صفحه 303 از 556 نخستنخست ... 203253293301302303304305313353403 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,021 به 3,030 از 5551

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

KingMilad آواتار ها
    21,252 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    وقتی شما به خودتان اعتقاد داشته باشید هرگز ناامید نخواهید بود، بلکه خود را سرشار از استعدادهای نامحدود دیده و ظرفیت نامحدودی را در خود احساس خواهید کرد.

با تغییر تصوری که از خودتان دارید به ندای درونی و قدرت الهام بخشی ماندگار برسید. وقتی که می توانید آن چه را که از رویاهایتان استخراج کرده اید به واقعیت منتقل کنید!

ما همه منبعی داریم که اگر بتوانیم به آن متصل شویم قادریم هر کاری انجام دهیم، از شروع یک تجارت گرفته تا بالا رفتن از بلندترین کوه، شما می توانید هر کاری انجام دهید.

در وجود هر انسان قدرت و استعداد شگفت انگیزی نهفته است که همواره شما را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد.

الهام و ندای درونی ما را به سمت معنویت و خداوند هدایت می کنند و در مراحل مختلف زندگی مانند عقیده و اندیشه ای است که ما را میدان انرژی نامرئی پیوند می دهد که قبل از تولد قسمتی از آن بودیم.

هنگامی که در معنویت قدم بر می داریم با نیرویی ارتباط می گیریم که از زندگی مادی ما بالاتر و ارزشمندتر است.

وقتی شما به منبع الهامتان متصل هستید و هدف مشخصی دارید، تمام افکارتان مرزها و محدودیت ها را در هم خواهد شکست.

زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    وقتی شما به خودتان اعتقاد داشته باشید هرگز ناامید نخواهید بود، بلکه خود را سرشار از استعدادهای نامحدود دیده و ظرفیت نامحدودی را در خود احساس خواهید کرد.

با تغییر تصوری که از خودتان دارید به ندای درونی و قدرت الهام بخشی ماندگار برسید. وقتی که می توانید آن چه را که از رویاهایتان استخراج کرده اید به واقعیت منتقل کنید!

ما همه منبعی داریم که اگر بتوانیم به آن متصل شویم قادریم هر کاری انجام دهیم، از شروع یک تجارت گرفته تا بالا رفتن از بلندترین کوه، شما می توانید هر کاری انجام دهید.

در وجود هر انسان قدرت و استعداد شگفت انگیزی نهفته است که همواره شما را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد.

الهام و ندای درونی ما را به سمت معنویت و خداوند هدایت می کنند و در مراحل مختلف زندگی مانند عقیده و اندیشه ای است که ما را میدان انرژی نامرئی پیوند می دهد که قبل از تولد قسمتی از آن بودیم.

هنگامی که در معنویت قدم بر می داریم با نیرویی ارتباط می گیریم که از زندگی مادی ما بالاتر و ارزشمندتر است.

وقتی شما به منبع الهامتان متصل هستید و هدف مشخصی دارید، تمام افکارتان مرزها و محدودیت ها را در هم خواهد شکست.

سلام ایام ب کام
    چند روزیست سوالی ذهنم رو مشغول کرده .و دیدم شما یک پست درموردش قرار دادین.
    این صحبت ها در واقعِ مصداق «همه ی جهان در درون شماست » و «هر پاسخی در درون شماست »
    اگر سوالی در ذهتنون ایجاد شده باشه چه زمانی این سوال رو از خودتون می*پرسید
    چطوری می*پرسین؟!
    ایا این متنی که قرار دادین از منبع خاصی بوده ؟! @Ali97
    @memo @Mehrdad az
    متشکرم.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,252 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سلام ایام ب کام
    چند روزیست سوالی ذهنم رو مشغول کرده .و دیدم شما یک پست درموردش قرار دادین.
    این صحبت ها در واقعِ مصداق «همه ی جهان در درون شماست » و «هر پاسخی در درون شماست »
    اگر سوالی در ذهتنون ایجاد شده باشه چه زمانی این سوال رو از خودتون می*پرسید
    چطوری می*پرسین؟!
    ایا این متنی که قرار دادین از منبع خاصی بوده ؟! @Ali97
    @memo @Mehrdad az
    متشکرم.
    سلام دوست عزیز امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    این متنی که قرار دادم بخش هایی از کتاب این بنده خدا هست که در تصویر هم عکسشون هست هم اسم کتابشون(جناب وین دایر دوست داشتنی)
    شاید بگید خب این میشه خلاصه کتاب چرا تو تاپیک خلاصه کتاب ها قرار ندادم اما این ظاهرا خلاصه کتابه ولی اصل داستان یه چیز دیگست ...
    راجبه سوالتون هم مثل همیشه دوستان بهترین راهنمایی رو انجام میدن و من هم مثل شما یاد میگیرم ازشون
    پ.ن: از اونجایی که من خیلی به گوش کردن کتاب صوتی علاقه دارم فکر کردم این فایل از کتاب آقای وین دایر هست اما با تذکر یکی از دوستان رفتم مشاهده کردم و دیدم در آرشیوهای کتاب های گویای من بوده و فیزیکیش نیست گویا(گفتم بیام این نکته رو هم اضافه کنم تا عزیزی به اشتباه نیافته)
    ویرایش توسط KingMilad : 01-09-2023 در ساعت 09:52
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,763 بار در 2,340 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1645 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درست متوجه شدید
    البته این ساده ترین شیوه هست و دست یافتنی
    بعد ها شما میتونید تمرینتون و در هر شماره به این ترتیب دنبال کنید
    دم، مکث و حبس نفس در سینه، بازدم و سپس در مرحله چهارم مجدد مکث در وضعیت خالی ریه ها
    این چرخه چهار مرحله ای مربوط به یک شماره هسات
    در واقع اپر قراره 15 تنفس رو تجربه کنید 15 مرحله چهار تایی رو تجربه میکنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
    یعنی برای چرخه مثلا پانزدهم ۱۵ بار دم بازدم انجام بدم بعد برم سراغ چرخه شانزدهم؟
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

501 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    درست متوجه شدید
    البته این ساده ترین شیوه هست و دست یافتنی
    بعد ها شما میتونید تمرینتون و در هر شماره به این ترتیب دنبال کنید
    دم، مکث و حبس نفس در سینه، بازدم و سپس در مرحله چهارم مجدد مکث در وضعیت خالی ریه ها
    این چرخه چهار مرحله ای مربوط به یک شماره هسات
    در واقع اپر قراره 15 تنفس رو تجربه کنید 15 مرحله چهار تایی رو تجربه میکنید
    ممنون ازتون .لطف کردی

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,183 بار در 1,623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    داشتم به نحوی ترید کردنم و مواردی که طبق قوانبنم عمل کردم و مواردی که عمل نکردم فکر میکردم و به این نتیجه رسیدم من زمانی از قوانین خودم پیروی نمیکنم که مثلا زمان زیادی رو برای ورود به معامله صبر کردم(مثلا یک هفته)
    در اینجور مواقع من میومدم حد ضرر جابجا میکردم و پیش خودم میگفتم اگه این تی پی نخوره شاید مجبور شم یک هفته دیگه صبر کنم تا موقعیت پیش بیاد و ....
    و از اونجایی که چک لیستم به این شکله که برای پیش اومدن ان باید زیاد صبر کنم این مورد زیاد پیش میاد
    حالا بنظرتون من باید این مشکل رو حل کنم یا بهتره برم سراغ یک چک لیست دیگه که بیشتر پیش بیاد ولی وین ریتش پایین تر باشه و با مدبریت سرمایه این موضوع رو کنترل کنم؟؟؟
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    یاد شده
    در 1645 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نمیدونم هدف روزانتون چند درصده ولی در طول هفته لا اقل سه روز پر از موقعیت های ورود به معاملاته و شما با موندن در یک پزیشن از انجام معاملات به مراتب بهتر جا میمونید
    مشکل شما نه چک لیسته نه مدیریت سرمایه!!
    به نظرم شما مثل خیلی از دوستان دوست نداری معاملات ضرر ده رو ببینی و دوست داری استیتمنت خط کش با وین ریت 100 یا درادان صفر داشته باشی
    خیلی وقته بزرگترین معلم من چارته!!
    گاهی بالا گاهی پایین گاهی ساید و مهم اینجا روند های کوتاه نیست
    مهم نواخت یک چارت هست که صعودی باشه
    منظورم بالانستونه
    به قول استاد که مثل یک مویینگ اوریج معاملاتم و نتایجش رفتار میکرد
    مگر اینکه تحلیل های شما دیلی یا اچ 4 باشه که اون بحث دیگه ایه ولی اگر توی اچ 1 یا 15 دقیقه ترید میکنید و 1 هفته منتظر مینشینید و میزارید تریدتون به هفته دوم برسه باید به طور کامل تجدید نظر کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    داشتم به نحوی ترید کردنم و مواردی که طبق قوانبنم عمل کردم و مواردی که عمل نکردم فکر میکردم و به این نتیجه رسیدم من زمانی از قوانین خودم پیروی نمیکنم که مثلا زمان زیادی رو برای ورود به معامله صبر کردم(مثلا یک هفته)
    در اینجور مواقع من میومدم حد ضرر جابجا میکردم و پیش خودم میگفتم اگه این تی پی نخوره شاید مجبور شم یک هفته دیگه صبر کنم تا موقعیت پیش بیاد و ....
    و از اونجایی که چک لیستم به این شکله که برای پیش اومدن ان باید زیاد صبر کنم این مورد زیاد پیش میاد
    حالا بنظرتون من باید این مشکل رو حل کنم یا بهتره برم سراغ یک چک لیست دیگه که بیشتر پیش بیاد ولی وین ریتش پایین تر باشه و با مدبریت سرمایه این موضوع رو کنترل کنم؟؟؟
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نمیدونم هدف روزانتون چند درصده ولی در طول هفته لا اقل سه روز پر از موقعیت های ورود به معاملاته و شما با موندن در یک پزیشن از انجام معاملات به مراتب بهتر جا میمونید
    مشکل شما نه چک لیسته نه مدیریت سرمایه!!
    به نظرم شما مثل خیلی از دوستان دوست نداری معاملات ضرر ده رو ببینی و دوست داری استیتمنت خط کش با وین ریت 100 یا درادان صفر داشته باشی
    خیلی وقته بزرگترین معلم من چارته!!
    گاهی بالا گاهی پایین گاهی ساید و مهم اینجا روند های کوتاه نیست
    مهم نواخت یک چارت هست که صعودی باشه
    منظورم بالانستونه
    به قول استاد که مثل یک مویینگ اوریج معاملاتم و نتایجش رفتار میکرد
    مگر اینکه تحلیل های شما دیلی یا اچ 4 باشه که اون بحث دیگه ایه ولی اگر توی اچ 1 یا 15 دقیقه ترید میکنید و 1 هفته منتظر مینشینید و میزارید تریدتون به هفته دوم برسه باید به طور کامل تجدید نظر کنید

سلام
    ممنون از پاسختون
    من خودم فکر میکنم مشکل از چک لیست هستش...
    من از اون دسته دانشجو هایی هستم که با دوره پرایس شروع کردم ینی دوره رو تموم کردم و بعدش با چک لیست 123 استاندار امینو شروع به ترید کردم و نزدیک 6 ماه در دمو ترید میکردم و الان نزدیک 6 ماه است که دوره فراکتال رو شروع کردم و اصلا هم وارد مک دی نشده بودم تا 2هفته پیش
    و چک لیستم هم به این شکل بود که میزاشتم در تایمم 15 دقیقه 123 شکل بگیره و اگه هیدن بود وارد شم که در 50 درصد موارد اولین موج اصلاحی در این دید هیدن نیست(فقط با مک دی دیفالت)اگه برید بررسی کنید خیلی کم پیش میاد این مورد و کاملا عادی که مثلا 2-3 روز اصلا شکل نگیره همچین موردی
    اما از وقتی وارد مک دی شدم دارم میفهمم که اصلا من اولین هیدن رو نمیگرفتم و اون هیدنی رو میگرفتم که استفاده میکنیم ازش برای تغیر روند
    البته تقصیر منم نبوده من چیزی رو که اموزش دیدم رو اجرا میکردم....
    الان وقتی فایل های مک دی رو میبینم و با دید مولتی تایم فریم مویینگ ها و مک دی ها اره در روز حداقل یک هیدن اول روند میتونیم داشته باشیم...

من سوال اصلیم اینه با توجه به سوال بالام و شناختی که از خودم پیدا کردم بهتره که یک روی یک سیستم با وین ریت بالا و تعداد کم کار کنم یا یک سیستم با وین ریت پایین تر اما تعدا بیشتر؟؟؟
    <<<<<امینو>>>>

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    یاد شده
    در 1645 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با چک لیست سابقتون که 6 ماه ترید کردید میتونستید روزس 1 تا 3 درصد بگیرید؟
    اگر اره چه نیازی به تغییر داره
    حد ضررتون روی چن درصد ست میشه و از هر پزیشن چه میزان سود و یا ضرر میبرید
    به بالانستون اجازه میدید چقدر ضرر کنه مثلا 5 10 یا شاید بالای 20
    شما باید اینها رو بررسی کنید
    اگرسود میانگین معاملاتتون در هر پزیشن 1 درصد باشه ببینید هر چند معامله سود ده یک معامله ضرر ده دارید
    اگر ضرر میکنید چند درصده ایا سود چند یا چندین معامله رو میبره
    شما اول به اینها باید پاسخ بدید و بعد به دنبال تغییر چک لیست باشد
    اگر همه شرایط بالا که گفتم اوکی هست چه نیاز به تغییر چک لیست
    در این صورت نیازه خودتونو تغییر بدید
    ولی اگر میزار ضرر ها بزرگتر از سود هاست بحث فرق میکنه و چک لیستتون نیاز به تغییر داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون
    من خودم فکر میکنم مشکل از چک لیست هستش...
    من از اون دسته دانشجو هایی هستم که با دوره پرایس شروع کردم ینی دوره رو تموم کردم و بعدش با چک لیست 123 استاندار امینو شروع به ترید کردم و نزدیک 6 ماه در دمو ترید میکردم و الان نزدیک 6 ماه است که دوره فراکتال رو شروع کردم و اصلا هم وارد مک دی نشده بودم تا 2هفته پیش
    و چک لیستم هم به این شکل بود که میزاشتم در تایمم 15 دقیقه 123 شکل بگیره و اگه هیدن بود وارد شم که در 50 درصد موارد اولین موج اصلاحی در این دید هیدن نیست(فقط با مک دی دیفالت)اگه برید بررسی کنید خیلی کم پیش میاد این مورد و کاملا عادی که مثلا 2-3 روز اصلا شکل نگیره همچین موردی
    اما از وقتی وارد مک دی شدم دارم میفهمم که اصلا من اولین هیدن رو نمیگرفتم و اون هیدنی رو میگرفتم که استفاده میکنیم ازش برای تغیر روند
    البته تقصیر منم نبوده من چیزی رو که اموزش دیدم رو اجرا میکردم....
    الان وقتی فایل های مک دی رو میبینم و با دید مولتی تایم فریم مویینگ ها و مک دی ها اره در روز حداقل یک هیدن اول روند میتونیم داشته باشیم...

من سوال اصلیم اینه با توجه به سوال بالام و شناختی که از خودم پیدا کردم بهتره که یک روی یک سیستم با وین ریت بالا و تعداد کم کار کنم یا یک سیستم با وین ریت پایین تر اما تعدا بیشتر؟؟؟

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با چک لیست سابقتون که 6 ماه ترید کردید میتونستید روزس 1 تا 3 درصد بگیرید؟
    اگر اره چه نیازی به تغییر داره
    حد ضررتون روی چن درصد ست میشه و از هر پزیشن چه میزان سود و یا ضرر میبرید
    به بالانستون اجازه میدید چقدر ضرر کنه مثلا 5 10 یا شاید بالای 20
    شما باید اینها رو بررسی کنید
    اگرسود میانگین معاملاتتون در هر پزیشن 1 درصد باشه ببینید هر چند معامله سود ده یک معامله ضرر ده دارید
    اگر ضرر میکنید چند درصده ایا سود چند یا چندین معامله رو میبره
    شما اول به اینها باید پاسخ بدید و بعد به دنبال تغییر چک لیست باشد
    اگر همه شرایط بالا که گفتم اوکی هست چه نیاز به تغییر چک لیست
    در این صورت نیازه خودتونو تغییر بدید
    ولی اگر میزار ضرر ها بزرگتر از سود هاست بحث فرق میکنه و چک لیستتون نیاز به تغییر داره

سلام مجدد
    این 6 ماه تمرین بوده توی دمو دو ماه ترید کردم که نتیجشو گذاشتم در همین تاپیک که نمیدونم چطوری باید پست رو بیارم براتون شماره پست هستش:3548

راجب 3 درصد روزانه هم خیر چون هر روز نداشتم طبق چک لیست مواردی اومدم هدفم رو هفتگی در نظر گرفتم

در یک پست یگه کامل وین ریت های چک لیستم رو به اقای علی گفتم که شماره پست این پست هستش:3562

گفتم اینارو بگم بهتر بتونید راهنماییم کنید و مشکل کار رو متوجه بشم که باید چک لیستو عوض کنم یا ن
    البته منطورم از تغیر چک لیست تغیر دیدم نسبت به هیدن اول روند هستش وگرنه قوانین کلی رو تغیر نمیدم
    <<<<<امینو>>>>

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع