صفحه 221 از 551 نخستنخست ... 121171211219220221222223231271321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,201 به 2,210 از 5509

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Hosseinabbasi آواتار ها
    1,614 بار در 301 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 68 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.s نمایش پست ها
    "فایل ۵۱ که غول خفنیه " "چرا حس گناه اخه به عنووان یک اصلاح مسیر بهش نگاه کن و اصلن حس بد نباید داشته باشی فک کن تا ۵۰ درصد روند صعودیت اصلاح دادی و حالا باز می خوای ادامه روند رو بدی خیلی شارپ بری شارپ هم بر می گردی"
    "چون من خودم سابقه ۱۸ ساعت تمرین داشتم"
    این جمله ها خیلی دلگرم کننده بود. یاد شعر و تصنیف زیبای جناب شجریان و مشکاتیان بزرگ افتادم : همراه شو عزیز، ،تنها نمان به درد، کاین درد مشترک هرگز جدا جدا، درمان نمی*شود .
    ممنونم از راهنمایی خوبتون.
    خواهش می کنم
    ی سر برید تایپک ترید تموم دوستانی ک استیتمنت گذاشتن یا حتی خیلی از بچه هایی ک استیت منت نذاشتن تموم این درد و رنج و سختی ها رو کشیدن برای چند سال بصورت مداوم پس کم نیارید و فقط keep going on
    پست های ممو جان هم فوق العاده بودن خوندمشون تازه حتمن اونا رو چند بار بخونید
    هدف زدن ترید هاییست که با دیدن انها لذت ببریم و هنگام ترید ارامش خاطر داشته باشیم.

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinabbasi عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,842 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    چند جمله بی نظیر از چرچیل

مهم ترین کار ما این نیست که ببینیم در دوردست های مبهم و ناپیدا چه چیزهایی وجود دارد.

کار ما این است که به آنچه آشکارا در پیش رو داریم، بپردازیم.

موفقیت، توانایی رفتن از شکستی به شکست دیگر بدون از دست دادن شور و حرارت است.

شجاعت را به حق در صدر صفات برجسته انسان دانسته اند زیرا این صفت تکیه گاه صفت های دیگر است.

انسان به اندازه مشکلاتی که باعث پریشانی اش بشود، بزرگ می شود.

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinabbasi آواتار ها
    1,614 بار در 301 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 68 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    هیچ راه میانبری برای مهارت بجز یادگیری اصول اولیه صحیح و سپس تمرین مکرر روزانه وجود ندارد.اگر به دنبال موفقیت و مهارت هستید باید بهای آن را بپردازید.
    به این پیانیست حرفه ای به نام خانم یویا یانگ نگاه کنید.
    چنان قطعه flight of the bumble bee را می*نوازد انگار با این مهارت متولد شده است.
    همه فقط مهارت این لحظه نواختن زیبای پیانو را میبینند ولی کسی نمی*بیند که چه زمان و انرژی بابت این مهارت هزینه شده است.

چه روزهای خسته کننده ای که بجای تفریح، بازیگوشی ، دیدن فیلم و سریال یا وقت گذرانی با دوستان تنها صرف ایجاد این مهارت شده است .

برای پیشرفت* و مهارت باید فداکاری کرد و بهای آن را با گذاشتن وقت و انرژی و*صرفه نظر کردن از لذتهای لحظه ای پرداخت.

در هر مهارتی نتیجه بعد از تلاشهای طولانی خسته کننده و حوصله سر بر بدست میآید.*چیزی که برای همه خوش آیند نیست و طرفداران زیادی ندارد.
    اکثریت بدنبال راه میانبری برای بدست آوردن هر چه سریعتر نتیجه میگردند و*اینجاست که وارد تله های قرارداده شده در مسیر که غالبا مختوم به شکست هستند میشوند.

دستاورد های زندگی نتیجه انتخاب های ما هستند.
    انتخاب شما چیست؟
    هدف زدن ترید هاییست که با دیدن انها لذت ببریم و هنگام ترید ارامش خاطر داشته باشیم.

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinabbasi عزیز تشکر کرده اند:

2,397 بار در 628 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیز

خیلی هم عالی / فکر کنم این تاپیک رو مطالعه نمیکنید من جگر خودمو خون میکنم روزانه و از اینور و اونور مقاله و اینجور چیزا جمع میکنم

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post315356

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post314620

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post312980

موفق باشید/ اگر موردی کم و زیاد شد یا اینکه کاربردی نبود براتون اطلاع بدید

سلام مجدد. دوست عزیز من خیلی علاقه مند شدم به مطالعه کتاب Do LESS
    میدونید چطوری میتونم تهیه اش کنم ؟ ترجیحا نسخه فیزیکی
    با یکی از عزبزان که انگلیس هستن صحبت کردم.گفتند میتونن برام بفرستن. منتها خب اگه ایران امکان خرید باشه که از هر لحاظ بهتره. منتها من توی سرچ چیزی دستگیرم نشد.

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,148 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.s نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    دوستان من یه مشکلی اخیرا برام پیش اونده که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من تقریبا از سال 86 که وارد دانشگاه شدم تا سال 1400 که درگیر کار بودم، ماکسیمم تایمی که در منزل بودم 10 ساعت بود ( با احتساب خواب شبانه ! ) و با اینکه به شدت از لحاظ فیزیکی همیشه خسته بودم اما از اینکه بیرون از منزل خیلی پرانرژی ظاهر میشدم ، حال روحیم به مراتب بهتر بود. تا اینکه این اواخر دیدم درآمدم هیچ تناسبی با میزان تلاش و تجربه و تخصصم نداره. کم کم تصمیم گرفتم از بدنه کار وابسته به سیستم های دولتی و غیردولتی بیرون بیام و با توجه به تخصص و تحصیلاتم به طور مستقل و شخصی پروژه بردارم و در منزل کار کنم. این تصمسم برای من چند تا نکته مثبت . یک نکته منفی داشت. هم از لحاظ اعتماد به نفس ، عزت نفس و همچنین درآمد رشد داشتم هم در کنارش تونستم به علاقه بی نهایت خودم مشغول بشم (بازار های مالی و پرایس اکشن )
    حالا با توجه به تغییر سبک زندگی حدودا 15 ساله خودم ، ساعت کاریم بیشتر از قبل هم شده.( حدود 11 تا 12 ساعت در روز)
    منتها بعد از دو تا 3 هفته ، بدنم به معنای واقعی کلمه خاموش میشه!
    برای مثال من الان در حال تمرین عجیب غریب فایل 51 هستم. انقدر فشار بهم وارد شد که داخل چشمم یه غده عجیبی دراومد و به توصیه دکتر رفتم اتاق عمل و پشت بندش داخل بیمارستان کرونا هم گرفتم!!
    و الان حدود 10 روزه از تمرین دور شدم و حس گناه شدیدی بهم وارد شده. اونقدری که جرئت باز کردن متاتریدر رو هم ندارم
    شما چه راه حلی برای من توصیه میکنید؟
    3 هفته کار فشرده و یک هفته تعطیلی کلی ( روحی و جسمی )
    یا نمرین پیوسته اما با ساعت کاری کم. مثلا 6 ساعت
    این رو هم اضافه کنم که من اگر کمتر از 8 ساعت در روز کار کنم شدیدا اثر منفی روی اعتماد به نفسم میزاره و باز می افتم روی دور باطل.
    از عزیزانی که نونستن به یک برنامه مدون و منظم و پربازده برسن ممنون میشم راهنماییم کنن.

سلام بر الناز عزیزم
    امیدوارم هر چه زودتر به سلامتی کامل برگردید خوشحالم که دوست سخت کوشی مثل شما دارم فقط این بار یه ذره بیشتر به فکر خودتون باشین اگه از مامانتون بپرسین متوجه میشید که خود شما مهم هستید بدون کار بدون شغل و بدون هر ایتم که بهش بیشتر از خودتون بها میدین.موفق و شادتر از گذشته باشین
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

2,397 بار در 628 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام بر الناز عزیزم
    امیدوارم هر چه زودتر به سلامتی کامل برگردید خوشحالم که دوست سخت کوشی مثل شما دارم فقط این بار یه ذره بیشتر به فکر خودتون باشین اگه از مامانتون بپرسین متوجه میشید که خود شما مهم هستید بدون کار بدون شغل و بدون هر ایتم که بهش بیشتر از خودتون بها میدین.موفق و شادتر از گذشته باشین
    سلام مهرسای عزیزم.
    یه لحظه که از مادرم گفتید شوک شدم.فکر کردم نکنه آشنا هستیم که انقدر به این موضوع واقف هستید چون از شروع بیماری من ،مادرم روزی بالای ده بار این موضوع رو به من گوشزد میکردن !!!
    خیلی بهم چسبید پیامت عزیز دلم. چشم. تمام تلاشم رو میکنم که به do less به گفته @MEMO عزیز ، پایبند باشم.
    ممنون از محبتت.

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

meysam121292 آواتار ها
    1,661 بار در 161 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    فایل پیوست 382186 سلام دوستان چرا در این عکس خط روند حمایت نشد؟
    سلام سعید جان خب قرار نیس حتما خط روند همیشه حمایت بشه و نشکنه.شما باید ببینی چک لیستت چجوریه.مثلا تو 15 دیدی رسید خط روند بری تایم پایین دایورجنسی یا 123 چیزی طبق سیستمت بگیری.

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از meysam121292 عزیز تشکر کرده اند:

meysam121292 آواتار ها
    1,661 بار در 161 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام فرشاد جان صحبت زیبایی بود

من یه جمله اضافه کنم / بهترین کار نگه داشتن تعادل هست

کی میگه دیدن فیلم و سریال و تفریح کردن بده ؟ خیلی از دوستان فکر میکنند باید همه اینهارو قطع کنند و 24 ساعت فقط تمرین و تلاش باشه و هیچ تفریحی نباشه ..تفریح ..شادی و موسیقی و.. نیاز انسانه و اگر این موارد نباشه قطعا انسان دچار افسردگی میشه

قطعا هر راهی خستگی های خاص خودشو داره (برای دوستان هم سن و سال ما که چند سال پیش کنکور داشتن میتونه درس خوبی باشه)

درد و رنج تمرین کردن برای کسی پوشیده نیست اما باید ساعاتی یا دقایقی از روز رو به خودمون پاداش بدیم و اگر اینکار رو نکنیم بالاخره یجایی خودشو نشون میده

من خودم شخصا مخالف بازی موبایل هستم چون یجور وقت تلف کردنه ولی اگر بازی اموزش باشه موافقم ولی وقتتو تلف نکنه و یچی یاد بگیریم

مسیر سخته ولی میشه با رعایت تعادل مسیر رو قشنگتر کرد

بهترین صحبتی که توی این متن بود همین بود که تکرار اصولی که یاد میگیرید ..تکرار باعث تغییر همه چیز میشه توی کتاب میخوندم و میگفت : داشتن اراده /قسط وام / هیجان و ....(هرچیزی که شما رو برای یک هدفی که دوست دارید اماده میکنه) تا تکرار کنارش نباشه هیچ تغییری نمیبینید

میتونید شوق رژیم گرفتن داشته باشید و یا اینکه هیجان اینو داشته باشید که عروسی برادر/خواهر /دایی و ... نزدیک باشه و رژیم بگیرید اما اگر در کنار این رژیم تکرار همون برنامه غذایی روزانه نباشه هرچقدر هم اراده راسخ ..شوق و هیجان و ... باشه تغییری نمیبینید

من یه مقاله قبلا خوندم و میتونم بگم یکی از بهترین مقالات و تکنیک هایی بود که یاد گرفتم و اونم do less بود که گذاشتمش قبلا

قطعا اگر چند ماه پیش این مقاله رو خونده بودم زمان کمتری رو به حواشی چارت و ... میدادم / هرکس خودش میدونه چه مواردی برای زندگیش ضروری هست به قول استاد خیلیا فکر میکنند باید چند کار رو همزمان انجام بدن ولی این مقاله حرف خوبی میزنه میگه شما اینطور ادمی نباشید ..خودتون بهتر تشخیص میدید چه کاری ضروریه و فقط موارد ضروری رو انجام بدید که توی این مارکت بهش میگن چک لیست (چک لیست با پلن معاملاتی فرق میکنه به قول استاد)

مثلا کل چک لیست من اینه و فقط موارد ضروری توش هست و اضافه کاری نداره ..ES+PA+123+T

توی زندگی هم همینطور ...باید کارهای غیر ضروری رو حذف کنید مثلا چت کردن ساعت 1 نصف واقعا ضروری نیست میشه به فردا موکول کرد

خوردن غذای چرب (ای بابا بازم غذا) هرروز نیاز نیست میشه به هفته ای یک روز کم کرد

ورزش هوازی روزانه بالای دو ساعت واقعا نیازی نیست میشه به روزانه نیم ساعت کاهشش داد

دستاوردهای زندگی نتبیجه انتخاب های ما و انجام دادن کارهای ضروری هستند

من خودم روزانه هم تمرین میکنم / هم چک لیستمو تمرین میکنم و تریدمو میزنم ..هم ورزشمو میکنم (هم هوازی و هم با وزنه) هم کتابمو میخونم / مقالمو میخونم و مطالب و فایلهای روانشناسیمو میبینم ... تفریح میکنم و سریالمو میبینم و هرکاری که نیاز باشه و حس زندگی خوب و حس خوشبختی رو توی ما پرورش میده

شاید یکی بگه نه باید روزانه بالای 14 ساعت تمرین سفت و سخت رو انجام بدی تا موفق بشی ولی از نظر من این نه تنها اشتباهه بلکه فقط باعث افسردگی و ... میشه شما یکدفعه چند هزار کالری رو مصرف کنید قطعا مریض میشید ولی اگر ذره و ذره در طول روز باشه قطعا براتون مفیده ...تمرین هم همینطور

مثلا یکی از دوستان به من گفت نباید برای تریدر شدن موسیقی گوش بدید ولی اتفاقا من گوش دادم و نتایجم بهتر شد / هرکسی میدونه چطوری اعتماد به نفسشو بالا ببره و حالشو خوب کنه من با موسیقی واقعا حالم خوبه و کیف میکنم مثل الانفایل پیوست 383787
    و شاید از نظر یکی دیگه این اشتباه باشه ولی من الان نزدیک 15 ساله اینطوری کیف میکنم و خودمو بهتر میشناسم(کلا از بچگی گنگمون بالا بوده)
    هرچیزی کمش داروست متوسطش غذا و زیادش سم

همه چیز رو در تعادل نگه دارید اگر در تعادل نباشید نظم بهم میخوره ! و مهمترین چیز نگه داشتن تعادله
    موفق باشید
    بسیار عالی تشکر این خیلی طرز نگاه خوبیه ب زندگی.بازم ممنون

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از meysam121292 عزیز تشکر کرده اند:

MhmmdReza آواتار ها
    1,349 بار در 285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 105 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    اغلب همه دوستان فکر میکنند که ثروتمندترین افراد ، افرادی مثل بیل گیتس ( که زن ایشون در کف ایشون رو گرفت و در سقف فروخت ) ایلان ماسک ، وارن بافت و... هستند ولی همون طوری که استاد اشاره کردند این ها عروسک های خیمه شب بازی هستند
    چون افرادی هستند با ثروت های خیلی زیاد که قدرت جابه جایی اقتصاد رو دارند .
    برای همین اجازه ثرومتد شدن رو به هر فردی نمیدن چون اگر قرار بود همه ثروت مند بشند بد میشد ( استاد به فیلمی هم اشاره کردند که اسمی رو ازشون پیدا نکردم و درمورد این بود که اگر ارزو همه به تحقق میرسید چه فاجعه ای شکل میگرفت )
    سلام خدمت همه دوستان و جناب راکفلر عزیز
    من هنوز به صفحه های جلوتر نرسیدم ممکنه دوستان معرفی کرده باشند اما من هم اینجا میگم اسم اون فیلم رو خدمتتون
    اسم فیلم (wonderwoman 1984 (2020 هست
    یه مقاله فوق العاده ای هم درمورد ترس و آگاهی نسبت بهشون و تبدیل اونها به محرک ما برای رسیدن به هدف هم داشتیم که یکی از دوستان در نظرات به سکانسی از یک فیلم اشاره کردن که به زیبایی کل مقاله داخل اون سکانس بود بنظر من
    لینک مقاله
    اسم این فیلم هم (the dark knight rises (2012 هست
    هر دو فیلم از فیلم های کمپانی DC هستش.
    دوستانی که علاقه داشتن میتونن ببینن
    موفق تر باشید.
    یک مُشت ، هزاربار

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از MhmmdReza عزیز تشکر کرده اند:

farhad.sh آواتار ها
    10,990 بار در 863 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام امیدوارم عالی باشید
    یه پی دی اف میزارم از جک د. شواگر نویسنده کتاب جادوگران بازار
    263 آموزه از جادوگران بازار
    https://my.uupload.ir/dl/yoDb4mAD

امیدوارم مفید باشه
    موفق و سلامت باشید

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از farhad.sh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع