صفحه 242 از 556 نخستنخست ... 142192232240241242243244252292342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,411 به 2,420 از 5556

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    ابتدا تبریک میگم بهتون برای شروع مدیتیشن ، که بعدا نتایجش رو در مرور زمان میبینید
    در مورد سوالاتتون :
    1- در ابتدا به فکر کنترل افکارتون نباشید همونطور که اومدن سراغتون بدون هیچ تعصب و برداشتی فقط مشاهدش کنید و دوباره به مدیتیشنتون ادامه بدید - و بله نرماله این گفتگو ها و تصاویر در ذهن هممون هست و چند مدتی که مدیتیشن انجام دادید و هربار این افکار اومدن سراغتون و فقط مشاهدش کردید و بعد به ادامه مدیتیشنتون پرداختید کم کم تعدادشون کم میشه و به اون حالت راحتی میرسید و نیاز به کار دیگه ای نیست
    2-عوامل حواس پرتی و صدا و گوشی و تلوزیون و ... همه چیز رو باید برطرف کنید ، برای خودتون یک ساعت مشخص مدیتیشن داشته باشید و مکان مشخص و به اطرافیانتون اعلام کنید تا رعایت کنند و مابقی ابزار و وسایلهارم که خودتون میتونید برطرف کنید
    3-این مورد رو نمیدونم خودتون بررسی کنید و اگر اثبات شد براتون که این اتفاق داره میفته اونهارو کنار بگذارید ، میتونید همین تنفس عمیق رو در هر لحظه که یادتون افتاد انجام بدید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAM.T نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون به خیر
    با اجازه تون من هم تجربه ام رو بگم ، شاید توی این مسیر به نظر من فوق العاده جذاب و البته زمان بر بدردتون بخوره
    مقاله " مدیتیشن برای موفقیت در معامله گری فارکس" رو توصیه میکنم حتما چند بار بخونید و بنویسید از روش و خلاصه برداری کنید بعد شروع کنید به تمرینات(این مدل پیشنهادی من هست که خیلی بهم جواب میده)
    :"مدیریت ذهن و آرام نگه داشتن آن ، از مهمترین اهداف در مدیتیشن است"
    استاد توی یکی از فایل های یوتیوب دوستان موفق(امیدوارم منو ببخشن چون یادم نیست اسمشون رو)مراحل رام کردن اسب سرکش رو توضیح دادن و رابطه اش با ذهن
    : وقتی میخوای یه اسب رو رام کنی هرچی بهش نزدیکتر بشی، سرکش تر میشه

توی مدیتشن شما دارید کاری رو انجام میدید که مستقیما با ذهنتون سر و کار دارید.
    فضای مدیتیشن فضای شناخت ذهن و تفکره و تو لایه های بعد پیدا کردن مناطق تعادل بین خود واقعی و خود ذهنی تون هست.
    یکی از مهمترین مهارت هایی که میخوایم به دست بیاریم اینه که بدونیم تو ذهنمون چی میگذره (پذیرش) که تو لایه های بعدی، چی میخوایم، رو توش بکاریم

سوال اولتون دوتا پیشنهاد دارم اول از آموزش های استاد:مشاهده و نگارش
    قبل از مدیتیشن یکی دو جمله در مورد حال و احوالت بنویس و بعد از مدیتیشن هر فکری که در طول مدیتیشن اومد سراغت رو بنویس
    پیشنهاد دوم از کتاب نیروی حال:از خودت بپرس فکر بعدیت چیه؟
    این رو هر لحظه و هرجا که احساس کردی ذهنت شلوغه از خودت بپرس
    سوال دومتون باز هم توی مقاله بالا جوابش کامل هست
    تو مراحل اول هدفون بزنید
    تایم مدیتیشن (پیشنهاد میکنم اوایل 5 دقیقا)پشت در اتاق یه کاغذ بزنید که بدونند
    پشت به در اتاق بشینید (یا سمتی که در اتاق توی دید مستقیم شما نباشه)
    سوال سومتون، به نظر من این تمرینتون خنثی نمیشه ولی عادت ها با هم تشابه زیادی دارن و میتونن روی عادت های دیگه تاثیر بزارن
    مثلا عادت خوردن فست فود زیاد میتونه روی عادت ورزش مدام تاثیر منفی بزاره و بالعکس
    اگر خودتون به این درک رسیدید که عادت مدیتیشن مستمر یک عادت خوب و موثر توی حرفه مونه، باید تلاش کنی برای ایجادش
    قطعا با نخوردن فست فود انسان ورزشکار نمیشه ولی مسلما کسی که فست فود نمیخوره احتمال ورزشکار شدنش خیلی بیشتره

موفق تر باشی
    سلام
    ممنونم بابت پاسخگویی و وقتی گذاشتید
    نکات خیلی مهم و باارزشی توی جواباتون بود برام
    خیلی ممنونم

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

1,847 بار در 261 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به همگی
    <..نمیشه گفت اگر اتفاق خوب افتاد احساس مون خوب میشه اگراتفاق بد افتاد احساس مون هم بد میشه . خوب و بد بودن اتفاقات رو ما انتخاب میکنیم و به دنبال اون احساس مون رو . طی سال های زیاد ما یاد گرفتیم که به این صورت فکر کنیم در حالی که در ابتدا به این صورت نبوده و فقط اتفاقات بودن که وجود داشتن نه خوب نه بد . پس احساسی که امروز به مساعل مختلف داریم یک عادته کهنه به اندازه ی طول عمر شخص هست که در اون ناخواگاه سریع تر از خوداگاه عمل میکند .. اما ما میدونیم که عادت ها قابل تغیر هستند .. تمرین . تکرار >

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از mahdinorozi عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    لطف دارین مهرداد جان و ممنونم ازتون
    من جملات در تمام زمینه هایی که دوست داشتم تغییراتی در ناخودآگاهم ایجاد بشه رو نوشتم و ضبطشون کردم و در روی آهنگهای مورد علاقم جاگذاریش کردم
    مهردادجان در مورد تاثیرگذاری که سوال فرمودید ، بله قطعا تاثیر گذار هست و من هم نه تنها از این مورد بلکه از بابت تمام کارها و تلاشهایی که انجام دادم در حال گرفتن نتیجه هستم و در بخشهایی هم نتیجه گرفتم ولی این رو مد نظر داشته باشید همانند آموزشهای استاد فاکتور زمان و تکرار در اون دخیل هست و انتظار این رو نداشته باشین که فقط و تنها با آهنگ سابلیمینال بتونید تغییرات یک شبه ایجاد کنید
    عملکرد آهنگهای سابلیمینال بر اساس تکرار و پایین بودن فرکانسشون هست
    مخصوصا بیشتر تاکید میشه از این آهنگها در زمان قبل از خواب و در لحظه بیدار شدن استفاده کنیم و علت این تاکید هم برای ین هست که درست در زمان قبل از خواب و بعد از بیدار شدن ما وارد موج آلفا مغزی میشیم که بهش میگن دریچه ورود به ناخودآگاه برا همین ما میتونیم با گوش دادن به این آهنگها در این زمانها تاثیراتش رو بیشتر کنیم و کمی به سرعت تغییراتمون اضافه کنیم و در زمان عادی هم میتونیم ازش استفاده کنیم و تاثیر هم داره
    تو این آهنگها چون انقدر فرکانس اون صدارو میاریم پایین برای بخش ناخودآگاهمون قابلیت شنود هست و ما با گوش نمیشنویم و در پس ذهن ناخودآگاهمون دائما داره تکرار میشه و این تکرار باعث به وجود اومدن باورهای جدید میشه که ما در جملاتمون داریم میگیم به ناخودآگاهمون
    تنها به این مورد اکتفا نکنید هر کدام از مورد های زیر تاثیراتی دارند که مجموع تمام این کارها بدون نتیجه آنی در مرور زمان و با تکرار مداوم باعث ساخته شدن باورها و شرایط جدید میشه و بعد از چند ماه یا چند سال در شما تغییرات اساسی به وجود میاد به طوری که برای دیگران کاملا قابل لمس خواهد بود این تغییر نگرش و باور در شما
    مواردی که میتونید استفاده کنیدد:
    جملات تاکیدی
    شکرگزاری
    آهنگهای سابلیمینال
    کلیپهای انگیزشی
    بودن در اجتکاع کسانی که اون باورها و نگرشهایی که دوست دارید رو دارند و ارتباط با اونها
    تماشای فیلمهای مثبت و زندگی های ثروتمندان
    گفتن چندین جمله تاکیدی و انرژی بخش و مثبت در لحظه بیدار شدن از خواب
    مدیتیشن
    نوشتن دستی باورهای مثبت و سازنده هر روز صبح
    توجه به افکارات و نوشتن اونها روی کاغذ و در مقابل اون نوشتن باور جدیدی که میخواید جایگزین کنید
    و.
    .
    .گفتن چندین جمله تاکیدی و انرژی بخش و مثبت در لحظه بیدار شدن از خواب
    مدیتیشن
    توجه به افکارات و نوشتن اونها روی کاغذ و در مقابل اون نوشتن باور جدیدی که میخواید جایگزین کنید
    و.
    .
    .
    تمام این ها و تغییراتی که در شما به وجود میاد یک فرایند هست که فاکتور اصلی اون هم زمان و صبر و تکرار و مداومت هست
    سلام عرض ادب
    ( من جملات در تمام زمینه هایی که دوست داشتم تغییراتی در ناخودآگاهم ایجاد بشه رو نوشتم و ضبطشون کردم و در روی آهنگهای مورد علاقم جاگذاریش کردم)
    مثلا چطور متوجه شدین که کدوم قسمت از ناخوداگاه نیاز به تغییرات داره ؟
    (گفتن چندین جمله تاکیدی و انرژی بخش و مثبت در لحظه بیدار شدن از خواب
    مدیتیشن
    توجه به افکارات و نوشتن اونها روی کاغذ و در مقابل اون نوشتن باور جدیدی که میخواید جایگزین کنید)
    یه توضیح اجمالی از این موارد بفرمایین لطفن .
    با سپاس از شما
    ویرایش توسط S2.R. : 10-14-2022 در ساعت 21:53

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

Dentrader آواتار ها
    167 بار در 34 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

روانشناسی فردی

سلام و وقت بخیر خدمت فعالین گرامی
    بنده روز چهارم از دیدن فایل اولیه دوره(که قراره روزی دوبار ببینم)
    و همچنین روز چهارم جابجایی دست چپ و راست در اکثر فعالیتام هستم
    چیزی که خیلی برام جالبه اینه که با وجود اینکه مدام طی روز به خودم یادآور میشم ولی وقتایی که خیلی گرسنم میشه قانون رو به کل فراموش میکنم
    ناخودآگاهمون وقتایی که خیلی خسته هستیم یا گرسنه و عصبانی هستیم به شدت قوی عمل میکنه
    خیلی به این فکر کردم که شاید بهتره طی این شرایط اصلا نباید کار مهمی انجام داد
    همچنین روز پنجم بازی فراوانی هم انجام دادم

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از Dentrader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,464 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سلام عرض ادب
    ( من جملات در تمام زمینه هایی که دوست داشتم تغییراتی در ناخودآگاهم ایجاد بشه رو نوشتم و ضبطشون کردم و در روی آهنگهای مورد علاقم جاگذاریش کردم)
    مثلا چطور متوجه شدین که کدوم قسمت از ناخوداگاه نیاز به تغییرات داره ؟
    (گفتن چندین جمله تاکیدی و انرژی بخش و مثبت در لحظه بیدار شدن از خواب
    مدیتیشن
    توجه به افکارات و نوشتن اونها روی کاغذ و در مقابل اون نوشتن باور جدیدی که میخواید جایگزین کنید)
    یه توضیح اجمالی از این موارد بفرمایین لطفن .
    با سپاس از شما
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    بیشتر این موارد از بحث خودشناسی میاد
    من بیشتر خودم رو و باورهام رو و واکنشهام رو نسبت به اکثریت موضوع ها بررسی میکنم و شناساییش میکنم و در سدد رفع اون تلاش میکنم
    چند موردی بسیار اساسی از باورهام که درگیرم باهاشون و روشون هنوز کار میکنم
    یکی حس لیاقت و ارزشمندی نسبت به خودم هست
    بعدی قبول نکردن موفقیتهام هست
    بعدی در مورد پول و قبول نکردنش هست
    بیشتر این باورهای محدود کنندم رو از تمرینات کتاب انگشتان ثروت ساز تونستم پیداش کنم
    یکی از راهکارهای دیگه هم این میتونه باشه اون موقعیتهایی رو که در آینده میخواید داشته باشید رو در جلو ایننه بایستید و در حالی که به داخل چشمانتون نگاه میکنید به خودتون بگید و دقت کنید در اون لحظه چه حسی دارید ، آیا به راحتی قبول میکنید که مثلا یک درآمد میلیون تومانی در روز دارید یا با خوندن این جمله در درونتون براتون غیر قابل قبول میشه و انکارش میکنید و میگید ول کن بابا من کجا و این ارقام کجا ، من هنوز تو گذران زندگی موندم چه برسه به روزی چند صد میلیون تومتن درآمد داشتن ، این یکی از راهکارهایی هست که من خودم زیاد با این تکنیک هم باورهای محدود کنندم رو پیدا میکنم و شایدم اشتباه باشه اما برا من مواردی که در ناخودآگاهم وجود داره رو آشکار میکنه
    جملات مثبت در لحظه بیدار شدن در واقع کل روز شمارو میسازند
    مثلا : من روز به روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم
    مثلا : من فوقالعاده ام و شاهکار خلقت و زندگی خودم هستم
    مثلا : من بیشتر از آن چیزی هستم که به نظر میرسم ، تمام نیرو و قدرت دنیا در وجود من قرار دارد
    در مورد نوشتن باورهای مثبت و سازنده : در اون بخشهایی که مشکل دارم و احساس میکنم که ذهنم قبولشون نمیکنه رو دستی مینویسم :
    مثلا : من لایق بهترینهام
    مثلا : من ثروتمندم
    مثلا : من درآمد روزانه مبلغ .... تومان در کمترین زمان از فارکس دارم
    مثلا : من هر کاری رو بخوام میتوانم انجام دهم
    مثلا : من لایق داشتن ... هستم
    در مورد توجه به افکار و نوشتن اونها :
    مثلا من اکثرا یک کاغذ و خودکار کنار دستم هست و هر لحظه یک فکر منفی میاد تو ذهنم سریع یاداشتش میکنم و در مقابل اون فکر مثبت رو مینویسم و این باعث میشه کم کم اون افکار منفی جاشون رو بدن به افکار مثبت
    مثلا :
    نکنه اینترنت قطع بشه ، من کل زندگیم و تلاشهام از بین میره . نابود میشم چون کل زندگیم رو گذاشتم برا این کار ---------جمله ای که در مقابلش مینویسم : اینترنت کلا امکان نداره قطع بشه و همین الانشم من با وی پی ان راحت کار میکنم و اگه اونم نشد میرم خارج از کشور ادامه میدم کارمو
    به غیر از این تکنیک یک تکنیک دیگه خیلی ساده هم هست که وقتی تنهام ازش استفاده میکنم و اونم اینه که یک کش پول و میندازم دور دستم در ناحیه مچ دستم و با هر فکر منفی که به ذهنم میاد یک بار این کش رو میکشم و ول میکنم و این ضربه ای که میرنه به دستم هم رو قسمت عصبها هست و هم باعث میشه سریع به خودم بیاو و اون فکر مثبت رو بیارم تو ذهنم
    امیدوارم تونسته باشم جوابی رو که مد نظرتون بود داده باشم
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dentrader نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت فعالین گرامی
    بنده روز چهارم از دیدن فایل اولیه دوره(که قراره روزی دوبار ببینم)
    و همچنین روز چهارم جابجایی دست چپ و راست در اکثر فعالیتام هستم
    چیزی که خیلی برام جالبه اینه که با وجود اینکه مدام طی روز به خودم یادآور میشم ولی وقتایی که خیلی گرسنم میشه قانون رو به کل فراموش میکنم
    ناخودآگاهمون وقتایی که خیلی خسته هستیم یا گرسنه و عصبانی هستیم به شدت قوی عمل میکنه
    خیلی به این فکر کردم که شاید بهتره طی این شرایط اصلا نباید کار مهمی انجام داد
    همچنین روز پنجم بازی فراوانی هم انجام دادم
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    بخش غذا خوردن و مسواک زدنش با دست مخالف ، چند روز اول کلا رسوا میکنه آدمو (میدونم الان میخندید برای اون حالتهای پیش اومدتون )
    موفق باشی دوست من
    ما
    ما یک

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    امیدوارم عالی باشید
    خیلی وقتها انسانها دنبال راهکارهای بسیار پیچیده و سریع هستند در صورتیکه خیلی از کارهای کوچک و به نظر ساده و بی اهمیت ، وقتی بهش بعد زمان اضافه بشه ، تاثیرات بسیار شگفت انگیزی داره
    از قدرت چیزهای ساده ، آسون نگذرید
    موفقیت یک فرایند تکاملی هست که مجموع تمام کارها و رفتارها و افکار و .... + بعد زمان = باعث به وجود اومدن نتایج میشه(موفقیت )
    اگر موفقیت رو یک کابل ضخیم برق در نظر بگیرید که تشکیل شده از چندین رشته نازک به هم پیچیده شده ، هرکدام از اون تارهای نازک پیچیده شده میتونند یکی از اینها باشند(فکر مثبت، شکرگزاری ،باور سازی، سابلیمینال ، جملات تاکیدی ، جملات انگیزشی،کتاب خوندن،مدیتیشن ، کنترل دیتهای ورودی به ذهن ، کنترل زبان و کلمات استفاده شده، لبخند،رژیم غذایی،ورزش، تنفس عمیق،استفاده از عود، سکوت ،روابط ، محیط،دوری از رسانه،حذف پیام رسانها و .....) که مجموعشون وقتی به هم تنیده بشه تشکیل اون کابل ضخیم رو میده که قادر هست هزاران کیلو وات برق رو انتفال بده
    پس دنبال یک راهکار سریع نباشیم و تمام مواردی رو که متوجهش هستیم روش کار کنیم تا در مرور زمان اثرات خودشون رو باهم بهمون نشون بدند (فقط لطفا بهش زمان بدید تا خودش رو بهتون نشون بده )
    یک راهکار بسیار کوچیک و ریز:
    استفاده از عود دست ساز مشک
    خواص عود مشک :
    عود مشک گرانبها به عنوان یک عطر و بوی عرفانی شناخته شده است ، استشمام رایحه مشک منجر به افزایش هوشیاری ذهنی و جذب قدرت می گردد .
    بهترینهاروآرزو دارم برا هممون
    ما
    ما یک

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

676 بار در 232 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز امیدوارم خسته نباشید و روز خوبیو داشته باشین.

چند مدتیه سخت پیگیر قوی کردن زبان انگلیسی خودم هستم و تقاضا دارم از دوستانی که زبانشون قویه یا در حال اموزشن منبعی که بتونه بهم کمک کنه رو معرفی کنند!

ممنون از شما.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از mr_karamnejhad عزیز تشکر کرده اند:

676 بار در 232 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام اقا

پیدا کردید منم منشن کنید

موفق باشید
    سلام ممو عزیز و زحمت کش

انتظار داشتم منبع از طرف شما معرفی بشه

در همین حین که پست رو اماده میکردم یادم اومد که برادرم یک برنامه اموزش زبان داشت که خیلی تاثیر گذاشته بود روی تسلطش و ازش سوال کردم!

memrise
    https://www.memrise.com/app

متاسفانه اپ استور دسترسی ندارم و محرومم ازش
    ویرایش توسط mr_karamnejhad : 10-15-2022 در ساعت 10:56

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از mr_karamnejhad عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مهرداد جان این پستهارو آوردم بالا تا اگر دوستان دیگه ای هم الان آمادگی دریافت داشتن و خواستند استفاده کنند از این پستها ( این هم مربوط به نرم افزار و نحوه ساختش هست )
    انشالله موفق باشی
    @Mehrdad az
    سلام اقا علی
    امیدوارم عالی باشی
    متاسفانه فایل اموزشی که گذاشتید از سایت اپارات حذف شده
    خواستم ببینم خودتون فایل رو ذخیرع دارید تا برامون اپلود کنید ؟؟
    خیلی ممنون

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 30 مهمان ها)

1. امیر رضا

کلمات کلیدی این موضوع