صفحه 285 از 555 نخستنخست ... 185235275283284285286287295335385 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,841 به 2,850 از 5545

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,486 بار در 1,397 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک

داستان هفته

یک روز آموزگار از دانش آموزانی که در کلاس بودند پرسید آیا میتوانید راهی غیرتکراری برای ابراز عشق بیان کنید؟
    برخی از دانش آموزان گفتند با بخشیدن عشقشان را معنی میکنند. برخی دادن گل و هدیه و حرف های دلنشین را راه بیان عشق عنوان کردند. شماری دیگر هم گفتند گفتند «با هم بودن در تحمل رنج ها و لذت بردن از خوشبختی» را راه بیان عشق میدانند...
    در آن بین پسری برخاست و پیش از اینکه شیوه دلخواه خود را برای ابراز عشق بیان کند، داستان کوتاهی تعریف کرد:
    یک روز زن و شوهر جوانی که هردو زیست شناس بودند برای تحقیق به جنگل رفتند. آنان وقتی به بالای تپه ای رسیدند درجا میخکوب شدند. یک قلاده ببر بزرگ، جلوی زن و شوهر ایستاده و به آنان خیره شده بود.
    شوهر تفنگ شکاری نداشت و دیگر راهی برای فرار نبود. رنگ صورت زن و شوهر پریده بود و در مقابل ببر، جرات کوچکترین حرکتی نداشتند.
    ببر، به طرف آنان حرکت کرد.
    همان لحظه، مرد زیست شناس فریاد زنان فرار کرد و همسرش را تنها گذاشت. بلافاصله ببر به سمت شوهر دوید و چند دقیقه بعد ضجه های مرد جوان به گوش رسید. ببر رفت و زن زنده ماند.داستان به اینجا که رسید دانش آموزان شروع کردند به محکوم کردن آن مرد.
    راوی اما پرسید: آیا میدانید آن مرد در لحظه های آخر زندگیش چه فریاد میزد؟
    بچه ها حدس زدند حتما از همسرش معذرت خواسته که او را تنها گذاشته است! راوی جواب داد: نه، آخرین حرف مرد این بود که «عزیزم، تو بهترین مونسم بودی. از پسرمان خوب مراقبت کن و به او بگو پدرت همیشه عاشقت بود.»
    قطره های بلورین اشک صورت راوی را خیس کرده بود که ادامه داد: همه زیست شناسان میدانند ببر فقط به کسانی حمله میکند که حرکتی انجام میدهند یا فرار میکنند. پدر من در آن لحظه وحشتناک، با فدا کردن جانش پیش مرگ مادرم شد و او را نجات داد.
    این صادقانه ترین و بی ریاترین راه پدرم برای بیان عشق خود به مادرم و من بود.
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,076 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    درود دوستان و رفقای عزیز امیدوارم که عالی و پر از انرژی + باشید
    ------------------------
    شما برای اینکه موقع تمرین تمام و کمال پای سیستم باشید و تمرکزتون بالا باشه و از وقتتون به نحو احسن استفاده کنید چ کاری انجام میدید؟؟

مثلا من خودم به شخصه روزی 12 ساعت پای چارت میتونم باشم ولی این 12 ساعت رو اگه خیلی خوب و با تمرکز بالاتر از الان بشینم میتونم تو 5 ساعت یا کمتر همه اون تمرین های اون روزم رو انجام بدم

((کلا گوشی پای سیستم نمیارم و اتاقم رو از اتاق خاب جدا کردم و به جز سیستم و کتاب هام و ی گل هیچی تو اتاق نیست صبح ها 6 بیدار میشم و شبا نهایت 10 خابم ))
    -------------------------------------------

دوستان واسه اینکه تاپیک شلوغ نشه تو همین پست از همه شما دوستان تشکر میکنم هم بابت جواب این پست و هم پست های که تو این تاپیک میزنین بدون شک من و بقیه دوستان از زحمات شما ((ممو عزیز _علی اقای بزرگوار _ مهران عزیز _مجید عزیز و همه دوستانی که معذرت میخام اگه الان یادم نیومده اسمشون رو )) نهایت استفاده رو میبریم و تشکر میکنم از همتون
    -------------
    شاد باشید
    @@amino

سلام اقا علی گل
    وقتتون بخیر

من کاری که میکنم اینکه اصولا همیشه در زمان تمرینات یه موزیک بیکلام خیلی ملایم و با ولوم کم تو پس زمینه پلی میکنم و بمدت مثلا یه میزان ساعتی یا اگه مثلا موضوع بک تست باش میگم تا زمانی که 100 تا بک تست نگرفتم نمیتونم تمرکزم از روی تمرینات بردارم و کلا خودمو متعد به انجام وظایفم میکنم ...
    البته اینو بگم در زمان ترید کردن به هیچ عنوان موسیقی یا اهنگی نمیزارم فقط زمان تمرینات عادت کردم به این شکل انجام دادنش و باعث میشه خسته نشم به این زودیا از تمرین کردن و لذت بیشتری با موسیقی اروم و تمرین کردن میبرم
    یه موضوع دیگ که میتونه در همه چیز موثر باش متعهد بودن شماست مثلا خودتونو بررسی کنین ببینید چقد تو زندگی روزمره متعهد به کاراتون هسین !!ایا وقتی چراغ قرمز وایمیسین تا سبز شه بعد از عابر پیاده یا جایی که پل هوایی داره رد میشین یا اینکه کلا توجهی نمیکنین و قانون شکنی دارین ؟ چون طبق گفته استاد تریدرها آدم های قانونمندی هستند و البته با حوصله ...برای اینکه تمرینات خوبی انجام بدین باید شخصیتتون رو کاملا متعهد و پایبند کنین و داشتن تمرکز بالا و انجام فقط یک کار در همان زمان مشخص خیلی میتونه براتون زمان بخره و اتلاف وقت نداشته باشین ینی کاری که تو 5 ساعت میتونین انجام بدین به 12 ساعت طولش ندین
    بحث دیگه ای که میتونه کمک کننده باش بحث جزا و پاداش هست ..مثلا با خودتون قرار بزارین اگه دوساعت یا یساعت خوب تمرین کنم اجازه دارم یه استراحتی یه تفریحی داشته باشم
    و وقتی هم یه کاری میکنین که اصولتونو زیر پا میزارین مثل منی که دوماه قبل اصول چک لیستم زیر پا گزاشتم و خودمو مجبور کردم بالای 4 کیلومتر فاصله رو نه پیاده روی اروم بلکه با سرعت بالا بدوام و این باعث شد تاندون پای راستم کشیده بشه و انقدی درد بهم داد که دیگ بعد اون به هیچ عنوان حتی اگه خودمم بخوام ذهنم نمیزاره از چک لیستم خارج شم و هی اون روز استقامتی که تو هوای سرد داشتم میدویدم و عرق میریختم و همینطور بعدش پا دردی که گرفتم جلو چشمام میاره و خاطرات درد کشیدنام زنده میشه برام
    بنظرم استاد هم بقول خودشون استاپ ها و عادت های مخربی که داشتن با تنبیه های خوبی تغییر دادن که وقتی درباره عصب کشی کردن دندونشون پای سیستم با سوزن یا مشت زدن به مانتیور و یا سخت کار کردن در یک انباری صحبت میکنن کاملا ادم حس میکنه چه سختی هایی رو گزروندن و همین سختی ها باعث پیشرفت ایشون شده و به این سطح موفقیت رسیدن..بخودتون سخت بگیرین بقول جمله معروف تو کتاب باشگاه 5 صبحی ها : کسانی که تو تمرینات بخودشون سخت میگیرن در میدان نبرد خون کمی از دست میدهند...یا جمله دیگ :اولین نفر پاشو و اخرین نفر بمیر ...درسته خوب انعطاف پذیر باشیم ولی یجاهایی یه خط قرمز هایی برای خودتون تعیین کنین که اگر اونارو رد شدین بی چون و چرا تنبیه رو قبول کنین و تنبیهی هم باش که خوب شمارو به رنج بکشونه وگرنه فراموشش میکنین و دوباره اون اشتباه ازتون سر میزنه ..مثلا دوستی میشناختم ایشون قانونش این بود در هفته کلا تا 3% حق ضرر کردن دارن و اگه هفته ای بیشتر از 3 درصد خودشون ریسک و ضرر کنن بمدت یه هفته ظرف میشستن و حق نشستن پشت سیستم و چارت نداشتن و پوستشون به مواد شوینده حساس بود و کهیر میزد دستاش و واقعا اون شستن یه هفته ظرف ها یه تنبیه سخت و زجر اوری بود براش ...
    ماها از بچگی اینجوری تربیت شدیم مثلا مشق نمی نوشتیم میگفتن امروز حق نداری سر کلاس بشینی یا باید بری از اول تا اخر ساعت کلاس یه لنگه پا وایسی ...با تنبیه کلا اموزش دیدیم ....
    حتی میگن ادیسون آزمایشگاهش بالای یه تپه بود و دور از جمعیت و شهر بود و جایی بود که شاید روزها با تیم خودش در اونجا میموندو روی تحقیقاتشون تمرکز میکردن ...این نشون میده هر کسی که به موفقیت رسیده سختی کشیده و نزاشته به هر طریقی به سلیقه خودش باعث حواس پرتی و عدم تمرکزش بشه
    ویرایش توسط Snow_Trader : 12-10-2022 در ساعت 21:50
    Hard takes time, impossible a little more time

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    امـــواج مــغـــزی

سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    امروز قصد دارم کلیپی رو از دوره ماوراء طبیعی شدن و زیر مجموعه اون از فایلهای بخش REWIRED از سایت رویال مایند باهتون به اشتراک بگذارم
    برای اشتراک گذاری این فایل به خاطر پولی بودنش با ادمینهای سایت مربوطه هماهنگی انجام شد و اجازه دادند یک فایل رو باهاتون به اشتراک بگذارم و من هم مهمترین فایلش که امواج مغزی بود براتون انتخاب کردم.
    در مورد امواج مغزی من خودم و خیلی از دوستان پیگیر این موضوع مهم بودیم و بالاخره بعد از 2 سال من رسیدم به این فایل در مورد امواج مغزی و اینجا باهاتون به اشتراک میگذارم و امیدوارم براتون مفید واقع بشه
    لینک دانلود :
    https://my.uupload.ir/dl/n2vgOadm
    ( لینک دانلود به مدت یک ماه از تاریخ 1401.09.22 فعال خواهد بود و بعد اون غیر فعال میشه )
    میلاد جان شمارو هم منشن میکنم چون قبلا یک پست زده بودید و از دوستانی که در این خصوص اطلاعاتی داشته باشند راهنمایی خواسته بودید از دوستان

@KingMilad
    @S2.R.
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در هر دو جهان
    ویرایش توسط Ali97 : 12-13-2022 در ساعت 11:19
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت به خیر
    کلیپ کوتاه یکی از سمینار های استر هیکس در مورد خدا و جایگاه انسان خیلی زیبا صحبت میکنه
    جالبه که آبراهام داره جای استر حرف میزنه
    https://uupload.ir/view/img_20221211..._811_d47v.mp4/

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,250 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    امـــواج مــغـــزی

باور دارم که عالی هستید
    امروز قصد دارم کلیپی رو از دوره ماوراء طبیعی شدن و زیر مجموعه اون از فایلهای بخش REWIRED از سایت رویال مایند باهتون به اشتراک بگذارم
    برای اشتراک گذاری این فایل به خاطر پولی بودنش با ادمینهای سایت مربوطه هماهنگی انجام شد و اجازه دادند یک فایل رو باهاتون به اشتراک بگذارم و من هم مهمترین فایلش که امواج مغزی بود براتون انتخاب کردم.
    در مورد امواج مغزی من خودم و خیلی از دوستان پیگیر این موضوع مهم بودیم و بالاخره بعد از 2 سال من رسیدم به این فایل در مورد امواج مغزی و اینجا باهاتون به اشتراک میگذارم و امیدوارم براتون مفید واقع بشه
    لینک دانلود :
    میلاد جان شمارو هم منشن میکنم چون قبلا یک پست زده بودید و از دوستانی که در این خصوص اطلاعاتی داشته باشند راهنمایی خواسته بودید از دوستان

@KingMilad
    @S2.R.
    سلام علی جان امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    قبل از هرچیزی جا داره ازتون تشکر کنم که به یادم بودید(موسیقی متن فیلم میان ستاره ای که عاشق هستم هم تو این فایلتون هست که)
    جالب اینجاست که من امروز اومدم تاپیک فراکتالی رو چک کنم اما ناخواسته دستم خورد و تاپیک روانشناسی رو باز کردم
    پست مهرداد عزیز رو دیدم و بالاش پست شمارو دیدم و اولین چیزی که به چشمم اومد '' میلاد جان '' داخل پستتون بود گفتم خب حاج علی با من نبوده چون اعلانش برام نیومده
    یادشده.png
    همون لحظه مجدد چشمم خورد به نام کاربریم و صفحه رو بالاتر آوردم و دیدم به به امواج مغزیه و دوست عزیزی بنام علی عزیز اول صبحی برام فایل آورده اونم چه فایلی امیدوارم آگاهی دریافتش رو داشته باشم
    پ.ن:موردی که برام اتفاق افتاد رو میخوام به اشتراک بزارم میتونه مفید باشه برای دوستان عزیزم
    من یک باوری برای خودم دارم; از زمانی که قبلا نتورک کار میکردم این باور رو داشتم که موفقیت بها داره و تا اون بها رو ندی نمیتونی موفق بشی حالا این بها میتونه مالی باشه میتونه وقتی که براش میزاری باشه میتونه انرژی ای که براش میزاری باشه و ...
    خب جدیدا متوجه این شدم که ناخودآگاه ما خیلی خیلی قویه و مثل یه انبار میمونه که یه غولی نگهبانشه و هر چیز جدیدی بخواد واردش بشه این نگهبان جلوش رو میگیره و با موجودی داخل انبار که متشکل از باورها و ارزشها و ... ماست مقایسه میکنه و اگه مخالف اونا باشه اجازه ورود نمیده و پرتش میکنه به سمت خودآگاه و میگه همون جا بمون تا چند روز دیگه که بهت فکر نکرد فراموش بشی !!(برای ورود اون کالا به انبار نیاز به تغییر باور هست که غول یا همون نگهبان اجازه ورود بده که موضوع این بحث نیست)
    خب من از طریق دوستان عزیزم متوجه شده بودم که دکتر جو دیسپنزا مطالبی راجبه امواج مغزی گفتن و با سرچ اسمشون توی تلگرام فایلهای ایشون رو پیدا کرده بودم (اما متاسفانه یه فایل هایی بین رویال مایند و جادوی باور و ... مشترک بود و نمیدونستم حق ارایه مطلب با کدوم یکی هست و برای همین تو هیچ کدوم از این سایتها دوره های این بنده خدا رو خریداری نکردم) ولی دانلودشون کرده بودم و داشتمشون
    خب من این کالا رو میخواستم بفرستم سمت ناخودآگاهم اما نگهبانش دید با باورم جور درنمیاد و من بهایی بابت اون ندادم و قبولش نکرد و حاصلش این شد که فراموشم شد اصلا من همچین فایلهایی دارم !!!...
    اینم دوره گفته شده که علی جان قسمتی از اون رو لطف کردند و فرستادن و من ندیده بودمش
    دوره.png
    حالا این به کنار استاد در دوره فراکتالی بحث های روان شناسیه فوق العاده ای ارایه میدن و در فایل 52 دوره فراکتال راجبه قدرت امواج مغزی و کاربردشون صحبت کردن و چند جمله ای گفتن که باید روش فکر کرد : امروز مطالب خیلی خیلی مهم رو میخوام بهتون بگم تقریبا فهرستشو میخوام بهتون بگم و امیدوارم که بهش توجه بکنید چون اصل اولیه برای موفقیت این مطالبیه که داریم میگیم تو هر زمینه ای مخصوصا تو این بازار و ترید کردن اینها اصله بقیه یه سری تکنیکه ...
    حالا اون مطالب چیه ؟؟ صحبت های بسیار عالی راجبه امواج مغزی که علی جان پستی رو در همین ارتباط قرار دادن
    ویرایش توسط KingMilad : 12-12-2022 در ساعت 12:22
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

9,864 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام درود خدمت همه عزیزان وقت بخیر

یه فیلمی دیدم نکات روانشناسی زیبایی داشت خیلی جالب بود خواستم معرفی کنم دوستان مایل بودند مشاهده کنن
    اینو من بچه بودم دیدم اما یادم نبود اسمش چی بود تا اینکه بازم جلو چشمم اومد دانلودش کردم که دیدم نه اون زمان که بچه بودم نگاه کردم اصلا چیزی ازش درک نکردم. فیلم خیلی خوبیه

اسم فیلم:Gattaca
    Gattaca-1997-600x338.jpg

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام علی جان امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    قبل از هرچیزی جا داره ازتون تشکر کنم که به یادم بودید(موسیقی متن فیلم میان ستاره ای که عاشق هستم هم تو این فایلتون هست که)
    جالب اینجاست که من امروز اومدم تاپیک فراکتالی رو چک کنم اما ناخواسته دستم خورد و تاپیک روانشناسی رو باز کردم
    پست مهرداد عزیز رو دیدم و بالاش پست شمارو دیدم و اولین چیزی که به چشمم اومد '' میلاد جان '' داخل پستتون بود گفتم خب حاج علی با من نبوده چون اعلانش برام نیومده
    یادشده.png
    همون لحظه مجدد چشمم خورد به نام کاربریم و صفحه رو بالاتر آوردم و دیدم به به امواج مغزیه و دوست عزیزی بنام علی عزیز اول صبحی برام فایل آورده اونم چه فایلی امیدوارم آگاهی دریافتش رو داشته باشم
    پ.ن:موردی که برام اتفاق افتاد رو میخوام به اشتراک بزارم میتونه مفید باشه برای دوستان عزیزم
    من یک باوری برای خودم دارم; از زمانی که قبلا نتورک کار میکردم این باور رو داشتم که موفقیت بها داره و تا اون بها رو ندی نمیتونی موفق بشی حالا این بها میتونه مالی باشه میتونه وقتی که براش میزاری باشه میتونه انرژی ای که براش میزاری باشه و ...
    خب جدیدا متوجه این شدم که ناخودآگاه ما خیلی خیلی قویه و مثل یه انبار میمونه که یه غولی نگهبانشه و هر چیز جدیدی بخواد واردش بشه این نگهبان جلوش رو میگیره و با موجودی داخل انبار که متشکل از باورها و ارزشها و ... ماست مقایسه میکنه و اگه مخالف اونا باشه اجازه ورود نمیده و پرتش میکنه به سمت خودآگاه و میگه همون جا بمون تا چند روز دیگه که بهت فکر نکرد فراموش بشی !!(برای ورود اون کالا به انبار نیاز به تغییر باور هست که غول یا همون نگهبان اجازه ورود بده که موضوع این بحث نیست)
    خب من از طریق دوستان عزیزم متوجه شده بودم که دکتر جو دیسپنزا مطالبی راجبه امواج مغزی گفتن و با سرچ اسمشون توی تلگرام فایلهای ایشون رو پیدا کرده بودم (اما متاسفانه یه فایل هایی بین رویال مایند و جادوی باور و ... مشترک بود و نمیدونستم حق ارایه مطلب با کدوم یکی هست و برای همین تو هیچ کدوم از این سایتها دوره های این بنده خدا رو خریداری نکردم) ولی دانلودشون کرده بودم و داشتمشون
    خب من این کالا رو میخواستم بفرستم سمت ناخودآگاهم اما نگهبانش دید با باورم جور درنمیاد و من بهایی بابت اون ندادم و قبولش نکرد و حاصلش این شد که فراموشم شد اصلا من همچین فایلهایی دارم !!!...
    اینم دوره گفته شده که علی جان قسمتی از اون رو لطف کردند و فرستادن و من ندیده بودمش
    دوره.png
    حالا این به کنار استاد در دوره فراکتالی بحث های روان شناسیه فوق العاده ای ارایه میدن و در فایل 52 دوره فراکتال راجبه قدرت امواج مغزی و کاربردشون صحبت کردن و چند جمله ای گفتن که باید روش فکر کرد : امروز مطالب خیلی خیلی مهم رو میخوام بهتون بگم تقریبا فهرستشو میخوام بهتون بگم و امیدوارم که بهش توجه بکنید چون اصل اولیه برای موفقیت این مطالبیه که داریم میگیم تو هر زمینه ای مخصوصا تو این بازار و ترید کردن اینها اصله بقیه یه سری تکنیکه ...
    حالا اون مطالب چیه ؟؟ صحبت های بسیار عالی راجبه امواج مغزی که علی جان پستی رو در همین ارتباط قرار دادن
    سلام و وقتتون بخیر میلاد جان
    باور دارم که عالی هستید
    همه چیز در زمان خودش اتفاق خواهد افتاد

تبریک میگم بابت رشد فردی و رشد آگاهیتون و در این لحظه که آگاهی دریافتش رو داشتید این اطلاعات اجازه ورود به مغزتون و ذهنتون رو داشتند و برای شما آشکار شدند و دیدینشون ، والا همونطور که گفتید این فایلهارو داشتید اما آگاهی لازم هنوز به وجود نیومده بود که بتونید ببینیدشون و دریافتشون کنید
    شما موفق میشید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ما
    ما یک

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

emiro آواتار ها
    964 بار در 299 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز...
    امیدوارم به روشنایی خورشید حالتون خوب باشه
    کسانی که تجربه حساب ریل رو در کنار آموزششون یا در حین آموزش یا پس از تکمیل آموزش دارن از عملکردشون و نتیجه ایی که داشته تجربه بزارن و من رو هم تگ کیند ممنون از شما
    موفق هستید

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از emiro عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام علی جان ممنون بابت مطالب مفید و عالی که میفرستید خیلی دوست دارم در این زمینه اطلاعات بیبشتری کسب کنم و در اولین فرصت دوره و کتاب رو تهیه میکنم.میشه در باره امواج مغزی توضیحاتی رو بدید ممنون میشم.و اینکه لینک برام باز نمیشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    امـــواج مــغـــزی

باور دارم که عالی هستید
    لینک دانلود :

@KingMilad
    @S2.R.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام علی جان ممنون بابت مطالب مفید و عالی که میفرستید خیلی دوست دارم در این زمینه اطلاعات بیبشتری کسب کنم و در اولین فرصت دوره و کتاب رو تهیه میکنم.میشه در باره امواج مغزی توضیحاتی رو بدید ممنون میشم.و اینکه لینک برام باز نمیشه
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای محمد
    باور دارم که عالی هستید
    در مورد توضیح در خصوص امواج مغزی من هم در حال یادگیری هستم و نمیشه در قالب یک پست این موضوع رو توضیح داد ، اما اگر خواستید در همین تاپیک در این خصوص ، پستهایی زده شده و تکنیکهایی هم گفته شده ، میتونید مطالعه چند صفحه از این تاپیک رو در برنامه روزانتون داشته باشید و از اطلاعات بسیار عالی که از ابتدا دوستان در زمینه روانشناسی و این موضوع ها گذاشتند نهایت استفاده رو ببرید
    در مورد دانلود نشدن فایل ، چون حجمش زیاد بود در سایت اشتراک پولی گذاشته بودم که متاسفانه اشتراکم تموم شده بود برا همین به مدت 1 ماه دیگه تمدیدش کردم تا دوستانی که خواستند در عرض این یک ماه دانلود کنند این فایل رو ، و الان میتونید دانلودش کنید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ما
    ما یک

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 46 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 46 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع