صفحه 225 از 556 نخستنخست ... 125175215223224225226227235275325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,241 به 2,250 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام هامون جان وقت بخیر

خواهش میکنم امیدوارم که این مقالات برای دوستانم کارآمد باشه
    موفق باشید
    سلام و وقت بخیر محمد جان
    امیدوارم عالی باشید
    تشکر میکنم بابت مقاله های فوق العادت ، قطعا برای هممون مفید هست و کارآمد ، عکس زیر بخشهایی از جملات کلیدی مقالات شماست روی تخته من
    پس با اشتیاق ادامه بده دوست من
    20220918_114642.png
    بهترینهارو آرزو دارم برا همممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    همه ما در این انجمن اقای امین دهقان رو فردی دانا و تریدر فوق العاده و در کل الگو میدونیم.من صحبت های خودم با استاد در وبینارهارو ظبط میکنم و در طول ماه بار ها و بارها گوش میکنم.هم انگیزه میده بهم هم حس خوبی میگیرم و هم یادم میمونه چیکار باید بکنم.
    کار خوبیه فقط خواستم به شما دوستان عزیز هم بگم که این کار رو انجام بدید.
    (رادیوتیوب داشته باشم که روزی 3 بار گوش میکنمش)
    in all chaos there is calculation

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    مبحثی ذهنم رو چندوقته که مشغول کرده.زمانی که انسان به بی نیازی مالی میرسه چیزی رو تجربه میکنه که ادم های کمی در تاریخ بهش دست پیدا کردند.مفهوم های انسانی مثل عشق-پول-سلامتی-زمان و مکان-گرسنگی-فقر و خیلی چیزهای دیگه برای انسان در اون وضعیت مفهوم متفاوتی داره.حال ما نزدیک ترین کسی که بهمون هست استاد امینو @amino هست و ایشون هم انسان خوب و دانایی هستند و هم انسان موفقی از نظر مالی ولی شبیه به بقیه افراد پولدار نیستند.سوالی که برام پیش اومده اینه که اگر ما به اون بی نیازی برسیم به نظرتون درگیر لذت های ناشی از پول میشیم و یا میتونیم تناسب درستی بین پول و زندگی داشته باشیم؟
    استاد در وبینار دیروز گفتند که در یکی از فایل های فراکتالی گفتند که بعد از رسیدن به پول درگیر چه چیزهایی شدند و 3 برخورد ایشون رو نجات داده.ممنون میشم اگر اطلاع دارید ایشون کجا و در چه فایلی این صحبت رو کردند بگید بهم چون خیلی برام مهم هست این مطلب.
    ارزوی موفقیت برای همه دوستان

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

398 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان ممنون بابت اینکه هستید و یه راهنمایی میخام از همتون .حدود دو سال هست که دارم تمرین میکنم و الان به نظر خودم تحلیل های خوبی میزنم .حساب دمو 500 دلاری رو با مدیریت سرمایه 3 درصد و با حجم های واقعی رسوندم به 1500 دلار.چند تا اکانت ریل کال شده و همش و همش به خاطر مسایل روانشناسی بوده (مثلا با یک پوزیشن کال شدن ، با وجود مدیریت سرمایه ، اشتباهم این بود که به طور مرتب وقتی پوزیشن میرفت تو ضرر حجم اضافه میکردم، فکر میکردم منم امینو هستم )که خداروشکر تا الان تونستم حلشون کنم.اکانت 100 دلاری ریل رو به طور متوسط در هر پوزیشن 15pip گرفتم، درسته اکانت رشد انچنانی نکرد به خاطر حجم های یک صدم اما به نظرم 15pip متوسط خوبه در هرپوزیشن.
    حالا یه راهنمایی میخام من میخام با 1500 دلار ریل رو شروع کنم .مقداری پول لازم دارم در هرماه چون حقوق کارمندی کفاف زندگی رو نمیده البته نیاز شدید ندارم که روی روانشناسیم تاثیر بزاره ولی خب لازم دارم. به خودم گفتم چند ماه اول با 1500 دلار روزی 15 الی 20 دلار دربیارم فعلا خوبه یعنی هر روز 20 دلار بگیرم لپ تاپ رو ببندم و اخر ماه برداشت کنم. یا باید حتما اینکه روزی 3 درصد افزایش بالانس بدم؟؟ کدومش به نظرتون بهتره؟؟ اگه روزی 20 دلار بگیرم تا چند وقت اینجوری انجام بدم؟؟؟

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohsen3368 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3368 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون بابت اینکه هستید و یه راهنمایی میخام از همتون .حدود دو سال هست که دارم تمرین میکنم و الان به نظر خودم تحلیل های خوبی میزنم .حساب دمو 500 دلاری رو با مدیریت سرمایه 3 درصد و با حجم های واقعی رسوندم به 1500 دلار.چند تا اکانت ریل کال شده و همش و همش به خاطر مسایل روانشناسی بوده (مثلا با یک پوزیشن کال شدن ، با وجود مدیریت سرمایه ، اشتباهم این بود که به طور مرتب وقتی پوزیشن میرفت تو ضرر حجم اضافه میکردم، فکر میکردم منم امینو هستم )که خداروشکر تا الان تونستم حلشون کنم.اکانت 100 دلاری ریل رو به طور متوسط در هر پوزیشن 15pip گرفتم، درسته اکانت رشد انچنانی نکرد به خاطر حجم های یک صدم اما به نظرم 15pip متوسط خوبه در هرپوزیشن.
    حالا یه راهنمایی میخام من میخام با 1500 دلار ریل رو شروع کنم .مقداری پول لازم دارم در هرماه چون حقوق کارمندی کفاف زندگی رو نمیده البته نیاز شدید ندارم که روی روانشناسیم تاثیر بزاره ولی خب لازم دارم. به خودم گفتم چند ماه اول با 1500 دلار روزی 15 الی 20 دلار دربیارم فعلا خوبه یعنی هر روز 20 دلار بگیرم لپ تاپ رو ببندم و اخر ماه برداشت کنم. یا باید حتما اینکه روزی 3 درصد افزایش بالانس بدم؟؟ کدومش به نظرتون بهتره؟؟ اگه روزی 20 دلار بگیرم تا چند وقت اینجوری انجام بدم؟؟؟
    سلام دوست عزیز چیزی که خودم تجربه کردم رو در اختیارتون میزارم امید وارم بکارتون بیاد من هم حساب خراب کردم و همون داستان اشنایی همیشگی ولی یه بزرگی (دیاکودلبران عزیز ) یه راهنمایی کرد که خیلی بدرد من خورد اونم این بودش که روی اون نقاط بازار که کاملا چشم و ذهنت بهشون عادت کرده ترید کن و اصلان حساب کتاب این که چقد میخایی بدست بیاری یا از دست بدی رو نکن(منظور این نیست که مدیریت سرمایه نداشته باش)در نهایت میایی میبینی حساب از اونی که انتظارش داشتی بیشتر رشد کرده خب من انجامش دادم و فهمیدم اصن من ضمن اینکه اون پنجره سود و ضررور نباید باز نگه دارم نباید کلا سیستمم روشنم باشه چون فکرم میره براینکه چند دلار شد چقد نشد حالا شما هم میتونید اینو تمرین کنید که از روی اینکه روزی هفته ای چند دلار بدست بیارید دیدگاهتون رو تغیر بدین که ایا روزی یا هفته ای چند منطقه ورود و خروج میتونید داشته باشید با رعایت مدیریت سرمایبه خودتون میبینید که بیشتر از اون ده دلار بیست دلاره در میارید
    موفق باشید و شاد

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

ZARA80 آواتار ها
    549 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان شبتون بخیر
    الان ک دارم اینو مینویسم حال خوبی ندارم و خیلی کسلم، حس میکنم از من تریدر در نمیاد، اونقدر بی حوصلم ک دلم نمیخواد تمربن کنم
    نمیدونم چیکار کنم
    در خود بطلب!! هرآنچه خواهی که "تویی" ...(:

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از ZARA80 عزیز تشکر کرده اند:

ZARA80 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

وقت بخیر دوست عزیز

انسان ذاتا هدفجوست .. هدف شما از بودن توی آکادمی و تریدر شدن چیه ؟ خب یکی از اونها کسب درآمد هست

ولی از نظر من یکی از کوچیکترین بخش های اون درآمد هست و قشنگ ترین بخش اون اینه که یه آیینه میگیره جلومون و میگه این تویی

این جملات رو شما نمیگید مارکت میگه / یا قبول میکنید و تغییر میکنید و یا قبول نمیکنید و تحت فشار قرار میگیرید

خیلی از دوستان اون تمرین اولیه و وبینار روانشناسی اولیه رو فراموش میکنن ولی خب اون 90% راهتونه استاد هم میگن همیشه : من مطالب مهمم اون اوایل دوره اس یا همون فایلهای اولیه اس در ادامه اش زیاد چیزی نیست

برگردید ... برگردید و اون وبینار رو ببینید چون باید یه انسان جدید خلق کنید (من خودم شخصی هستم که فکر میکردم فقط سیستم مهمه و روانشناسی رو میگفتم چیه دیگه آدم سیستم خوبی داشه باشه دیگه همه چی اوکیه و خب حدودا 6-7 ماهی روی روانشناسی کار کردم دیدم نه 100% روانشناسی و مدیریت سرمایه اس ...سیستم کلا اون سوییچ ماشینه بقیه ماشین اون روانشناسی و مدیریت سرمایه اس)

مطالب این تاپیک رو از ابتدا روزانه 5 الی 10 صفحه بخونید
    اگر کتاب نمیخونید شروع کنید به خوندن
    اگر ضرر کردن رو دوست ندارید سعی کنید دوستش داشته باشید چون یک فرایند هست

در کل : ما حس نمیکنیم چون اصلا تریدر احساسی جاش اینجا نیست (احساسات هستند ولی تاثیر چندانی ندارند چون انسان منطقی ای میشید)
    حس میکنید ازتون تریدر در نمیاد : حالا شما 5 دور فایلهارو ببینید و یکم سرعتتونو کم کنید چون چند وقت پیش چنتا از تمرینات رو در تاپیک تمرینات گذاشتید و مشکل عمده تون در های و لو و روندها بود و داشتید خطوط روند تمرین میکردید و بهتون پیشنهاد دادم مدتی رو روی های و لو و روند کار کنید (اصلا روزانه باید تمرین کنید و هرروز باشه )

انسان ذاتا به سریع بودن علاقه داره و خب این توی این مارکت جواب نمیده در طولانی مدت : یه پست گذاشتم هفته پیش در مورد رفتارهای کوچیک اما پیوسته و منظم در طولانی مدت چیکارها که میکنند مثالش هم فیلم های سینمایی بود

گفتم که خیلی از فیلم ها در 2 ساعت تموم میشن ..از زمانی که قهرمان داستان در فقر و نداری شروع میکنه و در 2 ساعت تبدیل به مولتی میلیونر میشه و خب اسمش همراهشه فیلم ولی همین کمپانی 5 سال و روزانه 2 ساعت بیاد همین فیلم رو از تک تک مراحل این بنده خدا بزاره شاید توی کل بیننده ها یه نفرم نباشه نگاه کنه چون مردم به سریع بودن علاقه دارند

سریع دوره رو تموم کنم یه پولی بدست بیارم شغلمو ول کنم
    سریع پولدار شم
    سریع لاغر شم
    سریع یه سیستم 100% بسازم فول مارجین بزنم ( که اینطور )
    سریع ....

نمیشه

موفق باشید
    خیلی حرفاتون قشنگ بود و ارومم کرد، ممنونم ازتون، حتما گوش میدم و عمل میکنم

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از ZARA80 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام تارخ جان

از نظر من بی نیازی مالی بدون داشتن هدف هیچ فایده ای نداره مثال های زیادی وجود داره مثل رابین ویلیامز و ... / فکر کنم چند ماه پیش هم این سوال توی تاپیک مطرح شد بهتره طرف مقابل بیاد روی کاغذ و با خودش خلوت کنه

بی نیازی مالی شدم که چی ..اونوقت دیگه شروع میکنید صحبت کردن با خودتون تا به یه جوابی برسید (چه بهتر جواب ها کوتاه یا دو گزینه ای باشه)

به نظر من بی نیازی مالی بدون داشتن اهداف مالی و گسترش اونا و مدیریت اونا کار بی فایده ایه / مثل برنده شدن توی لاتاری اینجا هم باید بستر روانیش ایجاد بشه تا استفاده شه ازش

اگر قرار بر اینه که بی نیازی مالی هزینه شمارو فقط افزایش بده خب به نظر من هیچ فرقی نکرده .. به جای اینکه امشب نیمرو بخورید استیک با روکش طلا خوردید تنها تفاوتشم اینه هزینه اون بیشتر از اینه
    یا هرچیز دیگه ای میتونه باشه
    همه چیز توی این دنیا فانی هست به نظر من انسان بهتره که به پرورش چیزی که ارزش معنوی و روحانی اون بیشتر هست بپردازه به حقیقت زندگی میپردازه

من خودم رو مثال بالاخره ای یه سوال و تاپیک عمومی هست و جواب ها متفاوت : رسیدن به آرامش زندگی و آرامش فکری و تمام کارهایی که انجام میدیم در جهت قوانین طبیعت باشه و همچنین رفتار و سخنان افرادی رو فقط باور کنیم که در جهت قوانین طبیعت هستند(یکیشون مثلا امین دهقان ) به همین دلیل هست من زیاد بحث نمیکنم و فقط به مباحث و صحبت های ایشون گوش میکنم
    یکی دیگه از این افراد که بتونم بهتون معرفی کنم مارکوس اورلیوس هست (امپراتور روم باستان) اگر بتونید کتابهاشونو تهیه کنید فوق العادست (تفکرات و تاملات)
    این جمله از کتاب تاملات هست ( صفحه 25 / بند 14) : اگر قرار باشد سه هزار یا سی هزار سال زندگی کنی . به یاد داشته باش که تنها زندگی ای که انسان می تواند از دست بدهد همان زندگی ای هست که در لحظه اکنون دارد و به یاد داشته باش انسان نمی تواند به غیر از زندگی ای که از دست می دهد زندگی دیگه ای داشته باشد
    خب این یعنی چی ؟
    یعنی شما میگید من برسم به اون بی نیازی مالی فلان کار رو میکنم و... / مگه بازی فراوانی رو انجام نمیدید ؟ برای ذهن انسان کاری نداره تصویر ذهنی ساختن ااز چیزی ..با تصویر ذهنی روزهای بازی فراوانی چه حسی داشتید ؟ چه حسی با بی نیازی مالی داشتید ..جوابتون اونجاست

مهم ترین چیزی که الان دارید همین الانتونه حس الانتون
    به نظر من بی نیازی مالی فقط 3 کلمه اس ولی برای رسیدن بهش باید اون رو به هدف های کوچیک تبدیل کرد تا هم قبول کردن ذهن راحت باشه و هم بشه واقعا انجامش داد .

..مثلا ما نمیگیم میخوام یه دیوار بسازم و کسی این تصویر از ذهنش عبور نمیکنه که بریم یه دیوار آماده بخریم بزاریم بشه دیوار... آجر به آجر دیوار میاد بالا

بی نیازی مالی هم همینطور و هر هدفی همینطور ..رفتار های کوچیک برای هدفی بزرگ که حالا اینجا شده بی نیازی مالی

یا مثل رژیم گرفتن ..کسی نمیگه یدفعه یه فرجی شه یا قرصی باشه لاغر شم(یه مدت توی این شبکه ها یه قرصی تبلیغ میکرد گارسینیا کامبوجیا بنده خدا دکتر آز فکر کنم یبار از دهنش پرید دیگه دوستان از خدا خواستن هنوز که هنوزه داره تبلیغ میشه :d)

شما باید کم کم آجر به آجر بهش برسی
    ولی به نظر من بی نیازی مالی که فقط هزینه هامو بیشتر کنه فایده چندانی نداره جز لذتی گذرا ..اگر به معنویات من و پرورش روح و آرامش من کمک کنه قطعا کارساز خواهد بود چون هر انسانی به دور از هرچیر دوست داره که به عنوانی جزیی از این کل بزرگ کارآمد باشه و به قول معروف به یه دردی بخوره رفتارهاش

موفق باشید
    سلام memo عزیز خیلیم عالی.نظرت از نقطه دیدگاهی هست که من اصلا تاحالا بهش فکر نکرده بودم و جذاب بود برام.دمت گرم و ارزوی بهترین ها

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazarei نمایش پست ها
    سلام دوستان شبتون بخیر
    الان ک دارم اینو مینویسم حال خوبی ندارم و خیلی کسلم، حس میکنم از من تریدر در نمیاد، اونقدر بی حوصلم ک دلم نمیخواد تمربن کنم
    نمیدونم چیکار کنم
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    حس و فکر و گفتگو با خودتون رو درست کنید تا همه شرایط بیرون درست بشه
    مسیر سخته
    لطفا این فایلهارو گوش بدید و نگاه کنید ، مخصوصا اولین فایل رو
    دوستانی که پستهای قبلی رو خوندن قبلا در پستهای قبلی این فایلهارو گذاشتم
    https://s23.picofile.com/d/844812037...8%AA%D9%85.mp3

https://s25.picofile.com/d/845249023...9%86%D8%AE.mp4
    https://s22.picofile.com/d/844962680...B%8C%D8%B1.mkv
    https://s24.picofile.com/d/845223501...%D8%AF_bmi.mp4
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

ZARA80 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    حس و فکر و گفتگو با خودتون رو درست کنید تا همه شرایط بیرون درست بشه
    مسیر سخته
    لطفا این فایلهارو گوش بدید و نگاه کنید ، مخصوصا اولین فایل رو
    دوستانی که پستهای قبلی رو خوندن قبلا در پستهای قبلی این فایلهارو گذاشتم
    https://s23.picofile.com/d/844812037...8%AA%D9%85.mp3

https://s25.picofile.com/d/845249023...9%86%D8%AE.mp4
    https://s22.picofile.com/d/844962680...B%8C%D8%B1.mkv
    https://s24.picofile.com/d/845223501...%D8%AF_bmi.mp4
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    خیلی خیلی خیلی ممنونم بابت فیلم ها، واقعا بسیار ارزشمند بود و خوشحال شدم، مرسی♥

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از ZARA80 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 35 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 35 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع