صفحه 23 از 555 نخستنخست ... 1321222324253373123523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

مهدی موذن آواتار ها
    3,347 بار در 262 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    314.jpg

سلام بر همه دوستان عزیز و استاد محترم از شما دوستان خواهش میکنم حتما این انیمیشن فوق العاده رو تماشا کنند بی نظیره علاوه بر داستان فوق العاده کلی به دقیقه 30 تا 32 توجه کنید که در مورد نحوه وسوسه یک معامله گره که چطور این اتفاق میافتد.

2. 54 کاربر برای این پست سودمند از مهدی موذن عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    1,351 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موذن نمایش پست ها
    314.jpg

سلام بر همه دوستان عزیز و استاد محترم از شما دوستان خواهش میکنم حتما این انیمیشن فوق العاده رو تماشا کنند بی نظیره علاوه بر داستان فوق العاده کلی به دقیقه 30 تا 32 توجه کنید که در مورد نحوه وسوسه یک معامله گره که چطور این اتفاق میافتد.
    سلام
    عالیه این انیمیشن

4. 39 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

2,569 بار در 82 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    با سلام
    در این تاپیک مباحث مربوط به روانشناسی از دو دیدگاه مورد بررسی قرار می گیرد
    1-روانشناسی بازار
    2-روانشناسی فردی
    بنظر شما این دو مقوله چقدر در موفقیت یک تریدر می توانند تاثیر داشته باشند؟

امینو
    سلام استاد گرامی

با تجربه تریدری که تاکنون داشتم به نظرم 55درصد عامل موفقیت تریدر بحث روانشناسی ترید هست که شامل این دو بخشی میشه که فرمودید .

هر وقت جلو ضرر را بگیری منفعت هست . از وقتی که وارد آکادمی ویو شدم اولین عهدی که با خودم کردم این بود که به هیچ عنوان حساب ریل باز نکنم تا وقتی که استاد امینو بگویند و تصمیم گرفتم فقط انجام بدم و با بازی فراوانی شروع کردم و امروز در ذهنم برگشتم به گذشته خودم نگاه کردم و دیدم چقدر خداروشکر تغییر کردم و خداروشکر هنوز پای عهدم هستم ریل باز نمیکنم و به خودم خیلی سخت میگیرم تا قوی تر بشم به امید خدا.

چارت و نمودار بهترین درسها رو میده و چه بخواهیم و چه نخواهیم بصورت ناخودآگاه به چارت همان گونه نگاه میکنیم که به زندگی نگاه میکنیم

بزرگترین درسی که تاکنون از قدرت سبک آموزشی دوره پرایس اکشن فراکتالی امینو یاد گرفتم همین نوع نگرش و دیدگاه ما به زندگی و به نمودار و ترید و... بوده و متوجه شدم خیلی از دیتاهایی که در ذهنم ایجاد شده بود اشتباه بود یا بهتر بگم باورهای خطی که داریم رو باید به باورهای فراکتالی تغییر بدیم که اشتیاق سوزان اینکار رو انجام میده و نیروی بسیار قوی میده و با شرکت در این دوره خداروشکر تونستم نوع نگرش خودم رو تغییر بدم هرچند خیلی سخت بود ولی خداروشکر میکنم که این اتفاق بزرگ برام رخ داد.

همه ما تریدرها اشتباهات بسیار زیادی داشتیم ناشی از اینکه تایم بسیار زیاد پای چارت مینشینیم بدون توجه به سلامتی و تفریح و خانواده و ... و یا اینکه من که میخوام موفق بشم در این بازار آیا از نظر روحی و روانی در وضعیت مناسبی هستم یا خیر

متوجه شدم که در زندگی هم مثل چارت دو نوع نیرو وجود داره نیروی آشکار و نیروی پنهان که یادگرفتیم بگیم دایورجنس و هیدن دایورجنس که برای تریدرهای تازه واردی مثل من دیدن نیروهای هیدن در چارت خیلی سخته.

فکری که در ذهن داریم مثل این دو نیرو عمل میکنه یعنی فکری را که بر زبان بیاریم و به حرف تبدیل بشه نیروی آشکاری تولید میکنه و بستگی به برداشت دیگران عکس العمل این عمل خود را میبینیم و فکری که بدون بر زبان آوردن تبدیل به عمل بشه هیدن باقی میماند و مثل تیر و کمان به قدری کشیده میشود تا در زمان درست خود آشکار میشود مثل بذری که زمان شکوفا شدنش با خداست.

6. 51 کاربر برای این پست سودمند از mehdi esfandiari عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,823 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    روزه

درود خدمت همه ی دوستان عزیز
    امروز میخوام از فواید کاهش دادن وعده های غذایی صحبت کنم امیدوارم بدردتون بخوره
    بذارید از یک تجربه مشترک صحبت کنم که برای من شخصا آزار دهنده هستش
    خیلی براتون پیش اومده که ظهر بعد از خوردن ناهار مثل لاستیک پنچر میشید با اینکه قبل از خوردن ناهار خیلی انرژی داشتید (من که شخصا منهدم میشم)
    خب دلیلش چیه ؟
    ذات و اساس بشر بقا هستش
    خب بذارید لپ کلام رو بگم اگه غذا نرسه به سلول هاتون سلول هاتون میمیرن
    برای همین سیستم عصبی برای عمل گوارش حساب جدا گانه ای وا کرده
    و بر اساس غریزه ی بقا گوارش باید خیلی دقیق انجام بشه برای همین خیلی از فعالیت های عصبی مون متمرکز گوارش میشه (اینو میدونید که فعالیت عصبی سوخت زیادی مصرف میکنه)
    به علاوه رگ های سیستم گوارش گشاد تر شده تا هورمون ها و .... به سیستم گوارشی برسونه
    برای همین خون به نسبت قبل غذا خوردن به اندام های دیگه کمتر میرسه
    و به همین دو دلیل(فعالیت عصبی و کاهش خونرسانی به اندام های دیگه) شما پنچر میشید (البته نه فقط ناهار ها هر موقع غذا بخورید بی حال تر میشید)
    خب حالا که شما میخواید انرژی داشته باشید و ظهرا نخوابید (البته میدونید که خواب ظهر تاثیرات منفی اش بیشتر از مثبت هاش هستش)
    باید ناهار رو حذف کنید یا غذایی بخورید که سبک هستش و از مواد ساده تشکیل شده
    خب حالا که ناهار رو حذف کردید بجاش باید مواد غذایی مورد نیاز رو از طریق صبحانه و شام به خودتون برسونید
    که باید تشریف ببرید پیش متخصص تغذیه و بهش بگید که میخواید دو وعده غذا بخورید و براتون رژیم مخصصوص بچینه
    خب حالا فواید اینکار چیه؟
    1_شادابی
    2_افزایش خلاقیت
    3_سلامتی مغز
    4_سلامتی بدن
    5_افزایش حافظه
    6_تنظیم خواب
    7_کاهش ریسک الزایمر
    8_کاهش کلسترول منفی (تضمین سلامت عروق)
    9_افزایش ترشح هورمون رشد
    (ماشالله که در تلوزیون ما از فواید روزه خیلی گفتند)
    خب یکم تاثیراتش به مغز رو وا کنیم بار علمی مطلب بره بالا
    به طور کلی افزایش فاصله ی بین وعده ی غذایی باعث ترشح پروتیینی به اسم bndf میشه این پروتیین کارش نورون زایی در مغز (بیشتر در قسمت هیپوکامپ که کارای حافظه رو انجام میده )هستش
    یکی از دلایل خلاقیت . هوش . حافظه و توان یادگیری در بچه ها این پروتیین هستش (ورزش های استقامتی و یکسری ویتامین ها هم این پروتیین رو در مغز زیاد میکنند)
    و این افزایش فاصله باعث یک کار دیگه هم میشه
    افزایش عملکرد سیستم سرتونژیک مغز که باعث شادابی میشود البته زیاد به خودتون گرسنگی ندید چون همین سرتونین میتونه باعث خشم بشه

توصیه:
    ضرورت دارد که بین دو وعده غذایی از میوه جات و آب و حتی سبزیجات استفاده کنید (به خودتون سخت نگیرید و اب کافی به بدنتون برسونید فقط ناهار رو حذف کنید )
    حتما از غذا های دارای فیبر در دو وعده ی غذایی استفاده کنید برای تنظیم عملکرد لوله ی گوارش
    حتما برای این رژیم پیش متخصص تغذیه برید تا بدنتون از لحاظ مواد غذایی و ضروری کم نیاره و بهش برسونید (به طبع باید غذا های غنی تری مصرف کنید)
    منظورم از روزه. روزه ی اسلامی نیست که از اذان صبح تا اذان مغرب باشه منظورم حذف ناهار هستش و در عوض خوردن سریع تر شام (بهتره شام 4 ساعت قبل خواب خورده بشه چون اگه شام بخورید و بخوابید احتمال چاقی زیاد هستش)
    این رژیم .رژیم لاغری نیست اگر متناسب با وزن و سن تان مواد غذایی روزانه رو دریافت کنید (حتما باید سراغ متخصص تغذیه برید)

هر اعمالی بر مغز تاثیر بگذارد بر روان ما تاثیر گذاشته
    هر سوالی داشتید بپرسید
    شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط Mr.jason : 01-06-2021 در ساعت 19:31
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

8. 47 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

ali_ichi آواتار ها
    7,765 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 41 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر خدمت استاد amino عزیز و دوستان گل

من به استاد پیشنهاد دادم که هر ماه که وبینار داریم یه سری مباحث روانشناسی مشخص رو قبلش با دوستان در تاپیکی بحث کنیم و اطلاعات شییر بشن بعدش استاد در وبینار برامون جمع بندی کنن که احساس میکنم مشکلات سوالات و خیلی چیزامون به راحتی رفع میشه و اطلاعات مفید دریافت میکنیم و استاد فرمودند که این تاپیک برای اینکار هست و دوستانی که موافق هستند بیاید مشارکت کنیم و مطالب اشتراک بزاریم و هر ماه در موردش صحبت کنیم و اخر استاد کمک کنن و هرکسی راجع به مسئله ای اطلاعات داره یا سوالی داره مطرح کنه اینجا و بیایم مشارکت کنیم و مباحث مهم روانشناسی رو به راحتی یاد بگیریم حتی میتونیم یه مبحثی بگیم و در موردش بریم مطالعه کنیم و مطالعاتمونو به صورت خلاصه وار اینجا اشتراک بگذاریم و اشتباهات یا ایرادات رو استاد تکمیل کنند .

ممنون از دوستانی که مشارکت میکنن و اگر موافقید بعد این پست یک مبحثی رو بگین تا در موردش بحث شه اگر هم مخالف بودید که این مطلب رو نادیده بگیرید با تشکر از همه موفق و پیروز باشید

علی
    You Only Live Once , But If You Do It Right , Once Is ENOUGH

10. 43 کاربر برای این پست سودمند از ali_ichi عزیز تشکر کرده اند:

mahyarfj2 آواتار ها
    15,303 بار در 729 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ichi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر خدمت استاد amino عزیز و دوستان گل

من به استاد پیشنهاد دادم که هر ماه که وبینار داریم یه سری مباحث روانشناسی مشخص رو قبلش با دوستان در تاپیکی بحث کنیم و اطلاعات شییر بشن بعدش استاد در وبینار برامون جمع بندی کنن که احساس میکنم مشکلات سوالات و خیلی چیزامون به راحتی رفع میشه و اطلاعات مفید دریافت میکنیم و استاد فرمودند که این تاپیک برای اینکار هست و دوستانی که موافق هستند بیاید مشارکت کنیم و مطالب اشتراک بزاریم و هر ماه در موردش صحبت کنیم و اخر استاد کمک کنن و هرکسی راجع به مسئله ای اطلاعات داره یا سوالی داره مطرح کنه اینجا و بیایم مشارکت کنیم و مباحث مهم روانشناسی رو به راحتی یاد بگیریم حتی میتونیم یه مبحثی بگیم و در موردش بریم مطالعه کنیم و مطالعاتمونو به صورت خلاصه وار اینجا اشتراک بگذاریم و اشتباهات یا ایرادات رو استاد تکمیل کنند .

ممنون از دوستانی که مشارکت میکنن و اگر موافقید بعد این پست یک مبحثی رو بگین تا در موردش بحث شه اگر هم مخالف بودید که این مطلب رو نادیده بگیرید با تشکر از همه موفق و پیروز باشید

علی
    سلام میتونیم از موارد ابتدایی شروع کنیم و چند حس قالب در این حرفه مثل حرص و طمع, ترس , نامیدی و ... مثلا میتونه موضوع مورد بحث ترس باشه این هفته

12. 39 کاربر برای این پست سودمند از mahyarfj2 عزیز تشکر کرده اند:

ali_ichi آواتار ها
    7,765 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 41 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarfj2 نمایش پست ها
    سلام میتونیم از موارد ابتدایی شروع کنیم و چند حس قالب در این حرفه مثل حرص و طمع, ترس , نامیدی و ... مثلا میتونه موضوع مورد بحث ترس باشه این هفته
    سلام وقت بخیر

بله هیچ قالب و محدودیتی نداریم هر جور که دوستا داریم هست فقط یه یا چند موضوع مشخص باشه که بعد بحث و بررسی استاد در وبینار هر ماه اون موضوع اگر تکمیل نبود تکمیل کنند یا برامون جمع بندی کنن البته استاد با این مباحث روانشناسی برامون واقعا لطف میکنن

و شما که ترس رو بیان میکنید اگر مطلی یا کتابی راجع بهش خوندید و مطالعه کردید لطفا ارائه بدید اگر هم اطلاعاتی ندارید بفرمایید که دوستان هم بیان مشارکت کنند

ترس یک موضوع خیلی خوبیه من خودم شخصا خیلی درگیر بودم باهاش

ما انواع ترس هارو داریم ترس از ارتفاع ، ترس از تاریکی ، ترس از ترید ضرر ده و ... این ترس ها یه راه سخت دااره من که پیشنهاد نمیکنم بریم و مستقیم بدون هیچ فکری داخل ترسمون بشیم مثلا از تاریکی میترسیم بریم 10 روز در جنگل تنها بمونیم کلا ترس تاریکی رو از وجودمون حذف میکنه و میفهمیم که یه چیز کاملا پوچ و بیهوده بوده البته تا وقتی حس نکنیم که پوچ هست از بین نمره یه راهی هم هست من باز تستش کردم با EfT میتونیم ترسمون رو مورد بررسی قرار بدیم و ببینیم چی هست از کجا اومده و انرژی در گیر شده رو از وجودمون رها کنیم و بعد بریم داخل ترس که این بار راحتتر میشه در مثال جنگل رفت و تنها موند یه راه هم مدیتیشن کردن هست که شما میاید راجع به اون مسئله مدیتیشن میکنین برای این که بدونین این ترس از کجا اومده در 70 درصد مواقع در حالت مدیتیشن و سکوت ذهن میبینین که اون ترس کلا بیهوده هست و میتونین از خودتون بپرسین چرا میترسم که ذهن شروع میکنه میگه چون ...... و ما دلیلش رو میفهمیم میتونیم راه هاشو بگردیم و به راحتی ازش خلاص شیم کتابی راجع بع این موضوع بخوام معرفی کنم یکیش که استاندارد طلایی eft نوشته گری گریک ، وکتاب تجسم خلاق نوشته شاگتی گواین کتاب های مفید برای این موضوع هستند در کل ترس یک چیز پوچ هست و وقتی از بین بروت خندتون میگیره از این میترسیدم من و یک توصیه وقتی شما چنتا ترس دارید یک ترس مهم رو از بین میبرید و متوجه میشید که یک چیز کاملا پوچ و بیهوده بوده دیگه میگین بریم سراغ ترسامون با اشتیاق همه رو از بین میبرین انشاالله

در دنیای که الله تنها حاکمش هست ترس هیچی نیست انشاالله بتونم من به این جمله باور قلبی و ایمان کامل داشته باشم

راجع به ترس های روانشناسی ترید که مربوط به بازار هست اطلاعات کمی دارم فقط از جناب مارک داگلاس چنتا فایل دیدم و زیاد اطلاعات ندارم اگر دوستان اطلاعاتی ، دانشی دارند مطرح کنن ممنون میشیم

با تشکر علی
    You Only Live Once , But If You Do It Right , Once Is ENOUGH

14. 41 کاربر برای این پست سودمند از ali_ichi عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    یکسری انیمیشن فان درمورد روانشناسی هست من اینجا قرار میدم فکر کنم تو این تاپیک بهتر بکار میاد.
    #زنگ_تفریح
    #EPISODE_1

فکر کنم کم کم داریم به مرحله ترید نزدیک میشیم!!!
    این یک سری ویدئو های فان هست من سعی میکنم بعضی روزها ازش بذارم..
    خیلی جالبه حتما ببنید

https://s17.picofile.com/file/842283...1_137.mp4.html
    .......WINTER IS COMING
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

16. 46 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

Cool

#Stop_loss_hunter
    #EPISODE_2
    این یک سری ویدئو های فان هست من سعی میکنم بعضی روزها ازش بذارم..
    خیلی جالبه حتما ببنید

https://s16.picofile.com/file/842307...2_136.mp4.html
    ویرایش توسط yashar_saheb : 01-28-2021 در ساعت 15:08
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

18. 39 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

1,934 بار در 173 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    باسلام خدمت دوستان گرامی
    کسی از دوستان تا حالا سابقه استفاده از فایل های سابلیمینال که روی ضمیر ناخودآگاه مغز فعالیت میکند را دارد؟
    ممنون میشم نظرتون بگین
    از این که سوالم مربوط به این تاپیک نیست عذرخواهی میکنم

20. 29 کاربر برای این پست سودمند از alimasomi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع