صفحه 252 از 543 نخستنخست ... 152202242250251252253254262302352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,511 به 2,520 از 5421

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Sara.k آواتار ها
    889 بار در 138 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.دوستان وقت بخیر.یه سوالی داشتم.من تمام مقاله های روانشناسی که استاد در اکادمی قرار دادن مطالعه میکنم و یه دفتر مجزا تهیه کردم و خلاصه برداری میکنم.و مرور میکنم.خاستم نظر شما را بدونم.که کار درستی که انجام میدم یا خیر.ممنون میشم راهنماییم کنید.

هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد شما باید موفق شوید.
    سلام دوست عزیز. من چند مدت قبل این کار رو انجام دادو و الان واسم جزوه ای شده که هر هفته و هر روز میخونمش. الان که ب ریل رسیدم ارزش بی حد و مرز و بینظیر بودن نکاتش بیشتر از همیشه واسم آشکار میشه, نکات و صحبت های مقالات توی ذهنم مرور میشه و بینهات بهم کمک میکنه. این کاری که انجام دادید فوق العاده است و به همه توصیه میکنم دونه به دونه مقالات ,نه تنها روانشناسی ها,رو بخونن و یادداشت برداری کنن و مرتبا مرورش کنن. تیجه ای ک میگیرید بی شک فوق العاده خواهد بود. این مقالات واقعا گنج بینظیری هست که به صورت رایگان ر اختیار ما قرار گرفته. خواندن این مقالات یک فرصت هست و «موفقیت مرحله*ای است که در آن فرد آماده با فرصت*ها روبرو می*شود»
    "زمانی که گزینه ای به اسم تسلیم شدن وجود نداشته نباشد, پیشروی کردن تنها چیزی است که در انتظار ماست"

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از Sara.k عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,731 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.k نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من چند مدت قبل این کار رو انجام دادو و الان واسم جزوه ای شده که هر هفته و هر روز میخونمش. الان که ب ریل رسیدم ارزش بی حد و مرز و بینظیر بودن نکاتش بیشتر از همیشه واسم آشکار میشه, نکات و صحبت های مقالات توی ذهنم مرور میشه و بینهات بهم کمک میکنه. این کاری که انجام دادید فوق العاده است و به همه توصیه میکنم دونه به دونه مقالات ,نه تنها روانشناسی ها,رو بخونن و یادداشت برداری کنن و مرتبا مرورش کنن. تیجه ای ک میگیرید بی شک فوق العاده خواهد بود. این مقالات واقعا گنج بینظیری هست که به صورت رایگان ر اختیار ما قرار گرفته. خواندن این مقالات یک فرصت هست و «موفقیت مرحله*ای است که در آن فرد آماده با فرصت*ها روبرو می*شود»
    "زمانی که گزینه ای به اسم تسلیم شدن وجود نداشته نباشد, پیشروی کردن تنها چیزی است که در انتظار ماست"
    سلام.ممنونم از نظرتون.واقعا انرژی میگیریم.

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,474 بار در 2,526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3607 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط traderAbolfazl نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من مشکلاتی دارم ممنون میشم وقت بزارید و منوراهنمایی کنید
    من بیشتر از یکسال و نیم هست که دوره رو شروع کردم البته یکسال اول در انجمن نبودم در این مدت اموزش هارو طبق نقشه راه چند بار انجام دادم تمرین کردم روزی بالای 10 ساعت .روی روانشناسی فردی کار کردم و مدیریت سرمایه هم دارم
    تمام مقالات و ویدیو های اکادمی رو خوندم و نگاه کردم و در منبع های خارجی هم خیلی در این مدت در مورد روانشناسی و مدیریت سرمایه مطالعه کردم
    من چندین بار در همین تاپیک سوالاتی پرسیدم و دوستان راهکار هایی دادند که همه اونارو هم انجام دادم و درکل تمام تلاشمو کردم که تریدر موفقی بشم در این یکسال و نیم خیلی عادت های خوبی در خودم پروش دادم مثل سحر خیزی.ورزش کردن.مدیتیشن کردن.داشتن هدف برنامه و نظم.و خلاصه هر کاری که باعث پیشرفت من در زمینه ترید بشه رو انجام دادم
    و چک لیست دارم و بالای 5000 معامله از اون بک تست گرفتم و بالای 95 درصد وین ریت داره و روی کاغذ همه چی عالیه
    اما مشکل من اینه که مو به مو همه چک لیست رو اجرا میکنم به حد سود و ضرر پایبند هستم احساسی ترید نمیکنم قبلا از معامله کردن مدیتیشن میکنم و معاملاتمو محدود کردم به روزی 1 ترید(یک هفته اخر) چه باسود بسته بشه چه با ضرر اما باز هرچی ترید میزنم در نهایت ضرر میکنم و الان 5 ماه هست که هنوز نتونستم تاپیک ترید رو پشت سر بذارم واقعا نمیدونم مشکل از کجاست که با اینکه چک لیست وین ریت بالا داره و من هم طبق چک لیست معامله میکنم باز هم به سود دهی نمیرسم ممنون از راهنماییتون
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    لطفا چند نمونه از تریدهای ضرر دهتون رو همراه با چک لیستتون در تاپیک تمرین یا ترید تحلیلی بگذارید و لطفا من رو هم منشن کنید تا باهم بررسیش کنیم و به یک نتیجه کلی برسیم و رفعش کنیم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,819 بار در 2,359 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1655 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نمیدونم چند تا ترید زدید
    ولی محبت کنید ترید هاتونو حالا که تبدیل شده به گذشته مارکت مجدد بررسی کنید
    اگر شما 5000 گذشته رو بررسی کردید و به عدد وین ریت 95 رسیدید حالا ببینید شما روی 5 درصد خلاف وین ریتتون ترید زدید یا 95 درصد
    یادتون باشه شما توی گذشته به مهارت رسیدید
    و حالا ترید های لایو شما تبدیل به گذشته شده
    مجدد بررسی کنیدشون
    جوابتون توی بررسی مجدد ترید هاتونه
    سلام و وقت بخیر 5000 مورد در گذشته بک تست گرفتم و در لایو مارکت به اون وین ریت نمیرسه
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,731 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان.وقتتون بخیر.دریکی از مقاله های روانشناسی استاد ۵ اصل برای معامله گران درحال پیشرفت گفتن که اولیش این بود که(هنگامی که شما برای اماده شدن در انجام کاری شکست میخورید در اصل شما خود را برای شکست خوردن اماده میکنید) خواستم بدونم در مورد معامله گری این اصل چطوری میتونیم بسط بدیم.منظور این اصل چیه دقیقا؟اگه میشه مختصری توضیح بدید ممنونم. @oveys @amino

هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد شما باید موفق شوید./

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    در سکوت صبح نقش رویاهایت را به تصویر بکش
    ایمان *داشته باش به خدایی که نا امید نمی کند؛
    رحتمش بی پایان است و تو را به نظاره نشسته است...
    جملات-مناجات-نیایش-خدا.jpg

12. 18 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    من بیشتر از یکسال و نیم هست که دوره رو شروع کردم البته یکسال اول در انجمن نبودم در این مدت اموزش هارو طبق نقشه راه چند بار انجام دادم تمرین کردم روزی بالای 10 ساعت .روی روانشناسی فردی کار کردم و مدیریت سرمایه هم دارم
    تمام مقالات و ویدیو های اکادمی رو خوندم و نگاه کردم و در منبع های خارجی هم خیلی در این مدت در مورد روانشناسی و مدیریت سرمایه مطالعه کردم
    من چندین بار در همین تاپیک سوالاتی پرسیدم و دوستان راهکار هایی دادند که همه اونارو هم انجام دادم و درکل تمام تلاشمو کردم که تریدر موفقی بشم در این یکسال و نیم خیلی عادت های خوبی در خودم پروش دادم مثل سحر خیزی.ورزش کردن.مدیتیشن کردن.داشتن هدف برنامه و نظم.و خلاصه هر کاری که باعث پیشرفت من در زمینه ترید بشه رو انجام دادم
    و چک لیست دارم و بالای 5000 معامله از اون بک تست گرفتم و بالای 95 درصد وین ریت داره و روی کاغذ همه چی عالیه
    اما مشکل من اینه که مو به مو همه چک لیست رو اجرا میکنم به حد سود و ضرر پایبند هستم احساسی ترید نمیکنم قبلا از معامله کردن مدیتیشن میکنم و معاملاتمو محدود کردم به روزی 1 ترید(یک هفته اخر) چه باسود بسته بشه چه با ضرر اما باز هرچی ترید میزنم در نهایت ضرر میکنم و الان 5 ماه هست که هنوز نتونستم تاپیک ترید رو پشت سر بذارم واقعا نمیدونم مشکل از کجاست که با اینکه چک لیست وین ریت بالا داره و من هم طبق چک لیست معامله میکنم باز هم به سود دهی نمیرسم ممنون از راهنماییتون
    درود دوست عزیز
    شرایط شما دقیقا مثل دانشجوهاست در دوران دانشگاه
    شما از درسهاتون نمره خیلی خوبی گرفتید و خیلی خوب درس هارو بلدید اما برای پیدا کردن کار نیاز دارید که به تمام اطلاعاتتون مسلط بشید و حتا باید کارآموزی کنید که اطلاعاتی جدا از چیزهایی که تا حال یاد گرفتید برسید و باید بدنبال فوت کوزه گری باشید که ازتجربه کردن و بدست آوردن مهارت عملی بدست میاد
    برای تاپیک ترید به خودتون فشار نیارید
    سعی کنید بر اساس چک لیست ترید بزنید و دلایل سود و ضررهاتون رو یادداشت کنید و مدام سعی کنید عملکردتون رو بهبود بدید
    قبل تاپیک ترید سعی کنید به برآیند معاملاتی مثبت برسید و سعی کنید آمار ترید زمان حالتون رو به بک تست هاتون نزدیک کنید .
    شما باید به مهارت خوب در ترید کردن برسید .
    موفق باشید .

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

8,670 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1170 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariyan نمایش پست ها
    درود دوست عزیز
    شرایط شما دقیقا مثل دانشجوهاست در دوران دانشگاه
    شما از درسهاتون نمره خیلی خوبی گرفتید و خیلی خوب درس هارو بلدید اما برای پیدا کردن کار نیاز دارید که به تمام اطلاعاتتون مسلط بشید و حتا باید کارآموزی کنید که اطلاعاتی جدا از چیزهایی که تا حال یاد گرفتید برسید و باید بدنبال فوت کوزه گری باشید که ازتجربه کردن و بدست آوردن مهارت عملی بدست میاد
    برای تاپیک ترید به خودتون فشار نیارید
    سعی کنید بر اساس چک لیست ترید بزنید و دلایل سود و ضررهاتون رو یادداشت کنید و مدام سعی کنید عملکردتون رو بهبود بدید
    قبل تاپیک ترید سعی کنید به برآیند معاملاتی مثبت برسید و سعی کنید آمار ترید زمان حالتون رو به بک تست هاتون نزدیک کنید .
    شما باید به مهارت خوب در ترید کردن برسید .
    موفق باشید .
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، این چهار خط آخر متن حضرتعالی رو باید با طلا نوشت، دقیقا باید علل ضرر و سود نوشته بشه تا در آینده بتونه عملکرد رو بهبود ببخشه، یعنی اگر سود کردیم بنویسیم، که به عنوان مثال عوامل سود اینها بودند، یا اگر مو به مو هم طبق چک لیست ضرر کردیم، دوباره بنویسیم عوامل ضرر این موارد، تا هم چک لیستمون بهتر بشه، و هم در آینده دیگه اون خطا ها رو دوباره تکرار نکنیم، بنده شخصا قبلا این مشکل رو داشتم، که خوشبختانه با همین راه حل ژورنال نویسی و یادداشت برداری از همه نکاتی که وجود داشت، تونستم بهش غلبه کنم، توصیه بنده هم به تمامیه دوستانی که در بک تست وین ریت بالا دارند اما در لایو مارکت مشکل دارن همینه، همیشه یه دفتر جدا داشته باشید فقط واسه ژورنال نویسی و یادداشت برداری از تریدهاتون، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Yoshita آواتار ها
    9,135 بار در 547 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    سلام ودرود
    من نظرخودم رو میگم امیدوارم مفید باشه برای شما
    در مورد قسمت اول صحبتتون بهتره هست شخصی سازی رو هم انجام بدید که برمیگرده از شناخت خودتون و شرایط ، ممکنه یکی با سحرخیزی (حتی اگر اصولی انجام بدید و 7،8 ساعت خواب استاندارد رو هم داشته باشید) نتیجه برعکس بگیره شاید یک نفر بتونه ساعت 10 شب با ارامش بخوابه یک شخص دیگه ساعت 10 با وجود سر و صدا بخواد بخوابه و خواب خوبی نداشته باشه درسته 7،8 ساعت خواب رو داشته ولی کیفیت خواب پایین تری رو تجربه کرده و ممکنه روز بعد دچار مشکل بشه برای این شخص شاید سحر خیزی خوب جواب نده و... باید بررسی کنید
    طبق صحبتی که در بخش دوم داشتید میتونه دو مورد وجود داشته باشه یکی این که بک تست رو صحیح انجام ندادید(حدضرر یا نقطه خروج مدیریت سرمایه یا مواردی رو در بکتست لحاظ کردین که در چک لیست که ترید میزنید لحاظ نشده و...) مورد دوم هم تسلط نداشتن در اجرای چک لیست هست باید بررسی کنید (یک مقاله با همین موضوع هست من نتونستن پیدا کنم کدوم مقاله هست بررسی کنید کامل در این مورد توضیح داده شده)
    به صورت کلی هم پیشنهاد میکنم این مقاله رو ببینید امکان داره مواردی از گذشته با شما همراه باشه که چون از گذشته با ما بوده ما خودمون متوجه نمیشیم این مقاله با تکنیکی که عنوان شده کمک میکنه نسبت به اونها اگاه بشیم وبتونیم تغییر رو ایجاد کنیم
    https://academywave.com/forex-tradin...forex-trading/
    احساسات نقش مهمی در روند تصمیم گیری ایفا می کنند. زیرا قوه احساس،انتخابی است.اگر احساس عصبانیت کنید،عوامل جزئی و کم اهمیت نیز شما را خشمگین میکنند اگر وحشت زده باشید،کوچکترین صدا نیز شما را می ترساند اگراحساس شادمانی کنید حتی رویدادهای معمولی خنده را بر لبان شما ظاهر می سازد .

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Yoshita عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان قسمتی از یک مقاله در مورد نظم رو میزارم مطالعه کنید
    تحقیقات نشان می دهد به هم ریختگی محیط بر توانایی مغز در تمرکز و پردازش اطلاعات تاثیر می گذارد. براساس مطالعات دانشگاه لس آنجلس، آشفتگی محیط همچنین بر روحیه و عزت نفس افراد تاثیرگذار است. تحقیقات این دانشگاه همچنین نشان می دهد که زنان در محیط های به هم ریخته بیشتر دچار استرس می شوند. به گفته محققان، میزان استرس زنان در منزل، تناسب مستقیمی با میزان وسایلی دارد که در خانه انبار شده است.

*

آشفتگی محیط، انرژی ذهنی ما را می گیرد و باعث می شود احساس اضطراب، خستگی و گیجی کنیم. بی نظمی ناامید کننده است و باعث می شود وقت زیادی را در جست و جوی وسایل مورد نیازتان تلف کنید. بی نظمی تمرکز را نیز از بین می برد و اجازه نمی دهد روی مسائل مهم متمرکز شوید. خوره بی نظمی دایم به شما نق می زند که کارهایتان را انجام نداده اید و یک گفت و گوی درونی منفی در این باره که تنبلی کرده اید و یک باید مستمر را که به شما احساس گناه می دهد، در درون تان تکرار می کند.

*

چرا مغز نظم را دوست دارد؟

هرچند مقداری آشفتگی می تواند مفید باشد اما مغز انسان به گونه ای برنامه ریزی شده است که به نظم واکنش مثبت نشان می دهد. یکی از دلایلی که نظم احساس خوبی به ما می دهد، این است که باعث می شود مغز راحت تر عمل کند و درنتیجه شما احساس آرامش و پر انرژی بودن می کنید. همچنین در یک محیط سازمان یافته، توانایی تمرکز ذهن افزایش می یابد و شما بهتر می توانید روی جنبه های مختلف زندگی فکر کنید

این مورد به چارت ما هم میتونه مربوط باشه وقتی تعداد زیادی خط و سطح انواع اقسام موارد دیگه که خیلی هاشون بدرد نمیخوره و حتی مربوط به پوزیشن های گذشته هست روی چارت داریم ذهن نا خودآگاه درگیر اون ها میشه و شاید بهشون توجه نکنیم اما مغز ما داره پردازش میکنه
    گاها من دیدم دوستان چارت های بسیارشلوغی دارند که واقعا نمیشه چند دقیقه هم بهش خیره شد
    شاید بعضیا بگن عادت کردیم بهش ولی توی بلند مدت تاثیر خودش رو میزاره
    به قول استاد توی یکی از رادیوتیوب ها گفتند فضای رم و سی پی یو مغز رو خالی نگه داریم تا تمرکز کامل روی لحظه حال و پوزیشنی که میخوایم بزنیم داشته باشه

@amino

تشکر از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید

20. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع