صفحه 29 از 555 نخستنخست ... 1927282930313979129529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Javadi1 آواتار ها
    6,782 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    با سلام وقت بخیر
    امروز به این سوال خوردم
    کسی میدونه نه مبدا داشته باشیم نه مقصد داشته باشیم یعنی چی؟
    جوادی

2. 21 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiri0072 نمایش پست ها
    با سلام وقت بخیر
    امروز به این سوال خوردم
    کسی میدونه نه مبدا داشته باشیم نه مقصد داشته باشیم یعنی چی؟
    جوادی
    سلام جناب جوادی
    امیدوارم حالتون عالی باشه

به نظر من یعنی جاری باشین. یعنی هستین. یعنی همین لحظه و صدم ثانیه که این و میخونید لحظه حال هست و ثانیه که گذشت، گذشته هست و همین ثانیه هم که گذشت آینده ای بود که به گذشته رسید...
    کتاب نیروی حال آقای اکهارت تول و دوست داشتین مطالعه کنین.
    وجودیت شماست که رنگ میده به لحظه ها. اگر شما این سوال و نمیپرسیدین منی اینجا نبود که جوابی بنویسه. وجود شماست که ارزش میده به همه چی و این حس بودن و لمس کردن برای خود من بی مبدایی و مقصدی هست.
    هستم که لذت ببرم

شاد و پر از انرژی های مثبت باشین
    ویرایش توسط Soroosham : 04-25-2021 در ساعت 11:13
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

4. 29 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,823 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    دوستان امروز قصد دارم نوع دیگری از سابلیمینال هارو بهتون معرفی کنمتمام ما این جمله رو شنیدیم

"همه چیز در این جهان هستی از انرژی تشکیل شده و انرژی همواره درحال ارتعاش با فرکانس*های مختلف است."
    که تسلا کبیر بهش اشاره کردن
    بریم سر اصل مطلب
    این نوع سابلیمینال خیلی کم استفاده میشه و در تبلیغ های خفن و... از اون استفاده میشه
    خب حالا به چه شکل هست این سابلیمینال
    در نوع سابلیمینال یک تصویر یا یک نماد یا ... رو به فرکانس صدا تبدیل میکنن (میتونه در آستانه ی شنوایی ما باشه میتونه نباشه)در هردو حالت اثر خودشو میزاره
    روش ساختن همچین چیزی رو نمیگم چون باید کار با نرم افزار های خاصی رو یاد داشته باشید
    ولی اینو بدونید که تا حالا من ندیدم در ایران چنین سابلیمینال هایی رو بسازن اصلا نمیدونن چی هست که بخوان بسازن
    اولین بار در آکادمی ویو این بحث وایرال میشه
    در این نوع سابلیمینال فقط کافیه صدا رو گوش بدید اطلاعات به صورت ناخودآگاه وارد ذهنتون میشه و خیلی سریع از گذرگاه خودآگاهتون میگذره چون اصلا براش مفهومی نداره
    یک نمونه شو که خودم آزمایشی ساختم کلیپشو میزارم اگه خواستید نگاه کنید
    چیز جالبیه !
    https://s19.picofile.com/file/8432039526/bandicam_2021_04_28_08_17_42_562.mp4.html
    من برای اشکار سازی سابلیمینال از fl studio استفاده کردم
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

6. 26 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    دوستان امروز قصد دارم نوع دیگری از سابلیمینال هارو بهتون معرفی کنمتمام ما این جمله رو شنیدیم

"همه چیز در این جهان هستی از انرژی تشکیل شده و انرژی همواره درحال ارتعاش با فرکانس*های مختلف است."
    که تسلا کبیر بهش اشاره کردن
    بریم سر اصل مطلب
    این نوع سابلیمینال خیلی کم استفاده میشه و در تبلیغ های خفن و... از اون استفاده میشه
    خب حالا به چه شکل هست این سابلیمینال
    در نوع سابلیمینال یک تصویر یا یک نماد یا ... رو به فرکانس صدا تبدیل میکنن (میتونه در آستانه ی شنوایی ما باشه میتونه نباشه)در هردو حالت اثر خودشو میزاره
    روش ساختن همچین چیزی رو نمیگم چون باید کار با نرم افزار های خاصی رو یاد داشته باشید
    ولی اینو بدونید که تا حالا من ندیدم در ایران چنین سابلیمینال هایی رو بسازن اصلا نمیدونن چی هست که بخوان بسازن
    اولین بار در آکادمی ویو این بحث وایرال میشه
    در این نوع سابلیمینال فقط کافیه صدا رو گوش بدید اطلاعات به صورت ناخودآگاه وارد ذهنتون میشه و خیلی سریع از گذرگاه خودآگاهتون میگذره چون اصلا براش مفهومی نداره
    یک نمونه شو که خودم آزمایشی ساختم کلیپشو میزارم اگه خواستید نگاه کنید
    چیز جالبیه !
    https://s19.picofile.com/file/8432039526/bandicam_2021_04_28_08_17_42_562.mp4.html
    من برای اشکار سازی سابلیمینال از fl studio استفاده کردم
    سلام آقا ابی من همیشه ازصحبت های شما استفاده میکنم خواهش میکنم مطالب رو بیشتر باز کنید توی یکی از پست ها گفتید وارد عمق مطلب نمیشم که خسته نشید اما این مطالب اصلا خسته کننده نیستن و لطفا اینکار رو بکنید و این مطالب رو بیشتر با ما به اشتراک بذارید.
    در ارتباط با این پست آخر که خیلی عجیب بود و من کلیپ شما رو دیدم. ممنون واقعا
    سوالم اینه که ما به یه صدایی گوش میکنیم از کجا بفهمیم توی اون صدا یک تصویر یا یک نماد به فرکانس صوتی تبدیل نشده؟ راه تشخیصی هست؟
    مورد بعدی اینه که اگر ممکنه اسم برنامه ای که باهاش میشه این کار رو انجام داد بفرمایید
    قبلا گفته بودید که توصیه میکنید به سابلیمینال هایی که دیگران ساختن گوش نکنید و خودتون بسازید آیا در این مورد هم همین توصیه رو دارید؟
    مطالب ارسالی شما بسیار برای من با ارزش هستند و به شخصه بسیار متشکرم و مشتاقم برای ادامه مباحث
    ویرایش توسط Moonlight : 04-28-2021 در ساعت 10:59
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

8. 18 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,823 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام آقا ابی من همیشه ازصحبت های استفاده میکنم خواهش میکنم مطالب رو بیشتر باز کنید توی یکی از پست ها گفتید وارد عمق مطلب نمیشم که خسته نشید اما این مطالب اصلا خسته کننده نیستن و لطفا اینکار رو بکنید و این مطالب رو بیشتر با ما به اشتراک بذارید.
    در ارتباط با این پست آخر که خیلی عجیب بود و من کلیپ شما رو دیدم. ممنون واقعا
    سوالم اینه که ما به یه صدایی گوش میکنیم از کجا بفهمیم توی اون صدا یک تصویر یا یک نماد به فرکانس صوتی تبدیل نشده؟ راه تشخیصی هست؟
    مورد بعدی اینه که اگر ممکنه اسم برنامه ای که باهاش میشه این کار رو انجام داد بفرمایید
    قبلا گفته بودید که توصیه میکنید به سابنیمنال هایی که دیگران ساختن گوش نکنید و خودتون بسازید آیا در این مورد هم همین توصیه رو دارید؟
    مطالب ارسالی شما بسیار برای من با ارزش هستند و به شخصه بسیار متشکرم و مشتاقم برای ادامه مباحث
    سلام
    ممنونم بایت انرژی ای که به بنده دادید
    خب اگه بخوام وارد عمق مطلب بشم باید یک کتاب بنویسم تو هر پست خیلی طولانی میشه مطالب
    این فایل یک نمونه خیلی خیلی ساده سابلیمینال بود و واقعا در صورت استمرار همین سابلیمینال های ساده تاثیر گذارند
    که فقط از یک باینورال بیت 7هرتز دوتا pic frequency (همین تصاویر که مشاهده کردید)و یک موسیقی ارامش بخش ایجاد شده(میشه از فایل های asmr هم استفاده کرد بجای موسیقی ارامش بخش)
    برای فایل های پیچیده ای که درست میکنم چندین روز زمان میبره که
    برای ساختنشون از sub binural beat - sub image _sub back masking و باینورال بیت چند فازی (که واقعا سخته و محاسبات پیچیده داره که به جرات میتونم بگم افراد کمی از این نوع تکنولوژی خبر دارن) و... استفاده میکنم
    جواب سوال اول : باید از پلاگین هایا vst های خاصی در برنامه fl studio استفاده کنید حالا من تو این کلیپ برای اینکه تصویر رو ببینید زمان صدای مورد نظر رو زیاد کردم که تصویر دیده بشه گاها در زیز استانه یا فرا استانه این فرکانس هارو قرار میدن که این کارو سخت میکنه برای شناسایی راه های زیادی برای مخفی کردن وجود داره
    جواب سوال دوم: fl studio و audio paint
    جواب سوال سوم : خیر توصیه نمیکنم همون قبلی ها کافیه مهم استمراره
    شاد و پیروز باشید
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

10. 22 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم بایت انرژی ای که به بنده دادید
    خب اگه بخوام وارد عمق مطلب بشم باید یک کتاب بنویسم تو هر پست خیلی طولانی میشه مطالب
    این فایل یک نمونه خیلی خیلی ساده سابلیمینال بود و واقعا در صورت استمرار همین سابلیمینال های ساده تاثیر گذارند
    که فقط از یک باینورال بیت 7هرتز دوتا pic frequency (همین تصاویر که مشاهده کردید)و یک موسیقی ارامش بخش ایجاد شده(میشه از فایل های asmr هم استفاده کرد بجای موسیقی ارامش بخش)
    برای فایل های پیچیده ای که درست میکنم چندین روز زمان میبره که
    برای ساختنشون از sub binural beat - sub image _sub back masking و باینورال بیت چند فازی (که واقعا سخته و محاسبات پیچیده داره که به جرات میتونم بگم افراد کمی از این نوع تکنولوژی خبر دارن) و... استفاده میکنم
    جواب سوال اول : باید از پلاگین هایا vst های خاصی در برنامه fl studio استفاده کنید حالا من تو این کلیپ برای اینکه تصویر رو ببینید زمان صدای مورد نظر رو زیاد کردم که تصویر دیده بشه گاها در زیز استانه یا فرا استانه این فرکانس هارو قرار میدن که این کارو سخت میکنه برای شناسایی راه های زیادی برای مخفی کردن وجود داره
    جواب سوال دوم: fl studio و audio paint
    جواب سوال سوم : خیر توصیه نمیکنم همون قبلی ها کافیه مهم استمراره
    شاد و پیروز باشید
    خیلی ممنونم از وقت و انرژی که قرارمیدید برای این مباحث، ارزش هر کدام از این مطالب بیشتراز یک تشکر هست.
    در پست های قبلی که ساخت سابلیمینال شخصی و خیلی از مطالب مهم و با ارزش دیگه ای رو عنوان کرده بودید بسیار مفید بودند و من استفاده میکنم.
    و اما خیلی جالبه اینکه فرمودید " توی زیرآستانه یا فرا آستانه این فرکانس ها رو مخفی میکنند"
    جهت دادن به ضمرناخودآگاه شنونده چقدر مورد توجه هستش که انقدر برنامه ریزی شده بخوای روش کار کنی
    ( یه سوالی تو ذهنم اومد اینکه نکنه توی بعضی از موزیک هایی که خیلی ناگهانی معروف میشه از این ها استفاده میشه ؟! بنظرم احتمالش خیلی زیاده همونطور که توی تبلیغات ازهمین روش ها استفاده میشه حالا در سطوح مختلف )

تشکر فراوان _ خیر و برکت این وقت گذاشتن ها و انتقال مطالب هزاران برابر برگرده به زندگیتون

12. 22 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر.
    چند وقت پیش یه کتابی میخوندم به اسم کی در مورد علم زمانسنجی که توضیح میده چه زمانی در روز چه خصوصیاتی داریم و بهتره چه کارهایی انجام بدیم.گفتم با شما به اشتراک بذارم امیدوارم براتون مفید باشه.
    نویسنده میگه بهتره تصمیمات مهم تحلیلی زندگیمون را قبل از ظهر بگیریم و با اسناد و مدارک آماری و فیزیولوژیک توضیح میده که بعد از ظهر برای تحلیل کردن زمان مناسبی نیست.به یک اتفاق در زمان جنگ جهانی اشاره میکنه که ناخدای باتجربه کشتی با یک تصمیم غلطی که بعد از ظهر میگیره باعث غرق شدن کشتی میشه و به تفاوت آمار نمرات امتحان ریاضیی که در صبح و بعد از ظهر گرفته شده و همچنین تصمیم قاضی های ایالات متحده درمورد درخواست عفو مشروط زندانی ها در ساعات مختلف روز اشاره میکنه.
    به طور کلی توضیح میده که قبل از ظهر فعالیت بخش هایی که ازشون با عنوان نگهبانان ذهنی یاد میکنه بالاتره و در اواخر صبح و حدود ظهر توانایی این بخش مغز به اوج میرسه و بعد از اون افت میکنه.البته توضیح میده که با افت قدرت تحلیل توانایی ذهن برای حل مسائل بصیرتی که به پیدا کردن راه های غیر معمول نیاز داره (و البته از نظر خودم توانایی شهودی) افزایش پیدا میکنه.

همچنین جذاب ترین بخش کتاب برای نمودار میزان حال خوبی بود که نشون داده بود و بسیار شبیه نمودار رفتار مولد بازار در کتاب ﻛﺎرﺑﺮد ﻧﻈﺮﯾﻪ آﺷﻮب وﻓﺮاﻛﺘﺎل در ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﺳﺮی های زمانی بود که پیوستگیه بین روانشناسی فردی و روانشناسی بازار را به شکل واضحی نشون میده
    Screen Shot 4-29-2021 at 4.54 AM.png
    Screen Shot 4-29-2021 at 4.50 AM.png

خبر خوب برای ما اینه که بالاترین سطح حال خوب و قدرت تحلیل دقیقا هم زمان شده با باز شدن بازار لندن در ایران که از نظر اکثر تریدر ها بهترین زمان ترید هست.
    توصیه دیگه ای که نویسنده میکنه اینه که بین کارتون استراحت فعال داشته باشید و یه میان وعده(بدون قند ساده) مصرف کنید و اون تایم افول بین روز را یه چرتی بزنید.
    البته میگه اطاعات این نمودارها برای همه یکسان نیست و اینها میانگینی از کل جامعه را نشون میده که برای به دست اوردن اطلاعات دقیق تر از خودتون پیشنهاد میکنم کتاب را مطالعه کنید
    پر کردن این جدول هم میتونه براتون مفید باشه
    https://bpluspodcast.com/wp-content/...20/05/When.pdf
    سلامت و شاد و ثروتمند باشید
    ویرایش توسط ALiamiri : 04-29-2021 در ساعت 16:44

14. 32 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.
    چند وقت پیش یه کتابی میخوندم به اسم کی در مورد علم زمانسنجی که توضیح میده چه زمانی در روز چه خصوصیاتی داریم و بهتره چه کارهایی انجام بدیم.گفتم با شما به اشتراک بذارم امیدوارم براتون مفید باشه.
    نویسنده میگه بهتره تصمیمات مهم تحلیلی زندگیمون را قبل از ظهر بگیریم و با اسناد و مدارک آماری و فیزیولوژیک توضیح میده که بعد از ظهر برای تحلیل کردن زمان مناسبی نیست.به یک اتفاق در زمان جنگ جهانی اشاره میکنه که ناخدای باتجربه کشتی با یک تصمیم غلطی که بعد از ظهر میگیره باعث غرق شدن کشتی میشه و به تفاوت آمار نمرات امتحان ریاضیی که در صبح و بعد از ظهر گرفته شده و همچنین تصمیم قاضی های ایالات متحده درمورد درخواست عفو مشروط زندانی ها در ساعات مختلف روز اشاره میکنه.
    به طور کلی توضیح میده که قبل از ظهر فعالیت بخش هایی که ازشون با عنوان نگهبانان ذهنی یاد میکنه بالاتره و در اواخر صبح و حدود ظهر توانایی این بخش مغز به اوج میرسه و بعد از اون افت میکنه.البته توضیح میده که با افت قدرت تحلیل توانایی ذهن برای حل مسائل بصیرتی که به پیدا کردن راه های غیر معمول نیاز داره (و البته از نظر خودم توانایی شهودی) افزایش پیدا میکنه.

همچنین جذاب ترین بخش کتاب برای نمودار میزان حال خوبی بود که نشون داده بود و بسیار شبیه نمودار رفتار مولد بازار در کتاب ﻛﺎرﺑﺮد ﻧﻈﺮﯾﻪ آﺷﻮب وﻓﺮاﻛﺘﺎل در ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﺳﺮی های زمانی بود که پیوستگیه بین روانشناسی فردی و روانشناسی بازار را به شکل واضحی نشون میده
    Screen Shot 4-29-2021 at 4.54 AM.png
    Screen Shot 4-29-2021 at 4.50 AM.png

خبر خوب برای ما اینه که بالاترین سطح حال خوب و قدرت تحلیل دقیقا هم زمان شده با باز شدن بازار لندن در ایران که از نظر اکثر تریدر ها بهترین زمان ترید هست.
    توصیه دیگه ای که نویسنده میکنه اینه که بین کارتون استراحت فعال داشته باشید و یه میان وعده(بدون قند ساده) مصرف کنید و اون تایم افول بین روز را یه چرتی بزنید.
    البته میگه اطاعات این نمودارها برای همه یکسان نیست و اینها میانگینی از کل جامعه را نشون میده که برای به دست اوردن اطلاعات دقیق تر از خودتون پیشنهاد میکنم کتاب را مطالعه کنید
    پر کردن این جدول هم میتونه براتون مفید باشه
    https://bpluspodcast.com/wp-content/...20/05/When.pdf
    سلامت و شاد و ثروتمند باشید
    چه کتاب جالبی ممنون از به اشتراک گذاری این موضوع

16. 21 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahrokh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مشکلم اینکه اتفاقاتی که واسم پیش اومده حتی در سال های خیلی دور هی تو ذهنم مرور میشه و تو روحیم اثر میذاره و کیفیت عملکردم میاد پایین.میشه ی کتاب معرفی کنید یا اگه تجربه ای دارید به اشتراک بذارید؟ممنون از خانواده ی بزرگم "اکادمی ویو"
    سلام وقتتون بخیر.
    کتاب فوق العاده نیروی حال کمک میکنه از غم های گذشته و نگرانی های آینده خارج بشید و در به شکل آگاهانه ای لحظه حال زندگی کنید.
    کتاب محدودیت صفر کمک میکنه خودتون و دیگران را ببخشید و از دست زنجیرها و وزنه ها و طناب هایی که از قدیم با خودتون دارید راحت بشید.
    تکنیک فوق العاده دکتر کالاهان که کوین ترودو هم تاییدش میکنه ابزار فوق العاده ایه.اسمش eft هست که به وسیله گری کریک تکمیل شده و به وسیله نمایندش جناب آقای فروغمند در ایران آموزش داده میشه.این تکنیک مثل یه پاک کن فوق العاده تاثیرات منفی تمام خاطرات ذهنی و واقعی را خنثی میکنه و به ادعای خودش و تایید استفاده کنندگانش(و تایید خودم) میتونه اکثر(بیش از 90 درصد) مشکلات جسمی و روانی را در عرض چند دقیقه برطرف کنه و رهایی فوق العاده ای به آدم بده.
    از تکنیک تغییر سابمدالیته ها در nlp هم میتونید استفاده کنید که در همون ای اف تی تا حدی درموردش با عنوان تغییر قاب بندی توضیح میدن.
    کتاب هایی که گفتم نسخه صوتیش هم موجوده ولی به نظرم بهترین چیز همون eft هست

18. 31 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

mrbaxshi آواتار ها
    7,631 بار در 610 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و شب بخیر

در مباحثی که استاد مطرح می کنند فرمودند روزی ۳٪ سود میگیریم و از بازار خارج میشیم.
    در یکی از وبینارها هم اعلام کردن که یکی از دوستان به محض اینکه ۳٪ روزانه رو میگرفت اگر پای بازار بود و باز هم ترید میکرد یا ضرر میکرد یا کال میشد! خوب یعنی ذهن ما اماده میشه برای دریافت ۳٪
    ولی از طرفی به هر علتی ممکن است تریدی با ضرر همراه باشد. از نظر روانشناسی چند درصد ضرر باید دست از بازار کشید؟ تا کجا باید پیش رفت؟ همانطوری که سود بار روانی داره و وسوسه میشی ادامه بدی ضرر هم همینطوره و وسوسه میشی برای جبرانش ادامه بدی.

20. 26 کاربر برای این پست سودمند از mrbaxshi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع