صفحه 258 از 555 نخستنخست ... 158208248256257258259260268308358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,571 به 2,580 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    امروز داشتم کتاب برتری خفیف رو میخوندم به صفحه ای از کتاب رسیدم و مضمون کلیش رو براتون مینویسم و تمرین روانشناسی هست
    دخترم وقتی در دانشگاه عالی قبول شد بسیار دچار اضطراب و استرس شد چون این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های کشور بود و همه دانشجوهای آن جز بالاترین نمره هارو در دبیرستان گرفته بودند

اون از من پرسید پدر من چطوری در بین همه این افراد میتونم موفق شوم من فقط یک جمله به او گفتم که به شما میگویم : حضور داشته باش اگر فقط به حضور خودتان متعهد باشید نیمی از نبرد را برده اید/ تلاش کردن انتظار کشیدن و تسلیم نشدن و در اخر موفق شدن

دوستان عزیز امیدوارم که در هر دو دوره به حضور خود متعهد بمونید و کارهای درست رو انجام بدید / کارهای درست چیه؟ نقشه راه
    نقشه راه فقط همون فایل نقشه راه نیست تمام اون فایلها به ترتیب نقشه راه اند
    اگر در دوره گفته شده در دور پنجم ترید بزنید ولی دور دوم ترید میزنید آینده تون مشخصه
    اگر گفته شده در تایم مبدا 123 پیدا کنید ولی نمیکنید و حسی ترید میزنید آینده تون مشخصه
    اگر جامعه آماری در نمیارید و به آمار بقیه استناد میکنید آینده تون مشخصه
    اگر از موفقیت بقیه افراد اطرافتون خونتون به جوش میاد آینده تون مشخصه
    اگرها زیادند ولی در قابل هزار پست هم نمیگنجه
    اونی که کمکت میکنه روبروت تو آیننه هست امینو فقط در روز برات باز گذاشته رد شدن ازش با پاهای خودته
    مثلا اگر چک لیست شما 123 استاندارد امینو هست(فایل مربوطه در اخر اون صحبت طلایی دارند : اگر یکسال هم این مورد در مارکت اتفاق نیوفتاد شما نباید ترید بزنید) باید متعهد بمونید
    روانشناسی فردی همینه یک موردش صبر برای رخ دادن چک لیستتون و ورود به اون

هر روز تمرین کنید یه روتین روزانه بزارید برای خودتون .. هرروز های و لو رسم کنید و تمرین کنید پرایس اکشن رو

واقعا روانشناسی فردی ضعیف باعث خراب کردن بهترین سیستم های دنیا خواهد شد / مثال بارز اون که استاد هم گفتند شوماخر بیاد ماشینشو بده به شما و بگه اینم جزوه من در مورد رانندگی آیا شما شوماخر میشید؟ نه شما خودتونید
    اون تایمی رو گذرونده و تجربه کسب کرده ولی طرف مقابل نه پس نباید انتظار داشت باید تایم بگذره و تمرین کنید
    خیلیا میخوان پاشونو به جای گذاشتن روی اولین پله نردبان بزارن روی پله سوم و یا چهارم ولی اینکار جز پاره شدن درز شلوارشون و همچنین گرفتگی عضله پشت ران چیزی نداره و باید پله به پله رفت

موفق باشید
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

مهدی موذن آواتار ها
    3,347 بار در 262 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    امام علی (ع) : مردم از ترس خواری به سوی ذلت و خواری می*شتابند و با اینکار،
    پستی و حقارت خویش را افزایش می*دهند.

از حد ضرر نترسید و اونو جابه جا نکنید
    اگر نباشد به سوی ضرر شتافته اید
    نهج البلاغه نامه 69 : واعْتَبِرْبِما مَضى مِنَ الدُّنْيا ما بَقِىَ مِنْها، فَاِنَّ بَعْضَها يُشْبِهُ بَعْضاً، وَ آخِرَها لاحِقٌ بِاَوَّلِها،
    از گذشته جهان برای باقیمانده آن پند گیر، زیرا بعضی از آن شبیه بعض دیگر است، و انجامش به آغازش می پیوندد.

4. 17 کاربر برای این پست سودمند از مهدی موذن عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    به سادگی عبور نکنید
    از
    اندیشه های قبل از خواب
    آنها
    فرصتی ناب هستند
    برای ساختن
    بیداری

سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    تصویر شخصی شما در ذهنتان ، هرچه که هست ، عینا در دنیای بیرونی شما تجلی خواهد یافت . زیرا این تصویر شخصی در نهایت تبدیل به شخصیت شما خواهد شد و شخصیت شما همان افکار و باورهایی است که در نهایت اعمالتان را رقم خواهد زد و اعمال شما کیفیت و چگونگی دنیای اطرافتان را تعیین خواهد کرد . میبینید که چطور یک تصویر شخصی خوب میتواند زنجیره خوشبختی شما را ایجاد کند .
    زمانی که به رختخواب میروید و منتظر هستید تا به خواب بروید ، افکار بسیاری در ذهنتان رژه میروند و شما تنها آنها را مشاهده میکنید . زیرا خسته تر از آن هستید که دنباله ی یکی از این افکار را بگیرید و در مورد آن تحلیل یا استدلال کنید . در این مواقع ذهن تحلیلی و استدلالیتان ، که مانعی برای دستیابی به قسمت ناهشیار ذهنتان است ، کم کم کنار رفته و ضمیر ناخودآگاهتان بیش از هر وقت دیگری در دسترستان قرار میگیرد .
    فرصت طلای درست همین جا است . در این زمان وقت آن رسیده که تصویری از آنچه میخواهید و آن کسی که میخواهید باشید ، در ذهنتان ایجاد کنید و روی آن تمرکز کنید . تصویری که در آن به آرزو ها و اهدافتان دست یافته اید و همان چیزی هستید که همیشه میخواستید . ذهنتان را مانند زمانهایی که نگاهتان برای مدت طولانی به یک عکس قدیمی و پر خاطره گره می خورد ، روی تصویر شخصی ایده آلتان قفل کنید و آنقدر این کار را ادامه دهید تا خوابتان ببرد .
    این تکنیک به همان میزان که ساده و قابل اجراست ، اثر گذار نیز هست . زیرا شما تصویری از زندگی ایده آلتان را درست در زمانی که ضمیر ناخودآگاهتان بیش از پیش پذیرای اطلاعات جدید است ، به سمت آن ارسال میکنید . اگر برای مدتی این تکنیک ساده را کار گیرید ، خواهید دید که چگونه تغییرات بزرگ و موثری را در زندگیتان ایجاد خواهد کرد .
    اگر قدرتی را که در این لحظات کوتاه قبل از خواب نهفته است به خوبی درک کنید ، هیچگاه حتی لحظه ای از آن را از دست نخواهید داد . همین راهکار ساده اگر به عادت همیشگی تبدیل شود ، میتواند زندگیتان را متحول کند ، این تکنیک ساده تر از آن است که انجامش ندهید و قدرتمندتر از آن است که عاشقش نشوید ، امتحانش کنید به امتحانش می ارزد
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

2,405 بار در 631 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdik_ نمایش پست ها
    خیلی خوشحالم آرزوی موفقیت می کنم براتون
    توی این کار چون آزادی مطلق داریم و کسی مجبورمون نمیکنه که چکار کنیم چکار نکنیم همه مسئولیت ها به دوش خودمونه و این باعث میشه با چالش های زیادی مواجه بشیم. باید خودمون همه مسائل رو حل کنیم.
    در نهایت چه فکر کنید موفق میشید و چه فکر کنید موفق نمیشید، در هر صورت درست فکر کردید و به همون نتیجه می رسید. پس به اون چیزی که می خواهید فکر کنید.
    ممنونم. من تا 1 سال آینده (نهایتا) به سود مستمر میرسم و میدونم که میرسم.
    مرسی بهم یادآوری کردید قدرت باور و ایمان رو.

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshadhlm نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه.
    یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید .
    چرا پرایس اکشن جناب امینو اینقدر سخته ؟
    چرا چند روز سود می کنیم چند روز ضرر و تعداد ضرر ها کل حساب رو از بالانس اولیه کمتر میکنه
    چرا جناب امینو همرا با این دوره پرایس اکشن یه سیستم با اندیکاتور ارایه نداده که کمکی باشه
    چرا من نمی دونم عیب کارم از کجاست
    چرامن نزدیک 2 سوال هست در انجمن هستم دوره ی پرایس اکشن و لی دو هفته یک حساب رو نتونستم توی سود نگه دارم
    چرا دوستان با تجربه کمک نمی کنند
    چرا اینقدر پول در اوردن سخته حداقل واسه من
    از کجا بدونم چه راهکاری وجود داره لطفا راهنمایی کنید برای حل این مشکلات للطفا

سلام فرشاد جان
    برای فردا یک کاری میخوام ازت که بکنی

10 تا 15 تا ترید اخری که داشتین به همراه تمام توضیحات و حس حال و هر دیدی داشتین , یعنی هرچی دیدن کاملا به صورت کامل در تاپیک تمرین قرار بدین
    اصالت منطقه , 123 تایم مبدا , دیدگاه تایم پایین , اس ال ها و ورود ها , مقدار ریسک و ....
    در ااول چک لیستتون رو هم به صورت شفاهی بیان کنین

حرف درمانی چاره ای نخواهد داشت فکر کنم و عمل باید از سمت شما باشه
    فردا با بچه ها منتظر 10 تا ترید اخیرتون هستیم
    اونایی که کاملا طبق چک لیست بودن رو بزارین
    میتونین 2 تا هم در رابطه با اونایی که طبق چک لیست نبوده بزارین
    از بچه ها هم علی و محمد و تارخ و مهرداد و مخصوصا من و .... منشن کن
    ببینینم مشکلتون چیه - امیدوارم بتونیم فردا مشکلتون رو حل بکنیم
    شاد باشید و پیروز
    ویرایش توسط Erfanalk : 10-30-2022 در ساعت 09:52

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    شاید دیده باشید یا برای خود شما هم پیش آمده باشد که یک نفر نیازمند کمک است اما یک جماعت فقط نظاره می کنند.در واقع آنها اسیر یک موضوع روانشناسی به نام اثر تماشاگر شده اند.ساده: خود را موظف به کمک کردن نمی دانند چون سایرین برای کمک هستندلطفا سعی کنیم اسیر آن نشویم
    موفق باشید
    وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ سوره واقعه 10

یعنی از پیشقدمان کار خیر سبقت بگیرید.
    ویرایش توسط Peace : 10-29-2022 در ساعت 21:13

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ سوره واقعه 56

یعنی از پیشقدمان کار خیر سبقت بگیرید.
    و با نیت خدمت، اقدام به عمل کن.
    (خودش خوب میدونه)

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,119 بار در 1,522 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    وقت بخیر علی جان بسته به نیاز احساس کردم این مورد نوشتن مربوط به تاپیک روانشناسی فردیه
    نوشتن یکی از بزرگترین نعمت هایی هست که خدا بهمون داده و ازش غافلیم (هرروز خدارو بابت اینکه قدرت نوشتن شکر کنید)
    من خودم یه دفتر دارم و هر شب قبل خواب روزمو توش مینویسم
    همه افراد (حتی استثنا هم نداریم) در زندگی مشکلاتی دارند و چیزی هست که ذهنشون رو درگیر میکنه
    مثل یه سوال / یه صحبت از یک شخص / یک بحث کوچیک یا حتی یک اخم از یک رهگذر که امروز صبح به شما کرده

من عاشق قدرت ذهن ام که یک ذهن چطور میتونه به کمکت بیاد و همچنین چطور میشه بدترین موارد رو برات رقم بزنه / خوشا به حال و روزگار کسی که ذهنشو همگام با کارهاش میکنه

همه افراد(حتی بازم بدون استثنا) گاهی اوقات دچار افسردگی یا بهتر بگم یه روز حالمون خوب نیست به هر دلیل اصلا صبح بلند میشیم یه حسی توی سینه مون و یه نفس سنگینی هست

باید حواستون باشه و نزارید ذهنتون شما رو به بازی بگیره این اوقات بهترین اوقات برای مشاهده هست / شما حتی میتونید ببینید چطور ذهنتون یه خاطره یا یک اتفاق رو از ده سال پیش میاره جلوی صورتتون و حال شما رو بدتر میکنه
    دوتا کار میتونید کنید : 1: فقط مشاهده اش کنید 2: درگیرش شید و بدترش کنید

یکی از راهکارهایی که به شدت کمک میکنه و میتونید ذهنتون رو با نگرش مثبت تقویت کنید اینه همیشه نیمه پر لیوان رو ببینید
    مثلا الان چند روز هست که گوگل ترنسلیت من که روی خود سایت ترجمه میکنه از کار افتاده و یه ابزار کاربردی توی کروم هست ولی نیمه پر لیوان رو ببینیم هنوز ترنسلیت کار میکنه و میتونم کپی پیست کنم (من کرومم رو اپدیت کنم خوب میشه ولی خب دیگه میدونید چرا نمیشه اپدیت کرد بحث فیلترینگ و...)
    البته ناگفته نماند نگرش مثبت شما رو خلاق تر میکنه / من دیشب موبایلم رو باز کردم دیدم کروم موبایلم اپدیت جدیده و اونجا کار میکنه ترنسلیت سایت هام

یا مثلا حد ضرر میخورید : نیمه پر لیوان رو ببینید شما هنوز اکانتتون رو دارید و فقط X درصد از بالانستون رفته ولی هنوز بالانسه هست و پول دارید مارکت هم که پر موقعیت

یا مثلا بحث فیلترینگ الان : درسته یه قمدار کار سخت تر شده ولی هنوز که سایت رو داریم و بعضی پلتفرم ها هم هستن هنوز

این مورد رو روی همه چیز امتحان کنید / ذهن انسان ذاتا چون برای حفظ بقا کار میکنه همیشه خطرها و بدترین موارد رو میبینه ولی شما میتونید لا به لاش نگرش مثبت رو هم ببینید / نگرش مثبت این نیست که بشینید بگید همه چیز گل و بلبله (تفکر اشتباهی که یه مدت رواج داشت ) نه عمل + داشتن نگرش مثبت یا همون دیدن نیمه پر لیوان یا حتی لبریز

یه کتاب میخوندم و ویژگی های این افراد رو نوشته بود :1:زندگی فعالانه دارند (فعال هستند مثلا توی انجمن یا هرچی و دلسوز هستند برای پیشرفت بقیه) 2: هدف و دلیلی را دنبال میکنند و اصلا برای اون ندف صبح زود بیدار میشن 3:برای کم کردن استرس وقت میزارن (مثل شکرگزاری و مدیتیشن و ....) 4: همیشه قبل از سیر شدن کامل دست از غذا خوردن میکشن(طمعکار نیستند مثل توی مارکت ... که چرا گفتند 3% بگیرید بیاید بیرون وگرنه شما از جانب من این حرف رو داشته باش روزی هر درصدی که از ذهنت میگذره رو میتونی بگیری ...(حتی هزار درصد ؟ ..جمله بالا رو بخون باز) 5: رژیم غذایی سالم دارند 6:اب کافی می نوشند 7:نقش فعالی در یک انجمن دارند 8:تاکید بسیار زیادی بر خانواده دارند 9: در محافل اجتماعی همفکر با عادت های مشابه عضویت دارند (مثل آکادمی ویو)

نگرش مثبت این نیست که همیشه شاد و خوشحال باشید یا اینکه هیچوقت سختی نکشید (استاد حرف خوبی میزنه : کسی که میدونه چطوری رنج بکشه دیگه رنج نمیکشه ) یا حتی وقتی صدمه ای دیدید مثل ابله ها یه لبخند فیک و مصنوعی بزنید بگید همه چی خوبه من مثبتم جذبش نکن و.... و به معنای نادیده نگرفتن اتفاقات بد نیست
    همه دچار این رنج میشن(بدون استثنا ...خودت هم دیدی تو این تاپیک دوستان میان و میزارن که دیگه خسته شدن و ...) ولی کسی که بدونه چطوری رنج بکشه دیگه رنج نمیکشه

مثلا من خودم چند روز پیش دچار این مورد شدم و دیگه متوجه شدم یه موج اصلاحی شروع شده : اولین کاری که کردم شکر خدا بابت وجود این آکادمی و وجود امینو که واقعا به گردن من حق استادی که نه حق پدری داره (این حرف رو از ته دل میزنم و دلیلش رو هم نمیگم چرا .. واقعا به گردن من حق یه پدر رو داره) وقتی اینجور میشه میگردم نیمه پر لیوان رو ببینم خب خداروشکر تنم سالمه روایط اجتماعی خوب دارم خوشرو ..خوشتیپ و زیبا (به به چه گل پسری ..حالا شما بزار پای خودشیفته بودن ولی اینطور نیست خودم دارم میبینم

نکته اخر :اگر شما بدی نبینید هیچوقت ارزش خوبی رو درک نخواهید کرد ...اگر ضرر نکنید هیچگاه سودهارو نمیبینید ....اگر احساس بد رو تجربه نکنید هیچگاه احساس خوب رو متوجه نمیشید

بیایم توی مارکت : تا یک اصلاحی شکل نگیره هیچگاه موج صعودی ای شکل نخواهد گرفت (حالا مارکت دو طرفه هست ولی شما همون اصلاح رو توی ذهنت باشه)

در کل همه چیز خمیده هست و باید منعطف باشید و انعطاف پذیری رو در خود تقویت کنید

امیدوارم که همیشه موفق باشید من دوستانی رو تگ میکنم که اگر نیاز بود صحبت یا نکته ای رو به پست اضافه کنند موفق باشید @Ali97 @amino

سلام محمد عزیز
    من هم بابت نعمت نوشتن و هم بابت این آکادمی و امینو و شما دوستان واقعا هر روز صبح خداروشکر میکنم
    تو کتاب اصل گرایی میگه هر موقعیتی رو که دارید با خودتون فکر کنید که اگه نداشتیدش چقدر حاضر بودید بها بدید تا اون رو به شما بدن ؟؟؟(البته نمیدونم دقیق جنلش همینه تو کتاب یا نه ولی منظورش دقیقا همینه)(خودم به شخصه چند روزی فکر میکردم اگه شخصی به اسم امینو نبود و جایی مثل فارکس نبود چه بهایی میدادم تا بتونم همچین چیزی رو به دست بیارم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)حالا خودتون فکر کنید(فایل62دیقه30تا37)البته این فایل پرایس رو هم این قسمت رو نگاه کنید و لذت ببرید

و هیچ کسی هم خوشتیپی شما رو انکار نمیکنه بدون شک خوشتیپ و خیلی اوکی هستی (دقیقا مثل خودم)(امیدوارم دوستانی که مارو ندیدن فکر نکنن نوشابه واسه هم باز میکنیم بلکه فکر کنن قطعا و 100% همینطوره که میگیم)

محمد جان ممنون بابت نکاتی که گفتی
    امیدوارم شاد موفق و پیروز باشید همگی
    ویرایش توسط DR-ali : 10-31-2022 در ساعت 08:56
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان چند جمله زیبا از بودا خوندم واقعا لذت بخش بود.توی این پست گذاشتم با هم لذت ببریم

صبر یک کلید است. همان طور که قطره قطره یک کوزه پر خواهد شد.

رنج قطعی است. رنج کشیدن اختیاری..

هیچ مسیری به خوشبختی وجود ندارد خوشبختی خود مسیر است

هیچ کس نمی*تواند ما را نجات دهد به غیر از خودمان. ما خودمان باید راه را پیدا کنیم.

همه اشتباهات از ذهن نشاءت می*گیرد. اگر ذهن شما تغییر کند آیا اشتباهی باقی می*ماند؟

زمانی که ما در یک مشاجره خشمگین شویم، رسیدن به حقیقت را متوقف کرده*ایم و فقط می*خواهیم خودمان را ثابت کنیم

ما هر روز صبح متولد می*شویم. کاری که امروز انجام می*دهیم از همه چیز مهم*تر است

شک در راه خود. شروع پیدا کردن نور واقعی است

ما چیزی هستیم که به آن فکر کرده*ایم و با همین تفکرات دنیا را می*سازیم

فقط آن چیزی را از دست می*دهید که به آن دل*بسته*اید

وقتی شما شروع به حفاری کنید، هیچ نشانه*ای از آب وجود ندارد. بلکه فقط خاک و سنگ است که جابجا می*کنید. اما اگر خوب این کار را انجام دهید سرانجام به آب پاک و خالص می*رسید

همان*طور که گنج*ها از زمین بیرون می*آیند. فضیلت*ها نیز از اعمال خوب خارج می*شوند و حکمت از ذهن پاک و صلح*آمیز پدیدار می*شود. برای اینکه بتوانید با خیال راحت از پیچ و خم*های زندگی عبور کنید. شما نیاز به نور فضیلت و هدایت حکمت دارید

شما می*توانید تمام جهان را جستجو کنید تا کسی را پیدا کنید که سزاوار عشق و محبت بی*نهایت شماست. اما هیچ وقت نمی*توانید آن را پیدا کنید. چون او کسی نیست جز خود شما. شما از هرکس دیگری سزاوارتر هستید برای محبت خودتان

برای لذت بردن از سلامتی، برای بخشیدن شادی به خانواده خود، برای ایجاد صلح. باید ابتدا کنترل ذهن خود را به دست بیاوریم. اگر کسی بتواند ذهن خودش را کنترل کند، می*تواند راه روشن فکری را بیابد. در نتیجه آن تمام عقل، کمال و فضیلت*های جهان به او می*رسد.

حفظ سلامت بدن یک وظیفه است… در غیر این صورت ما نمی*توانیم ذهنمان را قوی و روشن کنیم

اگر شما جملات مقدس را بخوانید و حتی به آن*ها فکر کنید. اما اگر به آن*ها عمل نکنید چه تأثیری خواهند داشت؟

هزاران شمع را می*توان با یک شمع روشن کرد. پس زندگی شمع کوتاه نخواهد بود اگر خوشبختی را با دیگران هم به اشتراک بگذارد

رازی که سلامت بدن و روح شما را تضمین می*کند. زندگی خوشحال و احساسی در لحظه است
    ویرایش توسط Mehrdad az : 10-31-2022 در ساعت 17:00

18. 19 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام روز بخیر
    در یکی از وبینار ها استاد صحبت میکنند: که اتفاقات نه خوب نه بد..**ماهستیم که لیبل به این ها می*زنیم.
    فرض بفرمایید یک اتفاق به وجود اومده و ما لیبل بد رو بهش زدیم.
    چطور میشه این احساس بد رو از این اتفاق جدا کرد..؟!

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 47 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 47 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع