کاربران برچسب زده شده

صفحه 181 از 181 نخستنخست ... 81131171179180181
نمایش نتایج: از 1,801 به 1,808 از 1808

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

behnam.69 آواتار ها
    146 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام عزیز وقتت بخیر راهکار خودم برای حل این مشکل (که در حساب ریل دوبرار میشه) این بوده که اس ال وتیپی ست میکنم و کلا دیگه از پایی سیستم میرم من از اون تریدر هایی هستم که بمونه پایی چارت اجازه نمیده علمم بهم سود بده و خودم جلویی رشد خودمو میگیرم پس به این نتیجه رسیدم که باید بعد باز شدن پوزیشن نباشم ... صد ترید طبق چکلیست اینجوری بزنید متوجه میشید چقد باعث پیش رفتتون میشه موفق

سلام دوست عزیز ممنونم
    اره این چیزی که میگید برای من هم اتفاق افتاده و اتفاقا به نفعم هم بوده،منم چندین بار به همین شکل با ست کردن و فراموش کردن معاملاتم به تی پی خورد ،بیشتر دنبال راه حلم که بتونم با دیدن معامله ذهنم رو کنترل کنم.ممنونم که وقت گذاشتی
    رویاهات رو برای آدم ها تعریف نکن، نشونشون بده!

2. یک کاربر برای این پست سودمند از behnam.69 عزیز تشکر کرده اند:

behnam.69 آواتار ها
    146 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر بهنام جان
    امیدوارم عالی باشید
    1- موقعیت ورود طبق چک لیستتون رو در گذشته مارکت مثل تمرینهای پرایس اکشن پیاده کنید و مناطق حد سود و ضررتون رو مشخص کنید و یاداشت کنید و ببینید در 100 مورد چند پوزیشن مثبت داشتین که تیپی خورده ، این هم باعث میشه به چک لیستتون ایمان داشته باشید و به تیپی تون دست نزنید تا زده شه چون بررسیش کردید و ایمان دارید زده میشه
    2- بعد مورد 1روی یک اکانت دمو جدید 100 دلاری شروع کنید طبق چک لیستتون ترید زدن تا دستتون و چشمتون و ذهنتون باهم هماهنگ بشن و عادت کنند برای محلهای ورودتون
    3- مهمترین موضوع و بازم میگم مهمترین موضوع : تمرکزتون رو از افزایش بالانس و درصد روزانه بردارید و کاریتون نباشه سود میشه یا ضرر یا به چه میزان ، اکانت تمرینی هست اما این اکانت برای تمرین و ترید و بررسی چک لیست و رفع ایرادات اون هست نه افزایش بالانس
    4- زود بستن پوزیشنتون و داشتن حس از دست دادن فقط و فقط به خاطر تمرکزتون روی ترید مثبت هست ، احتمالا میخواین گراف تمیزی داشته باشین یا پوزیشن ضررده نداشته باشین
    جمله خودتون : (با اینکه میدونم در دمو بالانس مهم نیست و تمرین صبر رو باید انجام بدیم)
    دونستن با تونستن خیلی فرق داره ، شما گفتین میدونم اکانت تمرینی هست اما نمیتونید پوزیشن ضرر ده رو قبول کنید و میخواید بالانستون افزایش پیدا کنه
    دمو برای بررسی چک لیست و نقاط ورود و خروج هست و بعد تمرین صبر و رفع ایرادات احتمالی
    پس به چشم افزایش بالانس نگاه نکنید همه چیز درست میشه
    اگر 90 % موقعیتهاتون بعدا میبینید حد سود خورده تبریک میگم سیستم 90% سود ده دارید ، پس لطفا استاپهاتون رو قبول کنید تا اون 90% افزایش بالانستون رو بدست بیارید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون

سلام و درود به علی عزیز
    ممنونم بابت وقتی که گذاشتی ،افتخار میکنم به داشتن دوستانی مثل شما
    ممنون از راهنماییهات و حتما این کار هارو انجام میدم.بازم ممنونم ازت
    رویاهات رو برای آدم ها تعریف نکن، نشونشون بده!

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از behnam.69 عزیز تشکر کرده اند:

Alireza76fx آواتار ها
    559 بار در 200 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiyarkh نمایش پست ها
    سلام ودرود خدمت استاد ارجمند ودوستان گرامی انجمن
    یه اتفاقی افتاد : تمرینات فایل 55 انجام میدادم تقریباً احساس دانایی وتریدر شدن بهم دست داده بود همون وقت یه سوال برام پیش اومد تو ذهنم راجع به یکی از فایل های قبلی تو تاپیک تمرینا پرسیدم .چند تا از دوستان ضمن توضیح دادن سوال توصیه کرد که برگردم و فایل مربوطه را دوباره ببینم علی رغم اینکه خودم فکر میکردم نیازی نیست وقتم را دوباره تلف کنم ولی برگشتم دوباره فایل یه بار دوبار چند بار گوش کردم و به خود که اومدم دیدم که از روی فایل های سر سری گذاشتم یه خاطره از دوران کودکی اومد تو ذهنم گفتم مثل این شرایطه .
    تو بچگی حدود 8یا9سالم بود با هم سن و سال و بچه مهلا تابسون که میشد یه باغ خیلی بزرگ تو روستامون بود با دیوارهای خیلی بلند همه میوه ای داشت .(البنه همه باغ داشتن ولی لذت باغ مردم یه چیز دیگس .اونا که تجربشا دارند میدونند چی میگم)
    می رفتیم کنار دیوار به علت این که قدمون نمیرسید یه سری سنگ و کلوخ وآجر بود میچیدیم زیر پاهامون تا قدمون برسه و بتونیم میوه ها را بکنیم بخوریم یه عادتی که من داشتم سریع و با عجله یه چند تا سنگا را زودتر از بقیه می چیدم زیر پام بدون رعایت تناسب وبزرگ و کوچکی سنگا و خیلی راحت سنگهای بزرگ رو کوچیکا می چیدم .یا مثلا تعداد سنگا راکم میچیدم رو هم و خیلی وقتا قدم نمیرسید و نوک انگشتم میرسید ولی میرفتم بالا وهمیشه زیر پام میلرزید دست میرسوندم وشروع میکردم به کندن میوه هیچ وقت نبود که بدون استرس افتادن اون بالا مونده باشم .
    همیشه این ترس افتادن ولیز خوردن از رو سنگا را داشتم اخرشم یه روزم از اون بالا افتادم پایین همه بدنم خورد شد تا یه مدت کل بدنم باند پیچی بود .
    ولی بودن بعضی بچه ها هم سن و سال که یه وقت بیشتری را صرف چیدن سنگ زیر پاشون میکردن و هیچ وقت هم نیفتادند و مطمئنا با آرامش میوه میجیدند
    الان که چند سال از آن ماجرا میگذره من هنوز همون عادت دارم زیر پاهام رو با دقت و نظم نمیچینم و به راحتی دوباره می افتم پایین ممکنه دوباره برم بالا و چند تا میوه بکنم (چند دلاری سود کنم )ولی همش با استرس و آخرشم خوردن زمین و باندپیچی و کال مارجین شدن
    تصمیم گرفتم این بار با دقت سنگا را بچینم
    و دوباره دارم فایلا را ازفایل اول با حوصله میبینم و تمام تمرین را انجام میدم .
    انشاالله که بابت وقتی که ازتون گرفته میشه بابت خوندنش ارزش داشته باشه
    به امید موفقیت همه اعضای انجمن....
    وقت بخیر قطعا از زمانی که این پست رو گذاشتید خیلی وقته که گذشته و دقیقا همینطوره که شما فرمودید . و چه مثال قشنگی خواستم یه تشکر ویژه بکنم ازتون خیلی عالی بود
    Hope is everything

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Alireza76fx عزیز تشکر کرده اند:

MEMO آواتار ها
    2,624 بار در 882 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 79 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر

داشتم رادیوتیوب های اکادمی رو گوش میدادم (د=رادیوتیوب خانم الهام از سراب) و استاد فرمودند خیلی های مراقبه رو با مدیتیشن و تمرکز اشتباه میگیرن

سوال: مراقبه چیه؟ ممنون میشم توضیح بدید
    ویرایش توسط MEMO : دیروز در ساعت 13:09
    IM MEMO

8. یک کاربر برای این پست سودمند از MEMO عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    3,218 بار در 730 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر

داشتم رادیوتیوب های اکادمی رو گوش میدادم (د=رادیوتیوب خانم الهام از سراب) و استاد فرمودند خیلی های مراقبه رو با مدیتیشن و تمرکز اشتباه میگیرن

سلام ارادت
    من در حد سواد خودم نظرمو میگم.
    مدیتیشن ازاد و رها کردن بدن و فکر برای رسیدن به ارامش هست.
    ذن تمرین تنفس و ازاد و رها کردن بدن و ذهن برای رسیدن به لحظه حال و ناظر کل شدن هست.
    مراقبه همون مدیتیشن هست ولی به منظور رسیدن به الاهیات و یا با مقاصد عرفانی و یا دینی هست.
    یعنی کلیت همه شون یکیه.فقط اهداف فرق میکنه.
    in all chaos there is calculation

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

3,737 بار در 486 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza76fx نمایش پست ها
    وقت بخیر قطعا از زمانی که این پست رو گذاشتید خیلی وقته که گذشته و دقیقا همینطوره که شما فرمودید . و چه مثال قشنگی خواستم یه تشکر ویژه بکنم ازتون خیلی عالی بود
    سلام دوست عزیز
    بله دقیقا همانطور که تو پرایس این اتفاق افتاد من الان دوباره برگشتم و دوره فراکتاایا از اول میبینم تمریناشا انجام میدم ونکته برداری میکنم دقیقا از اول هفته دوباره شروع کردم بعد از چند بار دوره
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از bakhtiyarkh عزیز تشکر کرده اند:

s.h.mousavi آواتار ها
    68 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    مراقبت از پندار،رفتار،گفتار بنحوی که در مسیر رشد و کمال راه درست و نادرست ،حال خوب و حال بد را تشخیص بدیم . وبرای اینکار باید اینها را بشناسیم پس باید انسان شناسی و ابعاد وجودی انسان را بشناسیم .خود شناسی .خود آگاهی
    دریافت اطلاع در این زمینه یا حصولی است یا شهودی یا هردو
    سلسله موی دوست حلقه دام بلاست/ هر که دراین حلقه نیست غافل از این ماجراست.(سعدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر

ویرایش توسط s.h.mousavi : دیروز در ساعت 17:55 دلیل: املا

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از s.h.mousavi عزیز تشکر کرده اند:

kaziTDR آواتار ها
    1,919 بار در 175 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    امروز بصورت اتفاقی یه ویدیو تو یوتیوب راجب نمادهای ایلومیناتی دیدم و خیلی جالبتر اینکه دوباره بصورت کاملا اتفاقی بدون اینکه پولی داخل حساب وبمانیم داشته باشم یا اصلا بخوام پولی واریز کنم وارد اپ وبمانی تو گوشیم شدم و وقتی برجسته ترین نماد شیطان پرستی رو کارت وبمانی دیدم حسابی جا خوردم. اگر کسی اطلاعات بیشتری داره خواهش میکنم بنده رو روشن بفرمایند.
    Screenshot_20220629-180548_Gallery.jpg
    از خدا و راهنمایم (امینو) متشکرم.

16. یک کاربر برای این پست سودمند از kaziTDR عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 181 از 181 نخستنخست ... 81131171179180181

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 44 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع