صفحه 125 از 556 نخستنخست ... 2575115123124125126127135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,241 به 1,250 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

miRHesam آواتار ها
    3,540 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود برهمگی دوستان
    روزسوم تمرکز روی روانشناسی فردی

تمرکز برروی عادات روزانه و ناآگاهانه
    هدف ازین تمرین درکنار اگاهانه انجام دادن عادات وتغییر اون ها، ایجاد مسیرها و سیناپس های عصبی جدید می باشد ...
    به قول جناب امینوی عزیز اگر ما 21 روز یک کاری رو انجام بدیم ازون ببعد میتونیم اون رو به رفتار یا عادت مون تبدیل کنیم یابالعکس
    تریدر شدن یک هدف بزرگه دلیلش این هست که مارو با ترس هامون با ضعف هامون با کمبودهامون و وو روبرو میکنه اکثر اونایی که موفق نشدن از ضعف سیستم یا عدم اگاهی اطلاعاتی نبوده بلکه ضعف برروی روانشناسی فردی بوده
    تابحال فکر نمیکردم عاداتی که روزمره بدون اگاهی اونارو انجام میدیم چقدر میتونه مارو ضعیف کنه یا به عبارت بهتر میتونه در درجا زدن ما نقش داشته باشه..
    مثال بارز اون تنفس هست زمانی که شما شروع میکنید به تنفس اگاهانه در شما تغییراتی ایجاد میشه که درصورت مداومت، درشما آگاهی پدیدار میشه ...

123.PNG
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    طرح الهی زندگیتان را کشف کنید ...
    مردی را میشناختم که در شهرستان کوچکی زندگی میکرد و او را (ماگنولیا چارلی ) مینامیدند . چون در بهار اولین گل (ماگنولیا) را او پیدا میکرد . کفاش بود اما او هر روز بعد از ظهر کارش را ترک میکرد تا به پیشواز قطار برود که ساعت چهار و ربع از شهری دور به آنجا میرسید .
    اینها تنها رویدادهای خیال انگیز زندگیش بودند : نخست گل ماگنولیا و بعدی قطار ساعت چهار و ربع بعد از ظهر . زیرا او ندای (هشیاری برتر ) خود را به وضوح نمی شنید . بی شک طرح الهی زندگی او با سفر ارتباط می یافت و چه بسا در جهان گیاهان نیز نابغه میشد ...
    - یک ضرب المثل چینی میگوید : آدم عاقل دوخت و دوز لباسش را به یک خیاط ماهر می سپارد .
    پس شما نیز طرح زندگیتان را به دست طراح الهی بسپارید تا همواره خود را در اوضاع و شرایط عالی و بی همتا بیابید .
    - تنها وظیفه آدمی این است که نسبت به رهنمودها و گواهی دل خود کاملا بیدار باشد زیرا هر آنچه آرزومند یا نیازمند آن است در راه جادویی شهود یافت میشود .
    - چه خوب است که وقتی به یاد موفقیت و خوشبختی یا ثروتی که در گذاشته داشته اید می افتید ، به خود بگویید که هر فقدانی حاصل خیالات بیهوده خودتان است . خودتان بوده اید که اجازه داده اید ترس از دست دادن به هشیاریتان بخزد . خودتان بودید که به جای سپردن خود به دست خدا ، وارد کارزار شدید و به اینکه در راه جادویی شهود قدم بردارید به استدلال پرداخته اید . اما دل نگران نباشید که همه اینها در یک چشم به هم زدن به شما باز گردانده خواهد شد . زیرا آنچه خدا داده کاستی نمیپذیرد .
    هر رنجی زایده نافرمانی از شهود است .
    - فرقی نمی کند که به انجام چه کاری سرگرم هستید ، در هر صورت هدایت بطلبید . طلب هدایت ، نه تنها وقت و نیرو بلکه اغلب یک عمر فلاکت را میرهاند .
    شهود یعنی گواهی دل ، یعنی همان که ضمن صحبت میگوییم : به دلم افتاد
    -والاترین خواهش آدمی ، آگاهی از طرح الهی زندگی خویش است .
    -جایی هست که جز تو هیچکس نمیتواند آن را پر کند ، کاری هست که جز تو هیچکس قادر به انجامش نیست .
    -درست همچنان که تصویر درخت بلوط در در تخم آن هست ، طرح الهی زندگی شما نیز در هشیاری برتر خودتان است و شما باید آن الگوی کامل را در امور خود متجلی کنید ، آنگاه صاحب حیاتی جادویی خواهید شد زیرا در طرح الهی همه اوضاع و شرایط همواره عالی و کاملند .
    وقتی تحقق طرح الهی زندگی خود را میطلبید از هر آنچه که در طرح الهی نیست مصون میمانید.
    - ما باید در هشیاری خود تصویری از آرامش و هماهنگی و زیبایی نقش کنیم و یقین بدانیم که سرانجام تحقق خواهد یافت .

برای خود این عقیده ثابت را به وجود آورده ای که : زندگی تلخ است و دشوار ، پس چه جای تعجب اگر در زندگی نیز با تجربه هایی از این دست رو به رو شوی ؟

- چه بسا بارقه ای از آرمان الهی زندگیتان در نظرتان جلوه گر میشود ، اما تصور میکنید که عالیتر از آن است که تحقق یابد .به راستی که چه اندک شمارند کسانی که سرنوشت خویش را به انجام میرسانند .

تقدیر یعنی آن منزل و مقامی که مقدر شده است در آن قرار گیرید .

ما برای طرح الهی زندگی خود کاملا مجهزیم . در رویارویی با هر وضعیتی نه هم طراز بلکه بالاتریم . و اگر میتوانستیم رازی را که در پس این کلمات نهفته است را دریابیم ناگهان دروازه ها باز میشدند و راههایی نو در برابرمان ظاهر میشدند . آنگاه میتوانستیم زمزمه رسالت الهی خود را بشنویم زیرا با آن خود لایتناهی تماس حاصل میکردیم که شکست نمیشناسد . از ساحتهای غیره منتظره چه فرصتها که در اختیارمان قرار نمیگرفت و مشیت الهی در تمام امورمان آشکار میشد و اندیشه و آرمان الهی تحقق می یافت .اگر به خود و به قدرت خدا که در درون شما به ودیعه گذاشته شده ایمان داشته باشید ، ترس و اضطراب از هم فرو می پاشد و آنگاه در پیرامون خود تموجی از یقین و اطمینان پدید می آورید .اما این امر در مورد انسان شهودی صادق است که بدون هدایت الهی حرکت نمیکند و از هیچ الهامی سر نمی پیچد از این رو همواره در زمان درست ، در مکان درست قرار میگیرد . هر چند برای پیروی از شهود اغلب باید شهامت عظیم داشت . وقتی هدایت می طلبیم و از ذهن استدلالی دست میکشیم ، با خزانه کل تمامی معرفت ها تماس حاصل میکنیم آنگاه هر چه که باید بدانیم بر ما آشکار میشود . اغلب از من میپرسند چگونه باید به خواسته خود عینیت بخشید ؟ پاسخم این است که کلام لازم را بر زبان آورید و تا رهنمودی مشخص نستانده اید کار نکنید . هدایت بطلبید و بگویید : جان لایتناهی ، راه را نشانم بده و اگر کاری باید انجام دهم آن را بر من آشکار کن و پاسخ نیز خواهد آمد : از طریق شهود یا گواهی دل یا اظهار نظری تصادفی از جانب کسی یا عبارتی در کتابی و یا از راهی دیگر .
    دو دلی مانعی است که بر سر بسیاری از راه ها می ایستد برای غلبه بر آن بارها این عبارت را تکرار کنید : من همواره در پرتو الهام مستقیم قرار دارم و بی درنگ تصمیم درست را میگیرم .
    دعا تلفن شما به خدا و شهود تلفن خدا به شماست ، چه بسیارند مردمانی که وقتی خدا به آنها تلفن میکند تلفنشان مشغول است و از این رو پیام را نمیگیرند .
    وقتی که دلسرد و خشمگین هستید یا از نفرت آکنده اید ، تلفن شما مشغول است . حتما این اصطلاح را شنیده اید که : آنقدر عصبانی بودم که چشمم درست نمیدید این را نیز باید اضافه کنم که : آنقدر عصبانی بودم که گوشم درست نمیشنید . هیجانات منفی صدای شهود را خفه و خاموش میکند .
    - هنگامی که آدمی ، آگاهی از طرح الهی زندگی خویشتن را بطلبد ، چه بسا در زندگی خود با دگرگونی های عظیم رویارو شود زیرا قریب با اتفاق انسانها از طرح الهی زندگی خویش دور افتاده اند .
    -گاه از من سوال میکنند : فرض کنید شخصی چند استعداد دارد از کجا بداند کدامیک را انتخاب کند ؟ پاسخم این است که هدایت بطلبید و بگویید : جان لایتناهی رهنمودی مشخص به من بده ، نفس کامل مرا بر من آشکار کن ، نشانم بده که در این لحظه از کدام استعدادم باید استفاده کنم .
    -به وجد آمدن از توکل به خدا یعنی شادی حاصل از پیروی از رهنمودهای شهودی حال آنکه میبینیم بیشتر مردم میگویند : بازهم که مجبورم پول در بیاورم یا اینکه : از آنچه که به دلم می افتد میترسم و دل و جرات دنبال کردن آنها را ندارم .
    مرم میدانند چگونه از بازی گلف و تنیس لذت ببرند پس چرا نمیتوانیم از بازی زندگی لذت ببرند ؟ به دلیل اینکه در بازی زندگی با نیروهای غیبی بازی میکنیم حال آنکه هنگام بازی گلف یا تنیس میتوانیم توپ را ببینیم هدفی که برای چشم غیر مسلح هم قابل دیدن است . اما بازی زندگی چقدر مهمتر از سایر بازی هاست ؟ در اینجا هدف طرح الهی زندگی شماست یعنی آنجا که تمام اوضاع و شرایط همواره کامل است و تمام عیار .

عبارات تاکیدی :
    خداوندا هم اینک طرح الهی زندگیم را آشکار ساز تا کاری را انجام دهم که جز من هیچکس توان انجامش را ندارد و آنجایی را پر کنم که کسی جز من نمی تواند آن را پر کند .
    عقل الهی همواره مرا به سوی تحقق آرزوهایم هدایت میکند و من به لطف الهی در امان هستم .
    هر لحظه از روز که شهودم را دنبال میکنم و به ندای قلبم گوش میدهم برای من لحظه ای شگفت انگیز هست .

موفق باشید که میدونم قطعا موفق هستید
    ویرایش توسط Ali97 : 04-13-2022 در ساعت 11:43
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    بر سر چند راهی ...
    شهود نیرویی است معنوی و بس فراتر از ذهن استدلالی ، و هرچه آرزومند یا نیازمندید ، در راه شهود یافت میشود .

یکی از شاگردانم به نام آدا از خیابانی پایین میرفت و دودل بود که آیا به جایی که نظر داشت برود یا نه ؟ رهنمودی مشخص طلبید .
    در جلو او دو زن در حال حرکت بودند ، ناگهان یکی از آنها برگشت و به دیگری گفت : راستی آدا تو چرا آنجا نمیروی ؟ بروی عالی میشود
    نام آن زن هم آدا بود . شاگردم آن را به عنوان رهنمودی مشخص پذیرفت و به جایی که در نظر داشت رفت و نتیجه کار هم عالی بود .
    فرض کنیم بر سر چند راهی قرار گرفته اید و هم اکنون باید تصمیم بگیرید . رهنمودی مشخص و خطاناپذیر بطلبید و مطمئن باشید که هدایت خواهید شد .
    - کامیابی تنها با قوی و بسیار دلیر بودن در پیروی از قانون معنویت میسر است .
    بگذارید خدا هر وضعیتی را سروسامان ببخشد چون وقتی سعی میکنید خود به اوضاع سروسامان ببخشید ، احتمال اشتباه و درست عمل نکردن وجود دارد .
    - در کلاسهای پرسش و پاسخ از من میپرسند : مثلا چه باید بکنیم تا خدا وضعیت ما را سروسامان ببخشد ؟ وقتی میگویید لازم نیست خودمان به وضعیتمان سروسامان ببخشیم منظورتان چیست ؟
    پاسخ میدهم : شما میخواهید با عقل مسئله را حل کنید . عقل میگوید : الان اوضاع و شرایط نامساعد است وارد معامله املاک نشو تا پاییز دست نگهدار ! حال آنکه در قانون معنویت ، تنها حال وجود دارد و بس .
    شهود یعنی گواهی دل همان که ضمن صحبت میگوییم : به دلم افتاد .
    - طریق خود را به خداوند بسپار و بر وی توکل کن که آن را انجام خواهد داد . راههای خدا خردمندانه اند و چاره های او حکیمانه .
    خداوند پیشاپیش من قدم برمیدارد .
    - دید روشن ، بسان انسانی است که قطب نما همراه دارد و میداند به کجا میرود . باشد که شهود ، قطب نمای شما باشد زیرا همواره شما را از دل جنگل خواهد رهانید . حتی انسانی بی قطب نما که شهود ، هدایتگرش باشد راه خود را در جنگل خواهد یافت . حتی خواهد توانست در دریا کشتی براند .
    - به راستی حیرت انگیز است که چطور مردم مهمترین توانایی خود ، یعنی شهود را نادیده انگاشته اند . ، همواره پیام یا رهنمود آدمی بر سر راه او قرار دارد . هرچند اکثرا بی اهمیت و احمقانه به نظر میرسند . البته اگر کسی کاملا در عرصه عقل قرار داشته باشد بی درنگ آنها را از کف میدهد اما کسانی که ایمان دارند گوشی معنوی دارند که بی درنگ پیامهای معنوی را میگیرد و میداند که فرمانهایش را از لایتناهی میستاند .

عبارت تاکیدی :
    در رسیدگی به مسایل روزمره ام از الهامات قلبی خود پیروی میکنم ، من به گواهی دل خود اعتماد کامل دارم زیرا همیشه حامی منافع من است من به لطف خدا در امان هستم

دوست خوب من از شما متشکر و سپاسگزارم
    از وقتی که گذاشتید و این پست رو مطالعه کردید

ما
    ما یک

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,196 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام به همگی وقتتون بخیر انشاالله همیشه شاد وسرحال وثروتمند باشید
    شاید اکثرتون بنده رو بشناسید وبعد از فراکتالی توی پرایس هم به تازگی شرکت کردم ونتایجم خوبه اما مدتی پیش در ریل بعد از سودهای متوالی ضرری بهم خورد واز اونموقع از نظر روانشناسی بهم ریختم وگاهی قبل از تی پی میبندم ویا قبل از رسیدن به حدضرر دستی میبندم وپایبند نیستم به چک لیستم وبعد از هزاران ترید موفق انگار دوباره برگشتم سرخونه اولم والبته خیلی دارم باخودم کلنجار میرم وکارمیکنم حتی برگشتم واموزشهارو از اول مجددا پیگیری میکنم وبیشترش مباحث روانشناسی رو گوش میکنم وچندروزیه کلا ترید ریل رو تعطیل کردم وکتابهای مختلف رو دوباره خونی میکنم وروی روانشناسی خودم کارمیکنم تقریبا مطمینم که مشکل تکنیکالی ندارم گفتم اینجا باشما دوستانم هم مطرحش کنم وشاید راهکاری وپیشنهادی برام داشته باشید
    از همگی تشکر میکنم
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,540 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود برهمگی دوستان
    روزپنجم تمرکز روی روانشناسی فردی

تمرکز برروی عادات روزانه و ناآگاهانه
    هدف ازین تمرین درکنار اگاهانه انجام دادن عادات وتغییر اون ها، ایجاد مسیرها و سیناپس های عصبی جدید می باشد ...
    همانطور که جناب آمینو عزیز در یکی ازفایل های که درمورد روانشناسی فردی صحبت میکردن بیان کردن برای تبدیل شدن به یک ادم جدید (بطور مثال تبدیل شدن به یک تریدر) شما نیاز داری که عادات و رفتار پیشین خودت رو تغییر بدی چراکه اون عادات و رفتارها منجر به چیزی شدن که ما الان هستیم (انسانی با ضعف وترس های بسیار)...پس اولین کاری که یک فرد باید قبل از هر تصمیم تازه ای انجام بده شناخت خودشه (همانطور که برخی از عرفا میگن شما از خودشناسی به خداشناسی میرسید) ..اینکه من کی هستم؟ همانطور که پیشتر درموردش صحبت شده، سوال دومی که باید باون پاسخ داده بشه اینکه کجا هستم ؟(بطورمثال رفتن به تهران رو بعنوان هدف تعیین کردم پیش از هرچیزی من باید بدونم کجا نقشه ایستادم تا پس از اون بتونم مسیریابی کنم و بعد مسافت و روش رفتن و انتخاب جاده مناسب و سایر شرایط یک سفر راحت رو فراهم کنم)...
    خودم و شما عزیزان رو به تفکر درمورد سوالات بالا دعوت میکنم...درصورت پاسخ مناسب به این دو سوال ضمیر ناخودآگاه و کاینات هم جهت خواهند شد برای دستابی شما به اهداف بزرگتون...

Capture110.PNG
    ویرایش توسط miRHesam : 04-15-2022 در ساعت 14:39
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

1,962 بار در 274 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    قدرت لحظه حال

آیا حین انجام هر کاری همه وجود شما با آن است ؟!
    آیا حین غذا خوردن، فقط غذا میخورید و مثلا با همه وجود خود طعم آنرا احساس میکنید ؟ آیا حین حرف زدن با کسی که دوستش دارید، با همه وجود خود در لحظه و با او هستید ؟ چقدر از زمان و انرژی شما صرف “نگرانی آینده” ، “قضاوت”، “ناراحتی” و غیره میشود ؟ افراد زیادی معمولا انرژی و توجه خود را در گذشته، حال و آینده تقسیم میکنند و تحت هر شرایطی که هستند، به علت همین کار، قوای آنها تقسیم و کم میشود.

چرا نباید در گذشته باشید

بسیاری از اوقات ممکن است زمان خود را به حسرت گذشته یا ناراحتی و غم نسبت به رویدادهای گذشته زندگی خود سپری کنید. همین امر باعث میشود که بخش بزرگی از قوای شما خرج چیزی شود که هیچ کنترلی روی آن ندارید در نتیجه باعث آسیب به شما خواهد شد. فراموش نکنید همه دارایی شما همین “حال” است و فقط با تمرکز روی آن میتوانید آینده ای خلق کنید که گذشته شما در مقابلش زانو بزند.

چرا نباید در آینده باشید

اگر دقیق تر شوید، آینده وجود خارجی ندارد. در واقع این فقط “حال” است که واقعا وجود دارد و آنرا هر لحظه تجربه میکنید. در غیر اینصورت گذشته و آینده تماما بصورت ذهنی تعریف میشود و وجود خارجی ندارند. اگر قرار است آینده ای هم برای شما وجود داشته باشد، از همین “حال” و لحظه حال حاضر خلق خواهد شد. درواقع ریزترین تصمیماتی که در همین لحظه “حال” میگیرید و ریزترین حرفها و رفتارهای شما در همین لحظه، رویدادها، انسانها، و اتفاقات آتی زندگی شما را رقم میزند. بنابر این اگر میخواهید رویداد های متفاوتی را تجربه کنید، وقت آن است که تصمیمات و افکار مختلفی را در همین لحظه “حال” داشته باشید. همه چیز دقیقا مانند یک بازی کامپیوتری است که بر اساس تصمیمات حال حاضر شما، رویدادهای آتی رخی میدهد.

یک سوال که معجزه میکند

عادت کنید که قبل از فکر کردن یا تفسیر کردن هرچیز به هر نوعی(چه واقعا حقیقت داشته باشد و چه نداشته باشد)، این سوال جادویی را بپرسید :

آیا این به من کمک میکند و درحال افزایش انرژی، قدرت و توان من است ؟ آیا این فکر یا این طرز تفسیر زندگی یا شیوه تفسیر گذشته و آینده ام، به من کمک میکند یا توانم را نابود میسازد ؟

در واقع به فرض اینکه گذشته تلخی نیز داشته اید و همه چیز همانقدر سیاه است که میگویید. یا به فرض اینکه آینده شما قطعا بسیار سیاه است ! آیا این طرز تفسیر باعث افزایش انرژی و توان شما برای مقابله با سختی ها میشود یا در حال نابود کردن قوای شما برای مواجهه با همان شرایط سخت خواهد بود ؟ پس همواره در واقعیتی موازی زندگی کنید که در حال افزایش قدرت شماست.

لازمه حضور در لحظه، افزایش سطح هوشیاری شما و تمرکز دائم روی سوالی است که کمی بالاتر ذکر شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان
    "موفقیت"​حاصل ایجاد تغییرات یک باره در طول عمرتان نیست...بلکه نتیجه عادت های روزمره است.

12. 23 کاربر برای این پست سودمند از ehsan ehsan1369 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    قدرت لحظه حال

آیا حین غذا خوردن، فقط غذا میخورید و مثلا با همه وجود خود طعم آنرا احساس میکنید ؟ آیا حین حرف زدن با کسی که دوستش دارید، با همه وجود خود در لحظه و با او هستید ؟ چقدر از زمان و انرژی شما صرف “نگرانی آینده” ، “قضاوت”، “ناراحتی” و غیره میشود ؟ افراد زیادی معمولا انرژی و توجه خود را در گذشته، حال و آینده تقسیم میکنند و تحت هر شرایطی که هستند، به علت همین کار، قوای آنها تقسیم و کم میشود.

چرا نباید در گذشته باشید

بسیاری از اوقات ممکن است زمان خود را به حسرت گذشته یا ناراحتی و غم نسبت به رویدادهای گذشته زندگی خود سپری کنید. همین امر باعث میشود که بخش بزرگی از قوای شما خرج چیزی شود که هیچ کنترلی روی آن ندارید در نتیجه باعث آسیب به شما خواهد شد. فراموش نکنید همه دارایی شما همین “حال” است و فقط با تمرکز روی آن میتوانید آینده ای خلق کنید که گذشته شما در مقابلش زانو بزند.

چرا نباید در آینده باشید

اگر دقیق تر شوید، آینده وجود خارجی ندارد. در واقع این فقط “حال” است که واقعا وجود دارد و آنرا هر لحظه تجربه میکنید. در غیر اینصورت گذشته و آینده تماما بصورت ذهنی تعریف میشود و وجود خارجی ندارند. اگر قرار است آینده ای هم برای شما وجود داشته باشد، از همین “حال” و لحظه حال حاضر خلق خواهد شد. درواقع ریزترین تصمیماتی که در همین لحظه “حال” میگیرید و ریزترین حرفها و رفتارهای شما در همین لحظه، رویدادها، انسانها، و اتفاقات آتی زندگی شما را رقم میزند. بنابر این اگر میخواهید رویداد های متفاوتی را تجربه کنید، وقت آن است که تصمیمات و افکار مختلفی را در همین لحظه “حال” داشته باشید. همه چیز دقیقا مانند یک بازی کامپیوتری است که بر اساس تصمیمات حال حاضر شما، رویدادهای آتی رخی میدهد.

یک سوال که معجزه میکند

عادت کنید که قبل از فکر کردن یا تفسیر کردن هرچیز به هر نوعی(چه واقعا حقیقت داشته باشد و چه نداشته باشد)، این سوال جادویی را بپرسید :

آیا این به من کمک میکند و درحال افزایش انرژی، قدرت و توان من است ؟ آیا این فکر یا این طرز تفسیر زندگی یا شیوه تفسیر گذشته و آینده ام، به من کمک میکند یا توانم را نابود میسازد ؟

در واقع به فرض اینکه گذشته تلخی نیز داشته اید و همه چیز همانقدر سیاه است که میگویید. یا به فرض اینکه آینده شما قطعا بسیار سیاه است ! آیا این طرز تفسیر باعث افزایش انرژی و توان شما برای مقابله با سختی ها میشود یا در حال نابود کردن قوای شما برای مواجهه با همان شرایط سخت خواهد بود ؟ پس همواره در واقعیتی موازی زندگی کنید که در حال افزایش قدرت شماست.

لازمه حضور در لحظه، افزایش سطح هوشیاری شما و تمرکز دائم روی سوالی است که کمی بالاتر ذکر شد.

سلام و وقت بخیر احسان جان
    امیدوارم حالتون خوب باشه و اولین روز و اولین ساعات کاریتون در هفته جدید رو با قدرت شروع کرده باشید
    احسان جان متشکر و سپاسگزارم از این مقاله خوب و مفیدی که با ما به اشتراک گذاشتید
    خواستم این جمله رو هم پیوست کنم به این مقاله فوق العادتون :

آنچه که باید نگرانش باشید ، انجام کارهای امروز به صورت صحیح و کامل است ، نه آینده ای که هنوز اتفاق نیفتاده .

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما
    ما یک

14. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    جایی که راه نیست خدا راه میگشاید ...
    هرگز موانع را بزرگ نکنید ، توجه خود را به عظمت خدا معطوف کنید ، قدرت خدا را در نظر آورید .
    توکل به خدا مستلزم قدرت و شهامت فراوان است ، ما اغلب در امور کوچک به خدا توکل میکنیم ، اما وقتی وضعیت خطیری پیش می آید فکر میکنیم بهتر است خودمان دست به کار شویم و به این ترتیب شکست خود را تدارک میبینیم .

دو قدرت وجود ندارد ، تنها یک قدرت هست :
    قدرت خدا
    پس دلسردی نیز وجود ندارد و این اکتشاف یعنی شادی غیره منتظره .

عبارت تاکیدی :
    چون با خدا همراهم از هیچ چیزی نمیترسم .
    جایی که راه نیست ، خدا راه میگشاید .

وقتی چشم امیدتان به خدا باشد
    هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد
    هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید
    و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید

ویرایش توسط Ali97 : 04-16-2022 در ساعت 10:15
    ما
    ما یک

16. 22 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    سلام به همگی وقتتون بخیر انشاالله همیشه شاد وسرحال وثروتمند باشید
    شاید اکثرتون بنده رو بشناسید وبعد از فراکتالی توی پرایس هم به تازگی شرکت کردم ونتایجم خوبه اما مدتی پیش در ریل بعد از سودهای متوالی ضرری بهم خورد واز اونموقع از نظر روانشناسی بهم ریختم وگاهی قبل از تی پی میبندم ویا قبل از رسیدن به حدضرر دستی میبندم وپایبند نیستم به چک لیستم وبعد از هزاران ترید موفق انگار دوباره برگشتم سرخونه اولم والبته خیلی دارم باخودم کلنجار میرم وکارمیکنم حتی برگشتم واموزشهارو از اول مجددا پیگیری میکنم وبیشترش مباحث روانشناسی رو گوش میکنم وچندروزیه کلا ترید ریل رو تعطیل کردم وکتابهای مختلف رو دوباره خونی میکنم وروی روانشناسی خودم کارمیکنم تقریبا مطمینم که مشکل تکنیکالی ندارم گفتم اینجا باشما دوستانم هم مطرحش کنم وشاید راهکاری وپیشنهادی برام داشته باشید
    از همگی تشکر میکنم
    سلام و وقتتون بخیر دوست خوب من آقا نصرت گل
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    نصرت جان من خودم تجربیات حساب ریل رو ندارم و تازه میخوام واردش بشم و آماده چالشهاش و رفع اونها هستم
    ابتدا تبریک میگم بهتون بابت موفقیتهای بسیار عالی که تا به حال بدست آوردید و بعد در مورد پستتون نظر شخصیم این هست خوب فکر کنید و جستجو کنید تا علت اون ضرری که وارد شده بهتون رو پیدا کنید چون نمیشه سرسری گذشت ازش مطمینا اگر رفع نشه بعدا هم خودش رو نشون خواهد داد و مشکل به وجود میاره ، خودتون در پستتون فرمودید علت تکنیکالی نبوده پس خیلی خوبه که متوجه این موضوع هستید که در بخش روانشناسی باید دنبالش بگردید که میتونه مواردی از قبیل موارد زیر باشه و خیلی چیزهای دیگه :
    -عدم توانایی در کنترل حساب در رقم های بالا
    - عدد ذهنی
    -عدم لیاقت و شایستگی برای پول زیاد
    - عدم قبول کردن درآمد بالا در مدت زمان کم
    - باورهای محدود کننده ذهنی نسبت به پول
    - عادت به موفقیت
    - ترید زیاد روزانه
    - عدم داشتن هدف و خروج از بازار
    .
    .
    .
    .
    فایل یوتیوبی که استاد دیشب در رادیو تیوب گذاشتند با جناب کوثری بود و یک فایل بسیار پر محتوی اون رو هم ببینید و راهکارهای استاد رو عملی کنید ، در کل این موضوع رو در نظر بگیرید ما یک نهال تازه کاشته شده هستیم که با وزش بادها و آفتها به مشکل بر میخوریم اما با کمک استاد و گذشت زمان و تمرین و تسلط کم کم این تنه رشد میکنه و ضخیم میشه و تبدیل میشه به یک درخت تنومند که هیچ شرایطی در بازار تکونش نمیده و نتایج مطلوب بدست میاد .
    به قول استاد اون اتفاقی که برا اکانتتون افتاده بگذاریدش کنار اون اتفاقی بوده که افتاده و تموم شده امروز یک روز تازه هست ، عین دوره فرکتالی ما هرجایی از مارکت رو مبدا در نظر میگیریم پس امروز رو برای خودتون مبدا در نظر بگیرید و شروع یک روند صعودی پر قدرت چون در اولین هیدن دارید دوباره وارد مارکت میشید برای یک شروع دوباره و عالی
    در مورد ترسی که در شما به وجود اومده میتونید تمرینات ای اف تی رو انجام بدید من هم همین ترس رو داشتم که با کمک دوست خوبم علی امیری این تمرینات رو انجام دادم تا این ترس از دست دادن پول کمرنگتر شد
    تازه دوستان با تجربه بالا اینجا در آکادمی در کنارمون هستند و قطعا راهنمایی هایی انجام خواهند داد
    اینها تجربیات شخصی من بود که طی این مدت در آکادمی از استاد و دوستان عزیزی مثل شما یاد گرفتم و یادگیریم در کنار شما عزیزان همچنان ادامه داره
    امید وارم تونسته باشم قدمی هرچند کوچک برای رسیدن شما به قله موفقییتون و اهداف و آرزوهاتون برداشته باشم
    در کل نگران نباش ما همه در کنار هم هستیم و همه باهم موفق هستیم ، این مرحله از چالش رو هم با قدرت کنار خواهیم زد ، شما لایق بهترینهایید .
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 04-16-2022 در ساعت 10:49
    ما
    ما یک

18. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,094 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    قدرت لحظه حال

چرا نباید در گذشته باشید

چرا نباید در آینده باشید

یک سوال که معجزه میکند

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    جایی که راه نیست خدا راه میگشاید ...
    هرگز موانع را بزرگ نکنید ، توجه خود را به عظمت خدا معطوف کنید ، قدرت خدا را در نظر آورید .
    توکل به خدا مستلزم قدرت و شهامت فراوان است ، ما اغلب در امور کوچک به خدا توکل میکنیم ، اما وقتی وضعیت خطیری پیش می آید فکر میکنیم بهتر است خودمان دست به کار شویم و به این ترتیب شکست خود را تدارک میبینیم .

دو قدرت وجود ندارد ، تنها یک قدرت هست :
    قدرت خدا
    پس دلسردی نیز وجود ندارد و این اکتشاف یعنی شادی غیره منتظره .

عبارت تاکیدی :
    چون با خدا همراهم از هیچ چیزی نمیترسم .
    جایی که راه نیست ، خدا راه میگشاید .

وقتی چشم امیدتان به خدا باشد
    هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد
    هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید
    و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید

سلام دوستان
    ماشاالله آقا
    دستتون درد نکنه
    زدن تشکر خالی کمه والا
    ستایش هورمزد.

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 56 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 56 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع