با طی مسیری که همه نوع روندی رو توش داشته. که بنسبت بازه زمانی ( سنتون رو نمیدونم ) مثلا 24 ساله روند صعودیه
    و بنسبت بازه زمانی 5 روزه نزولیه و و و

چیزی که دارید میپرسید درسته و امکانش هست. یک نمونه مثال زدین شما. نمونه دیگه اش خوده فرایند یادگیری مطلبی یا دیتایی
    هستش که بدستمون میاد. همگی میدونیم ذهن ما برای یادگیری مطلبی لازمه تیکه تیکه و خورد خورد دیتا منتقل بشه و بنسبت اون
    دیتا و مطلب هم تمرینات مختص خودشو لازم داره. پس شما الان میدونید که فرایند یادگیری برای ذهن چطوریه و یکباره و یک شبه اتفاق
    نمیوفته و سعی میکنید برای کم کردن فرایند یاد گیری کیفیت یادگیریتون و تمریناتتون رو ببرید بالا. هیچ راه دیگه ای من نمیدونم.

برای کم کردن وزن درصورت اضافه وزن یا برای داشتن تناسب اندام یا سلامت جسمانی و ذهنی چک لیستی که دارید و پیاده میکنید
    میشه همون دیدنه اصولش که شامل تغذیه درست ورزش درست و متناسب با هدف و وضع موجود و و و.

از کلمه رنج استفاده کردین.

یه توضیح خیلی سرفصلی و حدال امکان کوتاه عرض میکنم:

بدونه رنج رشدی وجود نداره.

این سوال رو که چطور بدونه رنج رشد کنم درحقیقت ذهن و فکرتون داره میپرسه نه شما.

اغلب اینطور داره جامیوفته و افتاده که مدیتیشن یعنی چیزی برای حل مشکلات! نه بودا نه لائوتسه نه اکهارت نه اوشو هیچ کدوم چنین
    چیزی رو نمیگن و چنین هم تشویق نمیکنن مخاطب رو! مدیتیشن فقط و فقط کمکی هست برای بیرون اومدن از چرخه افکار و کاسه ذهن.
    نه نوع نشستن مهمه ( مهمه ولی تمام کننده نیست ) و نه چه فرکانسی موزیک گوش دادن ( بهتره هیچ اهنگی شنیده نشه ) مهمه!
    تنها و تنها یک ابزار هست بعنوان کمک کننده و تسهیل کننده برای فرد که بتونه از ظرف ذهنش بیاد بیرون.

با این توضیح متوجه میشیم که بازم هیچ راه میانبوری نداریم یا جادویی هم نداریم. اما یه کلمه برامون گفته شد. تسهیل کننده.

رنج بخشی از مسیره. اینو باید بپذیریم. مدیتیشن بهمون کمک میکنه که بتونیم این رنج رو بپذیریم نه اینکه حذفش کنیم! چنین چیزی وجود نداره.
    پذیرش یعنی اینکه درعین حال که دارم از انجام فعالیتی رنج میبرم اذیت میشم ولی اون حالت مانع از ادامه مسیر یا انحراف از مسیر نمیشه.

اون اوایل که دوره فراکتالی ثبت نام کردم با یسری از دوستان بعده دیدنه فایل ها رفتیم تلگرام و قبیله زدیم تا با راه میانبود و مخلوط این دیتا و اون
    دیتا برسیم به چوب جادو و راحت ترید بزنیم. هیچی گیرمون نیومد که هیچ ، زمانمونم تلف شد! بعد برای شروع مجدد یسری از همون جمع منصرف
    شدن یسری ها بسختی پیش اومدن و یسریام تونستن موفق بشن.
    ماهم دنباله کم کردن و از بین بردنه اون رنجی بودیم که از مقید بودن به متدد و مطالب استاد و تمریناتشون و نحوه پیش رفتن بهمون داشت وارد میشد.
    و ذهن رو ببینید که چقدر موزیانه و زیرک ( درظاهر ) راه حل داشت میداد بهمون!

بریم سراغه کلمه تسهیل کننده.

با کمک مدیتیشن و خودآگاهی و روانشناسی و از این دست مطالب ، ما مدت زمانی رو که باید درگیره اون ذهن باشیم رو به حداقل ممکن ( بنست سطح آگاهی
    هر فرد ) میرسونیم و در طی مسیر برای هر هدفی تحت تاثیره رنج و سختی و گره های فکری و بازی های فکری قرار نمی گیریم. به این ترتیب شما در هر کاری
    محکوم میشید به موفق شدن.
    درحقیقت ما رنج رو کمتر و کم اثرشم نکردیم! ما خودمون رو از رنج بزرگتر کردیم که دیگه تحت تاثیرش نیستیم و داریم از بُعد بالاتری بهش نگاه میکنیم.

بقول یک عزیزی: مدیتیشن های آبکی باعث شدن عده ای ندونسته و ناخواسته وقتی طبقه 20 رو انتخاب میکنن توی آسانسور ، میرن طبقه 2 یا طبقه منفی 20!

توی یکی از وبینارها استاد نظرشون رو راجب زمان گفتن. خیلی عالیه. من اونو توی گوشی و همه جا داشتم و دارم و زیاد میدیدمش.
    برای دانلود توضیح استاد کلیک کنید

توضیحاتم درباره سوال شما بر این برداشتم هست که گویا میخوایید در طی مسیره برای هر هدفی ، رنج کمتر یا صفر رو متحمل بشید.

موفق باشین

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دقیقا برای همین یه مدت عمدا فاصله گرفتم که قابلیت دریافت داشته باشم
    از امروز یک استارت دوباره زدم به امید خدا
    40 بار هم کمه ، به قول پیمان یوسفی هر چی بیشتر بهتر
    سلام رضا جان
    من اینقدر این ویدیو رو دیدم (نمیدونم چندبار) که این اواخر نکته پرایس اکشنی از توش در میاوردم با اینکه ویدیو روانشناسی فردی بود

اهمیت ۴۰ بار دیدن فایلها رو در گوشه گوشه رفتارهایی که انجام میدیم رو میشه درک کرد ...ایمان بیارید که تا ۴۰ بار یا xبار یک مطلب رو نخوندید (بددن اینکه بگید من بلدم) تمام اون کلام رو نمیشه درک کرد و این برای حداقل شخص من ثابت شده

موفق باشید

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    36,993 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ryzer نمایش پست ها
    ممنون جناب میر توحید این ویدیو رو حداقل یک هفته نگاه باید کنم هر روز
    سلام وقت بخیر.

علاوه بر دیدنه ویدئو ، تمریناتی که میگن رو هم انجام بدید.

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    چشم حتما حتما
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.

علاوه بر دیدنه ویدئو ، تمریناتی که میگن رو هم انجام بدید.

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع