صفحه 249 از 555 نخستنخست ... 149199239247248249250251259299349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,481 به 2,490 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

hootan.hagh آواتار ها
    11,104 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام ارادت
    نکاتی که کاملا لمس کردم در زمینه ی روان بک تریدر در زمان ترید در بازار ریل :
    7D6C6C4D-570B-4294-9044-BDEDABDB6C5E.jpg

من زاده ی ایرانم .

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,119 بار در 1,522 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAM.T نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون به خیر
    «اگرچه این مطلب جدیدی نیست که روانشناسی در بازارهای مالی بسیار اهمیت دارد، اما افراد موفق در این زمینه معتقد هستند معامله*گری تماماً و ۱۰۰ درصد روانشناسی است. بدون روان آرام هرگز نمی*توانیم ریسک*های مالی را ارزیابی کنیم یا روندها را شناسایی کنیم. بنابراین قدرت ذهنی اساس موفقیت در حرفه معامله*گری است.» *
    *بخشی از مقاله «چگونه یک ذهنیت معامله گری پرورش دهیم»
    با توجه این موضوع و نکات خیلی عالی که در وبلاگ روانشناسی هست من پیشنهاد میکنم که از طرف جناب امینو یک ادمین که مسلط به مباحث روانشناسی ارائه شده در دوره و وبلاگ هستند انتخاب بشه که در کنار دوستانی که از تجربه هاشون میگن، راهنمایی باشن برای ارجاع ما به فایل یا مقاله کاربردی.
    به نظر من تمام اطلاعاتی که توی دوره و وبلاگ ارائه شده کافی و کامل هست،
    دوستان لطفا نظراتتون رو بگید اگه به جمع بندی رسیدیم این درخواست رو از جناب امینو داشته باشیم.
    SAM.Tسلام عزیز
    به نظرم خیلی عالی میتونه باشه ما حتی میتونیم شروع بکنیم با دوستان با تجربه و دوستانی که ریل کار میکنن هر دو یا س روز روی یک مقاله وقت بزاریم و اگه کامل متوجه نشدیم تو وبینار از استاد بپرسیم
    بازم دوستان نظر بدن عالیه @Ali97 @MEMO
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم
    امیدوارم حالتون عالی باشه

چند تا مشکل روانشناسی داشتم
    راجع به حل کردنشون هر پیشنهادی دارین ممنون میشم

1)هنگام ضرر و سود در معاملاتم احساساتم خیلی high میشن و نمیتونم کنترل کنم (مخصوصا ضرر رو اصلا نمیتونم کنترل کنم حتی اگر طبق چک لیست باشه) ( شاید بگین از چک لیستت بک تست نگرفتی ولی بک تست دارم و حوالی 80 تا 85 درصد وین ریت داره)(به این خاطر از ضرر ناراحت میشم که بک تست هام بدون توجه به اصالت حوالی 80 تا 85 بود و من با درگیری اصالت منطقه یه جورایی میخوام به بالای 95 برسم)

2)صبر اصلا ندارم

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

716 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها

1)هنگام ضرر و سود در معاملاتم احساساتم خیلی high میشن و نمیتونم کنترل کنم (مخصوصا ضرر رو اصلا نمیتونم کنترل کنم حتی اگر طبق چک لیست باشه) ( شاید بگین از چک لیستت بک تست نگرفتی ولی بک تست دارم و حوالی 80 تا 85 درصد وین ریت داره)(به این خاطر از ضرر ناراحت میشم که بک تست هام بدون توجه به اصالت حوالی 80 تا 85 بود و من با درگیری اصالت منطقه یه جورایی میخوام به بالای 95 برسم)

2)صبر اصلا ندارم
    سلام
    وقتتون به خیر
    پیشنهاد میکنم مقاله * «چگونه با احساسات دشوار کنار بیاییم ؟» رو با دقت بالا بخونید
    استاد خیلی خیلی تاکید کردن به خوندنش
    مقاله «چگونه تجربیات و انتظارات ما می*توانند احساسات غلطی در ما ایجاد کنند؟» هم فک میکنم بهتون کمک میکنه
    خیلی مقاله خوب توی وبلاگ آکادمی هست
    پیشنهاد میکنم حتما یه سری بزنید
    بر خیری که شخصا می توانید برسانید تمرکز کنید،
    نه بر مسایلی که باقی می ماند و یا حل شان دست شما نیست.
    پیتر سینگر (فیلسوف اخلاق )

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از SAM.T عزیز تشکر کرده اند:

Fx_mohammad_99 آواتار ها
    450 بار در 129 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    دوستان استاد امینو توی فایل 68 وبینار یه صحبتی درباره درکی که از قانون جذب کردن و اینکه قطب مثبت و منفی اهن ربا و اتم ها همدیگر رو جذب میکنن صحبتی کردن میخواستم ببینم ادامه فایل ها یا جایی دیگه کامل گفتن این موضوع رو؟

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Fx_mohammad_99 عزیز تشکر کرده اند:

Fx_mohammad_99 آواتار ها
    450 بار در 129 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام محمد جان بازی فراوانی رو تا 90 روز انجام بدید و وبینار بازی فراوانی بعد ببینید(اگر 90 روز رو انجام ندادید لطفا و خواهشا نبینید) اونجا بطور کامل یکساعت در این مورد صحبت کردند استاد (قیمت اون فایل وبینار فراوانی به نظر من از نظر ارزش مالی چندین میلیون هست که استاد رایگاه ارایه دادند)موفق باشید

درود بر شما پس اونجا توضیح دادن کامل .ذهنم خیلی مقاومت میکنه توی روز 17 موندم فعلا تا 90 روز نشه اجازه دیدنش نمیدم بخودمم ممنون

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از Fx_mohammad_99 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAM.T نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون به خیر
    «اگرچه این مطلب جدیدی نیست که روانشناسی در بازارهای مالی بسیار اهمیت دارد، اما افراد موفق در این زمینه معتقد هستند معامله*گری تماماً و ۱۰۰ درصد روانشناسی است. بدون روان آرام هرگز نمی*توانیم ریسک*های مالی را ارزیابی کنیم یا روندها را شناسایی کنیم. بنابراین قدرت ذهنی اساس موفقیت در حرفه معامله*گری است.» *
    *بخشی از مقاله «چگونه یک ذهنیت معامله گری پرورش دهیم»
    با توجه این موضوع و نکات خیلی عالی که در وبلاگ روانشناسی هست من پیشنهاد میکنم که از طرف جناب امینو یک ادمین که مسلط به مباحث روانشناسی ارائه شده در دوره و وبلاگ هستند انتخاب بشه که در کنار دوستانی که از تجربه هاشون میگن، راهنمایی باشن برای ارجاع ما به فایل یا مقاله کاربردی.
    به نظر من تمام اطلاعاتی که توی دوره و وبلاگ ارائه شده کافی و کامل هست،
    دوستان لطفا نظراتتون رو بگید اگه به جمع بندی رسیدیم این درخواست رو از جناب امینو داشته باشیم.
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    نظر و پیشنهادتون عالی هست و خوب استاد شب و روز دارند در تمام فایلها و رادیوتیوبها و وبینار ها این جمله رو میگن به همه : بخش مقالات رو خیلی بخونید خیلی به من باشه میگم هر مقاله رو 1000 بار بخونید و نوت برداری کنید
    دوستان باید خودشون تمام فایلهای بخش مقالات رو بخونند و همشو بخونند نه گلچین ، چون تمام موارد شامل حال تمام تریدرها هست ، باز هم من هم نظرم در خصوص نظرسنجیتون مثبت هست ، به شرط اینکه باعث نشه سایر دوستان به جای مطالعه بخش مقالات صرفا اینجا منتظر جواب از ادمین باشند تا اون یک مقاله رو بخونند .
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfanalk نمایش پست ها

2)صبر اصلا ندارم
    سلام عرفان عزیز
    جسارت بنده رو ببخشید اما منم در حد خودم لازم دونستم یک سری مطالب رو عرض کنم
    در مورد های شدن احساسات تکنیکی که من جدیدا ازش استفاده میکنم و از کتاب انگشتان ثروت ساز یاد گرفتم eft هستش
    در زمان ترید مخصوصا موقعی که پوزیشن باز داری سعی کن ازeft استفاده کنی
    البته قبلش دقیقا بشین روی کاغذ بنویس مشکلت چیه که استرس میگیری ؟بابت ضرر استرس میگیری؟میترسی بالانست رو از دست بدی؟به قول محمد به خاطرریسک بالا با یک ترید نتیجه کل ترید هفته ت از بین میره؟
    وقتی کاملا مشکلت رو مشخص کردی بر اساس اون بشین eft رو انجام بده خیلی کمک میکنه که آروم بشی (روش کامل رو از اینترنت میتونی پیدا کنی)

مورد دوم اینکه هر مدلی که بک تست گرفتی دقیقا همون شکل ترید کن و موارد اضافی رو حذف کن چون حداقل 100 مورد رو دیدی و یک ایمان نسبی به اون روش داری اما وقتی چیز جدیدی رو اضافه میکنی توی ناخودآگاهت چون دیتایی ازش نداری باعث ایجاد استرس میشه ،حالا اگه مورد جدیدی میخوای اضافه کنی برو بر اساس اون مورد 100 تا بک تست جدید بگیر
    دلیلی که اکثر بک تست ها در گذشته بهتر جواب میده اینه که ما در گذشته بازار هیچ احساس و موارد خارج چک لیست رو دخیل نمیکنیم و فقط براساس یک سری اصول مشخص ورود و خروج انجام میدیم

آخرین مورد بی صبری هست برچسبی که من چند ماه به خودم میزدم و اعتماد به نفسم رو کامل گرفته بود
    بعضی وقت ها ما توی تایم فریم اشتباهی ترید میکنیم
    یه مثال بزنم مرغ مگس خوار در ثانیه بیش از 50 بار بال میزنه به خاطر فرم بدنش و ویژگی هایی که داره توان انجام این کار رو داره نمیشه مجبورش کرد شبیه کبوتر پرواز کنه و برعکسش هم صدق میکنه ما نمیتونیم بگیم مرغ مگس خوار بد کبوتر خوب
    ما هم همینطوریم بعضیا ساخته شدن واسه تایم پایین بعضیا واسه تایم بالا
    به قول استاد سریع حرکت کردن فرق میکنه با عجله کردن ،ممکنه بعضیا بخوان سریع حرکت کنند دلیل نمیشه برچسب عجول بودن و اشتباهیی بودن به خودشون بزنند
    خود من با فشار خیلی زیاد میخواستم به خودم اجبار کنم که توی تایم فریم 15 دقیقه کار کنم و فکر میکردم کسی که توی تایم پایین کار میکنه داره اشتباه میکنه
    اما بعد مدتی دیدم نه توان روانی اون مقدار استاپ خوردن در تایم 15 دقیقه رو دارم نه از لحاظ زمانی میتونم مثلا 8 ساعت بشینم پای یک پوزیشن
    اومدم بر اساس تایم های پایین بک تست جدید گرفتم و دوباره ترید رو شروع کردم و شرایط روانیم هم خیلی بهتر شده خدا رو شکر
    امیدوارم کمک کوچکی کرده باشم

16. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

2)صبر اصلا ندارم
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    ابتدا پست محمد جان و بعد اینهارم اضافه کنید روش
    هدف
    هدفتون رو از سود و ضرر کرد و افزایش بالانس و گرفتن گراف بردارید و تبدیلش کنید به اینکه هدفتون پیاده سازی اصول هست و چک لیست
    پوزیشنتون رو زدید استاپ و تیپی رو ست کنید و سیستم رو ببندید
    شما در مراحل ابتدایی کار هستید خودتون رو در حال آموزش رانندگی در نظر بگیرید ، آیا از همون ایتدا که مطالب رو دادند بهتون و رفتید با یک شخص آموزش دیدید انتظار این رو داشتید که مثل شوماخر رانندگی کنید ؟ قطعا خیر
    پله هایی رو که استاد طراحی کردند قدم به قدم بیاید جلو تا اذیت نشید
    شما در این اکانتها فکرتون روی سود و زیان و افزایش بالانس نباید باشه ، ابتدا باید بتونید اصول رو پیاده کنید و چک لیستتون رو اصلاح کنید و تسلط کسب کنید تا بعد اون باعث رشد بشه ، شما مرحله پیاده کردن اصول رو رد کردید و میخواید بدون اون افزایش بالانس بدید ، نمیشه
    در مورد صبر هم تنها چیزی که باعث موفقیت یا عدم موفقیتتون در این بازار میشه صبر هست (معامله گری بازی صبر است ) چیزی که بیشتر انسانها ندارند
    یا باید رنج صبر کردن رو قبول کنید و در مارکت موفق بشید ، یا باید رنج صبر نکردن و استاپ خوردن معاملاتتون رو قبول کنید ، در هر دو رنج وجود داره ببینید کدوم رنج کشیدن باعث رشدتون میشه
    قبل از زدن پوزیشن 5 ثانیه مکث کنید
    در لحظه ورود به معامله صبر کنید تا زمان کندل جاریتون تموم بشه بعد وارد پوزیشن بشید
    در کنار میزتون یک گل پرورش بدین و به رشدش در طول زمان دقت کنین
    از کفش بند دار استفاده کنین
    در چارتتون برا محل ورود یا برسیتون آلارم بگذارید و سیستم رو نگاه نکند و در زمان آلارم بررسی کنید
    در تایمهای بالا کار کنید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

2)صبر اصلا ندارم
    عرفان جان من دوره ی روانشناسی ایوان بایجی رو که توی همین تاپیک دوستان گذاشتن معرفی میکنم بهت و پیشنهاد میکنم حتما 2 هفته ترید و چارت و انجمن رو بزار کنار و فقط بچسب به اون.من برج 5 اون دوره رو گذروندم و واقعا از نظر روانی رشد خیلی خوبی داشتم
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 43 مهمان ها)

1. Mr. & Mrs. hatami

کلمات کلیدی این موضوع