صفحه 243 از 555 نخستنخست ... 143193233241242243244245253293343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,421 به 2,430 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

674 بار در 232 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه. بنده بیشتر در این تاپیک نظاره گر بودم و لذت بردم از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید و سپاس از شما.

ازتون در مورد مسٔله ای که هنوز نتونستم باهاش سازگاری پیدا کنم سوال یا راهنمایی دارم؟؟؟؟

شما عزیزان چگونه و با انجام چه کارهایی صبح تریدری خود را شروع میکنید با امادگی بالا به دور از خاب الودگی با انرژي و تمرکز حواس بالا؟؟؟(پاسختون میتونه از کارهایی که شبش انجام میدین تا موقع که پای سیستم مینشینید)

خیلی خوشحال میشم نظراتتون و بشنوم:d

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از mr_karamnejhad عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام علی عزیزم.خیلی خوشحالم که پست من رو ریپلای زدی.دلم واست تنگ شده بود.
    ببین این یه موضوعیه که من واقعا تا به حال جایی مطرحش نکردم چون واقعا بخوای به کسی بگی با سابلیمینال و تصویر سازی میشه رنگ چشم رو تغییر داد یا هر تغییر فیزیکی دیگه ای،همه به چشم یک آدم متوهم بهت نگاه میکنن و مسخرت میکنن.
    اینجا گفتم چون احساس میکنم سطح آگاهی بچه ها اینجا تو این موضوعات بیشتره و باز هم با اطمینان میگم بیشتر از 95درصد بچه های اینجا هم حتی این موضوعات رو غیر ممکن میدونند.
    اما به نظر من هرکسی باور هاش رو زندگی میکنه و انسان اگر عمیقا واقعا باور کنه که میتونه هر تغییری(تاکید میکنم هر تغییری) با استفاده از ذهنش توی زندگیش به وجود بیاره،توانایی انجامش رو داره.
    امیدوارم روزی برسه که همه بتونند این توانایی رو بشناسند و ازش برای اهدافشون استفاده کنند
    سلام بهنام جان
    امیدوارم عالی باشی و هفته تریدری فوق العاده ای رو شروع کرده باشی
    این حس متقابل هست بهنام جان من هم دلتنگتون بودم
    ممنونم از این پست زیبات
    بله دقیقا بیشتر انسانها به خاطر چهارچوب ذهنی و محدودیتهایی که در ذهنششون متصورند نمیتونن این موضوعات رو قبول کنند ، اما خوب من هم به شخصه نتایجش رو دیدم و این یک گواه و شاهد بسیار مهم برای من بود تا ایمان به این موضوعات تکمیلتر بشه
    ، متاسفانه انسان انقدر زیر فشار و محدودیت قرار گرفته که قدرت خودش رو انکار میکنه و فکر میکنه هرچیز و قدرتی که بیرون هست بالاتر و قدرتمندتر از خودش و قدرت درونش هست ، این هم همون بحث دیدن هست که انسان تا چیزی رو نبینه نمیتونه باور کنه ، انسانها به این موضوع رسیدند که به هرچیز منفی که فکر میکنند اون رو در زندگیشون میبینند و تحقق پیدا میکنه ، اما نمیدونم چرا نمیتونند قبول کنند که اگر به جای اون فکر و تصویر منفی ، مثبت رو انجام بدند بازهم اون هم تو زندگی واقعیشون نمایان میشه و تحقق پیدا میکنه ، اکثریت انسانها این رو قبول کردند که وقتی به یک چیز منفی فکر میکنند گفتگوی منفی در درون ذهنشون شکل میگیره اما درست در این نقطه اگر خوب دقت کنند اونها در ذهنشون حرف نمیزنند بلکه دارند تصویرش رو میبینند اونم تصویر اون موضوع منفی رو در صورتی که فکر میکنند دارند در درونشون حرف میزنند ، اگر دوستان بتونند این یک مورد رو درک کنند که گفتگوی درونی همون تصویر هست که در ذهنشون میبینند و حرف نیست اونوقت یک جرقه ای تو ذهنشون میزنه که پس همون تصویر سازی که ما درایم روش کار میکنیم جواب میده ، چرا ؟ چون تا به این سن که رسیدیم از بخش منفی اون استفاده کردیم و تمامشون هم تو زندگی واقعیمون تحقق پیدا کرده پس این یک گواه و شاهد برای اینکه این موضوع کار میکنه کافیه بجای بعد منفی تصویر چیزهایی رو که میخوایم ببینیم که همون بهمون یاد دادند گفتگوی درونی
    انشالله روزی برسه که تمام انسانها به قدرت درونش دست پیدا کنند و ما هم یکی از اونها باشیم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr_karamnejhad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه. بنده بیشتر در این تاپیک نظاره گر بودم و لذت بردم از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید و سپاس از شما.

ازتون در مورد مسٔله ای که هنوز نتونستم باهاش سازگاری پیدا کنم سوال یا راهنمایی دارم؟؟؟؟

شما عزیزان چگونه و با انجام چه کارهایی صبح تریدری خود را شروع میکنید با امادگی بالا به دور از خاب الودگی با انرژي و تمرکز حواس بالا؟؟؟(پاسختون میتونه از کارهایی که شبش انجام میدین تا موقع که پای سیستم مینشینید)

خیلی خوشحال میشم نظراتتون و بشنوم:d
    سلام جناب کرمنژاد
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    بنده یک روتین روزانه دارم که میدونم از ساعت 6 شب تا 12 شب چیکار باید کنم

ساعت 6 از خواب بیدار میشم
    1)شستن دست و صورت و مرتب کردن رخت خواب و مسواک
    2)درست کردن قهوه هنگام انجام کارهای شماره 1 و میل کردن ان (قهوه هم نبود چای سبز یا حتی ابمیوه و دمنوش گل گاو زبان (که علی جان استفاده میکنن))
    3)مدیتیشن و نوشتن خلاصه کارهای دیروز (اعم از تایم مفید و تایم تمرین و تایم ورزش در دفتر مخصوص)
    4)تصویرسازی اهداف (شکرگذاری هم میخوام ژای ریزی کنم تو برنامه صبحگاهیم)و خوندن یک کتاب و مقاله و دیدن یک فایل از یوتیوب استاد _( تصویر سازی اهدافی که نوشتم سر صبح باعث میشه انرژی مضاعفی بگیرم)
    5)خوردن صبحانه مفصل
    6)شروع روز تریدری تا ساعت 1 ظهر

شاد باشید و پیروز
    ویرایش توسط Erfanalk : 10-10-2022 در ساعت 09:43

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام عرفان جان.این موضوعی که شما مطرح کردی به طور کامل توی کتاب you are the placebo از دکتر جو دیسپنزا شرح داده شده.سرگذشت کسایی که با قدرت ذهن و دارونما تونستن سرطان رو شکست بدن و البته تغییر ژنتیک با استفاده از قدرت ذهن.
    ترجمه ی این کتاب با عنوان قدرت باور توی سایت رویال مایند موجوده.لینک خریدش هم این هست
    https://royalmind.ir/products/23/-%D...A7%D9%88%D8%B1
    من پارسال این کتاب رو خوندم و به نظرم هر انسانی حداقل 1بار باید این کتاب رو بخونه تا نگرشش نسبت به بیماری به طور کلی تغییر کنه.
    در مورد تغییر در اندام فیزیکی هم من کاری به مطالب علمی و بقیه چیز ها ندارم،تجربه ی خودم رو میگم که با سابلیمینال و تصویر سازی ذهنی تونستم تغییراتی هرچند کوچیک به وجود بیارم،شاید از نظر علمی نشدنی و غیر قابل اثبات باشه ولی من انجام دادم.
    سلام بهنام جان
    امیدوارم حالت عالی باشه
    بسیار متشکرم از شما دوست عزیزم
    یکی از دوستان اکادمی برام از اینیستا در رابطه با سابلیمینال فایل فرستادن که میخواستم این هفته شروع کنم
    حالا اگه بشه شما که نتیجه هم گرفتید اگه منابعی واسه اموزشش دارین در اختیارمون بزارین تا هر دو منبع دستم باشه
    چون این موارد خیلی ذهنم رو درگیر کرده و میخوام به نوعی جدی شروع کنم کار کردن در این حوضه رو

بسیار متشکرم
    ویرایش توسط Erfanalk : 10-10-2022 در ساعت 09:44

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام بهنام جان
    امیدوارم حالت عالی باشه
    بسیار متشکرم از شما دوست عزیزم
    یکی از دوستان اکادمی برام از اینیستا در رابطه با سابلیمینال فایل فرستادن که میخواستم این هفته شروع کنم
    حالا اگه بشه شما که نتیجه هم گرفتید اگه منابعی واسه اموزشش دارین در اختیارمون بزارین تا هر دو منبع دستم باشه
    چون این موارد خیلی ذهنم رو درگیر کرده و میخوام به نوعی جدی شروع کنم کار کردن در این حوضه رو

بسیار متشکرم
    عرفان جان در مورد سابلیمینال و کارکرد و نحوه ی ساختش توی همین تاپیک در موردش به اندازه ی مورد نیاز صحبت شده.
    من خودم بیش از 2 ماه هرشب نیم ساعت قبل از خواب با یه هدفون با کیفیت و ولوم پایین گوش میکردم تا تغییرات خودشون رو نشون دادند.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرفان جان در مورد سابلیمینال و کارکرد و نحوه ی ساختش توی همین تاپیک در موردش به اندازه ی مورد نیاز صحبت شده.
    من خودم بیش از 2 ماه هرشب نیم ساعت قبل از خواب با یه هدفون با کیفیت و ولوم پایین گوش میکردم تا تغییرات خودشون رو نشون دادند.
    سلام اقا بهنام
    من اولین باره دارم با این موضوع که طرح شده اشنا میشم و هیچ اطلاعاتی ازش ندارم
    و بنظرم جالب میاد
    میشه شما از تجربیاتتون بگین و چقدر وقت گذاشتید تا به نتیجه رسیدید
    و اینکه بگید شما چطور با این موضوع اشنا شدید و از کجا اموزش دیدید
    خیلی ممنون که هستید و به همه کمک میکنید
    سرحال و سرزنده باشید

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام اقا بهنام
    من اولین باره دارم با این موضوع که طرح شده اشنا میشم و هیچ اطلاعاتی ازش ندارم
    و بنظرم جالب میاد
    میشه شما از تجربیاتتون بگین و چقدر وقت گذاشتید تا به نتیجه رسیدید
    و اینکه بگید شما چطور با این موضوع اشنا شدید و از کجا اموزش دیدید
    خیلی ممنون که هستید و به همه کمک میکنید
    سرحال و سرزنده باشید
    سلام حمید جان.من توسط یکی از کانال های تلگرامی حدود 2 سال پیش با سابلیمینال آشنا شدم(متاسفانه اون کانال الان بسته شده) و همونطور که گفتم برای اون موردی که من نتیجه گرفتم نزدیک به 3ماه استفاده کردم.الان 1سال هست حدودا که دیگه استفاده نمیکنم ولی تغییر همچنان باقی مونده.(فایل هارو هم از همون کانال میگرفتم خودشون یه تیم سازنده داشتن نمیدونم چرا فعالیتشون ادامه پیدا نکرد)
    مطالب آموزشی زیادی در این مورد هم در سطح اینترنت و هم در سوابق همین تاپیک وجود داره که اگر تمایل دارید میتونید سرچ کنید و مطالعه کنید.

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام حمید جان.من توسط یکی از کانال های تلگرامی حدود 2 سال پیش با سابلیمینال آشنا شدم(متاسفانه اون کانال الان بسته شده) و همونطور که گفتم برای اون موردی که من نتیجه گرفتم نزدیک به 3ماه استفاده کردم.الان 1سال هست حدودا که دیگه استفاده نمیکنم ولی تغییر همچنان باقی مونده.(فایل هارو هم از همون کانال میگرفتم خودشون یه تیم سازنده داشتن نمیدونم چرا فعالیتشون ادامه پیدا نکرد)
    مطالب آموزشی زیادی در این مورد هم در سطح اینترنت و هم در سوابق همین تاپیک وجود داره که اگر تمایل دارید میتونید سرچ کنید و مطالعه کنید.
    خیلی ممنون اقا بهنام
    یه چندتا سوال از روی کنجکاوی هم دارم ممنون میشم جواب بدید
    اینکه چیشد که اینکارو متوقف کردید و دگه انجام ندادید با اینکه نتیجه گرفتع بودید ؟
    و دوم اینکه تغییرات بزرک و فاحش بودن یا جزئی ؟
    بازم ممنونم بهنام جان

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    خیلی ممنون اقا بهنام
    یه چندتا سوال از روی کنجکاوی هم دارم ممنون میشم جواب بدید
    اینکه چیشد که اینکارو متوقف کردید و دگه انجام ندادید با اینکه نتیجه گرفتع بودید ؟
    و دوم اینکه تغییرات بزرک و فاحش بودن یا جزئی ؟
    بازم ممنونم بهنام جان
    تغییر نسبتا کوچیک بود ولی خب کاملا واضح بود و متوجهش شدم.
    من اون زمان آیفون داشتم و از داخل همون چنل تلگرامی فایل رو گوش میدادم بعد که چنل از دسترس خارج شد دیگه دسترسی بهش نداشتم.از طرفی هم نمیشه به سابلیمینال های موجود توی اینترنت اعتماد کرد چون مشخص نیست چه پیام های پنهانی رو وارد ناخوداگاه میکنن و بخاطر همین دیگه ادامه ندادم استفاده از سابلیمینال رو
    فقط چون عرفان مشخصا در مورد همین موضوع سوال پرسیده بود تجربم رو گفتم که برای من شدنی بوده.موفق باشید

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Soroush bozorgi آواتار ها
    1,072 بار در 234 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز ، وقت بخیر
    من در لول دور ششم نقشه راه هستم و وارد تاپیک ترید شده ام ، تقریبا یک هفته هست که دارم ترید میزنم و متوجه شدم که من در کل روز صرفا میتونم یک ترید یا یه موقعیت مناسب برای معامله هندل کنم و بیشتر از اون نمیونم
    فرقی هم نمیکنه که اون معامله باعث سود یا ضررم بشه .
    هدفمم اینکه اول با ترید سیستماتیک که در دوره هست اول یه اکانت رو 100 درصد افزایش بدم بعد برم سراغ ترید تحلیلی
    خواشتم این رو با شما دوستان عزیز به اشتراک بزارم که بدونم طبق تجارب شما ایا باعث میشه که در اینده به مشکل بر بخورم ؟؟
    چون دارم احساس میکنم که این کار باعث میشه زمان رو از دست بدم یا این احساس که انگار دارم تنبلی میکنم .
    ممنونم از شما دوستان عزیز و اکادمی ویو
    ترید کردن 90%صبر هست و 10% عمل ،روز بدون ترید بهتر از روز معامله با ضرر هست ،تریدر های حرفه ای پیش بینی نمی کنند بلکه واکنش نشون میدن

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Soroush bozorgi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 44 مهمان ها)

1. Mr. & Mrs. hatami

کلمات کلیدی این موضوع