صفحه 245 از 555 نخستنخست ... 145195235243244245246247255295345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,441 به 2,450 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط traderAbolfazl نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من یه مشکل دارم من صبح ها ازساعت 7 ترید کردنو شروع میکنم درسه چهار ساعت اول سه چهار تا ترید میزنم که باسود بسته میشه(بیشتر تایم 1دقیقه کار میکنم موقعیت ها زیاده در طول روز)اما از ترید پنجم یا ششم ضرر کردنم شروع میشه و با دو سه تاضرر همه سودها رو ازدست میدم و حتی روز رو با ضرر به پایان میرسونم و دوباره روز بعد این چرخه ادامه داره و الان یه حساب 100 دلاری دمو بعد از 30 تا ترید 31 درصد تو ضرره نکته قابل توجه اینه که وقتی پوزیش هایی که ضررده بودند رو بررسی میکنم اصلا طبق چک لیست نبوده یعنی انگار چشامو بسته بودند و من اصلا نمیدیدم نمیدونم چرا اصلا وارد شدم نمیدونم باید چه کار کنم ممنون که منو راهنمایی میکنید
    سلام
    امان از نداشتن هدف و اور ترید کردن
    1- داشتن تایم مشخص و منظم برای بررسی بازار در هر روز
    2- داشتن برنامه هدف، روزانه چقدر میخوای؟
    3- اور ترید نکردن، به سود روزانت رسیدی سیستم ببند برو دنبال بقیه کارات
    4- رعایت چک لیست، این مورد رو فقط با نظم شخصی و کار کردن روی ذهن و روانتون میتونید بهش برسید و کسی نمیتونه به شما کمک کنه
    شانس هرگز کافی نیست.

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,119 بار در 1,522 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali97 نمایش پست ها
    مطلبی نداشتم گفتم فقط باهم بخندیم
    سلام علی جان

من ی سوال میپرسم ممنون میشم راهنمایی کنین
    من ی تایمه نمیدونم چرا واسم سخت شده تمرین و نمیتونم راحت بشینم پای سیستم
    نه اینکه تمرین انجام ندم انجام میدم ولی قبلا راحت مینشستم و چند ساعت پای تمرین و چارت بودم اما الان با آهنگ گوش دادن خودمو نگه میدارم پشت سیستم یعنی ی آهنگ میزارم و تا اون هست همزمان میتونم هم تمرین انجام بدم و هم گوش بدم
    حالا واسم سوال شده این کار اشتباه نیست ؟
    اگه راهکاری دارین ممنون میشم
    @memo
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,119 بار در 1,522 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام علی جان

بستگی به اهنگ داره

اگر بیکلام و ملایم باشه خب خوبه ولی اگر کلامی باشه خب خود به خود توجه ادم میره به اهنگ

یه مقاله بالا گذاشتم اونو میتونید حتی برای چک لیست تمرینی هم اجرا کنید فکر نکنید مقالاتی که میزارم فقط برای اوناییه که معامله میکنن نه برای همه هست

میتونید هر یکساعت 10 دقیقه یه ربع استراحت کنید

کارایی رو در طول روز انجام بدید که باهاشون شادید

حتما حتما تفریح داشته باشید

اگر دوست دارید میتونید حتی یک روز کامل حتی تمرین هم نکنید مثلا جمعه ها / بالاخره انسان به تفریح و دور بودن از مانیتور و ازاد شدن ذهن هم احتیاج داره

موارد زیادی هست اگر کافی نیست بگید بگم موفق باشید

سلام محمد جان وقتت بخیر
    قبلا بی کلام بود ولی یواش یواش الان چند روزه اگه بیس آهنگ در حدی نباشه که زیر پام بلرزه راضی نمیشم
    و همین باعث شد که فکر کنم اشتباس چون همزمان که تمرین میکنم دارم با آهنگ هم لب خونی میکنم

واسه استراحت بین تمرین هر 30 تا تمرین که انجام میدم ی استراحتی میکنم باز میام

از بابت تفریح هم آخر هفته ها میرم باغ ولی به اندازه ای بابام اونجا بهم کار میده نمیدونم تفریح حساب میشه یا ن همه کار هارو نگه میدارن میگن علی میاد حالا اگه این تفریح حساب میشه من همزمان تفریح و فعالیت بدنی شدید رو دارم

اگه موارد دیگه اون هایی که خودتون میدونید تاثیر داره و تو این تایم تجربه کردین رو بهم بگین هم خوشحال میشم ازش استفاده کنم

Thank you BRO
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من سه تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید

1: من تازه مدیتیشن کردن رو شروع کردم و خیلی سخت میتونم افکارمو کنترل کنم و همه چیز به ذهنم میاد دیشب که تمام خاطرات کودکی و نوزادیمو به یاد اوردم اصلا میخواستم بدونم این نرماله و به مرور میتونم فکرم رو کنترل کنم با تمرین یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم ؟

2:موقع مدیتیشن عوامل حواس پرستی که ایجاد میشه رو (مثل وارد شدن کسی به اتاق) چطور باید با ایهنا برخورد کنم ؟

3:حس میکنم تمرکز و صبری که تو مدیتیشن دارم تمرین میکنم رو با انجام یه سری کار ها تو روز خنثی شون میکنم میخواستم بدونم این طرز فکر صحیحه و علاوه بر مدیتیشن عادات دیگه هم که به مدیتیشن کمک کنه باید در طول روز داشته باشم ؟

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    سلام علی جان

من ی سوال میپرسم ممنون میشم راهنمایی کنین
    من ی تایمه نمیدونم چرا واسم سخت شده تمرین و نمیتونم راحت بشینم پای سیستم
    نه اینکه تمرین انجام ندم انجام میدم ولی قبلا راحت مینشستم و چند ساعت پای تمرین و چارت بودم اما الان با آهنگ گوش دادن خودمو نگه میدارم پشت سیستم یعنی ی آهنگ میزارم و تا اون هست همزمان میتونم هم تمرین انجام بدم و هم گوش بدم
    حالا واسم سوال شده این کار اشتباه نیست ؟
    اگه راهکاری دارین ممنون میشم
    @memo
    سلام بر مرد بزرگ علی آقای گل
    علی جان امیدوارم عالی باشید
    این حس و شرایط رو متاسفانه اکثریتمون گذروندیمش و یا باهاش درگیر هستیم
    دوتا دلیل میتونه داشته باشه
    اولی اینکه شما فکر میکنید همه چیز رو میدونید و نیازی به تمرین نیست و انجام تمرین و مشاهده فایلهارو کم اهمیت میدونید و ذهنتون داره مقاومت میکنه در برابر ادامه یادگیری که کلا باید اصلاحش کنید اونم به این صورت که به خودتون بقبولونید که آموزش هیچوقت تموم نمیشه و ما همیشه دانشجو هستیم و در حال آموزش ، حالا در هر جنبه ای از زندگی و کار و تریدری هم یکی از این موارد هست
    دوم اینکه هممون در ابتدای کار تمام فکر و ذهن و کارمون رو میاریم سمت آموزش و مابقی زندگی و کارها و ... رو تعطیل میکنیم که خودش باعث بر هم خوردن تعادل در زندگی و کار و روابط میشه ، تریدر شدن هم همانند سایر جنبه های رشدی ، یک فرایند هست و نیاز به زمان داره تا جا بیفته و تکمیل بشه و با سرعت بخشیدن به اون و زیاد تمرین کردن نمیشه رسیدن به نتیجه رو سریعتر و زودتر کرد ، پس قبول کنید و برنامه ریزی و زمانبندی داشته باشید و به تمام جهات زندگی و کارتون برسید و تعادل رو در تمام بخشها برقرار کنید تا همه چیز درست بشه
    بهترین نحوه تمرین یا اموزش دیدن اینه که تقسیم بندی کنید و هر 20 دقیقه آموزش و بعد 10 دقیقه استراحت و این ریتم رو 4 بار انجام بدید و به 2 ساعت که رسیدید ، نیم ساعت به خودتون استراحت بدید و بعد دوباره همون ریتم 20 دقیقه و 10 دقیقه 4 تا و همینطور تا زمانی که برنامتون هست ، این میتونه کمکتون کنه
    در مورد آهنگ که فرمودید ، دقت کنید شما در حال ساختن یک عادت جدید هستید و اون هم انجام تمرین با وجود آهنگ هست ، حالا باید خودتون بررسی کنید ببینید در نتیجتون طی مثلا یک هفته کاری باعث افزایش بهره وریتون شده یا کاهش اون و بعد اون میتونید تصمیم بگیرید به تثبیت این عادت جدید یا کنار گذاشتن اون ، برای خودم استاد در زمان ترید گفتند که موزیک رو بگذار کنار و برا خودمم بهتر شد
    در مورد کار کردن در باغ که گفتید در پست بعدیتون ، این بسیار عالی هست لذت ببرید چون ما هممون پشت سیستمیم و کلا داریم ذهنی کار میکنیم و استاد هم در چند جا گفتند که استراحت کارهای ذهنی انجام کارهای فیزیکی هست
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها

1: من تازه مدیتیشن کردن رو شروع کردم و خیلی سخت میتونم افکارمو کنترل کنم و همه چیز به ذهنم میاد دیشب که تمام خاطرات کودکی و نوزادیمو به یاد اوردم اصلا میخواستم بدونم این نرماله و به مرور میتونم فکرم رو کنترل کنم با تمرین یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم ؟

2:موقع مدیتیشن عوامل حواس پرستی که ایجاد میشه رو (مثل وارد شدن کسی به اتاق) چطور باید با ایهنا برخورد کنم ؟

3:حس میکنم تمرکز و صبری که تو مدیتیشن دارم تمرین میکنم رو با انجام یه سری کار ها تو روز خنثی شون میکنم میخواستم بدونم این طرز فکر صحیحه و علاوه بر مدیتیشن عادات دیگه هم که به مدیتیشن کمک کنه باید در طول روز داشته باشم ؟
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    ابتدا تبریک میگم بهتون برای شروع مدیتیشن ، که بعدا نتایجش رو در مرور زمان میبینید
    در مورد سوالاتتون :
    1- در ابتدا به فکر کنترل افکارتون نباشید همونطور که اومدن سراغتون بدون هیچ تعصب و برداشتی فقط مشاهدش کنید و دوباره به مدیتیشنتون ادامه بدید - و بله نرماله این گفتگو ها و تصاویر در ذهن هممون هست و چند مدتی که مدیتیشن انجام دادید و هربار این افکار اومدن سراغتون و فقط مشاهدش کردید و بعد به ادامه مدیتیشنتون پرداختید کم کم تعدادشون کم میشه و به اون حالت راحتی میرسید و نیاز به کار دیگه ای نیست
    2-عوامل حواس پرتی و صدا و گوشی و تلوزیون و ... همه چیز رو باید برطرف کنید ، برای خودتون یک ساعت مشخص مدیتیشن داشته باشید و مکان مشخص و به اطرافیانتون اعلام کنید تا رعایت کنند و مابقی ابزار و وسایلهارم که خودتون میتونید برطرف کنید
    3-این مورد رو نمیدونم خودتون بررسی کنید و اگر اثبات شد براتون که این اتفاق داره میفته اونهارو کنار بگذارید ، میتونید همین تنفس عمیق رو در هر لحظه که یادتون افتاد انجام بدید
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

716 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها

سلام
    وقتتون به خیر
    با اجازه تون من هم تجربه ام رو بگم ، شاید توی این مسیر به نظر من فوق العاده جذاب و البته زمان بر بدردتون بخوره
    مقاله " مدیتیشن برای موفقیت در معامله گری فارکس" رو توصیه میکنم حتما چند بار بخونید و بنویسید از روش و خلاصه برداری کنید بعد شروع کنید به تمرینات(این مدل پیشنهادی من هست که خیلی بهم جواب میده)
    :"مدیریت ذهن و آرام نگه داشتن آن ، از مهمترین اهداف در مدیتیشن است"
    استاد توی یکی از فایل های یوتیوب دوستان موفق(امیدوارم منو ببخشن چون یادم نیست اسمشون رو)مراحل رام کردن اسب سرکش رو توضیح دادن و رابطه اش با ذهن
    : وقتی میخوای یه اسب رو رام کنی هرچی بهش نزدیکتر بشی، سرکش تر میشه

توی مدیتشن شما دارید کاری رو انجام میدید که مستقیما با ذهنتون سر و کار دارید.
    فضای مدیتیشن فضای شناخت ذهن و تفکره و تو لایه های بعد پیدا کردن مناطق تعادل بین خود واقعی و خود ذهنی تون هست.
    یکی از مهمترین مهارت هایی که میخوایم به دست بیاریم اینه که بدونیم تو ذهنمون چی میگذره (پذیرش) که تو لایه های بعدی، چی میخوایم، رو توش بکاریم

سوال اولتون دوتا پیشنهاد دارم اول از آموزش های استاد:مشاهده و نگارش
    قبل از مدیتیشن یکی دو جمله در مورد حال و احوالت بنویس و بعد از مدیتیشن هر فکری که در طول مدیتیشن اومد سراغت رو بنویس
    پیشنهاد دوم از کتاب نیروی حال:از خودت بپرس فکر بعدیت چیه؟
    این رو هر لحظه و هرجا که احساس کردی ذهنت شلوغه از خودت بپرس
    سوال دومتون باز هم توی مقاله بالا جوابش کامل هست
    تو مراحل اول هدفون بزنید
    تایم مدیتیشن (پیشنهاد میکنم اوایل 5 دقیقا)پشت در اتاق یه کاغذ بزنید که بدونند
    پشت به در اتاق بشینید (یا سمتی که در اتاق توی دید مستقیم شما نباشه)
    سوال سومتون، به نظر من این تمرینتون خنثی نمیشه ولی عادت ها با هم تشابه زیادی دارن و میتونن روی عادت های دیگه تاثیر بزارن
    مثلا عادت خوردن فست فود زیاد میتونه روی عادت ورزش مدام تاثیر منفی بزاره و بالعکس
    اگر خودتون به این درک رسیدید که عادت مدیتیشن مستمر یک عادت خوب و موثر توی حرفه مونه، باید تلاش کنی برای ایجادش
    قطعا با نخوردن فست فود انسان ورزشکار نمیشه ولی مسلما کسی که فست فود نمیخوره احتمال ورزشکار شدنش خیلی بیشتره

موفق تر باشی
    ویرایش توسط SAM.T : 10-13-2022 در ساعت 20:22 دلیل: اصلاح اشتباه تایپی
    بر خیری که شخصا می توانید برسانید تمرکز کنید،
    نه بر مسایلی که باقی می ماند و یا حل شان دست شما نیست.
    پیتر سینگر (فیلسوف اخلاق )

14. 20 کاربر برای این پست سودمند از SAM.T عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    ابتدا تبریک میگم بهتون برای شروع مدیتیشن ، که بعدا نتایجش رو در مرور زمان میبینید
    در مورد سوالاتتون :
    1- در ابتدا به فکر کنترل افکارتون نباشید همونطور که اومدن سراغتون بدون هیچ تعصب و برداشتی فقط مشاهدش کنید و دوباره به مدیتیشنتون ادامه بدید - و بله نرماله این گفتگو ها و تصاویر در ذهن هممون هست و چند مدتی که مدیتیشن انجام دادید و هربار این افکار اومدن سراغتون و فقط مشاهدش کردید و بعد به ادامه مدیتیشنتون پرداختید کم کم تعدادشون کم میشه و به اون حالت راحتی میرسید و نیاز به کار دیگه ای نیست
    2-عوامل حواس پرتی و صدا و گوشی و تلوزیون و ... همه چیز رو باید برطرف کنید ، برای خودتون یک ساعت مشخص مدیتیشن داشته باشید و مکان مشخص و به اطرافیانتون اعلام کنید تا رعایت کنند و مابقی ابزار و وسایلهارم که خودتون میتونید برطرف کنید
    3-این مورد رو نمیدونم خودتون بررسی کنید و اگر اثبات شد براتون که این اتفاق داره میفته اونهارو کنار بگذارید ، میتونید همین تنفس عمیق رو در هر لحظه که یادتون افتاد انجام بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAM.T نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون به خیر
    با اجازه تون من هم تجربه ام رو بگم ، شاید توی این مسیر به نظر من فوق العاده جذاب و البته زمان بر بدردتون بخوره
    مقاله " مدیتیشن برای موفقیت در معامله گری فارکس" رو توصیه میکنم حتما چند بار بخونید و بنویسید از روش و خلاصه برداری کنید بعد شروع کنید به تمرینات(این مدل پیشنهادی من هست که خیلی بهم جواب میده)
    :"مدیریت ذهن و آرام نگه داشتن آن ، از مهمترین اهداف در مدیتیشن است"
    استاد توی یکی از فایل های یوتیوب دوستان موفق(امیدوارم منو ببخشن چون یادم نیست اسمشون رو)مراحل رام کردن اسب سرکش رو توضیح دادن و رابطه اش با ذهن
    : وقتی میخوای یه اسب رو رام کنی هرچی بهش نزدیکتر بشی، سرکش تر میشه

توی مدیتشن شما دارید کاری رو انجام میدید که مستقیما با ذهنتون سر و کار دارید.
    فضای مدیتیشن فضای شناخت ذهن و تفکره و تو لایه های بعد پیدا کردن مناطق تعادل بین خود واقعی و خود ذهنی تون هست.
    یکی از مهمترین مهارت هایی که میخوایم به دست بیاریم اینه که بدونیم تو ذهنمون چی میگذره (پذیرش) که تو لایه های بعدی، چی میخوایم، رو توش بکاریم

سوال اولتون دوتا پیشنهاد دارم اول از آموزش های استاد:مشاهده و نگارش
    قبل از مدیتیشن یکی دو جمله در مورد حال و احوالت بنویس و بعد از مدیتیشن هر فکری که در طول مدیتیشن اومد سراغت رو بنویس
    پیشنهاد دوم از کتاب نیروی حال:از خودت بپرس فکر بعدیت چیه؟
    این رو هر لحظه و هرجا که احساس کردی ذهنت شلوغه از خودت بپرس
    سوال دومتون باز هم توی مقاله بالا جوابش کامل هست
    تو مراحل اول هدفون بزنید
    تایم مدیتیشن (پیشنهاد میکنم اوایل 5 دقیقا)پشت در اتاق یه کاغذ بزنید که بدونند
    پشت به در اتاق بشینید (یا سمتی که در اتاق توی دید مستقیم شما نباشه)
    سوال سومتون، به نظر من این تمرینتون خنثی نمیشه ولی عادت ها با هم تشابه زیادی دارن و میتونن روی عادت های دیگه تاثیر بزارن
    مثلا عادت خوردن فست فود زیاد میتونه روی عادت ورزش مدام تاثیر منفی بزاره و بالعکس
    اگر خودتون به این درک رسیدید که عادت مدیتیشن مستمر یک عادت خوب و موثر توی حرفه مونه، باید تلاش کنی برای ایجادش
    قطعا با نخوردن فست فود انسان ورزشکار نمیشه ولی مسلما کسی که فست فود نمیخوره احتمال ورزشکار شدنش خیلی بیشتره

موفق تر باشی
    سلام
    ممنونم بابت پاسخگویی و وقتی گذاشتید
    نکات خیلی مهم و باارزشی توی جواباتون بود برام
    خیلی ممنونم

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

1,847 بار در 261 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به همگی
    <..نمیشه گفت اگر اتفاق خوب افتاد احساس مون خوب میشه اگراتفاق بد افتاد احساس مون هم بد میشه . خوب و بد بودن اتفاقات رو ما انتخاب میکنیم و به دنبال اون احساس مون رو . طی سال های زیاد ما یاد گرفتیم که به این صورت فکر کنیم در حالی که در ابتدا به این صورت نبوده و فقط اتفاقات بودن که وجود داشتن نه خوب نه بد . پس احساسی که امروز به مساعل مختلف داریم یک عادته کهنه به اندازه ی طول عمر شخص هست که در اون ناخواگاه سریع تر از خوداگاه عمل میکند .. اما ما میدونیم که عادت ها قابل تغیر هستند .. تمرین . تکرار >

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از mahdinorozi عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    لطف دارین مهرداد جان و ممنونم ازتون
    من جملات در تمام زمینه هایی که دوست داشتم تغییراتی در ناخودآگاهم ایجاد بشه رو نوشتم و ضبطشون کردم و در روی آهنگهای مورد علاقم جاگذاریش کردم
    مهردادجان در مورد تاثیرگذاری که سوال فرمودید ، بله قطعا تاثیر گذار هست و من هم نه تنها از این مورد بلکه از بابت تمام کارها و تلاشهایی که انجام دادم در حال گرفتن نتیجه هستم و در بخشهایی هم نتیجه گرفتم ولی این رو مد نظر داشته باشید همانند آموزشهای استاد فاکتور زمان و تکرار در اون دخیل هست و انتظار این رو نداشته باشین که فقط و تنها با آهنگ سابلیمینال بتونید تغییرات یک شبه ایجاد کنید
    عملکرد آهنگهای سابلیمینال بر اساس تکرار و پایین بودن فرکانسشون هست
    مخصوصا بیشتر تاکید میشه از این آهنگها در زمان قبل از خواب و در لحظه بیدار شدن استفاده کنیم و علت این تاکید هم برای ین هست که درست در زمان قبل از خواب و بعد از بیدار شدن ما وارد موج آلفا مغزی میشیم که بهش میگن دریچه ورود به ناخودآگاه برا همین ما میتونیم با گوش دادن به این آهنگها در این زمانها تاثیراتش رو بیشتر کنیم و کمی به سرعت تغییراتمون اضافه کنیم و در زمان عادی هم میتونیم ازش استفاده کنیم و تاثیر هم داره
    تو این آهنگها چون انقدر فرکانس اون صدارو میاریم پایین برای بخش ناخودآگاهمون قابلیت شنود هست و ما با گوش نمیشنویم و در پس ذهن ناخودآگاهمون دائما داره تکرار میشه و این تکرار باعث به وجود اومدن باورهای جدید میشه که ما در جملاتمون داریم میگیم به ناخودآگاهمون
    تنها به این مورد اکتفا نکنید هر کدام از مورد های زیر تاثیراتی دارند که مجموع تمام این کارها بدون نتیجه آنی در مرور زمان و با تکرار مداوم باعث ساخته شدن باورها و شرایط جدید میشه و بعد از چند ماه یا چند سال در شما تغییرات اساسی به وجود میاد به طوری که برای دیگران کاملا قابل لمس خواهد بود این تغییر نگرش و باور در شما
    مواردی که میتونید استفاده کنیدد:
    جملات تاکیدی
    شکرگزاری
    آهنگهای سابلیمینال
    کلیپهای انگیزشی
    بودن در اجتکاع کسانی که اون باورها و نگرشهایی که دوست دارید رو دارند و ارتباط با اونها
    تماشای فیلمهای مثبت و زندگی های ثروتمندان
    گفتن چندین جمله تاکیدی و انرژی بخش و مثبت در لحظه بیدار شدن از خواب
    مدیتیشن
    نوشتن دستی باورهای مثبت و سازنده هر روز صبح
    توجه به افکارات و نوشتن اونها روی کاغذ و در مقابل اون نوشتن باور جدیدی که میخواید جایگزین کنید
    و.
    .
    .گفتن چندین جمله تاکیدی و انرژی بخش و مثبت در لحظه بیدار شدن از خواب
    مدیتیشن
    توجه به افکارات و نوشتن اونها روی کاغذ و در مقابل اون نوشتن باور جدیدی که میخواید جایگزین کنید
    و.
    .
    .
    تمام این ها و تغییراتی که در شما به وجود میاد یک فرایند هست که فاکتور اصلی اون هم زمان و صبر و تکرار و مداومت هست
    سلام عرض ادب
    ( من جملات در تمام زمینه هایی که دوست داشتم تغییراتی در ناخودآگاهم ایجاد بشه رو نوشتم و ضبطشون کردم و در روی آهنگهای مورد علاقم جاگذاریش کردم)
    مثلا چطور متوجه شدین که کدوم قسمت از ناخوداگاه نیاز به تغییرات داره ؟
    (گفتن چندین جمله تاکیدی و انرژی بخش و مثبت در لحظه بیدار شدن از خواب
    مدیتیشن
    توجه به افکارات و نوشتن اونها روی کاغذ و در مقابل اون نوشتن باور جدیدی که میخواید جایگزین کنید)
    یه توضیح اجمالی از این موارد بفرمایین لطفن .
    با سپاس از شما
    ویرایش توسط S2.R. : 10-14-2022 در ساعت 21:53

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 33 مهمان ها)

1. Mr. & Mrs. hatami

کلمات کلیدی این موضوع