صفحه 242 از 555 نخستنخست ... 142192232240241242243244252292342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,411 به 2,420 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

richman آواتار ها
    696 بار در 157 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام
    روزتون بخیر

فک کنم از نظر من دارین بیش از حد و ساعات زیادی درگیر تمرین و پیشرفت در حرفه ترید هستین
    شما حتما باید تفریح و با خانواده بودن و سریال و فیلم دیدن (من بشخصه کارهای کره ای وشرقی ها رو میپسندم و واقعا از لحاظ احساسی منو دگرگون میکنه و ریکاوری میشم و خنثی میکنه تحولات منفی رو ) و همینطور خلوت کردن با خودتون و دور از تکنولوژی و موبایل و مارکت رو در طول روز داشته باشین
    من خودمم در این چرخه احساسات افتادم و چیزی که خودم عمل کردم و خوب بوده رو بهتون میگم
    - اگر به مرحله ترید کردن در دمو رسیدین و تمریناتتون رو 5 دور انجام دادین و چک لیست دارین،
    این هفته رو بیخیال ترید لایو بشین و چک لیستتون رو جلوتون بزارین و تا یکسال تا دو سه سال در گزشته مارکت هر پوزیشنی که طبق چک لیستتون هست رو بک تست بگیرید و در یک جا ثبت کنین
    من بشخصه یکسال رو بک تست گرفتم و 600 مورد ترید شد و وین ریت 80 درصد موفقیت داشتم ینی 480 مورد من تی پی میخوردم و 120 پوزیشن من استاپ میشد
    و با این بک تست گیری و یکم فکر کردن و محاسبه اسون فهمیدم با یه سیستم 80 درصد چقد میشه در طول یکسال سود کرد با توجه به اینکه 120 تا پوزیشن من استاپ میخورن
    حتی باخودم میگفتم از 480 مورد که تی پی خورده من اصلا 30 تاشم بزارم بپای تازه کار بودنم و اینا و استاپ بشن ینی 450 مورد تی پی بخورم و 150 تا پوزیشنم ضرر ده بشن باز من کلیییی سود بدست میارم
    این دیتا که بدست میارین هم یه ارامشی بهتون میده هم بهتون میفهمونه قرار نیست یه شبه یا یه ماهه یا یساله موفق بشیم ترید کردن یه فرایند حداقل 3 الی 5 سالس تا به سود مستمر رسید و یچیزی هم که هست این دیتا رو وقتی دستتون دارید و تو لایو ترید میزنین دیگ ناراحت یا شاد و سرخوش نمیشین از استاپ یا تی پی خوردن و میگین این یه ترید بود از 1000 تا تریدی که میخام انجام بدم و نمیتونه نتایج بلند مدت منو تکونی بده و حتی چند پوزیشن ضرر ده یا سودده متوالی هم همینطور براتون خنثی میشن چون در دیتا که در 600 یا 1000 تا بک تستی که در اختیارتون دیدین که فصل های زمستان و بهاری در نتایجتون رخ داده مثلا یه ماه تعداد ضرر ده شدن تریدهاتون یکم بیشتر از ماههای دیگس و همینطور در سود شدن هم همین شکل ولی در مجموع و میانگین همگی ترید ها باز به 80 درصد وین ریت میرسین و این توزیع نرمال احتمالات ...با این درک دیگ غصه 3 تا معامله ضررده متوالی رو نمیخورین و تو لایو که معامله میکنین نمیترسین و وحشت نمیکنین از اینکه وای 2تا ترید قبلیم با ضرر بستم اگه اینم ضرر بشه !!! راحتتر میشه براتون ترید کردن و با یه مدیریت سرمایه خوب و طبق شخصیت خودتون میتونین با یه سیستم 80 درصد به هدف های مالیتون در مارکت برسین فقط باید دوره ای به تریدهاتون نگاه کنین نه تک تک ..ینی 30 معامله 30 معامله بررسیشون کنین که چنتا سود شده چنتا ضرر یا از لحاظ زمانی مثلا ماه به ماه بررسیشون کنین.و وقتی تو لایو ترید میزنین دیگ بفکر ترید بعدی یا الانتون نباشین بگین من طبق این پلن و چک لیست و وین ریتی که دارم باید 30 تا معامله یا یماه ترید بزنم و اصلا به ترید های قبلیم و بعدیم توجهی ندارم فقط طبق چک لیست منظم و مرتب ترید میزنم تا 30 عدد بشه و بعد بررسی میکنم که در این تعداد ترید به چه شکل بوده نتایجم آیا همه تریدهام طبق چک لیست بوده؟ ایا در همه ترید ها به مدیریت سرمایم پایبند بودم؟ ایا تونستم در هر ترید فقط به همون ترید توجه کنم و بدون ترس و نتایج گزشته به سیستمم اعتماد کنم و ترید کنم؟ بعد اینکه به این سوال ها جواب دادین با نتایجی که در یماه بدست اوردین بعد بررسی کنین برایندتون مثبت بوده یا منفی؟ ایا تونستین اون نتایجی که در بک تست در گزشته مارکت داشتین در لایو بهش نزدیک بشین؟
    ایا سیستممم به آچار کشی نیاز داره که بخام تغییراتی درش بدم یا نه من دارم درست میرم جلو !!
    ایا نیاز مدیریت سرمایمم رو تغییراتی بدم و ایا ظرفیت داره با این سیستمم ریسکم بیشتر یا کمتری کنم؟
    با نتایج بک تستی که در دستم هست من چنتا ترید متوالی ضررده داشتم چنتا سودده؟
    تو لایو چجوری بوده این توزیع سودها و ضررهام!!
    همه اینارو بررسی کنین و دیدگاه و نگرشتون رو به ترید و برایند تکی تکی تغییر بدین به دوره ای و بلند مدت و دیدگاه لاک پشتی داشته باشین و حساب کنین اگر در هر ترید بسته به ظرفیت سیستمتون و وین ریتی که دارین مثلا 3 درصد در هر معامله ریسک کنم چقد سود گیرم میاد و بعد از یسال یا دوسال این روال ادامه بدم به چه هدف های مالی میتونم برسم!!!
    خیلی از دانشجویان و دوستان خودم میبینم که اولین قدم که هدف رو مشخص کردن هست رو نادیده گرفتن و سردرگم هستن در مارکت
    تا وقتی نشینی و این داده ها رو سروسامون ندین و ببینید که ظرفیت سیستمتون چقد و چقد میتونین توقع داشته باشین ازش و هدفی که در نظر دارین ایا با این سیستم در عرض چند سال میرسین و اگه 3 سال مثلا طول میکشه با این شیوه ترید و مدیریت به هدفتون برسین و طبق داده ها و نتایج ارقام هست که در اختیار دارین نه حدس و گمان و ذهنی ...اینارو وقتی مکتوب و مشخص و برنامه ریزی شده انجام بدین دیگ نمیگین وای من این هفته نتونستم سود کنم یا برایندم 0 شد و نه سود کردم نه ضرر میگین من یه پورسه 3 ساله پیش رو دارم و رفتم بک تست گرفتم و الان تو لایو هم همون نتایج بک تست یا خیلی نزدیک به بک تستم رو دارم بدست میارم و طق داده ها میدونم که هفته ها و ماههای زمستونی پیش رو خواهد بود و بعد از گذر از این ها هفته های بهاری هم هست که با توجه به سیستمم برایندم مثبت خواهد بود و گام هامو برمیدارم بسمت هدفم و با مدیریت سرمایه ای هم که انتخاب کردم این اجازه رو بهم میده که در این فصل زمستون از اکانتم محافظت کنم و نزارم قندیل ببنده و کلا ازبین بره
    اگر دووم بیارم و ادامه بدم حتما بهار رو خواهم دید و تجربش خواهم کرد و تنها کافیه بخودم و سیستمم اعتماد کنم و مسیرمو طی کنم
    و یچیزی هم بگم اینکه برای این هدف گزاری بلند مدت قرار نیست 24 ساعت خدارو پشت سیستم باشین شما یه سیستم دارین و چک لیست وقتی تو بازار چک لیستم رو رویت نمیکنم میبندم میرم و نمیشینم با مارکت کندل به کندل جلو برم تا ببینم ایا چک لیستم میبینم یا نه!!! نه سیستم ببند برو کتابی بخون برو چند ساعت دیگ بیا ببین چیشده ایا چک لیستتون تو مارکت میبینی؟
    پس همش درگیر مارکت نشیم چون عین کازینو میشه وقتی میرین کازینو و بهتون ژتون میدن به قد پولی که میدین و بعد بهتون یه زمان هم میدن که مثلا تا 5 ساعت پیش رو حق نقد کردن زتون هاتونو ندارین ..طی یک ساعت شما ژتون هاتونو دوبرار کردین و بیاین سراغ صندوق دار به زمانتون نگا میکنه و میگه شما باید 4 ساعت دیگ بیاین برای نقد کردن ژتون هاتون و اصلا نمیگه حتما باید برین بازی و شرط ببنیدین کلی رستوران و پذیرایی هست ولی چون شمارو تو فضا و حسو حال کازینو نگه میدارن که احساساتتون رو درگیر کنن و هی شرط ببیندین و میبینید طی 4 ساعت پیش رو هم سودتونو هم پول خودتونم ازدست میدین ..تو مارکت هم همینه پس همش تو حسو حال وفضای ترید نشینین شما باید طبق سیستمی که دارین تریدتونو بزنین و سهمتونو بردارین و بعدش تموم موند تا روز دیگ یا چند ساعت دیگ و قرار نیست کل روز پشت سیستم و پشت چارت بشینیم و همش چشمون به چارت باش که ای خدا کی چک لیستم بهم اجازه ورود میده!! مدیریت زمان و کارهای روزمره تونو داشته باشیم تا هم روحیمون سرحال بمونه هم اینکه درگیری احساسات کمی داشته باشیم در انجام ترید هامون
    توانایی ازدست دادن پول رو هم در خودتون بسنجین ببینید که چقد از اکانتتونو میتونین ریسک کنین ..پس وقتی این حد رو شناختین دیگ نیاین از خط قرمزتون رد بشین تا زمانی که توانایی از دست دادنتون افزایش پیدا کنه ترید کردن عین بازی میمونه که باید دادو ستد صورت بگیره و همش و همش نمیشه سود کرد باید دادوستد رخ بده و شاید بعد از چند سال بشه تعداد معاملات ضررده رو به حداقل رسوند ولی در اوایل کار اصلا بفکر اینکه من بدون استاپ شدن میخام به هدفم برسم شمارو از پا درمیاره و پولتونم ازتون میگیره برایند که مهمه

به همگی دوستانی که این پیام رو خوندن پیشنهاد میدم 100 و 200 و 500 و 1000 ترید متوالی شونو برن بک تست بگیرن و نتایجشونو بدست بیارن و ببینین آیا فصل های زمستونشون چقد طول میکشه! ایا بعد 1000 تا ترید برایند من چقد و من اگه 1000 تا ترید مثلا در طی دوسال با این سیستم انجام بدم به چه ارقامی میتونم برسم ؟
    بهتون قول میدم کسایی که میرن این نتایجشونو بدست میارن تو زمان لایو دیگ دغدغه افکاری مثل: (وای اگه وارد شم و ضرر بشه چی یا اینکه دوتا ترید قبلیمم ضرر شد اینم بزنم ضرر بشه !!) نخواهند داشت و تریدهاشونو میزنن و طبق دورهای 30 تایی یا ماهانه بررسی میکنن برایند معاملاتشون چند بوده و خیلی بهتر میتونن مدیریت کنن تریدهاشونو و گام به گام به یه تریدر سود مستمر بگیر نزدیک و نزدیک تر میشن چون تو پیام قبلیمم هم که در این تاپیک گزاشتم این تغییر نگرش ما هست که مارو موفق میکنه پس با این کار و این نتایجی که بدست میارین کمک کنین تا نگرشتون رو تغییر بدین و خودتونو یه گام به موفقیت نزدیک تر کنین

برای همگی دوستان آرزوی موفقیت و گام های لاک پشتی رو دارم چون همیشه لاک پشت که به خط پایان میرسه شاید کمی اروم و اهسته باش ولی مطئنن که برنده خواهد شد .
    به نام خدا
    سلام دوست عزیز، روزتون بخیر.
    پیامتون فوق العاده عالی بود، همچنین نصیحت قبلیتون به من راجب برداشت از حساب ، باعث شد حس ترس از بین بره و این بررسی بک تست هم درنظر دارم که انجامش بدم.
    متشکرم از شما و همه دوستان .
    Perceive the time , Change the life :
    آینده خوب از گذشته خوب میاد ،چطور؟ برای ساختن گذشته باید زمان حال را ساخت .
    آینده به حال پيوست خورده و حال به گذشته میپیوندد .
    گذشته ، آینده را میسازد .
    RICHMAN

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از richman عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Adeli Trader نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
    توی وبینار شماره 73 فروردین 1401 یک از دوستان به فایل افزایش آگاهی و فایل بهانه تراشی اشاره کردند . این فایل ها رو از چه قسمتی باید دانلود کنم ؟ راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    احتمالا منظورتون این فایل هست که براتون لینک میگذارم
    لینک : https://youtu.be/nrS1midMVQ0
    حتما از یوتیوب آکادمی استفاده کنید ، به جرات میتونم بگم خود این کانال یوتیوب آکادمی ارزش هزاران دوره پولی رو داره که استاد به رایگان در اختیار همه میگذارند ، در بخش رادیوتیوبها و بخش روانشناسی این کانال تجربیات و فایلای بسیار ارزشمندی گذاشته میشه ، سعی کنید دیدن این فایلهارو در برنامتون بگنجونید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    احتمالا منظورتون این فایل هست که براتون لینک میگذارم
    لینک : https://youtu.be/nrS1midMVQ0
    حتما از یوتیوب آکادمی استفاده کنید ، به جرات میتونم بگم خود این کانال یوتیوب آکادمی ارزش هزاران دوره پولی رو داره که استاد به رایگان در اختیار همه میگذارند ، در بخش رادیوتیوبها و بخش روانشناسی این کانال تجربیات و فایلای بسیار ارزشمندی گذاشته میشه ، سعی کنید دیدن این فایلهارو در برنامتون بگنجونید
    سلام علی جان وقتت بخیر باشه برادر

بعد از مدت ها این پست رو که زدین رفتم این ویدو رو دیدم که ارزش پولی نمیشه روش گزاشت هم روی مطالب ویدو هم روی صداقت و خیر خاهی استاد امینو که میخاد همه ماه رو به راه راست هدایت کنه و چقد خوب برنامه ریزی کرده براش و تلاش میکنه برای اجرای این برنامه کلمات برای قدردانی از ایشون ناتوانند @amino

یه داستان برای من پیش اومد راجب این موضع چند هفته پیش دوست داشتم به اشتراک بزار براتون

من از شهرستان با برادرم و میخاستیم بریم مسافرت و قرار بود بریم مرکز استان با پرواز بریم و یک مانیتور همراهم بود بعد دو ساعت که رسیدیم به فرودگااه وسایلو میخاستم تهویل قسمت بار بدم اون اقاه گفتش که مانیتور نمیتویم بزارم تویی قسمت بار (قبلا میزاشتن ولی الان تغیر کرده بود) خلاصه رفتیم پیش ریسشون باشون حرف بزنیم اونم گفت با مسعولیت خودتون یعنی اگه شکست بما مربوط نمیشه همینو گفت دادشم شروع کرد به سروصدا که این چه وضعشه ما مسافریم و از فلان جا اومدیم چیکار کنیم بعد این ور من داشتم میخدیدم یه اخم کرد گفت چته میخندی (دقیقعا یاد این اموزش استاد راجب عملکرد و عکسعمل افتادم) خلاصه بش گفتم یا میتونیم اینجا رو بهم بریزیم (بدستور پیکی فاکینگ بلاندرز) و با اوتوبوس بریم و پروازمون بپره یا میتونیم همین الان سریع مانیتور رو بدیم اژانس برش گردونه خونه خودمون با پرواز بریم بعد مانیتور رو یه کاریش میکنیم خلاصه سرتو درد نیارم تجربه خیلی خوبی بود و این مسلعه ریز و درشت تویی رفتار ما کاشته شده و همین مسیرمون رو از بقیه جدا میکنه به لطف امینو بزرگ

6. 16 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت استاد و دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    یک مبحثی خیلی وقته ذهنمو درگیر کرده
    و یکی از دوستان در همین اکادمی که در دوران کرونا یادم بود که با توانایی کنترل بر خود توانسته بودن بیماری خود را از بین ببرند به این تفکرات من بیشتر چنگ زد و من رو در فکر عمیقی فرو برد

ما میدونیم که با مدیتیشن و تصویر سازی و ذن و ..... میتونیم روی خودمون مسلط شیم (منظورم ترکیب همه ی تکنیک هاست)

سوال اینجاست که ایا میوانیم به حدی کنترل خود را در دست بگیریم که گذشته از تغییر عادات _ تغییر در چهره و اندام فیزیکی خود هم بوجود بیاریم؟!!!
    مثلا انسان ها در سنین 18 تا 21 سالگی اون صفحات استخوانیشون بسته میشه و جلوی افزایش قدشون گرفته میشه دیگه
    سوال اینجاست که میشه واقعا حتی در کارهای طبیعت دست برد و حتی انسان نادرترین چیزی که پزشکان هنوز برای ان درمانی پیدا نکردن رو با تسلط بر خود تغییر داد و درمان کرد و صفحات استخوانی رو باز کرد؟!!!
    و هزاران تغییر های فیزیکی دیگه .... (حتی سرطان)

@amino
    ویرایش توسط Erfanalk : 10-09-2022 در ساعت 13:41

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,077 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط richman نمایش پست ها
    به نام خدا
    سلام دوست عزیز، روزتون بخیر.
    پیامتون فوق العاده عالی بود، همچنین نصیحت قبلیتون به من راجب برداشت از حساب ، باعث شد حس ترس از بین بره و این بررسی بک تست هم درنظر دارم که انجامش بدم.
    متشکرم از شما و همه دوستان .
    سلام اقای ریچ من
    شما لطف دارین البته من در جایگاهی نیستم نصیحت کنم شمارو
    این تاپیک ها تبادل اطلاعات و تجربه هست منم شاگردم مث بقیه دوستان
    خداروشکر که براتون مفید بوده
    ارزوی بهترین ها برای شما
    Hard takes time, impossible a little more time

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAYMEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر عرفان عزیز (memo هستم با اکانت موبایل به احتمال زیاد لپتاپم چند روزی در دسترس نیست خوشبختانه پلتفرم هام روی کامپیوتر خانگیم هستند )
    خب حالا منم چندتا سوال میپرسم

دست بردن در قوانین طبیعت؟ مگه جلوی مرگ رو میشه گرفت؟ پس پذیرش چی میشه؟

کی گفته با مدیتیشن و ذن میتونید بر خودتون مسلط بشید؟شما اگر پیشگفتار نویسنده دعوت به تمرین ذن رو دوباره بخونید اصلا ذن وجود ندارد صفحه ۱۲ تا ۱۸

من که فکر میکنم (مطمعن نیستم چون تمام زندگی در عدم اطمینان هست) که چنین چیزی امکان نداره چون اینجوری باشه همه روی میارند به این موارد و در کار طبیعت اخلال ایجاد میشه

شما هرکار هم بکنید در قوانین طبیعت نمیتونید اخلال ایجاد کنید همونطور که شما هرچقدر هم تلاش کنید نمیتونید مارکت رو جا به جا کنید فقط زمینی رو شخم میزنید و باور اشتباهی رو میکارید که نتیجه ای براتون حاصل نداره

اصل ذاذن و ذن یچیز دیگست
    موفق باشید ❤
    سلام و عرض ادب محمد جان
    خوب شد ریپلای زدی _ اون یکی اکانتت واست پیام خصوصی دادم و احتمالا ندیدی
    ایپی امریکا تو چیتا وی پی ان اوکی بود و وصل شد _ اگه خواستی تهیه کن و ببین لایسنسنت جواب میده یا نه

در رابطه با ذن راستش من کتابش رو دارم ولی هنوز شروع نکردم بخونم
    به صورت کلی من منظورم از ترکیب همه ی اینا بود و تها یکی نبود
    در همین تاپیک یکی از بچه ها که خیلی تو مبحث روانشناسی قدرتمند بود (ایدیشون یادم نمیاد) فرمودند با یک کاری تونستن کرونا رو تو بدن خودشون درمون کنن بدون هیچ دارویی و این منو بدجور تو فکر برد _ به نظر من میشه دست برد _ همانطور که طبق شنیده هام و مطالعاتی که کردم راهب های چینی روی اب حرکت میکنند

ببینیم استاد عزیزمان چی میگه @amino

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت استاد و دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    یک مبحثی خیلی وقته ذهنمو درگیر کرده
    و یکی از دوستان در همین اکادمی که در دوران کرونا یادم بود که با توانایی کنترل بر خود توانسته بودن بیماری خود را از بین ببرند به این تفکرات من بیشتر چنگ زد و من رو در فکر عمیقی فرو برد

ما میدونیم که با مدیتیشن و تصویر سازی و ذن و ..... میتونیم روی خودمون مسلط شیم (منظورم ترکیب همه ی تکنیک هاست)

سوال اینجاست که ایا میوانیم به حدی کنترل خود را در دست بگیریم که گذشته از تغییر عادات _ تغییر در چهره و اندام فیزیکی خود هم بوجود بیاریم؟!!!
    مثلا انسان ها در سنین 18 تا 21 سالگی اون صفحات استخوانیشون بسته میشه و جلوی افزایش قدشون گرفته میشه دیگه
    سوال اینجاست که میشه واقعا حتی در کارهای طبیعت دست برد و حتی انسان نادرترین چیزی که پزشکان هنوز برای ان درمانی پیدا نکردن رو با تسلط بر خود تغییر داد و درمان کرد و صفحات استخوانی رو باز کرد؟!!!
    و هزاران تغییر های فیزیکی دیگه .... (حتی سرطان)

@amino
    سلام عرفان جان.این موضوعی که شما مطرح کردی به طور کامل توی کتاب you are the placebo از دکتر جو دیسپنزا شرح داده شده.سرگذشت کسایی که با قدرت ذهن و دارونما تونستن سرطان رو شکست بدن و البته تغییر ژنتیک با استفاده از قدرت ذهن.
    ترجمه ی این کتاب با عنوان قدرت باور توی سایت رویال مایند موجوده.لینک خریدش هم این هست
    https://royalmind.ir/products/23/-%D...A7%D9%88%D8%B1
    من پارسال این کتاب رو خوندم و به نظرم هر انسانی حداقل 1بار باید این کتاب رو بخونه تا نگرشش نسبت به بیماری به طور کلی تغییر کنه.
    در مورد تغییر در اندام فیزیکی هم من کاری به مطالب علمی و بقیه چیز ها ندارم،تجربه ی خودم رو میگم که با سابلیمینال و تصویر سازی ذهنی تونستم تغییراتی هرچند کوچیک به وجود بیارم،شاید از نظر علمی نشدنی و غیر قابل اثبات باشه ولی من انجام دادم.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام عرفان جان.این موضوعی که شما مطرح کردی به طور کامل توی کتاب you are the placebo از دکتر جو دیسپنزا شرح داده شده.سرگذشت کسایی که با قدرت ذهن و دارونما تونستن سرطان رو شکست بدن و البته تغییر ژنتیک با استفاده از قدرت ذهن.
    ترجمه ی این کتاب با عنوان قدرت باور توی سایت رویال مایند موجوده.لینک خریدش هم این هست
    https://royalmind.ir/products/23/-%D...A7%D9%88%D8%B1
    من پارسال این کتاب رو خوندم و به نظرم هر انسانی حداقل 1بار باید این کتاب رو بخونه تا نگرشش نسبت به بیماری به طور کلی تغییر کنه.
    در مورد تغییر در اندام فیزیکی هم من کاری به مطالب علمی و بقیه چیز ها ندارم،تجربه ی خودم رو میگم که با سابلیمینال و تصویر سازی ذهنی تونستم تغییراتی هرچند کوچیک به وجود بیارم،شاید از نظر علمی نشدنی و غیر قابل اثبات باشه ولی من انجام دادم.
    کاملا شدنیه
    بهنام انقدر مهم بود تایید این پستت بدون سلام و احوال پرسی جواب دادم
    حالا
    سلام و وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشی بهنام جان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,358 بار در 726 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    برای موفقیت یک ویژگی هست که فرد باید ان را داشته باشد و آن مشخص بودن هدف است.
    به بیان دیگر فرد باید بداند که چه میخواهد و شدیدا خواستار بدست اوردن ان باشد.
    ناپلئون هیل
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

18. 17 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    کاملا شدنیه
    بهنام انقدر مهم بود تایید این پستت بدون سلام و احوال پرسی جواب دادم
    حالا
    سلام و وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشی بهنام جان
    سلام علی عزیزم.خیلی خوشحالم که پست من رو ریپلای زدی.دلم واست تنگ شده بود.
    ببین این یه موضوعیه که من واقعا تا به حال جایی مطرحش نکردم چون واقعا بخوای به کسی بگی با سابلیمینال و تصویر سازی میشه رنگ چشم رو تغییر داد یا هر تغییر فیزیکی دیگه ای،همه به چشم یک آدم متوهم بهت نگاه میکنن و مسخرت میکنن.
    اینجا گفتم چون احساس میکنم سطح آگاهی بچه ها اینجا تو این موضوعات بیشتره و باز هم با اطمینان میگم بیشتر از 95درصد بچه های اینجا هم حتی این موضوعات رو غیر ممکن میدونند.
    اما به نظر من هرکسی باور هاش رو زندگی میکنه و انسان اگر عمیقا واقعا باور کنه که میتونه هر تغییری(تاکید میکنم هر تغییری) با استفاده از ذهنش توی زندگیش به وجود بیاره،توانایی انجامش رو داره.
    امیدوارم روزی برسه که همه بتونند این توانایی رو بشناسند و ازش برای اهدافشون استفاده کنند
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 56 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 56 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع