صفحه 192 از 527 نخستنخست ... 92142182190191192193194202242292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,920 از 5463

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ترکیبی نمایش

alieh آواتار ها
    2,734 بار در 426 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    اتفاقات عجیبی داره برام میوفته.
    خیلی ها در جریان هستند که من کنکور ارشد داشتم و 31 شهریور مشمول خدمت سربازی میشدم.از قبل از کنکور من دوست داشتم داشنگاه x قبول بشم و دوست داشتم اونجا برم.میرفتم عکس های اون دانشگاه رو میدیدم لوکیشنش و دانشکده هاشو چک میکردم و هرکی ازم میپرسید میگفتم دانشجوی ارشد دانشگاه x هستم.دیروز نتایج اعلام شد و در کمال ناباوری من 20 روز قبل از مشمول خدمت شدن همون دانشگاهی که میخواستم و همون رشته ای که میخواستم(mba گرایش مالی)که انتخاب اولم در انتخاب رشته هم بود با رتبه 2 رقمی قبول شدم.بسیار بسیار زمان سختی رو گذروندم و واقعا فشار روانی که روم بود بی اندازه زیاد بود.روز ها درس میخوندم-عصر ها کار میکردم و شب ها به تمرین و مباحث تکنیکال مشغول بودم.زمان هایی که درس میخوندم یا کار میکردم هم روز زده شدن های یا لو ها روند تایم بالا الارم میزاشتم که وقتی زده میشه بهم الارم بده و برم چارت رو بررسی کنم.خوشحالم که تونستم این اصلاح مسیر و این امتحان رو به خوبی پشت سر بزارم و ممنونم از دوستانی که در این تایم با من همراه بودند.فقط خواستم این خبر و این خوشحالیم رو با شما هم به اشتراک بزارم.
    ممنون از استاد عزیز @amino
    روز و هفته خوبی داشته باشید
    سلام جناب تارخ تبریک میگم امیدوارم هرروز اتفاقات عالی و فوق العاده ای تو زندگیتون رقم بخوره

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از alieh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,117 بار در 952 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 188 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر تارخ جان تبریک میگم خدمت شما دوست من .. اینطوری موفقیت ها حقیقتا خیلی بیشتر دلچسبه انشالله کل زندگیت پر از موفقیت باشه

موفق باشید
    سلام ارادت
    مرسی memo عزیز.ارزوی بهترین هارو برای شما و تک تک دوستان این جمع دارم.
    in all chaos there is calculation

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,117 بار در 952 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 188 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman نمایش پست ها
    سلام
    خداروشکر واقعا خوشحال شدم
    دقیقا همچین حسی رو من قبلا تجربه کردم. واقعا چینش خدا حرف نداره
    سلام ارادت.
    واقعا همینطوره ادم نتیجه تلاش و سختی هایی که کشیده رو میبینه.
    in all chaos there is calculation

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

zamani_m آواتار ها
    2,806 بار در 258 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    «فضای ذهنی: راهنمایی برای مدیتیشن»، مستندی انیمیشن گونه در ژانر پژوهشی و محصول سال 2021 کشور آمریکا و از تولیدات پلفترم نت فلیکس است. در این برنامه «اندی پادیکامب»، راهب بودایی سابق و بنیان گذار برنامه محبوب مدیتیشن «فضای ذهنی» در سطح جهانی، بینندگان را از طریق مدیتیشن راهنمایی می کند تا چگونه به آرامش برسند.

https://www.aparat.com/m/pcs74/%D9%8...%D9%85%D8%AA_1
    https://www.filimo.com/m/46267/%D9%8...8C%D8%B4%D9%86

.The time you start to "SEE" then you will have no more questions

8. 14 کاربر برای این پست سودمند از zamani_m عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,125 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم هفته بسیار پر سودی باشه براتون
    چند وقتی هست درگیر وضعیتی شدم که بسیار برام عجیبه ، قبلا هم همچین تجربه ای داشتم ولی نتونستم رفع کنم ، شاید برای شمام همچین اتفاقی افتاده ، چه جایی بهتر از اینجا برای بیان همچین مشکلی ، انشالا با راهنمایی شما دوستان بتونم پشت سر بذارم.
    من وقتی فعالیت خاصی ندارم ذهنم راحته ، اذیت نمیکنه ، فکر و خیال کمتره ( یا شاید چون توجهی ندارم اینطور فکر میکنم) مشکل وقتی شروع میشه که در مسیر هدفم حرکت میکنم و تلاش میکنم به کار و ذهنم نظم بدم ،همین که متوجه تلاش و تغییر میشه شروع میکنه به مقاومت کردن . شروع میکنه به تحلیل موارد مختلف ، از مساعل اجتماعی سیاسی بگیر تا پلی کردن اهنگ های مختلف . نمیدونم شما همچین تجربه ای داشتین یا نه ؟ مدیتیشن هم انجام میدم ، تایم کوتاهی ذهنم اروم میشه ولی دوباره بهم میریزه .
    اگر همچین تجربه ای داشتید ، لطفا به اشتراک بذارید استفاده کنیم.
    سپاس از همگی
    شانس هرگز کافی نیست.

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,529 بار در 2,539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3638 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    چند وقتی هست درگیر وضعیتی شدم که بسیار برام عجیبه ، قبلا هم همچین تجربه ای داشتم ولی نتونستم رفع کنم ، شاید برای شمام همچین اتفاقی افتاده ، چه جایی بهتر از اینجا برای بیان همچین مشکلی ، انشالا با راهنمایی شما دوستان بتونم پشت سر بذارم.
    من وقتی فعالیت خاصی ندارم ذهنم راحته ، اذیت نمیکنه ، فکر و خیال کمتره ( یا شاید چون توجهی ندارم اینطور فکر میکنم) مشکل وقتی شروع میشه که در مسیر هدفم حرکت میکنم و تلاش میکنم به کار و ذهنم نظم بدم ،همین که متوجه تلاش و تغییر میشه شروع میکنه به مقاومت کردن . شروع میکنه به تحلیل موارد مختلف ، از مساعل اجتماعی سیاسی بگیر تا پلی کردن اهنگ های مختلف . نمیدونم شما همچین تجربه ای داشتین یا نه ؟ مدیتیشن هم انجام میدم ، تایم کوتاهی ذهنم اروم میشه ولی دوباره بهم میریزه .
    سپاس از همگی
    سلام و وقتتون بخیر حسین آقا
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    به شخصه از شما خیلی درس و آموزش گرفتم و از شما تشکر میکنم
    حسین جان اینهایی که نوشتی فقط و فقط مربوط میشه به بخش ذهنی ، تکنیکهاش خیلی زیاده برا همین اینجا نمیشه یکی یکی نوشت و خیلی هم راحت و آسون فقط نیاز به عمل داره ، لطفا کتاب ذهن خود را پاکسازی کنید رو مطالع کنید و تمریناتش رو انجام بدید و نتایجش رو در مرور زمان میبینید .
    چند صفحه اول کتاب
    Scan1.JPG
    Scan10001.JPG
    Scan10002.JPG
    Scan10003.JPG
    بهنترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 08-30-2022 در ساعت 12:01
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

uniQue آواتار ها
    1,223 بار در 123 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 14 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سپاس از همگی
    سلام وقتتون بخیر، چندوقتی بود پستها رو میخوندم و این پست برام جالب بود چون فکر کنم مشکیله که همه باهاش درگیر هستن،
    بله یه چیز عادیه و برای همه هست اما دلیلش چیه؟ یه جمع بعدی از تمام صحبتهای جناب امین و چند کتاب و دوره رو خدمتتون میگم چون خودم دنبال دلیلش بودم، به صورت کوتاه دلیلش بخش باستانی مغز ما(لیمبیک) هست،
    همیشه گفته میشه سخترین مرحله ابندایی ترین مرحله هست، دلیلی هم که به صورت کلی میشه براش تعریف کرد اینه که ما داریم خلاف باور ها و عقاید و عادت های قدیمیمون که ثبت شده عمل میکنیم، در واقع بخش باستانی مغز یعنی لیمبیک که کار اصلیش حفظ بقا هست به دلایل مختلف نمیخواد تغییری ایجاد بشه، و حین ایجاد تغییرشروع به ترشح هورمون هایی مثل کورتیزول میکنه( هورمون واکنش به ترس و استرس) همون حالت واکنش به ترس، یعنی فرار، مبارزه و یا میخکوب شدن در ما ایجاد میشه، به همین دلیل یعنی ترس و استرس تمام عوامل حواس پرتی رو قبول میکنیم حتی اگه 1 دقیقه باعث حواس پرتی بشه برای اینکه در برابر اون حس احساس بهتری داشته باشیم، برای همینم وقتی کاری نمیکنید احساس ارامش بیشتری دارید،
    اما راه حلش چیه، واقعا راه حل خیلی مشخصی نداره، دقیقا مثل دوستانی که از جناب امین میپرسن نمیتونیم به چک لیست پایبند باشیم یا بعد از 3 درصد از مارکت خارج شیم جواب میگیرن که خب سعی کن خارج شی یا پایبند باشی، تنها راهش اگاهی داشتن نسبت بهش و مبارزه کردن با اونه، یجورایی تمرکز روی هدف نهایی و ادامه دادن حتی با وجود احساس ترس و وحشت در درونه، دقیقا همون تایمیه که همه باز هم به تغییر مسیر( مثل تغییر سیستم) به جای ادامه دادن و اصلاح مشکل فکر میکنن،بعد از یک مدت که ادامه بدیم و نتیجه مثبت رو شاهد باشیم کورتیزول جای خودش رو به دوپامین و سروتونین میده و در واقع اتصالات عصبی جدیدی شروع به شکل گرفتن میکنه(ایجاد عادات جدید)،
    این موارد رو جناب امینو خودشون بخش زیادیش رو گفتن اما بنظرم مرور و بحثش خالی از لطف نیست
    امیدوارم براتون مفید باشه.

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از uniQue عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,852 بار در 513 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سپاس از همگی
    سلام حسین جان جسارت بنده رو ببخشید بنده در حد توصیه به افراد با تجربه آکادمی نیستم
    اما موردی هست که به قول دوستان اکثرا باهاش درگیر هستیم و صرفا راهکار و تجربه شخصی رو میگم بلکه کمک کوچکی کرده باشم
    تمرین های خود آگاهی که استاد ابتدای دوره پرایس گفتن بسیار کمک کننده هست(انجام کار با دست مخالف و ...)
    کتاب قدرت نیروی حال بسیار بسیار زیاد کمک کرد به من واقعا کتاب پر محتوا و بی نظیری هست (اگر خوندید تکرارش کنید و توصیه هاش رو انجام بدید)
    ما با یک ذهن تمرین ندیده و آموزش ندیده یک وزنه سنگین رو میخوایم بلند کنیم و قطعا از پس این کار بر نمیاد و میخواد از زیر فشار فرار کنه پس باید به مرور پیش بریم
    توجه به احساس درون به جای توجه به تفکرات و ساخته های ذهن خیلی کمک میکنه (از توصیه های کتاب قدرت نیروی حال هست)
    در ابتدا شاید چند ثانیه بشه از بازی ذهن رهایی پیدا کرد اما به مرور بیشتر و لذت بخش تر میشه و فراموش نکنید که سخت ترین قسمت مراحل ابتدایی هست
    تقدیم با عشق فراوان

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,125 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    درود به همه عزیزان ، امیدوارم امروز رو فوق العاده خوب سپری کرده باشین
    پست ها رو با دقت مطالعه کردم ، نکات خیلی خوبی ارایه شد ، دوتا کتاب فوق العاده معرفی شد ( قدرت نیروی حال رو چندین مرتبه تا اواسط کتاب خوندم ولی گذاشتم کنار ، کتاب سنگینی بود برام و نتونستم به اتمام برسونم) و البته راه کار هایی داده شد . انشالا با ساخت عادت های سالم بتونم از درگیری های ذهنم کاهش بدم . چیزی که خودم تجربه کردم اینه که نباید وقتی گرفتار این افکار میشم ، مقاومت کنم چون ذهنم بیشتر لج میکنه و ادامه میده .که البته به مرور زمان مثل بقیه مشکلات ارزشش رو از دست میده و کم اهمیت میشه.
    برای ترید خداروشکر زیاد مشکلی ندارم ، در روز 2 بار 3 درصد روزانمو میگیرم ، یک بار قبل خواب در ذهنم و یک بار پای چارت ، که البته مثل همه دوستان درگیر مساعل روانشناسی هستم ، و مثل های و لو بالا پایین میشه که با نوشتن سعی در شناسایی و رفع هستم.
    بازی فراوانی رو چند روزیه شروع کردم و تمرینی که استاد در وبینار اول دوره پرایس گفتند رو دو یک هفته ای میشه مجدد انجام میدم.
    اکر نکته ای از قلم افتاد لطفا مجدد یادآوری کنید.
    سپاس از مشارکت همه دوستان ، بودن کنار شما و استفاده از تجربیاتتون واقعا لذت بخشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام حسین جان

استاد و همچنین نقل قول ایشون توسط تارخ حرف خوبی بود

تغییرات خوب همیشه سخت ..دردناک و رنج آور هست

تنها نیستید من فکر میکنم همه همینطور باشند ..چون بالاخره چیزهای سخت همیشه دردناک و عذاب آور بودند و رفته رفته خوب میشن

مثل رژیم ..ورزش یا حتی از نظر من ترید زدن

مثلا وقتی دیگه تصمیم میگیری اوکی شروع کنم ترید بزنم یدفعه یه حس عجیبی شما رو فرا میگیره (حتی ممکنه همه چیز رو یادتون بره و این طبیعیه)چون قراره یه کار رو اصولی و با نظم و از همه مهمتر درست و صحیح انجام بدید و خب این اوایل برای مغز سخته چون خلاف قانون دنیاست

به قول استاد جهان هرچه بیشتر به سمت انرژی کمتر و بی نظمی در حرکته و ما میخوایم خلافش باشیم و طبیعتا سخته خیلیم سخته ولی ثبات قدم نیازه و تکرار ..تکرار مادر تغییراته

امیدوارم که موفق باشید و بدونید که تنها نیستید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر دوست عزیزم، منم تقریبا همچین تجربه ای داشتم مثلا بازار باز بود میرفتم اخبار سیاسی اقتصادی غیر مرتبط با بازار نگاه میکردم، یا میرفتم یوتیوب واسه دیدن ویدیو های غیر مربوط و به قول خارجی ها fun، این گرفتن سود روزانه در بازار واسم شده بود مثل مشق شب دوران مدرسه، دوست داشتم هی به تعویق بیافته و شاید موقعیت روی چک لیست هم واسم پیش میومد اما میگفتم حالا جاهایه بهتر هم توی سشن مثلا نیویورک میاد اونا رو میگیرم، بعد از درگیری با این موضوع یاد حرف یه عزیزی افتادم که میگفت کار سختت رو اول انجام بده بعد برو واسه خودت، هر کاری که دوست داری بعدش انجام بده، اما اول وظیفه و تکلیفت رو انجام بده، توی بازار هم هدف گرفتن سود روزانه %3 هستش اول اینو انجام بدیم بعد بریم سراغ کار های دیگه، به نظر من یه چک لیست خیلی مطمئن و قرص و محکم تهیه کنید، سودتون رو اول از هر کاری بگیرید بعد برید واسه کارایه دیگه، یه توصیه بسیار مهم هم که بنده با اجازه جناب امینو بهتون میگم، ایشون هم فرموده بودند در یکی از ویدیو ها که به مدت 45 روز هر روز تو یه دفتر بنویسید گرفتن سود روزانه %3، این رو به مدت 45 روز بنویسید تا توی ذهنتون حک بشه و اولین و مهم ترین اولویتتون بشه گرفتن سود روزانه، من خودم یه دفتر دارم که این کار رو انجام میدم، هر روز بازی فراوانی، سود روزانه، و کارهایه مهم اون روز رو مینویسم تا از برنامه عقب نمونم، امیدوارم یه برنامه خوب با همون تمرین 45 روزه استاد و نوشتن، حتما توصیه و تاکید میکنم این نوشتن رو به مدت 45 روز انجام بدید، که اول سودم رو باید بگیرم، این رو انجام بدید امیدوارم مشکلتون حل بشه و راحت باشید، ایشالله سلامت و ثروتمند باشید دوست عزیزم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر حسین آقا
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    به شخصه از شما خیلی درس و آموزش گرفتم و از شما تشکر میکنم
    حسین جان اینهایی که نوشتی فقط و فقط مربوط میشه به بخش ذهنی ، تکنیکهاش خیلی زیاده برا همین اینجا نمیشه یکی یکی نوشت و خیلی هم راحت و آسون فقط نیاز به عمل داره ، لطفا کتاب ذهن خود را پاکسازی کنید رو مطالع کنید و تمریناتش رو انجام بدید و نتایجش رو در مرور زمان میبینید .
    چند صفحه اول کتاب
    Scan1.JPG
    Scan10001.JPG
    Scan10002.JPG
    Scan10003.JPG
    بهنترینهارو آرزو دارم برا هممون
    نقل قول نوشته اصلی توسط uniQue نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر، چندوقتی بود پستها رو میخوندم و این پست برام جالب بود چون فکر کنم مشکیله که همه باهاش درگیر هستن،
    بله یه چیز عادیه و برای همه هست اما دلیلش چیه؟ یه جمع بعدی از تمام صحبتهای جناب امین و چند کتاب و دوره رو خدمتتون میگم چون خودم دنبال دلیلش بودم، به صورت کوتاه دلیلش بخش باستانی مغز ما(لیمبیک) هست،
    همیشه گفته میشه سخترین مرحله ابندایی ترین مرحله هست، دلیلی هم که به صورت کلی میشه براش تعریف کرد اینه که ما داریم خلاف باور ها و عقاید و عادت های قدیمیمون که ثبت شده عمل میکنیم، در واقع بخش باستانی مغز یعنی لیمبیک که کار اصلیش حفظ بقا هست به دلایل مختلف نمیخواد تغییری ایجاد بشه، و حین ایجاد تغییرشروع به ترشح هورمون هایی مثل کورتیزول میکنه( هورمون واکنش به ترس و استرس) همون حالت واکنش به ترس، یعنی فرار، مبارزه و یا میخکوب شدن در ما ایجاد میشه، به همین دلیل یعنی ترس و استرس تمام عوامل حواس پرتی رو قبول میکنیم حتی اگه 1 دقیقه باعث حواس پرتی بشه برای اینکه در برابر اون حس احساس بهتری داشته باشیم، برای همینم وقتی کاری نمیکنید احساس ارامش بیشتری دارید،
    اما راه حلش چیه، واقعا راه حل خیلی مشخصی نداره، دقیقا مثل دوستانی که از جناب امین میپرسن نمیتونیم به چک لیست پایبند باشیم یا بعد از 3 درصد از مارکت خارج شیم جواب میگیرن که خب سعی کن خارج شی یا پایبند باشی، تنها راهش اگاهی داشتن نسبت بهش و مبارزه کردن با اونه، یجورایی تمرکز روی هدف نهایی و ادامه دادن حتی با وجود احساس ترس و وحشت در درونه، دقیقا همون تایمیه که همه باز هم به تغییر مسیر( مثل تغییر سیستم) به جای ادامه دادن و اصلاح مشکل فکر میکنن،بعد از یک مدت که ادامه بدیم و نتیجه مثبت رو شاهد باشیم کورتیزول جای خودش رو به دوپامین و سروتونین میده و در واقع اتصالات عصبی جدیدی شروع به شکل گرفتن میکنه(ایجاد عادات جدید)،
    این موارد رو جناب امینو خودشون بخش زیادیش رو گفتن اما بنظرم مرور و بحثش خالی از لطف نیست
    امیدوارم براتون مفید باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام حسین جان جسارت بنده رو ببخشید بنده در حد توصیه به افراد با تجربه آکادمی نیستم
    اما موردی هست که به قول دوستان اکثرا باهاش درگیر هستیم و صرفا راهکار و تجربه شخصی رو میگم بلکه کمک کوچکی کرده باشم
    تمرین های خود آگاهی که استاد ابتدای دوره پرایس گفتن بسیار کمک کننده هست(انجام کار با دست مخالف و ...)
    کتاب قدرت نیروی حال بسیار بسیار زیاد کمک کرد به من واقعا کتاب پر محتوا و بی نظیری هست (اگر خوندید تکرارش کنید و توصیه هاش رو انجام بدید)
    ما با یک ذهن تمرین ندیده و آموزش ندیده یک وزنه سنگین رو میخوایم بلند کنیم و قطعا از پس این کار بر نمیاد و میخواد از زیر فشار فرار کنه پس باید به مرور پیش بریم
    توجه به احساس درون به جای توجه به تفکرات و ساخته های ذهن خیلی کمک میکنه (از توصیه های کتاب قدرت نیروی حال هست)
    در ابتدا شاید چند ثانیه بشه از بازی ذهن رهایی پیدا کرد اما به مرور بیشتر و لذت بخش تر میشه و فراموش نکنید که سخت ترین قسمت مراحل ابتدایی هست
    تقدیم با عشق فراوان
    شانس هرگز کافی نیست.

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

658 بار در 109 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان عزیزم در این تاپیک
    امیدوارم که حالتان عالی باشه.
    من امروز توانستم این تاپیک رو بطور کامل یکبار بخوانم حدود یک ماه توی تاپیک بودم و پست های زیبای شما رو میخواندم. واقعا شگفت زده میشدم که چقدر بچه های آکادمی میتوانند به همدیگر کمک کنند و چقدر میتوانند بی غل و غش و حامی باشند. هیچوقت ندیدم کسی از گل نازکتر به بقیه حرفی بزنه و همه در یک مسیر و هدف همدیگر را همراهی میکنند و از هیچ کمکی به همدیگر مضایقه نمیکنند. حقیقتا این تصویر بسیار زیبایی بود.

روند رشد خیلی از بچه ها را میدیم که اوایل پست هایشان چگونه بوده و بدلیل اینکه خیلی فعال بوده اند الان پست هایشان یک رنگ و بوی دیگری گرفته و به حرفه ای شدن نزدیک تر شده است. این را میشود حس کرد.
    باعث خوشحالیست که حدود 100 صفحه ی اول این تاپیک از زمان درست شدن آن تا قبل سال 2022 است و 130 صفحه ی بعدی برای بعد از سال 2022 و این نشانه ی خوبیست و خوشحال کننده است که این تاپیک نسبت به گذشته بسیار فعال تر شده است.
    در اوایل آقایان سعید و داوود مطالب فوق العاده ای میگذاشتند که امیدوارم دوباره برگردند و از اواسط تاپیک هم که فعالیت های اقای علی97، اقای ممو، تارخ و بقیه ی دوستان بیشتر شده که آن نیز عالیست و من بسیار استفاده کردم. من آن پست جناب تارخ که درباره دانشگاه و سربازی بود را خوانده بودم و صحبت های دوستان را نیز خوانده بودم و وقتی به جلو می آمدم مطالب تاپیک مانند داستانی روند خودش را طی میکرد و امروز خوشحالم که جناب تارخ عزیز خبر قبول شدنشان را به ما اطلاع دادند. حقیقتا خیلی انرژی گرفتم و موضوع بحران و پیروزی را در این تاپیک به چشم خودم دیدم.

موضوعی که میخواستم در این پست اشاره کنم نحوه ی تشکرهای شما بود که اگر بشود به زدن دکمه ی تشکر اکتفا کنید (همانطور که من که از اول به جلو می آمدم هرپستی را که برایم مفید و جذاب بود دکمه ی تشکر را میزدم) و برای تشکر پستی در تاپیک اضافه نکنید، به شسته رفته بودن مطالب در تاپیک کمک بیشتری میکند اما از آنجایی که تاپیک تاپیک روانشناسی است و باید همه حس خوبی داشته باشند و آن را به همدیگر انتقال بدهند اگر خیلی دوست دارید و به شما حس خوبی میدهد این کار را ادامه بدهید.

من یک سری مطالب و جواب ها برای یک سری سوالات که در اواسط تاپیک بود دارم اما نمیدانم الان به درد صاحبان سوال میخورد یا نه. با این حال به مرور بعد از به جمع بندی رسیدن در ذهنم آن ها را نیز خواهم گذاشت. همچنین یک سری فایل از تحلیل و تریدهایم بصورت فیلم تهیه کرده ام که در آتیه ای نزدیک با شما در میان خواهم گذاشت و نظرهایتان را خواهم پرسید که در مورد آن ها نیز به بحث و گفتگو و تبادل نظر بپردازیم.

آرزوی موفقیت دارم برای همه ی دوستان

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از Farhan عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع