صفحه 126 از 556 نخستنخست ... 2676116124125126127128136176226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,251 به 1,260 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

nosrat آواتار ها
    7,196 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام به همگی وقتتون بخیر انشاالله همیشه شاد وسرحال وثروتمند باشید
    شاید اکثرتون بنده رو بشناسید وبعد از فراکتالی توی پرایس هم به تازگی شرکت کردم ونتایجم خوبه اما مدتی پیش در ریل بعد از سودهای متوالی ضرری بهم خورد واز اونموقع از نظر روانشناسی بهم ریختم وگاهی قبل از تی پی میبندم ویا قبل از رسیدن به حدضرر دستی میبندم وپایبند نیستم به چک لیستم وبعد از هزاران ترید موفق انگار دوباره برگشتم سرخونه اولم والبته خیلی دارم باخودم کلنجار میرم وکارمیکنم حتی برگشتم واموزشهارو از اول مجددا پیگیری میکنم وبیشترش مباحث روانشناسی رو گوش میکنم وچندروزیه کلا ترید ریل رو تعطیل کردم وکتابهای مختلف رو دوباره خونی میکنم وروی روانشناسی خودم کارمیکنم تقریبا مطمینم که مشکل تکنیکالی ندارم گفتم اینجا باشما دوستانم هم مطرحش کنم وشاید راهکاری وپیشنهادی برام داشته باشید
    از همگی تشکر میکنم
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,540 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود برهمگی دوستان
    روزپنجم تمرکز روی روانشناسی فردی

تمرکز برروی عادات روزانه و ناآگاهانه
    هدف ازین تمرین درکنار اگاهانه انجام دادن عادات وتغییر اون ها، ایجاد مسیرها و سیناپس های عصبی جدید می باشد ...
    همانطور که جناب آمینو عزیز در یکی ازفایل های که درمورد روانشناسی فردی صحبت میکردن بیان کردن برای تبدیل شدن به یک ادم جدید (بطور مثال تبدیل شدن به یک تریدر) شما نیاز داری که عادات و رفتار پیشین خودت رو تغییر بدی چراکه اون عادات و رفتارها منجر به چیزی شدن که ما الان هستیم (انسانی با ضعف وترس های بسیار)...پس اولین کاری که یک فرد باید قبل از هر تصمیم تازه ای انجام بده شناخت خودشه (همانطور که برخی از عرفا میگن شما از خودشناسی به خداشناسی میرسید) ..اینکه من کی هستم؟ همانطور که پیشتر درموردش صحبت شده، سوال دومی که باید باون پاسخ داده بشه اینکه کجا هستم ؟(بطورمثال رفتن به تهران رو بعنوان هدف تعیین کردم پیش از هرچیزی من باید بدونم کجا نقشه ایستادم تا پس از اون بتونم مسیریابی کنم و بعد مسافت و روش رفتن و انتخاب جاده مناسب و سایر شرایط یک سفر راحت رو فراهم کنم)...
    خودم و شما عزیزان رو به تفکر درمورد سوالات بالا دعوت میکنم...درصورت پاسخ مناسب به این دو سوال ضمیر ناخودآگاه و کاینات هم جهت خواهند شد برای دستابی شما به اهداف بزرگتون...

Capture110.PNG
    ویرایش توسط miRHesam : 04-15-2022 در ساعت 14:39
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

1,962 بار در 274 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    قدرت لحظه حال

آیا حین انجام هر کاری همه وجود شما با آن است ؟!
    آیا حین غذا خوردن، فقط غذا میخورید و مثلا با همه وجود خود طعم آنرا احساس میکنید ؟ آیا حین حرف زدن با کسی که دوستش دارید، با همه وجود خود در لحظه و با او هستید ؟ چقدر از زمان و انرژی شما صرف “نگرانی آینده” ، “قضاوت”، “ناراحتی” و غیره میشود ؟ افراد زیادی معمولا انرژی و توجه خود را در گذشته، حال و آینده تقسیم میکنند و تحت هر شرایطی که هستند، به علت همین کار، قوای آنها تقسیم و کم میشود.

چرا نباید در گذشته باشید

بسیاری از اوقات ممکن است زمان خود را به حسرت گذشته یا ناراحتی و غم نسبت به رویدادهای گذشته زندگی خود سپری کنید. همین امر باعث میشود که بخش بزرگی از قوای شما خرج چیزی شود که هیچ کنترلی روی آن ندارید در نتیجه باعث آسیب به شما خواهد شد. فراموش نکنید همه دارایی شما همین “حال” است و فقط با تمرکز روی آن میتوانید آینده ای خلق کنید که گذشته شما در مقابلش زانو بزند.

چرا نباید در آینده باشید

اگر دقیق تر شوید، آینده وجود خارجی ندارد. در واقع این فقط “حال” است که واقعا وجود دارد و آنرا هر لحظه تجربه میکنید. در غیر اینصورت گذشته و آینده تماما بصورت ذهنی تعریف میشود و وجود خارجی ندارند. اگر قرار است آینده ای هم برای شما وجود داشته باشد، از همین “حال” و لحظه حال حاضر خلق خواهد شد. درواقع ریزترین تصمیماتی که در همین لحظه “حال” میگیرید و ریزترین حرفها و رفتارهای شما در همین لحظه، رویدادها، انسانها، و اتفاقات آتی زندگی شما را رقم میزند. بنابر این اگر میخواهید رویداد های متفاوتی را تجربه کنید، وقت آن است که تصمیمات و افکار مختلفی را در همین لحظه “حال” داشته باشید. همه چیز دقیقا مانند یک بازی کامپیوتری است که بر اساس تصمیمات حال حاضر شما، رویدادهای آتی رخی میدهد.

یک سوال که معجزه میکند

عادت کنید که قبل از فکر کردن یا تفسیر کردن هرچیز به هر نوعی(چه واقعا حقیقت داشته باشد و چه نداشته باشد)، این سوال جادویی را بپرسید :

آیا این به من کمک میکند و درحال افزایش انرژی، قدرت و توان من است ؟ آیا این فکر یا این طرز تفسیر زندگی یا شیوه تفسیر گذشته و آینده ام، به من کمک میکند یا توانم را نابود میسازد ؟

در واقع به فرض اینکه گذشته تلخی نیز داشته اید و همه چیز همانقدر سیاه است که میگویید. یا به فرض اینکه آینده شما قطعا بسیار سیاه است ! آیا این طرز تفسیر باعث افزایش انرژی و توان شما برای مقابله با سختی ها میشود یا در حال نابود کردن قوای شما برای مواجهه با همان شرایط سخت خواهد بود ؟ پس همواره در واقعیتی موازی زندگی کنید که در حال افزایش قدرت شماست.

لازمه حضور در لحظه، افزایش سطح هوشیاری شما و تمرکز دائم روی سوالی است که کمی بالاتر ذکر شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان
    "موفقیت"​حاصل ایجاد تغییرات یک باره در طول عمرتان نیست...بلکه نتیجه عادت های روزمره است.

6. 23 کاربر برای این پست سودمند از ehsan ehsan1369 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,459 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    قدرت لحظه حال

آیا حین غذا خوردن، فقط غذا میخورید و مثلا با همه وجود خود طعم آنرا احساس میکنید ؟ آیا حین حرف زدن با کسی که دوستش دارید، با همه وجود خود در لحظه و با او هستید ؟ چقدر از زمان و انرژی شما صرف “نگرانی آینده” ، “قضاوت”، “ناراحتی” و غیره میشود ؟ افراد زیادی معمولا انرژی و توجه خود را در گذشته، حال و آینده تقسیم میکنند و تحت هر شرایطی که هستند، به علت همین کار، قوای آنها تقسیم و کم میشود.

چرا نباید در گذشته باشید

بسیاری از اوقات ممکن است زمان خود را به حسرت گذشته یا ناراحتی و غم نسبت به رویدادهای گذشته زندگی خود سپری کنید. همین امر باعث میشود که بخش بزرگی از قوای شما خرج چیزی شود که هیچ کنترلی روی آن ندارید در نتیجه باعث آسیب به شما خواهد شد. فراموش نکنید همه دارایی شما همین “حال” است و فقط با تمرکز روی آن میتوانید آینده ای خلق کنید که گذشته شما در مقابلش زانو بزند.

چرا نباید در آینده باشید

اگر دقیق تر شوید، آینده وجود خارجی ندارد. در واقع این فقط “حال” است که واقعا وجود دارد و آنرا هر لحظه تجربه میکنید. در غیر اینصورت گذشته و آینده تماما بصورت ذهنی تعریف میشود و وجود خارجی ندارند. اگر قرار است آینده ای هم برای شما وجود داشته باشد، از همین “حال” و لحظه حال حاضر خلق خواهد شد. درواقع ریزترین تصمیماتی که در همین لحظه “حال” میگیرید و ریزترین حرفها و رفتارهای شما در همین لحظه، رویدادها، انسانها، و اتفاقات آتی زندگی شما را رقم میزند. بنابر این اگر میخواهید رویداد های متفاوتی را تجربه کنید، وقت آن است که تصمیمات و افکار مختلفی را در همین لحظه “حال” داشته باشید. همه چیز دقیقا مانند یک بازی کامپیوتری است که بر اساس تصمیمات حال حاضر شما، رویدادهای آتی رخی میدهد.

یک سوال که معجزه میکند

عادت کنید که قبل از فکر کردن یا تفسیر کردن هرچیز به هر نوعی(چه واقعا حقیقت داشته باشد و چه نداشته باشد)، این سوال جادویی را بپرسید :

آیا این به من کمک میکند و درحال افزایش انرژی، قدرت و توان من است ؟ آیا این فکر یا این طرز تفسیر زندگی یا شیوه تفسیر گذشته و آینده ام، به من کمک میکند یا توانم را نابود میسازد ؟

در واقع به فرض اینکه گذشته تلخی نیز داشته اید و همه چیز همانقدر سیاه است که میگویید. یا به فرض اینکه آینده شما قطعا بسیار سیاه است ! آیا این طرز تفسیر باعث افزایش انرژی و توان شما برای مقابله با سختی ها میشود یا در حال نابود کردن قوای شما برای مواجهه با همان شرایط سخت خواهد بود ؟ پس همواره در واقعیتی موازی زندگی کنید که در حال افزایش قدرت شماست.

لازمه حضور در لحظه، افزایش سطح هوشیاری شما و تمرکز دائم روی سوالی است که کمی بالاتر ذکر شد.

سلام و وقت بخیر احسان جان
    امیدوارم حالتون خوب باشه و اولین روز و اولین ساعات کاریتون در هفته جدید رو با قدرت شروع کرده باشید
    احسان جان متشکر و سپاسگزارم از این مقاله خوب و مفیدی که با ما به اشتراک گذاشتید
    خواستم این جمله رو هم پیوست کنم به این مقاله فوق العادتون :

آنچه که باید نگرانش باشید ، انجام کارهای امروز به صورت صحیح و کامل است ، نه آینده ای که هنوز اتفاق نیفتاده .

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    جایی که راه نیست خدا راه میگشاید ...
    هرگز موانع را بزرگ نکنید ، توجه خود را به عظمت خدا معطوف کنید ، قدرت خدا را در نظر آورید .
    توکل به خدا مستلزم قدرت و شهامت فراوان است ، ما اغلب در امور کوچک به خدا توکل میکنیم ، اما وقتی وضعیت خطیری پیش می آید فکر میکنیم بهتر است خودمان دست به کار شویم و به این ترتیب شکست خود را تدارک میبینیم .

دو قدرت وجود ندارد ، تنها یک قدرت هست :
    قدرت خدا
    پس دلسردی نیز وجود ندارد و این اکتشاف یعنی شادی غیره منتظره .

عبارت تاکیدی :
    چون با خدا همراهم از هیچ چیزی نمیترسم .
    جایی که راه نیست ، خدا راه میگشاید .

وقتی چشم امیدتان به خدا باشد
    هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد
    هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید
    و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید
    موفق باشید که میدونم قطعا موفق هستید

دوست خوب من از شما متشکر و سپاسگزارم
    از وقتی که گذاشتید و این پست رو مطالعه کردید

ویرایش توسط Ali97 : 04-16-2022 در ساعت 10:15
    ما
    ما یک

10. 22 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    سلام به همگی وقتتون بخیر انشاالله همیشه شاد وسرحال وثروتمند باشید
    شاید اکثرتون بنده رو بشناسید وبعد از فراکتالی توی پرایس هم به تازگی شرکت کردم ونتایجم خوبه اما مدتی پیش در ریل بعد از سودهای متوالی ضرری بهم خورد واز اونموقع از نظر روانشناسی بهم ریختم وگاهی قبل از تی پی میبندم ویا قبل از رسیدن به حدضرر دستی میبندم وپایبند نیستم به چک لیستم وبعد از هزاران ترید موفق انگار دوباره برگشتم سرخونه اولم والبته خیلی دارم باخودم کلنجار میرم وکارمیکنم حتی برگشتم واموزشهارو از اول مجددا پیگیری میکنم وبیشترش مباحث روانشناسی رو گوش میکنم وچندروزیه کلا ترید ریل رو تعطیل کردم وکتابهای مختلف رو دوباره خونی میکنم وروی روانشناسی خودم کارمیکنم تقریبا مطمینم که مشکل تکنیکالی ندارم گفتم اینجا باشما دوستانم هم مطرحش کنم وشاید راهکاری وپیشنهادی برام داشته باشید
    از همگی تشکر میکنم
    سلام و وقتتون بخیر دوست خوب من آقا نصرت گل
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    نصرت جان من خودم تجربیات حساب ریل رو ندارم و تازه میخوام واردش بشم و آماده چالشهاش و رفع اونها هستم
    ابتدا تبریک میگم بهتون بابت موفقیتهای بسیار عالی که تا به حال بدست آوردید و بعد در مورد پستتون نظر شخصیم این هست خوب فکر کنید و جستجو کنید تا علت اون ضرری که وارد شده بهتون رو پیدا کنید چون نمیشه سرسری گذشت ازش مطمینا اگر رفع نشه بعدا هم خودش رو نشون خواهد داد و مشکل به وجود میاره ، خودتون در پستتون فرمودید علت تکنیکالی نبوده پس خیلی خوبه که متوجه این موضوع هستید که در بخش روانشناسی باید دنبالش بگردید که میتونه مواردی از قبیل موارد زیر باشه و خیلی چیزهای دیگه :
    -عدم توانایی در کنترل حساب در رقم های بالا
    - عدد ذهنی
    -عدم لیاقت و شایستگی برای پول زیاد
    - عدم قبول کردن درآمد بالا در مدت زمان کم
    - باورهای محدود کننده ذهنی نسبت به پول
    - عادت به موفقیت
    - ترید زیاد روزانه
    - عدم داشتن هدف و خروج از بازار
    .
    .
    .
    .
    فایل یوتیوبی که استاد دیشب در رادیو تیوب گذاشتند با جناب کوثری بود و یک فایل بسیار پر محتوی اون رو هم ببینید و راهکارهای استاد رو عملی کنید ، در کل این موضوع رو در نظر بگیرید ما یک نهال تازه کاشته شده هستیم که با وزش بادها و آفتها به مشکل بر میخوریم اما با کمک استاد و گذشت زمان و تمرین و تسلط کم کم این تنه رشد میکنه و ضخیم میشه و تبدیل میشه به یک درخت تنومند که هیچ شرایطی در بازار تکونش نمیده و نتایج مطلوب بدست میاد .
    به قول استاد اون اتفاقی که برا اکانتتون افتاده بگذاریدش کنار اون اتفاقی بوده که افتاده و تموم شده امروز یک روز تازه هست ، عین دوره فرکتالی ما هرجایی از مارکت رو مبدا در نظر میگیریم پس امروز رو برای خودتون مبدا در نظر بگیرید و شروع یک روند صعودی پر قدرت چون در اولین هیدن دارید دوباره وارد مارکت میشید برای یک شروع دوباره و عالی
    در مورد ترسی که در شما به وجود اومده میتونید تمرینات ای اف تی رو انجام بدید من هم همین ترس رو داشتم که با کمک دوست خوبم علی امیری این تمرینات رو انجام دادم تا این ترس از دست دادن پول کمرنگتر شد
    تازه دوستان با تجربه بالا اینجا در آکادمی در کنارمون هستند و قطعا راهنمایی هایی انجام خواهند داد
    اینها تجربیات شخصی من بود که طی این مدت در آکادمی از استاد و دوستان عزیزی مثل شما یاد گرفتم و یادگیریم در کنار شما عزیزان همچنان ادامه داره
    امید وارم تونسته باشم قدمی هرچند کوچک برای رسیدن شما به قله موفقییتون و اهداف و آرزوهاتون برداشته باشم
    در کل نگران نباش ما همه در کنار هم هستیم و همه باهم موفق هستیم ، این مرحله از چالش رو هم با قدرت کنار خواهیم زد ، شما لایق بهترینهایید .
    ویرایش توسط Ali97 : 04-16-2022 در ساعت 10:49
    ما
    ما یک

12. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,090 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    قدرت لحظه حال

چرا نباید در گذشته باشید

چرا نباید در آینده باشید

یک سوال که معجزه میکند

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    جایی که راه نیست خدا راه میگشاید ...
    هرگز موانع را بزرگ نکنید ، توجه خود را به عظمت خدا معطوف کنید ، قدرت خدا را در نظر آورید .
    توکل به خدا مستلزم قدرت و شهامت فراوان است ، ما اغلب در امور کوچک به خدا توکل میکنیم ، اما وقتی وضعیت خطیری پیش می آید فکر میکنیم بهتر است خودمان دست به کار شویم و به این ترتیب شکست خود را تدارک میبینیم .

دو قدرت وجود ندارد ، تنها یک قدرت هست :
    قدرت خدا
    پس دلسردی نیز وجود ندارد و این اکتشاف یعنی شادی غیره منتظره .

عبارت تاکیدی :
    چون با خدا همراهم از هیچ چیزی نمیترسم .
    جایی که راه نیست ، خدا راه میگشاید .

وقتی چشم امیدتان به خدا باشد
    هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد
    هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید
    و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید
    موفق باشید که میدونم قطعا موفق هستید

سلام دوستان
    ماشاالله آقا
    دستتون درد نکنه
    زدن تشکر خالی کمه والا
    ستایش هورمزد.

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سابلیمینال ...
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    دوستان در این پست مقاله ای گذاشتم براتون در خصوص پیامهای سابلیمینال برای دوستانی که خواهان سرعت بخشیدن به نتایج و تغییرات در ذهن ناخودآگاهشون هستند ، فقط دقت کنید این هم یکی از راههایی هست که باید در کنار کارهای دیگرتون انجام بدید تا تاثیراتش رو ببینید .
    در پست بعدی اطلاعاتی که خودم طی این چند مدت بدست آوردم در مورد نحوه و زمان گوش دادن و طریقه ساختش رو براتون با اشتراک میگذارم

سابلیمینال چیست ؟ پیام های سابلیمینال صداها یا تصاویری هستند که به صورت هشیارانه یا توسط ذهن هشیار قابل درک و تشخیص نیستند و این پیام ها مستقیما بر ذهن ناهشیار و نمیه هشیار اثر می گذارند.
    در واقع سابلیمینال ها فایل های صوتی هستند که با استفاده از علم صداپردازی و تلفیق برخی تکنیک های خود هیپنوتیزم تولید شده و شامل پیام هایی می باشند که تغییرات و الگوهای ذهنی و جسمی مورد نیاز ما را برنامه ریزی درونی کرده و به مرحله اجرا تبدیل می کنند. این فایل ها دارای پیام هایی هستند که تنها برای ضمیر ناخودآگاه ما قابل درک می باشند. سابلیمینال ها از طریق تلقین ناخودآگاه تغییرات را ایجاد می کنند .

کاربرد فایل*های صوتی سابلیمینال چیست و نحوه عملکرد آن*ها
    پیام*های صوتی مخفی، می*توانند ضمیر ناخودآگاه افراد را برای رسیدن به موفقیت آماده کنند و از طرف دیگر این ابزار می*توانند به انسان کمک کنند تا رفتارها و عادت*های محدود کننده که مانع از خوشی و شادی او شده*اند را کنار بگذارد و به برنامه ریزی*های جدید برای زندگی خود دست بزند. همان*طور که می*دانید حواس پنجگانه انسان، به طور دائم در حال ارسال اطلاعات تازه به مغز است. علاوه بر حواس پنجگانه، فرایند دریافت اطلاعات از طریق دیگری هم صورت می*گیرد که آن روش، عبارت است از دریافت و کسب اطلاعات از طریق ناخودآگاه ذهن افراد.
    لازم است بدانید دریافت اطلاعات از طریق ضمیر ناخودآگاه انسان، به وسیله پیام*های سابلیمینال، انجام می*گیرد. بنابراین عامل، این عناصر، می*توانند پیام*های پنهان و مثبت را به وسیله به کارگیری امکاناتی مانند موسیقی، وارد ضمیر ناخوداگاه انسان کنند. در حقیقت لازم به ذکر است که یک ذهن آگاه، می*تواند تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی خود، درک کند. لذا گوش دادن به طور مداوم به موسیقی*های فایل*های صوتی پنهان و هم*چنین تکرار هر روز این فایل*ها، می*تواند موجب شود تا تمامی پیشنهادات و تلقینات مثبت را به ضمیر ناخودآگاه خود وارد کند.
    این فایل*های مخفی، دارای انواع مختلفی هستند. از جمله این موارد می*توان سابلیمینال *های دیداری و شنیداری را نام برد.
    اگرچه بسیاری از شرکت ها از کوکاکولا گرفته تا دیزنی متهم به استفاده از این تاکتیک ها شده اند، اما به نظر می رسد تعداد کمی از ما حقیقت را در مورد این پیام های سابلیمینال می دانیم و مطمئن نیستیم که واقعا پیام های سابلیمینال کار می کنند یا نه؟ و خلاصه اینکه پیامهای سابلیمینال چیست؟
    بعضی از افراد این ادعا را دارند می توانند کنترل ذهن افراد را در اختیار بگیرند و این کار را بدون اینکه فرد متوجه شود انجام می دهند.
    در مقابل عده ای این گفته افراد بالا را امکان پذیر نمی دانند و آن را مبالغه می دانند.
    در کل دیدگاه های مختلف در مورد پیام های سابلیمینال و صحت و قدرت آن ها وجود دارد.
    بعضی از افراد سابلیمینال مسیج را مساوی کنترل ذهن می دانند.
    آن ها اعتقاد دارند پیام های سابلیمینال بدون اطلاع و رضایت ما، می توانند بر ذهن و تصمیم گیری ما تاثیر گذاشته و رفتارمان را بگونه ای که می خواهند تغییر دهند تا از این طریق کالای مورد نظرشان را بفروشند یا توجه و رای افراد را به سمت یک نامزد خاص سوق دهند و در مجموع به وسیله سابلیمینال جامعه و افراد را مهندسی اجتماعی کنند.
    اما گروهی دیگر موضع مثبت و معقول تری نسبت به سابلیمینال مسیج و کاربردهای آن دارند.
    آن ها اعتقاد دارند با استفاده از تکنیک های سابلیمینال می توان به عنوان ابزاری برای درمان و توسعه باورهای مثبت افراد استفاده کرد.
    پیام های سابلیمینال این کار را با تلقینات مثبت و اثر گذار بر روی ضمیر ناخودآگاه انجام می دهند.
    پیام های سابلیمینال، ضمیر ناخوداگاه را برای رسیدن به موفقیت و کنار گذاشتن رفتارها و عادت های محدود کننده ای که مانع خوشبختی و شادی شماست دوباره برنامه ریزی می کنند.
    اما این سوال هنوز هم برای عموم افراد وجود دارد که آیا پیام های سابلیمینال واقعا وجود دارند؟
    و اگر پیام های سابلیمینال واقعی هستند ، توضیح کامل سابلیمینال چیست؟ وآیا پیام های سابلیمینال کار می کنند و کارایی و کاربردی دارند؟
    پیام سابلیمینال چیست؟
    حواس پنجگانه شما دائما در حال ارسال اطلاعات جدید به مغز تان هستند.
    اما این تنها راه برای رسیدن اطلاعات بعه مغز انسان نیست.
    روش دیگری که مغز اطلاعات را دریافت می کند، دریافت اطلاعات به وسیله ناخودگاه افراد است.
    این کار و دریافت اطلاعات توسط ضمیر ناخوداگاه و به وسیله پیام های پنهان یا همان پیام های سابلیمینال انجام می شود که در پس زمینه موسیقی در فرکانسی قرار داده میشود که برای گوش قابل شنیدن نمیباشد اما توسط ناخودآگاه قابل دریافت میباشد .
    ذهن شما بسیار قدرتمند است و این ذهن و افکار شماست که نوع و نحوه زندگی شما را کنترل می کند.
    کاری را که امروز انجام می دهید نتیجه عادات، تفکر و رفتار شماست. رفتار و کاری را که در آینده انجام می دهید نتیجه رفتار و کارهایی است که اکنون انجام می دهید.
    شما این توانایی را دارد که با کمک قدرت ذهن، تغییری باورنکردنی در زندگی خود ایجاد کند.
    روانشناس بزرگ آمریکایی ویلیام جیمز می گوید: انسان ها می توانند با تغییر نگرش درونی ذهن خود جنبه های بیرونی زندگی خود را تغییر دهند.
    اگر توانایی تغییر افکار خود را دارید ، پس این توانایی را هم دارید که خود را در سطح عالی تغییر دهید و به طور چشمگیری کیفیت زندگی تان را بهبود ببخشید.
    مغز شما از صد تریلیون ارتباط و پیوند عصبی تشکیل شده است.
    آلبرت اَینشتَین تخمین زد که ما فقط از بخش کمی از مغز خود یعنی حدود 10 درصد آن استفاده می کنیم.
    پیام های سابلیمینال کلید رسیدن به 90 درصد دیگر از توانایی مغز انسان ها هستند.
    پیام های سابلیمینال می توانند هم در تبلیغات و سینما بکارگرفته شوند و هم در توسعه و رشد ویژگی های فردی افراد.
    این پیام ها هم به صورت تصویر روی افراد تاثیر گذارند و هم به شکل صوت و موسیقی.
    پیام های سابلیمینال القائات پنهان مثبت را به وسیله موسیقی وارد ضمیر ناخودآگاه شما می کنند.
    ذهن اگاه تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی درک می کند. اما اتفاقات مهم تر و اصل ماجرا جای دیگری اتفاق می افتد.
    با گوش دادن مداوم به موسیقی های سابلیمینال و تکرار روزانه آن ها پیشنهادات وتلقینات مثبت وارد ضمیر ناخودآگاه شما می شود و شما روز به روز به اهدافتان نزدیک تر می شوید و می توانید افکار منفی خود را کنار گذاشته و افکار مثبت خود را بهبود ببخشید.

ما
    ما یک

16. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    توضیحاتی در مورد سابلیمینال و دریافتی خودم
    سلام و درود مجدد دوستان
    در مورد سابلیمینال تحقیقاتی که انجام دادم با این نتایج رسیدم که در پست زیر باهاتون به اشتراک میگذارم تا اگر خواستید بر خودتون با صدای خودتون فایلهای صوتی سابلیمینال تهیه کنید
    اینها برداشت شخصیم و اطلاعاتی هست که کسب کردم و میتونه درست یا حتی غلط باشه میتونید شما دوستان هم بررسی و تحقیق کنید تا اگر ایرادی بود من هم اصلاح کنم
    ابتدا نحوه ساخت :
    با توجه به تاثیر گذاری حتمی این فایلها در ذهن ناخودآگاه تصمیم گرفتم به جای خرید این فایلها که نمیدونم در پس زمینه چه چیزها و کلمات و حرفهایی جا گذاری شده تا خودم با صدای خودم و جملات و کلماتی که دوست داشتم و در پس زمینه موسیقی هایی که دوست داشتم درست کنم
    ابتدا باید نرم افزار مورد نیاز برای ساخت این فایلها رو دانلود و نصب کنید که لینکهاش رو در زیر براتون میگذارم
    بعذ یک لیست از جملات و تغییراتی که میخواهید به وجود بیارید رو بنویسید و با همین نرم افزار یا نرم افزارهای دیگه با صدای خودتون ویس ضبط کنید
    و در مرحله بعدی با همین نرم افزار ویسی رو که ضبط کردید در آهنگی که دوست دارید و مورد علاقون هست جاگذاری کنید و بعد طبق فایل آموزشی که براتون قرار میدم فرکانس فایل صوتتیتون رو انقدر بیارید پایین تا از طریق گوش قابل شنیدن نباشه که تقریبا فکر کنم زیر 10 هرتز میشه و بعد سیوش کنید و ازش استفاده کنید
    - در مورد زمان استفادش تحقیقاتی که کردم به این نتایج رسیدم :
    بهترین زمان گوش دادن به این فایلها در ابتدای روز بعد از بیدار شدن و در شب قبل از خواب میباشد ، حالا میپرسین چرا ؟ چون در آن زمان امواج مغزی در موج و فرکانس آلفا هست که بهترین زمان دریافت و ایجاد تغییرات برای ذهن ناخودآگاه هست
    بهترین زمان دیگه ای هم که میتونید استفاده کنید در زمان مدیتیشن هست چون درست در همین لحظه هم ما امواج و فرکنس مغزیمون رو میاریم رو موج آلفا اگر درست در این لحظه قدرت تجسمتون رو هم به کار بندازید دیگه فوق العادست
    در باقی روز هم قابلیت استفاده داره اما من این زمانهایی رو که نوشتم بهترین زمان برای تاثیرات بیشتر هست تا همه چیز اوکی باشه و تاثیرات سریعتر و در بهترین زمان ممکن رخ بده .
    لینک آموزش نرم افزار : www.aparat.com/v/0nGWT/?t=23
    لینک دانلود نرم افزار : https://beatestan.com/flstudio-20/
    انشالله برای دوستان مفید واقع بشه
    ما
    ما یک

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,196 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر دوست خوب من آقا نصرت گل
    نصرت جان من خودم تجربیات حساب ریل رو ندارم و تازه میخوام واردش بشم و آماده چالشهاش و رفع اونها هستم
    ابتدا تبریک میگم بهتون بابت موفقیتهای بسیار عالی که تا به حال بدست آوردید و بعد در مورد پستتون نظر شخصیم این هست خوب فکر کنید و جستجو کنید تا علت اون ضرری که وارد شده بهتون رو پیدا کنید چون نمیشه سرسری گذشت ازش مطمینا اگر رفع نشه بعدا هم خودش رو نشون خواهد داد و مشکل به وجود میاره ، خودتون در پستتون فرمودید علت تکنیکالی نبوده پس خیلی خوبه که متوجه این موضوع هستید که در بخش روانشناسی باید دنبالش بگردید که میتونه مواردی از قبیل موارد زیر باشه و خیلی چیزهای دیگه :
    -عدم توانایی در کنترل حساب در رقم های بالا
    - عدد ذهنی
    -عدم لیاقت و شایستگی برای پول زیاد
    - عدم قبول کردن درآمد بالا در مدت زمان کم
    - باورهای محدود کننده ذهنی نسبت به پول
    - عادت به موفقیت
    - ترید زیاد روزانه
    - عدم داشتن هدف و خروج از بازار
    .
    .
    .
    .
    فایل یوتیوبی که استاد دیشب در رادیو تیوب گذاشتند با جناب کوثری بود و یک فایل بسیار پر محتوی اون رو هم ببینید و راهکارهای استاد رو عملی کنید ، در کل این موضوع رو در نظر بگیرید ما یک نهال تازه کاشته شده هستیم که با وزش بادها و آفتها به مشکل بر میخوریم اما با کمک استاد و گذشت زمان و تمرین و تسلط کم کم این تنه رشد میکنه و ضخیم میشه و تبدیل میشه به یک درخت تنومند که هیچ شرایطی در بازار تکونش نمیده و نتایج مطلوب بدست میاد .
    به قول استاد اون اتفاقی که برا اکانتتون افتاده بگذاریدش کنار اون اتفاقی بوده که افتاده و تموم شده امروز یک روز تازه هست ، عین دوره فرکتالی ما هرجایی از مارکت رو مبدا در نظر میگیریم پس امروز رو برای خودتون مبدا در نظر بگیرید و شروع یک روند صعودی پر قدرت چون در اولین هیدن دارید دوباره وارد مارکت میشید برای یک شروع دوباره و عالی
    در مورد ترسی که در شما به وجود اومده میتونید تمرینات ای اف تی رو انجام بدید من هم همین ترس رو داشتم که با کمک دوست خوبم علی امیری این تمرینات رو انجام دادم تا این ترس از دست دادن پول کمرنگتر شد
    تازه دوستان با تجربه بالا اینجا در آکادمی در کنارمون هستند و قطعا راهنمایی هایی انجام خواهند داد
    اینها تجربیات شخصی من بود که طی این مدت در آکادمی از استاد و دوستان عزیزی مثل شما یاد گرفتم و یادگیریم در کنار شما عزیزان همچنان ادامه داره
    امید وارم تونسته باشم قدمی هرچند کوچک برای رسیدن شما به قله موفقییتون و اهداف و آرزوهاتون برداشته باشم
    در کل نگران نباش ما همه در کنار هم هستیم و همه باهم موفق هستیم ، این مرحله از چالش رو هم با قدرت کنار خواهیم زد ، شما لایق بهترینهایید .
    باسلام وارزوی سلامتی برای شما متشکرم از پست پرمحتواتون ودقیقا درست گفتید وامیدوارم با مدتی دوری از ترید وانجام مدیتیشن مجددا استارت ریل رو بزنم
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع