صفحه 137 از 555 نخستنخست ... 3787127135136137138139147187237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,361 به 1,370 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi 2500 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    با توجه به توصیه استاد و تمرینی که برای تغییر عادتها در وبینار اول دادند
    من تغییر عادت نوشتن با دست غیر تخصصی رو چندین ماه قبل انجام داده بودم و همچنین غذاخوردن با دست مخالف .. اوایل سخت بود اما الان بعد از تمرین 21 روزه راحت انجام میدم.
    تمرین نوشتن با دست چپ بدین صورت انجام دادم که چند خط جملات انگیزشی انتخاب کردم به عنوان متن اصلی تمرین که در زیر میزارم:
    فایل پیوست 306801
    بعد روز اول یک صفحه از اون رو مینوشتم که نوشتن اون یک صفحه حدودا 11 دقیقه طول میکشید ..تمرین صفحه اولم رو میزارم:
    فایل پیوست 306802
    بعد روز دوم 2 صفحه مینوشتم و هر روز که میگذشت به تعداد همون روز صفحات نوشتن رو اضافه میکردم بدین ترتیب که مثلا روز 20 ام 20 صفحه ازش مینوشتم و روز 21 ام 21 صفحه جمعا در طول این تمرین 231 صفحه تمرین انجام دادم و نوشتن صفحه اول 11 دقیقه طول کشید ولی با توجه به تمارین در روزهای بعدی آن سرعت نوشتنم افزایش پیدا کرد و مثلا در روز 21 ام زمان نوشتنم برای یک صفحه تمرین 2 دقیقه رسیده بود .
    فایل پیوست 306806
    خیلی تمرین فوق العاده ای بود و به من در تغییر عادتهام خیلی کمک کرد و روی عادتهای جدید دارم کار میکنم مثلا بیدار شدن صبح زود قبل از ساعت 5 صبح و یا کوهپیمایی در صبح زود مثلا 5 صبح که بسیار موفق بودم در این زمینه .. برای خودم دست یافتن به عادت 5 صبحی خیلی خیلی سخت بود ولی با انجام تمرین نوشتن با دست چپ این کار بسیار راحت شده و تبدیل به عادت جدید برام شده خیلی راحت صبح زود بیدار میشم و حدود 15 دقیقه میرم بیرون میدوم ...ایجاد این عادتها بسیار کارامد است و مدیون تغییر نگرش استاد هستم ..
    توصیه میکنم انجام بدید بسیار کارآمد هست و نتایج بسیار خوبی در پی دارد.
    سپاسگذارم
    ممنون از استاد امینو بزرگوار @amino
    سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    تبریک میگم بهتون بابت انجام این تمرین
    نتایج بسیار فوق العاده این تمرین رو بعد از یک سال خواهید دید و زندیگتون متحول میشه نتنها تریدهاتون
    ممنونم از این حس خوبی که با ما به اشتراک گذاشتید
    من با خوندن این پستتون رفتم اولیم پستم 17 ماه پیش رو خوندم و انرژی بسیار فوق العاده ای گرفتم ممنون از شما
    اینم نتیجه تمرین من بود در اون زمان
    1.PNG
    بازم تشکر میکنم از این حس خوبی که به من دادین
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: png 1.PNG (184.1 کیلو بایت, 292 نمايش)
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 25 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

2,311 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درپاسخ سوال به دوست گرامی آقای سامان

سلام وقتتون بخیر

کتاب های قانون جذب
    قران
    و عوض کردن نگرش
    و میتونین در رابطه با باورها یه سرچ ساده هم توی گوگل بزنین
    باورها انقدر قدرتمند هستند ک حتی وقتی سوار مترو میشیم اون شخص کناریمون رو هم ما جذب کردیم با فرکانس هامون
    و هرچیزی که میبینیم رو ما جذب کردیم
    همین وجود ما توی آکادمی من تا وقتی نخواستم از این زندگی روزمرگی در بیام اصلا اتفاق خاصی هم نمیوفتاد ولی عمری گذشت و دیدم من یک شخص خانه دار معمولی با دو فرزند و همسر که بااید طبق بقیه اصول کارهای خونه رو انجام بدم.
    همیشه خواستم زندگیم عوض بشه ولی باور های غلطی هم داشتم اینکه اولا تحصیلات عالی ندارم یا اینکه من تخصص خاصی ندارم.از سنم هم برای تحصیلات دوباره گذشته و تا فارق التحصیل بشم 30 و خورده ای سالم شده و از همه مهمتر اصلا به درس علاقه نداشتم با اینکه ذهن یادگیری خوبی داشتم .دو فرزند دارم ک رسیدگی میخوان .خونه و زندگی و...
    همه ی اینها بظاهر سدهایی برای رسیدن من ب موفقیت بودن ولی فقط 1چیز رو باور داشتم. یک کار عالی هست ک هم بشه تو خونه باشه. هم تحصیلات نخواد .هم رفت و امد نباشه و منم بتونم به بچه هام رسیدگی کنم. وخداروشکر خدا استاد امینو رو جلوی راه من قرار داد. وهرروز هم از خدا میخوام افرادی مانند استاد امینوی بیشتری وارد زندگی من بکنه.

اگه تمام باورتون این باشه که باید جونمون دربیاد تا پول دربیاریم شک نکنین،شک نکنین که توی همین مدار قرار میگیرین و افرادی از این جنس بیشتری جلوی راهتون میان یا حتی کتاب هایی که میخونین از افراد مشهور این رو نشون میدن که باید با سختی و تلاش و جون کندن باشه. مثل دارن هاردی که همیشه میگه باید سخت تلاش کنین ولی اون داره لذت میبره و عشق میکنه با کارش و یکسری از عقاید این بزرگوار رو من قبول ندارم چون عملا هیچ تفریحی نداره. ولی به بهترین نحو زمانش رو مدیریت میکنه
    باورهای ایلان ماسک هم فوق العاده ی. تو مخیل این بشر اصلا "نشد" تعریف نشده مثل تسلا
    کتاب ها یا سمینارهای شخص خودش رو گوش کنین و از زبان نویسنده نباشه

و بستگی داره سختی رو چی معنا کنیم؟؟ یا همون نوع رنج کشیدن هست که اگه بفهمیم چطوری رنج بکشیم رنج نمی کشیم اول از همه بحث همون اشتیاق سوزان میاد ک استاد همیشه میگن. وقتی ما کار مورد علاقمون رو انجام بدیم حتی اگه شب تا صبح و صبح تا شب توی اون کار باشیم ن آب بخوریم ن غذا با اشتیاق اون کار رو انجام میدیم و خسته نمیشیم و لذت هم میبریم؛حتی اگه به ما هم پولی بابتش ندن.

یکی از ملاک های استخدام ایلان ماسک هم همین اشتیاق سوزان بوده. و تحصیلات و ... متقاضی اصلا براش اهمیت نداشته . شاید یک شخص بیسواد ولی علاقه مند به مکانیک رو استخدام میکرد ولی لیسانس مکانیک با علاقه ی شیمی رو ن واون شخص علاقه مند به شیمی رو در جای مناسب خودش میزاشت
    ویکی دیگه از ملاک هاش قدرت حل مسئله ی شخص بوده. که وقتی به مشکلی میخورده چجوری اون رو حل میکرده
    همه ی مشکلات یا مسائل بظاهر بن بست کار ما هستن ولی وقتی حل بشن هم خودمون هم ثروتمون صدها برابر رشد میکنیم
    مثال انسان اولیه و مشکل سرما و زمستان.... اگه سرما نبود آتش اختراع نمی شد آتش اختراع نمی شد غذای پخته و فلزات ذوب شده برای وسایل شکار و کشاورزی نبود و ...
    دقت کنین در همه جا انسان به تضاد میخوره به دید ما جونمون دراومد ولی اون تضاد باعث رشد شد
    انسان دید میخواد شکار کنه و با دست سخته چاقو یا نیزه چوبی رو اختراع کرد بعد سنگی ؛ بعد سنگی خوب نبود فلزی و... تکنولوژی های سلاح های الان
    انسان اول با اسب به سمت مقصد میرف بعد ماشین های هندلی و گفتن چکار کنیم از این هم بهترشه؟ بنزینی شد؟ گفتن چکار کنیم بهتر شه؟؟فرمون هیدرولیک... کولر بخاری صندلی نرم تر سرعت بالاتر و باز گفت چکار کنیم که باز هم از این بهتر بشه؟؟ و هوا الوده نشه و سوختش از منابع تجدید پذیر باشه؟؟ گفتن خودرو برقی برقشم از انرژی خورشید حالا اگه خود ماشین هم خودش حرکت کنه و ما نخوایم راندگی کنیم عالیه که خودروهای تسلا اومد با بالاترین تکنولوژی تو کمترین زمان.. صنعت خودرو که چندین و چند صدساله هست به گرد پای خودروهای تسلا نمیرسن هم از لحاظ سرعت هم مصرف هم تکنولوژِی و این فقط علاقه ی فرد بود که ایده ای بهتری بهش الهام میشد و افراد بهتری رو اطراف خودش جذب میکرد
    و این جمله ی چکار کنم که از این هم بهتر بشه رو همیشه توی کارهاتون داشته باشین.
    ایلان ماسک اینگونه باوری داشت. چکار کنم از این بهتر بشه؟؟؟ ک الان خودروهاش به صورت انلاین و در پاساژها فروخته میشه. بدون هزینه ی جا و نگهداری مستقیم از کارخونه

به دید ما شاید اون کار سخت باشه اگه بشه دید و نگرش رو عوض کرد عالیه و اگه کار مورد علاقمون هم ک باشه فوق العاده ی فوق العاده میشه
    و شاید به دید ما افراد موفق سختی کشیدن ولی اونا با عشق به اون چیز رسیدن شاید حتی اگه از مادرشون هم بپرسید بگن بچم صبح تا شب شب تا صبح چشم روی هم نزاشت همه جا و همه ی درا رو زد همه ی راه ها رو رفت گشنگی کشید سختی کشیدو... ولی از دل و زبان خود فرد واقعا لذت برده و موفق شده.
    شاید خیلی افراد نگن و همیشه کتاب هایی هم ک خوندیم گفتن با بدبختی اون شخص به موفقیت رسیده : 1یا شخص نمیخواسته همه بفهمن 2یا باور ثروتمند رو داشته اما با باور جونم باید دربیاد و اینگونه هم ثروتمند شده جونش در اومده
    یه شخص دیگه هم بود اصلا اسمشو یادم نمیاد یادم بییاد میگم بهتون

برای شکست باورتون هم دنبال افراد موفق شهرتون برین و پرس و جو کنین
    الان بهترین کار رو ماها داریم میتونیم توی مهمونی ها و حتی مسافرت کارمون رو هم داشته باشیم چی از این بهتر؟؟؟

و اصلی ترین جمله ک نخوایم جونمون دربیاد: همه چیز رو به خدا بسپریم ؛ خودش به بهترین نحو برامون انجام میده. و اینکه هیچ وقت به خدا نگیم چجوری؛ وقتی بگیم چجوری عملا دست خدارو برای رسیدن ما ب هدفمون از راه های بهتر و پولساز تر ک خودش صلاح میدونسته رو بستیم
    ولی ن اینکه روی مبل لم بدیم و بگیم خدایا کیسه ی پول بفرس چجوریش با خودت
    خدا میگه از تو حرکت از من برکت
    ویرایش توسط Sahar69830 : 05-20-2022 در ساعت 09:00
    ​مثل من و تو آفریده نشده و نمیشه، اثر انگشتمون مختص خودمونه... ما منحصر به فردیم

4. 25 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar69830 نمایش پست ها
    درپاسخ سوال به دوست گرامی آقای سامان

سلام وقتتون بخیر

کتاب های قانون جذب
    قران
    و عوض کردن نگرش
    و میتونین در رابطه با باورها یه سرچ ساده هم توی گوگل بزنین
    باورها انقدر قدرتمند هستند ک حتی وقتی سوار مترو میشیم اون شخص کناریمون رو هم ما جذب کردیم با فرکانس هامون
    و هرچیزی که میبینیم رو ما جذب کردیم
    همین وجود ما توی آکادمی من تا وقتی نخواستم از این زندگی روزمرگی در بیام اصلا اتفاق خاصی هم نمیوفتاد ولی عمری گذشت و دیدم من یک شخص خانه دار معمولی با دو فرزند و همسر که بااید طبق بقیه اصول کارهای خونه رو انجام بدم.
    همیشه خواستم زندگیم عوض بشه ولی باور های غلطی هم داشتم اینکه اولا تحصیلات عالی ندارم یا اینکه من تخصص خاصی ندارم.از سنم هم برای تحصیلات دوباره گذشته و تا فارق التحصیل بشم 30 و خورده ای سالم شده و از همه مهمتر اصلا به درس علاقه نداشتم با اینکه ذهن یادگیری خوبی داشتم .دو فرزند دارم ک رسیدگی میخوان .خونه و زندگی و...
    همه ی اینها بظاهر سدهایی برای رسیدن من ب موفقیت بودن ولی فقط 1چیز رو باور داشتم. یک کار عالی هست ک هم بشه تو خونه باشه. هم تحصیلات نخواد .هم رفت و امد نباشه و منم بتونم به بچه هام رسیدگی کنم. وخداروشکر خدا استاد امینو رو جلوی راه من قرار داد. وهرروز هم از خدا میخوام افرادی مانند استاد امینوی بیشتری وارد زندگی من بکنه.

اگه تمام باورتون این باشه که باید جونمون دربیاد تا پول دربیاریم شک نکنین،شک نکنین که توی همین مدار قرار میگیرین و افرادی از این جنس بیشتری جلوی راهتون میان یا حتی کتاب هایی که میخونین از افراد مشهور این رو نشون میدن که باید با سختی و تلاش و جون کندن باشه. مثل دارن هاردی که همیشه میگه باید سخت تلاش کنین ولی اون داره لذت میبره و عشق میکنه با کارش و یکسری از عقاید این بزرگوار رو من قبول ندارم چون عملا هیچ تفریحی نداره. ولی به بهترین نحو زمانش رو مدیریت میکنه
    باورهای ایلان ماسک هم فوق العاده ی. تو مخیل این بشر اصلا "نشد" تعریف نشده مثل تسلا
    کتاب ها یا سمینارهای شخص خودش رو گوش کنین و از زبان نویسنده نباشه

و بستگی داره سختی رو چی معنا کنیم؟؟ یا همون نوع رنج کشیدن هست که اگه بفهمیم چطوری رنج بکشیم رنج نمی کشیم اول از همه بحث همون اشتیاق سوزان میاد ک استاد همیشه میگن. وقتی ما کار مورد علاقمون رو انجام بدیم حتی اگه شب تا صبح و صبح تا شب توی اون کار باشیم ن آب بخوریم ن غذا با اشتیاق اون کار رو انجام میدیم و خسته نمیشیم و لذت هم میبریم؛حتی اگه به ما هم پولی بابتش ندن.

یکی از ملاک های استخدام ایلان ماسک هم همین اشتیاق سوزان بوده. و تحصیلات و ... متقاضی اصلا براش اهمیت نداشته . شاید یک شخص بیسواد ولی علاقه مند به مکانیک رو استخدام میکرد ولی لیسانس مکانیک با علاقه ی شیمی رو ن واون شخص علاقه مند به شیمی رو در جای مناسب خودش میزاشت
    ویکی دیگه از ملاک هاش قدرت حل مسئله ی شخص بوده. که وقتی به مشکلی میخورده چجوری اون رو حل میکرده
    همه ی مشکلات یا مسائل بظاهر بن بست کار ما هستن ولی وقتی حل بشن هم خودمون هم ثروتمون صدها برابر رشد میکنیم
    مثال انسان اولیه و مشکل سرما و زمستان.... اگه سرما نبود آتش اختراع نمی شد آتش اختراع نمی شد غذای پخته و فلزات ذوب شده برای وسایل شکار و کشاورزی نبود و ...
    دقت کنین در همه جا انسان به تضاد میخوره به دید ما جونمون دراومد ولی اون تضاد باعث رشد شد
    انسان دید میخواد شکار کنه و با دست سخته چاقو یا نیزه چوبی رو اختراع کرد بعد سنگی ؛ بعد سنگی خوب نبود فلزی و... تکنولوژی های سلاح های الان
    انسان اول با اسب به سمت مقصد میرف بعد ماشین های هندلی و گفتن چکار کنیم از این هم بهترشه؟ بنزینی شد؟ گفتن چکار کنیم بهتر شه؟؟فرمون هیدرولیک... کولر بخاری صندلی نرم تر سرعت بالاتر و باز گفت چکار کنیم که باز هم از این بهتر بشه؟؟ و هوا الوده نشه و سوختش از منابع تجدید پذیر باشه؟؟ گفتن خودرو برقی برقشم از انرژی خورشید حالا اگه خود ماشین هم خودش حرکت کنه و ما نخوایم راندگی کنیم عالیه که خودروهای تسلا اومد با بالاترین تکنولوژی تو کمترین زمان.. صنعت خودرو که چندین و چند صدساله هست به گرد پای خودروهای تسلا نمیرسن هم از لحاظ سرعت هم مصرف هم تکنولوژِی و این فقط علاقه ی فرد بود که ایده ای بهتری بهش الهام میشد و افراد بهتری رو اطراف خودش جذب میکرد
    و این جمله ی چکار کنم که از این هم بهتر بشه رو همیشه توی کارهاتون داشته باشین.
    ایلان ماسک اینگونه باوری داشت. چکار کنم از این بهتر بشه؟؟؟ ک الان خودروهاش به صورت انلاین و در پاساژها فروخته میشه. بدون هزینه ی جا و نگهداری مستقیم از کارخونه

به دید ما شاید اون کار سخت باشه اگه بشه دید و نگرش رو عوض کرد عالیه و اگه کار مورد علاقمون هم ک باشه فوق العاده ی فوق العاده میشه
    و شاید به دید ما افراد موفق سختی کشیدن ولی اونا با عشق به اون چیز رسیدن شاید حتی اگه از مادرشون هم بپرسید بگن بچم صبح تا شب شب تا صبح چشم روی هم نزاشت همه جا و همه ی درا رو زد همه ی راه ها رو رفت گشنگی کشید سختی کشیدو... ولی از دل و زبان خود فرد واقعا لذت برده و موفق شده.
    شاید خیلی افراد نگن و همیشه کتاب هایی هم ک خوندیم گفتن با بدبختی اون شخص به موفقیت رسیده : 1یا شخص نمیخواسته همه بفهمن 2یا باور ثروتمند رو داشته اما با باور جونم باید دربیاد و اینگونه هم ثروتمند شده جونش در اومده
    یه شخص دیگه هم بود اصلا اسمشو یادم نمیاد یادم بییاد میگم بهتون

برای شکست باورتون هم دنبال افراد موفق شهرتون برین و پرس و جو کنین
    الان بهترین کار رو ماها داریم میتونیم توی مهمونی ها و حتی مسافرت کارمون رو هم داشته باشیم چی از این بهتر؟؟؟

و اصلی ترین جمله ک نخوایم جونمون دربیاد: همه چیز رو به خدا بسپریم ؛ خودش به بهترین نحو برامون انجام میده. و اینکه هیچ وقت به خدا نگیم چجوری؛ وقتی بگیم چجوری عملا دست خدارو برای رسیدن ما ب هدفمون از راه های بهتر و پولساز تر ک خودش صلاح میدونسته رو بستیم
    ولی ن اینکه روی مبل لم بدیم و بگیم خدایا کیسه ی پول بفرس چجوریش با خودت
    خدا میگه از تو حرکت از من برکت
    سلام و وقت بخیر،

سحر خانم من خیلی از این متن و متن های قبلی شما استفاده کردم. مثال های قابل فهم و کاربردی میزنید که درک نوشته رو راحت تر میکنه.

خیلی ممنونم از شما

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    نتایج بسیار فوق العاده این تمرین رو بعد از یک سال خواهید دید و زندیگتون متحول میشه نتنها تریدهاتون
    من با خوندن این پستتون رفتم اولیم پستم 17 ماه پیش رو خوندم و انرژی بسیار فوق العاده ای گرفتم ممنون از شما
    1.PNG
    علی جان واقعا از اینکه حتی در فایل اکسل هم انرژی مثبت میدرخشه لذت میبرم. مثل همیشه برای حضورت ممنونم.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

hamid reza آواتار ها
    2,284 بار در 507 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirashidi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و تریدر های عزیز دل.
    یه موضوعی خیلی ذهنم رو درگیر کرده باهاتون در میون میزارم اگر پشنهادی یا نکته ای بود ممنون میشم در میون بزارید با من.
    من یک سال پیش دوره پرایس امینو رو شرکت کردم بعد از دو دور دیدن ویدئو ها از طریق یک دوست کشیده شدم سمت سبک پرایس اکشن اسمارت مانی که فکر کنم شنیده باشید راجب بهش خیلیاتون.
    در نتیجه دوره امینو رو نصفه کاره رها کردم و رفتم به اون سمت.
    چیزای جذاب خیلی داشت که منو کشوند سمت خودش که نمیخوام بحثو طولانی کنم.
    بعد از گذروندن دوره و کلی تمرین و بک تست میتونم به جرات بگم هیچی توی اسمارت مانی نیست که من ندونم.
    منتهی یک نکته خیلیییی مهم رو کسایی که واردش میشن نمیبینن اونم ریسک به ریواردی هست که همون اول کار به خورد ذهن تریدر میدن. یه ریوارد خیلییی بزرگ و استاپ کوچیک که خب واقعا جذابه. اما نکته اش اینه که آیا ما میتونیم با سیستمی کار کنیم که وین ریت حداکثر ۳۰ داشته باشه ؟ ینی ذهن ما تحمل اینو داره که ۷ تا استاپ پشت هم بخوره بعد یه سود بگیره؟ برا من که جوابش خیر هست و اصلا نتونستم با این سبک کنار بیام. هرچند برای همینم میشه یه جوابی داد و گفت خب روانشناسی به مرور که روی سیستم مسلط شدی رشد میکنه. اما خب وقتی وین ریت حداکثر ۳۰ باشه هرچقدر هم مسلط باشی همینه. سرتون رو به درد نیارم. در حساب ریل با این سبک شروع کردم به ترید زدن و بعد از ۲ ماه تریدر کردن من فقط تونستم حساب رو سر به سر نگهدارم.
    برگشتم به امینو حالا و دارم طبق نقشه راه میرم جلو از صفر. چندتا مورد خیلی ذهنمو درگیر کرده، یکی اینکه ساده بودن سبک امینو به شدت برام عیجبه. وقتی مقایسه میکنم حرفای استاد رو با اون سبکی که یاد گرفتم باورم نمیشه که یه سبک به این سادگی اینقدر کارآمده و ثابت شده*اس. دوم اینکه من دارم تمام سعیم رو میکنم به ذهن خالی دوره امینو رو پیش ببرم و تمام تلاشم اینه هیچی از مواردی که یاد گرفتم رو توی تمرین هام دخالت ندم. اما یه مشکلی هست که من ناخودآگاه نواحی و سطوح رو به صورت چشمی با سبکی که خوندم مقایسه میکنم. خیلی خیلی سخته برام نکنم این کارو چون چشمم عادت کرده به اون سبک و روش.
    میخواستم نظر دوستان رو بدونم که راه حلی هست برای این مشکل یا خیر؟ یا اصلا ایرادی داره؟
    سلام وقت بخیر
    منم قبل این که بیام به آکادمی ویو
    دوتا دوره گذروندم که مطالبش توی ذهنم بود و به کارم نمیومد
    ولی اینقدر های و لو هارو به هم وصل کردم یه کار دیگه ای که کردم تمرین هامو با دست مخالفم انجام میدادم طی دو سه ماه دیگه ناخودآگاهم نمیرفت سمت مطالب گذشته و ذهنم خالی شد.

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از hamid reza عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیر امید وارم هرجا که هستین حال دلتون عالی باشه

یه نکته تکنیکالی و قطعا روانشناسی رو خواستم یاد اوری کنم به بچه هایی که دارن روی حساب ریل و روی حساب دمو استراتژی و سیستمشون رو برسی میکنن دوست من اگر استاپ لاس ست نکنی {حداقل تا جایی که علم من قد میده } در نهایت کال مارجین هستی و امروز نباشه فردا سرمایتو از دست میدین این جمله من براش وقت و پول رفته پس جدیش بگیر {علمی هم که بهت میگم دارم اینقده که یک سالی میشه روزی بالایی 8 ساعت روی پرایس اکشن و بحث روانشناسی کار کردم و هدفمم ماهی صددرصد افزایش بالانس بوده که با کمک استاد و بچه هایی خوب اکادمی بهش رسیدم هم در دمو و هم در حساب ریل استیتمنتاشم دارم اینا رو میگم که بدونی هم بدون استاب ماهی صدرصد گرفتم هم با استاب. ولی درنهایت ضرر هایی سنگینی دادم برای ست نکردن استاپ لاس } پس از نظر ذهنی این مسعله رو باید حل کنیم که استاپ هستش و باید و باید ست بشه که بخوره اینقد تایید میکنم چون خودمم معامله بدون استاپ زیاد داشتم و اتفاقعا موفق بودن ولی نهایتن یکی از اون ها کافیه تا هر چی جمع کردی پس بدی به بازار امید وارم این پست تلنگری باشه برای عزیزان که مثل بنده بعد از پنج ماه کار به پله اول برنگردن البته که این رو هم من اصلاح مسیر و فهمیدن اهمیت ست کردن استاپ میدونم

موفق باشید

12. 20 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    علی جان واقعا از اینکه حتی در فایل اکسل هم انرژی مثبت میدرخشه لذت میبرم. مثل همیشه برای حضورت ممنونم.
    سلام و وقت بخیر میلاد جان
    در کل من از شما و تک تک دوستان تشکر میکنم که همیشه با پستهای زیباتون انرژی من رو برای ادامه مسیر افزایش دادین
    ما همه باهم و در کنار هم موفق هستیم و هممون لایق بهترینها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

alireza ghasemi آواتار ها
    694 بار در 189 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi 2500 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    با توجه به توصیه استاد و تمرینی که برای تغییر عادتها در وبینار اول دادند
    من تغییر عادت نوشتن با دست غیر تخصصی رو چندین ماه قبل انجام داده بودم و همچنین غذاخوردن با دست مخالف .. اوایل سخت بود اما الان بعد از تمرین 21 روزه راحت انجام میدم.
    تمرین نوشتن با دست چپ بدین صورت انجام دادم که چند خط جملات انگیزشی انتخاب کردم به عنوان متن اصلی تمرین که در زیر میزارم:
    فایل پیوست 306801
    بعد روز اول یک صفحه از اون رو مینوشتم که نوشتن اون یک صفحه حدودا 11 دقیقه طول میکشید ..تمرین صفحه اولم رو میزارم:
    فایل پیوست 306802
    بعد روز دوم 2 صفحه مینوشتم و هر روز که میگذشت به تعداد همون روز صفحات نوشتن رو اضافه میکردم بدین ترتیب که مثلا روز 20 ام 20 صفحه ازش مینوشتم و روز 21 ام 21 صفحه جمعا در طول این تمرین 231 صفحه تمرین انجام دادم و نوشتن صفحه اول 11 دقیقه طول کشید ولی با توجه به تمارین در روزهای بعدی آن سرعت نوشتنم افزایش پیدا کرد و مثلا در روز 21 ام زمان نوشتنم برای یک صفحه تمرین 2 دقیقه رسیده بود .
    فایل پیوست 306806
    خیلی تمرین فوق العاده ای بود و به من در تغییر عادتهام خیلی کمک کرد و روی عادتهای جدید دارم کار میکنم مثلا بیدار شدن صبح زود قبل از ساعت 5 صبح و یا کوهپیمایی در صبح زود مثلا 5 صبح که بسیار موفق بودم در این زمینه .. برای خودم دست یافتن به عادت 5 صبحی خیلی خیلی سخت بود ولی با انجام تمرین نوشتن با دست چپ این کار بسیار راحت شده و تبدیل به عادت جدید برام شده خیلی راحت صبح زود بیدار میشم و حدود 15 دقیقه میرم بیرون میدوم ...ایجاد این عادتها بسیار کارامد است و مدیون تغییر نگرش استاد هستم ..
    توصیه میکنم انجام بدید بسیار کارآمد هست و نتایج بسیار خوبی در پی دارد.
    سپاسگذارم
    ممنون از استاد امینو بزرگوار @amino
    درود بر شما دوست عزیز انجام این تمرینی که گذاشتین فوق العاده بود انشالله هر روز موفق تر از روز قبل باشید

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از alireza ghasemi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali97 نمایش پست ها
    1.PNG
    سلام علی جان ممنونم از پست های فوق العاده ای که به اشتراک میذاری... مرسی که هستی:d

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از alireza ghasemi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیر امید وارم هرجا که هستین حال دلتون عالی باشه

یه نکته تکنیکالی و قطعا روانشناسی رو خواستم یاد اوری کنم به بچه هایی که دارن روی حساب ریل و روی حساب دمو استراتژی و سیستمشون رو برسی میکنن دوست من اگر استاپ لاس ست نکنی {حداقل تا جایی که علم من قد میده } در نهایت کال مارجین هستی و امروز نباشه فردا سرمایتو از دست میدین این جمله من براش وقت و پول رفته پس جدیش بگیر {علمی هم که بهت میگم دارم اینقده که یک سالی میشه روزی بالایی 8 ساعت روی پرایس اکشن و بحث روانشناسی کار کردم و هدفمم ماهی صددرصد افزایش بالانس بوده که با کمک استاد و بچه هایی خوب اکادمی بهش رسیدم هم در دمو و هم در حساب ریل استیتمنتاشم دارم اینا رو میگم که بدونی هم بدون استاب ماهی صدرصد گرفتم هم با استاب. ولی درنهایت ضرر هایی سنگینی دادم برای ست نکردن استاپ لاس } پس از نظر ذهنی این مسعله رو باید حل کنیم که استاپ هستش و باید و باید ست بشه که بخوره اینقد تایید میکنم چون خودمم معامله بدون استاپ زیاد داشتم و اتفاقعا موفق بودن ولی نهایتن یکی از اون ها کافیه تا هر چی جمع کردی پس بدی به بازار امید وارم این پست تلنگری باشه برای عزیزان که مثل بنده بعد از پنج ماه کار به پله اول برنگردن البته که این رو هم من اصلاح مسیر و فهمیدن اهمیت ست کردن استاپ میدونم

موفق باشید
    سلام دوست عزیز ممنونم از پست خوبتون

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از alireza ghasemi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع