صفحه 13 از 543 نخستنخست ... 311121314152363113513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 5427

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Soroosham آواتار ها
    26,696 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    ممنونم محمد جان

دقیقا قبول دارم و همینکارو من هم دارم میکنم. زیباترین حسی که تو این چندوقت داشتم و حس مثبتی هم به من میده در کنارش، پیدا کردن نقطه عطفی در هر انسانی هست و تحسین کردن همون ویژگی و آرزو مثبت براش کردن بود.
    به خصوص برای افرادی که ازشون ترجیح فاصله داریم. اینجور افراد و من برای ذات انسان بودنشون تحسین میکنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    یک مورد هم من بگم که هم تو کتاب برتری خفیف هم جاهای دیگه خوندم هم خودم چند وقته دارم سعی میکنم رعایتش کنم
    دور خودتون رو با آدمای مثبت پر کنید. اگر ندارین لااقل از آدمای منفی دوری کنید. اگر نمیتونید از فردی دوری کنید برای ارتباطتون با اون شخص مرز برای خودتون تعیین کنید
    اینکار باعث میشه منفی بافی های این افراد روی شما تاثیر نذاره. مخصوصا وقتی ابتدای راه هستید و هنوز خودتون خیلی قرص و محکم نیستید شاید با 4 تا حرف یه آدم منفی نگر شما هم دیدتون به هدف و کارتون منفی بشه
    یکی از راهها که خودمم دارم امتحان میکنم ، حضور تو همین آکادمیه. تو همه تاپیکا بچرخید، افراد مثبت و فعال رو کاراشونو پیگیری کنید و ببینید تلاششونو.ترید اعضا و استاد رو ببینید. مقالات سایت رو بخونید. تو جو جمعی قرار بدید خودتونو
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

2. 57 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,826 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    داشتم وبینار اول پرایس اکشن رو میدیدم که استاد عزیز تمرینی برای تغییر عادت دادند که بنظرم جالب بود
    من حدود سه ساله که در مورد مغز خیلی تحقیق کردم و خواستم مزایای تغییر عادت رو از نظر نورولوژی ذکر کنم امیدوارم مفید باشه
    اول بریم سراغ اینکه اصلا عادت چگونه شکل میگیره
    عادت زمانی شکل میگیرید که کاری را انجام میدهید و با آن احساس راحتی میکنید و آنرا تکرار میکنید (واژه های کلیدی احساس . تکرار)
    خب احساس چگونه میتونه باعث عادت بشه ؟
    بطور کلی احساس در مغز یعنی ترشح یکسری انتقال دهنده های عصبی که بحث خیلی گسترده ای داره و خودش یک کتابه که چگونه یک احساس باعث ایجاد عادت میشه
    و اما تکرار :
    وقتی که ما هر کاری را تکرار کنیم در مغز ما به واسطه ی پروتیین خاصی اتصالاتی بین نورون هایمان برقرار میشه و به مرور زمان با تکرار بیشتر آکسون و دندریت ها قطور تر و گاهی در بخش هایی از مغز افزایش قطر سلول های نوروگلیا اتفاق میوفته
    که باعث میشه پیام عصبی بسیار سریع تر انتقال پیدا کنه
    پس عادت به طور خلاصه توسط احساس و تکرار ایجاد میشه
    خب حالا فایده ی تغییر عادت چی هست
    زمانی که شما سعی در تغییر عادتی دارید در بخشی از مغز به نام هیپوکامپ پروتیینی به اسم bndf ترشح میشه که سبب نورون زایی در افراد میشه
    که همین موضوع سبب افزایش سرعت یادگیری و افزایش حافظه بلند مدت و خوشحال بودن میشه
    از طرفی دیگر همین پروتیین در مغز اتصلات شبکه ی عصبی مربوط به عادت رو گسترش میده و مغزی پر اتصال تر و پویا تر دارید
    ممطالب رو خیلی مختصر نوشتم که حوصلتون سر نره
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

4. 84 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام امیدوارم حالتون عالی باشه
    من برای مستمر بودن مثبت نگری چند تا کار مختلف انجام میدم ، یکی که از همه مهمتره یه دفترخیلی خیلی خوشگل دارم به اسم دفترخوشبختی، اون دفتر اختصاص داره به نوشتن شکرگزاری ها و اتفاقات و احساس هایی که منو خوشحال کرده ، حتی شده در یک روز 5 صفحه توی اون دفتر از خوشبختی ها و شکرگزاری هام نوشتم، وقتی بهش سر میزنم کاملا یادم میاره که چه چیزایی وجود داره و من فراموشش کردم که بخاطرش خوشحال باشم، همین موضوع که لذت رو توی ذهنم لینک کرده باعث میشه همش دنبال چیزای مثبت اطرافم بگردم که برم توی دفترم بنویسمش و اون لذت توی مغزم تیک بخوره
    این عادت منو ترغیب میکنه که همیشه حول و حوش مثبت نگری بمونم و حتی وقتی چشمم به اون دفتر میفته حس خوب و مثبتی بهم دست میده.
    یه مورد دیگه ای که شاید دوست داشته باشید انجام بدید اینه که مغزتون رو با یک موزیک که اون موزیک رو به یک حس مثبت لینک کردید عادت بدید، اونوقت با شنیدن اون موزیک کاملا آگاهانه و ناآگاهانه فرکانستون مثبت میشه.

موفق باشید
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

6. 74 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام بسیار عالی بود
    ممنونم ازتون آقا امین.
    موفقیت و عمل کاملا موافقم. من با یک نفر دقیقا همین بحث و داشتم و فقط اصرار داشت که برنامه ریزی و مثبت نگری اشتباه هست و نمیتونست فکر کنه تلاش قسمت اصلی برای این روند موفقیت هست. واقعا برام عجیب بود..
    دقیقا مثل تحلیل هست. هرچقدر بیشتر بخوای میتونی یاد بگیری و لذت ببری ولی تا استفاده نکنی نتیجه ای نداره.
    این تمرین مداوم و من دائم انجام میدم و مطالعمو بالا بردم. ممنونم برای ویدئو خوبتون.

اون سری فایل که گفتید جناب امینو در رابطه با انجام کارها، که چجوری اشتیاق سوزان بدست بیاریم، جایی قرار دادید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه.
    اولین فایل از سری فایلهای روانشناسی موفقیت ترید رو میتونید در فایل زیر ببینید.

https://www.youtube.com/watch?v=wBOSbK5eUBI&t=739s

امیدوارم این فایلها بتونه بهتون کمک کنه.دقت کنید باید بهشون عمل کنید.
    امینو

8. 52 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام

من امروز شروع کردم به نوشتن این دفترجه.ممنونم ازتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون عالی باشه
    من برای مستمر بودن مثبت نگری چند تا کار مختلف انجام میدم ، یکی که از همه مهمتره یه دفترخیلی خیلی خوشگل دارم به اسم دفترخوشبختی، اون دفتر اختصاص داره به نوشتن شکرگزاری ها و اتفاقات و احساس هایی که منو خوشحال کرده ، حتی شده در یک روز 5 صفحه توی اون دفتر از خوشبختی ها و شکرگزاری هام نوشتم، وقتی بهش سر میزنم کاملا یادم میاره که چه چیزایی وجود داره و من فراموشش کردم که بخاطرش خوشحال باشم، همین موضوع که لذت رو توی ذهنم لینک کرده باعث میشه همش دنبال چیزای مثبت اطرافم بگردم که برم توی دفترم بنویسمش و اون لذت توی مغزم تیک بخوره
    این عادت منو ترغیب میکنه که همیشه حول و حوش مثبت نگری بمونم و حتی وقتی چشمم به اون دفتر میفته حس خوب و مثبتی بهم دست میده.
    یه مورد دیگه ای که شاید دوست داشته باشید انجام بدید اینه که مغزتون رو با یک موزیک که اون موزیک رو به یک حس مثبت لینک کردید عادت بدید، اونوقت با شنیدن اون موزیک کاملا آگاهانه و ناآگاهانه فرکانستون مثبت میشه.

موفق باشید

10. 44 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    37,002 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 320 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام بسیار عالی بود
    ممنونم ازتون آقا امین.
    موفقیت و عمل کاملا موافقم. من با یک نفر دقیقا همین بحث و داشتم و فقط اصرار داشت که برنامه ریزی و مثبت نگری اشتباه هست و نمیتونست فکر کنه تلاش قسمت اصلی برای این روند موفقیت هست. واقعا برام عجیب بود..
    دقیقا مثل تحلیل هست. هرچقدر بیشتر بخوای میتونی یاد بگیری و لذت ببری ولی تا استفاده نکنی نتیجه ای نداره.
    این تمرین مداوم و من دائم انجام میدم و مطالعمو بالا بردم. ممنونم برای ویدئو خوبتون.

اون سری فایل که گفتید جناب امینو در رابطه با انجام کارها، که چجوری اشتیاق سوزان بدست بیاریم، جایی قرار دادید؟

سلام وقت بخیر.

فایل دوم در رابطه با این موضوع رو توی کانال یوتیوب قرار دادن. ( اشتیاق سوزان بخش اول )

بخش دوم مباحث روانشناسی موفقیت آکادمی ویو
    https://www.youtube.com/watch?v=m2e3hPCbeBk
    ویرایش توسط Mir Tohid : 09-12-2020 در ساعت 15:07

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

12. 52 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,060 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    خواستم یه تجربه ی خیلی خوبم رو با شما به اشتراک بذارم.
    من مدتیه که به برنامه ی روزانم یه موردی رو اضافه کردم و واقعا حیرت زده شدم از نتایجش.
    من روزانه 150 بار مینویسم (( من یک سیستم فوق العاده دارم که روزانه 3% بهم میده)).
    تقریبا اولین دفترم رو به پایان رسوندم و خیلی تغییر کردم نسبت به قبلم.
    پیشنهاد میکنم شما هم انجامش بدید.
    20200914_091114.jpg

راجع به قدرت تلقین:
    https://sookhtejet.com/%D9%82%D8%AF%...2%DB%8C%D9%86/
    حتما مطالعه کنید.
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

14. 70 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

hamoon آواتار ها
    52,902 بار در 1,830 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 568 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    دوستان سلام
    امیدوارم همه دوستان این تاپیک و تمرینات مرتبط با موضوع روانشناسی رو مثل ترید روزانه جدی بگیرن.
    برای دوستانی که کتاب سایکو سایبرنتیک رو مطالعه می کنن پیشنهاد می کنم عنوان competitive memory training techniques رو گوگل کنند مطالب بسیار مفیدی در خصوص تمرینهایی مرتبط پیدا خواهید کرد.
    این پست از دکتر صاحبی در اینستاگرام رو هم پیشنهاد می کنم ببینید :
    https://www.instagram.com/tv/CFND5RM...d=i8h1pc8blttl
    این جهان کوه است و فعلِ ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

16. 61 کاربر برای این پست سودمند از hamoon عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,826 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    مطالب جالبی راجب سیستم هدف جو انسان در وبینار دوم پرایس اکشن بیان شدش که
    میبینم دوستان هم انجام میدن خواستم مطالبی که یاد دارم و خودم استفادشون میکنم برای شما عزیزان شرح بدم امیدوارم که مفید واقع بشه
    خب مهم ترین مطلب برای اینکه شما به سیستم هدف جوتون هدف بدید اینه که روی موضوع متمرکز شید
    در واقع نوشتن باعث میشه ک ذهن روی هدف متمرکز شه
    خب مطالبی رو بیان میکنم برای افزایش تمرکز هنگام نوشتن
    که باعث میشه نتایج سریع تر پدیدار بشن
    طبق قوانین روانشناسی nlp مغز ما ورودی هایی داره که شامل چشم . گوش و لامسه هستش
    شما با نوشتن لامسه و چشم خودتونو رو درگیر میکنید و برای اینکه گوش هم در گیر بشه
    بهتره که هنگام نوشتن هدف مورد نظرتونو با صدایی که با گوش شنیده بشه تکرار کنید
    اینکار باعث بهینه تر شدن میشه ذهنتون بیشتر رو هدف مترکز میشه
    و کار دیگه ای که باعث بهینه تر شدن موضوع میشه زمانه که به نظر من مهم ترین بخش این موضوع هستش
    شما اگه اینکارو صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن و شب قبل خواب انجام بدید بهتر توسط ناخوداگاهتون دریافت میشه
    چرا باید صبح اینکارو انجام بدیم ؟
    مغز ما در حالت های مختلف امواج های مختلفی از خودش مرتعش میکنه
    و هنگام خواب ما از حالت بتا به الفا و بعد تتا میریم همین پروسه ب طور معکوس هنگام بیدار شدن اتفاق میوفته
    و اگر بلافاصله بعد از بیدار شدن اینکارو انجام بدید شما در حالت الفا قرار دارید و بهترین زمان برای برنامه ریزی ذهن هستش
    و حالا چرا قبل خواب ؟
    حافظه ما به صورت خطی عمل میکنه
    یعنی شما خاطرات رو از اخر به اول به یاد میاورید
    و خلاصه بخوام بگم اولین مطلبی که ناخوداگاه میخواد در هنگام خواب بررسی کنه اخرین اتفاقات روز هستش
    برای همین شما هنگامی که میخوابید اولین چیزی که بررسی میشه هدفتون هستش
    امیدوارم مفید باشه براتون روز خوش
    ویرایش توسط Mr.jason : 09-18-2020 در ساعت 17:28
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

18. 77 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,060 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    مطالب جالبی راجب سیستم هدف جو انسان در وبینار دوم پرایس اکشن بیان شدش که
    میبینم دوستان هم انجام میدن خواستم مطالبی که یاد دارم و خودم استفادشون میکنم برای شما عزیزان شرح بدم امیدوارم که مفید واقع بشه
    خب مهم ترین مطلب برای اینکه شما به سیستم هدف جوتون هدف بدید اینه که روی موضوع متمرکز شید
    در واقع نوشتن باعث میشه ک ذهن روی هدف متمرکز شه
    خب مطالبی رو بیان میکنم برای افزایش تمرکز هنگام نوشتن
    که باعث میشه نتایج سریع تر پدیدار بشن
    طبق قوانین روانشناسی nlp مغز ما ورودی هایی داره که شامل چشم . گوش و لامسه هستش
    شما با نوشتن لامسه و چشم خودتونو رو درگیر میکنید و برای اینکه گوش هم در گیر بشه
    بهتره که هنگام نوشتن هدف مورد نظرتونو با صدایی که با گوش شنیده بشه تکرار کنید
    اینکار باعث بهینه تر شدن میشه ذهنتون بیشتر رو هدف مترکز میشه
    و کار دیگه ای که باعث بهینه تر شدن موضوع میشه زمانه که به نظر من مهم ترین بخش این موضوع هستش
    شما اگه اینکارو صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن و شب قبل خواب انجام بدید بهتر توسط ناخوداگاهتون دریافت میشه
    چرا باید صبح اینکارو انجام بدیم ؟
    مغز ما در حالت های مختلف امواج های مختلفی از خودش مرتعش میکنه
    و هنگام خواب ما از حالت بتا به الفا و بعد تتا میریم همین پروسه ب طور معکوس هنگام بیدار شدن اتفاق میوفته
    و اگر بلافاصله بعد از بیدار شدن اینکارو انجام بدید شما در حالت الفا قرار دارید و بهترین زمان برای برنامه ریزی ذهن هستش
    و حالا چرا قبل خواب ؟
    حافظه ما به صورت خطی عمل میکنه
    یعنی شما خاطرات رو از اخر به اول به یاد میاورید
    و خلاصه بخوام بگم اولین مطلبی که ناخوداگاه میخواد در هنگام خواب بررسی کنه اخرین اتفاقات روز هستش
    برای همین شما هنگامی که میخوابید اولین چیزی که بررسی میشه هدفتون هستش
    امیدوارم مفید باشه براتون روز خوش
    سلام دوست عزیز وقتت بخیر
    ممنون از مطلب مفیدت.
    مطالبی که فرمودین رو من دقیقا بهشون عمل کردم مثل خوندن هنگام نوشتن و تقسیم کردنه نوشته ها به دو بخش یکی صبح و اون یکی قبل از خواب.
    خیلی مفید بود مطلبتون.
    هر آنچه میپندارید.

20. 53 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع