صفحه 220 از 554 نخستنخست ... 120170210218219220221222230270320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,191 به 2,200 از 5535

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

rezaazad آواتار ها
    4,965 بار در 1,466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1048 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام محمد جان.
    خیلی عالی بود. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام رضا جان

به عنوان یه دوست / اصلا نباید حرف هیچکدوم از این دو گروه مهم باشه براتون هم کسی که انرژی الکی شارژ میکنه و یا حتی اونی که انرژی طرف مقابل رو خالی میکنه

خود شخص از میزان ریسکی که داره میکنه خبردار هست و میتونه شرایط رو بسنجه

در این مورد نه من و نه کسی دیگه میتونه نظر بده که چقدر شخص وقت و هزینه صرف کرده چون این مارکت در بلند مدت سودده خواهد بود

امروز داشتم کتاب برتری خفیف رو میخوندم مطالبی از این کتاب رو مینویسم :

چرا سینماها و سازندگان کلیپ فقط به ساختن یک کلیپ 30 ثانیه ای با یک موسیقی فوق العاده بسنده میکنند . آن ها حتی اگر وقت کافی را برای نشان دادن نتایج طولانی مدت داشتند هم این کاررا نمیکردند زیرا این کار کسل کننده و ملال آور است

برتری خفیف کسل کننده است(مثل صحبت استاد که میگن روزانه 1تا3 درصد) چرا که اثر هیجانی آنی ندارد

مردم به این دلیل برتری خفیف را استفاده نمیکنند چون در بلند مدت نتایجشو میبینند و رضایت آنی ندارد .. امروز در باشگاه ثبت نام میکنید و بعد از دو هفته خودتونو توی آیینه نگاه میکنید و چیزی مشاهده نمیکنید ! ملال آور است اما فقط 1 سال تحمل کنید

مطمعنا خیلی خوب می شد اگر می توانستید با یک کار مهیج همه شرایط رو ناگهان درست کنید . این اتفاق ممکن است در یک فیلم سینمایی رخ دهد اما این زندگی شماست . چه کاری می توانید کنید؟

مثال پسر کنگفوکار که استاد هم مطرح کردند فیلمشو : کل اتفاقات در 2 ساعت افتاد .. از زمانی که از امریکا به چین مهاجرت کردند تا اینکه در مسابقات برنده شد ! تنها در 2 ساعت !

بیننده میگه چه خوب میشد اگر میشد و... ولی این اتفاقات کم کم در دنیای واقعی باید 4یا5 سال اتفاق بیوفته ..اگر شرکت سازنده همین فیلم فیلمشو 5 سال و هرروز روزی 2 ساعت میزاشت آیا باز بیننده نگاه میکرد ؟ قطعا نه

چرا روزانه تمرین های یا لو نمیکنیم و فقط یبار انجا میدیم اونم اوایل فایلها؟
    چرا روزانه 5 یا 10 مورد چک لیست رو در گذشته تمرین نمیکنیم؟
    چرا روزانه 40یا50 هزار تومان نمیزاریم یجایی که بهش نگاه هم نکنیم ؟ (همین 40 50 تومان بعد از 5 سال تقریبا بالای 50 میلیون میشه ..شاید پولی نباشه توی ایران ولی خب یه پشتوانه کوچیک که هست )
    برتری خفیف انجامش ساده است و انجام ندادنش هم سادست فقط چون نتایج آنی نداره میگیم ولش کن
    برای جلوگیری از حسرت و پشیمانی خیلی بهتره که سیستماتیک رفتار کنیم تا تحلیلی(چه در زندگی و چه در مارکت) چون اینطوری شما همیشه یک رفتار رو انجام میدید که قبلا نتایجشو میدونید

مثلا شما به طور سیستماتیک میدونید که پیاده روی کردن ده دقیقه کافیه ..پس هرروز سیستماتیک 10 دقیقه انجام میدید و نه بیشتر و نه کمتر (نه طمع میکنید که روز بعد از خستگی نتونید تکون بخورید ونه کم میرید که حسرتشو بخورید)

do less...کمتر انجام دهید

شما توی مارکت تا اینجای حد سودتون هست رو که گرفتید بیاید بیرون و بر همین اساس مدیریت سرمایه بزارید ..نه بیشتر که طمع کنید و نه کمتر که حسرتشو بخورید

همه موارد بالا بخواید تحلیلی کار کنید و به سیستم مسلط نباشید(چه زندگی و چه مارکت) قطعا دچار حس حسرت و پشیمانی میشید

چک لیست برای هر دو عالی میشه
    چک لیست مارکت که مشخصه
    چک لیست زندگی هم میشه برنامه روزانه

مثلا من میدونم که روزانه بیشتر از یک مقاله رو نمیخوام بخونم پس دو تا یا سه تاش نمیکنم که حالم از خوندن بهم بخوره
    میدونم که روزانه بیشتر از ده دقیقه حوصله تمرین فلان چیز رو ندارم پس نمیام خودمو مجبور کنم که حتما باید امروز 12 ساعت تمرین کنم (خب چیو تمرین کنم) از اونطرف میوفتیم خب
    این میشه که میگیم نمیدونم چم شده اصلا یک هفته یا دو هفتست حوصله تمرین ندارم
    اینه دلیلش

مسیرتونو دارید میرید و به طور فزاینده نتایجش منفیه : اصلاح مسیر کنید ..گاهی اوقات رها کردن آسیب کمتری میزنه تا نگهداشتن یک چیز
    موفق باشید
    همانيم كه مدام به آن ميپردازيم ، پس تعالي ، نه عمل كه عادت است . ارسطو

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از rezaazad عزیز تشکر کرده اند:

1,253 بار در 219 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    ابتدا تبریک میگم بهتون بابت نتایج بسیار فوق العادتون در تاپیک مشاوره برا حساب ریل
    در کل تجربه شما بیشتر از من هست و من درس پس میدم خدمت شما و تک تک دوستان
    تجربه ای که من دارم و بعدا اشتباهم رو متوجه شدم این بود
    عدم تعادل
    من ایتدا رو مباحث تکنیکالی فقط کار میکردم و اونجا که همه چیز اوکی شد دیدم نشد و بعد فایلهای آموزشی رو گذاشتم کنار و کلا رو بخش روانشناسی کار کردم و بعد شروع کرم دیدم بازم نشد چون اینبار هم در بخش تکنیکال کم گذاشته بودم ، بعد که همه رو باهم در یک بعد پیش بردم کم کم نتایج عالی تر شد و اصولی تر
    حالا تصمیم گیرنده نهایی شما هستید میخواید از تعادل خارج بشید یا میخواید مرحله به مرحله پیش ببرید هر دو بخش رو پیش ببرید ؟ این تجربه من بود و شاید برای شما متفاوت باشه
    مورد همسرتون هم میتونه جوابش در داخل جواب سوال خودتون باشه
    فقط یک چیزی و اونم اینکه نمیشه گفت که من مرحله به مرحله یکی رو تموم میکنم و میرم جلوتر پس دیگه مشکلی پیش نمیاد در حین ترید و در حین دوره آموزشی مرحله به مرحله موارد پیش میان و ما یکی یکی حلشون میکنیم و میریم جلو ، یعنی این زمان هست که یک تریدر رو از لحاض تکنیکالی و روانشناسی اوکی میکنه و هر مرحله از آموزش هم موارد خاص خودش رو داره
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    بسیار عالی ممنونم از توجهتون و سپاس از در اختیار گذاشتن تجربه ارزشمندتون با ما

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,686 بار در 874 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام رضا جان

به عنوان یه دوست / اصلا نباید حرف هیچکدوم از این دو گروه مهم باشه براتون هم کسی که انرژی الکی شارژ میکنه و یا حتی اونی که انرژی طرف مقابل رو خالی میکنه

خود شخص از میزان ریسکی که داره میکنه خبردار هست و میتونه شرایط رو بسنجه

در این مورد نه من و نه کسی دیگه میتونه نظر بده که چقدر شخص وقت و هزینه صرف کرده چون این مارکت در بلند مدت سودده خواهد بود

امروز داشتم کتاب برتری خفیف رو میخوندم مطالبی از این کتاب رو مینویسم :

چرا سینماها و سازندگان کلیپ فقط به ساختن یک کلیپ 30 ثانیه ای با یک موسیقی فوق العاده بسنده میکنند . آن ها حتی اگر وقت کافی را برای نشان دادن نتایج طولانی مدت داشتند هم این کاررا نمیکردند زیرا این کار کسل کننده و ملال آور است

برتری خفیف کسل کننده است(مثل صحبت استاد که میگن روزانه 1تا3 درصد) چرا که اثر هیجانی آنی ندارد

مردم به این دلیل برتری خفیف را استفاده نمیکنند چون در بلند مدت نتایجشو میبینند و رضایت آنی ندارد .. امروز در باشگاه ثبت نام میکنید و بعد از دو هفته خودتونو توی آیینه نگاه میکنید و چیزی مشاهده نمیکنید ! ملال آور است اما فقط 1 سال تحمل کنید

مطمعنا خیلی خوب می شد اگر می توانستید با یک کار مهیج همه شرایط رو ناگهان درست کنید . این اتفاق ممکن است در یک فیلم سینمایی رخ دهد اما این زندگی شماست . چه کاری می توانید کنید؟

مثال پسر کنگفوکار که استاد هم مطرح کردند فیلمشو : کل اتفاقات در 2 ساعت افتاد .. از زمانی که از امریکا به چین مهاجرت کردند تا اینکه در مسابقات برنده شد ! تنها در 2 ساعت !

بیننده میگه چه خوب میشد اگر میشد و... ولی این اتفاقات کم کم در دنیای واقعی باید 4یا5 سال اتفاق بیوفته ..اگر شرکت سازنده همین فیلم فیلمشو 5 سال و هرروز روزی 2 ساعت میزاشت آیا باز بیننده نگاه میکرد ؟ قطعا نه

چرا روزانه تمرین های یا لو نمیکنیم و فقط یبار انجا میدیم اونم اوایل فایلها؟
    چرا روزانه 5 یا 10 مورد چک لیست رو در گذشته تمرین نمیکنیم؟
    چرا روزانه 40یا50 هزار تومان نمیزاریم یجایی که بهش نگاه هم نکنیم ؟ (همین 40 50 تومان بعد از 5 سال تقریبا بالای 50 میلیون میشه ..شاید پولی نباشه توی ایران ولی خب یه پشتوانه کوچیک که هست )
    برتری خفیف انجامش ساده است و انجام ندادنش هم سادست فقط چون نتایج آنی نداره میگیم ولش کن
    برای جلوگیری از حسرت و پشیمانی خیلی بهتره که سیستماتیک رفتار کنیم تا تحلیلی(چه در زندگی و چه در مارکت) چون اینطوری شما همیشه یک رفتار رو انجام میدید که قبلا نتایجشو میدونید

مثلا شما به طور سیستماتیک میدونید که پیاده روی کردن ده دقیقه کافیه ..پس هرروز سیستماتیک 10 دقیقه انجام میدید و نه بیشتر و نه کمتر (نه طمع میکنید که روز بعد از خستگی نتونید تکون بخورید ونه کم میرید که حسرتشو بخورید)

do less...کمتر انجام دهید

شما توی مارکت تا اینجای حد سودتون هست رو که گرفتید بیاید بیرون و بر همین اساس مدیریت سرمایه بزارید ..نه بیشتر که طمع کنید و نه کمتر که حسرتشو بخورید

همه موارد بالا بخواید تحلیلی کار کنید و به سیستم مسلط نباشید(چه زندگی و چه مارکت) قطعا دچار حس حسرت و پشیمانی میشید

چک لیست برای هر دو عالی میشه
    چک لیست مارکت که مشخصه
    چک لیست زندگی هم میشه برنامه روزانه

مثلا من میدونم که روزانه بیشتر از یک مقاله رو نمیخوام بخونم پس دو تا یا سه تاش نمیکنم که حالم از خوندن بهم بخوره
    میدونم که روزانه بیشتر از ده دقیقه حوصله تمرین فلان چیز رو ندارم پس نمیام خودمو مجبور کنم که حتما باید امروز 12 ساعت تمرین کنم (خب چیو تمرین کنم) از اونطرف میوفتیم خب
    این میشه که میگیم نمیدونم چم شده اصلا یک هفته یا دو هفتست حوصله تمرین ندارم
    اینه دلیلش

مسیرتونو دارید میرید و به طور فزاینده نتایجش منفیه : اصلاح مسیر کنید ..گاهی اوقات رها کردن آسیب کمتری میزنه تا نگهداشتن یک چیز
    موفق باشید
    عالی بود دوست خوبممم

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

farhad.sh آواتار ها
    11,008 بار در 863 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    اول متن زیر رو بخونید بعد فایل رو دانلود کنید ببینید.((که حاصل تمرین و تکرار چی میشه))

هیچ راه میانبری برای مهارت بجز یادگیری اصول اولیه صحیح و سپس تمرین مکرر روزانه وجود ندارد.
    اگر به دنبال موفقیت و مهارت هستید باید بهای آن را بپردازید.
    به این پیانیست حرفه ای به نام خانم یویا یانگ نگاه کنید.
    چنان قطعه flight of the bumble bee را می*نوازد انگار با این مهارت متولد شده است.
    همه فقط مهارت این لحظه نواختن زیبای پیانو را میبینند ولی کسی نمی*بیند که چه زمان و انرژی بابت این مهارت هزینه شده است.

چه روزهای خسته کننده ای که بجای تفریح، بازی گوشی ، دیدن فیلم و سریال یا وقت گذرانی با دوستان تنها صرف ایجاد این مهارت شده است .

برای پیشرفت* و مهارت باید فداکاری کرد و بهای آن را با گذاشتن وقت و انرژی و*صرفه نظر کردن از لذتهای لحظه ای پرداخت.

در هر مهارتی نتیجه بعد از تلاشهای طولانی خسته کننده و حوصله سر بر بدست میآید.*چیزی که برای همه خوش آیند نیست و طرفداران زیادی ندارد.
    اکثریت بدنبال راه میانبری برای بدست آوردن هر چه سریعتر نتیجه میگردند و*اینجاست که وارد تله های قرارداده شده در مسیر که غالبا مختوم به شکست هستند میشوند.

دستاورد های زندگی،،، نتیجه انتخاب های ما هستند.
    انتخاب شما چیست؟
    لینک دانلود::https://my.uupload.ir/dl/mb4XwwJj
    امیدوارم مفید باشه،،،موفق و سلامت باشید
    ویرایش توسط farhad.sh : 09-06-2022 در ساعت 01:36

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از farhad.sh عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,686 بار در 874 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad.sh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    اول متن زیر رو بخونید بعد فایل رو دانلود کنید ببینید.((که حاصل تمرین و تکرار چی میشه))

هیچ راه میانبری برای مهارت بجز یادگیری اصول اولیه صحیح و سپس تمرین مکرر روزانه وجود ندارد.
    اگر به دنبال موفقیت و مهارت هستید باید بهای آن را بپردازید.
    به این پیانیست حرفه ای به نام خانم یویا یانگ نگاه کنید.
    چنان قطعه flight of the bumble bee را می*نوازد انگار با این مهارت متولد شده است.
    همه فقط مهارت این لحظه نواختن زیبای پیانو را میبینند ولی کسی نمی*بیند که چه زمان و انرژی بابت این مهارت هزینه شده است.

چه روزهای خسته کننده ای که بجای تفریح، بازی گوشی ، دیدن فیلم و سریال یا وقت گذرانی با دوستان تنها صرف ایجاد این مهارت شده است .

برای پیشرفت* و مهارت باید فداکاری کرد و بهای آن را با گذاشتن وقت و انرژی و*صرفه نظر کردن از لذتهای لحظه ای پرداخت.

در هر مهارتی نتیجه بعد از تلاشهای طولانی خسته کننده و حوصله سر بر بدست میآید.*چیزی که برای همه خوش آیند نیست و طرفداران زیادی ندارد.
    اکثریت بدنبال راه میانبری برای بدست آوردن هر چه سریعتر نتیجه میگردند و*اینجاست که وارد تله های قرارداده شده در مسیر که غالبا مختوم به شکست هستند میشوند.

دستاورد های زندگی،،، نتیجه انتخاب های ما هستند.
    انتخاب شما چیست؟
    لینک دانلود::https://my.uupload.ir/dl/mb4XwwJj
    امیدوارم مفید باشه،،،موفق و سلامت باشید
    سلام دوست خوبم صبح قشنگت بخیر هرکاری کردم فیلم باز نشد باید با فیلتر شکن دانلود بشه؟؟

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinabbasi آواتار ها
    1,614 بار در 301 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 68 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان صبحتون بخیرScreenshot_20220906-080011_Instagram.jpg
    هدف زدن ترید هاییست که با دیدن انها لذت ببریم و هنگام ترید ارامش خاطر داشته باشیم.

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinabbasi عزیز تشکر کرده اند:

2,404 بار در 631 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    دوستان من یه مشکلی اخیرا برام پیش اونده که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من تقریبا از سال 86 که وارد دانشگاه شدم تا سال 1400 که درگیر کار بودم، ماکسیمم تایمی که در منزل بودم 10 ساعت بود ( با احتساب خواب شبانه ! ) و با اینکه به شدت از لحاظ فیزیکی همیشه خسته بودم اما از اینکه بیرون از منزل خیلی پرانرژی ظاهر میشدم ، حال روحیم به مراتب بهتر بود. تا اینکه این اواخر دیدم درآمدم هیچ تناسبی با میزان تلاش و تجربه و تخصصم نداره. کم کم تصمیم گرفتم از بدنه کار وابسته به سیستم های دولتی و غیردولتی بیرون بیام و با توجه به تخصص و تحصیلاتم به طور مستقل و شخصی پروژه بردارم و در منزل کار کنم. این تصمسم برای من چند تا نکته مثبت . یک نکته منفی داشت. هم از لحاظ اعتماد به نفس ، عزت نفس و همچنین درآمد رشد داشتم هم در کنارش تونستم به علاقه بی نهایت خودم مشغول بشم (بازار های مالی و پرایس اکشن )
    حالا با توجه به تغییر سبک زندگی حدودا 15 ساله خودم ، ساعت کاریم بیشتر از قبل هم شده.( حدود 11 تا 12 ساعت در روز)
    منتها بعد از دو تا 3 هفته ، بدنم به معنای واقعی کلمه خاموش میشه!
    برای مثال من الان در حال تمرین عجیب غریب فایل 51 هستم. انقدر فشار بهم وارد شد که داخل چشمم یه غده عجیبی دراومد و به توصیه دکتر رفتم اتاق عمل و پشت بندش داخل بیمارستان کرونا هم گرفتم!!
    و الان حدود 10 روزه از تمرین دور شدم و حس گناه شدیدی بهم وارد شده. اونقدری که جرئت باز کردن متاتریدر رو هم ندارم
    شما چه راه حلی برای من توصیه میکنید؟
    3 هفته کار فشرده و یک هفته تعطیلی کلی ( روحی و جسمی )
    یا نمرین پیوسته اما با ساعت کاری کم. مثلا 6 ساعت
    این رو هم اضافه کنم که من اگر کمتر از 8 ساعت در روز کار کنم شدیدا اثر منفی روی اعتماد به نفسم میزاره و باز می افتم روی دور باطل.
    از عزیزانی که نونستن به یک برنامه مدون و منظم و پربازده برسن ممنون میشم راهنماییم کنن.

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinabbasi آواتار ها
    1,614 بار در 301 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 68 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.s نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    دوستان من یه مشکلی اخیرا برام پیش اونده که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من تقریبا از سال 86 که وارد دانشگاه شدم تا سال 1400 که درگیر کار بودم، ماکسیمم تایمی که در منزل بودم 10 ساعت بود ( با احتساب خواب شبانه ! ) و با اینکه به شدت از لحاظ فیزیکی همیشه خسته بودم اما از اینکه بیرون از منزل خیلی پرانرژی ظاهر میشدم ، حال روحیم به مراتب بهتر بود. تا اینکه این اواخر دیدم درآمدم هیچ تناسبی با میزان تلاش و تجربه و تخصصم نداره. کم کم تصمیم گرفتم از بدنه کار وابسته به سیستم های دولتی و غیردولتی بیرون بیام و با توجه به تخصص و تحصیلاتم به طور مستقل و شخصی پروژه بردارم و در منزل کار کنم. این تصمسم برای من چند تا نکته مثبت . یک نکته منفی داشت. هم از لحاظ اعتماد به نفس ، عزت نفس و همچنین درآمد رشد داشتم هم در کنارش تونستم به علاقه بی نهایت خودم مشغول بشم (بازار های مالی و پرایس اکشن )
    حالا با توجه به تغییر سبک زندگی حدودا 15 ساله خودم ، ساعت کاریم بیشتر از قبل هم شده.( حدود 11 تا 12 ساعت در روز)
    منتها بعد از دو تا 3 هفته ، بدنم به معنای واقعی کلمه خاموش میشه!
    برای مثال من الان در حال تمرین عجیب غریب فایل 51 هستم. انقدر فشار بهم وارد شد که داخل چشمم یه غده عجیبی دراومد و به توصیه دکتر رفتم اتاق عمل و پشت بندش داخل بیمارستان کرونا هم گرفتم!!
    و الان حدود 10 روزه از تمرین دور شدم و حس گناه شدیدی بهم وارد شده. اونقدری که جرئت باز کردن متاتریدر رو هم ندارم
    شما چه راه حلی برای من توصیه میکنید؟
    3 هفته کار فشرده و یک هفته تعطیلی کلی ( روحی و جسمی )
    یا نمرین پیوسته اما با ساعت کاری کم. مثلا 6 ساعت
    این رو هم اضافه کنم که من اگر کمتر از 8 ساعت در روز کار کنم شدیدا اثر منفی روی اعتماد به نفسم میزاره و باز می افتم روی دور باطل.
    از عزیزانی که نونستن به یک برنامه مدون و منظم و پربازده برسن ممنون میشم راهنماییم کنن.
    سلام الناز خانوم امیدوارم موفق باشی و هر چ زودتر سلامتیت رو بدست بیاری
    اولن برای این ک حالی روحیمون رو خوب نگه داریم که اینجوری خاموش نشیم ورزش و کوه و مراقبت از گل و گیاه و ... هر چیزی ک حالت رو خوب می کنه باید داشته باشی من خودم این اشتباه رو کردم و بعد دو سه سال که دور کار و تمرین مسایل بازار بودم دچار دپرشن شدید شدم
    پس چی شد برای این ک کم نیاری بهترین کار خوب کردن حال روحیت ب گفته استاد خستگی جسمی رو خستگی روحی خوب می کنه و خستگی روحی رو خستگی جسمی
    چون ما وقتی با بازار کار می کنیم و تمرین می کنیم بیشتر روح و روانمون خسته می ش
    فایل ۵۱ که غول خفنیه و این ک تا می تونی این فایل های اخر رو عالی تمرین کن ک هر چی بهتر تمرین کنی اون طرف ترید راحت تری می زنی
    و چرا حس گناه اخه به عنووان یک اصلاح مسیر بهش نگاه کن و اصلن حس بد نباید داشته باشی فک کن تا ۵۰ درصد روند صعودیت اصلاح دادی و حالا باز می خوای ادامه روند رو بدی خیلی شارپ بری شارپ هم بر می گردی
    و این ک بنظرم تمرین پیوسته خیلی بهتره اما جمعه ها مثلن ب خودت استراحت بده و این ک تایم خاصی من نمی تونم بگم چون من خودم سابقه ۱۸ ساعت تمرین داشتم
    اینقدر تمرین کن تا جا بیوفته مطلب برات و الان هم زمان خوبیه از کم شروع کن و کم کم زمانش رو ببر بالا تا جایی زیادش کن ک بهت لطمه نزنه
    به ورزش و بقیه چیز ها ک برای خوب کردن حال خودت انجام می دی ب عنوان کار نگاه کن و جز ساعت کاریت باشه چون اگر اون تمرین ها رو برای بهتر کردن قدرتت تو بازار انجام می دی ورزش رو برای بهتر کردن سلامت و قدرت برای ادامه کار ها و ادامه زندگی انجام می دی
    امید وارم موفق باشی و هر چی زودتر سلامتیت رو بدست بیاری
    هدف زدن ترید هاییست که با دیدن انها لذت ببریم و هنگام ترید ارامش خاطر داشته باشیم.

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinabbasi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    وقت بخیر دوست عزیز

خیلی هم عالی / فکر کنم این تاپیک رو مطالعه نمیکنید من جگر خودمو خون میکنم روزانه و از اینور و اونور مقاله و اینجور چیزا جمع میکنم

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post315356

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post314620

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post312980

موفق باشید/ اگر موردی کم و زیاد شد یا اینکه کاربردی نبود براتون اطلاع بدید

گوهری بودید که ازش غافل بودم!!
    چقدر ارزشمنده تلاشتون برای این مقاله های جامع.
    ممنونم. سعی میکنم هر روز به این تاپیک و به خصوص مقاله ها و نوشته های شما رجوع کنم.

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinabbasi نمایش پست ها
    سلام الناز خانوم امیدوارم موفق باشی و هر چ زودتر سلامتیت رو بدست بیاری
    اولن برای این ک حالی روحیمون رو خوب نگه داریم که اینجوری خاموش نشیم ورزش و کوه و مراقبت از گل و گیاه و ... هر چیزی ک حالت رو خوب می کنه باید داشته باشی من خودم این اشتباه رو کردم و بعد دو سه سال که دور کار و تمرین مسایل بازار بودم دچار دپرشن شدید شدم
    پس چی شد برای این ک کم نیاری بهترین کار خوب کردن حال روحیت ب گفته استاد خستگی جسمی رو خستگی روحی خوب می کنه و خستگی روحی رو خستگی جسمی
    چون ما وقتی با بازار کار می کنیم و تمرین می کنیم بیشتر روح و روانمون خسته می ش
    فایل ۵۱ که غول خفنیه و این ک تا می تونی این فایل های اخر رو عالی تمرین کن ک هر چی بهتر تمرین کنی اون طرف ترید راحت تری می زنی
    و چرا حس گناه اخه به عنووان یک اصلاح مسیر بهش نگاه کن و اصلن حس بد نباید داشته باشی فک کن تا ۵۰ درصد روند صعودیت اصلاح دادی و حالا باز می خوای ادامه روند رو بدی خیلی شارپ بری شارپ هم بر می گردی
    و این ک بنظرم تمرین پیوسته خیلی بهتره اما جمعه ها مثلن ب خودت استراحت بده و این ک تایم خاصی من نمی تونم بگم چون من خودم سابقه ۱۸ ساعت تمرین داشتم
    اینقدر تمرین کن تا جا بیوفته مطلب برات و الان هم زمان خوبیه از کم شروع کن و کم کم زمانش رو ببر بالا تا جایی زیادش کن ک بهت لطمه نزنه
    به ورزش و بقیه چیز ها ک برای خوب کردن حال خودت انجام می دی ب عنوان کار نگاه کن و جز ساعت کاریت باشه چون اگر اون تمرین ها رو برای بهتر کردن قدرتت تو بازار انجام می دی ورزش رو برای بهتر کردن سلامت و قدرت برای ادامه کار ها و ادامه زندگی انجام می دی
    امید وارم موفق باشی و هر چی زودتر سلامتیت رو بدست بیاری

"فایل ۵۱ که غول خفنیه " "چرا حس گناه اخه به عنووان یک اصلاح مسیر بهش نگاه کن و اصلن حس بد نباید داشته باشی فک کن تا ۵۰ درصد روند صعودیت اصلاح دادی و حالا باز می خوای ادامه روند رو بدی خیلی شارپ بری شارپ هم بر می گردی"
    "چون من خودم سابقه ۱۸ ساعت تمرین داشتم"
    این جمله ها خیلی دلگرم کننده بود. یاد شعر و تصنیف زیبای جناب شجریان و مشکاتیان بزرگ افتادم : همراه شو عزیز، ،تنها نمان به درد، کاین درد مشترک هرگز جدا جدا، درمان نمی*شود .
    ممنونم از راهنمایی خوبتون.

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع