صفحه 209 از 556 نخستنخست ... 109159199207208209210211219259309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,081 به 2,090 از 5557

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,113 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم هفته بسیار پر سودی باشه براتون
    چند وقتی هست درگیر وضعیتی شدم که بسیار برام عجیبه ، قبلا هم همچین تجربه ای داشتم ولی نتونستم رفع کنم ، شاید برای شمام همچین اتفاقی افتاده ، چه جایی بهتر از اینجا برای بیان همچین مشکلی ، انشالا با راهنمایی شما دوستان بتونم پشت سر بذارم.
    من وقتی فعالیت خاصی ندارم ذهنم راحته ، اذیت نمیکنه ، فکر و خیال کمتره ( یا شاید چون توجهی ندارم اینطور فکر میکنم) مشکل وقتی شروع میشه که در مسیر هدفم حرکت میکنم و تلاش میکنم به کار و ذهنم نظم بدم ،همین که متوجه تلاش و تغییر میشه شروع میکنه به مقاومت کردن . شروع میکنه به تحلیل موارد مختلف ، از مساعل اجتماعی سیاسی بگیر تا پلی کردن اهنگ های مختلف . نمیدونم شما همچین تجربه ای داشتین یا نه ؟ مدیتیشن هم انجام میدم ، تایم کوتاهی ذهنم اروم میشه ولی دوباره بهم میریزه .
    اگر همچین تجربه ای داشتید ، لطفا به اشتراک بذارید استفاده کنیم.
    سپاس از همگی
    شانس هرگز کافی نیست.

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

632 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان عزیزم در این تاپیک
    امیدوارم که حالتان عالی باشه.
    من امروز توانستم این تاپیک رو بطور کامل یکبار بخوانم حدود یک ماه توی تاپیک بودم و پست های زیبای شما رو میخواندم. واقعا شگفت زده میشدم که چقدر بچه های آکادمی میتوانند به همدیگر کمک کنند و چقدر میتوانند بی غل و غش و حامی باشند. هیچوقت ندیدم کسی از گل نازکتر به بقیه حرفی بزنه و همه در یک مسیر و هدف همدیگر را همراهی میکنند و از هیچ کمکی به همدیگر مضایقه نمیکنند. حقیقتا این تصویر بسیار زیبایی بود.

روند رشد خیلی از بچه ها را میدیم که اوایل پست هایشان چگونه بوده و بدلیل اینکه خیلی فعال بوده اند الان پست هایشان یک رنگ و بوی دیگری گرفته و به حرفه ای شدن نزدیک تر شده است. این را میشود حس کرد.
    باعث خوشحالیست که حدود 100 صفحه ی اول این تاپیک از زمان درست شدن آن تا قبل سال 2022 است و 130 صفحه ی بعدی برای بعد از سال 2022 و این نشانه ی خوبیست و خوشحال کننده است که این تاپیک نسبت به گذشته بسیار فعال تر شده است.
    در اوایل آقایان سعید و داوود مطالب فوق العاده ای میگذاشتند که امیدوارم دوباره برگردند و از اواسط تاپیک هم که فعالیت های اقای علی97، اقای ممو، تارخ و بقیه ی دوستان بیشتر شده که آن نیز عالیست و من بسیار استفاده کردم. من آن پست جناب تارخ که درباره دانشگاه و سربازی بود را خوانده بودم و صحبت های دوستان را نیز خوانده بودم و وقتی به جلو می آمدم مطالب تاپیک مانند داستانی روند خودش را طی میکرد و امروز خوشحالم که جناب تارخ عزیز خبر قبول شدنشان را به ما اطلاع دادند. حقیقتا خیلی انرژی گرفتم و موضوع بحران و پیروزی را در این تاپیک به چشم خودم دیدم.

موضوعی که میخواستم در این پست اشاره کنم نحوه ی تشکرهای شما بود که اگر بشود به زدن دکمه ی تشکر اکتفا کنید (همانطور که من که از اول به جلو می آمدم هرپستی را که برایم مفید و جذاب بود دکمه ی تشکر را میزدم) و برای تشکر پستی در تاپیک اضافه نکنید، به شسته رفته بودن مطالب در تاپیک کمک بیشتری میکند اما از آنجایی که تاپیک تاپیک روانشناسی است و باید همه حس خوبی داشته باشند و آن را به همدیگر انتقال بدهند اگر خیلی دوست دارید و به شما حس خوبی میدهد این کار را ادامه بدهید.

من یک سری مطالب و جواب ها برای یک سری سوالات که در اواسط تاپیک بود دارم اما نمیدانم الان به درد صاحبان سوال میخورد یا نه. با این حال به مرور بعد از به جمع بندی رسیدن در ذهنم آن ها را نیز خواهم گذاشت. همچنین یک سری فایل از تحلیل و تریدهایم بصورت فیلم تهیه کرده ام که در آتیه ای نزدیک با شما در میان خواهم گذاشت و نظرهایتان را خواهم پرسید که در مورد آن ها نیز به بحث و گفتگو و تبادل نظر بپردازیم.

آرزوی موفقیت دارم برای همه ی دوستان

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Farhan عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,464 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    اتفاقات عجیبی داره برام میوفته.
    خیلی ها در جریان هستند که من کنکور ارشد داشتم و 31 شهریور مشمول خدمت سربازی میشدم.از قبل از کنکور من دوست داشتم داشنگاه x قبول بشم و دوست داشتم اونجا برم.میرفتم عکس های اون دانشگاه رو میدیدم لوکیشنش و دانشکده هاشو چک میکردم و هرکی ازم میپرسید میگفتم دانشجوی ارشد دانشگاه x هستم.دیروز نتایج اعلام شد و در کمال ناباوری من 20 روز قبل از مشمول خدمت شدن همون دانشگاهی که میخواستم و همون رشته ای که میخواستم(mba گرایش مالی)که انتخاب اولم در انتخاب رشته هم بود با رتبه 2 رقمی قبول شدم.بسیار بسیار زمان سختی رو گذروندم و واقعا فشار روانی که روم بود بی اندازه زیاد بود.روز ها درس میخوندم-عصر ها کار میکردم و شب ها به تمرین و مباحث تکنیکال مشغول بودم.زمان هایی که درس میخوندم یا کار میکردم هم روز زده شدن های یا لو ها روند تایم بالا الارم میزاشتم که وقتی زده میشه بهم الارم بده و برم چارت رو بررسی کنم.خوشحالم که تونستم این اصلاح مسیر و این امتحان رو به خوبی پشت سر بزارم و ممنونم از دوستانی که در این تایم با من همراه بودند.فقط خواستم این خبر و این خوشحالیم رو با شما هم به اشتراک بزارم.
    ممنون از استاد عزیز @amino
    روز و هفته خوبی داشته باشید
    سلااااااااااااااااااااااا ااااام
    اینبار امیدوار نیستم که حالتون خوب باشه ، قطعا و 100*100 مطمینم که حالتون خوبه و خدارو شکر میکنم
    تارخ جان از ته دل تبریک میگم بهتون موفقیتتون و رسیدن به یکی دیگه از اهدافتون ، واقعا نمیشه بعضی حس هارو در قالب کلمات بیان کرد و میزان انرژی و شادی که در پشت اونها هست رو انتقال داد
    اما من واقعا خیلی خوشحالممممممممممم از موفقیتت
    شما و تمام بچه های این آکادمی لایق بهترینهایید
    انشالله سیر صعودی مسیر موفقیتتون رو همیشه ببینم
    ممنونم از این حبر زیبا و انرژی که به ما دادی
    منتظر موفقیتهای بعدیت هستم
    موفقیت شما و سایر دوستان باعث موفقیت من خواهد شد
    لطفا همگی برای من هم دعا کنید تا مشکلاتم حل بشه و بتونم ادامه بدم مسیر رو
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 08-30-2022 در ساعت 11:08
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط traderAbolfazl نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من نمیتونم درست برنامه ریزی و هدفگذاری کنم و هرچی تلاش میکنم باز همونجایی هستم که اول بودم ممنون میشم اگر منبع یا کتابی در مورد هدفگذاری و برنامه ریزی که برای شما مفید بوده رو با من هم به اشتراک بذارید ممنون
    سلام و وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    ابولفضل جان شما هنوز نمیتونید درست برنامه ریزی و هدف تعین کنید ( از نظر بار کلمات و جملات خیلی تفاوت هست بین نمیتونم و هنوز نمیتونم )، وقتی از کلمه هنوز استفاده میکنید یعنی به ذهنتون این پیغام رو میدید که درسته الان نمیتونم ولی میتونم یادش بگیرم و در حال رشد هستم تا بتونم برنامه ریزی و هدف انجام بدم.
    این دوتا کتاب رو یک بررسی بکنید احتمالا براتون مفید باشه
    1- بهترین سال زندگی شما (دارن هاردی )
    2- هدف (برایان تریسی)
    ما
    ما یک

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ارادت
    خیلی ها در جریان هستند که من کنکور ارشد داشتم و 31 شهریور مشمول خدمت سربازی میشدم.از قبل از کنکور من دوست داشتم داشنگاه x قبول بشم و دوست داشتم اونجا برم.میرفتم عکس های اون دانشگاه رو میدیدم لوکیشنش و دانشکده هاشو چک میکردم و هرکی ازم میپرسید میگفتم دانشجوی ارشد دانشگاه x هستم.دیروز نتایج اعلام شد و در کمال ناباوری من 20 روز قبل از مشمول خدمت شدن همون دانشگاهی که میخواستم و همون رشته ای که میخواستم(mba گرایش مالی)که انتخاب اولم در انتخاب رشته هم بود با رتبه 2 رقمی قبول شدم.بسیار بسیار زمان سختی رو گذروندم و واقعا فشار روانی که روم بود بی اندازه زیاد بود.روز ها درس میخوندم-عصر ها کار میکردم و شب ها به تمرین و مباحث تکنیکال مشغول بودم.زمان هایی که درس میخوندم یا کار میکردم هم روز زده شدن های یا لو ها روند تایم بالا الارم میزاشتم که وقتی زده میشه بهم الارم بده و برم چارت رو بررسی کنم.خوشحالم که تونستم این اصلاح مسیر و این امتحان رو به خوبی پشت سر بزارم و ممنونم از دوستانی که در این تایم با من همراه بودند.فقط خواستم این خبر و این خوشحالیم رو با شما هم به اشتراک بزارم.
    سلام وقت بخیر همگی تبریک به دوست عزیز تارخ جان خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر و نکته هایی بسیاری در این چالش هایی ایجاد شده میتونیم برداشت کنیم (نبرد هرچه سخت تر پیروزیش شیرین تره)

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,151 بار در 1,524 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام ارادت

سلام تارخ عزیز

من تو تاپیک ها پیام های شما رو همیشه میبینم و کاملا مشخصه که هم زمان میزارین و هم همیشه در تلاشید دوست من تبریک میگم بهتون
    امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,151 بار در 1,524 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلااااااااااااااااااااااا ااااام
    اینبار امیدوار نیستم که حالتون خوب باشه ، قطعا و 100*100 مطمینم که حالتون خوبه و خدارو شکر میکنم
    تارخ جان از ته دل تبریک میگم بهتون موفقیتتون و رسیدن به یکی دیگه از اهدافتون ، واقعا نمیشه بعضی حس هارو در قالب کلمات بیان کرد و میزان انرژی و شادی که در پشت اونها هست رو انتقال داد
    اما من واقعا خیلی خوشحالممممممممممم از موفقیتت
    شما و تمام بچه های این آکادمی لایق بهترینهایید
    انشالله سیر صعودی مسیر موفقیتتون رو همیشه ببینم
    ممنونم از این حبر زیبا و انرژی که به ما دادی
    منتظر موفقیتهای بعدیت هستم
    موفقیت شما و سایر دوستان باعث موفقیت من خواهد شد
    لطفا همگی برای من هم دعا کنید تا مشکلاتم حل بشه و بتونم ادامه بدم مسیر رو

سلام علی عزیز
    امیدوارم همیشه شاد و موفق و سالم باشید

شما با کمک ها و پیشنهاد هایی که به ما میکنین (مخصوصا تو این تاپیک (من اگه بیام تو این تاپیک قبلش میگم برم ببینم علی و محمد @MEMO چه پستی گذاشتن) که همیشه فعالین و واسه من به شخصه خیلی مفیده )
    بدون شک انرژی مثبت هاشو دریافت میکنی

امیدوارم به هرچی میخاین برسین که مطمعنم میرسین

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    چند وقتی هست درگیر وضعیتی شدم که بسیار برام عجیبه ، قبلا هم همچین تجربه ای داشتم ولی نتونستم رفع کنم ، شاید برای شمام همچین اتفاقی افتاده ، چه جایی بهتر از اینجا برای بیان همچین مشکلی ، انشالا با راهنمایی شما دوستان بتونم پشت سر بذارم.
    من وقتی فعالیت خاصی ندارم ذهنم راحته ، اذیت نمیکنه ، فکر و خیال کمتره ( یا شاید چون توجهی ندارم اینطور فکر میکنم) مشکل وقتی شروع میشه که در مسیر هدفم حرکت میکنم و تلاش میکنم به کار و ذهنم نظم بدم ،همین که متوجه تلاش و تغییر میشه شروع میکنه به مقاومت کردن . شروع میکنه به تحلیل موارد مختلف ، از مساعل اجتماعی سیاسی بگیر تا پلی کردن اهنگ های مختلف . نمیدونم شما همچین تجربه ای داشتین یا نه ؟ مدیتیشن هم انجام میدم ، تایم کوتاهی ذهنم اروم میشه ولی دوباره بهم میریزه .
    سپاس از همگی
    سلام و وقتتون بخیر حسین آقا
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    به شخصه از شما خیلی درس و آموزش گرفتم و از شما تشکر میکنم
    حسین جان اینهایی که نوشتی فقط و فقط مربوط میشه به بخش ذهنی ، تکنیکهاش خیلی زیاده برا همین اینجا نمیشه یکی یکی نوشت و خیلی هم راحت و آسون فقط نیاز به عمل داره ، لطفا کتاب ذهن خود را پاکسازی کنید رو مطالع کنید و تمریناتش رو انجام بدید و نتایجش رو در مرور زمان میبینید .
    چند صفحه اول کتاب
    Scan1.JPG
    Scan10001.JPG
    Scan10002.JPG
    Scan10003.JPG
    بهنترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 08-30-2022 در ساعت 12:01
    ما
    ما یک

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    سلام علی عزیز
    امیدوارم همیشه شاد و موفق و سالم باشید

شما با کمک ها و پیشنهاد هایی که به ما میکنین (مخصوصا تو این تاپیک (من اگه بیام تو این تاپیک قبلش میگم برم ببینم علی و محمد @MEMO چه پستی گذاشتن) که همیشه فعالین و واسه من به شخصه خیلی مفیده )
    بدون شک انرژی مثبت هاشو دریافت میکنی

امیدوارم به هرچی میخاین برسین که مطمعنم میرسین
    سلام و وقتتون بخیر
    میدونم عالی هستی علی جان پس امیدوارم از اینی که هست بهتر بشی
    ممنونم از لطف و محبت شما تک تک دوستان ، انشالله همه باهم و کمک هم بتونیم دنیارو عوض کنیم و این انرژی رو پخش کنیم و ممنونم از جمله زیباتون در حق من خواستین (امیدوارم به هرچی میخاین برسین که مطمعنم میرسین)
    ما
    ما یک

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

uniQue آواتار ها
    1,219 بار در 123 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 14 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سپاس از همگی
    سلام وقتتون بخیر، چندوقتی بود پستها رو میخوندم و این پست برام جالب بود چون فکر کنم مشکیله که همه باهاش درگیر هستن،
    بله یه چیز عادیه و برای همه هست اما دلیلش چیه؟ یه جمع بعدی از تمام صحبتهای جناب امین و چند کتاب و دوره رو خدمتتون میگم چون خودم دنبال دلیلش بودم، به صورت کوتاه دلیلش بخش باستانی مغز ما(لیمبیک) هست،
    همیشه گفته میشه سخترین مرحله ابندایی ترین مرحله هست، دلیلی هم که به صورت کلی میشه براش تعریف کرد اینه که ما داریم خلاف باور ها و عقاید و عادت های قدیمیمون که ثبت شده عمل میکنیم، در واقع بخش باستانی مغز یعنی لیمبیک که کار اصلیش حفظ بقا هست به دلایل مختلف نمیخواد تغییری ایجاد بشه، و حین ایجاد تغییرشروع به ترشح هورمون هایی مثل کورتیزول میکنه( هورمون واکنش به ترس و استرس) همون حالت واکنش به ترس، یعنی فرار، مبارزه و یا میخکوب شدن در ما ایجاد میشه، به همین دلیل یعنی ترس و استرس تمام عوامل حواس پرتی رو قبول میکنیم حتی اگه 1 دقیقه باعث حواس پرتی بشه برای اینکه در برابر اون حس احساس بهتری داشته باشیم، برای همینم وقتی کاری نمیکنید احساس ارامش بیشتری دارید،
    اما راه حلش چیه، واقعا راه حل خیلی مشخصی نداره، دقیقا مثل دوستانی که از جناب امین میپرسن نمیتونیم به چک لیست پایبند باشیم یا بعد از 3 درصد از مارکت خارج شیم جواب میگیرن که خب سعی کن خارج شی یا پایبند باشی، تنها راهش اگاهی داشتن نسبت بهش و مبارزه کردن با اونه، یجورایی تمرکز روی هدف نهایی و ادامه دادن حتی با وجود احساس ترس و وحشت در درونه، دقیقا همون تایمیه که همه باز هم به تغییر مسیر( مثل تغییر سیستم) به جای ادامه دادن و اصلاح مشکل فکر میکنن،بعد از یک مدت که ادامه بدیم و نتیجه مثبت رو شاهد باشیم کورتیزول جای خودش رو به دوپامین و سروتونین میده و در واقع اتصالات عصبی جدیدی شروع به شکل گرفتن میکنه(ایجاد عادات جدید)،
    این موارد رو جناب امینو خودشون بخش زیادیش رو گفتن اما بنظرم مرور و بحثش خالی از لطف نیست
    امیدوارم براتون مفید باشه.

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از uniQue عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع