صفحه 142 از 555 نخستنخست ... 4292132140141142143144152192242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,411 به 1,420 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    درود بیکران بر میرحسام عزیز،

به نظر من یکی از پتانسیل های عالی در این انجمن وجود دوستان بسیار گرانقدر از نظر معنویات و حکمت هستند. تمام دوستانی که در این پست ها نظر میدن و شخص خودت میرحسام عزیز جز این دوستان هستید و از نعمت وجود شما و علی جان و تارخ جان استفاده میبریم.
    سلام ارادت دارم اقا میلاد عزیز
    بسیار خوشحالم که با شما دوستان اشنا شدم و جالبیش اینه که بدون اینکه همدیگه رو دیده باشیم قلبا به همه شما دوستان ارادت دارم.
    in all chaos there is calculation

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    تارخ هستم از شب یلدا دوره پرایس اکشن رو شرکت کردم.به تاپیک ترید رسیدم و خیلی زحمت کشیدم تا به اینجا رسیدم.احیرا راستیت یکم خسته شدم.یعنی انگیزه و شور و ذوقم رو از دست ندادم برای ادامه مسیر ولی چون دی تریدر هستم و منبع درامدی ندارم و روزانه وقت و انرژی زیادی صرف تحلیل و مباحث مربوط به اون میکنم و درامدی نداشتم ازش یکم دلسرد شدم.دچار یک تضاد عجیب در درون خودم شدم چون روزانه در بازاری که فوق العاده سخت و پیچیده هست با پول و سرمایه سر و کار دارم و در روز 212 بازی فراوانی هم هستم و روزانه زمان زیادی رو مشغول مطالعه و کار میکنم ولی در زندگی واقعی پول زیادی در جیبم ندارم.درسته که ما باید امواج و فرکانس خودمون رو بالا ببریم و سطح اگاهی مونو بالا ببریم ولی خسته شدم از اینکه در ذهن زندگی کردم و انرژی زیادی در طول روز برای اینکار گذاشتم ولی در زندگی واقعی نتیجه ای ندیدم.
    ممنون میشم از دوستان عزیز و با تجربه که اگر راهکار یا نظری برای بنده دارند گوشزد بکنند.
    ارادتمند شما

4. 16 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,079 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    تارخ هستم از شب یلدا دوره پرایس اکشن رو شرکت کردم.به تاپیک ترید رسیدم و خیلی زحمت کشیدم تا به اینجا رسیدم.احیرا راستیت یکم خسته شدم.یعنی انگیزه و شور و ذوقم رو از دست ندادم برای ادامه مسیر ولی چون دی تریدر هستم و منبع درامدی ندارم و روزانه وقت و انرژی زیادی صرف تحلیل و مباحث مربوط به اون میکنم و درامدی نداشتم ازش یکم دلسرد شدم.دچار یک تضاد عجیب در درون خودم شدم چون روزانه در بازاری که فوق العاده سخت و پیچیده هست با پول و سرمایه سر و کار دارم و در روز 212 بازی فراوانی هم هستم و روزانه زمان زیادی رو مشغول مطالعه و کار میکنم ولی در زندگی واقعی پول زیادی در جیبم ندارم.درسته که ما باید امواج و فرکانس خودمون رو بالا ببریم و سطح اگاهی مونو بالا ببریم ولی خسته شدم از اینکه در ذهن زندگی کردم و انرژی زیادی در طول روز برای اینکار گذاشتم ولی در زندگی واقعی نتیجه ای ندیدم.
    ممنون میشم از دوستان عزیز و با تجربه که اگر راهکار یا نظری برای بنده دارند گوشزد بکنند.
    ارادتمند شما

سلام تارخ عزیز
    وقتت بخیر وشادی باش

برو سر یه کار ...من خودم هم دانشجو هستم هم کنار این یه کار سبک دارم و حقوق متوسط که میگیرم ازش خیلی راضیم و خداروشکر میکنم بابت کارم واقعا بقول تو خیلی سخته همش تو ذهن زندگی کردن
    دنبال یه کار سبک نیمه وقت باش باید یه جریان پولی هر چند باریک هم باش در زندگیت داشته باشی تا حداقل هاتو تامین کنی و همش توقعت رو نزاری که حتما فارکس از همون اول باید همه چیزو برات تامین کنه باید شکست بخوری اوایل کار عادیه اینا باید یچیزی داشته باشی که بتونی سختی های اول این کار تحمل کنی و دوباره شارژ کنی خودتو و به خودت انگیزه و هدیه بدی تا دوباره برگردی و تلاشتو بکنی تا بهتر عمل کنی وگرنه اوضاع بدتر میشه ...
    دی تریدر نباش مگه کسی که تازه یه مهارتی یاد گرفته و میخاد مستقل کار کنه هر روز بهش مشتری میاد و هی درخواست کار ازش میشه؟؟ نه شاید هفته ای یدونه یا ماهی دوسه تا کار براش جور بشه ارو م اروم
    توام سعی کن اوایل کار بهترین مناطق رو ترید کن شاید دوتا تو کل هفته بزنی ولی همون موفقت میکنه در سالهای اول و با یه ریسکی که میتونی تحمل کنی و هدفی که قابل دست یابیه خییلی راحت میتونی به اهدافت برسی مجبور نیستی گام هاتو روزانه برداری هفتگیش کن و یجور نباش ای وای امروز اگه ترید نکنم گام نمیتونم بردارم، مهم نیس فردا باز مارکت هس ...منم همین مشکل دی تریدری رو داشتم ولی واقعا میگم من از وقتی هفتگی دوسه تا ترید واضحی که ببینم زدم خیلی اوضاع ترید هام و هم روانشناسی فردیم رو بهتر کرده و کنترل بیشتری دارم

بهت یه پیشنهاد میدم یه هفته فقط دنبال بهترین نقاط ترید براساس چک لیستت باش کلی مولتی تایم و فراکتالیش کن کلی تاییدیه بگیر و بزن نتیجشو ببین به امتحانش میرزه ..حالا وقتی این شکلی ترید کنی وقت زیادی نمیخاد پای مارکت باشی به اون کار سبک که هم داری میرسی و اون پریشونی ازبین میره و هم کار میکینی هم ترید هم درس ودانشگاه..سخت نگیر تریدر میشیم زمان بده بخودت و خیلی فشار نیار که زودی به اون نتیجه که مدنظرته برسی بزار اروم اروم بهش برسی نمیخاد زیاد عجله کنی ...

و در اخر میدونم الان یه حس خنثی شاید داشته باشی فردا دوشنبس بیخیال مارکت سیستم روشن نکن بزن بیرون برو یجایی قدم بزن یا اول صب برو و ورزش هم کن یکم اکسیژن خالص تنفس کن بخند و فیلم مورد علاقتو ببین و حس خوشحالی داشته باش و شکر کن تونستی به اینجا برسونی خودتو کلی تلاش کردی بشی تارخ الان به بودن خودت افتخار کن و بدون تو به هدفت میرسی ولیاقتشو داری ماهم یه خانواده ایم کنار هم هسیم تا با کمک و درکنار هم به هدف هامون برسیم

دوست دارم انرژی که الان دارم تو کلماتی که تایپ میکنم بهت منتقل کنم پس خودتم مخالفت نکن بزار این انرژی رو دریافت کنی و شاید تلنگری باش

منم به بودن دوستانی مث شما حالم بهتر میشه که همگی جمع شدیم برای رسیدن هدف هامون تلاش کنیم انگار اینجا یه آکادمی واقعی هس و باهم در یک اتاق کنار هم داریم تلاش میکنیم تو فیلما دیدی ورزشکارا میرن اردو و اینا تو کمپ تمرین اتاق دارن مث همونه برا من
    پس خسته نشو و ادامه بده همه ماها لایق بهترین هاییم
    عجله نکن همه چی بوقتش میرسیم

امیدوارم حرفام برات مفید باش
    موفقیت تک تک دوستان آرزوی منه شمام یکیشی
    ارادتمند
    ویرایش توسط Snow_Trader : 05-29-2022 در ساعت 20:52
    Hard takes time, impossible a little more time

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام تارخ عزیز
    وقتت بخیر وشادی باش

برو سر یه کار ...من خودم هم دانشجو هستم هم کنار این یه کار سبک دارم و حقوق متوسط که میگیرم ازش خیلی راضیم و خداروشکر میکنم بابت کارم واقعا بقول تو خیلی سخته همش تو ذهن زندگی کردن
    دنبال یه کار سبک نیمه وقت باش باید یه جریان پولی هر چند باریک هم باش در زندگیت داشته باشی تا حداقل هاتو تامین کنی و همش توقعت رو نزاری که حتما فارکس از همون اول باید همه چیزو برات تامین کنه باید شکست بخوری اوایل کار عادیه اینا باید یچیزی داشته باشی که بتونی سختی های اول این کار تحمل کنی و دوباره شارژ کنی خودتو و به خودت انگیزه و هدیه بدی تا دوباره برگردی و تلاشتو بکنی تا بهتر عمل کنی وگرنه اوضاع بدتر میشه ...
    دی تریدر نباش مگه کسی که تازه یه مهارتی یاد گرفته و میخاد مستقل کار کنه هر روز بهش مشتری میاد و هی درخواست کار ازش میشه؟؟ نه شاید هفته ای یدونه یا ماهی دوسه تا کار براش جور بشه ارو م اروم
    توام سعی کن اوایل کار بهترین مناطق رو ترید کن شاید دوتا تو کل هفته بزنی ولی همون موفقت میکنه در سالهای اول و با یه ریسکی که میتونی تحمل کنی و هدفی که قابل دست یابیه خییلی راحت میتونی به اهدافت برسی مجبور نیستی گام هاتو روزانه برداری هفتگیش کن و یجور نباش ای وای امروز اگه ترید نکنم گام نمیتونم بردارم، مهم نیس فردا باز مارکت هس ...منم همین مشکل دی تریدری رو داشتم ولی واقعا میگم من از وقتی هفتگی دوسه تا ترید واضحی که ببینم زدم خیلی اوضاع ترید هام و هم روانشناسی فردیم رو بهتر کرده و کنترل بیشتری دارم

بهت یه پیشنهاد میدم یه هفته فقط دنبال بهترین نقاط ترید براسا چک لیستت باش کلی مولتی تایم و فراکتالیش کن کلی تاییدیه بگیر و بزن نتیجشو ببین به امتحانش میرزه ..حالا وقتی این شکلی ترید کنی وقت زیادی نمیخاد پای مارکت باشی به اون کار سبک که هم داری میرسی و اون پریشونی ازبین میره و هم کار میکینی هم ترید هم درس ودانشگاه..سخت نگیر تریدر میشیم زمان بده بخودت و خیلی فشار نیار که زودی به اون نتیجه که مدنظرته برسی بزار اروم اروم بهش برسی نمیخاد زیاد عجله کنی ...

و در اخر میدونم الان یه حس خنثی شاید داشته باشی فردا دوشنبس بیخیال مارکت سیستم روشن نکن بزن بیرون برو یجایی قدم بزن یا اول صب برو و ورزش هم کن یکم اکسیژن خالص تنفس کن بخند و فیلم مورد علاقتو ببین و حس خوشحالی داشته باش و شکر کن تونستی به اینجا برسونی خودتو کلی تلاش کردی بشی تارخ الان به بودن خودت افتخار کن و بدون تو به هدفت میرسی ولیاقتشو داری ماهم یه خانواده ایم کنار هم هسیم تا با کمک هم به هدف هامون برسیم

دوست دارم انرژی که الان دارم تو کلماتی که تایپ میکنم بهت منتقل کنم پس خودتم مخالفت نکن بزار این انرژی رو دریافت کنی و شاید تلنگری باش

منم به بودن دوستانی مث شما حالم بهتر میشه که همگی جمع شدیم برای رسیدن هدف هامون تلاش کنیم انگار اینجا یه آکادمی واقعی هس و باهم در یک اتاق کنار هم داریم تلاش میکنیم تو فیلما دیدی ورزشکارا میرن اردو و اینا تو کمپ تمرین اتاق دارن مث همونه برا من
    پس خسته نشو و ادامه بده همه ماها لایق بهترین هاییم
    عجله نکن همه چی بوقتش میرسیم

امیدوارم حرفام برات مفید باش
    موفقیت تک تک دوستان آرزوی منه شمام یکیشی
    ارادتمند
    اقا مجید عزیز سلام
    خیلی من از شما یاد میگیرم واقعا.من هم دانشجو هستم و برای فوق اقدام کردم.
    خیلی ممنونم از نظرت هیچ حرفی ندارن به تک تک حرفات عمل میکنم.
    مرسی ازت

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

ali.nou آواتار ها
    2,437 بار در 490 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ارادتمند شما
    سلام تارخ جان امیدوارم سلامت باشی
    راستش هر موقع به سخت ترین لحظات زندگیم فکر کردم دیدم بعدش یه فرجی بوده که تو اوج ناامیدی دستمو گرفته اصطلاحا به مو رسیده ولی پاره نشده
    از طرفی همون عامل ناخوشی باعث کمکم شده یعنی انگار اون حال بدی اصلا لازمه ی ایجاد حال خوب بوده ! چه پارادوکسی ...
    الان هر موقع شرایط به تنگنا میاد درسته برام سخته و اذیت میشم ولی طبق تجربم از گذشته میدونم قرار بعدش بهم کمک کنه
    دارن هاردی میگه این ماجرا مثل یه پاندول میمونه یعنی اگر میبینی داری درست عمل میکنی ولی نتیجه ایی حاصل نمیشه که هیچ اوضاع بد ترم میشع
    بدونید قرار در آینده این پاندول با همون قدرتی که کشیده شده در جهت خوشی و فراوانی قرار رها بشه.
    به همین دلیل بود استاد میگفت شما میایید تصویر سازی میکنید که در آینده فلان ماشین رو با فلان خونه داشته باشید اما در واقعیت میبینید که
    از محل کارتونم اخراج میشید ! و شکوه میکنید که چرا همه چیز داره بد تر میشع اما در واقعیت اون کار برای رسیدن به ماشین و خونه ای که تو فکرته
    کمکت نمیکرده ... کافی که نا امید نشی و به مسیر درستت ادامه بدی و بعد شاهد رهایی پاندول خواهی بود ... و معجزه رخ میده.
    خلاصه نباید نا امید بشی شاید این موضوع همونی باشه که ناپلئون هیل گفت یعنی : در فاصله 90 سانتیمتری طلا
    بنظرم روی توقع و انتظارت از بازار کار کن مثلا یه اکسل بنویس که تو سال اول و دوم و سوم کاری قرار با چقدر سرمایه به کجا برسی
    این خیلی خیلی خیلی کمکت میکنه که از لحاظ روانی استیبل باشی و یجورای مطمعن به نفس باقی بمونی حتی تو شرایط سخت

امیدوارم همگی باهم موفق باشیم
    بازار هیچ رویکرد یا حالت ذهنی را ایجاد نمیکند بازار تنها مانند یک آینه آنچه درون شماست را منعکس میکند (مارک داگلاس)

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از ali.nou عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.nou نمایش پست ها
    سلام تارخ جان امیدوارم سلامت باشی
    راستش هر موقع به سخت ترین لحظات زندگیم فکر کردم دیدم بعدش یه فرجی بوده که تو اوج ناامیدی دستمو گرفته اصطلاحا به مو رسیده ولی پاره نشده
    از طرفی همون عامل ناخوشی باعث کمکم شده یعنی انگار اون حال بدی اصلا لازمه ی ایجاد حال خوب بوده ! چه پارادوکسی ...
    الان هر موقع شرایط به تنگنا میاد درسته برام سخته و اذیت میشم ولی طبق تجربم از گذشته میدونم قرار بعدش بهم کمک کنه
    دارن هاردی میگه این ماجرا مثل یه پاندول میمونه یعنی اگر میبینی داری درست عمل میکنی ولی نتیجه ایی حاصل نمیشه که هیچ اوضاع بد ترم میشع
    بدونید قرار در آینده این پاندول با همون قدرتی که کشیده شده در جهت خوشی و فراوانی قرار رها بشه.
    به همین دلیل بود استاد میگفت شما میایید تصویر سازی میکنید که در آینده فلان ماشین رو با فلان خونه داشته باشید اما در واقعیت میبینید که
    از محل کارتونم اخراج میشید ! و شکوه میکنید که چرا همه چیز داره بد تر میشع اما در واقعیت اون کار برای رسیدن به ماشین و خونه ای که تو فکرته
    کمکت نمیکرده ... کافی که نا امید نشی و به مسیر درستت ادامه بدی و بعد شاهد رهایی پاندول خواهی بود ... و معجزه رخ میده.
    خلاصه نباید نا امید بشی شاید این موضوع همونی باشه که ناپلئون هیل گفت یعنی : در فاصله 90 سانتیمتری طلا
    بنظرم روی توقع و انتظارت از بازار کار کن مثلا یه اکسل بنویس که تو سال اول و دوم و سوم کاری قرار با چقدر سرمایه به کجا برسی
    این خیلی خیلی خیلی کمکت میکنه که از لحاظ روانی استیبل باشی و یجورای مطمعن به نفس باقی بمونی حتی تو شرایط سخت

امیدوارم همگی باهم موفق باشیم
    سلام اقا عای عزیز ممنون از شما.
    خیلی صحبتاتون مفید و زیبا بود.بله دقیقا همینطوره.
    اتفاقا فایل اکسلی که فرمودید رو از خیلی وقت پیش نوشتم و دقیقا میدونم کجام و چی میخوام و چی انتظارم رو میکشه.
    به امید موفقیت همه دوستان
    مرسی علی اقا انرژی گرفتم

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها
    وقت بخیر تارخ جان این اتفاق برای من بارها و بارها افتاده تابحال

اما تنها چیزی که منو نگه داشته اون هدفی بوده که توی ذهنم هست

من خودم شاگرد بازار هستم و از طریق اون تونستم این دوره رو تهیه کنم و هم درس میخونم و هم کار (تعادل رو باید نگه دارید )

قطعا برای خودتون اهدافی دارید و این بر کسی پوشیده نیست ..پیشنهادی براتون دارم اونم خوندن کتاب اثر مرکب هست (شایدم خونده باشید) اگر نخوندید اونو بخونید قطعا خیلی تاصیر داره روی شما

دلسرد شدن شما احتمالا بخاطر اتفاقی بوده که در حساب سنتی افتاده اس

من سیستم شمارو نمیدونم چیه ولی اگر میشه پوزیشن هایی رو که واقعا شمارو دلسرد کرده یا اتفاقی که باعث شده از ترید کردن دلسرد شید رو بزارید تا نظرمونو بگیم

من خودمو مثال میزنم دوماه پیش فقط 123 استاندارد روی چند جفت ارز ترید میزدم
    ولی به خودم اومدم دیدم از هیچکدوم سیستم های ارایه شده استفاده نمیکنم و همش حرف استاد تو ذهنم میچرخید -چه بهتر یورو/دلار- گفتم چرا استاد ین حرف رو میزنه مگه میشه فقط یورودلار موقعیت ترید زیادی پیدا کرد؟
    خودمو دوماه فقط روی یورودلار نگه داشتم (یه اشتباه داشتم به تیک چارت دسترسی پیدا کردم اونو حذف ردم ..البته خیلی خوبه ولی من دوسش ندارم)
    روی یورودلار بودن منو داره ریسک پذیرتر و یجورایی بگم مردتر میکنه(خودتم دیدم که فقط روی یورو/دلاری)

خیلی از تمرین هایی رو که استاد بهمون داده رو سرسری گرفته بودم ...اومدم دوباره دوره رو شروع کردم فکر میکنی چه اتفاقی افتاد ؟ دهنم باز مونده بود که چرا من این چیزا رو نمیدوننستم

حال شما چند راهکار دارید پوزیشن هاتون رو بزارید بررسی کنیم
    آیا به حدضررتون و حد سودتون پایبند بودید ؟
    حجم چطور؟
    ایا نسبت به حدضررتون همونقدر حد سود گذاشتید؟ (من خودم فقط 1به1 میگیرم )
    ایا دستی میبندید پوزیشنی رو؟
    ایا چک لیست تصویری دارید ؟(عکس نوع اتفاقی که میوفته رو بیاید بکشید توی دفترتون که باعث میشه بای یا سل بزنید)

اهداف کوتاه مدت بزارید برای خودتون مثلا این هفته 5 درصد رشد اکانت (سخت ترین قدم ها همون قدم های اولیه اس )
    سلام محمد عزیز
    تبریک میگم بهت بابت تعادل نگه داشتنت در درس و کار و ترید.من خودم هم دقیقا همینطوری بودم و سخته واقعا.
    مرسی از صحبتات محمد جان.اثر مرکب رو بله خوندم ولی بدم نمیاد دوباره بخونمش.اون دلسرد شدنه هم دقیقا به خاطر همون چیزیه که گفتی.
    من خودم هم فقط رو یورو دلارم و میخوام یک دور دیگه دوره رو شروع کنم از اول.وقتی خیلی ها میگن ما هربار که میبینیم چیز جدید یاد میگیریم حتما برای من هم همینطوره و تسلط روی مطالب باعث تسلط روی چارت میشه.
    راجع به سوال هایی که اخر پرسیدید و این سوال ها فوق العاده مهمهراجع به اکانت سنتی)
    1.خیر به حد سود و ضرر پایبند نبودم.(اشتباهات بچه گونه کردم.به یکی از دوستان فکر کنم گفتم چندین بار حد سود رو گذاشتم جایی که سود روزانه ام بود و نه تارگت تکنیکالم.قیمت اومد تارگت تکنیکالم رو زد جلو چشمم رفت حد ضررم رو زد)
    2.حجم رو بله من همیشه رعایت میکنم
    3.خیر بسته به موقعیت داره.اینطوری نیست که بگم فقط 1-1
    4.بله اکثر اوقات دستی میبیندم
    5.بله.(یه عکس شماتیک میخوام ازش ولی تو دفترم بکشم.)

محمد عزیز مرسی از پیامت قوت قلب و انرژی گرفتم.
    هفته خوبی داشته باشید

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    ارادتمند شما
    سلام و وقت بخیر دوست عزیز تارخ جان
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    دوستان لطف کردن و خیلی عالی نکاتی رو مطرح کردن و من هم نظر شخصیم رو میگم و واقعیت رو چون دوست شما هستم و در کنارتون هستم نه در رو به روتون ، براهمین شاید بخشهایی اصلا باب میلتون نباشه
    ابتدا بهت خسته نباشید میگم از بابت تمام تلاشهایی که تا به اینجا انجام دادی و زحمتهایی که کشیدی و بسیار اصولی از لحاظ تکنیکالی پیش اومدی
    مورد بعدی اینکه متاسفانه با وجود اینکه شما فکر میکنید اون اکانت سنتی با مبلغ کم روتون تاثیر نداشته اما من میگم کلا تاثیر گذاشته و این به وضوح در کلماتتون خودش رو نشون میده
    نوشتید که خسته شدم
    حق با شماست خیلی خسته کنندست ، خیلی مسیر سختی هست ، خیلی خیلی خیلی ، برای همین هست که خیلی ها در میانه راه بیخیال این مارکت میشن اما ما با قدرت اینجاییم و ادامه میدیم ، چون ما جزو 5% افراد کل دنیا هستیم نه 95% مردم عادی
    تارخ جان در این بازار باید صبر و استقامت داشته باشی ، خیلی واضح بگم برات( هممون اینهارو داریم تحمل میکنیم نه تنها شما ) روزهایی بوده که دوستان در مورد پیامهای ارسالی من تشکر کردن و نوشتند که خیلی پر انرژی و مثبت و عالی هستی در صورتی که خیلی جاها من موقع خوندن اون پستشون داشتم گریه میکردم و زیر فشار داشتم له میشدم اما با قدرت مسیر رو ادامه میدادم ، صادقانه بگم زیر فشارهای این باز له خواهی شد ، گریه خواهی کرد ، نا امید خواهی شد ، حرفهای اطرافیان رو خواهی شنید ، ذوقت رو از دست خواهی داد و .... اما این تو هستی که میدونی چه چیزی پس این شرایط وجود داره و تو داری به کدام سمت حرکت میکنی و بعد از اینکه اشتیاق همه چیز رو از دست دادی تازه به اون خواهی رسید
    یکم به خودتون استراحت بدین شما وقت و تایم زیاد گذاشتین برای رسیدن به انتهای مسیر تکنیکال و الان که رسیدید به این انتها متوجه شدید که این تنها بخشی از مسیر بود که پیش رفتید ، نگران نباشید با چند روز استراحت و طراحی مسیر جدید شروع میکنید به کار کردن در سایر بخشهای تریدیری که در نهایت یک معامله گر حرفه ای خواهید شد
    نوشتید انگیزه و شور و اشتیاقم رو از دست ندادم
    اما من بهتون میگم از دست دادید ، چون اگر از دست نمیدادین هیچ وقت افکارات منفی و نامیدی در درون شما رخنه نمیکرد و باعث دلسردی نمیشد ، این جمله استاد همیشه گوشه ذهنتون قرار بدین (شاید بعضی جاهاش پس و پیش نوشته باشم ): امید و اشتیاق این هست که در این لحظه که در دهنتون در حال خوردن خورده شیشه هستین و در فشارین اما با دید مثبت و شور و اشتیاق دارید آینده رو میبینید که انتهای مسیر چه چیزی در انتظارتون هست و این باعث ادامه دادنتون میشه
    در مورد درآمد نداشت از فارکس
    مثال کشاورز رو در نظر بگیرید کشاورز ابتدا زمین رو شخم میزنه و اماده میکنه جهت کاشت بعد دونه هاش رو میکاره و روشون رو با خاک میپوشونه و شروع میکنه به کود دادن و آب دادن و کشیدن علفهای هرز تا اینکه این دونه سر از خاک بیرون بیاره ، حالا سوال آیا این کشاورز هی میره خاک روی دونه رو بزنه کنار و ببینه آیا جونه زده یاه نه ؟ مطمینا نه ، آیا این کشاورز تا زمان جونه زدن و سر از خاک بیرون آوردن این دونه افکارات منفی میکنه که نکنه دونه ها رشد نکنن ؟ بازم نه اون ایمان داره که دونه هایی که کاشته رشد میکنند و تا وقتی هم نمیبینتشون با تمام وجود بهشون میرسه و آب و کودشون میده تا در نهایت دونه ها رشد میکنند ، حالا یک سوال دیگه آیا این کشاورز انتظار داره گیاهش که تازه از خاک بیرون زده همون ابتدا محصول بده یا میدونه که حداقل باید 5 تا 6 ماه مدام همینجوری بهش رسیدگی کنه تا در نهایت اون محصولی رو که میخواد و انتظارش رو داره برداشت کنه ، تارخ جان شما هنوز یک دونه رو کاشتید که هنوز جونه نزده از داخل خاک بزنه بیرون و ازش انتظار دارید بهتون ثمره بده ، نمیشه امکان پذیر نیست باید صبر داشته باشی و بهش رسیدگی کنی و بعد از گذر زمان انتظار برداشت محصول داشته باشی
    نوشتید درسته که ما باید امواج و فرکانس خودمون رو بالا ببریم و سطح اگاهی مونو بالا ببریم ولی خسته شدم از اینکه در ذهن زندگی کردم و انرژی زیادی در طول روز برای اینکار گذاشتم ولی در زندگی واقعی نتیجه ای ندیدم.
    شما باید بدون خستگی ادامه بدید ، علت این موضوع این هست که ذهن منطقیتون درگیر این بحث هست و چون چیزی رو که نبینه نمیتونه قبول کنه الان داره شمارو بر میگردونه سرجای اول و داره احساس خطر میکنه چون شما دارید کنترل ذهن و مغزتون رو در دست میگیرید و اون کلا مخالف این موضوع هست ، اینها رو با ایمان کامل انجام بدید و همانند مثال کشاورز مطمین باشید جواب میده من در این مدت که در آکادمی بودم چندید موردش رو تجربه کردم
    لطفا کتاب شکرگزاری راندابرن رو در برنامه کاریتون بگذارید و با ایمان کامل تمریناتش رو هر روز انجام بدید و نتایجش رو در زندگیتون ببینید ، فقط ایمان داشته باشید
    ما وقتی چیزی رو تو ذهنتون تجسم میکنید اون چیز در حالت متافیزیکی خلق شده و وجود داره و در حال طی مسیر و پیدا کردن راه برای رسوندن خودش به شماست پ، پس لطفا ادامه بدید
    یک موردی هم که هست علت بیشتر مشکلاتی که داریم از عدم مسئولیت پذیری هست ما هممون در جامعه و خانواده ای بزرگ شدیم که همیشه یک بالاسری بهمون گفته که چه کاری رو باید انجام بدیم اما در این بازار مسئولیت 0 تا 100 هر تصمیمی بر عهده ماست که یکم سخته برامون چون داریم کلا برنامه نصب شده چندین ساله رو عوض میکنیم
    شما انسان منحصر به فردی هستید و لایق بهترینها
    پس با تمام قدرت ادامه بدید
    ما همه باهم و در کنار هم موفقیم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 05-30-2022 در ساعت 10:31
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 22 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر دوست عزیز تارخ جان
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    دوستان لطف کردن و خیلی عالی نکاتی رو مطرح کردن و من هم نظر شخصیم رو میگم و واقعیت رو چون دوست شما هستم و در کنارتون هستم نه در رو به روتون ، براهمین شاید بخشهایی اصلا باب میلتون نباشه
    ابتدا بهت خسته نباشید میگم از بابت تمام تلاشهایی که تا به اینجا انجام دادی و زحمتهایی که کشیدی و بسیار اصولی از لحاظ تکنیکالی پیش اومدی
    مورد بعدی اینکه متاسفانه با وجود اینکه شما فکر میکنید اون اکانت سنتی با مبلغ کم روتون تاثیر نداشته اما من میگم کلا تاثیر گذاشته و این به وضوح در کلماتتون خودش رو نشون میده
    نوشتید که خسته شدم
    حق با شماست خیلی خسته کنندست ، خیلی مسیر سختی هست ، خیلی خیلی خیلی ، برای همین هست که خیلی ها در میانه راه بیخیال این مارکت میشن اما ما با قدرت اینجاییم و ادامه میدیم ، چون ما جزو 5% افراد کل دنیا هستیم نه 95% مردم عادی
    تارخ جان در این بازار باید صبر و استقامت داشته باشی ، خیلی واضح بگم برات( هممون اینهارو داریم تحمل میکنیم نه تنها شما ) روزهایی بوده که دوستان در مورد پیامهای ارسالی من تشکر کردن و نوشتند که خیلی پر انرژی و مثبت و عالی هستی در صورتی که خیلی جاها من موقع خوندن اون پستشون داشتم گریه میکردم و زیر فشار داشتم له میشدم اما با قدرت مسیر رو ادامه میدادم ، صادقانه بگم زیر فشارهای این باز له خواهی شد ، گریه خواهی کرد ، نا امید خواهی شد ، حرفهای اطرافیان رو خواهی شنید ، ذوقت رو از دست خواهی داد و .... اما این تو هستی که میدونی چه چیزی پس این شرایط وجود داره و تو داری به کدام سمت حرکت میکنی و بعد از اینکه اشتیاق همه چیز رو از دست دادی تازه به اون خواهی رسید
    یکم به خودتون استراحت بدین شما وقت و تایم زیاد گذاشتین برای رسیدن به انتهای مسیر تکنیکال و الان که رسیدید به این انتها متوجه شدید که این تنها بخشی از مسیر بود که پیش رفتید ، نگران نباشید با چند روز استراحت و طراحی مسیر جدید شروع میکنید به کار کردن در سایر بخشهای تریدیری که در نهایت یک معامله گر حرفه ای خواهید شد
    نوشتید انگیزه و شور و اشتیاقم رو از دست ندادم
    اما من بهتون میگم از دست دادید ، چون اگر از دست نمیدادین هیچ وقت افکارات منفی و نامیدی در درون شما رخنه نمیکرد و باعث دلسردی نمیشد ، این جمله استاد همیشه گوشه ذهنتون قرار بدین (شاید بعضی جاهاش پس و پیش نوشته باشم ): امید و اشتیاق این هست که در این لحظه که در دهنتون در حال خوردن خورده شیشه هستین و در فشارین اما با دید مثبت و شور و اشتیاق دارید آینده رو میبینید که انتهای مسیر چه چیزی در انتظارتون هست و این باعث ادامه دادنتون میشه
    در مورد درآمد نداشت از فارکس
    مثال کشاورز رو در نظر بگیرید کشاورز ابتدا زمین رو شخم میزنه و اماده میکنه جهت کاشت بعد دونه هاش رو میکاره و روشون رو با خاک میپوشونه و شروع میکنه به کود دادن و آب دادن و کشیدن علفهای هرز تا اینکه این دونه سر از خاک بیرون بیاره ، حالا سوال آیا این کشاورز هی میره خاک روی دونه رو بزنه کنار و ببینه آیا جونه زده یاه نه ؟ مطمینا نه ، آیا این کشاورز تا زمان جونه زدن و سر از خاک بیرون آوردن این دونه افکارات منفی میکنه که نکنه دونه ها رشد نکنن ؟ بازم نه اون ایمان داره که دونه هایی که کاشته رشد میکنند و تا وقتی هم نمیبینتشون با تمام وجود بهشون میرسه و آب و کودشون میده تا در نهایت دونه ها رشد میکنند ، حالا یک سوال دیگه آیا این کشاورز انتظار داره گیاهش که تازه از خاک بیرون زده همون ابتدا محصول بده یا میدونه که حداقل باید 5 تا 6 ماه مدام همینجوری بهش رسیدگی کنه تا در نهایت اون محصولی رو که میخواد و انتظارش رو داره برداشت کنه ، تارخ جان شما هنوز یک دونه رو کاشتید که هنوز جونه نزده از داخل خاک بزنه بیرون و ازش انتظار دارید بهتون ثمره بده ، نمیشه امکان پذیر نیست باید صبر داشته باشی و بهش رسیدگی کنی و بعد از گذر زمان انتظار برداشت محصول داشته باشی
    نوشتید درسته که ما باید امواج و فرکانس خودمون رو بالا ببریم و سطح اگاهی مونو بالا ببریم ولی خسته شدم از اینکه در ذهن زندگی کردم و انرژی زیادی در طول روز برای اینکار گذاشتم ولی در زندگی واقعی نتیجه ای ندیدم.
    شما باید بدون خستگی ادامه بدید ، علت این موضوع این هست که ذهن منطقیتون درگیر این بحث هست و چون چیزی رو که نبینه نمیتونه قبول کنه الان داره شمارو بر میگردونه سرجای اول و داره احساس خطر میکنه چون شما دارید کنترل ذهن و مغزتون رو در دست میگیرید و اون کلا مخالف این موضوع هست ، اینها رو با ایمان کامل انجام بدید و همانند مثال کشاورز مطمین باشید جواب میده من در این مدت که در آکادمی بودم چندید موردش رو تجربه کردم
    لطفا کتاب شکرگزاری راندابرن رو در برنامه کاریتون بگذارید و با ایمان کامل تمریناتش رو هر روز انجام بدید و نتایجش رو در زندگیتون ببینید ، فقط ایمان داشته باشید
    ما وقتی چیزی رو تو ذهنتون تجسم میکنید اون چیز در حالت متافیزیکی خلق شده و وجود داره و در حال طی مسیر و پیدا کردن راه برای رسوندن خودش به شماست پ، پس لطفا ادامه بدید
    یک موردی هم که هست علت بیشتر مشکلاتی که داریم از عدم مسئولیت پذیری هست ما هممون در جامعه و خانواده ای بزرگ شدیم که همیشه یک بالاسری بهمون گفته که چه کاری رو باید انجام بدیم اما در این بازار مسئولیت 0 تا 100 هر تصمیمی بر عهده ماست که یکم سخته برامون چون داریم کلا برنامه نصب شده چندین ساله رو عوض میکنیم
    شما انسان منحصر به فردی هستید و لایق بهترینها
    پس با تمام قدرت ادامه بدید
    ما همه باهم و در کنار هم موفقیم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    سلام علی اقای عزیز
    مرسی برادر عزیز
    بله حرف شما درسته اون اکانت سنتی تاثیر گذاشت روم.چند روزی رو استراحت کردم و از امروز دوباره میخوام طبق برنامه ام جلو برم.مرسی از صحبت هاتون واقعا دلسوزانه و دلگرم کننده بود.قبلا ها وقتی هنوز در اکادمی نبودم کسی نبود که بتونم باهاش صحبت کنم و بفهمه چی میگم و راهکار بده بهم.
    ولی الان شما و بقیقه دوستان رو دارم که میبینم وقتی یکی به مشکل میخوره میاید و کمک میکنید و هرکس در حد توان خودش کمک میکنه.خوشحالم از داشتنتون و ارزوی موفقیت همه شما مخصوصا شما علی اقا رو دارم.
    مرسی
    روز خوبی داشته باشید

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم.یه مشکلی جدیدا خیلی واسم بولد شده و نگرانم کرده.نمیدونم شاید هم حساسیت بیخود دارم روش اما گفتم اینجا مطرح کنم و از نظرات و تجارب شما استفاده کنم.حدودا 30-40روز هست که طبق برنامه هدف روزی 3 درصد روی اکانت دمو دارم پیش میرم و همه چی خوب بوده خداروشکر.یعنی با مجموع سود و ضرر هام اکانت حدودا 2برابر شده.اما اتفاقی که افتاده و نگرانم کرده نحوه ی خوردن حد سود من هست.اتفاقی که تا الان حدود 10 بار برام افتاده تو این مدت اینه که قیمت میاد تی پی منو میزنه(بعضی وقتا واقعا دقیق یعنی در حد 1 پوینت بیشتر از تی پی من میره) و بعد میاد استاپ رو فعال میکنه.
    چیزی که نگرانم میکنه اینه که تی پی من معمولا قبل از مقاومت های مهم روی 3 درصد هدفم فیکس میشه و قیمت با زدن تی پی من بدون این که به منطقه ای که در چک لیست به عنوان تی پی در نظر گرفتم برسه برمیگرده و حدضرر رو فعال میکنه.
    مثلا در این ترید که همین امروز هم زدم من انتظار داشتم قیمت تا 50 درصد که روی سقف های قبل هم بود بریزه،اما خب طبق برنامه روی 3 درصد خودم خارج شدم و میبینید قیمت از همونجایی که تی پی زد برگشت بالا و حدضرر رو فعال کرد.
    EURUSDM5.png
    مشابه این اتفاق 9بار دیگه هم افتاده و من الان خیلی سردرگم شدم که ایا اصولی دارم ترید میزنم یا نه؟همش با خودم کلنجار میرم که نکنه مثلا شانسی تی پی هام میخوره و ادامه یجایی قراره یقمو بگیره.(هرچند که همیشه 3درصد درگیر میکنم و استاپ دارم)
    از طرفی یادمه استاد میگفت وقتی روی 3درصد خیلی تمرین کنید و شب قبل تصویر سازی کنید اصلا خودتون هم متوجه نمیشید چطوری 3 درصد از مارکت گرفتید و ناخوداگاه همه ی کارهارو انجام میدید.
    الان من نمیدونم ناخوداگاه دارم روزی 3 درصد میگیرم یا شانسیه؟
    خوشحال میشم دوستان اگر نظر یا تجربه ی مشابهی دارند منت سر من بزارند و راهنماییم کنن.ممنونم
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 61 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 61 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع