صفحه 160 از 556 نخستنخست ... 60110150158159160161162170210260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,591 به 1,600 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,488 بار در 1,398 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه @Proadmin
    (من عذرخواهی میکنم , چون یک پست هم اندیشی ایجاد کردم و فکر کردم در تاپیک روانشناسی ارسالش کردم اما دیدم نه درتاپیک تمرینات بود, بنابراین میخوام هدفمند باشه این پست و یکبار دیگه در این تاپیک میزارم (معذرت از دوستانی که پاسخ دادن و باز منشنشون میکنم و میخوام به عنوان یه سر مرجع باشه و اگر پست قبیلتونو از تاپیک تمرین کپی بزنید و در پاسخ به این پست در این تاپیک بزارین ممنونتون میشم چون دوستان واقعا عادت های خوبی داشتن ایجاد میکرن و حیفه که در دیدعموم قرار نگیره)
    میخواستم در رابطه با عادت های خوبی که ایجاد کردین بدونم
    استاد یک تاپیک زد در رابطه با عادت های تریدرهای موفق ولی بچه ها فعالیت نکردن
    و اینجا یه هم اندیشی خواستم داشته باشیم
    عادت هایی که خودم ساختم در طی 9 ماه اینا هستن
    1)یک دفتر که از خودم به خودم نزدیک تره دارم که کل کارهایی که روزانه انجام میدم رو توش مینویسم و در اخر روز کل تایم مفیدی و تایم تمرین و تایم ورزش که داشتم رو جمع بندی میکنم و هر هفته مجموع این تایم هارو هم در یک دفتر دیگه مینویسم
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    یه عادت بسیاز زیبا که از جناب برایان برداشت کردم نوشتن روتین زوانه بود که خیلی کمکم میکنه که تایمم هدر نره چون برا هر تایم برنامه دارمو ممنونم ازت و طی همین روش تونستم تایم مفیدم رو که مجموعه ای از کارهام در طی روز هست رو از 10 ساعت برسونم به 12الی 13 ساعت (ممنونم)
    عادتهای بدی ک دارم کنار میزارم
    1)سیگاری نیستم
    2)استفاده کمتر از 30 دقیقه گوشی در طول روز (استفاده از اینیستا فقط در جمعه ها اونم بعد از ظهرها)

عادت خوبی که از قبل داشتم
    1)منظم بودم

لطفا بالای پست بزنید چند ماه هست در اکادمی شرکت کردین

ممنون میشم نظرات شمارو هم داشته باشم در رابطه با عادات هایی که ایجاد کردین و یا دارین ایجاد میکنین
    شروع کنیم به منشن کردن و امیدوارم دوستانی که از یاد رفتن هم خودشون خودجوش شرکت کنن (کاربران دوره فراکتالی رو نمیشناسم اگه اوناهم شرکت کنن عالی میشه
    @ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @@hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi @hamoon @ghoolak @aliflash @b0z0rgmehr @SHIRDAL @rezajaryan @.Brave_Heart. @hamedzamani @KingMilad @mohamadrezasj @OMID_R @Mohammad.Parsi @Brice @hoseinrahimi
    قدیمی های دوره بچه های تازه وارد رو تقریبا ول کردن و درک هم میکنیم و حداقل عادات خوبی که دارن و باعث موفقیتشون شده رو در اختیار ما بزارن عالی میشه
    پروادمین محترم لطفا شما هم با ادمین ها هم نظر بشین و عادات خوبی که دارین رو با ما به اشتراک بزارین (کل عادات ادمین ها )
    سلام عرفان جان وقت بخیر
    راستش من میخواستم از زیر جواب دادن شونه خالی کنم چون خودمو در اون حد نمیدونم که بخوام در مورد مباحث روانشناسی اظهار نظر کنم. ولی خب چون شما بمن لطف داشتید چنتا عادت که تغییر دادم رو با شما به اشتراک میذارم:
    (اینم باید بگم آکادمی و آموزه های استاد امینو خیلی موثر بوده که کمکم کنه بتونم عادت جدید در خودم ایجاد کنم.)

1. تنظیم ساعت خواب(زود میخوابم زود بیدار میشم)
    2. حذف اینستاگرام
    3. مطالعه و گوش دادن به پادکست (هرروز)
    4. پیاده روی (روزی یک ساعت و نیم)
    5. ثبت کالری مصرفی روزانه (نتیجتا کاهش وزن)
    6. حذف دوستانی که باهاشون همفاز نبودم و برام سمی بودن
    7. کاهش شدید زمان تلوزیون دیدن (به خصوص اخبار)
    8. ثبت فعالیت های روزانه ( هرشب به کارام امتیاز میدم که در راستا هدفم بودن یا نه)
    9. مدیتیشن و تمرین های ذهن آگاهی(پادکست دارما مدیتیشن رو شدیدا توصیه میکنم)

امیدوارم مفید واقع بشه این پست.
    موفق و سربلند باشید.
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,459 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود بر همگی امیدوارم که پر از انرژی خداوندی باشید
    ازدوستان عزیزم درخواست دارم در مبحث روانشناسی فردی من رو راهنمایی کنند
    چیزی که من رو دچار ترس کرده حجم هست و درواقع یک مقاومت ذهنی به حجم 1 لات دارم زمانی که ازین حجم استفاده میکنم دچار ترس و استرس میشم باتوجه بانیکه زیان تحمیلی آن به مراتب زیاد هست و به یکباره بخشی از بالانس شما تحت تاثیر قرار میگیره حال انکه شاید بدلیل بالانس کم هست ولی این ترس رو حس میکنم و به همیاری شما نیازمندم
    سپاس میرحسام
    و سایر عزیزان تگ نشده @Snow_Trader @tarokh @Brian @Milad-Trader
    سلام میر حسام عزیز امیدوارم عالی باشی
    میر حسام یک سوال
    لوریج حسابتون چقدره ؟
    بالانستون رو پایین به تارخ عزیز گفتین که 400 هست و با حجم 0.8 وارد پوزیشن میشید
    ممنون میشم تا لوریجتونم بگید تا بتونم راهنماییتون کنم
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    چندتا تبریک میگم بهت
    تولدت مبارک
    ماشین جدید مبارک
    دستیابی به قدرت درونت مبارک
    در این مرحله قانون فراوانی در همه چیز رو درک خواهی کرد و بهت ثابت خواهد شد و کم کم مسیر زندگیت با انسانهای جامعه عوض خواهد شد چون نگرشت کلا متفاوت خواهد بود نسبت به اتفاقات و پیرامونت و حتی چیزهایی رو خلق خواهی کرد که در نظر خودت شبیه معجزه خواهد بود
    انشالله همه بچه ها با استمرار در آکادمی و رسیدن به قدرت درونشون به این لحظه شیرین برسند
    موفق باشی
    سلام علي اقاي گل مرسي بابت تبريك ها.
    مرسي از صحبتت.اگر تجربه مشابهي داري يا توصيه اي در اين مرحله هست خوشحال ميشم بشنوم.اينكه در اين مرحله چيكار بايد بكنم و چطوري اين مرحله رو بگذرونم؟مرحله بعدي چيه؟
    تو ذهنم سوال خيلي زياده.ولي چيزهايي كه الان ميبينم برام خيلي عجيبه و ترسناك حتي.چون وقتي به هر چيزي فكر ميكنم اتفاق ميوفته بايد خيلي خيلي مراقب فكر كردنم باشم.
    يكم گنگ و گيج هستم در اين مرحله راستيت.
    in all chaos there is calculation

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    درود تارخ جان تندرسی باشی دوست من
    روی بالانس 400 دلار ترید میکنم تا حجم 0.8 لات رو بخوبی میزنم ولی زمانیکه میخوام 1 لات رو کلیک کنم تردید دارم و بمحض استفاده انگاری دچار اضطراب میشم
    درمورد درگیری بالانس باید بگم امروز خارج از چک لیست معامله کردم و درواقع روانشناسی مو تحت تاثیر قرار دادم که یر به یر شد .چیزی که مهم هست به دید خودم عدم تناسب حجم و بالانس هست !!!
    در مورد این پستتون و متن پاییانی که خارج از چک لیست بود
    شاید از این جملم اشتباه برداشت کنید و ناراحتتون کنه اما باید خیلی هواسمون به اتفاقهایی که میفته باشه
    حیف شد که پوزیشتون یر به یر شد باید با ضرر بسته میشد این معامله
    از لحاظ روانشناسی الان ذهنتون در آینده به احتمال زیاد این کار رو دوباره تکرار خواهد کرد چون دید که ختی اگر اشتباه کنه احتمال یر به یر شدنش هست پس سعی میکنه این کار رو تکرار کنه خیلی مواظب باشید در این مورد حتی اگر با سود بسته میشد اوضاع از اینم که گفتم بدتر میشد براتون و راه رو برای اشتباهات بعدی باز میکرد
    سعی کنید در لحظه ای که فهمیدید اشتباه کردید در ورود به پوزیشن از همین الان در دمو آموزشش بدید که باید بدون مکث و بدون چون و چرا چه در سود باشه معامله چه در ضرر سریعا دستی بسته بشه این معامله ، این مربوط میشه به حس امیدواری انسانها که در معاملات واقعی بسیار مخرب هست
    ویرایش توسط Ali97 : 06-20-2022 در ساعت 15:09
    ما
    ما یک

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام علي اقاي گل مرسي بابت تبريك ها.
    مرسي از صحبتت.اگر تجربه مشابهي داري يا توصيه اي در اين مرحله هست خوشحال ميشم بشنوم.اينكه در اين مرحله چيكار بايد بكنم و چطوري اين مرحله رو بگذرونم؟مرحله بعدي چيه؟
    تو ذهنم سوال خيلي زياده.ولي چيزهايي كه الان ميبينم برام خيلي عجيبه و ترسناك حتي.چون وقتي به هر چيزي فكر ميكنم اتفاق ميوفته بايد خيلي خيلي مراقب فكر كردنم باشم.
    يكم گنگ و گيج هستم در اين مرحله راستيت.
    تارخ جان هرچقدر بگم برات کم گفتم
    خیلی وقتها میشه که با خدا میشنم و حرف میزنم و چیزی رو که میخوام میگم بهش و اونم برام اجابت میکنه از راههای مختلف
    بعضی وقتها وقتی با این شرایط رو به رو میشی اصلا خودت به خودت شک میکنی و واقعا نمیدونی چه اتفاقی میفته
    توصیم فقط اینه لذت ببر و زندگی کن
    من اصلا آدم مذهبی نیستم ولی در این آکادمی خدارو درون خودم پیدا کردم
    اصلی ترین علت رسیدن به این نقطه شکرگزاری بابت چیزهایی که داری هست و شکرگزاری از بابت چیزهایی که میخوایی طوری که انگار الان داریشون و براش شکرگذاری میکنی
    مورد بعدی تغییر فازی هست که در خودت به وجود آوردی ، شاید متوجهش نباشی اما یکم فکر کن الان شما در ذهنتون چند مدتی هست به چیزهایی که میخواین فکر میکنین نه به چیزهایی که نمیخواین ، یعنی چی ؟ یعنی تو ذهنتون اینطور با خودتون حرف میزنید : من میخوام خوش اندام باشم ، اما قبلا میگفتین من نمیخوام چاق باشم ، من نمیخوام شکم داشته باشم ، این یک مثال بود
    شما مدارتون رو از این که چه چیزهایی رو نمیخواین تبدیل کردین به چیزهایی که میخواین برای همین هست به هر چیزی فکر میکنید تحقق پیدا میکنه ، این حالت قبلا هم بود اما چون شما به چیزهایی که نمیخواستین انرژی میدادین اونا اتفاق میفتادند و چون باب میل شما نبودند متوجه قدرت خلقتون نمیشدید اما الان چون به چیزهایی که میخواین فکر میکنین و خلقشون میکنین چون نتیجه مثبت دارند و براتون خوشایند هستند براتون قابل درکتر شده
    ما
    ما یک

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,540 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام میر حسام عزیز امیدوارم عالی باشی
    میر حسام یک سوال
    لوریج حسابتون چقدره ؟
    بالانستون رو پایین به تارخ عزیز گفتین که 400 هست و با حجم 0.8 وارد پوزیشن میشید
    ممنون میشم تا لوریجتونم بگید تا بتونم راهنماییتون کنم
    درود علی جان ممنونم از مهربونیات دوست من
    حسابم 1:200 هست (البته امیدوارم پاسخت رو صحیح گفته باشم) البته تو این مفهوم یکم ضعف دارم
    البته مشکل از پوزیشن های دیشب شروع شد چند پوزیشن توی چند جفت ارز زدم همگی تیپی خورد و بالانم 50 درصد افزایش پیدا کرد و امروز باز تمایل به تکرار داشتم که البته خداروشکر نشد و حساب برگشت به حالت اولش
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    درود علی جان ممنونم از مهربونیات دوست من
    حسابم 1:200 هست (البته امیدوارم پاسخت رو صحیح گفته باشم) البته تو این مفهوم یکم ضعف دارم
    البته مشکل از پوزیشن های دیشب شروع شد چند پوزیشن توی چند جفت ارز زدم همگی تیپی خورد و بالانم 50 درصد افزایش پیدا کرد و امروز باز تمایل به تکرار داشتم که البته خداروشکر نشد و حساب برگشت به حالت اولش
    مرسی میر حسام
    بله دقیقا اینو میخواستم
    میر حسام لوریج شما در این اکانت 1 به 200 هست پس دوست من ابتدا باید محاسبه کنید که وقتی با هر حجمی وارد پوزیشن میشید چه میزان از بالانستون درگیر معامله هست
    در لوریج 1 به 200 وقتی شما با حجم 0.8 وارد پوزیشن میشید شما درواقع 400 دلارتون درگیر معامله هست که 100% بالانستون میشه ، پس این خیلی عادیه که این اعداد و تغییر بالانستون چه مثبت و چه منفی تکنتون بدن و باعث ترستون بشه
    از شما خواهش میکنم در هر معامله 3% بالانستون رو درگیر کنید و ادامه بدید نه بیشتر
    علت :
    این ترسی که در شما داره به وجود میاد ناشی از حجم بالاو درگیر ی میزان زیاد بالانستون هست که بعدا اگر بخواین این ترس به وجود اومده رو اصلاح کنید شاید چندین ماه تا چندین سال طول بکشه
    ما
    ما یک

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    چیزی که من رو دچار ترس کرده حجم هست و درواقع یک مقاومت ذهنی به حجم 1 لات دارم زمانی که ازین حجم استفاده میکنم دچار ترس و استرس میشم باتوجه بانیکه زیان تحمیلی آن به مراتب زیاد هست و به یکباره بخشی از بالانس شما تحت تاثیر قرار میگیره حال انکه شاید بدلیل بالانس کم هست ولی این ترس رو حس میکنم و به همیاری شما نیازمندم
    سپاس میرحسام
    درود بر میرحسام عزیز،

این ترس یا وسواس به یک عدد خاص مخصوص فقط عدد لات نیست. من به عدد بالانس هم حساسیت شدید دارم. به نظرم یک هشدار از سمت ذهن ناخودآگاه هست که شما هنوز به این موضوع حساسیت دارید. شاید فعلا بهترین راهکار کم کردن عدد حجم باشه و در آینده وقتی با رشد اکانت مواجه شدید کم کم به این عدد حساسیت کم میشه.

واقعا تاثیر داشتن اطمینان از اینکه در صورت خوردن حد ضرر درصد خاصی از بالانس از بین خواهد رفت خیلی کمک میکنه.

یک سیگنال برای خودم اینه. من مثلا وقتی با اکانت ۵۰۰ دلاری حجم تا ۵ صدم میگیریم هیچ ترسی ندارم اما حتی عدد های بالای ۰.۱ میتونه اذیت کنه این یعنی هنوز بالانس کافی نیست. باید به عدد یک لات همین حس رو داشت و فکنم فقط با افزایش بالانس امکان پذیر خواهد شد.

امیدوارم باقی دوستان هم نظر بدم. کاشکی هم اندیشی میشد میرحسام عزیز. چون یک موضوع بسیار همه گیر هست.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

9,866 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام میرحسام جان وقتت بخیر

در حد درک فهم خودمیه نظری میدم شاید درست باشه شاید غلط

همه ما این حس رو داریم و برای هرکدوم ما حد متفاوتی داره از نظر روانی اگه میخوای این برطرف بشه خب ربط داره به چک لیست و سیستم و نحوه ترید شما چجوری اگه حجم بالا میزنی پیپ رو کم کن تاییدیه زیاد بگیر چون اگه مدت زمان باز بودن پوزیشن زیاد بشه دیگه مغز قاطی میکنه یه جوری میزنه ترید رو خراب میکنه چون حجمتم بالاست زیادی درگیر احساسات میشی

یه سری احساسات هست تریدر باید روشون کار کنه به نظرم راهی جز قبول کردنش نداره(این قبول کردنم خودش داستان داره مغز تریدر خیلی مقابله میکنه هرچی میگی اوکی من قبول دارم فلان مشکل رو دارم میگه نه دروغ نگو. تا اینکه میزان دردش زیاد میشه مثل بادکنک میترکه اون وقت دیگه قبولش میکنه) باید باهاش روبه رو شی(اونم به خصوص احساس ترس) مدت زمان زیادی باهاش بگذرونی بهش عادت کنی البته یه سری هام میشه دورشون زد مثل این عدد ذهنی که من رو گام ها داشتم اومدم شماره گذاری گام هایی که باید میگرفتم رو تا اون عدد ذهنیم قرار میدادم و بعد دوباره از اول شروع میکردم ظاهرش متفاوت بود و مغزم قبول کرد اما باتنش همون برنامه هدف و دورش زدم

شیوه ترید خودتم پیدا کن این زمان لازم داره ممکنه کلا با حجم بالا مشکل داشته باشی اما زمانی که حجم بیاری پایین و پیپ رو زیاد کنی بهتر ترید بزنی اینارو خودت باید پیدا کنی زمان زیادی هم لازم داره

جمله معروف ==>میخوای بازار رو بشناسی اول خودت رو بشناس و خودتو پیدا کن

(چنتا پادکست خوبم بزار برا بچه ها یادگاری بمونه صدات عالیه )
    امیدوارم تونسته باشم در حد خودم کمکی کرده باشم آرزوی بهترین هارو برات دارم.
    سپاس میرحسام
    ویرایش توسط ARMIN-FX : 06-20-2022 در ساعت 16:07

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و خسته نباشید
    امیدوارم عالی باشید

نحوه محاسبه میزان درگیری بالانس بر اساس حد ضرر
    فرض کنید شما یک حساب 100 دلاری دارید و لوریج این حساب 1:500 می باشد
    ایتدا نحوه محاسبه طبق گفته استاد امینو و بر اساس در گیری 3% از بالانس که اصولی ترین روش هست
    دلار3=3%*100دلار یعنی شما 3 دلار باید از بالانستان درگیر معامله باشد تا در صورت استاپ خوردن معامله 3% از بالانستون رو از دست بدید
    حالا این 3 دلار رو تقسیم بر میزان پوینتی که از نقطه ورودتون تا محل استاپپتون هست میکنید و حجم ورود به معاملتون رو میده که در صورت زده شدن استاپ شما فقط 3% از بالانستون از دست بره و 3% از بالانستون درگیر معامله باشه
    مثال اکانت 100 دلار و میزان درگیری بالانس 3% که میشه 3 دلار
    میزان فاصله قیمت تا محل حد ضرر بر حسب پوینت 120 پوینت فرض کنید
    حالا 0.02=120پوینت/3دلار یعنی اگر شما با حجم 0.02 وارد پوزیشن بشید و استاپتون بخوره 3دلارتون رو از دست میدید

نحوه محاسبه میزان درگیری بالانس بر اساس حد سود
    عین مثال بالا فقط در این بخش به جای میزان پوینت تا محل استاپ ، میزان پوینت تا محل تیپی رو در نظر میگیرید و محاسبه میکنید
    مثلا از محلی که من میخوام ورود کنم به معامله تا محل تیپی 80 پوینت هست و من 30 دلار میخوام بگیرم در این پوزیشن
    الان میخوام ببینم با چه حجمی وارد بشم تا رسیدن قیمت به محل تیپی من 30 دلار رو گرفته باشم
    0.37=30/80 اگر با این حجم وارد پوزیشن بشم قیمت با رسیدن به محل تیپی من 30 دلارم رو گرفتم

نحوه محاسبه میزان درگیری بالانس با حجم دلخواه
    حالا اگر بخوایم یک حجم دلبخواه رو محاسبه کنیم که با اون حجم چه میزان از بالانسمن در گیر میشه
    اکانت 100 دلار
    لوریج 1:500
    (هر لات = 100000 هست )
    من میخوام با حجم 0.08 وارد پوزیشن بشم و میخوام محاسبه کنم چند دلار از حسابم درگیر معامله میشه
    لوریج /(هر لات 100000*0.08حجم) = میزان دلار درگیر در معامله
    500/(100000*0.08)=16 دلار درگیر در معامله

من هم زیاد اطلاعات تخصصی ندارم رو این موضوع و این اطلاعاتی بود که داشتم
    امیدوارم مفید باشه براتون @miRHesam
    ویرایش توسط Ali97 : 06-22-2022 در ساعت 00:17
    ما
    ما یک

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 64 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 64 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع