صفحه 281 از 556 نخستنخست ... 181231271279280281282283291331381 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,801 به 2,810 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

KingMilad آواتار ها
    21,257 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    امـــواج مــغـــزی

سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    امروز قصد دارم کلیپی رو از دوره ماوراء طبیعی شدن و زیر مجموعه اون از فایلهای بخش REWIRED از سایت رویال مایند باهتون به اشتراک بگذارم
    برای اشتراک گذاری این فایل به خاطر پولی بودنش با ادمینهای سایت مربوطه هماهنگی انجام شد و اجازه دادند یک فایل رو باهاتون به اشتراک بگذارم و من هم مهمترین فایلش که امواج مغزی بود براتون انتخاب کردم.
    در مورد امواج مغزی من خودم و خیلی از دوستان پیگیر این موضوع مهم بودیم و بالاخره بعد از 2 سال من رسیدم به این فایل در مورد امواج مغزی و اینجا باهاتون به اشتراک میگذارم و امیدوارم براتون مفید واقع بشه
    لینک دانلود :
    https://my.uupload.ir/dl/n2vgOadm
    میلاد جان شمارو هم منشن میکنم چون قبلا یک پست زده بودید و از دوستانی که در این خصوص اطلاعاتی داشته باشند راهنمایی خواسته بودید از دوستان

@KingMilad
    @S2.R.
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در هر دو جهان
    سلام علی جان امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    قبل از هرچیزی جا داره ازتون تشکر کنم که به یادم بودید(موسیقی متن فیلم میان ستاره ای که عاشق هستم هم تو این فایلتون هست که)
    جالب اینجاست که من امروز اومدم تاپیک فراکتالی رو چک کنم اما ناخواسته دستم خورد و تاپیک روانشناسی رو باز کردم
    پست مهرداد عزیز رو دیدم و بالاش پست شمارو دیدم و اولین چیزی که به چشمم اومد '' میلاد جان '' داخل پستتون بود گفتم خب حاج علی با من نبوده چون اعلانش برام نیومده
    یادشده.png
    همون لحظه مجدد چشمم خورد به نام کاربریم و صفحه رو بالاتر آوردم و دیدم به به امواج مغزیه و دوست عزیزی بنام علی عزیز اول صبحی برام فایل آورده اونم چه فایلی امیدوارم آگاهی دریافتش رو داشته باشم
    پ.ن:موردی که برام اتفاق افتاد رو میخوام به اشتراک بزارم میتونه مفید باشه برای دوستان عزیزم
    من یک باوری برای خودم دارم; از زمانی که قبلا نتورک کار میکردم این باور رو داشتم که موفقیت بها داره و تا اون بها رو ندی نمیتونی موفق بشی حالا این بها میتونه مالی باشه میتونه وقتی که براش میزاری باشه میتونه انرژی ای که براش میزاری باشه و ...
    خب جدیدا متوجه این شدم که ناخودآگاه ما خیلی خیلی قویه و مثل یه انبار میمونه که یه غولی نگهبانشه و هر چیز جدیدی بخواد واردش بشه این نگهبان جلوش رو میگیره و با موجودی داخل انبار که متشکل از باورها و ارزشها و ... ماست مقایسه میکنه و اگه مخالف اونا باشه اجازه ورود نمیده و پرتش میکنه به سمت خودآگاه و میگه همون جا بمون تا چند روز دیگه که بهت فکر نکرد فراموش بشی !!(برای ورود اون کالا به انبار نیاز به تغییر باور هست که غول یا همون نگهبان اجازه ورود بده که موضوع این بحث نیست)
    خب من از طریق دوستان عزیزم متوجه شده بودم که دکتر جو دیسپنزا مطالبی راجبه امواج مغزی گفتن و با سرچ اسمشون توی تلگرام فایلهای ایشون رو پیدا کرده بودم (اما متاسفانه یه فایل هایی بین رویال مایند و جادوی باور و ... مشترک بود و نمیدونستم حق ارایه مطلب با کدوم یکی هست و برای همین تو هیچ کدوم از این سایتها دوره های این بنده خدا رو خریداری نکردم) ولی دانلودشون کرده بودم و داشتمشون
    خب من این کالا رو میخواستم بفرستم سمت ناخودآگاهم اما نگهبانش دید با باورم جور درنمیاد و من بهایی بابت اون ندادم و قبولش نکرد و حاصلش این شد که فراموشم شد اصلا من همچین فایلهایی دارم !!!...
    اینم دوره گفته شده که علی جان قسمتی از اون رو لطف کردند و فرستادن و من ندیده بودمش
    دوره.png
    حالا این به کنار استاد در دوره فراکتالی بحث های روان شناسیه فوق العاده ای ارایه میدن و در فایل 52 دوره فراکتال راجبه قدرت امواج مغزی و کاربردشون صحبت کردن و چند جمله ای گفتن که باید روش فکر کرد : امروز مطالب خیلی خیلی مهم رو میخوام بهتون بگم تقریبا فهرستشو میخوام بهتون بگم و امیدوارم که بهش توجه بکنید چون اصل اولیه برای موفقیت این مطالبیه که داریم میگیم تو هر زمینه ای مخصوصا تو این بازار و ترید کردن اینها اصله بقیه یه سری تکنیکه ...
    حالا اون مطالب چیه ؟؟ صحبت های بسیار عالی راجبه امواج مغزی که علی جان پستی رو در همین ارتباط قرار دادن
    ویرایش توسط KingMilad : 12-12-2022 در ساعت 12:22
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

9,866 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام درود خدمت همه عزیزان وقت بخیر

یه فیلمی دیدم نکات روانشناسی زیبایی داشت خیلی جالب بود خواستم معرفی کنم دوستان مایل بودند مشاهده کنن
    اینو من بچه بودم دیدم اما یادم نبود اسمش چی بود تا اینکه بازم جلو چشمم اومد دانلودش کردم که دیدم نه اون زمان که بچه بودم نگاه کردم اصلا چیزی ازش درک نکردم. فیلم خیلی خوبیه

اسم فیلم:Gattaca
    Gattaca-1997-600x338.jpg

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام علی جان امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    قبل از هرچیزی جا داره ازتون تشکر کنم که به یادم بودید(موسیقی متن فیلم میان ستاره ای که عاشق هستم هم تو این فایلتون هست که)
    جالب اینجاست که من امروز اومدم تاپیک فراکتالی رو چک کنم اما ناخواسته دستم خورد و تاپیک روانشناسی رو باز کردم
    پست مهرداد عزیز رو دیدم و بالاش پست شمارو دیدم و اولین چیزی که به چشمم اومد '' میلاد جان '' داخل پستتون بود گفتم خب حاج علی با من نبوده چون اعلانش برام نیومده
    یادشده.png
    همون لحظه مجدد چشمم خورد به نام کاربریم و صفحه رو بالاتر آوردم و دیدم به به امواج مغزیه و دوست عزیزی بنام علی عزیز اول صبحی برام فایل آورده اونم چه فایلی امیدوارم آگاهی دریافتش رو داشته باشم
    پ.ن:موردی که برام اتفاق افتاد رو میخوام به اشتراک بزارم میتونه مفید باشه برای دوستان عزیزم
    من یک باوری برای خودم دارم; از زمانی که قبلا نتورک کار میکردم این باور رو داشتم که موفقیت بها داره و تا اون بها رو ندی نمیتونی موفق بشی حالا این بها میتونه مالی باشه میتونه وقتی که براش میزاری باشه میتونه انرژی ای که براش میزاری باشه و ...
    خب جدیدا متوجه این شدم که ناخودآگاه ما خیلی خیلی قویه و مثل یه انبار میمونه که یه غولی نگهبانشه و هر چیز جدیدی بخواد واردش بشه این نگهبان جلوش رو میگیره و با موجودی داخل انبار که متشکل از باورها و ارزشها و ... ماست مقایسه میکنه و اگه مخالف اونا باشه اجازه ورود نمیده و پرتش میکنه به سمت خودآگاه و میگه همون جا بمون تا چند روز دیگه که بهت فکر نکرد فراموش بشی !!(برای ورود اون کالا به انبار نیاز به تغییر باور هست که غول یا همون نگهبان اجازه ورود بده که موضوع این بحث نیست)
    خب من از طریق دوستان عزیزم متوجه شده بودم که دکتر جو دیسپنزا مطالبی راجبه امواج مغزی گفتن و با سرچ اسمشون توی تلگرام فایلهای ایشون رو پیدا کرده بودم (اما متاسفانه یه فایل هایی بین رویال مایند و جادوی باور و ... مشترک بود و نمیدونستم حق ارایه مطلب با کدوم یکی هست و برای همین تو هیچ کدوم از این سایتها دوره های این بنده خدا رو خریداری نکردم) ولی دانلودشون کرده بودم و داشتمشون
    خب من این کالا رو میخواستم بفرستم سمت ناخودآگاهم اما نگهبانش دید با باورم جور درنمیاد و من بهایی بابت اون ندادم و قبولش نکرد و حاصلش این شد که فراموشم شد اصلا من همچین فایلهایی دارم !!!...
    اینم دوره گفته شده که علی جان قسمتی از اون رو لطف کردند و فرستادن و من ندیده بودمش
    دوره.png
    حالا این به کنار استاد در دوره فراکتالی بحث های روان شناسیه فوق العاده ای ارایه میدن و در فایل 52 دوره فراکتال راجبه قدرت امواج مغزی و کاربردشون صحبت کردن و چند جمله ای گفتن که باید روش فکر کرد : امروز مطالب خیلی خیلی مهم رو میخوام بهتون بگم تقریبا فهرستشو میخوام بهتون بگم و امیدوارم که بهش توجه بکنید چون اصل اولیه برای موفقیت این مطالبیه که داریم میگیم تو هر زمینه ای مخصوصا تو این بازار و ترید کردن اینها اصله بقیه یه سری تکنیکه ...
    حالا اون مطالب چیه ؟؟ صحبت های بسیار عالی راجبه امواج مغزی که علی جان پستی رو در همین ارتباط قرار دادن
    سلام و وقتتون بخیر میلاد جان
    باور دارم که عالی هستید
    همه چیز در زمان خودش اتفاق خواهد افتاد

تبریک میگم بابت رشد فردی و رشد آگاهیتون و در این لحظه که آگاهی دریافتش رو داشتید این اطلاعات اجازه ورود به مغزتون و ذهنتون رو داشتند و برای شما آشکار شدند و دیدینشون ، والا همونطور که گفتید این فایلهارو داشتید اما آگاهی لازم هنوز به وجود نیومده بود که بتونید ببینیدشون و دریافتشون کنید
    شما موفق میشید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

emiro آواتار ها
    967 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز...
    امیدوارم به روشنایی خورشید حالتون خوب باشه
    کسانی که تجربه حساب ریل رو در کنار آموزششون یا در حین آموزش یا پس از تکمیل آموزش دارن از عملکردشون و نتیجه ایی که داشته تجربه بزارن و من رو هم تگ کیند ممنون از شما
    موفق هستید

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از emiro عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام علی جان ممنون بابت مطالب مفید و عالی که میفرستید خیلی دوست دارم در این زمینه اطلاعات بیبشتری کسب کنم و در اولین فرصت دوره و کتاب رو تهیه میکنم.میشه در باره امواج مغزی توضیحاتی رو بدید ممنون میشم.و اینکه لینک برام باز نمیشه
    امـــواج مــغـــزی

سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    امروز قصد دارم کلیپی رو از دوره ماوراء طبیعی شدن و زیر مجموعه اون از فایلهای بخش REWIRED از سایت رویال مایند باهتون به اشتراک بگذارم
    برای اشتراک گذاری این فایل به خاطر پولی بودنش با ادمینهای سایت مربوطه هماهنگی انجام شد و اجازه دادند یک فایل رو باهاتون به اشتراک بگذارم و من هم مهمترین فایلش که امواج مغزی بود براتون انتخاب کردم.
    در مورد امواج مغزی من خودم و خیلی از دوستان پیگیر این موضوع مهم بودیم و بالاخره بعد از 2 سال من رسیدم به این فایل در مورد امواج مغزی و اینجا باهاتون به اشتراک میگذارم و امیدوارم براتون مفید واقع بشه
    لینک دانلود :
    https://my.uupload.ir/dl/n2vgOadm
    میلاد جان شمارو هم منشن میکنم چون قبلا یک پست زده بودید و از دوستانی که در این خصوص اطلاعاتی داشته باشند راهنمایی خواسته بودید از دوستان

@KingMilad
    @S2.R.
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در هر دو جهان

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام علی جان ممنون بابت مطالب مفید و عالی که میفرستید خیلی دوست دارم در این زمینه اطلاعات بیبشتری کسب کنم و در اولین فرصت دوره و کتاب رو تهیه میکنم.میشه در باره امواج مغزی توضیحاتی رو بدید ممنون میشم.و اینکه لینک برام باز نمیشه
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای محمد
    باور دارم که عالی هستید
    در مورد توضیح در خصوص امواج مغزی من هم در حال یادگیری هستم و نمیشه در قالب یک پست این موضوع رو توضیح داد ، اما اگر خواستید در همین تاپیک در این خصوص ، پستهایی زده شده و تکنیکهایی هم گفته شده ، میتونید مطالعه چند صفحه از این تاپیک رو در برنامه روزانتون داشته باشید و از اطلاعات بسیار عالی که از ابتدا دوستان در زمینه روانشناسی و این موضوع ها گذاشتند نهایت استفاده رو ببرید
    در مورد دانلود نشدن فایل ، چون حجمش زیاد بود در سایت اشتراک پولی گذاشته بودم که متاسفانه اشتراکم تموم شده بود برا همین به مدت 1 ماه دیگه تمدیدش کردم تا دوستانی که خواستند در عرض این یک ماه دانلود کنند این فایل رو ، و الان میتونید دانلودش کنید
    ما
    ما یک

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها

سلام و عشق خدمت دوستان عزیز
    مشکلی رو که جدیدا درون خودم پی بردم خواستم مطرح کنم اینجا چون هم بحث روانشناسی داره هم تکنیکال و شاید خیلی از دوستان باهاش درگیر باشن
    دیروز من طی یک عملیات انتحاری حدود ۱۲ درصد از بالانسم رو منهدم کردم و خیلی بهم فشار آورد.
    و متوجه موردی شدم که وقتی من بیشتر از ۲ پوزیشن ضرر ده در یک مرحله داشته باشم دیگه میرم روی دور جبران و افزایش حجم ،و کاملا بازار رو برعکس میبینم
    مشکل برعکس دیدن موقعیت ها واسه دوستانی که روی تی پی ۵۰ خارج میشن در ۹۰ درصد اوقات مشکلی ایجاد نمیکنه
    اما من چون از تی پی ۱۰۰ درصد استفاده میکنم حد ضرر هام فعال میشن
    میخواستم تی پی رو ۵۰ درصد بزارم اما چون اسکلپ میکنم
    تا تایید بگیرم ۵۰ درصد در اکثر اوقات تاچ شده یا اینکه ریسک به ریوار خوبی نمیده
    راهکار دیگه ای که به ذهن خودم میرسه اینه که گام ها رو به صورت هفتگی بردارم و اینجوری فشاری که باید حتما درصد روزانه رو بگیرم از روم برداشته میشه
    ‏ ‏در این مورد اگر دوستان راه دیگه ای به نظرشون میرسه ممنون میشم کمک کنند
    پیشاپیش از پاسخ همه ی عزیزانم تشکر میکنم و بابت تشکر پست نمیزارم تاپیک شلوغ نشه
    سلام دوست عزیز وقتت بخیر

منم اوایل که اموزشم در حال تکمیل بود و اومدم سراغ ترید به این مشکلات شما بر خوردم و این نکته رو متوجه شدم که تی پی 50 درصد وصدرصد استاد خیلی مناطق خوبین ولی ریسک به ریوار در بیشتر مواقع مشکل دارمیشه (چون ما به تسلت استاد به تجربه استاد نرسیدیم و مشکلات روانشناسیمون صدرصد حل نشده ) چون من از فرمت استاپ ست کردن باید استفاده کنم خیلی راحت اس الم زده میشد بعد که بررسی کردم متوجه شدم که اگر در منطقه درست وارد مارکت بشیم هم اس ال در جایی مناسبیه هم تی پی بیش از 2 میتونیم بگیریم ولی اینجا مبحص روانشناسی صبر کردن خیلی نقشش بیشتر میشه چند تا از دوستان گفتن که ما دو تا ترید سه تا ترید در روز میتنیم انجام بدیم اس ال بخوریم من خودم تنها در روز یک ترید میتئونم فقط انجام بدم اینو میخام بگم که راه هایی رسیدن به خدا اندازه افراد روی کرده زمینن هر کسی که تیپ و شخصیتی داره که با هم کلاسی خودش که جفتشون سر یک کلاس اموزش دیدن فرق بکنه و نتیجه جفتشونم اوکی باشه

اگه میخای حرفه ای باشی باید مثل حرفه ای ها رفتار کنی و قوانینت رو زیر پا نزاری در هر شرایطی (اینو برا خودم نوشتم).

موفق و شاد باشید

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام علی اقا من هم باور دارم که شما فراتر از عالی هستید سپاسگزارم برای سخاوت شما و دارم دانلود میکنم
    علی اقا یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده اونم اینکه من در کتاب به کار بستن دانسته ها از کن بلانچارد یاد گرفتم که یکی از علت های استفاده نکردن از اطلاعات، اضافه بار اطلاعات هست و به نوعی انسان بیشتر تمایل داره که به جای استفاده از اطلاعات قبلی مرتبا اطلاعات جدید رو فرا بگیره خب کاملا هم طبیعیه چون نهایت کاری که برای کسب اطلاعات جدید باید انجام بده اینه که یه فایل ببینه یا یک کتابی بخونه یا در وبینار یا سمیناری شرکت کنه که به مراتب راحتتر از استفاده از اطلاعات قبلی و انجام کارهای جدید و ایجاد عادتهای جدیده و پیشنهاد میکنه تکنیک بیشتر،کمتر رو اجرا کنیم و بیشتر روی اطلاعات کمتر وقت بزاریم یعنی مثلا در هر سال یک مهارت رو به صورت تخصصی یاد بگبریم به جای اینکه روی چند مهارت وقت بزاریم و درنهایت از هیچکدوم استفاده نکنیم.حالا با این حجم بالای اطلاعاتی که در دوره هست به نظر شما بهتر نیست بعضی اطلاعات رو بزاریم برای بعد مثلا مسایل روانشناسی که استاد بیان میکنن خودش یک دنیایی از اطلاعاته که اگر ادم بخواد واقعا همشونو درک کنه و به همشون عمل کنه یکی دو سال زمان میبره بحث تکنیکال هم به کنار چون واقعا تکنیکالش سخت نیست و همش روانشناسیه
    باور دارم که عالی هستید
    در مورد توضیح در خصوص امواج مغزی من هم در حال یادگیری هستم و نمیشه در قالب یک پست این موضوع رو توضیح داد ، اما اگر خواستید در همین تاپیک در این خصوص ، پستهایی زده شده و تکنیکهایی هم گفته شده ، میتونید مطالعه چند صفحه از این تاپیک رو در برنامه روزانتون داشته باشید و از اطلاعات بسیار عالی که از ابتدا دوستان در زمینه روانشناسی و این موضوع ها گذاشتند نهایت استفاده رو ببرید
    در مورد دانلود نشدن فایل ، چون حجمش زیاد بود در سایت اشتراک پولی گذاشته بودم که متاسفانه اشتراکم تموم شده بود برا همین به مدت 1 ماه دیگه تمدیدش کردم تا دوستانی که خواستند در عرض این یک ماه دانلود کنند این فایل رو ، و الان میتونید دانلودش کنید

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,190 بار در 1,624 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    راجب ایجاد باور های صحیح و درست راجب پول و باور فراوانی کتاب یا مقاله ی خوب نخوندید که بتونید معرفی کنید؟
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام علی اقا من هم باور دارم که شما فراتر از عالی هستید سپاسگزارم برای سخاوت شما و دارم دانلود میکنم
    علی اقا یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده اونم اینکه من در کتاب به کار بستن دانسته ها از کن بلانچارد یاد گرفتم که یکی از علت های استفاده نکردن از اطلاعات، اضافه بار اطلاعات هست و به نوعی انسان بیشتر تمایل داره که به جای استفاده از اطلاعات قبلی مرتبا اطلاعات جدید رو فرا بگیره خب کاملا هم طبیعیه چون نهایت کاری که برای کسب اطلاعات جدید باید انجام بده اینه که یه فایل ببینه یا یک کتابی بخونه یا در وبینار یا سمیناری شرکت کنه که به مراتب راحتتر از استفاده از اطلاعات قبلی و انجام کارهای جدید و ایجاد عادتهای جدیده و پیشنهاد میکنه تکنیک بیشتر،کمتر رو اجرا کنیم و بیشتر روی اطلاعات کمتر وقت بزاریم یعنی مثلا در هر سال یک مهارت رو به صورت تخصصی یاد بگبریم به جای اینکه روی چند مهارت وقت بزاریم و درنهایت از هیچکدوم استفاده نکنیم.حالا با این حجم بالای اطلاعاتی که در دوره هست به نظر شما بهتر نیست بعضی اطلاعات رو بزاریم برای بعد مثلا مسایل روانشناسی که استاد بیان میکنن خودش یک دنیایی از اطلاعاته که اگر ادم بخواد واقعا همشونو درک کنه و به همشون عمل کنه یکی دو سال زمان میبره بحث تکنیکال هم به کنار چون واقعا تکنیکالش سخت نیست و همش روانشناسیه
    باور دارم که عالی هستید
    بله دقیقا گفته شما صحیح هست و نمیشه گفت که اطلاعات زیاد باعث موفقیت یک شخص میشه
    تمرکز روی یک کار و تکرار مداوم اون باعث حرفه ای شدن و عمل کردن و موفقیت در اون میشه
    استاد هم در یکی از فایلها دقیقا در خصوص انواع اطلاعات توضیحات تکمیلی دادند و دسته بندیشون کرد که اطلاعات میتونند : (اگر درست یادم مونده باشه به این شکل هست و اگر ایرادی بود دوستان بگن اصلاحش کنم)
    1- اطلاعات غیر مفید باشند
    2-اطلاعات مفید باشند
    3-اطلاعات مفید و کاربردی باشند
    و ما باید رو گزینه سوم تمرکز کنیم و اطلاعاتی رو دریافت کنیم و وارد مغزمون بکنیم که مفید و کاربردی هستند و این باعث سرعت پیشرفتمون میشه
    در این خصوص هم بستگی به توانایی های خودتون داره و برای یک تریدر حرفه ای شدن باید رو این بخش بیشتر کار بشه و میتونید یک مدت رو بحث تکنیکال کار کنید و بعدا روانشناسی رو شروع کنید و یا همزمان هر دو رو باهم ادامه بدید
    میتونید همانند تایم فریمهای مارکت توی هم شکل بگیرید و رشد کنید و خطی فکر نکنید چون هر دو آموزشتون در یک مسیر و راستا و برای تحقق یک هدف هست و شامل اطلاعات مفید و کاربردی میشه
    شایدم بیشتر از 2 سال طول بکشه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هردو جهان
    ما
    ما یک

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع