صفحه 147 از 555 نخستنخست ... 4797137145146147148149157197247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,461 به 1,470 از 5542

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان عزیز سلام
    ویدیوی برای شما دوستان پیدا کردم که بسیار بسیار بسیار دیدنش به نظرم مفید هست و همه ما باید چندین و چند بار ببینیم.
    عنوان این ویدیو 5 سطح ثروت هست و ثروتمندان رو در 5 سطح بررسی میکنه که چه کارهایی میتونن بکنن و چه کارهایی نمیتونن.سبک زندگی افراد در هر سطح به چه شکل هست و افراد به چه چیزهایی فکر میکنند.

سطح اول:درامد سالیانه 200.000 دلار
    سطح دوم:دارایی 10 میلیون تا 30 میلیون دلار
    سطح سوم:دارایی 30 میلیون تا 100 میلیون دلار
    سطح چهارم:100میلیون تا 1 میلیارد دلار
    سطح پنجم:بالای یک میلیارد دلار

اماری که این ویدیو میده میگه تا زمان ظبط این ویدیو فقط 2755 نفر به بالای یک میلیارد دلار دست یافتند.

2.png

لینک ویدئو در یوتیوب

حتما این ویدیو رو ببینید چندین بار.اگر مشکل در زبان انگلیسی داشتید در تنظیمات یوتیوب زینویس رو فعال کنید و در تنظیمات زیرنویس گزینه ترجمه به فارسی رو بزنید
    امیدوارم که براتون مفید بوده باشه.
    in all chaos there is calculation

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,454 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها
    https://2ndskiesforex.com/trading-ps...onaire-trader/

وقت بخیر یک مقاله خوب و فوق العاده برای دوستانی که اهل مطالعه و مقاله روانشناسی هستند

نمیدونم در بخش مقالات اکادمی هست یا خیر ولی مقاله ی خوبی بود و میتونید استفاده کنید
    موفق باشید
    محمد جان سلام و خسته نباشید
    دستت درد نکنه بابت مقاله ، فقط من متاسفانه انگلیسی بلد نیستم و با ترنسلیت هم زدم برام ترجمه کرد ولی بیشتر جاهاش پس و پیش افتاد ، شما ترجمه شده این رو دارید یا شما هم از زبان انگلیسیش خوندید و استفاده کردید ؟
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

690 بار در 82 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود به تمام دوستان
    طول موفقیت در بازار های مالی بنظر من این شکلیه
    اول از همه سخت تلاش می کنی
    گییج می شی افسرده می شی رانده می شی
    عصبانی می شی خیلیا تو ایین مرحله کم میارن و به مراحل آخر نمی رسن و با مسیر بدبختیشون باهم دوباره وصلت می کنند
    ولی همه اینا که گذشت
    می رسیم به جایی که یه حساب معاملاتی ریل صد دلاری باز می کنی یا کمتر 20 معامله با قواعد و اصولت پشت هم سبز می شه و همشون درست ( درصد افزایش بالانس مهم نیس )
    بعدش بنظر من می شه اصل آخر موفقیت گریه می کنی شب ها افسرده می شی تو جات گاهی اینقدر گریه می کنی که نمی تونی حتی نفس بکشی می ری بیرون داد می زنی و فقط خدا رو شاکری و می
    گی خدایا شکرت رسیدم !
    و این قسمت بنظر من خیلی خیلی طولانی تر از قسمت اولیه آموزش و دست یافتن به ترید هست تو این قسمت که بحث روانشناسیه زمان زیادی بذارید چون بعدش عدد ذهنی برای حساب معاملاتیتون ساخته نمی شه و این قطعا باعث رشد اثر مرکب حساباتون می شه

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از sir.trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    وقت بخیر علی جان من با ترنسلیت زدم خوب بود و پس و پیش نبود فقط اعدادش یکم توی جمله بندیش مشکل ایجاد میکرد ولی مفهوم کلی رو میرسوند
    دستت درد نکنه محمد جان
    آره برا منم اونطوری شد
    ولی خوندمش ما مرد روزهای سختیم خیلی عالی بود
    ممنونم ازت
    انشالله هر کجا که هستی موفق و شاد و پیروز باشی
    ما
    ما یک

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

samann آواتار ها
    93 بار در 21 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    https://2ndskiesforex.com/trading-ps...onaire-trader/

وقت بخیر یک مقاله خوب و فوق العاده برای دوستانی که اهل مطالعه و مقاله روانشناسی هستند

نمیدونم در بخش مقالات اکادمی هست یا خیر ولی مقاله ی خوبی بود و میتونید استفاده کنید
    موفق باشید

سلام با تشکر از مقاله مفیدی که در اختیار ما گذاشتید

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از samann عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,075 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همگی دوستان
    وقتتون بخیر وشادی باش

گوش دادن به موزیک بیکلام یکی از راه های خوب برای آرامش پیدا کردن و ایجاد حس خوب و آروم قبل از شروع یک روز کاری میتونه باش البته برای من حکم ویتامین رو داره هم قبل از ترید مصرف میکنم هم بعد از ترید

خاستم یسایتی رو معرفی کنم خودمم یکی سالی هست باهاش آشنا شدم
    کسایی که موزیک بیکلام دوست دارند و دنبال بروزترین موزیک های بیکلام هستن به سایت https://vmusic.ir/ سر بزنند..
    یکی از بهترین سایت ها در این حوضه هست و هم قابلیت پلی آنلاین و هم دانلود رو داره ...
    Screenshot_1.png

امیدوارم ویتامین زندگیاتون همیشه برقرار باش
    Hard takes time, impossible a little more time

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    وقت بخیر

از دیروز که اینستاگرام رو پاک کردم حقیقتا دروغ چرا همون لحظه حس بدی داشتم که من اوقات تفریح رو چیکار کنم(من اینستا رو به چشم تفریح میدیدم و این بدترین اشتباه بود)

نمیخوام اغراق کنم و مثل اون بنده خدا (میدونید دیگه !) بگم از زمانی که پاک کردم به پدر و مادرم بیشترم سر میزنم

یه حسی رو تجربه کردم که تابحال نداشتم و جالب بود برام (من از 2013 یا 2014 اینستاگرام داشتم حدودا 8 یا 9 سال پیش تازه اون موقع اپلیکیشن لاین و بیتاک مد شده بود ..ای یادش بخیر)

یه عادت هم خوب و هم بد اما بدی اون برای من بیشتر بود رو تونستم پاک کنم و جایگزین اون کتاب بیشتر و فایلهای یوتیوب و مقاله های روانشناسی و کارهای فیزیکی بیشتر شد(میگفتم وقت ندارم برای ورزش ولی وقت بود !)

امیدوارم بتونید عادات مخرب خودتون رو بشناسید و سعی در رفع اونا کنید در این راه کتاب اثر مرکب دارن هاردی خیلی کمکتون میکنه

حقیقتا دروغ چرا(این تیکه کلاممه :d) از وقتی اخبار رو چک نمیکنم و فقط فوکوس کردم روی هدف و اکادمی (حذف کردن نویزها) خیلی (این که میگم خیلی شما خییییییییییییلی تصورش کن) از لحاظ روانی اروم شدم

من هرچی در مورد حس و ارامش اون بگم تا خودتون تجربه نکنید نمیتونید حسش کنید

امیدوارم همیشه حالتون خوب باشه و روز به روز به اهداف خود نزدیکتر بشید

ممنون از امینو بابت ایجاد این اکادمی و جمع اوری تاپ ترین ادم های ایران که همه در رشد و کمال یکدیگر بهم کمک میکنند

با احترام .. موفق باشید
    سلام و درود محمدجان
    تبریک میگم بهتون
    انشالله به مرور زمان تک تک عادتهای مخربتون رو بشناسید و عادتهای جدید و عالی رو جاگذاری کنید
    به قول شما این آرامش که بدست میاد قابل بیان نیست
    انشالله همگی اون رو تجربه کنند
    بعد از این مرحله سرعت پیشرفتتون به قدری افزایش پیدا میکنه که خودتون هم باورتون نمیشه
    انشالله همیشه و در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید
    آرزوی بهترینهارو دارم براتون
    ما
    ما یک

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,075 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    وقت بخیر

از دیروز که اینستاگرام رو پاک کردم حقیقتا دروغ چرا همون لحظه حس بدی داشتم که من اوقات تفریح رو چیکار کنم(من اینستا رو به چشم تفریح میدیدم و این بدترین اشتباه بود)

نمیخوام اغراق کنم و مثل اون بنده خدا (میدونید دیگه !) بگم از زمانی که پاک کردم به پدر و مادرم بیشترم سر میزنم

یه حسی رو تجربه کردم که تابحال نداشتم و جالب بود برام (من از 2013 یا 2014 اینستاگرام داشتم حدودا 8 یا 9 سال پیش تازه اون موقع اپلیکیشن لاین و بیتاک مد شده بود ..ای یادش بخیر)

یه عادت هم خوب و هم بد اما بدی اون برای من بیشتر بود رو تونستم پاک کنم و جایگزین اون کتاب بیشتر و فایلهای یوتیوب و مقاله های روانشناسی و کارهای فیزیکی بیشتر شد(میگفتم وقت ندارم برای ورزش ولی وقت بود !)

امیدوارم بتونید عادات مخرب خودتون رو بشناسید و سعی در رفع اونا کنید در این راه کتاب اثر مرکب دارن هاردی خیلی کمکتون میکنه

حقیقتا دروغ چرا(این تیکه کلاممه :d) از وقتی اخبار رو چک نمیکنم و فقط فوکوس کردم روی هدف و اکادمی (حذف کردن نویزها) خیلی (این که میگم خیلی شما خییییییییییییلی تصورش کن) از لحاظ روانی اروم شدم

من هرچی در مورد حس و ارامش اون بگم تا خودتون تجربه نکنید نمیتونید حسش کنید

امیدوارم همیشه حالتون خوب باشه و روز به روز به اهداف خود نزدیکتر بشید

ممنون از امینو بابت ایجاد این اکادمی و جمع اوری تاپ ترین ادم های ایران که همه در رشد و کمال یکدیگر بهم کمک میکنند

با احترام .. موفق باشید

سلام اقا محمد عزیز
    وقتتون بخیر وشادی باش

خیلی خوشحالم به کسایی که کلا اهمیتی به فضای مجازی و خبر و حاشیه نمیدن ملحق شدی و همه تمرکزمون بهتر رو هدفی که داریم بزاریم

فقط یچیزی بگم هنوز اولین روز شکستن یک عادت 7-8 ساله رو میگزرونی اوایل شور وذوق زیادی داره خیلی ارامشش درک میشه حس تغییر رو در خودت میبینی کتاب و مقاله میخونی بجاش یا ورزش میکنی ولی اون ذهن بعد یه هفته 10 روز باز تورو میخاد به شکل همون رفتاری که 8 سال انجام میدادی تحریکت کنه و تازه سختی ماجرا شروع میشه که بتونی دونه دونه گره هایی که تو این هشت سال تو ذهنت شکل گرفته بود بازش کنی و این کار یروز دو روز یماه دوماه نیس کم کمش یسال دوسال زمان میبره تا ترکش کنی و اگه بخای یه عادت جدید جایگزین کنی هم همین روال ....
    درسته میگن یه کاری رو بمدت 21 یا 40 روز ادامه بدی عادت میکنی ولی وقتی یه عادت مدت زمان طولانی انجام دادیم به همون اندازه ترک کردن هم مدت بیشتری میخاد ..
    یه مثال بزنم : مدت زمان اصلاح کسی که موهاشو یسال اصلاح نکرده با کسی که هر هفته میره اصلاح میکنه موهاشو خیلی فرق میکنه!!
    شاید حتی یکم سرعتت کم بشه بعد این و خیلی چیزا بهم بخوره چون تازه اون حوض رو میخای تمیز کنی پس باید اول اب کثیف و پاک باهم هم بزنی و کاملا اب کثیف بشه بعد از تمیز کردن کامل و عوض کردن آب حوض اره سرعتتم میره بالا

امیدوارم تصمیم خوب و بزرگی که گرفتی رو ادامه بدی و از پس سختی های پیش رویی که داری بربیای
    دمت گرم که به اشتراک میزاری و این حس خوب رو تقسیم میکنی با همه
    Hard takes time, impossible a little more time

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,689 بار در 875 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    وقت بخیر مجید جان من خودم شخصا 90% اهنگ هایی که گوش میدم بی کلام هست(اون 10% هم مهراد هیدن❤) و ممنون بابت این سایتی که معرفی کردید

اگر منابع دیگری رو میشناسید یا بقیه دوستان میدونن به اشتراک بزارند

با احترام ..موفق باشید
    سلام دوست عزیز تو تلگرام بزنید موزیک ویدیو لایو میاد بالا اونایی که ادم روشه اهنگ ها انگلیسی میخونه اونایی که طبیعیت داره دریا و غیره بی کلامه موزیکاشم خیلی عالیه

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,689 بار در 875 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    ویدیوی برای شما دوستان پیدا کردم که بسیار بسیار بسیار دیدنش به نظرم مفید هست و همه ما باید چندین و چند بار ببینیم.
    عنوان این ویدیو 5 سطح ثروت هست و ثروتمندان رو در 5 سطح بررسی میکنه که چه کارهایی میتونن بکنن و چه کارهایی نمیتونن.سبک زندگی افراد در هر سطح به چه شکل هست و افراد به چه چیزهایی فکر میکنند.

سطح اول:درامد سالیانه 200.000 دلار
    سطح دوم:دارایی 10 میلیون تا 30 میلیون دلار
    سطح سوم:دارایی 30 میلیون تا 100 میلیون دلار
    سطح چهارم:100میلیون تا 1 میلیارد دلار
    سطح پنجم:بالای یک میلیارد دلار

اماری که این ویدیو میده میگه تا زمان ظبط این ویدیو فقط 2755 نفر به بالای یک میلیارد دلار دست یافتند.

2.png

لینک ویدئو در یوتیوب

حتما این ویدیو رو ببینید چندین بار.اگر مشکل در زبان انگلیسی داشتید در تنظیمات یوتیوب زینویس رو فعال کنید و در تنظیمات زیرنویس گزینه ترجمه به فارسی رو بزنید
    امیدوارم که براتون مفید بوده باشه.
    سلام دوست عزیز زیرنویس یوتیوپ روچجور فعال کنم تو تنظیمات هر چی چک میکنم چیزی به اسم فعال کردن زیر نویس نیست
    ویرایش توسط Frederick : 06-10-2022 در ساعت 20:47

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 44 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع