صفحه 196 از 555 نخستنخست ... 96146186194195196197198206246296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,951 به 1,960 از 5543

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

162 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    واقعا تبریک میگم به شما بابت نتیجه جذابی که گرفتید
    میدونید پست شما رو که خوندم یاد دوران مدرسه افتادم
    بچه هایی بودن که توی مدارس غیر انتفاعی با بهترین اساتید و امکانات و کلی رسیدگی نتیجه جالبی نمیگرفتن چون قدر اون همه امکانات رو نمیدونستن
    اما بچه هایی بودن توی مدارس دولتی در ضعیف ترین مناطق بهترین رتبه ها رو فقط با اتکا به خودشون و تلاش بدست میاوردن
    استیت منت شما رو که دیدم اول تحسینتون کردم و بعد از خودم دلگیر شدم که چرا نمیبینم این همه امکانات رو و با تمام وجود استفاده نمیکنم
    ممنون از شما تلنگر خوبی بود
    انشالله شاهد نتایج بهتر از شما باشیم
    سلام مهرداد جان
    ممنون بابت پیام پر از مهرت ، حس و حالی که شما و دوستان دیگه بعد از گذاشتن پیامم تو آکادمی بهم انتقال دادین قابل وصف نیست
    البته که من در جایگاهی نیستم که بخواهم پندی از این بابت به شخصی بدهم اما به عقیده من هر کدام از ما مسیر منحصر به فرد و خاص خودمون رو داریم شما با ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد خودتون مسیر تون رو پیدا کردین و الان اینجا پیش بقیه دوستان در حال یادگیری هستین
    همیشه این جمله رو از امینو برای خودم تکرار میکنم : لزوما وجود اطلاعات صحیح نیست که مارو موفق میکنه بلکه آمادگی وافی فرد برای دریافت اون اطلاعات شرط اصلی موفقیت است ! و من از این بابت مطمئنم همه آدم هایی که اینجا هستند تا مقدار زیادی آمادگی لازم برای دریافت این اطلاعات رو داشتند
    به خودتون ایمان داشته باشید ، تمرین ها رو اصولی انجام بدین هرکاری که امینو رو میگن رو گوش کنید چه فعالیت هایی که راجب دوره و ترید هست و چ فعالیت هایی که مربوط به حیطه شخصی زندگی شماست ... همه و همه رو انجام بدین اون موقع است که معجزه واقعی را پیدا میکنید
    از خودتون دلگیر نشید و همینکه شما اینجایید و هم مسیر چنین آدم هایی هستید نشون میده که شما همین حالا هم موفقید ❤
    با آرزوی موفقیت های روز افزون و جاری شدن برکت و رزق بیشتر در زندگی تون ❤
    ویرایش توسط Mehranaley : 07-31-2022 در ساعت 18:08

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehranaley عزیز تشکر کرده اند:

162 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud941 نمایش پست ها
    سلام مهران عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه بسیار لذت بردم از استیتمنت شما
    من خودم دقیقا شرایطی مثل شرایط شما وارد آکادمی شدم اگه مایل باشید استیتمنت شما رو داخل تاپیک ترید قرار میدم با ذکر نام شما و تگ آی دی شما
    و خودتون هم داخل پی وی به استاد پیام بدید . موفق و پیروز باشید
    سلام مسعود نازنین
    خیلی خوشحالم که شما هم شرایط مشابه من داشتین والان اینجایین و پیام من رو جواب دادین
    بله حتما خیلی خوشحال میشیم اگه این لطف در حق اینجانب بکنید فقط اگر امکانش هست من یک استیمنت تکمیلی از همین اکانت برای شما داخل پی وی براتون ارسال میکنم که اگر ممکن بود اون رو هم به اشتراک بذارین - چشم به استاد هم پیام میدهم
    سپاس گزارم از لطف بی کران تون

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mehranaley عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    راه های حفظ انگیزه در انجام کار

1. هدف داشته باشید
    یک هدف اصلی مشخص کنید و آن را به اهداف کوچکتر تقسیم کنید.
    2. فقط شروع کنید
    وقتی به انجام کاری فکر میکنید احساس سخت بودن و خستگی میکنید اما هرگز به سختی که فکر میکنید نیست .( میتوانید از قانون 5 ثانیه برای شروع کار استفاده کنید) . با مقدار کمتر از توانتان شروع کنید مثلا اگر قرار هست روزی 50 صفحه مطالعه کنید با روزی 1 صفحه شروع کنید .
    3. پیشرفت خود را ثبت کنید
    ثبت روزانه فعالیت های خود و بررسی و دیدن پیشرفت خود بسیار میتواند رضایت بخش و امید دهنده باشد.
    4. تجسم موفقیت و داشتن ذهنیت مثبت
    هر روز چشمانتان را ببندید و به این فکر کنید که اگر موفق شوید چه چیزهایی را بدست می آورید ؟ . تصور ذهنی خود را از موفقیت واضح کنید و سعی کنید حس خوب داشته باشید.
    5. مطالعه روزانه
    روزانه دقایقی را به مطالعه در مورد هدفتان اختصاص دهید . مطالعه زندگی بزرگان این شغل و داستان دلگرم کننده زندگی افراد مشابه خودتان .
    6. حضور و فعالیت در آکادمی
    گاهی برای حرکت و انرژی به داشتن یک محرک بیرونی نیاز داریم.چه جایی بهتر از آکادمی ویو ؟؟؟
    7. موفقیت های کوچک خود را جشن بگیرید و به خود جایزه بدهید
    هر روزی را که طبق برنامه پیش رفتید و به هر هدف کوچکتر خود رسیدید ، به خودتان جایزه بدهید. و با انرژی که از این احساس موفقیت کسب کردید به راه خود ادامه دهید تا به هدف نهایی خود برسید.

قطعا موارد گفته شده در این پست کامل نیست و نکات خیلی بیشتری میشد به این لیست اضاف کرد . امیدوارم مفید باشه
    ویرایش توسط Hosseinbagheri : 07-31-2022 در ساعت 23:45
    شانس هرگز کافی نیست.

6. 22 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,847 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    متنی بی نظیر از کتاب کیمیاگر
    -------------------------
    قبل از تحقق یک رویا روح جهانی می خواهد هرآنچه را که در مسیر فرا گرفته ای ارزیابی کند.
    اگر این کار را می کند از روی بدخواهی نیست ، برای این است که ما بتوانیم هم زمان با تحقق رویایمان بر آنچه که در این مسیر آموخته ایم،مسلط شویم
    و این جاییست که بسیاری، منصرف می شوند
    این همان چیزیست که در زبان صحرا به آن می گویند از تشنگی مردن وقتی که نخل های واحه در افق پدیدار می شوند.
    جستجو همراه با شانس تازه کار آغاز می شود و با مقاومت فاتح پایان می پذیرد

8. 19 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

38 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    امیدوارم پر انرژی باشید همه این ها که میگید ساخته ذهن شماست و عذر و بهونه ایی بیش نیست مقل مثلا تمرین امروز بسه بزارم برای فردا یا دارین تمرین میکنین فقط ساعتو نگاه میکنید که تایم بگذره در لحطه حال نیستییم حال حاضر رو دریابیم
    طبیعتا هم از ساخته ذهنمون دفاع میکنیم (عذر و بهونه) من به شخصه کلیه فایل هارو واو به واو ثانبه به ثانیه نوشتم تا بتونم درک کنم و شور اشتیاق داشتم نسبت به نوشتن وموقع نوشتن تمرکزم خیلی رو مطلب بالا میرفت این تصور رو داشته باشید که کاغذ ذعن شماست و قلم توی دست شما کانکتوی هست برای ایحاد طنین مطلب در ذهن این بهونه هارو از خودتون دور کنید
    و یه نکته دیگه موقع نوشتن و نکته برداری و یا هرکار نباید فشار بیارید به خودتون مصلا دارین کاری انجام میدین یا تمرینی انجام میذین یه تصور تو ذهنتون میاد که دیگه بسه حالا همین رو کشش بدیدن ادامه دار میشه و هی ب خودتون میگین بسه بسه بسه ایی بابا برم فردا بیام فرادهم روز از نو و چرخه هی تکرار میشه
    البته ناگفته نمونه که گاهی شاید لازم باشه یه گوشه ایستاد و هیچ کار نکرد و فقط خودتو ببینی که چیکار داری انجام میدی
    موفقیت همین لحظه حال هست زنده باشید....

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از mirmir عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    امیدوارم پر انرژی باشید همه این ها که میگید ساخته ذهن شماست و عذر و بهونه ایی بیش نیست مقل مثلا تمرین امروز بسه بزارم برای فردا یا دارین تمرین میکنین فقط ساعتو نگاه میکنید که تایم بگذره در لحطه حال نیستییم حال حاضر رو دریابیم
    طبیعتا هم از ساخته ذهنمون دفاع میکنیم (عذر و بهونه) من به شخصه کلیه فایل هارو واو به واو ثانبه به ثانیه نوشتم تا بتونم درک کنم و شور اشتیاق داشتم نسبت به نوشتن وموقع نوشتن تمرکزم خیلی رو مطلب بالا میرفت این تصور رو داشته باشید که کاغذ ذعن شماست و قلم توی دست شما کانکتوی هست برای ایحاد طنین مطلب در ذهن این بهونه هارو از خودتون دور کنید
    و یه نکته دیگه موقع نوشتن و نکته برداری و یا هرکار نباید فشار بیارید به خودتون مصلا دارین کاری انجام میدین یا تمرینی انجام میذین یه تصور تو ذهنتون میاد که دیگه بسه حالا همین رو کشش بدیدن ادامه دار میشه و هی ب خودتون میگین بسه بسه بسه ایی بابا برم فردا بیام فرادهم روز از نو و چرخه هی تکرار میشه
    البته ناگفته نمونه که گاهی شاید لازم باشه یه گوشه ایستاد و هیچ کار نکرد و فقط خودتو ببینی که چیکار داری انجام میدی
    موفقیت همین لحظه حال هست زنده باشید....

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از mirmir عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کنترل ذهن نتیجه نظم وانصباط و عادت هاست . نتیجه این موارد هست

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از mirmir عزیز تشکر کرده اند:

alireza ghasemi آواتار ها
    694 بار در 189 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    راه های حفظ انگیزه در انجام کار

1. هدف داشته باشید
    یک هدف اصلی مشخص کنید و آن را به اهداف کوچکتر تقسیم کنید.
    2. فقط شروع کنید
    وقتی به انجام کاری فکر میکنید احساس سخت بودن و خستگی میکنید اما هرگز به سختی که فکر میکنید نیست .( میتوانید از قانون 5 ثانیه برای شروع کار استفاده کنید) . با مقدار کمتر از توانتان شروع کنید مثلا اگر قرار هست روزی 50 صفحه مطالعه کنید با روزی 1 صفحه شروع کنید .
    3. پیشرفت خود را ثبت کنید
    ثبت روزانه فعالیت های خود و بررسی و دیدن پیشرفت خود بسیار میتواند رضایت بخش و امید دهنده باشد.
    4. تجسم موفقیت و داشتن ذهنیت مثبت
    هر روز چشمانتان را ببندید و به این فکر کنید که اگر موفق شوید چه چیزهایی را بدست می آورید ؟ . تصور ذهنی خود را از موفقیت واضح کنید و سعی کنید حس خوب داشته باشید.
    5. مطالعه روزانه
    روزانه دقایقی را به مطالعه در مورد هدفتان اختصاص دهید . مطالعه زندگی بزرگان این شغل و داستان دلگرم کننده زندگی افراد مشابه خودتان .
    6. حضور و فعالیت در آکادمی
    گاهی برای حرکت و انرژی به داشتن یک محرک بیرونی نیاز داریم.چه جایی بهتر از آکادمی ویو ؟؟؟
    7. موفقیت های کوچک خود را جشن بگیرید و به خود جایزه بدهید
    هر روزی را که طبق برنامه پیش رفتید و به هر هدف کوچکتر خود رسیدید ، به خودتان جایزه بدهید. و با انرژی که از این احساس موفقیت کسب کردید به راه خود ادامه دهید تا به هدف نهایی خود برسید.

قطعا موارد گفته شده در این پست کامل نیست و نکات خیلی بیشتری میشد به این لیست اضاف کرد . امیدوارم مفید باشه
    عالی بود آقا حسین مرسی

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از alireza ghasemi عزیز تشکر کرده اند:

7,257 بار در 855 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma.norouzifar نمایش پست ها
    سلام

من الان نزدیک دو سال هست در اکادمی هستم و یک چیز دقت کرده ام این هست من زمانیکه می خواهم نکته برداری کنم یا حتی الان که در دور سوم سیستم فراکتالی هستم و باید فقط سوالاتی که برام پیش میاد بنویسم بیشتر مشاهده کردم دارم انشا، می نویسم یا به عبارتی دستگاه تایپ شده ام و یک دفتر صد برگ فقط نوشته ام که خودش نکته برداری شده تا سوال نویسی یا در دوره پرایس اکشن 325 صفحه براش نوشته ام یک حسی بهم میگه این روش نکته برداری اصلا صحیح نیست یک سرچ زدم دیدم دقیقا همینه روش های هست که خیلی کارآمد هست با کمترین نوشته بیشترین سود ببری یعنی به جای دستگاه تایپ شوی یک روش مناسب نکته برداری داشته باشیم خلاصه نویسی دوستان دیدم مشاهده کردم تو دو تا صفحه همه چی نوشته شده و کامل و لی من رفتم 30 برگ نوشته ام

می خواستم در مورد نکته برداری صحیح تجربه کسب کنم و در دور چهارم سیستم فراکتالی به درستی نکته برداری کنم نه اینکه تایپست شوم یا تک تک کلمات وبینار و فایل ها بنویسم ؟؟ ممنون میشم اگر کسی تجربه ای دارد راهنمایی کند ممنونم

اصولا نکته برداری صحیح نوعی هست که در آینده با کمترین زحمت بتونین سریع ترین یادآوری رو داشته باشین. اگر شما مو به مو و تمام کلمات رو نت برداری کنین، در نهایت فرقی با ویدئو ها نخواهد داشت. نکته بعدی، نت برداری باید بعد از فهم شما از مطلب صورت بگیره. به عنوان مثال شما فایل دایورجتس ها رو دیدین دو بار، فکر میکنین به یک دید خوبی از دایورجنس ها رسیدین، پس نت برداری اولیه رو انجام می دین. بعد میرین جلوتر و با دایورجنس ها ترید میکنین، اونجا به نکات جامع تری دست پیدا میکنین، حالا باید بیاین عقب و نت های خودتون رو آپدیت کنین. از اشکال استفاده کنین، از رنگ ها استفاده کنین. هر مدلی که بهتون کمک میکنه تا خیلی راحت موضوع رو سریع بفهمید باید استفاده کنین. ایدئولوژی نت برداری این هست که شما به عنوان مثال 4 سال بعد، نت های پرایس اکشنتون رو بخونین و خیلی راحت تمام مطالب براتون یادآوری بشه.

چند نمونه از نت های خودم:
    2022_08_01_000916.jpg

2022_08_01_000917.jpg

2022_08_01_000918.jpg

موفق باشید

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از Matthieu عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza ghasemi نمایش پست ها
    عالی بود آقا حسین مرسی
    سلام
    خواهش میکنم امیدوارم مفید باشه براتون
    شانس هرگز کافی نیست.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 53 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 53 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع