صفحه 213 از 556 نخستنخست ... 113163203211212213214215223263313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,121 به 2,130 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلااااااااااااااااااااااا ااااام
    اینبار امیدوار نیستم که حالتون خوب باشه ، قطعا و 100*100 مطمینم که حالتون خوبه و خدارو شکر میکنم
    تارخ جان از ته دل تبریک میگم بهتون موفقیتتون و رسیدن به یکی دیگه از اهدافتون ، واقعا نمیشه بعضی حس هارو در قالب کلمات بیان کرد و میزان انرژی و شادی که در پشت اونها هست رو انتقال داد
    اما من واقعا خیلی خوشحالممممممممممم از موفقیتت
    شما و تمام بچه های این آکادمی لایق بهترینهایید
    انشالله سیر صعودی مسیر موفقیتتون رو همیشه ببینم
    ممنونم از این حبر زیبا و انرژی که به ما دادی
    منتظر موفقیتهای بعدیت هستم
    موفقیت شما و سایر دوستان باعث موفقیت من خواهد شد
    لطفا همگی برای من هم دعا کنید تا مشکلاتم حل بشه و بتونم ادامه بدم مسیر رو
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    سلام علی اقای عزیز
    مرسی از لطف و محبتت.همیشه به من لطف داشتی و کمکم کردی ممنونم ازت.ایشالا که موفیت خودش رو به شکل های مختلف در زندگی تمام بچه های اکادمی که تلاش میکنن نشون بده.
    امیدوارم مشکلت حل بشه و با انرژی تر و قوی تر از گذشته به مسیر ادامه بدی.هر کمکی هم در این زمینه بود من همه جوره در خدمتم.
    ارزوی بهترین هارو برات دارم علی اقای گل
    in all chaos there is calculation

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Maher2021 آواتار ها
    1,815 بار در 275 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم عالی باشید
    یه مشکلی دارم اگر تجربه ای دارید کمک کنید
    چطوری هیجاناتمون را کنترل کنیم؟ چه مثبت و چه منفی ! وقتی همه چیز طبق اون چیزی که میخام پیش میره همه چیز خوبه ولی وقتی چیزی ک خلاف میلم پیش میره خسته و کسل میشم طوری که نمیتونم تمرکز کنم همه فکرو ذهنم به مشکل میره تا اون برطرف نشه عصاب خوردم. مثلا دوستم بهم بدهکار سر موقعه نمیده ناراحت میشم و تو کارهای دیگمم میمونم تا اون رفع بشه اما خب از این جور مسائل تو زندگی زیاد پیش میاد ، هر روز گل و بلبل نیست تا من تمرکزم روی هدفم باشه بنابراین چطوری از یک مسئله به مسله دیگه سویج کنیم تا اون مسئله خودش حل بشه و ما تمرکزمون را بزارم روی کاری که الان از دستمون برمیاد؟
    t.me/relaxationtracks
    Perceive thetime , Change thelife

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Maher2021 عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinabbasi آواتار ها
    1,614 بار در 301 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 68 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    زمانی که ماهیت تصادفی بازارها را می*پذیرید، نیازی نیست بدانید چه اتفاقی می*افتد.

در عوض:

- استراتژی خود را همان گونه که هست اجرا کنید.
    - به احتمالات فکر کنید.

آن زمان است که پیشرفت واقعی را مشاهده خواهید کرد.
    هدف زدن ترید هاییست که با دیدن انها لذت ببریم و هنگام ترید ارامش خاطر داشته باشیم.

6. 16 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinabbasi عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,109 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    درود به همه عزیزان ، امیدوارم امروز رو فوق العاده خوب سپری کرده باشین
    پست ها رو با دقت مطالعه کردم ، نکات خیلی خوبی ارایه شد ، دوتا کتاب فوق العاده معرفی شد ( قدرت نیروی حال رو چندین مرتبه تا اواسط کتاب خوندم ولی گذاشتم کنار ، کتاب سنگینی بود برام و نتونستم به اتمام برسونم) و البته راه کار هایی داده شد . انشالا با ساخت عادت های سالم بتونم از درگیری های ذهنم کاهش بدم . چیزی که خودم تجربه کردم اینه که نباید وقتی گرفتار این افکار میشم ، مقاومت کنم چون ذهنم بیشتر لج میکنه و ادامه میده .که البته به مرور زمان مثل بقیه مشکلات ارزشش رو از دست میده و کم اهمیت میشه.
    برای ترید خداروشکر زیاد مشکلی ندارم ، در روز 2 بار 3 درصد روزانمو میگیرم ، یک بار قبل خواب در ذهنم و یک بار پای چارت ، که البته مثل همه دوستان درگیر مساعل روانشناسی هستم ، و مثل های و لو بالا پایین میشه که با نوشتن سعی در شناسایی و رفع هستم.
    بازی فراوانی رو چند روزیه شروع کردم و تمرینی که استاد در وبینار اول دوره پرایس گفتند رو دو یک هفته ای میشه مجدد انجام میدم.
    اکر نکته ای از قلم افتاد لطفا مجدد یادآوری کنید.
    سپاس از مشارکت همه دوستان ، بودن کنار شما و استفاده از تجربیاتتون واقعا لذت بخشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام حسین جان

استاد و همچنین نقل قول ایشون توسط تارخ حرف خوبی بود

تغییرات خوب همیشه سخت ..دردناک و رنج آور هست

تنها نیستید من فکر میکنم همه همینطور باشند ..چون بالاخره چیزهای سخت همیشه دردناک و عذاب آور بودند و رفته رفته خوب میشن

مثل رژیم ..ورزش یا حتی از نظر من ترید زدن

مثلا وقتی دیگه تصمیم میگیری اوکی شروع کنم ترید بزنم یدفعه یه حس عجیبی شما رو فرا میگیره (حتی ممکنه همه چیز رو یادتون بره و این طبیعیه)چون قراره یه کار رو اصولی و با نظم و از همه مهمتر درست و صحیح انجام بدید و خب این اوایل برای مغز سخته چون خلاف قانون دنیاست

به قول استاد جهان هرچه بیشتر به سمت انرژی کمتر و بی نظمی در حرکته و ما میخوایم خلافش باشیم و طبیعتا سخته خیلیم سخته ولی ثبات قدم نیازه و تکرار ..تکرار مادر تغییراته

امیدوارم که موفق باشید و بدونید که تنها نیستید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر دوست عزیزم، منم تقریبا همچین تجربه ای داشتم مثلا بازار باز بود میرفتم اخبار سیاسی اقتصادی غیر مرتبط با بازار نگاه میکردم، یا میرفتم یوتیوب واسه دیدن ویدیو های غیر مربوط و به قول خارجی ها fun، این گرفتن سود روزانه در بازار واسم شده بود مثل مشق شب دوران مدرسه، دوست داشتم هی به تعویق بیافته و شاید موقعیت روی چک لیست هم واسم پیش میومد اما میگفتم حالا جاهایه بهتر هم توی سشن مثلا نیویورک میاد اونا رو میگیرم، بعد از درگیری با این موضوع یاد حرف یه عزیزی افتادم که میگفت کار سختت رو اول انجام بده بعد برو واسه خودت، هر کاری که دوست داری بعدش انجام بده، اما اول وظیفه و تکلیفت رو انجام بده، توی بازار هم هدف گرفتن سود روزانه %3 هستش اول اینو انجام بدیم بعد بریم سراغ کار های دیگه، به نظر من یه چک لیست خیلی مطمئن و قرص و محکم تهیه کنید، سودتون رو اول از هر کاری بگیرید بعد برید واسه کارایه دیگه، یه توصیه بسیار مهم هم که بنده با اجازه جناب امینو بهتون میگم، ایشون هم فرموده بودند در یکی از ویدیو ها که به مدت 45 روز هر روز تو یه دفتر بنویسید گرفتن سود روزانه %3، این رو به مدت 45 روز بنویسید تا توی ذهنتون حک بشه و اولین و مهم ترین اولویتتون بشه گرفتن سود روزانه، من خودم یه دفتر دارم که این کار رو انجام میدم، هر روز بازی فراوانی، سود روزانه، و کارهایه مهم اون روز رو مینویسم تا از برنامه عقب نمونم، امیدوارم یه برنامه خوب با همون تمرین 45 روزه استاد و نوشتن، حتما توصیه و تاکید میکنم این نوشتن رو به مدت 45 روز انجام بدید، که اول سودم رو باید بگیرم، این رو انجام بدید امیدوارم مشکلتون حل بشه و راحت باشید، ایشالله سلامت و ثروتمند باشید دوست عزیزم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر حسین آقا
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    به شخصه از شما خیلی درس و آموزش گرفتم و از شما تشکر میکنم
    حسین جان اینهایی که نوشتی فقط و فقط مربوط میشه به بخش ذهنی ، تکنیکهاش خیلی زیاده برا همین اینجا نمیشه یکی یکی نوشت و خیلی هم راحت و آسون فقط نیاز به عمل داره ، لطفا کتاب ذهن خود را پاکسازی کنید رو مطالع کنید و تمریناتش رو انجام بدید و نتایجش رو در مرور زمان میبینید .
    چند صفحه اول کتاب
    فایل پیوست 379419
    فایل پیوست 379422
    فایل پیوست 379423
    فایل پیوست 379436
    بهنترینهارو آرزو دارم برا هممون
    نقل قول نوشته اصلی توسط uniQue نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر، چندوقتی بود پستها رو میخوندم و این پست برام جالب بود چون فکر کنم مشکیله که همه باهاش درگیر هستن،
    بله یه چیز عادیه و برای همه هست اما دلیلش چیه؟ یه جمع بعدی از تمام صحبتهای جناب امین و چند کتاب و دوره رو خدمتتون میگم چون خودم دنبال دلیلش بودم، به صورت کوتاه دلیلش بخش باستانی مغز ما(لیمبیک) هست،
    همیشه گفته میشه سخترین مرحله ابندایی ترین مرحله هست، دلیلی هم که به صورت کلی میشه براش تعریف کرد اینه که ما داریم خلاف باور ها و عقاید و عادت های قدیمیمون که ثبت شده عمل میکنیم، در واقع بخش باستانی مغز یعنی لیمبیک که کار اصلیش حفظ بقا هست به دلایل مختلف نمیخواد تغییری ایجاد بشه، و حین ایجاد تغییرشروع به ترشح هورمون هایی مثل کورتیزول میکنه( هورمون واکنش به ترس و استرس) همون حالت واکنش به ترس، یعنی فرار، مبارزه و یا میخکوب شدن در ما ایجاد میشه، به همین دلیل یعنی ترس و استرس تمام عوامل حواس پرتی رو قبول میکنیم حتی اگه 1 دقیقه باعث حواس پرتی بشه برای اینکه در برابر اون حس احساس بهتری داشته باشیم، برای همینم وقتی کاری نمیکنید احساس ارامش بیشتری دارید،
    اما راه حلش چیه، واقعا راه حل خیلی مشخصی نداره، دقیقا مثل دوستانی که از جناب امین میپرسن نمیتونیم به چک لیست پایبند باشیم یا بعد از 3 درصد از مارکت خارج شیم جواب میگیرن که خب سعی کن خارج شی یا پایبند باشی، تنها راهش اگاهی داشتن نسبت بهش و مبارزه کردن با اونه، یجورایی تمرکز روی هدف نهایی و ادامه دادن حتی با وجود احساس ترس و وحشت در درونه، دقیقا همون تایمیه که همه باز هم به تغییر مسیر( مثل تغییر سیستم) به جای ادامه دادن و اصلاح مشکل فکر میکنن،بعد از یک مدت که ادامه بدیم و نتیجه مثبت رو شاهد باشیم کورتیزول جای خودش رو به دوپامین و سروتونین میده و در واقع اتصالات عصبی جدیدی شروع به شکل گرفتن میکنه(ایجاد عادات جدید)،
    این موارد رو جناب امینو خودشون بخش زیادیش رو گفتن اما بنظرم مرور و بحثش خالی از لطف نیست
    امیدوارم براتون مفید باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام حسین جان جسارت بنده رو ببخشید بنده در حد توصیه به افراد با تجربه آکادمی نیستم
    اما موردی هست که به قول دوستان اکثرا باهاش درگیر هستیم و صرفا راهکار و تجربه شخصی رو میگم بلکه کمک کوچکی کرده باشم
    تمرین های خود آگاهی که استاد ابتدای دوره پرایس گفتن بسیار کمک کننده هست(انجام کار با دست مخالف و ...)
    کتاب قدرت نیروی حال بسیار بسیار زیاد کمک کرد به من واقعا کتاب پر محتوا و بی نظیری هست (اگر خوندید تکرارش کنید و توصیه هاش رو انجام بدید)
    ما با یک ذهن تمرین ندیده و آموزش ندیده یک وزنه سنگین رو میخوایم بلند کنیم و قطعا از پس این کار بر نمیاد و میخواد از زیر فشار فرار کنه پس باید به مرور پیش بریم
    توجه به احساس درون به جای توجه به تفکرات و ساخته های ذهن خیلی کمک میکنه (از توصیه های کتاب قدرت نیروی حال هست)
    در ابتدا شاید چند ثانیه بشه از بازی ذهن رهایی پیدا کرد اما به مرور بیشتر و لذت بخش تر میشه و فراموش نکنید که سخت ترین قسمت مراحل ابتدایی هست
    تقدیم با عشق فراوان
    شانس هرگز کافی نیست.

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,109 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    به عنوان کسی که تایم نسبتا زیادی رو روی این موضوع گذاشتم نظرم رو میگم خدمتتون ، امیدوارم براتون مفید باشه
    شما میتونید طبق فایل ها ، اشتیاق سوزانی برای خودتون ایجاد کنید و استفاده کنید ، و مثل من هم میتونید هر چقدر تلاش کنید نتونید اشتیاقی برای خودتون ایجاد کنید ( اصلا مشکلی نیست از نظر من)
    دو موضوع رو بهتون میگیم ، یکی بسیار خوب و یکی هم نسبتا بد
    خبر خوب اینه که علاقه بسیار بسیار شدید ، اشتیاق بسیار بسیار زیاد و اراده خیلی خیلی محکم هیچکدام در برابر عادت های شما ، هیچ قدرتی ندارند . اراده و اشتیاق و علاقه نهایتا سوخت 3 ،4 روزتون رو فراهم کنه ، شما بعد از چند روز بر میگردین به همون برنامه قبلی که روی سیستمتون نصب هست .
    خب اینکه متوجه این موضوع شدیم خبر بسیار خوبیه ، به دلیل اینکه شاید شمام مثل من نتونید در ابتدا اشتیاق یا علاقه ای ایجاد کنید .
    خبر بد اینه که باید متوسل بشیم به عادت هامون ، عادت هایی که 20 و چند سال همراهمون بوده و تغییرشون کار ساده ای نیست. ولی با انجام کار هایی میشه این پروسه رو عملی کرد .( نگران نباش ، راهکار های بسیار خوبی بهت میدم )
    احتما شمام بعد متوجه شدن این موضوع مثل من بسیار خوشحال شدین
    خب قدم اول : در ابتدا باید بفهمیم چه برنامه ای روی سیستممون نصب هست . با تمرین ساده نوشتن . کافیه یک دفترچه و خودکار بردارین و به مدت یک ماه از صبح که چشمتون رو باز میکنید ، ببینید چه کار هایی انجام می دید اون ها رو بنویسید. به طور کامل بنویسید و هیچ چیزی رو از قلم نندازید . بعد از یک ماه متوجه میشید چه برنامه ای روی سیستمتون نصبه و بعد برنامه ای رو که میخواید به مدت یک ماه ، هر روز بنویسید بعد کم کم شروع کنید به اجرای اون.
    انجام بازی فراوانی هم خیلی میتونه بهتون کمک کنه .
    کتاب ریز عادت ها از آقای استفان گایز ، فوق العادست برای کمک به این موضوع حتما تهیه کنید .
    خب بعد از ساخت این برنامه چه اتفاقی میفته ؟ زندگیتون منظم میشه و تونستید عادت هایی رو ایجاد کنید که شما رو در رسیدن به هدفتون بسیار نزدیک کنه و بعدش اشتیاق و علاقه خودش بوجود میاد
    فایل شماره 15 آموزشی دوره پرایس اکشن ، استاد خیلی عالی این مطلب رو توضیح دادند حتما مجدد ببینید.
    یک نقل و قول بسیار زیبا در این رابطه : " اگر میخوای زندگیت رو تغییر بدی ، باید زندگیت رو تغییر بدی "
    همانطور که این مطالب به من کمک کرد ، امیدوارم به شمام کمک کنه و برای گرفتن نتیجه ، ازشون استفاد کنید.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم امیدوارم که عالی و شاد باشید
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان
    استاد در فایل اشتیاق سوزان تنیک های گفتن برای رسیدن به هدف
    1-اینکه ابتدا اشتیاق سوزان رو پیدا کردیم بعد مطابق به اون هدف رو مشخص کنیم جز 5درصد افراد و 95 درصد افراد کارهایی که اون ها رو به هدف میرسونه دوست ندارن انجام بدن
    2-خودمون رو تنگا قرار بدیم 3-کارهایی که برای رسیدن به هدفه رو مثل بازی در نظر بگیریم چالش و پرهیجان باشه شما برای انجام تمرینات .دیدن فایل ها و کارهای غیره و....که در مسیر نریدر شدن هستش چه برنامه و بازی طراحی کردید ؟؟ یا اینکه اگه خودتون رو تو تنگا قرار دادید به چه صورت بوده ؟؟
    ممنون میشم تجربیات خوبتون رو در اختیارم بزارید دوستان
    شانس هرگز کافی نیست.

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Maher2021 آواتار ها
    1,815 بار در 275 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مچکر دوست عزیز
    وقت بخیر

به زندگی خوش اومدید

اصلا مگه داریم همیشه گل و بلبل به قول شما ؟ علامت یین و یانگ نمونه بسیار قشنگی از این مورد هست و تعادل رو نشون میده ...هر تابستون یه زمستون داره ... مثبت منفی رو داره و زندگی هم همینطور همه چیزهای خوب و در کنارش درد و رنج

به نظرم سری مقالات در مورد انعطاف پذیری در سایت رو بخونید و صحبت بسیار خوب استاد توی وویس اول مقاله فکر کنم11 دقیقه باشه و من هر 11 دقیقه رو کلمه به کلمه نوشتم و حدود 4 صفحه شد

تمام جوابتون در اون مقاله است موفق باشید
    t.me/relaxationtracks
    Perceive thetime , Change thelife

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از Maher2021 عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,698 بار در 876 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام فردریک عزیز وقت بخیر

تنها چیزی که برای من ثابت شده و در چندین کتاب مثل برتری خفیف ..اثر مرکب و ... هست انجام کارهای روزانه که مارو به هدف نزدیک تر میکنه به طور مداوم و مرکب هست

شما نمیدونید چرا هر روز های و لو تمرین میکنید .. نمیدونید چرا هرروز مثلا 123 تمرین میکنید و یا هر چیز دیگه ولی این به مرور تاثیرشو میزاره مثل همون پس انداز کردن پول اوایل به چشم نمیاد و بعد میبینی چییی شد

در مورد تنگنا قرار دادن .. همه انسان به طور معمول از زیر کار در رو هستند بستگی داره اون کاری که میخوایم انجام بدیم چقدر مهمه .. نگران نباشید این مورد برای همه هست و روی سیستم عامل همه انسان ها وجود داره که توی تنگنا قرار داشته باشند

اما خب چیو تو تنگنا قرار بدیم؟ بستگی داره ولی این یکی از تکنیک هاشه

بازی رو دقیقا موافقم چون کل این مارکت و زندگی بازیه

در کل بهترین تکنیک همون انجام مداوم تمرین هاست و سعی کنید اگر چک لیست خوبی دارید و باهاش راحتید روزانه برای مدتی تعدادی رو در گذشته تمرین کنید تا در لایو مارکت هم سریع اجرا کنید بدون ها و نه

خیلیا چک لیست دارند ولی خب به هردلیلی در لایو مارکت دست دست میکنند تا موقعیت از دست بره یا هر دلیلی رو پیدا میکنند تا به معامله ورود نکنند و یا هزاران علت دیگه ... تمرین مداوم چک لیست این مورد رو رفع میکنه

موفق باشید
    الان دور سوم تمرینات هستم و وقتی دور دوم رو تموم کردم تقریبا یه ماه هر کاری میکردم نمی*تونستم پای سیستم بشینم نمی*دونم چرا الان یه چند روزیه دوباره شروع کردم قبلش فایل اشتیاق سوزان رو نگاه کردم و برام سوال شد بازی و چالش رو چجوری برا تمرینات در نظر بگیرم ممنونم ازراهنماییت دوست خوبم

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinabbasi آواتار ها
    1,614 بار در 301 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 68 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    https://www.youtube.com/watch?v=TNg4...cmiEL-GU0vgTyK

وقت بخیر یه کلیپ خوب در مورد روانشناسی موفقیت ..کلیپ به زبان انگلیسی هست برای اینکه زیر نویس فارسی رو فعال کنید ..به قسمت تنظیمات ...زیر نویس ...زیرنویس خودکار و در این قسمت persian رو انتخاب کنید

موارد جالبی رو داره مثل اینکه برای اینکه دید مثبتی به زندگی و کلا همه چیز رو داشته باشید سعی کنید موارد مثبت همه چیز رو ببینید

مثلا میخواید نشونی فردی رو به خانوادتون بدید ..نگید فلانی که مثلا یه زخم بزرگ روی صورتش داره (فرض کنید توی دعوا چند سال پیشش یه جراحت برداشته و خب جاش مونده) بگید مثلا اقای فلانی که خیلی مرد شریف و بزرگیه

من واقعا این مورد رو چند سال پیش امتحان کردم (من حتی قبل اینکه این کلیپ رو ببینم همیشه سعی میکردم موارد مثبت طرف مقابل رو ببینم )

ما یه شخصی رو توی شهرمون داشتیم و همه به یه اسم اون میشناختند اسمشو نمیبرم و یه اسم زشت براش انتخاب کرده بودند ولی عجیب صدایی داشت ..من امتحانی اومدم گفتم اون بنده خدا (اسم کوچیکش و بدون لقبی که براش گذاشته بودند) و گفتم چه صدای قشنگی داره ..هیشکی متوجه نشد ولی یه نفر گفت نکنه همون ..... (اسم طرف با لقب ) رو میگی ... خلاف جهت توده ها حرکت کنید حتی اگر دیده نمیشید مهم نیست شما خودتون از خودتون راضی باشید کافیه

از افراد دوروبر خودتون معلم بسازید حتی اگر دید مثبتی نمیشه بهشون داشت(امکان نداره ) ببینید چه چیزی میتونید ازشون یاد بگیرید ..چه خوب و چه بد ..خوب باشه چه بهتر بد باشه یاد میگیرید انجام ندید یا اینکه چیکار کنید که اون بد اتفاق نیوفته

ما یه استاد داشتیم و صد رحمت به شیر پاکی که خورده بود میگفت : یجا دزدی هم یادتون دادند برید یاد بگیرید اینجوری دزد نمیشید ولی یاد میگیرید چطوری خونه تون رو مقاوم کنید که دزد نتونه کاری کنه این میشه از همون رفتار بد معلم ساختن ودر جهت مثبت استفاده کردن
    کلیپ رو ببینید و این تمرین رو انجام بدید

موفق باشید @amino
    ممنون ممو جان مثل همیشه

فقط چیزی که برای خودم پیش اومد در این زمینه اینطور بود چند وقت پیشا که سخت درگیر تمرین و ی سری مشکلات شخصی بودم واقعن دیدگاهم داشت به همه چیز منفی می شد دقیقا همون شرایط ناامیدی قبل از موفقیت یکی از مواردی که باعث شد ب خودم بیام و حالم بهتر بشه این بود که برای کار اموزی رفته بودیم بخش اعصاب و روانی بیمارستان و اون بااعث یک شوک شد بهم و این که فهمیدم چ داشته هایی دارم( هر چند پیش خودم فکر کنم پیش پا افتاده هستن) که خیلی از مردم ندارن اونا رو
    این شوک باعث شکر گذار شدنم شد برای داشته هام و این که دیدم خیلی مثبت تر شد که بابا این مشکللات چیزی نیستن
    همیشه تاثیر شکر گذاری رو می شنیدم که شکر گذاری کنید خیلی خوبه و مهمه
    اما این بار عملی برام اتفاق افتاد و واقعن این جور چیز ها با خوندن ادم درکشون نمی کنه باید ی سری اتفاق ها تو زندگی ادم رخ بده تا عملی تاثیرشون رو تو زندگی ببینه.
    و از همون موقع بود ک خیلی چیزا شروع کرد ب عوض شدن برام
    این موضوع دید مثبت به جهان و یادگیری از اون خیلی مهمه اما من شکر گذاری رو هم بهش اضاقه می کنم که این موارد می تونه خیلی حالمون رو برای مبارزه با مشکلات خوب کنه و قویمون کنه
    هدف زدن ترید هاییست که با دیدن انها لذت ببریم و هنگام ترید ارامش خاطر داشته باشیم.

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinabbasi عزیز تشکر کرده اند:

Armin Rajabi آواتار ها
    224 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    اتفاقات عجیبی داره برام میوفته.
    خیلی ها در جریان هستند که من کنکور ارشد داشتم و 31 شهریور مشمول خدمت سربازی میشدم.از قبل از کنکور من دوست داشتم داشنگاه x قبول بشم و دوست داشتم اونجا برم.میرفتم عکس های اون دانشگاه رو میدیدم لوکیشنش و دانشکده هاشو چک میکردم و هرکی ازم میپرسید میگفتم دانشجوی ارشد دانشگاه x هستم.دیروز نتایج اعلام شد و در کمال ناباوری من 20 روز قبل از مشمول خدمت شدن همون دانشگاهی که میخواستم و همون رشته ای که میخواستم(mba گرایش مالی)که انتخاب اولم در انتخاب رشته هم بود با رتبه 2 رقمی قبول شدم.بسیار بسیار زمان سختی رو گذروندم و واقعا فشار روانی که روم بود بی اندازه زیاد بود.روز ها درس میخوندم-عصر ها کار میکردم و شب ها به تمرین و مباحث تکنیکال مشغول بودم.زمان هایی که درس میخوندم یا کار میکردم هم روز زده شدن های یا لو ها روند تایم بالا الارم میزاشتم که وقتی زده میشه بهم الارم بده و برم چارت رو بررسی کنم.خوشحالم که تونستم این اصلاح مسیر و این امتحان رو به خوبی پشت سر بزارم و ممنونم از دوستانی که در این تایم با من همراه بودند.فقط خواستم این خبر و این خوشحالیم رو با شما هم به اشتراک بزارم.
    ممنون از استاد عزیز @amino
    روز و هفته خوبی داشته باشید

سلام دوست عزیز

بهتون تبریک میگم واقعا خبر خوشحال کننده ای بود ،امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید(که هستید)
    موفقیت و شکست دو روی یک سکه و در دوجهت مخالف هم نیستند.بلکه موفقیت و شکست هردو در یک جهت و همسو هستند این به شما بستگی دارد که به کدام یک توجه کنید.

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از Armin Rajabi عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,281 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه
    به نظرتون چه کاری میشه انحام داد برای اینکه سود و ضرر های روزانه باعث جریحه*دار شدنه احساساتمون نشه؟
    چون یه جورای روز منو میسازه
    و این میتونه بد باشه
    به نظر خودم باید به نقظه پذیرش برسیم
    اما چطور؟
    روزانه ۶ دقیقه صبح مدیتیشن میکنم
    ولی به این قدرت نرسیدم (شاید مدیتشنم سخت گیرانه نی یا مدتی نمیگذره)

دوره روانشناسی صفحه ۱۲۶ هم شروع کردم
    باز اگر راه یا ایده ی هست ممنون میشم از کمکتون
    In : amiralii.fx

20. 16 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 44 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع