صفحه 307 از 555 نخستنخست ... 207257297305306307308309317357407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,061 به 3,070 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط imani نمایش پست ها
    ممنون ازشما
    اونجایی که گفتید به مرور ارتقا پیدا میکنم میشه بیشتر بگید
    ممنون
    مثل همین تغییراتی که کردید
    نگرش شما به مسایل آدم ها و کل جهان تغییر میکنه و دریافت های بیشتری دارید در تمام زمینه ها

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر استاد

من فایلهای دوره فراکتالی رو مشاهده کردم و در فایل وبینار جناب علی شما در مورد فزونی و همچنین فزونی در معاملات فرمودید

من خیلی علاقه مند به خواندن مطالب در این مورد و کلا اینطور مباحث هستم و مخصوصا در مورد فزونی در کسب و کار / من حدودا 3الی4 سال هست که بنا به وظیفه ای که خودم احساس میکردم نسبت به والدین دارم به کمک پدرم اومدم تا زمانی که بازنشسته میشن در کسب و کارشون ایشون رو بازشنسته کنم و خودم به سراغ شغلی که از زمان نوجوانی دوست داشتم برسم یعنی معامله گری
    بالغ بر بالای 80% از افراد خانواده من یعنی دایی و پسر خاله و... معامله گر هستند و این مورد تاثیر گذار بوده در علاقه من به این حرفه ..چه بسا بعد از ورود به اون شغل کل زندگی من معامله گری خواهد بود

میشه منابعی رو در این مورد در اختیار من قرار بدید ...به قول دوستان اون سر نخ یا سر کندل رو بهم بدید چون خیلی بهش احتیاج پیدا میکنم
    @amino

#amino

موفق باشید
    استاد ممنون میشم پاسخ بدین @amino

ارادت
    امیدوارم حالتون عالی باشه

دوستان میخواستم امروز یک تجربه رو باهاتون به اشتراک بزارم که خدارو هزاران مرتبه شکر میکنم که تونستم ببینم در من واقعی چه چیزی نهفته هست

دیدیم که استاد زیاد در رابطه با قانون فزونی صحبت کرده و اینکه دنیا و طبیعت خلا رو دوست نداره و پر میکنه

من مادرم تقریبا یه هفته ای میشه کتاب های منو صبح تا شب میخونه
    امروز بهم در مورد قانون فزونی گفت و من یکم احساس ترس ورم داشت و فکر کردم اون چیزی که میگه محدود هست و اینجا بود که دیدم دانستن یه جا و باور یه جا

الان من تقریبا دارم به تک تک باورام میرسم اما مشکلی که هست و استاد اصلا راه حلشو تو فایل های نه یوتیوب نه پرایس گفته اینه که اونارو چجوری تغییری بدیم؟!

استاد فرمودن که ابتدا باید افکارمون رو روی کاغد بنویسیم _ سپس اونارو موردی کنیم _ مثلا بنویسیم من در رابطه با پول چیا فکر میکنم و چه باورهایی دارم
    اما نگفته که حالا بعد از مرحله آگاهی چجوری تغییر بدیم!!!

لطفا اگر اطلاعاتی دارین به اشتراک بزارین
    @Ali97 @KingMilad و @Soroosham محمد و مهران عزیز ...
    ویرایش توسط Erfanalk : 01-12-2023 در ساعت 12:26

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها

ارادت

دوستان میخواستم امروز یک تجربه رو باهاتون به اشتراک بزارم که خدارو هزاران مرتبه شکر میکنم که تونستم ببینم در من واقعی چه چیزی نهفته هست

دیدیم که استاد زیاد در رابطه با قانون فزونی صحبت کرده و اینکه دنیا و طبیعت خلا رو دوست نداره و پر میکنه

امروز بهم در مورد قانون فزونی گفت و من یکم احساس ترس ورم داشت و فکر کردم اون چیزی که میگه محدود هست و اینجا بود که دیدم دانستن یه جا و باور یه جا

الان من تقریبا دارم به تک تک باورام میرسم اما مشکلی که هست و استاد اصلا راه حلشو تو فایل های نه یوتیوب نه پرایس گفته اینه که اونارو چجوری تغییری بدیم؟!

استاد فرمودن که ابتدا باید افکارمون رو روی کاغد بنویسیم _ سپس اونارو موردی کنیم _ مثلا بنویسیم من در رابطه با پول چیا فکر میکنم و چه باورهایی دارم

سلام عرفان عزیز
    راه تغییر باور ها ۲تا هست.
    ۱. زیر سوال بردنشون با نوشتن یا فکر کردن بهشون و مثال نقض در این باره آوردن و مثال درست براش آوردن. مثلا شنیدین میگن پول کمه. من بهتون میتونم با یک مثال ساده بگم چرا برعکس اینقدر پول زیاده که ما بسته به ظرف خودمون برداشت میکنیم. برید توی خیابون شهرتون راه برید و تعداد خونه های یک محل و بشمارید. بعد برید قیمت اون ملک ها و متری یا تقریبی در بیارید. بعد میبینید اون محل خودش چه عدد بزرگی هست. همین عدد و ضربدر محلات دیگه بکنین. تازه یکسری محلات قیمت ملک ها بیشتر و بیشتر میشه! پس این یعنی پول زیاد هست. یک مثال کاملا منطقی. شما حالا عددت چقدره؟ چرا فکر میکنی برای تو میشه ی نمیشه؟ میشه باورت. اون و بشین همینجوری ببر زیر سوال.( شکلی از انجام تمرین اهرم رنج و لذت هست)
    ۲. راه دیگه برداشتن توجهت از روی باورها محدود کننده و منفی هست. شما میتونین با تلاش توجه به چیزهای مثبت در هرچیزی این کار و تمرین کنید. در کنارش ورودی های ذهنتون یعنی دیدن ها و شنیدن هاتون و ببرید سمت چیزهایی که میخواید. میبینید چقدر زیادتر اون چیزها به مرور میبینید.(سیستم rsa مغز) یک تمرین ساده اینه. تو خیابون تصادف شده شما نگاه نکن. میتونی ذهنت و تربیت کنی اینجوری. یا به یک مدل ماشین خاص که تو شهر هست توجه کنین و تو اون روز میبینین اون مدل ماشین انگار فقط تو خیابونه!

راه آخر هم اینه زیر نظر یک منتور باشید در هر زمینه ای که احساس نیاز میکنید. توی پیام ها هم خدمتتون گفتم.

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید.
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

farshad70 آواتار ها
    23,227 بار در 5,597 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4501 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sram1373 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت شما بخیر ممنونم بابت راهنمایی های شما عزیزان در مورد مدیتیشن دوتا سوال ازتون داشتم1-حدود یک هفته هست که مدیتیشن انجام میدم در هنگام مدیتیشن حتی با انجام تمرین تنفس تمرکزندارم2-بنده قبل اینکه آکادمی ثبت نام کنم هم ترید میکردم مشکلی که داشتم و دارم چند روزی خوب هستم وبعدش شاید در تایم خیلی محدود همه چیز خراب می کنم لطفا ارشاد فرمایید با تشکر
    درود بر شما
    بستگی به شما داره که سنتون چقدر هست به همون میزان ذهن قدرتمند و کنترل زندگی شما رو در دست داره اینکه مدیتیشن انجام میدین عالیه اما کاملا طبیعی هست که ذهن شروع به فعالیت میکنه و اساسا کار ذهن شلوغ کردن و به ظاهر حل مشکلات هست
    راهکار برای این موضوع:سعی نکنید در برابر ذهن مقاومتی داشته باشین که فکری درون سر شما ایجاد نشه چونکه بی فایده س در عوض شما فقط و فقط نظاره گر باشید و بزارید ذهن کار خودشو بکنه به فکرها نچسبید و به عنوان شخص سوم از بیرون بهش نگاه کنید اون وقت میبینید که سریع فکر بعدی و بعدی رد میشن فقط یک ماه به این شکل تمرین کنید بعد ی مدت ذهن آروم میشه
    در مورد ترید زدن هم زمانیکه حساب خراب میشه نوت برداری کنید و ببینید در اون معامله چه احساسی داشتین و چه کارهایی انجام دادین که باعث این اتفاق شد .بعدش یک دفتر تهیه کنید .اشتباهات رو نه بلکه اصول چک لیستتون رو هر روز بنویسید این خیلی به پیشرفت شما کمک میکنه
    برای کسی که صبورانه تلاش میکند.
    همه چیز به موقع اتفاق میافتد.....

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از farshad70 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها

ارادت

سلام عرفان عزیز
    آقا سروش بسیار خوب توضیح دادند
    به طور کل میتونیم بگیم باور فکری هست که تعداد دفعات زیاد تکرار شده و در ناخودآگاه شما جای گرفته
    حالا اون فکر میتونه از اتفاقات، شرایط زندگی ،صحبت و اعتقادات اطرافیان و خیلی موارد دیگه به وجود بیاد
    کلید ورود به ناخودآگاه ،خودآگاه ما هست
    وبا تکرار افکار جدید به صورت مداوم تبدیل به باوری جدید میشه که در ادامه منجر به نتایج بیرونی خواهد شد
    طبق صحبت کوین ترودو مراحل به این صورت هست
    ۱_نا خودآگاهی و نا شایستگی=افرادی که آگاه نیستن از ندانستن خودشون و نا خوآگاه اشتباه عمل میکنند

۲_خودآگاهی و ناشایستگی=مرحله ای که شما نسبت به ایرادات و اشتباهات خودتون آگاه میشید

۳_خودآگاهی و شایستگی=مرحله ای که آگاهانه یک سری باور ایجاد میکنید و نتیجه رو میبینید

۴_ناخودآگاهی و شایستگی=به صورت اتوپایلوت و در اثر تکرار مرحله قبل شما شخص موفق و شایسته ای هستید حتی در سخت ترین شرایط و بدون نیاز به تفکرات آگاهانه(مثال مایکل جردن که استاد گفتن توپ رو نمیتونست نندازه توی تور برای تیزر تبلیغاتی)
    و موردی خارج از بحث که دوست داشتم بگم به دوستان فرصتش پیش نیومده بود
    تاکید استاد برای روزانه ۳ درصد گرفتن و تکرار هر روز اون
    رسیدن به همین مرحله چهارم کوین ترودو هست که شما نا خودآگاه ۳ درصد رو میگیرید

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

omidhd آواتار ها
    1,365 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    وقت بخیر
    موقت
    مهران جان ..از این اهنگا دیگه دارید توی دست و بالتون؟

ممنون
    سلام memo عزیز
    یه ای دی تلگرام بده بهم تا بسازمت
    هرچیزی رو تمرین کنی ، در اون به مهارت میرسی
    سطح موفقیت ما به ندرت از سطح رشد شخصی ما فراتر میره

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از omidhd عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,203 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام عزیزانم.
    تجربه ی یکی از دوستان انجمن رو با اجازه خودشون و حفظ هویتشون مینویسم تا همگی استفاده کنیم:

"یه عادت بدی داشتم که خیلی آزارم میداد. شروع کردم در نوشته های روزانه ام به نوشتن اینکه "این عادت خیلی بدی هستش و به زودی این عادت رو ترک خواهم کرد". هر روز اینو مینوشتم ولی هر روز هم به همون عادت بد عمل میکردم. تا اینکه روز 15 ام وقتی به نوشتنِ اون جمله رسیدم، حس کردم یه لحظه زمان ایستاد و آگاهی من از محیط اطراف و خودم، به بالاترین حد ممکن رسید. انگار از نو متولد شده بودم و همه چیز برام تازگی داشت. همه چیز رو بی پرده و بدون فکر میدیدم. و بهتر از اون، حس میکردم به کلی از دست اون عادت خلاص شدم و انگار تابحال در عمرم درگیرش نبودم. دیگه حس عذاب وجدان نداشتم بلکه حس آزادی و راحتی داشتم. با قاطعیت تمام روی کاغذ نوشتم "دیگه به اون عادت بازنمیگردم"، و واقعا هم دیگه بازنگشتم."

قدرت نوشتن، دوستان...
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

14. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

mohammad-zrm آواتار ها
    16,818 بار در 2,001 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    وقت بخیر دوستان

ما نیازی به جستجوی عشق نداریم ما باید فقط از مقاومت در برابر آن دست برداریم

جمله ی قشنگی در خطوط پایانی این مقاله هست نقل و قول میکنم :
    مولانا می*گوید: «من حاضرم این زندگی دنیوی را رها کنم و تسلیم عظمت وجودت شوم»، که دلالت بر این دارد که رفتن در راه عشق، رها کردن است تا به دست آوردن چیزی. وابستگی ما به زندگی دنیوی باعث می شود که ما احساس اضطراب، دفاعی و جدایی از دیگران کنیم. بنابراین، ما موانعی برای محافظت از خود ایجاد می کنیم، اما با این کار خود را از همان چیزی که آرزوی آن را داریم جدا می کنیم. این موانع مانند کوزه ای هستند که مقداری آب در آن در اقیانوسی وسیع می چرخد. اطراف آن را عشق احاطه کرده است، پر از عشق، اما خود کوزه دلیل این است که اقیانوس و آب محبوس در کوزه نمی توانند با هم ادغام شوند. آب آرزو دارد جزئی از اقیانوس باشد و اقیانوس آرام در انتظار پذیرایی با مهربانی است. اما برای یکی شدن با اقیانوس، کوزه باید برود.
    https://einzelganger.co/we-dont-need...-resisting-it/

خیلی اشعار مولانا قشنگ و همچنین پر مفهوم هستند

دوستانی که کتب مولانا رو دارند ممنون میشم منابع رو در اختیار من بزارند در مورد مولانا
    البته در دوران دبیرستان داشتیم(مثنوی معنوی و..) ولی منابعی که کامل باشند و دست توی کتاب ایشون نبرده باشند
    @mohammad-zrm ..فقط یادمه محمد جان مولانا باز بود بقیه دوستان هم اگر میخونند کتاب ایشون رو کتاب هارو معرفی کنند

موفق باشید
    درود بر مموی عزیز♥
    امیدوارم که حالتون خوب و عالی باشه برادر جانم.
    بسیار زیبا بود و خیلی لذت بردم. متاسفانه بنده زیاد اطلاعاتی در مورد اشعار ندارم و از شنیدن و خواندن اشعار لذت میبرم؛ دوستان بسیار زیادی در آکادمی حضور دارن که اطلاعات و آگاهی شون نسبت به این اشعار خیلی زیاده ♥
    بنده شرح مثنوی استاد علی مقدم رو در تلگرام و کمی از شرح مثنوی دکتر قمشه ای رو گوش میدم و لذت میبرم. توصیف های بسیار دلنشینی دارن و کلام این دو بزرگوار کلام شیرین و صریحی هست.
    سپاسگزارم♥
    دو دسته از افراد هرگز پیشرفت زیادی نمیکنند؛
    1- افرادی که کاری که بهشان گفته میشود رو نمیتوانند انجام دهند ...
    2- افرادی که کاری بیشتر از آنچه که بهشان گفته شده انجام نمیدهد ...
    (ناپلئون هیل)

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از mohammad-zrm عزیز تشکر کرده اند:

1,847 بار در 261 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همگی
    <..... زندگی حال است. هرگز زمانی نبوده که زندگی شما حال نباشد و چنین زمانی هم نخواهد امد.>

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از mahdinorozi عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,728 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.وقت بخیر.نحوه شکر گذاری برام توضیح میدید.
    اگه مقاله ای هست معرفی کنید ممنونم

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع