صفحه 241 از 555 نخستنخست ... 141191231239240241242243251291341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,401 به 2,410 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

rezaazad آواتار ها
    4,969 بار در 1,466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1048 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان.
    این مقاله برای من بسیار جالب بود. توصیه میکنم اگر نخوندید حتما بخونید.
    بخشی از مقاله : در مدیتیشن و مراقبه می گویند تمرین و ممارست به کمال رهنمون می کند، اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد.
    برداشت من: تمرین درنهایت به کسب سود در بازار رهنمون میشود، اما کسب سود نباید هدف نهایی تمرین باشد. هدف نهایی از تمرین فقط مشاهده و تکرار است.

https://academywave.com/this-zen-sto...ss-of-trading/
    همانيم كه مدام به آن ميپردازيم ، پس تعالي ، نه عمل كه عادت است . ارسطو

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از rezaazad عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    اینشتین جمله معروفی داره که میگه:تمایز بین گذشته-حال و اینده تنها یک توهم ماندگار است.
    این جمله یعنی چی؟یعنی زمان خطی نیست.کجا استاد گفتند که زمان خطی نیست؟در توضیح فراکتال ها.(دایره ها هم مرکز نیستند و در امتداد هم شکل میگیرند)
    یک جای دیگه هم استاد گفتند این موضوع رو اینشتین دنبالش بود ولی عمرش قد نداد.
    سریال دارک رو ببینید حتما.داستان زندگی ادم هایی هست که در یک چرخه 33 ساله هستند و اولین قسمت سریال با این جمله اینشتین شروع میشه:تمایز بین گذشته-حال و اینده....
    در این سریال مفاهیمی مثل زمان-دنیاهای موازی-فیزیک و بسیاری مفاهیم مهم دیگر رو یاد میگیرید (در قالب یک سریال جذاب)
    in all chaos there is calculation

4. 20 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام تارخ جان

من 5 قسمتشو دیدم قبلا سردرد شدم بس که هم قشنگ بود و هم فکری / خیلی سریال جذابیه ایشالا چند ماه دیگه دوباره استارتشو میزنم :d

در مورد سوالتون فکر کنم صفحه 41و42 کتاب دعوت به تمرین ذن رو بخونید به جوابایی برسید(اینقدر این کتاب رو خوندم که بعضی اوقات صفحاتشو حفظم

موفق باشید
    سلام ارادت
    مرسی ازت.
    حتما ببین کلشو 3فصله.
    حتما ببین.ارزوی بهترین ها
    این ویدیو رو هم ببین
    http://bio1.ir/blag/ted-talks/120-th...n-of-time.html
    in all chaos there is calculation

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

rezaazad آواتار ها
    4,969 بار در 1,466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1048 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دقیق و درست گفتی محمد جان.
    امیدوارم به زودی این تمرینات و تلاشت به ثمر بشینه و حاصلش رو ببینی.
    سلامت و پرسود باشی دوست من

دقیقا رضا جان

در تمام مقالاتی که خوندم و همچنین فایل استاد در مورد نحوه تریدر تحلیلی شدن همین رو میگن

شما باید درست ترید بزنید و صحیح ترید بزنید پول در کنارش میاد یا به قول استاد خیلی از تریدرهای مبتدی یا تریدرهای قدیمی اما هیجانی به پول نگاه میکنند و به اتفاقی که داره میوفته توجهی نمیکنند شما تریدتون صحیح و اصولی باشه و تمام موارد چک لیست صحیح باشه نمیتونید پول در نیارید و خب تنها عاملش هم داشتن صبر برای گرفتن سیگنال هست

ایوان بایجی حرف قشنگی میزنه : میگه خودتون منفجر نکنید اگر یه روز ترید نزنید مارکت اینقدر فرصت های خوب توش مونده که باید پول برای اون فرصت ها ذخیره کنید و گفت لطفا مقداری پول در حساب تجاریتون نگه دارید اگر این موقعیت ها رو دیدید بتونید بگیریدشون و پیش خودتون نگید ای کاش اون معاملات رو نزده بودم و الان پول داشتم

موفق باشید
    همانيم كه مدام به آن ميپردازيم ، پس تعالي ، نه عمل كه عادت است . ارسطو

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از rezaazad عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,080 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همگی دوستان

یه موضوعی هست درباره اینکه ما کی به اون ابزار 100% برای تحقق موفقیت و تغییر میرسیم !
    پروفسور مریم میرزاخانی یه ایده و نظر قشنگی رو ارائه دادند که به اشتراک میزارم

Screenshot_2.png

در تصویر بالا شما کل حروف الفبا انگیسی رو به ترتیب داریم و برای هر حروف یه عدد اختصاص میدیم ینی a رو با عدد یک ارزش گزاری میکنیم تا اینکه به عدد z که به 26 ختم میشه..
    بعد یسوال پرسیده میشه :
    برای خوشحالی و موفقیت چه چیزی کافی هست؟
    و کلمات سخت تلاش کردن ..عشق و علاقه..پول..دانش..رو با همین ارزش گزاری عددی محاسبه میکنیم و هیچ کدوم مارو به 100% نمیرسونه
    و در آخر کلمه نگرش هست که مارو به 100% میرسونه...و این تغییر نگرش هست که مارو میتونه به اهداف و موفقیت برسونه
    کاملا این نظر پروفسور مریم میرزاخانی در راستای صحبت ها و اهداف آکادمی هست که استاد امینو به ما تغییر نگرش رو یاد میدن
    از تغییر نگرش به یه خط روند ساده و های ولو ها و....تا تغییر نگرش به زندگی و کارهای روزمره و افکار و زمان

همه چی به نگرش ما بستگی داره ...
    ویرایش توسط Snow_Trader : 10-07-2022 در ساعت 08:45
    Hard takes time, impossible a little more time

10. 24 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه

مدیتیشن!!!!!!
    واسه مدیتیشن بجز کتاب استاد که دعوت به تمرین ذن هست چیز دیگه ای سراغ داربن _ من با مدیتیشن دارما کار کردم چند مدتی _ اصول کارشون اینطور بود که هی تصویر سازی میکردین و انگار مدیتیشن درمانی میکردن واسه رها کردن ترس و استرس و .....
    ولی من میخوام به احساس آرامش بشم _ حالا سوال اینجاست آرامش رو در ذهنم چی معنی میکنم _ یعنی ذهنم ساکت باشه و تمرکز کامل داسته باشم و برمیگردیم به پروسه تمرکز
    مدیتیشن خوابیده رو خیلی بیشتر دوست دارم و اینکه تصویر سازی انجام مدیتیشن در حالت خوابیده کنار ساحل شنی خیلی لذت بخشه واسم و دوس دارم اصلا بیدار نشم و کامل در اون حالت بمونم

به صورت کلی خودتون چه مدیتیشنی توصیه میکنین و تجربه هاتون رو در اختیارم بزارین ممنونتون میشم
    بنده چند تا از دوستان رو که قبلا مدیتیشن کار میکردن رو تگ میکنم _ بقیه هم لطفا شرکت کنن
    @Ali97 @KingMilad @Soroosham @kamanche @MEMO @hamoon @Milad-Trader @oveys @Brian @mohammad76
    ویرایش توسط Erfanalk : 10-08-2022 در ساعت 10:52

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه

مدیتیشن!!!!!!
    واسه مدیتیشن بجز کتاب استاد که دعوت به تمرین ذن هست چیز دیگه ای سراغ داربن _ من با مدیتیشن دارما کار کردم چند مدتی _ اصول کارشون اینطور بود که هی تصویر سازی میکردین و انگار مدیتیشن درمانی میکردن واسه رها کردن ترس و استرس و .....
    ولی من میخوام به احساس آرامش بشم _ حالا سوال اینجاست آرامش رو در ذهنم چی معنی میکنم _ یعنی ذهنم ساکت باشه و تمرکز کامل داسته باشم و برمیگردیم به پروسه تمرکز
    مدیتیشن خوابیده رو خیلی بیشتر دوست دارم و اینکه تصویر سازی انجام مدیتیشن در حالت خوابیده کنار ساحل شنی خیلی لذت بخشه واسم و دوس دارم اصلا بیدار نشم و کامل در اون حالت بمونم

به صورت کلی خودتون چه مدیتیشنی توصیه میکنین و تجربه هاتون رو در اختیارم بزارین ممنونتون میشم
    بنده چند تا از دوستان رو که قبلا مدیتیشن کار میکردن رو تگ میکنم _ بقیه هم لطفا شرکت کنن
    @Ali97 @KingMilad @Soroosham @kamanche @MEMO @hamoon @Milad-Trader @oveys @Brian @mohammad76
    سلام و وقت بخیر عرفان جان
    امیدوارم عالی باشید
    احتمال زیاد جواب سوالتون رو در این کتاب که لینک میگذارم بتونید پیدا کنید
    لینک : https://forum.academywave.com/showth...l=1#post247999
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    دوست عزیز شمارو هم منشن کردم در این پست ، چون در چند پست قبل درخواست کتاب کرده بودید میتونید این کتاب رو بررسی کنید
    @relaxeagle
    ویرایش توسط Ali97 : 10-08-2022 در ساعت 18:14
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    وقت بخیر دوستان

آیا کتابی رو میشناسید بهم معرفی کنید در مورد نحوه گفت و گو / پوشش / بادی لنگوییج و کلا همه این موارد برای پیشرفت در یک حرفه مثلا یه فروشنده (البته شغل من فروشندگی نیست مثل فروشنده لباس یا ویزیتور بودن/ یه نوع از معامله گری هست و خب خیلی کمک میکنه اگر تجاربی از بزرگان باشه در مورد سر زبون داشتن و پر رو بودن (که البته دیگه میدونید چقدر پرروام تازه من اینجا مراعات میکنم سلاطین :d ) ولی خب ایا کتابی میشناسید ؟ ممنون میشم معرفی کنید بهم(مثلا یکی از این کتاب ها پدر پولدار پدر فقیر بود که میگفت موقع معامله ملک و املاک زنگ میزنم از شریکم تاییدیه بگیرم و خب شریکش گربه خونگیشه میگفت این مورد خودش تاثیر زیادی توی نحوه تفکر مشتری نسبت به شما داره)

موفق باشید
    سلام و وقت بخیر محمد جان
    امیدوارم عالی باشید
    عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ به پستتون ، خودمم دوره داشتم و دسترسی به سیستم نداشتم ، پوزش میخوام
    به نظرم خودم من بیشترین امتیاز رو میدم به زبان بدن در این گونه موارد
    میتونید کتاب زبان بدن از آلن پیز و مترجمی زهرا نسیمی رو یک بررسی بکنید در اینترنت اگر مواردی که میخواستین توش بود برا ما هم دعا کنید حضوری که نمیتونیم همدیگرو ببینیم پس خدارو شکر نمیتونی رو ماهم اجراش کنی
    ویرایش توسط Ali97 : 10-08-2022 در ساعت 17:51
    ما
    ما یک

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazarei نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان
    دوستان من تازگی مدام احساسم عوض میشه
    تا سه هفته پیش خیلی حس گنگی و اشفتگی داشتم و میگفتم ک از من تریدر در نمیاد، این بازار خیلی سخته من از پسش برنمیام و...
    با این حال به اموزش و تمرین هام ادامه دادم و چند روز پیش حس بهتری داشتم
    فک میکردم دارم راه میفتم و دارم اروم اروم بازار رو میفهم
    الان دوباره همون حس اول سراغم اومده
    خیال میکنم ک سود گرفتن مستمر از بازار خیلی سخته و ممکنه من حالا حالاها بهش نرسم
    نمیدونم چطور کنار بیام با خودم
    ممنون میشم کمک کنید
    واقعا کلافه شدم
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    مورد اول :متاسفانه تا زمانی که این گفتگوهای درونی منفی رو دارید نمیتونید پیشرفتی بکنید و همانند یک ترمز عمل میکنند و سرعتتون رو کاهش میدن و در بعضی موارد هم کلا متوقفتون میکنند
    ابتدا شما باید صحبتهایی که با خودتون میکنید و حرف هایی که در مورد خودتون میزنید و حسهایی که نسبت به خودتون دارید درست بشه بعد بقیه موارد کم کم درست میشه
    مورد بعدی : شما ایمان ندارید به این مسیری که شروع کردید
    مورد بعدی : بله خیال نکنید قطعا و 100% سود مستمر گرفتن از بازار سخته و شما حداقل تا 3 سال آینده اصلا نباید به فکر سود کردن باشید ، شما تا 3 سال تنها یک هدف دارید تمرین و تسلط
    ما همگی اینجا در کنار همدیگه هستیم تا این مسیر سخت رو با کمک هم طی کنیم
    پیشنهاد : لطفا این کتاب رو در اولویت بسیار بسیار مهم و نزدیکتون قرار بدید و این کتاب رو بخونید و تمرینات رو انجام بدید ( جادوی فکر بزرگ )
    ما
    ما یک

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,080 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazarei نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان
    دوستان من تازگی مدام احساسم عوض میشه
    تا سه هفته پیش خیلی حس گنگی و اشفتگی داشتم و میگفتم ک از من تریدر در نمیاد، این بازار خیلی سخته من از پسش برنمیام و...
    با این حال به اموزش و تمرین هام ادامه دادم و چند روز پیش حس بهتری داشتم
    فک میکردم دارم راه میفتم و دارم اروم اروم بازار رو میفهم
    الان دوباره همون حس اول سراغم اومده
    خیال میکنم ک سود گرفتن مستمر از بازار خیلی سخته و ممکنه من حالا حالاها بهش نرسم
    نمیدونم چطور کنار بیام با خودم
    ممنون میشم کمک کنید
    واقعا کلافه شدم

سلام
    روزتون بخیر

فک کنم از نظر من دارین بیش از حد و ساعات زیادی درگیر تمرین و پیشرفت در حرفه ترید هستین
    شما حتما باید تفریح و با خانواده بودن و سریال و فیلم دیدن (من بشخصه کارهای کره ای وشرقی ها رو میپسندم و واقعا از لحاظ احساسی منو دگرگون میکنه و ریکاوری میشم و خنثی میکنه تحولات منفی رو ) و همینطور خلوت کردن با خودتون و دور از تکنولوژی و موبایل و مارکت رو در طول روز داشته باشین
    من خودمم در این چرخه احساسات افتادم و چیزی که خودم عمل کردم و خوب بوده رو بهتون میگم
    - اگر به مرحله ترید کردن در دمو رسیدین و تمریناتتون رو 5 دور انجام دادین و چک لیست دارین،
    این هفته رو بیخیال ترید لایو بشین و چک لیستتون رو جلوتون بزارین و تا یکسال تا دو سه سال در گزشته مارکت هر پوزیشنی که طبق چک لیستتون هست رو بک تست بگیرید و در یک جا ثبت کنین
    من بشخصه یکسال رو بک تست گرفتم و 600 مورد ترید شد و وین ریت 80 درصد موفقیت داشتم ینی 480 مورد من تی پی میخوردم و 120 پوزیشن من استاپ میشد
    و با این بک تست گیری و یکم فکر کردن و محاسبه اسون فهمیدم با یه سیستم 80 درصد چقد میشه در طول یکسال سود کرد با توجه به اینکه 120 تا پوزیشن من استاپ میخورن
    حتی باخودم میگفتم از 480 مورد که تی پی خورده من اصلا 30 تاشم بزارم بپای تازه کار بودنم و اینا و استاپ بشن ینی 450 مورد تی پی بخورم و 150 تا پوزیشنم ضرر ده بشن باز من کلیییی سود بدست میارم
    این دیتا که بدست میارین هم یه ارامشی بهتون میده هم بهتون میفهمونه قرار نیست یه شبه یا یه ماهه یا یساله موفق بشیم ترید کردن یه فرایند حداقل 3 الی 5 سالس تا به سود مستمر رسید و یچیزی هم که هست این دیتا رو وقتی دستتون دارید و تو لایو ترید میزنین دیگ ناراحت یا شاد و سرخوش نمیشین از استاپ یا تی پی خوردن و میگین این یه ترید بود از 1000 تا تریدی که میخام انجام بدم و نمیتونه نتایج بلند مدت منو تکونی بده و حتی چند پوزیشن ضرر ده یا سودده متوالی هم همینطور براتون خنثی میشن چون در دیتا که در 600 یا 1000 تا بک تستی که در اختیارتون دیدین که فصل های زمستان و بهاری در نتایجتون رخ داده مثلا یه ماه تعداد ضرر ده شدن تریدهاتون یکم بیشتر از ماههای دیگس و همینطور در سود شدن هم همین شکل ولی در مجموع و میانگین همگی ترید ها باز به 80 درصد وین ریت میرسین و این توزیع نرمال احتمالات ...با این درک دیگ غصه 3 تا معامله ضررده متوالی رو نمیخورین و تو لایو که معامله میکنین نمیترسین و وحشت نمیکنین از اینکه وای 2تا ترید قبلیم با ضرر بستم اگه اینم ضرر بشه !!! راحتتر میشه براتون ترید کردن و با یه مدیریت سرمایه خوب و طبق شخصیت خودتون میتونین با یه سیستم 80 درصد به هدف های مالیتون در مارکت برسین فقط باید دوره ای به تریدهاتون نگاه کنین نه تک تک ..ینی 30 معامله 30 معامله بررسیشون کنین که چنتا سود شده چنتا ضرر یا از لحاظ زمانی مثلا ماه به ماه بررسیشون کنین.و وقتی تو لایو ترید میزنین دیگ بفکر ترید بعدی یا الانتون نباشین بگین من طبق این پلن و چک لیست و وین ریتی که دارم باید 30 تا معامله یا یماه ترید بزنم و اصلا به ترید های قبلیم و بعدیم توجهی ندارم فقط طبق چک لیست منظم و مرتب ترید میزنم تا 30 عدد بشه و بعد بررسی میکنم که در این تعداد ترید به چه شکل بوده نتایجم آیا همه تریدهام طبق چک لیست بوده؟ ایا در همه ترید ها به مدیریت سرمایم پایبند بودم؟ ایا تونستم در هر ترید فقط به همون ترید توجه کنم و بدون ترس و نتایج گزشته به سیستمم اعتماد کنم و ترید کنم؟ بعد اینکه به این سوال ها جواب دادین با نتایجی که در یماه بدست اوردین بعد بررسی کنین برایندتون مثبت بوده یا منفی؟ ایا تونستین اون نتایجی که در بک تست در گزشته مارکت داشتین در لایو بهش نزدیک بشین؟
    ایا سیستممم به آچار کشی نیاز داره که بخام تغییراتی درش بدم یا نه من دارم درست میرم جلو !!
    ایا نیاز مدیریت سرمایمم رو تغییراتی بدم و ایا ظرفیت داره با این سیستمم ریسکم بیشتر یا کمتری کنم؟
    با نتایج بک تستی که در دستم هست من چنتا ترید متوالی ضررده داشتم چنتا سودده؟
    تو لایو چجوری بوده این توزیع سودها و ضررهام!!
    همه اینارو بررسی کنین و دیدگاه و نگرشتون رو به ترید و برایند تکی تکی تغییر بدین به دوره ای و بلند مدت و دیدگاه لاک پشتی داشته باشین و حساب کنین اگر در هر ترید بسته به ظرفیت سیستمتون و وین ریتی که دارین مثلا 3 درصد در هر معامله ریسک کنم چقد سود گیرم میاد و بعد از یسال یا دوسال این روال ادامه بدم به چه هدف های مالی میتونم برسم!!!
    خیلی از دانشجویان و دوستان خودم میبینم که اولین قدم که هدف رو مشخص کردن هست رو نادیده گرفتن و سردرگم هستن در مارکت
    تا وقتی نشینی و این داده ها رو سروسامون ندین و ببینید که ظرفیت سیستمتون چقد و چقد میتونین توقع داشته باشین ازش و هدفی که در نظر دارین ایا با این سیستم در عرض چند سال میرسین و اگه 3 سال مثلا طول میکشه با این شیوه ترید و مدیریت به هدفتون برسین و طبق داده ها و نتایج ارقام هست که در اختیار دارین نه حدس و گمان و ذهنی ...اینارو وقتی مکتوب و مشخص و برنامه ریزی شده انجام بدین دیگ نمیگین وای من این هفته نتونستم سود کنم یا برایندم 0 شد و نه سود کردم نه ضرر میگین من یه پورسه 3 ساله پیش رو دارم و رفتم بک تست گرفتم و الان تو لایو هم همون نتایج بک تست یا خیلی نزدیک به بک تستم رو دارم بدست میارم و طق داده ها میدونم که هفته ها و ماههای زمستونی پیش رو خواهد بود و بعد از گذر از این ها هفته های بهاری هم هست که با توجه به سیستمم برایندم مثبت خواهد بود و گام هامو برمیدارم بسمت هدفم و با مدیریت سرمایه ای هم که انتخاب کردم این اجازه رو بهم میده که در این فصل زمستون از اکانتم محافظت کنم و نزارم قندیل ببنده و کلا ازبین بره
    اگر دووم بیارم و ادامه بدم حتما بهار رو خواهم دید و تجربش خواهم کرد و تنها کافیه بخودم و سیستمم اعتماد کنم و مسیرمو طی کنم
    و یچیزی هم بگم اینکه برای این هدف گزاری بلند مدت قرار نیست 24 ساعت خدارو پشت سیستم باشین شما یه سیستم دارین و چک لیست وقتی تو بازار چک لیستم رو رویت نمیکنم میبندم میرم و نمیشینم با مارکت کندل به کندل جلو برم تا ببینم ایا چک لیستم میبینم یا نه!!! نه سیستم ببند برو کتابی بخون برو چند ساعت دیگ بیا ببین چیشده ایا چک لیستتون تو مارکت میبینی؟
    پس همش درگیر مارکت نشیم چون عین کازینو میشه وقتی میرین کازینو و بهتون ژتون میدن به قد پولی که میدین و بعد بهتون یه زمان هم میدن که مثلا تا 5 ساعت پیش رو حق نقد کردن زتون هاتونو ندارین ..طی یک ساعت شما ژتون هاتونو دوبرار کردین و بیاین سراغ صندوق دار به زمانتون نگا میکنه و میگه شما باید 4 ساعت دیگ بیاین برای نقد کردن ژتون هاتون و اصلا نمیگه حتما باید برین بازی و شرط ببنیدین کلی رستوران و پذیرایی هست ولی چون شمارو تو فضا و حسو حال کازینو نگه میدارن که احساساتتون رو درگیر کنن و هی شرط ببیندین و میبینید طی 4 ساعت پیش رو هم سودتونو هم پول خودتونم ازدست میدین ..تو مارکت هم همینه پس همش تو حسو حال وفضای ترید نشینین شما باید طبق سیستمی که دارین تریدتونو بزنین و سهمتونو بردارین و بعدش تموم موند تا روز دیگ یا چند ساعت دیگ و قرار نیست کل روز پشت سیستم و پشت چارت بشینیم و همش چشمون به چارت باش که ای خدا کی چک لیستم بهم اجازه ورود میده!! مدیریت زمان و کارهای روزمره تونو داشته باشیم تا هم روحیمون سرحال بمونه هم اینکه درگیری احساسات کمی داشته باشیم در انجام ترید هامون
    توانایی ازدست دادن پول رو هم در خودتون بسنجین ببینید که چقد از اکانتتونو میتونین ریسک کنین ..پس وقتی این حد رو شناختین دیگ نیاین از خط قرمزتون رد بشین تا زمانی که توانایی از دست دادنتون افزایش پیدا کنه ترید کردن عین بازی میمونه که باید دادو ستد صورت بگیره و همش و همش نمیشه سود کرد باید دادوستد رخ بده و شاید بعد از چند سال بشه تعداد معاملات ضررده رو به حداقل رسوند ولی در اوایل کار اصلا بفکر اینکه من بدون استاپ شدن میخام به هدفم برسم شمارو از پا درمیاره و پولتونم ازتون میگیره برایند که مهمه

به همگی دوستانی که این پیام رو خوندن پیشنهاد میدم 100 و 200 و 500 و 1000 ترید متوالی شونو برن بک تست بگیرن و نتایجشونو بدست بیارن و ببینین آیا فصل های زمستونشون چقد طول میکشه! ایا بعد 1000 تا ترید برایند من چقد و من اگه 1000 تا ترید مثلا در طی دوسال با این سیستم انجام بدم به چه ارقامی میتونم برسم ؟
    بهتون قول میدم کسایی که میرن این نتایجشونو بدست میارن تو زمان لایو دیگ دغدغه افکاری مثل: (وای اگه وارد شم و ضرر بشه چی یا اینکه دوتا ترید قبلیمم ضرر شد اینم بزنم ضرر بشه !!) نخواهند داشت و تریدهاشونو میزنن و طبق دورهای 30 تایی یا ماهانه بررسی میکنن برایند معاملاتشون چند بوده و خیلی بهتر میتونن مدیریت کنن تریدهاشونو و گام به گام به یه تریدر سود مستمر بگیر نزدیک و نزدیک تر میشن چون تو پیام قبلیمم هم که در این تاپیک گزاشتم این تغییر نگرش ما هست که مارو موفق میکنه پس با این کار و این نتایجی که بدست میارین کمک کنین تا نگرشتون رو تغییر بدین و خودتونو یه گام به موفقیت نزدیک تر کنین

برای همگی دوستان آرزوی موفقیت و گام های لاک پشتی رو دارم چون همیشه لاک پشت که به خط پایان میرسه شاید کمی اروم و اهسته باش ولی مطمئن که برنده خواهد شد .
    ویرایش توسط Snow_Trader : 10-09-2022 در ساعت 09:03
    Hard takes time, impossible a little more time

20. 22 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 64 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 64 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع