صفحه 266 از 555 نخستنخست ... 166216256264265266267268276316366 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,651 به 2,660 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ZARA80 آواتار ها
    549 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    سوالی داشتم از شما عزیزان
    من اخرای دوره پرایس هستم تقریبا
    سه چهارتا فایل دیگ نمونده که تموم بشه
    می خواستم بدونم چه زمانی میتونم فراکتالی رو شروع کنم؟
    در خود بطلب!! هرآنچه خواهی که "تویی" ...(:

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از ZARA80 عزیز تشکر کرده اند:

398 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم خواهشاً اگه کسی دسترسی به آقای امینو داره بهشون برسونه این متن رو.
    ببینید دوستان در مورد استیمنت و رادیو تیوپ و کسایی که اجازه ریل گرفتن از استاد میخواستم صحبت کنم.تقریبا تمام کسایی که تو رادیو تیوپ هستند استیمنت رو که میذارندمدیریت سرمایه اصلا رعایت نشده.یعنی تو حساب دمو طرف با 1000دلار اولیه 1لات و 2لات زده بود و بالانس رو رسونده بود به 14هزار دلار.فکر میکنم سرکار خانم سارا خوبان بود.خب چرا آقای دهقان اصلا نمیگن با هر بالانس که شروع می*کنی باید هر پوزیشن ۳درصد ریسک داشته باشه و با ۳درصد ریسک بالانس رو رشد بدین؟؟خب شاید این کسایی که تو رادیو تیوپ میان شاید 10تا حساب و کال کرده باشند تا رسیده باشند به این بالانس اما تو ریل که نمیشه انقد ریسک کرد.به نظر من باید یکی از فیلتر*های ورود به ریل رشد حساب دمو با مدیریت سرمایه ۳درصد باشه.شاید آقای امینو بگن هرکی مدیریت سرمایه خودش رو داره اما آقای دهقان ما هنوز دانشجو هستیم و تازه کار.من دیدم شما با 1000 دلار ۱لات میزنید و حتی پوزیشن که می*ره تو ضرر هج میکنید و پوزیشن رو به سرانجام میرسونید اما آیا دانشجوی تازه کار هم میتونه؟؟؟قطعا نه.به نظر من این حجم های غیر اصولی در دمو که حساب رو رسوندن به چند برابر حتی برای خود طرف هم زیان داره و یه اعتماد به نفس کاذبی بهش میده.ومهم تر این که باورش سخت میشه که آیا تو حساب ریل هم می*تونه با این حجم های غیر اصولی حساب رو رشد بدن؟؟منظورم اون چندتا استثنا نیستند

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از mohsen3368 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZARA80 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    سوالی داشتم از شما عزیزان
    من اخرای دوره پرایس هستم تقریبا
    سه چهارتا فایل دیگ نمونده که تموم بشه
    می خواستم بدونم چه زمانی میتونم فراکتالی رو شروع کنم؟
    سلام و وقتتون بخیرسرکار خانم ZARA80
    امیدوارم عالی باشید
    از آموزش تموم میشید ؟
    آموزش هیچ وقت تموم نمیشه ، شما هنوز بعد از اتمام مراحل دیدن فایلها و انجام تمرینات وارد بخش و فاز بعدی آموزش یعنی عملی کردن چیزهایی که یاد گرفتید و ترید زدن در دمو میشید و بعد اون هم مراحل بعدی و ریل و ....
    قبل از کسب نتایج مستمر در دوره پرایس اکشن فرکتالی رو شروع نکنید
    اگر پرایستون اوکی نباشه رو فرکتالی قطعا و 100*100 به مشکل بر میخورید
    پیشنهاد : سوالاتی با این فرمت رو در بخش تاپیک سوالات و یا تمرینات بگذارید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 11-13-2022 در ساعت 08:56
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sun_boy نمایش پست ها
    سلام به شما امیدوارم که خوب باشید
    امروز از نظر رواشناسی یک بلایی سرم اومد که اصلا خودم هم داخل هنگ هستم
    داستان امروزم رو براتون تعریف میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    من آخر هفته ها تعطیل هستم ( یعنی پنجشنبه و جمعه از سرکار فارغ میشم و میتونم به کارهایی که داخل برنامه برای خودم چیدم از سر صبح که بیدار میشم برسم )
    امروز وقتی ساعت 5 و نیم از خواب بیدار شدم برنامم رو جلو خودم گذاشتم و شروع کردم به کار ( دیدن فایل آموزشی، تمرین روی همون فایل، ورزش روزانه، تمرین ذن و بعد از اون نوبت به ترید)
    امروز چند موقعیت رو برای خودم چیدم ( همه اونها 123 استاندارد امینو بودند) ولی زمانی که به تایم پایین رفتم نقطه ورود رو ندیدم و از ورود به پوزیشن امتناع کردم، ذهنم هی میگفت بزن من میگفتم شرمنده، الان نه، هی میگفت بزن هی من نزدم و گفتم نه
    ( امروز حدود سه موقعیت برام به وجود اومد ولی چون در تایم پایین موقعیت نداد من ورود نکردم)
    زمانی که من درگیر ترید هستم زمانی که پای سیستم هستم رو اختصاص دادم که مقاله های سایت رو بخونم، به بچه ها کمک کنم و در تاپیک روانشناسی مطالب خوب دوستان رو بخونم
    نکته جالبش اینجاست که من امروز خودم رو کشتم نتونستم حتی یک مطلب رو از تاپیک روانشناسی بخونم و حتی به یکی از دوستان در تاپیک تمرین کمک بکنم، حتی نشد یک برگ کتاب بخونم، یعنی امروز که کاملا تعطیل بودم، داخل هیچ تاپیکی فعالیت نکردم و اصلا حس و حال این کار رو نداشتم، طوری بودم که خودم هم توی هنگ بودم، گذشت و گذشت تا اینکه در تایم یک ساعته پترن 123 استاندارد نزولی رو دیدم با خودم گفتم بزار پولبک بزنه هر موقع اوکی شد ورود میکنم، رفتم یک استراحتی کردم و تا از خواب بیدار شدم رسیدم به تایم خبر ساعت 17، در اون ساعت مارکت به صورت کاملا شارپی رفت و تمام های ها و لو ها رو جمع کرد و رفت یک سقف بالای سقف چهار ساعته رو هم زد و مجدد این شد که چون در تایم پایین نقطه ورود رو به من نداد باز هم ورود نکردم، مجدد ذهنم میگفت بزن من میگفتم الان نه، میگفت بزن من میگفتم شرمنده الان نه
    تا اینکه رفتم به تایم 5 دقیقه برای خودم یک پترن 2B باحال طراحی کردم ( طوری که الان دارم نگاش میکنم خندم میگیره )و با خیال درست بودن پترن به تایم پایین رفتم و در تایم 1 دقیقه ورود کردم و خب حد ضررم هم فعال شد و به مقدار ضرر روزانم رسیدم و دیگه دست کشیدم و رفتم کنار
    اینها برام مهم نیستن که ضرر کردم یا سود کردم اصلا برام مهم نیست
    این برام جالبه که تا قبل این ضرر اصلا حس و حال هییییچ کاری رو نداشتم، الان که ضررم فعال شده در کمال ناباوری در کمال ناباوری الان آنچنان احساسی رو دارم که انگار گشنه خوندن مطالب هستم یعنی میخوام تا سرصبح بشینم و مطالب بخونم !!!!!
    اصلا خودم هم توی هنگم تا قبل این این بلایی که سرم بیاد حس و حالی برای کار نبود، الان که به حساب خودم تریدی زدم و ضرر کردم کاملا میخوام بشینم پای کار و این جوری شدم ، یکی بهم بگه آخه چرا !!!!!
    چرا تا قبل ترید نشد کاری بکنم الآن میتونم، یعنی چون از سر صبح با ذهنم درگیر بودم ذهنم این بلا رو سرم آورد یا نه چیز دیگری هس !!!
    در کل روز خاطره انگیزی برام بود
    @MEMO @Ali97 @Snow_Trader @
    @Mehrdad az @amino
    سلام و وقتتون بخیر جناب sun-boy عزیز
    امیدوارم عالی باشید
    خیلی عالی بود این پستتون و مننونم بابت اشتراک گذاریش
    در مورد چرایی که براتون سوال شده :
    شما برنامه و هدفتون رو طراحی کردید روی روزانه و اینکه روزانه ترید بزنید و ذهنتون تا زمانی که اون یک پوزیشن رو نگیره درگیره و چه سود باشه چه ضرر بعد اون آروم میگیره و میگه خوب این کارمون رو که باید انجام میدادیم ، انجام دادیم ، حالا بریم دنبال اونیکی کارهامون
    ویرایش توسط Ali97 : 11-12-2022 در ساعت 09:48
    ما
    ما یک

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3368 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم خواهشاً اگه کسی دسترسی به آقای امینو داره بهشون برسونه این متن رو.
    ببینید دوستان در مورد استیمنت و رادیو تیوپ و کسایی که اجازه ریل گرفتن از استاد میخواستم صحبت کنم.تقریبا تمام کسایی که تو رادیو تیوپ هستند استیمنت رو که میذارندمدیریت سرمایه اصلا رعایت نشده.یعنی تو حساب دمو طرف با 1000دلار اولیه 1لات و 2لات زده بود و بالانس رو رسونده بود به 14هزار دلار.فکر میکنم سرکار خانم سارا خوبان بود.خب چرا آقای دهقان اصلا نمیگن با هر بالانس که شروع می*کنی باید هر پوزیشن ۳درصد ریسک داشته باشه و با ۳درصد ریسک بالانس رو رشد بدین؟؟خب شاید این کسایی که تو رادیو تیوپ میان شاید 10تا حساب و کال کرده باشند تا رسیده باشند به این بالانس اما تو ریل که نمیشه انقد ریسک کرد.به نظر من باید یکی از فیلتر*های ورود به ریل رشد حساب دمو با مدیریت سرمایه ۳درصد باشه.شاید آقای امینو بگن هرکی مدیریت سرمایه خودش رو داره اما آقای دهقان ما هنوز دانشجو هستیم و تازه کار.من دیدم شما با 1000 دلار ۱لات میزنید و حتی پوزیشن که می*ره تو ضرر هج میکنید و پوزیشن رو به سرانجام میرسونید اما آیا دانشجوی تازه کار هم میتونه؟؟؟قطعا نه.به نظر من این حجم های غیر اصولی در دمو که حساب رو رسوندن به چند برابر حتی برای خود طرف هم زیان داره و یه اعتماد به نفس کاذبی بهش میده.ومهم تر این که باورش سخت میشه که آیا تو حساب ریل هم می*تونه با این حجم های غیر اصولی حساب رو رشد بدن؟؟منظورم اون چندتا استثنا نیستند
    سلام و وقتتون بخیر جناب محسن عزیز
    امیدوارم عالی باشید
    برداشتی که شما از رادیو تیوپ و استیتمنتهای دوستان دارید ، مورد داره و هدفی که استاد از طراحی اون دارند رو درست متوجه نشدید
    رادیو تیوپ ها اصلا برای این نیست که کسانی که در اون شرکت میکنند به موفقیت رسیدن ، برای این هست که این دوستان تونستن اکانتشون رو رشد بدند و حالا رسیدند به اون مرحله ای که استاد باید منتورینگشون کنه و ایراداتشون رو رفع کنه که کارشون و نتایجشون اصولیتر بشه و کمترین موارد احتمالی پیش بیاد
    شما برای یادگیری رانددگی بعد اینکه اطلاعات رو دریافت کردید تا زمانی که ماشین رو نرونید و شخصی که بهتون آموزش میداد ایراداتون رو رفع نکنه امکان کمی داره که اصولی و بدون تصادف در رانندگی موفق بشید ، این رادیو تیوپها و استیتمنتها همانند این هست که استاد نشسته کنارتون و بررسی میکنه و ایراداتون رو میگه که رفع کنید تا اصولی رانندگی کنید ، حالا امکان داره دانشجو قبلا چندین بار هم ماشین رو روشن کرده باشه و تصادفم کرده باشه و چندین بار هم خاموشش کرده باشه
    پس ذهنتون رو آروم کنید و بدون سوگیری ذهنی همون کاری رو که استاد میگن انجام بدید و اون مسیری رو که طراحی کردند طی کنید
    ما
    ما یک

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

1,258 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sun_boy نمایش پست ها
    سلام به شما امیدوارم که خوب باشید
    امروز از نظر رواشناسی یک بلایی سرم اومد که اصلا خودم هم داخل هنگ هستم
    داستان امروزم رو براتون تعریف میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    من آخر هفته ها تعطیل هستم ( یعنی پنجشنبه و جمعه از سرکار فارغ میشم و میتونم به کارهایی که داخل برنامه برای خودم چیدم از سر صبح که بیدار میشم برسم )
    امروز وقتی ساعت 5 و نیم از خواب بیدار شدم برنامم رو جلو خودم گذاشتم و شروع کردم به کار ( دیدن فایل آموزشی، تمرین روی همون فایل، ورزش روزانه، تمرین ذن و بعد از اون نوبت به ترید)
    امروز چند موقعیت رو برای خودم چیدم ( همه اونها 123 استاندارد امینو بودند) ولی زمانی که به تایم پایین رفتم نقطه ورود رو ندیدم و از ورود به پوزیشن امتناع کردم، ذهنم هی میگفت بزن من میگفتم شرمنده، الان نه، هی میگفت بزن هی من نزدم و گفتم نه
    ( امروز حدود سه موقعیت برام به وجود اومد ولی چون در تایم پایین موقعیت نداد من ورود نکردم)
    زمانی که من درگیر ترید هستم زمانی که پای سیستم هستم رو اختصاص دادم که مقاله های سایت رو بخونم، به بچه ها کمک کنم و در تاپیک روانشناسی مطالب خوب دوستان رو بخونم
    نکته جالبش اینجاست که من امروز خودم رو کشتم نتونستم حتی یک مطلب رو از تاپیک روانشناسی بخونم و حتی به یکی از دوستان در تاپیک تمرین کمک بکنم، حتی نشد یک برگ کتاب بخونم، یعنی امروز که کاملا تعطیل بودم، داخل هیچ تاپیکی فعالیت نکردم و اصلا حس و حال این کار رو نداشتم، طوری بودم که خودم هم توی هنگ بودم، گذشت و گذشت تا اینکه در تایم یک ساعته پترن 123 استاندارد نزولی رو دیدم با خودم گفتم بزار پولبک بزنه هر موقع اوکی شد ورود میکنم، رفتم یک استراحتی کردم و تا از خواب بیدار شدم رسیدم به تایم خبر ساعت 17، در اون ساعت مارکت به صورت کاملا شارپی رفت و تمام های ها و لو ها رو جمع کرد و رفت یک سقف بالای سقف چهار ساعته رو هم زد و مجدد این شد که چون در تایم پایین نقطه ورود رو به من نداد باز هم ورود نکردم، مجدد ذهنم میگفت بزن من میگفتم الان نه، میگفت بزن من میگفتم شرمنده الان نه
    تا اینکه رفتم به تایم 5 دقیقه برای خودم یک پترن 2B باحال طراحی کردم ( طوری که الان دارم نگاش میکنم خندم میگیره )و با خیال درست بودن پترن به تایم پایین رفتم و در تایم 1 دقیقه ورود کردم و خب حد ضررم هم فعال شد و به مقدار ضرر روزانم رسیدم و دیگه دست کشیدم و رفتم کنار
    اینها برام مهم نیستن که ضرر کردم یا سود کردم اصلا برام مهم نیست
    این برام جالبه که تا قبل این ضرر اصلا حس و حال هییییچ کاری رو نداشتم، الان که ضررم فعال شده در کمال ناباوری در کمال ناباوری الان آنچنان احساسی رو دارم که انگار گشنه خوندن مطالب هستم یعنی میخوام تا سرصبح بشینم و مطالب بخونم !!!!!
    اصلا خودم هم توی هنگم تا قبل این این بلایی که سرم بیاد حس و حالی برای کار نبود، الان که به حساب خودم تریدی زدم و ضرر کردم کاملا میخوام بشینم پای کار و این جوری شدم ، یکی بهم بگه آخه چرا !!!!!
    چرا تا قبل ترید نشد کاری بکنم الآن میتونم، یعنی چون از سر صبح با ذهنم درگیر بودم ذهنم این بلا رو سرم آورد یا نه چیز دیگری هس !!!
    در کل روز خاطره انگیزی برام بود
    @MEMO @Ali97 @Snow_Trader @
    @Mehrdad az @amino
    سلام دوست عزیزم
    تو ی وبیناری استاد فرمودند که خودم اوایل به محضی که چارت رو باز میکردم میخواستم سریع وارد ی معامله بشم وقتی ی معامله باز میکردم یا حد ضرر میخورد یا سود بعدش خیلی خوب چارت رو می*دیدم.این ی خصوصیت انسان هست فرمودند برای حل این مسئله وقتی ی موقعیتی دیدید اوایل با حجم خیلی پایین وارد ی معامله بشید (یک صدم)
    من خودم این مشکل رو داشتم و دارم,انگار وقتی اولین معامله رو باز میکنی ذهنت آزاد میشه دیگه اون درگیری ذهنی نداری که موقعیت از بین رفت
    البته شما فرمودید که صبر کردید و این خیلی خوبه تبریک میگم بهتون چون صبر خوبی دارید دفعه بعد میتونید با دیدن اولین موقعیت که طبق چک لیستتون بود وارد ی پوزیشن ۰/۰۱ بشید بعدش دیگه همه چیز اوکی میشه.من این حرکت رو میزنم خیلی جوابه بعدش انگار خلاقیتم گل می*کنه😂
    شاد باشید

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز وقتت بخیر

بنده هم در مسیر به این سوالات برخوردم حرفتون تا حدودی درسته ولی یه مواردی رو جا انداختین مثل این که خانوم سارایی که مثال زدین قبلا تریدر بوده و تجربیه از قبل داشته یا خود استاد امینو خودشون میگه من سال ها با حد سود و ضرر و درصد مشخص ترید میزدم (ک خود منم ترید هایی تحلیلی بی نقص ایشونو دیدم اومدم اینجا ولی اونو نتونستم الان اجرا کنم به میلیون ها دلیل روانشناسی نه تکنیکالی ) و رسالت رادیوتیوب هم اون چیزیه که علی جان در پست بالا گفتن امید وارم به نتیجه رسیده باشین (در کل وقتی تویی این مسیر ایمانت کامل نشده هر دو قدم که میایی یه چراغی برات روشن میشه و باز همین روال طی میشه تا کاملا مثل امینو عزیز به اگاهی کامل برسیم ) موفق باشید و شاد

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

7,083 بار در 432 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 83 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت شما بخیر
    من خودم هستم تو انجمن که... منشن می کردین خودم جوابتون رو می دادم...

اولا که من اون دمو رو بدون تجربه قبلی از فارکس زده بودم و به غایت نادون بودم در اون برهه زمانی... اساسا خودم بهش میگم توهم دمو... تقریبا خیلی از دوستانی که تو انجمن می بینم هم این مشکلو دارن ولی چیزی بهشون نمی گم چون کسی که تو سوده پذیرش این حرفا رو نداره... من 3-4تا حساب دمو کال کرده بودم... 2-3 تا حساب دموی دیگه هم ضرر 10-15 درصدی کرده بودم و اون موقع دلمو زده بود ول کرده بودم.. ولی تو رییل حسابی کال نکردم.. چون اساسا مشکل و نقطه ضعف شخصیتی من در زمینه مالی نیست... نقاط ضعف من چیزای دیگه ای بود (هنوزم هست ولی تا حدودی برطرف شده) که ضرر مالی به من نمی زدن.. ولی هزینه ش رو به صورت زمانی و روانی پرداخت کردم... من طمع ندارم و هیچ وقت چالش مدیریت سرمایه ای نداشتم.. ولی تا دلتون بخواد گیر و گور دیگه ای داشتم که خب ماه ها عقبم انداخت..
    همه ی اینا رو گفتم که بگم رهااا کنین این مقایسه ها و بهونه ها رو.. چون بازار از نقاط ضعف شخصی خود شما به شما درس میده ... که هر کس متناسب با شرایط و شخصیت خودش بازار رو تجربه می کنه.. مقایسه کردن صرفا ذهنتون رو مغشوش می کنه...

ضمن این که تو اون مشاوره استاد تاکید کردن که بنده اورترید دارم و لوریج رو قرار شد بذارم روی 50 که این قضیه خود به خود کنترل بشه.. و 3ماه واقعا من با همون لوریج 50 کار می کردم.. احتمالا اون فایل رو تا انتها گوش نکردین...
    من خودم هر 2-3ماه یه بار میام تو انجمن یه غری به استاد می زنم و یه گیری به انجمن میدم و میرم.. ولی این سبک اعتراض یا انتقاد شما احتمالا می خواد به این نتیجه برسه که دوره به درد نمی خوره که خب اگر اینجوریه، اجازه بدین باهاتون موافق نباشم

اگر شبهه ی دیگه ای وجود داره بفرمایید من در خدمتتون هستم.

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از Sara kh عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,167 بار در 466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 24 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    بعد از دور پنجم 20 روز ترید بزنید با درصد روزانه 1%

یعنی روزی 1% افزایش بالانس ..مثل اکانت 100 دلاری روزی 1 دلار

20 روز ترید بزنید یه استیتمنت بزارید اگر استاد تایید کردند میتونید شرکت کنید

البته همین الان هم میتونید شرکت کنید ولی وقتی پرایس اکشن رو مسلط نباشید اونجا هم نمیتونید کار زیادی در پیش ببرید

ما که پوستمون کنده شد هنوز داریم مطالب جدید از پرایس دریافت میکنیم:d ولی خب خداروشکر
    راستی اکانت 100 دلاری استیتمنت پرایس تو پروفایلم با مباحث فراکتالی تا اینجا (ترکیب پرایس با فقط هیدن 3-4 برابر شد) ممنون از امینو اینک گذاشتم دم صبحی یه روحیه بدم که امینو چقدر پول در اوردن توی این مارکت رو آسون کرده برامون فقط صبر میخواد و تمرین و دنبال رمز و راز نرفتن
    فایل پیوست 418098
    موفق باشید
    سلام روزبخیر .
    به امید موفقیت بیشترتون . دیدن گرافتون خیلی حالمو خوب کرد و یه بار دیگه میشه توی ذهنم تبدیل به باید بشه، شد.ممنون ازتون
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ﭘﺪﺭ بزرگ ﻗﻬﻮﻩ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﺍﺷﺖ. ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺷﺐ*ﻫﺎ ﮐﻪ ﺧﺴﺘﻪ ﻣﯽ*ﺷﺪ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﮐﺎﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﯽ*ﺷﺪ ﻭ ﻣﯽ*ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻗﻬﻮﻩ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﺒﻨﺪﺩ، ﻣﯽ*ﮔﻔﺖ:ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ*ﯼ ﯾﮏ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﺻﺒﺮ ﻣﯽ*ﮐﻨﻢ ﻭ ﺑﻌﺪ ﻣﯽ*ﺑﻨﺪﻡ.

ﺍﻭ ﺣﺮﯾﺺ ﻧﺒﻮﺩ.ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﻫﻢ ﻧﺒﻮﺩ. ﭘﻮﻟﺶ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺧﺮﺝ ﻣﯽ*ﮐﺮﺩ.

ﺍﻣﺎ ﻣﯽ*ﮔﻔﺖ: ﺗﻤﺎﻡ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺭ ﺁﻥ ﯾﮏ ﻗﺪﻡ ﺁﺧﺮﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺑﺮ ﻣﯽ*ﺩﺍﺭﯼ.

ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺳﺒﮏ ﺍﻭ، ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺧﺴﺘﻪ ﻣﯽ*ﺷﻮﻡ ﻭ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻣﯽ*ﺷﻮﻡ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﻨﻢ، ﺑﻪ ﯾﺎﺩ او، ﯾﮏ ﮔﺎﻡ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺮﻣﯽ*ﺩﺍﺭﻡ.

ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﮐﻪ ﻣﺮﻭﺭ ﻣﯽ*ﮐﻨﻢ، ﻣﯽ*ﺑﯿﻨﻢ ﭘﺪﺭ بزرگم ﺭﺍﺳﺖ ﻣﯽ*ﮔﻔﺖ.

ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺭ ﻫﻤﯿﻦ ﯾﮏ ﻗﺪﻡ ﺁﺧﺮ ﺍﺳﺖ...

ﺷﺎﯾﺪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻑ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺎﺩﻩ به نظر بیاید نﻤﯽ*ﺩﺍﻧﻢ.ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﯾﮏ ﺣﺮﻑ ﻋﺠﯿﺐ بود.

ﻫﻤﺎﻥ ﺷﺐ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ: ﯾﮏ ﮔﺎﻡ ﺑﯿﺸﺘﺮ…

ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ که کار میکم ﻭ ﺧﺴﺘﻪ ﻣیشوم، ﻣﯽ*ﮔﻔﺘﻢ:ﺑﺎﺷﻪ.ﻓﻘﻂ ﯾﮏ دقیقه بیشتر کار میکنم.

ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺘﺎﺏ ﻣﯽ*ﺧﻮﺍﻧﻢ ﻭ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻣﯽ*ﮐﻨﻢ ﻭ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺧﻮﺍﺏ ﺁﻟﻮﺩﻡ ﻣﯽ*ﺳﻮﺯﻧﺪ ﻣﯽ*ﮔﻮﯾﻢ: ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﭘﺎﺭﺍﮔﺮﺍﻑ ﺑﯿﺸﺘﺮ.

ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﭘﯿﺎﺩﻩﺭﻭﯼ ﻣﯽ*ﮐﻨﻢ ﻭ ﺧﺴﺘﻪ ﻣﯽ*ﺷﻮﻡ ﻭ ﻣﯽ*ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺑﺮﮔﺮﺩﻡ ﻣﯽ*ﮔﻮﯾﻢ: ﯾﮏ قدم* ﺑﯿﺸﺘﺮ.

ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻟﻄﻔﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺗﺸﮑﺮ ﻣﯽ*ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﯽ*ﮔﻮﯾﻢ:ﯾﮏ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ.

ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﯾﮕﺮ «ﯾﮏ ﮔﺎﻡ ﺑﯿﺸﺘﺮ» قﺎﻧﻮﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﻦ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ.

ﻭﻗﺘﯽ ﺧﺴﺘﻪ ﻭ ﻓﺮﺳﻮﺩﻩ ﻣﯽ*ﺷﻮﻡ ﻭ ﻣﯽ*ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﺳﺘﺮﺍﺣﺖ كنم اما با خودم میگم : فقط یك قدم بیشتر...

https://uupload.ir/view/inshot_20221...3500_engo.mp4/

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 48 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 48 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع