صفحه 249 از 546 نخستنخست ... 149199239247248249250251259299349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,481 به 2,490 از 5460

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mari6 آواتار ها
    734 بار در 174 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    شما 3 دور فقط دوره هارو دیدید ، پس تمرین کردن و تسلط روی مباحث رو چیکار کردین ؟
    شما تزه تا دور سوم و چهارم دارید دیتا دریافت میکنید که میشه همون دانش و حالا باید انقدر روی اون مطالب کار منید که تبدیل بشه به آگاهی
    استاد نقشه راه طراحی کردند که 5 دور هست و اگر انجام میدادید اون نتیجه ای که مد نظر استاد بود میگرفتید ، اما شما همون کاری که خودتون خواستید انجام دادید ، پس مطمینا همون نتیجه ای که میخواستید رو کسب کردید نه چیزی رو که مد نظر استاد و آموزش بوده
    دوباره دوره رو طبق نقشه راه طی کنید و درست و اصولی آموزش ببینید
    موفق باشید

خیلی ممنونم بابت راهنمایی مفید و خوبتون، میشه لطفا لینک نقشه راه رو اینجا برای من بذارین، قبلا یکی از ادمینها تو اینستا برام فرستادن، اینستا هم که قطعه، الان هم دنبالش گشتم تو سایت اما پیدا نکردم، باز هم ممنون و سپاسگزارم

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از mari6 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,525 بار در 2,539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3633 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mari6 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت راهنمایی مفید و خوبتون، میشه لطفا لینک نقشه راه رو اینجا برای من بذارین، قبلا یکی از ادمینها تو اینستا برام فرستادن، اینستا هم که قطعه، الان هم دنبالش گشتم تو سایت اما پیدا نکردم، باز هم ممنون و سپاسگزارم
    خدمت شما : https://file.academywave.com/Movie/p...ethodprice.mp4
    موفق باشید
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,852 بار در 513 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedyari نمایش پست ها
    سلام دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم

برای بار سوم لیکوئید شدم همش هم برای یک اشتباه لطفا بخونید و راهنماییم کنید

من حدود 3 سال میشه که ابتدا در بورس ایران بودم و بعد با فارکس آشنا شدم و شروع کردم به ترید نم نم سود های خوبی میکردم اما چون استاپ لاس نمیذاشتم معامله میرفت تو ضرر هی ریز ریز حجم اضافه میکردم تا یه شارپ زد توی چند روز حساب لیکوئید شد
    بعد یک ماه به خودم گفتم دیگه با استاپ کار میکنم باز یه مدت سودای خوبی میکردم و همه چی خوب بود اما تا باز همین اشتباه رو کردم و حساب صفر شد
    3 بار این اشتباه رو انجام دادم و در آخر داشت بهم ثابت میشد این بازار دروغی بیش نیست اما میدونم که خودم مقصرم
    این هم هست که بزرگای بازار ما رو طعمه قرار میدن اما اشتباه از من بود که استاپ نمیذاشتم و وقتی معامله میره تو ضرر همش حجم اضافه میکردم
    ذهنم این رو به خودش قبول کرده بود که این روش خوبیه و جنبه بستن معامله با ضرر را نداشتم چون زیاد از این راه سود کردم و یه جور عادت ویژه شده بود برام حتی دفعه سوم که میدونستم این کار اشتباه اما باز انجام دادم و الان شدم یه آدم مات و مبهوت که نمیدونه چیکار کنه
    باز میتونم پول جور کنم و وارد بازار بشم اما میترسم باز این اشتباه رو کنم و زحمت این مدت که کار کردم پول جور کردم از بین بره

نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز
    اولین کاری که باید انجام بدید معامله با پول واقعی رو بزارید کنار
    دوم اگر مقدور هست براتون دوره های استاد رو تهیه کنید

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

96 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اولین کاری که باید انجام بدید معامله با پول واقعی رو بزارید کنار
    دوم اگر مقدور هست براتون دوره های استاد رو تهیه کنید
    سلام
    آخه با حساب دمو اون حس اصلی معامله گری رو بهم نمیده

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از hamedyari عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,172 بار در 864 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 329 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

من حدود 3 سال میشه که ابتدا در بورس ایران بودم و بعد با فارکس آشنا شدم و شروع کردم به ترید نم نم سود های خوبی میکردم اما چون استاپ لاس نمیذاشتم معامله میرفت تو ضرر هی ریز ریز حجم اضافه میکردم تا یه شارپ زد توی چند روز حساب لیکوئید شد
    بعد یک ماه به خودم گفتم دیگه با استاپ کار میکنم باز یه مدت سودای خوبی میکردم و همه چی خوب بود اما تا باز همین اشتباه رو کردم و حساب صفر شد
    3 بار این اشتباه رو انجام دادم و در آخر داشت بهم ثابت میشد این بازار دروغی بیش نیست اما میدونم که خودم مقصرم
    این هم هست که بزرگای بازار ما رو طعمه قرار میدن اما اشتباه از من بود که استاپ نمیذاشتم و وقتی معامله میره تو ضرر همش حجم اضافه میکردم
    ذهنم این رو به خودش قبول کرده بود که این روش خوبیه و جنبه بستن معامله با ضرر را نداشتم چون زیاد از این راه سود کردم و یه جور عادت ویژه شده بود برام حتی دفعه سوم که میدونستم این کار اشتباه اما باز انجام دادم و الان شدم یه آدم مات و مبهوت که نمیدونه چیکار کنه
    باز میتونم پول جور کنم و وارد بازار بشم اما میترسم باز این اشتباه رو کنم و زحمت این مدت که کار کردم پول جور کردم از بین بره

سلام
    وقتتون بخیر

وقتی شما یه شونه تخم مرغ دستتون و دارین دونه دونه تخم مرغ هارو در فاصله یک متری به سمت زمین رها میکنین !!وقتی اولی شکست دومی باز شکست خب بقیشم میشکنه
    فارکس سرگرمی یا گیم نیست ...اول اینو بپذیرین این یک بیزینس عین یه شرکت میمونه ولی فقط ینفر داره که باید اون شرکت رو مدیریت کنه که باید هم ابدارچی شرکت خودش باش هم رییس هم کارمند هم کارشناس هم باربر و.....کلی مسئولیت داره و شما وقتی میاین بدون رعایت اصول قوانین این مارکت هیجانی وارد عمل میشین و حرص و طمع و انتقام وارد کارتون میکنین خب کاملا نتایجی که بدست میارین موقتی خواهد بود و دیر یا زود فردا یا یماه دیگ همه سودهاتون بعلاوه سرمایه اولیه خودتون دو دستی تقدیم مارکت میکنین.
    اینجا جای همش سود کردن نیست همه استاپ میخورن باید عین یه حساب با دیدگاه سرمایه گزاری بهش نگا کنین یه سرمایه گزار همش سود نمیکنه یوقتایی با رکود و زمستون هایی مواجه میشه و باید بتونه کنترل کنه اوضاع رو و به راهش ادامه بده چون زمستون همیشگی نیست بهار در پیش ..
    حداقل موفقیت در این مارکت و تبدیل شدن به یه تریدر موفق 3 الی 7 سال طول میکشه و توقع اینکه من الان یه سیستم با هر وین ریت و ریسک به ریواردی که دارم میتونم کلی ازش سود کنم بریزید دور
    مقالات روانشناسی در سایت رو دونه دونه بشینین گوش بدین تا بفهمین مارکت تریدر تکنیکالی 100% نیاز نداره یه تریدر منظم و مرتب و بااخلاق و صبور میخاد ...شما باید ذهنتون تربیت کنین و رفتارهاتونو که طی عمری که تا الان برا خودتون شکل دادین تغییر بدین به نگرش یه تریدر و تاجر ...

برای موفق شدن در مارکت نیازی نیست بدون استاپ کار کنین
    برای موفقیت در مارکت سیستم 100% داشتن لازم نیست
    برای موفقیت در مارکت ریسک های بزرگ برای بدست اوردن سود های بزرگ یهویی لازم نیست
    کلا سود های یهویی خارج از برنامه هدفتون کاملا مضر و نباید دنبال سودهای سراب گونه باشین
    شما باید قدم هاتونو ریز ریز بردارین و طی سالیان به هدفتون برسین
    و در اخر همون یه جمله از کتاب" بندیشید و ثروتمند شوید" اشاره میکنم:

Screenshot_1.png

پس کلا ذهنیت یساله دوساله موفق شدن بندازین دور
    چون کلا دووم نمیارن این موفقیت ها
    ویرایش توسط Snow_Trader : 10-25-2022 در ساعت 12:17
    Hard takes time, impossible a little more time

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,525 بار در 2,539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3633 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    ابتدا طرز فکرتون در مورد بازار رو کاملا تغییر بدید و تا زمانی که اون رو تغییر ندید نتایج همینی که هست خواهد بود
    هیچ بزرگی در مارکت به فکر چند صد یا هزار دلار ما نیست شاید درک کاملی از بازاری که توش فعالیت میکنید ندارید
    بازار فارکس تا به این لحظه جزو اولین و بزرگترین و درجه یک ترین و سخت ترین بازارهای مالی هست که تمام بانکهای بزرگ دنیا و تریدرهای درجه یک دنیا در اون در حال معامله گری هستن ، پس اگر میخواین موفق بشین باید بدونید در کنار چه اشخاصی در این بازار در حال معامله گری هستید و باید در چه سطح و لولی باشید .
    در مورد سوالتون : شما عادت کردید به این نحوه انجام ترید و پوزیشنگیری و از همه بدتر چون خیلی این کار رو کردید و ناخودآگاهتون دیده که موفق شدید و حس خوشحالی در شما به وجود اومده پس هی داره این کار رو تکرار میکنه تا اون حس خوشحالی رو دوباره تجربه کنید
    پیشنهاد : حساب ریل رو تعطیل کنید و یک حساب دمو به میزان بالانس حساب ریلی که قرار هست دوباره کار کنید باهاش باز کنید و اصولی و طبق چک لیست ترید بزنید و عادت جدید رو با اون عادت اشتباه قبلی جایگزین کنید و انقدر این کار رو در حساب دمو انجام بدید تا در ناخودآگاهتون ثبت بشه و تبدیل به یک عادت جدید بشه با عادت اشتباه قبلی جایگزین بشه ، در این حساب در هر کجای معاملتتون هم که متوجه شدید خارج از اصولتون ترید زدید و دوباره چند پوزیشن باز دارید و اضافه کردید روش ، درست در لحظه ای که متوجه این موضوع شدید تمام پوزیشنهاتون رو دستی ببندید بدون هیچ چون و چرایی و بدون هیچ مکثی و بدون هیچ فکری ، فقط کار درست رو انجام بدید و پوزیشنهارو دستی ببندید تا کم کم ناخودآگاهتون بدونه که شوخی در کار نیست و آموزش صحیح رو یادش بدید تا براتون کار کنه
    مهرداد جان هم دقیقا این موضوع رو براتون مطرح کردن ، متاسفانه تا این مورد رو حل نکنید حسابهای زیادی رو کال خواهید کرد ، پس لطفا وارد حساب ریل نشید تا کار از اینی که هست بدتر نشه چون کم کم با از دست دادن پول واقعی ترسهایی به وجود خواهد اومد که بعدا چندین ماه باید روی اون کار کنید تا دوباره بتونید سرپا وایستید
    بهترینهارو آرزو دارم برا همممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Amiranak آواتار ها
    1,935 بار در 606 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر

وقتی شما یه شونه تخم مرغ دستتون و دارین دونه دونه تخم مرغ هارو در فاصله یک متری به سمت زمین رها میکنین !!وقتی اولی شکست دومی باز شکست خب بقیشم میشکنه
    فارکس سرگرمی یا گیم نیست ...اول اینو بپذیرین این یک بیزینس عین یه شرکت میمونه ولی فقط ینفر داره که باید اون شرکت رو مدیریت کنه که باید هم ابدارچی شرکت خودش باش هم رییس هم کارمند هم کارشناس هم باربر و.....کلی مسئولیت داره و شما وقتی میاین بدون رعایت اصول قوانین این مارکت هیجانی وارد عمل میشین و حرص و طمع و انتقام وارد کارتون میکنین خب کاملا نتایجی که بدست میارین موقتی خواهد بود و دیر یا زود فردا یا یماه دیگ همه سودهاتون بعلاوه سرمایه اولیه خودتون دو دستی تقدیم مارکت میکنین.
    اینجا جای همش سود کردن نیست همه استاپ میخورن باید عین یه حساب با دیدگاه سرمایه گزاری بهش نگا کنین یه سرمایه گزار همش سود نمیکنه یوقتایی با رکود و زمستون هایی مواجه میشه و باید بتونه کنترل کنه اوضاع رو و به راهش ادامه بده چون زمستون همیشگی نیست بهار در پیش ..
    حداقل موفقیت در این مارکت و تبدیل شدن به یه تریدر موفق 3 الی 7 سال طول میکشه و توقع اینکه من الان یه سیستم با هر وین ریت و ریسک به ریواردی که دارم میتونم کلی ازش سود کنم بریزید دور
    مقالات روانشناسی در سایت رو دونه دونه بشینین گوش بدین تا بفهمین مارکت تریدر تکنیکالی 100% نیاز نداره یه تریدر منظم و مرتب و بااخلاق و صبور میخاد ...شما باید ذهنتون تربیت کنین و رفتارهاتونو که طی عمری که تا الان برا خودتون شکل دادین تغییر بدین به نگرش یه تریدر و تاجر ...

برای موفق شدن در مارکت نیازی نیست بدون استاپ کار کنین
    برای موفقیت در مارکت سیستم 100% داشتن لازم نیست
    برای موفقیت در مارکت ریسک های بزرگ برای بدست اوردن سود های بزرگ یهویی لازم نیست
    کلا سود های یهویی خارج از برنامه هدفتون کاملا مضر و نباید دنبال سودهای سراب گونه داشته باشین
    شما باید قدم هاتونو ریز ریز بردارین و طی سالیان به هدفتون برسین
    و در اخر همون یه جمله از کتاب" بندیشید و ثروتمند شوید" اشاره میکنم:

Screenshot_1.png

پس کلا ذهنیت یساله دوساله موفق شدن بندازین دور
    چون کلا دووم نمیارن این موفقیت ها
    سلام دوست عزیز . یک سوال دارم . اگر ما بخواهیم بر اساس فراکتالی ترید بزنیم طبق عکس زیر 4 روز باید پای چارت بشینیم و در روز چهارم یک موقعیت تردی به ما میدهد. اگر اون موقع پای چارت باشیم میتونیم یک ترید بزنی در تایم پایین تر
    489.png
    490.png
    همین امر باعث میشه دنبال سودهای بزرگ باشیم دنبال قدم های بزرگ باشیم و .... میشه لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط Amiranak : 10-25-2022 در ساعت 11:50
    آرام حرکت کردن سریع ترین راه رسیدن به هدف است.

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Amiranak عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام دوست عزیز اومید وارم حالت خوب باشه

چون خودم تویی این حس و حال مبهوت بودم کاری که خودم انجام دادم رو بهتون میگم شاید بدردتون خورد اول نمیدونم شما دانشجو استاد امینو هستین یا خیر چون من روش تریبد ایشونو دیدم دانشجوش شدم و با روش ایشون ترید میزدم بعد از اتمام دوره و موفق بودم ولی تا جایی که معامله تویی ضرر نمیرفت اگه میرفت تویی ضرر من نمیدوستم چیکار باید بکنم و حقیقتا جنبه بستن معامله دستی رو نداشتم الانم ندارم پس مثل شما یک حساب به خوبی رشد میکرد ولی با اولین اشتباه که بهردلیلی ممکنه از دست میرفت (الببته استاد گفتن که بعد از چندین سال تجربه اینجوری بدون استاپ معامله میکنن ولی خوب گوش ما خریدار نیست اون چیزی که خودمون دوست داریم رو میشنویم فقط )بماند یه مدت فاض قطعا و صدرصد برداشتم خخخ خب راهکار من این بود که معامله باز بشود تی پی و اس ال ست شود و سیستم خاموش چون نمیتونستم خودمو کنترل کنم و این استاپ گزاشتن باعث شد درصد مشخص کنم بعد درصد ضرر که مشخص میکردم دیگه از یه درصد مشخصی در روز حق معامله باز کردن نداشتم و این قانون که ایجاد و رعایت شد از تصمیم هایی هیجانی جلو گیری شد و دید بلند مدت ایجاد شد (ببین من همه اینا رو همون موقعه که استاپ سط نمیکردم میدونستم ولی رعایت نمیکردم پس چند تا قانون گزاشتم که در دل اون قوانین این مساعل رو رعایت کنم خلاصه اینجا اونجایی که بازز باید با پرویی تمام بشینی پایی کار و جا نزنی در دوره شرکت کن با دمو شروع کن بعدا خودت به ترید ها و رفتارت تویی مارکت خندت میگره که چرا واقعا بعد از چند بار کال شدن باز حساب شارژمیکردم
    موفق باشی و شاد

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

2,426 بار در 633 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdik_ نمایش پست ها
    <br>

سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر
    این اتفاق برای من هم میوفته. وقتی یک مدت خیلی زیاد کار میکنم بدنم نمیکشه و ناخودآگاه زمان سرگرمی و استراحتم بیشتر میشه تا اینکه دوباره به خودم میام و دوباره وارد عمل میشم.

اما در مورد اخبار، دو احساسی که اخبار به طور کلی و مخصوصا اخبار این روزها به ما منتقل می کنن احساس ترس و خشم هست. هر دو این احساسات وقتی به احساسات دائم و غالب ما تبدیل بشن ما رو به سمت شکست، فقر، بیماری، خستگی، کسالت و چیزهای منفی سوق میدن. اما به طور لحظه ای خیلی هم احساسات مفیدی هستن. به ما کمک می کنن بفهمیم چه چیزی رو نمی خواهیم تا بتونیم روی چیزی که میخواهیم متمرکز بشیم و اون رو به دست بیاریم. اول درمورد ترید مثال می زنم، استرس از دست دادن پول و خشم استاپ خوردن باعث میشه تا روی اصول و چک لیست متمرکز بشی و به یک تریدر موفق تبدیل بشی. اما درمورد اخبار، وقتی اوضاع خوب نیست مثل الان مهمترین مزیتش اینه که می تونیم خواسته مون رو شفاف کنیم. یعنی بگیم این وضع رو نمیخوایم پس متضادش رو میخوایم. تمرکز ما باید روی اون چیزی باشه که می خواییم نه اون چیزی که نمیخواییم. تمرکزمون اگه روی حد ضرر باشه قطعا حد ضرر می خوریم. شما باید از انرژی خشم و ترس استفاده کنید و روی چیزی که می خواید تمرکز کنید. باید از فکر کردن به اخبار هم احساس خوبی پیدا کنید. مثلا باید بگیم میخواهیم کشورمون پیشرفت و توسعه پیدا کنه، آباد و شاد باشه و مردم خوشبخت و آزاد باشن کسب و کارها رونق داشته باشه و ما هم بتونیم بدون دردسر به ترید کردن بپردازیم. اگر اکثر مردم به اتفاقات اینجوری فکر کنن حتما محقق میشه. اما اگه روی شرایط بد تمرکز کنن این شرایط بیشتر میشه.

من هم با بی توجهی کامل به اخبار موافق نیستم. اما ذات سازمان های خبری اینه که بتونن مخاطبان رو در وضعیت استرس و آشوب نگه دارن تا اخبار رو با حرص بیشتری دنبال کنن (مثل کارگزاری ها که می خوان معامله گران همیشه یا درحالت ترس یا طمع باشن). این چیز بدی نیست، البته اگه اراده و اختیار خودمون رو از دست ندیم و مقاومت کنیم و همونطوری که گفتم از این احساسات استفاده کنیم. چون هر فکری وقتی با یک احساس همراه بشه به ناخودآگاه انسان القا میشه و به واقعیت تبدیل میشه. احساسات منفی بدون نیاز به تلاش خودشون رو با بیشتر افکار همراه می کنن. فکر کردن به ترید باید بهتون احساس خوبی بده. به تمرین کردن و نگاه کردن به چارت و بک تست گرفتن باید یک احساس خوب بچسبونید. اگه این کارها با حس ترس از فقر، ترس از شکست خوردن و ضرر کردن و .. همراه باشه قطعا نتیجه نمیده.
    پس اولین کاری که باید بکنید قبل از انجام هر کاری(تمرین کردن، ترید زدن و حتی اخبار خوندن) اینه که احساستون رو خیلی سریع خوب کنید
    از تکنیک EFT استفاده کنید یا موسیقی شاد یا آرام بخش گوش کنید یا مدیتیشن کنید یا تصویرسازی خلاق انجام بدید یا هر روش دیگه ای که می تونید به کار بگیرید تا احساس خوبی داشته باشید.

چه بی اندازه آرومم کرد و مثل چراغ قوه توی یه جاده تاریک، برام نور انداخت.
    بی نهایت ممنونم ازتون. قکر کنم هر صبح قبل شروع کار، این متن رو بخونم تا حالم خوب بشه.
    ممنونم رفیق خوب.

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

2,426 بار در 633 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    1-هیچ روند صعودی همیشگی نیست (حتی در مارکت و بازارهای مالی) از این اصلاح پیش روتون استفاده کنید تا با قدرت یک موج صعودی دیگه رو شروع کنید .
    2-مسایل بیرونی هیچ قدرت و تاثیری ندارند ، شرایط درونیتون رو درست کنید تا مسایل بیرونی خودشون حل بشن .
    3-اینی که نوشتید رو به زوال من معنیش رو نمیدونم و تو لغت نامم نیست ولی این تو لغت نامم هست ( اصلاح و استراحت و فرصتی برای جمع کردن انرژی برای استارت پرقدرت دوباره)
    4-از خودتون تشکر کنین بابت تمام زحمات و تلاشهایی که در طی این 1 سال کردید .
    5-در مورد جملتون در خصوص دنبال نکردن اخبار : شبیه این میمونه که میدونید و همه بهتون میگن که اینجای مارکت با این حجم وارد بشی کال میشی و شما میگید لطفا این حرف رو نگید من نمیتونم وارد نشم به این پوزیشن (پس اخبار رو بگذارید کنار )
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون

با سلام و ممنون از شما
    این نکات برام طلایی بود:
    هیچ روند صعودی همیشگی نیست (حتی در مارکت و بازارهای مالی) از این اصلاح پیش روتون استفاده کنید تا با قدرت یک موج صعودی دیگه رو شروع کنید .
    اینی که نوشتید رو به زوال من معنیش رو نمیدونم و تو لغت نامم نیست ولی این تو لغت نامم هست ( اصلاح و استراحت و فرصتی برای جمع کردن انرژی برای استارت پرقدرت دوباره)
    از خودتون تشکر کنین بابت تمام زحمات و تلاشهایی که در طی این 1 سال کردید .

ممنونم از دلگرمی و محبتتون.

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 69 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 69 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع